n De gangmaker. f-commentaar NOS verbreekt relatie met Spaanse medewerker istizin Kijkpubliek is wel mondi« Paul Temple beter dan opgelegde Vlaanderen „COMMENTAAR IN UITZEND Grootste Intelsat eindelijk de lucht in Dubiëren over kerkdienst op de korrel far 9 Als de stoelgang nicer 'n moeilijke zit wordt, doet hij zijn voortreffelijk werk. De gangmaker van Istizin. Laxerende tabletten met 'n beschermend laagje. Aktief op de plaats waar 'n beetje hulp dringend nodig is Istizin tabletten in doordrukstrip. Gewoon de beste oplossing. Van onze radio- en tv-redactic) ;HILVERSUM „De schrij- ir Durbridge weet er alles van 1 hij vindt het gewoon, dat zijn jeurdersfiguur Paul Temple in pderland Paul Vlaanderen iet", zei Fred Bredsneyder mdagavond in Video. „Daarom tbben wij die naam ook aange- luden voor de televisieserié". Sen wel logische, maar zwakke dediging voor het belachelijke feit, in de ondertiteling de namen nple en Steve in Vlaanderen en t worden vertaald^ zo alsof geen jerlander dat zou opmerken. Jen krijgt het gevoel, als domme peren te worden behandeld: „Jon gens, jullie kennen de naam Paul Vlaanderen en Ina is Ina, dus we zul len jullie het niet moeilijk maken, anders kan je het misschien niet bij- sloffen." Hier wordt een rare gewrongenheid doorgevoerd, waarmee niemand is ge baat en die stukken beter achterwege had kunnen blijven. Het zou ook heel wat hebben gescheeld in de kritiek, die de KRO nu ten deel valt. Vanavond te zien Ned. 1 KRO 7.05 Heren van Zichem 8.21 Andv Wiliiamsshow 9.11 Brandpunt Special 9.56 Paul Vaanderen: De zwarte kamer Ned. 2 AVRO 7.30 Toppop 8.21 Peyton Place 9.10 De Spaanse rijschool (herhaling» 10.00 Actunliteiten in Televizier Vanavond te horen Hilversum 1 KRO 8.Ü0 Sprookjesopera van Respighi „De schone slaapster", Italiaan se u.tvoering. 9.25 Stereofor.ische étude over de Niagin waterval, hoorspel 10.50 Contekst- magazine 11.15 Sticker Hihersum 2 AVRO 7.35 Vanavond, gevarieerd amuse mentsprogramma 10.55 (NOS) Zin-tuig, kunstrubriek Aanpassen Gesprek K het gesprek met prof. dr. C. der Meer, gisteravond voor vervaagde eigen- alles wat daarvóór was uitge- 3en. Wij draaiden onmiddellijk de p van de radio om, teneinde ook gesprek tussen de arts en de yende-man te horen, side uitzendingen lieten een zo ie indruk na, dat het moeilijk erover te schrijven. Zelden heb- we zo'n waardevolle televisiebij- ;e gevolgd als deze. De zuiyere gelijkheid waarmee prof. Van der r zijn taak opvat en de oprechte roud waarmee hij ervan vertelt, iard aan het geduld bij het rus- jeantwoorden van sommige sterk rt schietende vragen die hem he- ook werden gesteld, moeten elke oorder wel enorm hebben getrof- idien men er de juiste personen kan vinden doet zo'n uitleg on- ig veel meer dan hele discussie- Want wie realiseerde dat prof. Van der Meer ruim kwartier aan het woord was? overtuiging en de ernst waar hij ook de moeilijkste medische ssingen bij zaken van leven en 4 durfde verklaren, demonstreer- bovendien een moed die hoog lardeerd dient te worden. aanzien van tal van vraag- ten. waarover veel en dikwijls rloos wordt geredetwist, gaf Van der Meer een gefundeerd sel, dat het overdenken meer dan ld is. We kunnen alleen maar n, dat zoveel mogelijk kijkers irogramma hebben gezien en dat CRV het voor anderen zo spoe- zal herhalen. i over de radio uitgezonden ge- met de stervende bevestigde was betoogd en toonde de sle manier waarop prof. Van der zijn patiënten voorbereidt op tod. Misschien is voor, sommigen