'Men wil van alles en ik wil het ook' WEEKAGENDA Echtpaar Philippo 65 jaar getrouwd Burgemeester Ten Heuvelhof: Mensen voelen zich Hazerswoudenaar en willen hier blijven Voor- en nadelen Bouwmoeilij kheden Moeite Fotocursus D. Kruyt DIA BESPREKING Je moet niet zeggen, dat je oud bent J. E)ergmai£ Portefeuilles Samenwerking Kaagconcours „DE LANDBOUWER" NIEUWE lEIDSE COURANT 4 ZATERDAG 16 JANUARI l| (Van een onzer verslaggevers) HAZERSWOUDE Als er één man in Hazerswoude woont, die zwaar teleurgesteld ia over de beslissing van de Kroon, dat deze gemeente haar bouwplannen in het buurt schap Groenendijk wel kan verge ten, dan is dat burgemeester J. ten Heuvelhof. De ex-vakbondsman zei nog vóór de uitspraak van de Kroon met enige bitterheid: „Ik begrijp het standpunt van de he ren planologen, dat er in de Rand stad groene longen moeten blijven, dat niet alles volgebouwd kan worden. Maar men moet er ook oog voor hebben dat we hier in Hazerswoude, evenals in zovele andere plaatsen, nog te kampen hebben met een afschuwelijke wo ningnood. Het trieste daarbij is bovendien nog, dat de mensen met het laagste inkomen het meest de dupe daarvan worden. Het l|jkt wel of men de mensen wil oppak ken als baaltjes meel en wil neer zetten in grote woonkernen als Zoetermeer. De mensen hier voe len zich wel Nederlander, maar bovenal Hazerswoudenaar. En wil len hier dan ook blijven wonen. Door dat bouwverbod is dat niet mogelijk. Dat vind ik zeer triest". Het burgemeestersambt is voor de oud-Leidschendammer feitelijk een nieuw beroep. Toch is hij in het jaartje, dat hij nu de burgervader is van bijna 9000 zielen, snel ge wend aan het Hazerswoudse leef klimaat Ofschoon zijn huis in de Haagse randstad groter en gerief lijker was, is hij, zo gauw de ambtswoning aan de Wa-maar- kade vrij kwam, in Hazerswoude gaan wonen, omdsat zoals hij zelf zegt de gemeente recht heeft op je. „Je moet er constant bij zijn. Je hoort er ook bij". De verandering bracht voor de heer Ten Heuvelhof voor- en nadelen. Daarover spraken we onder meer met hem in zjjn ruime werkkamer aan de achterkant van het ge meentehuis. de parel van de w|jk Rhynenburch. „De grote verandering voor me", zegt de man die burgemeester Van Dobbe de Bruijn opvolgde, „was eigenlijk, dat ik in mijn werkkring overstapte van het nationale naar het lokale vlak. Een voordeel daarvan is, dat ik tegenwoordig meer directe contacten heb met de mensen, dat ik ook meer voor ze kan doen. Een nadeel nou ja nadeel was, dat ik moest wen nen aan het regelmatige leven. Niet dat ik nou zo'n ruig, wild le ven leidde, maar ik was toch altijd veel weg, at veel buiten de deur. Nu lunch ik tussen de middag t.huis en kom ik 's avonds op een beetje redelijke tijd thuis." Hoe denkt burgemeester Ten Heu velhof over zijn burgers, in verge lijking bijvoorbeeld met de bewo ners vain de plaats waar hij van daan kwam, Leidschendam. De heer Ten Heuvelhof: „In Hazers woude is het geestelijk klimaat heel anders dan in Leidschendam. Dat blijkt bijvoorbeeld uit het kerkbe zoek, dat hier veel groter is. Ik ge loof. dat je hier meer kerkelijke trouw vindt. Mijn indruk is. dat men hier ook nauwkeuriger leeft. De bereidheid om anderen te hel pen is ook groter. Voor goede doel einden wordt hier altijd veel opge haald. De kerk neemt in Hazers woude een grote plaats in de sa menleving in. Ik ben zelf lid van de Gereformeerde Kerk. de afgelopen tijd heb ik echter wel geprobeerd zo'n beetje alle kerken in Hazers woude te bezoeken en heb ik ook BURGEMEESTER TEN HEUVELHOF Hoe hard we ook werken In voetballend Hazerswoude gaat het in de nabije toekomst vooral om die vraag: moet er een groot sportcomplex komen of twee kleintjes, één bij het dorp en één bij de Rijndijk. St Bernard us voelt er niet veel voor naar een geza menlijk complex et gaan, omdat men dan bang is voor ledenver lies. 