VOORWEG BLIJFT EEN OASE VAN RUST Burgerij daadwerkelijk beschermen Fijnzinnige Weinachtsgeschichte Kritiek op dure woningwetwoningen 'Koningin der Zee' krijgt face-lifting Kosmus T. (19) gebruikte pistool doodgeschoten agent Moolenaar Beursoverzicht Demonstratie van MTO-leraren Gemeente Alkemade OEGSTGEEST Het Nederlands Solisten Ensemble, bestaande uit de sopranen Pauline Pilaar en Ank Reinders, de alten Els Kloos en Rijkje VVolleswinkel, de tenoren Bart Ravesteyn en Ben Fey, de bassen Rob Holl en Chris Verhoog (de laatstgenoemde tevens artistiek leider) gaf, onder auspiciën van K en O, een kerstconcert in de Wil- librordskerk, die voor zoiets een ideale ruimte biedt. Met alle respekt voor de stuk voor stuk uitstekend gevormde stem men, het muzikale begrip, de tref fende uitdrukking vaak, moet ik toch opmerken, dat de pure homo geniteit, althans voor mijn gehoor, maar in enkele gevallen werd be reikt. Deze acht zangers-van-professie to nen in de samenwerking bijna steeds vrij duidelijk hun" eigen per soonlijke kenmerken. De verschil len openbaren zich voornamelijk in het toonkarakter en de geeste lijke benadering. Bijzonder hoog te waarderen was de uitvoering van Hugo Distiers „Weih- nachtsgeschichte". Deze muziek is devoot, haast aanbiddend, sfeervol, maar ook vaak aangrijpend expres sief. De verteller wordt door enge len, Maria, Simeon, Herodes e.a. onderbroken en de koralen leven in de sfeer van „Es ist ein Ros' ent- sprungen". Het laatste verwerkt deze melodie als geheel. Het ensemble gaf er een fijnzinnige vertolking van. Maar i}c zou dit werk van Distier toch ook wel eens van een koor willen horen. Het tweede deel van het concert was aan het kerstlied gewijd. Juist de ze oude volkszangen vragen klank eenheid. Nu klonken de „In diulci jubüo"-bewerkingen kunstig, maar ook wat groezelig door lichte tim bre-. trillings- en karakterverschil len. Het mooist vond ik de liede ren met een solostem en zachte begeleiding. Johan van Wolfswinkel. LISSE De gemeenteraad heeft gistermiddag antwoord gekregen op de begrotingsvragen. Het viel bur gemeester Berends op, dat de raad weinig kritiek heeft geleverd op de nota van het college. Wethouder A. de Kort hield voor het eerst zijn beleidsverantwoording. Voor 1970, 1971 en 1972 heeft Lisse een bouwprogramma opgesteld van 200 woningen per jaar. Dit aantal is verdeeld in 40 woningwetwoningen, 80 woningen in de coöperatieve sec tor en 80 verkoopwoningen. De raad kreeg een bittere pil te slikken, toen wethouder De Kort meedeelde, dat de woningwetwoningen f 300 huur per maand moeten opbrengen'. Er zal ook aandacht worden be steed aan de bouw van woningen voor alleenstaanden. De verkeers lichtinstallatie bij de Beekbrug is door het rijk afgekeurd. De gemeente zal nu trachten op korte termijn dit plan voor eigen rekening uit te voeren. Het college van B. en W. is sterk gekant tegen openbare vergadering- gen van de raadscommissies. „Vele zaken moeten in eerste instantie ge heim blijven", aldus burgemeester Berends. Wethouder Mesman antwoordde op vragen van de heer Kalis (PvdA) over de aanstelling van een maatschappe lijk werker. Hij achtte dit plan niet uitvoerbaar. Het laten vallen van het tientje als bijdrage in de kosten voor school zwemmen werd door wethouder Van Leeuwen van de hand gewezen. „De ouders maken niet het minste be zwaar tegen dit tientje". Ook het voorstel tot aanstelling van een twee de sportambtenaar kan niet worden verwezenlijkt. Bij de replieken maakte de heer Montagne (PC) ernstig bezwaar tegen een huurprijs voor woningwetwonin gen van f 300 per maand. Hjj achtte dit onbetaalbaar voor de minst draag- krachtigen. Ook ir. Paardekoper stel de zich op dit standpunt. De heer Kalis hield vast aan „zijn" maatschappelijke werker. Wethouder Mesman antwoordde hem, dat vier ambtenaren van de dienst sociale zaken een diploma maatschappelijk werker op zak hebben om in voor komende gevallen in die hoedanig heid te kunnen optreden. Het voor stel van B. en W. om voorbereidingen te treffen tot deelneming in de vuil- persinstallatie in de streek, ontmoette eerst bezwaren. Ten slotte ging de raad akkoord met een voorstel deel te nemen aan een voorbereidend on derzoek. Belangrijk bewijs gelevérd in rechtzaak Ambonezen (Van onze speciale verslaggever) DEN HAAG, 17 dec. De 19- Jirige lasser Kosmus T. uit ■/Moordrecht, een van de 33 Zuid- molukkers, die de ambtswoning van de Indonesische ambassa deur in Wassenaar bezet hebben gehouden, heeft door het ge bruiken van het pistool van hoofdagent Vink ongewild voor het belangrijke bewijs gezorgd, dat de doodgeschoten agent Moolenaar niet met zijn dienst revolver heeft geschoten. Dat bleek gistermorgen uit de woor den van prof. mr W. van Hattum voor de Haagse rechtbank, waar de ver horen van de 35 bij de bezetting be trokken Ambonezen vandaag worden besloten met het horen van de