raag opengebleven, hoe zowel &ts als de zieke ertoe konden ko- zulk een gesprek voor ca- en microfoon te voeren. Uitleg iver werd toch bepaald wel ge- Men verspeelt met werkende in de ziekenkamer toch wel jroot stuk vrijheid, en hoe kon orden opgelost? der op de avond wijdde Hier u de gehele zendtijd nog eens :et conflict rondom de Utrechtse liniek. het Nieuws bij de Vara dr. W. Drees het voortduren lidmaatschap van de PvdA van de besluiten op het ïrtijcongres. Dat de Vlaanderen-series als hoor spel het goed deden, ligt voor de hand. In een bewerking kan men al les wat gewenst is, wijzigen. De Stiefbeens maakten het best in Ne derland, de verhalen waren vrij vol doende aangepast in Amsterdamse sfeer. Dat kon ook in de jaren 30 gebeu ren met de Temple-radioreeksen. Kommer Kleyn zei in Video: „Ik hoorde de uitzendingen in Erigeland en dacht: dat is net iets voor ons. als we er een Nederlandse bewerking van maken. We kozen de naam Vlaanderen (omdat een altijd redding brengende AVRO-medewerker zo heette) en vervingen de naam Steve (in Nederland onbekend) door Ina. En we situeerden zelfs de eerste serie helemaal in Nederland." Met wat scheuten romantiek in de tekst werd het ideale echtpaar zo middelpunt van de avonturen, en de radio-uitzendingen (nog niet §efnn" derd doortv-concurrentie) werden thuisblijvertjes. Middels de vertrouwde stemmen van Jin van Ees en Eva Janssen schiep iedere luisteraar zich een beeld van het echtpaar en bouwde daar ook in latere series, toen het typisch Nederlandse eruit was ver dwenen. lustig op voort. Er kwam een Nederlands boek uit over Paul Vlaanderen, er werd een Nederlandse film gemaakt, het kon allemaal erg goed. Een jaar of zes geleden nog verkondigde Durbridge zelf dat hij zijn Temple-reeksen nooit en te nimmer voor televisie zou vrij geven, maar ach, er verandert zoveel en toen zijn andere detective-stories zulk een uitbundig tv-succes genoten, werd de verleiding toch te groot en de BBC kon. in samenwerking met Taurus Film in München, aan de slag gaan. Op zichzelf werd de serie redelijk amusant en de KRO kreeg er belang stelling voor. Niets op tegen, want lang niet alles wat er aan speurders- strips door de Nederlandse omroepen in het buitenland wordt aangekocht, staat op het eerste plan. De cineast. Hans Koekoek heeft het tv-spel „Het mannetje Roozen' ge schreven en de AVRO zal dat mor genavond op Ned. 2 vertonen. Hier een scène uit het spel met Henk Votel als dat mannetje, die door de (in de scène smoordronken slapen de) lange hotelhouder Vinken (Paul Brandenburg) hevig is getergd. Naast Roozen mevrouw Vinkenook klein en ook getiranniseerd door haar man. Het loopt allemaal uit op moord plannen en een verrassend slot. HILVERSUM De NOS heeft gisteren de relaties met de Spaanse journalist Lino Calle, die wekelijks op de zondagmid dag de dertig minuten durende uitzending voor de Spaanse gast arbeiders verzorgde, verbroken. Aanleiding is het feit, dat de heer Calle tegen de instructie van de pro grammaleiding in meermalen per soonlijke politieke commentaren in deze uitzending zou hebben gegeven, die in een enkel geval door de pro grammaleiding als politieke agitatie worden beschouwd, In de instructie voor de heer Calle stond onder meer, dat hij nieuws en Vertalingen Maar de KRO had veel beter ge woon maar de Paul Temple-serie kunnen aankondigen en daarbij ver melden, dat Paul en Steve nu de Durbridge-figuren zijn, die zo lang radiosucce*?