'Koudekerk ligt voor de Rijn dijkers vlakbij. Eurgemeester Ten Heuvelhof zegt dat het college van b. en w. nog geen afgerond standpunt heeft. Het is echter aannemelijk, dat het college mettertijd toch de aanleg van een groot sportcomplex zal adviseren, al was het alleen maar pmdat Hazerswoude dan eindelijk de beschikking krijgt over een goed geoutilleerd aan alle techni sche eisen voldoend complex. Al deze sportproblemen halen toch voor burgemeester Ten Heuvelhof niet b|j de bouwmoeilijkheden van Hazerswoude. De l|jst woningzoe kenden noemt h|j voor een plaats als Hazerswoude ontstellend groot. Er zijn momenteel weliswaar in to taal 100 woningen in Hazerswoude in aanbouw, waaronder 40 bejaar denwoningen, maar dat Is veel te weinig om de aanwijsbare woning behoefte te minderen. Volgens bur gemeester Ten Heuvelhof moet een betrekkelijk kleine gemeente als Hazerswoude een zo agressief mogelijk woningbeleid voeren, dat primair gericht is op de eigen be volking. Ook over de kleine industrie in Ha zerswoude Dorp maakt de burge meester zich zorgen. Er z|jn diverse bedrijven in het oude dorp. die om ruimte voor uitbreiding zitten te springen. Het gemeentebestuur zou graag een centrale plaats creëren, waar de. plaatselijke industrie zich kan vestigen. De gesprekken met de Provinciale Planologische Dienst verlopen moeizaam, zegt de beer Ten Heuvelhof. „De PPD staat op het standpunt, dat bedrijven die willen uitbreiden, maar naar Alphen moeten gaan. Ons ideaal is het echter helemaal niet van Hazerswoude een slaap- dorp te maken. De industrie hier in het dorp is trouwens plaatselijk gebonden. Niet alleen de eigenaren en het personeel wonen hier, maar ook de afzet is voornamelijk voor Hazerswoude bestemd. Hazerswoude heeft een sterk gemê leerde bevolking. De raad is daar een goede afspiegeling van. In het politieke midden en linkse kamp heeft men echter nogal eens moei te met de SGP'er Matze. Burge meester Ten Heuvelhof niet. Hij zegt: „Als oud-vakbondsman sta ik natuurlijk in de AR links van het midden, maar daarom begrijp ik de terminologie van de heer Matze nog wel. Ik kom namelijk zelf oor spronkelijk uit ongeveer hetzelfde milieu als de heer Matze, ik ben met zijn ideeën opgegroeid. De heer Matze zit vast aan zijn principes en dat is alleen maar te waarderen. Laatst hield hij In de raad een warm pleidooi voor de moeilijkhe den van de rooms-katholieke ver- Hazerswoade bij het kruis punt Gemeneweg. Maandagavond 8.00 uur in Hotel Noordzee Breng uw beste dia's mee. Toegang vrij. FOTO D. KRUYT Voorstraat 9 Katwijk aan Zee Kerkstraat 4 Rijnsburg Wethouder Riezebosch solliciteert naar gemeentefunktie KATWIJK Wethouder van so- ciale zaken en volksgezondheid Jan Riezebosch heeft in eigen gemeente gesolliciteerd naar de funcue van directeur gemeentebedrijven en net- planning. Eind deze maand zal zijn eventuele benoeming in de gemeen teraad komen. De heer Riezebosch vertegenwoordigt Gemeentebelan gen. Algemeen wordt aangenomen dat de heer Riezebosch de fuctie krijgt toegewezen, wat betekent dat hij dan wethouder èf is. Zaterdag 16 Januari Alarmnummers èm LEIDEN „Ik sta iedere morgen nog om zeven uur op. Om de melk boer te helpen en andere klusjes op te knappen. Om acht uur komt de zuster om mijn vrouw in te spuiten". Aan het woord de heer H. Philippo (84). Naast hem zit zijn één jaartje oudere vrouw, J. Philippo-Groene- veld. Op 24 januari is het 65 jaar geleden, dat Zij elkaar het jawoord gaven. Meneer Philippo is nog kerngezond, mevrouw Philippo heeft hoge bloed druk en suikerziekte. Onder een heerlijk kopje koffie, gezellig sa men op het bankstel in een knus huisje aan de Boshuizerlaan wordt het familiearsenaal opgesomd. De kinderen flappen er zo uit: zes jon gens, twee dochters. Kleinkinderen wordt al een flinke optelsom. Na het rijtje langs geweest te zijn, ko men ze gezamenlijk op een aantal van 27. Bij de achterkleinkinderen doemen problemen op. Na veel ge- wik en geweeg komen ze op 16 stuks. Menèer' Philippo is geboren op de Herensingel. „In dat rijtje huisjes tussen de Lusthoflaan en de Prin senstraat. Dat was toen nog Leider dorp". Vijfenzestig jaar getrouwd en toch nog vol levenslust. Dat blijkt wel als de fotograaf binnenstapt en mevrouw Philippo zich laat ont vallen, dat ze een jaartje ouder wordt. Haar man roept vanuit de keuken: „Je moet niet zeggen, dat je oud bent. Je bent nog jong". Maandagmiddag komt de burgemees ter. Vijf jaar geleden was hij er ook al. Meneer Phillippo herinnert zich dat nog goed. „Hij zei toen. dat hij over vijf jaar niet meer als burgemeester, maar als vriend zou komen. Nou, hij is nog net burge meester". Donderdag van vijf tot zeven uur is er in het parochiehuis van de An- toniuskerk een receptie. Zaterdag 16 Januari K. en O.-gebouw. Oude Vest 45, 10 tot 4 uur: ..Open dag" collectief en individueel creëren. Antonius-clubhuls, Mare 43, 2.30 uur: K. en O., kinder-fllmvoorstelllng. „Een engel van niks". Groenoordhal, S uur: IJsrevue. Zondag 17 januari Groenoordhal, 3 en 8 uur: IJsrevue. Maandag 18 Januari Stadhuis, 7.30 uur: gemeenteraadsverga dering. Museum Stcenstraat 1. 8 uur: drs. G. w. Nooter over recente ervaringen onder de Eskimo's. Snouck Hurgronjehuis. Rapenburg 6i, uur: K. en O,, drs. R H Fuchs over Rem brandt in zijn Leldse tijd. Oegstgeest: Gemeentecentrum, 8 uur: afd. christenvrouwenbond, over de ANWB. Dinsdag 19 januari Stadhuis, 7 tot 8 uur: spreekuur Bouw fonds. Breestraat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur Chr. Emigratiecentrale. Kantine Clos en Leembruggen, Derde Binnenvestgracht 3, 2 uur: afd. Lelden Ver. Huisvrouwen, Aafje Top, rollenspel en activiteit van de aanwezigen. Motel Sassenheim, 6 uur: Leld9e Assu rantieclub. jaarvergadering en viering 20-jarig bestaan. Schouwburg, 8.15 uur: Stichting Ned. To neel. „De Opgaande Zon" (Heijermans). LHJ-gebouw, Levendaal 101, 8 tot 8.30 uur: spreekuur Stichting Hulsvesting Werkende Jongeren. Leiderdorp: gerestaureerde Dorpskerk. 8 uur: afdeling Leiderdorp K&O, concert bij kaarslicht door Cdlleglum Musicum Rote- rodanum, werken uit 17de en 18de eeuw. Burcht, 8 uur: Statenkrlng Lelden CHU mr. W Scholten. Tweede-Kamerlid, over actuele zaken. Woensdag 20 januari Schouwburg. 8.15 uur: Stichting Ned. To neel met „De Opgaande Zon" (Heijer mans). Stadhuis. 