«n hebben geoogst als het echtpaar Vlaanderen. Dat was dan éven aardig geweest voor de kijkers om te horen, maar niemand had zich er krampachtig bij hoeven te realise ren. dat hij/zij Paul Vlaanderen met zijn Ina in de Temple's behoort te herkennen. Dan hadden ook die zotte vertalingen achterwege kunnen blij ven. Wat de KRO als „trekkertje" meende te moeten hanteren, sticht al leen maar verwarring. Laat Temple Temple blijven en Vlaanderen Vlaan deren. Het kijkpubliek is heus wel mondig. KAAP KENNEDY Met drie da gen vertraging wegens het slechte weer, is gisteravond de tot nu toe grootste en modernste commerciële verbindingssatelliet, de Intelsat 4, ge lanceerd. De kunstmaan zal twee dagen in een baan om de aarde draaien en wordt dan in een vaste positie op 35.900 kilometer boven de Atlantische Oceaan gebracht, waar ze het zeven jaar moet kunnen uithouden. De nieuwe kunstmaan kan twaalf kleurentelevisie-uitzendingen of drie- tot negenduizend telefoongesprekken tegelijkertijd tussen Amerika en Europa doorseinen. De satelliet is ontwikkeld door een consortorium van firma's uit tien lan den. Dit jaar moeten nog drie kunst manen van dit type gelanceerd wor den. Ze kosten vijftig miljoen gulden per stuk. perscommentaren in zijn uitzending objectief diende weer te geven. Her haalde malen is de heer Calle door de programmaleiding van de NOS onder de aandacht gebracht, dat het uitdrukkelijk niet de bedoeling was, dat hij persoonlijke politieke com mentaren zou geven en tegen het be wind in Spanje zou ageren. Van een ontslag (op staande voet) is volgens de NOS geen sprake, om dat de heer Calle niet in dienstbe trekking bij de NOS werkzaam was, doch optrad als los medewerker. Op 8 november zei de heer Calle onder meer „Er zijn inderdaad meer dan 200 vooraanstaande persoonlijk heden, die een schrijven hebben ge richt tot president Franco, waarin zij in vrijheidsstelling vragen van de po litieke gevangenen en tegelijkertijd een algehele amnestie voor de poli tieke ballingen. Tot dusver zijn geen reacties op dit schrijven bekend. Naar alle waarschijnlijkheid zal het traditiegetrouw ook onbeantwoord blijven en zal het na publikatie in enkele buitenlandse kranten in de doofpot worden gestopt". En op 22 november zei hij „Wat betreft de mededeing, dat het lager onderwijs in 1972 in Spanje gratis zal zijn, hebben wij niets aan te mer- keri. Als zij het zeggen, zal het wel waar zijn. Net zo als de waarheden, die ze ons in de loop van de laatste jaren hebben verkondigd. Wie het niet wil geloven, gelooft het niet. Evenals degenen, die niet willen slik ken, wat men vertelt over vrije ver kiezingen. Enfin, ik kan u daar niets over zeggen. Ze doen immers maar waar zij zin in hebben, terwijl wij arbeiders alleen maar het recht heb ben om ja te zeggen". (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM CVK/IKOR zetten op 4 februari (Ned. 2) hun „dubiëren" voort over een nieuw onderwerp, nl. „Kerkdienst op de korrel". Onder deze titel, aldus de toelich ting, is de laatste tijd in dag- en weekbladen een nogal geëmotioneerde discussie gaande over de zondagmorgenkerkdienst. Moet die in traditionele vorm blijven gehand haafd of moet hij voor een deel. waarbij vooral wordt gedacht aan de monologische preek, worden omge bouwd? Als dit laatste een dringende aanbeveling verdient, welke varian ten bieden zich dan aan? Deze vraag, waarbij zich behalve sociologische, psychologische agrago- gische aspecten voordoen, is op het ogenblik in verschillende kerken een punt van onderzoek en discussie. De gesprekspartners, die zich weer laten assisteren door twee secondan ten, zullen zijn prof. dr. H. N. Rid derbos, theologisch hoogleraar in Kampen en dr. G. Dekker, socioloog verbonden aan het Instituut voor praktische theologie van de V.U. in Amsterdam. Igor von Percha 58 Om zes uur 's avonds rukten de troepen die het Winterpaleis had den omsingeld in de richting van het paleis op en maakten zich voor de aanval gereed. Om negen uur werd er vanuit het Peter-Paulbastion een signaal schot afgevuurd. Meteen daarna vuurde de Aurora een waarschu wingssalvo af. Toen het geweer- en machinegeweervuur begon bevond Vera zich samen met het dienstpersoneel in de kelders van het paleis. De be schieting klonk hier beneden, achter metersdikke muren, eigenaardig onschuldig. Desondanks barstten enige vrouwen in een hysterisch gesnik uit. Een baardige pope, die tot nu toe zwijgend in zijn hoekje was blijven zitten, viel op zijn knieën, boog zijn voorhoofd tot op de grond en begon'hardop te bidden. "Gospodin pomiloj. 'Heer, ontferm U over ons.'Leidt ons heelhuids van ziel en lichaam door alle beproevingen en geef ons de kracht dc dood met vertrouwen in de ogen te zien als het Uw wil zou zijn oni voor Uw aangezicht te roepen. Gospodin pomiluj Op dit uur bevonden Dr. Berckheim en Schulze zich nog steeds in Smolny, het hoofdkwartier van het revolutionaire militaire comité. Smolny leek deze nacht volgens de woorden van een ooggetuige op een "vonken sproeiende, te snel lopende dynamo". Terwijl de omliggende straten duister waren, baadde het gebouw van het instituut en de erbij horende kerk met haar vijf blauwe koe pels, in een verblindend licht. Auto's, motorrijders en koeriers op fietsen kwamen en gingen als bijen voor hun korf. Vanaf de binnenplaats weerklonk het ononder broken gedreun van de zware motoren van de pantserwagens, die men liet lopen om ze warm te houden. Bij het buitenhek hadden de Rode Gardisten de eerste kolenpannen aangestoken terwijl ze hun handen warmden aan de gloedeen eigenaardig vreedzaam beeld tussen de schietklare kanonnen, machinegeweren, zandzakbarricades, rondslin gerende patroonbanden, munitiekisten en granaten die voor het grij pen lagen. Een paar dronken soldaten kwamen luid lallenden met hun wodka- flessen zwaaiend voorbij en verdwenen in een donkere straat. Have loze kinderen zwermden rond de Rode Gardisten, werden wegge jaagd, kwamen terug, staken bedelend om een stuk brood hun kleine, smerige handen tussen de ijzeren spijlen van het hek door. "Hleba, posjalosti, hlebal" Schulze stond bij het raam van de kamer die men hun op dc eerste verdieping had gegeven naar de drukte in de straat te kijken. "Zo ziet een revolutie in een nieuwe tijd er dus uitIk moet u iets bekennen, mijn waarde. Enerzijds ben ik blij dat ik weer naar Berlijn kan reizen. Anderzijds echter... Wanneer maak je zulke da gen als deze ooit mee? En wanneer - wanneer heb je ooit de kans midden in de historie te staan? Ik zou bijna jaloers op u zijn dat u hier blijft. Het enige wat mij daarbij stoort isHoort u dat?" Luis terend hield hij zijn hoofd schuin. Door het lawaai van de zware motoren op de binnenplaats heen hoorde men ver verwijderd ma chinegeweervuur. "Een revolutie zonder schieten is haast ondenkbaar", zei Dr. Berck heim. (Wordt vervolgd) Dit is het recept: Kaasfondue van Nederlandse kaas. Caquelon inwrijven met wat knoflook. Dan 4 dl halfdroge witterwUn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Nu 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena en op smaak afmaken mot zout. peper, nootmuskaat en een scheutje kirsch. WffWAS'x OW &C&RE 1 VAI MÈweÉa? 