4 tot 6 uur: spreekuur aoc. raadsvrouw. Gehoorzaal, 12.45 tot 13.30 uur: pauze-or gelconcert Gert Oost, werken van Langlals, Bach, Braga, Ame en Andriessen. Donderdag 21 januari Gehoorzaal, 8.15 uur: Residentie-Orkest (K&O), met Narclso Yepes gitaar. Vrijdag 22 januari Boshuis, achter Hoflaan 76, 7 uur: ruil beurs voor verzamelaars. Scholengemeenschap Kagerstraat 7, 2.15 uur: beroepenvoorllchtlngsbijeenkomst, on der ausp. van Ver. vrouwen met aead. opleiding. Zaterdag 23 januari Turk. 3.30 tot 5.30 uur: afd. Lelden Ned Reisver.. receptie t.g.v. 60-jarig bestaan. FILMS CAMERA Performance, 18 Jaar, dag. 2.30, 7 en 9.15 uur en zo 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur; vr- en zat-nacht 23.30 uur, Pe- tulla, 18 jaar. LIDO In de greep van de angst. 18 Jaar. dag. 2.30, 7 en 9.15 uur en zo 2.30, 445. 7 en 9.15 uur. LUXOR Johnny Hamlet en de wre ker. 18 jaar. dag. 2.30, 7 en 9.15 uur en zo 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. REX Het pomoschlp. 18 Jaar, dag. 2.30, 7 en 9.15 uur en zo 2.30, 4.30. 7 en 9.15 uur; vr- en zat-nacht 23.30 uur Les Biches. 18 Jaar. STUDIO De rode cirkel. 14 jaar, dag. 3.30. 7 en 9.15 uur en zo 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. TRIANON Brief aan het Kremlin, 18 jaar. dag. 2.30, 7 en 9.15 uur en zo 2.15, 4.30. 7 en 9.15 uur. Apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen: Zulder Apotheek, Lammenschansweg 7. tel. 23553 .Apotheek R. van Breest Srnallen- burg. Loevestein 6. Leiderdorp, tel. 42947 en de Oegstgeestse Apotheek. Wllhelmina- park 8. Oegstgeest, tel. 53274. De zaterdagdienst na 13 uur, de zondag- dienst, de avonddienst na 22 uur en de nachtdienst van Apotheek Voorschoten wordt waargenomen door de Zulder Apo theek. rot zaterdag 10 uur de eigen dokter raadplegen Daarna 8 maal l bellen tot zondag 14 uur. Sod# telt „Twen try el". Breestraat 18 (sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaander van 80 )aar e.oj. Openingstijden: dinsdagavond van 8.» uur tot 11 uur. woensdagavond van 8.30 uur tot 11 uur. vrijdagavond van 8.90 uur tot 11 uur. zaterdagavond van 8.80 uur tol 11.80 uur. zondagavond van 8.80 uur tot li uur. Behandeling da ongevallen De poliklinische behandeling oa onge vallen wordt van dinsdag 18 uur Cu mid dags tol woensdag 18 uur waargenomen door het Dlaconessenhuts. Vrijdag 18 uur tot zaterdag 12 uur door het St Elizabeth ziekenhuis (Hooigracht). Op andere werk dagen an op zondagen door bet Acade misch ziekenhuis. Alarmnummers Doktersdlenst: 6 maal 2 (zat. 10 middag tot zondag 24 uur) Brandweer: 5 maal 3. Politie: 5 maal 4. EHBO: 20645. Gemeenschap Zuid-West Academisch siekenbuiai dagelijks,, halve op dinsdag, van 10.0O—19.4S ft dinsdag van ïs.oo—ït.oo uur; eaterdbl zondag van 14.30—18 80 uur. Vrouwenkliniek) dagelijks van fl 19.45 uur; zaterdag en zondag teveol 13.30—14.30 UUT, Prematuren (alleen voor ouders) dag um vrijdag van 10.00—19J6 ufl terdag en zondag van 14JS—14 30 tfl Kind er kliniekmaandag t/m I*- van 18.15—19.00 uur; zaterdag en I van 14.30—15Jo uur. Op algemene christelijke en nat*, feestdagen gelden de bezoektijden fl zondag. L> bhsabethzlekenbuls Lelden: derdrL dagelijks van 2 tot 3 uur en 's 1)1 van kwart voor 7 tot bail aebt; t| afdeling dagelijks van 3 tot 4 I avonds van kwart voor 7 tol balikr tweede klas dagelijks van hall 12 2 tot 3 en dagelijks van 6.45 tot fu Kinderafdeling 3—3.30 u„ behalve L en dond., op die dagen van 6-Jr' Eerste klas: hele dag. j Annaklimek: 3e kJas. 13.30—14.30 Vr 19 uur; 2e klas 13.30-15.30 en 19-r le klas. 11—12. UJD—15J0 