'J k It \IIIO Vvvwom» TELEVISIE wmmmmmmm. VANAVOND versurn I 402 m. KRO. Nederland I. NOS: 18.45 (K> HILVERSUM I. 402 m Nieuws. 18.41 Actualitei- ^9, Fabeltjeskrant. STER: 18.50 NCRV: S.00 Nieuws. 7.11 Het Actualiteiten, 19.00 (S) Licht orkest en joirMaf a^TFR-°?q nnocf rp' levende woord. 7.1G (S) Klas- -- - - Journaal. STER. 19 00(K) Re- sieke muziek (gr). (7.25 Horen zien; 7.30 Nieuws; 7.32-7.50 actualiteiten).- Nieuws. 8.11 Ver ten. 19.45 Evangelie zonder elame. KRO: 19.05 Wij, Heren ter, lezing. 20.00 Dlnsdaga- itheater I: La Bella Dor- le nel Bosco. opera van ighi (opn). 21.25 Dinsdaga- Itheater II: 6.810.000 Liter per sekonde. stereofo- etude over de Niagara- teLÈac: rval. 22.25 Overweging. Nieuws. 22.40 Den Haag 22 50 Kontekst: maga- waartn op de dingen jt doorgepraat. 23.15 (S) ;er: licht platenprogram- 3 55-24.00 Nieuws. TV-FeuillCton. Hier Jour- fROS: van Zichem. NOS: naa). STER: 20.15 (K> reclame. KRO: 20.21 (K) The Andy Wil liams Show. 21.11 Brandpunt Special. 21.56 (K) Paul Vlaan deren: 3. De zwarte kamer, tv- seric. NOS: 22 4G (K) Journaal 22.51-23.21 Opper- volume. raaklijn -les 3 Nederland II. NOS: 18.45 (K) De Fabeltjeskrant. STER: 18.50 (K) Reclame. NOS: 18.55 (K) Journaal. STER: 19.00 (K) Re- pramma met om 9.35 Water standen: om 9.40 Schoolradio; om 10.15 Koning Klant; om 10 45 Voor de kleuters: om 11.00 Nieuws en om 11 03 Kof fiepauze. 12 00 (S) Licht strijk orkest en soliste. 12.25 Opna men van jazz- en amusement- muziek 13.00nNieuws. 13.11 13.25 Speelruim- gevarieerd programma met om ca 13.45 Gesproken portret; om ca 14.00 Operettewereld; om ca 14.35 Kinderkoor; om ca 14.50 (S) De dood van dokter voor de As, hoorspel; om ca 15 40 Een grote naam van toen: profiel in muziek: om I6.00 Nieuws; om 16.03 In mijn tijd. gesprek: om ca 16.30 In de Toonzaal; muziekprogramma voor de jeugd. 17.02 Licht orgelspel 17.25 Tanga-rumba-orkest met zangsolisten. 17.55 Mededelin- II 298 m. AVRO: Nieuws. 18.11 Radiojour- 18.25 (S) Licht orkest met en. 18.55 Amateurs musi- 1: Nederlands Fanfare Or- 19.25 Paris vous parle. Nieuw s. 19.35 Vanavond. Jleerd zoekplatenprogrami militairen. <8.30-8.32 Nieuws: 9.00-9.10 (S) Gymnastiek vuui de huisvrouwi. 9 25 Voor de kleuters. 9.50 Vier eeuwen mu ziek: componisten en hun werken 10 15 Voor de vrouw. 11.00 Nieuws. 11.01 Aktua-Ma- gazine: nieuws, nieuwtjes, re portages. commentaren en gen muziek. KRO: 12 00 (S) Van HILVERSUM III. 210 111. twaalf tot twee. (12.22 Wij van het land: 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 elame NOS: 19.0d Den Haag Nieuws; 12.41 Actualiteiten: beidsvitaminen. (11 00 Nieuws.) vandaag 19 10 Kunstrubriek x 13 00.13 03 Raden maar) 14 00 12.00 Nieuws. '2 03 Plalenpro- AVRO: 19 30 Joppop: Popshow Huisbezoek, pastoraal gesprek, voor de jeugd. STER: 19.5a <K) NCRV: 14.10 (S) Seml-klassieke Reclame. NOS: 20.00 (K) Jour- orkestwerken (gr). 15.00 In 't 0**"> zilver, voor oudere luisteraars. 16.00 Nieuws. 16.02 Voor de kleuters. 16.15 Voor de jeugd. AVRO: 9 00 Nieuws 9.02 Llchete platen. 10.00 Nieuws. 10.03 Radiojournaal. 10 06 Ar- gramma. (13.00 Nieuws. 13 03-13 06 Ra'Uo'o"rnaal.) 14 00 Nieuws. 14.03 Gimmick: licht platenprogramma. 15.00 Nieuws. 15.03 Muziek boetiek. Nieuws. 16.03-18.00 Lichte TTEIJÊ VISIE nr. 33: kunstuitin- buiten het Nederlandse naai. STER: 20.15 (K) Reclame. AVRO: 20.21 Peyton Place. Iv- feulllcton. 21.10 (K) Avro's JHHHR - Sporlpanorama: De Spaanse 16,30 (S) Jeugdland: gevarieerd platen, (17.00 Nieuws. 17,02-17,05 Rijschool. 22.00 Avro's Televl- programma voor cie jeugd. Radiojournaal.) Jo-' 17.30 NCRV en Bloc: actueel programma met muzikale il lustratie. (Overheidsvoorlich ting: 17.50-18.00 HILVERSUM II. 298 m VARA: 7.00 Nieuws en och tendgymnastiek. 7.20 (S) Dag woensdag!: muziek en infor matie. (7.33 Van de voorpagi na.) VPRO: 7.54 Deze dag. VA RA: 8.00 Nieuws. 8.11 Actual! teilen 8.22 <S) Dag Woensda;. (vervolg) 9.00 VARA-radio- weekblad voor de woensdag ochtend. gevarieerd pro- zler-Magazine. Journaal. TELEAC: 22.55-23.25 En Francais -les 3 (herh). België. Kanalen: 2 Ruiselede; 10 Waver en 44 Genk. 18.00 (K> Fabeltjeskrant. 18.05 <K) Cal- iRadlojournaal. NOS: 22.55 weazle. tv-feuilleton (4). 18. Tienerklanken. 19.05 Alle dag. 19.35 Hier spreekt men Neder lands en cultureel nieuws 19 43 Mededelingen. 19 45 Nieuws. 20.10 Wachtwoord, oulzprogramma. 20.40 (K) Dc helse omloop, sportfilm. 22.15 Gastprogramma -de katholie ke gedachte. 22.45 Nieuws. NEDERLAND I NOS/NOT: 10.45-12.00 School- tv Avro: 17.00-17.03 (K) kinder- 8.22 (S) Dag Woensdag programma. België: Kanalen: S Ruise lede; 10 Waver en 44 Genk 17.30 Jevan jong. Smidje Verholen en de rare alchimist 122. Sterke Stef haalde zijn machtige schouders op en zei zuchtend: „Nou goed dan niet. Maar ik mag in de zaak toch wel op je hulp rekenen, hé? Je bent name lijk een goeie knecht, zie je." Smidje Verholen voorzag zich weer van dc knevel en de bolhoed en zei: „Het spijt me, Stef. Ik zal ontslag moeten nemen Je hoeft me niet te betalen voor het weinige werk, dat ik voor je heb gedaan. Ik beloof je zelfs, dat ik je helemaal gratis zoveel mo gelijk in de zaak zal hel pen. Doch dan moet jij me beloven, dat ik hier voor lopig mag blijven wonen en dat jij tegenover de mensen net zult doen alsof ik je knecht Zacharias Ze melmans ben. Voor de rest: mondje dicht!" „In orde," zei Stef. „Ik zal zwijgen, maar jij moet me dan later precies vertellen waarvoor al die geheim zinnigheid eigenlijk nodig is geweest. Kom, laten we nu maar onze middagbo terham gaan eten..." Het tweetal daalde de trap af en smidje Verholen zei: „Zeg Stef. Mag ik je auto weer even lenen? Ik moet nogmaals naar de stad. begrijp je? En wil je dan een paar boterhammetjes inpakken?" „Neem de auto maar," lachte Stef. „Trouwens, als ik géén toestemming geef, dan neem je hem tóch wel. Als je er maar zuinig bent op die fijne kar." Zo zien we smidje Verholen dus even later weer naar de stad rijden. Tij tufte in een kalm gangetje voorwaarts en peuzelde ondertussen de boterhammetjes op die Stef voor hem had ingepakt. Zo bereikte hij de stad en zette onmiddelyk koers naar het gebouw van de krant, waar Frans. Bulle triomfen vierde. We her inneren ons allemaal die goeie Frans natuurlijk nog wel, die ferme hoofdre dacteur van het alom befaamde dagblad „HET OPRECHTE BOULEVARD- NIEUWS". Verholen was er gauw en betrad met flinke pas het imposante bouwwerk. Doch nauwelijks had hij een voet binnen de deur gezet of een geweldig geschreeuw en gekrakeel trof zijn oor. Doffe slagen weerklonken en schorre stemmen schreeuwden. En hoog boven alles uit klonk de stem van Frans Bulle.... Doch nóg vreemder werd de situatie, toen er plotseling een deur krakend openvlpog en een monteur naar buiten kwam vliegen. Dat zag er dus woest uitt

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 9