en 19—20 ?a Psychiatrisch ziekenhuis Ennahl dinsdag en vrijdag 13 tot 14.30 uunw dags 11 tot 12 en 2 tot 3 OEGSTGEES"! Bezoekuren J4lr makllnlek; maandag tun. vrijdag Fe 17.45 uur; zaterdag 18—16 uur: i 11—11.45 en 18—15 uur Dlacunessennuis: dagelijks eenjti van U tot 12, 1.15 tot 2 en 7 tot I derde klas 1.15 tot 2 en 7 toll kinderafdeling dagelijks van 2.154°' 7.158.30 uur. en ALPHEN Ziekenhuis Rljnoord if iljks (ook zondag) le en 2e klif 10.30-11.00 uur. van 14.09-15.00, 0 18.00—19.00 uur.; 3e klas: van l4.oi)r uur, van 18.00—19.30 uur; kraamal van 14.00—15.00 uur, van 19.09—191 alléén voor echtgenoten: Klnderalr van 14.00—15.00 uur, van l8.ëOX8l8.1, dinsdag en donderdag alléén voor Kinderen beneden 16 jaar géén I NOORD WUK - Sole h tiënten dagelijks van 3 tot ball l) avonds van 7 tot 8; taal patiënten «t van l tot 8. dinsdag van l tot donderdag van half 7 tot half 8 e dag van I tot half 8. KATWIJK - Zeehospitium: lon| dagelijks van half tot half 4. dl donderdag evenwel van 7 tot 8; ling: dagelijks van hall 8 tot I revalidatiecentrum: dinsdag en don van 7 tot 8 en zaterdag en zon<M half tot half 5; revalldatlecentn deren: woensdag van 7 tot 8, zate i zaterdag en zondag van bi naii v Tentoonstellingen Galerie Van der Vllst, Botcrméc< schilderijen en aquarellen van Adl 0 Schagen. dlnsd. t.e.m. zaterdag tytl tot 31 lanuari. Expositie van foto's van Marco raai in de Openbare Bibliotheek kwartier', Zweilandlaan 5. Op' uren: maandag 15, dinsdag 9— e woensdag 9—12, 1—5. 7—8.30. vrijdz 1—5. tot 4 februari. Expositie van schilderijen Verhoef In de Openbare Bib) „Zuid-West", Eduard van Belnu l (onder Thorbecke MAVO). Of uren: maandag 2—5.30. dinsdag woensdag 10—12, 2—5.30, vrijdag 6.309. zaterdag 10—12.30. tot 4 1 fV Rapenburg 73: grafiek en schl u van Rein Dool, 15 jan. t.e.m. (Lelds Akad. Kunstcentrum). Musea Acad. inst. mus. Rapenburg 78, tig gen 9.39—12.30 dinsdag en vrt)d 14—17 uur. Bortua. Rapenburg (8: l april september. 9—12 en 18.30—17 ut 19—16 uur. kaasen zat. en zon. ge* oktober - 81 maan. 9—12 en 13 39 zon gesloten, kassen zal gesloten Lakenhal: Artotheek 1870. tot 24 dag 19—17 uur zond. 18—17 uur Arts Katwijk MAANDAG 18 JANUf"; geen spreekuif' contact gezocht met de geestelijk heid". Hazerswoude telt slechts twee wet houders. Vandaar dat burgemees ter Ten Heuvelhof heel wat porte feuilles onder zijn beheer heeft. Zorg baren hem de financiën van de gemeente. De begroting noemt hij slecht, de kapitaalspositie moeilijk. Wanneer wij stellen, dat Hazers woude. en met name de nieuw bouwwijk Rhynenburch met zijn kapitale gemeentehuis, winkelcen trum, tennispark en zwembad, toch tamelijk rijk is geoutilleerd, merkt de heer Ten Heuvelhof op, dat vooral de sport- en jeugdac- commodatie het gemeentebestuur veel zorgen baart. „St Bernardus met ongeveer 250 leden moet eerstdaags van het particuliere terrein af. Ook de velden van Ha zerswoudse Boys (330 leden) in het dorp zijn te klein. De atletiek moet nog van de grond komen. En gym zalen hebben we natuurlijk hard nodig". De Hazerswoudse Dorpsstraat. eniging St. Bernardus, terwijl hij toch niets van sport moet hebben" Hazerswoude maakt geen deel uit van het Gewest Leiden. Voor bur gemeester Ten Heuvelhof, die in de tijd dat dit gewest van de grond kwam nog geen enkele bemoeienis had met Hazerswoude, een begrij pelijke zaak. „Hazerswoude is slechts gedeeltelijk op Leiden gericht. Vele Hazers- woudenaars gaan bijvoorbeeld om inkopen te doen naar Alphen. En uit het dorp ook wel naar Den Haag. Zeker als eerstdaags Leid- schenhage gereed komt, zal de zuig kracht richting Den Haag groter worden". De middenstand in de voedingssector is in Hazerswoude niet sterk. Bur gemeester Ten Heuvelhof noemt ze zelfs zwak. „Dat is ook niet zo vreemd", zegt hij. „want velen slachten nog zelf in Hazerswoude en ook houden nog Velen er een eigen groentetuintje op na". Burgemeester Ten Heuvelhof ver wacht dat de aktie voor betere we gen in de Rijnstreek leidt tot meer samenwerking ook op andere ge bieden met gemeenten in de Rijn streek. Wellicht komt men in de nabjje toekomst ook tot een Gewest Alphen. De situatie langs de Rijndijk vindt burgemeester Ten Heuvelhof zeer angstig. Per dag daveren gemiddeld 32.000 wagens over deze tweebaans- weg. Hij hoopt, dat de nieuwe pro vinciale weg niet zoals gepland in 1978 aan de andere kant van de Rijn zal worden aangelegd, maar drie jaar eerder. Een NS-halte in Rhynenburch zou hij toejuichen. Er zijn al gesprek ken met de Spoorwegen daarover geweest. De NS acht het echter noodzakelijk, dat de woonwijk Rhynenburgh groter wordt. Alleen dan is een halte-station in Hazers woude rendabel. De heer Ten Heuvelhof heeft grote verwachtingen van de commissie ruilverkaveling, die onlangs is ge ïnstalleerd. Ruilverkaveling in Ha zerswoude noodzakelijk in verband met de toekomstige aanleg van Rijksweg 11. Sinds het begin van de vijftiger jaren was men bezig ge weest met de oprichting van deze commissie. De heer Ten Heuvelhof hoopt, dat in de komende jaren eindelijk resultaten uit de bus ko men. De ruilverkaveling heeft on der meer als gunstig nevenaspect, dat het Rietveld wordt ontsloten, waardoor de recreatie alle kans krijgt in dit gebied. Hei gemeentebestuur van Hazers woude gaat een tijd van hard wer ken tegemoet, of zit er eigenlijk al midden in. Men wil van alles. „Dat kan ik me levendig voor stellen", zegt burgemeester Ten Heuvelhof. „Ik wil ook alles. Men moet er echter oog voor hebben, dat om iets te realiseren er in de meeste gevallen op tijd geld moet zijn. En daar zitten we nou toeval lig net niet al te dik in. Jammer, daar kan ik niets aan doen. Hoe hard we ook werken". WARMOND In Meerrust ,de rustieke boerderij aan de Kaag in Warmond, zal dit jaar weer een Kaagconcours worden georganiseerd. In vroegere jaren werd deze talen tenjacht geregeld door Jaap van Praag .De organisatie is dit jaar in handen van de N.V. Phonogram en de muziek wordt verzorgd door Jan Op- genhaeffen. Inschrijvingen voor deze talenten jacht, die openstaat voor musici, com bo's. vocalisten en orkesten in de ruimste zin van het woord, kunnen worden gezonden naar Meerrust in Warmond of naar de NV Phono gram, Programmabureau, Alb. Perk- straat 35, Hilversum met vermelding van het genre muziek dat wordt ge speeld of gezongen- De jury voor dit Kaagconcocrs nieuwe stijl zal worden gevormd door de heer G. Hofenk, eigenaar van een grammofoonplaten - zaak te Leiden, de acteur Lou Geels (Bromsnor), het hoofd van Phono gram's programmabureau Gerrit den Braber en een journalist De toegang tot het Kaagconcours is gratis en de avonden, waarvan de eerste zal plaats vinden op 22 januari., begin nen om 20.30 uur. Jonge of oude Leidse kaas van zijn steeds een verrassing op de boterham Voorstraat 36 - Telefoon 12136

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 4