laatste 15 man. Agent Vink van de Wassenaarse po litie was de eerste politieman, die na het alarm, dat de stervende hoofd agent Moolenaar met zijn portofoon nog wist te slaan, de ambtswoning be reikte. De politieman was met zijn patrouillewagen tot bij de garages van het huis gereden en met getrok ken pistool naar de ambtswoning ge rend. Daar zag Vink echter, dat hij tegen de op hem gerichte overvloed van pistolen, geweren en stenguns weinig kon uitrichten. Hij gaf zich over en werd gebonden. Kosmus T., die bij de stormloop op de ambtswo ning slechts over een bajonet beschik te, maakte daarna dankbaar gebruik van het dienstpistool van de vastge bonden agent. Hij schoot er o.m. een slot mee uit een binnendeur. Geen kruitsporen De deskundige van het gerechtelijk laboratorium van het ministerie van justitie te Den Haag. dr A. H. Witte, had uit vergelijking tussen de dienst pistolen van Moolenaar en Vink kun nen vaststellen, dat de neergeschoten agent z(jn vuurwapen niet had afge schoten. Er waren geen kruitsporen in aanwezig, in het pistool van de gegijzelde agent daarentegen wel. Bei de pistolen zijn van hetzelfde fabri kaat. Totnutoe hebben alle verdach ten, voor zover zij iets van de schiet partij rond de agent hadden gezien, bijna met zekerheid verklaard, dat hoofdagent Moolenaar óók geschoten had. De president meende echter, dat bet onderzoek van het pistool vol doende was om met redelijke zeker heid te kunnen aannemen, dat agent Moolenaar zijn dienstpistool niet had gebruikt. Kosmus T. had met het pistool ook een vrouwelijke bediende bedreigd, die onder een bed was gekropen, maar et niet meer onderuit kon. De bezet ters hadden het bed toen maar om hooggetild, waarna de vrouw naar de hal werd gebracht. Kosmus was pas op 27 augustus bij de plannen voor de overval betrokken geraakt door een toevallige ontmoeting met Bennie M. in de trein. Hij heeft een flinke straf lijst, o.m. twee maanden tuchtschool wegens brandstichting in de Indone sische ambassade in 1966. Verder ne gen maanden gevangenis voor een vechtpartij met Hollandse jongens. MEEST MILITANT Vandaag, op de vierde dag van het proces, stonden waarschijnlijk de meest militante figuren onder de overvallers I terecht. De meesten kwamen uit Moor drecht, enkelen uit Tiel. Velen waren recidivist: ze waren al eerder wegens openlijke geweldpleging met de justi tie in aanraking gekomen. De 19-jarige Max C. de K. uit Moor drecht had tijdens de overval een pistool op zak, dat hij, zoals hij ten minste verklaarde, van een Duitser gekocht had. Pres.: „Waarom had u dat wapen nodig?" Verd.: „Uit zelfverdediging". Pres.: „U heeft er anders een won derlijk gebruik van gemaakt. U hebt niet uzelf verdedigd, maar u hebt anderen bedreigd". Max wenste niet langer te praten over een straf, die hij in een opvoe dingsgesticht had uitgezeten. Die zaak was volgens hem afgedaan. De 22-jarige musicus Jantje M. uit Tiel ontkende van de groep een van de bevelhebbers te zijn geweest. Ook hij was reeds eerder veroordeeld we gens zijn aandeel in de brandstichting in de Indonesische ambassade. Verd.: „Op mijn arm staat APRS en dat betekent ongeveer 't zelfde als „Je Maintiendrai" voor de Nederlanders. Op de 22-jarige machinebankwerker Ediard E. N. uit Tiel was, behalve een soort klewang, ook een portie hasjiesj gevonden. Pres.: „Bent u hasjiesj-gebruiker"? Verd.: „Helemaal niet. Dat heb ik overgehouden van een popfestival in Tiel". Ediard voelde zich in z'n geweten niet schuldig, maar erkende dat hij de Nederlandse wet had overtreden. „DAT IS KNAP" Op de 20-jarige Benjamin M. uit Moordrecht was een dolk, een pistool en een handgranaat gevonden. Pres.: „Wist u hoe zo'n handgranaat- werkte?" Verd.: „Ja". Pres.: „Wie heeft u dat dan geleerd?" Verd.: „Niemand". Pres.: „Dat is knap". Pres.: „Wat heeft de Nederlandse gevestigde orde u aangedaan?" Verd.: ,Dat is toch heel duidelijk. Onze zaak is in de doofpot gestopt. We hebben niets tegen het Nederlandse volk, maar wel tegen de Nederlandse regering". Pres.: „Dus u vindt dat er tegen de Nederlandse regering geweld moet worden gepleegd". Verd.: „Ja". In het reclasseringsrapport over Ben jamin stond dat h(j vroeger geregeld werk had gehad, maar dat h(j er later geen zin meer in had. Hjj was niet al leen geïnteresseerd in de politieke kant van de RMS, maar ook in die van de Zuidamerikaanse staten. Jopie S., 23 jaar en wonend in Moor drecht, werd door de rechtbankpresi dent meteen al gekwalificeerd als een verdachte, die tot meer militante figu ren hoorde. Er dat klopte ook wel. Jo pie trok fel van leer tegen alles wat hem in de samenleving niet zinde. „Ik sta achter de RMS", verklaarde hij, toen hem naar een linkse vrijheids groepering in Amsterdam werd ge vraagd, „en ben tegen de orde, die ons onderdrukt. Links of rechts kan me helemaal niet schelen. Een van de rechters vroeg wat verd. met de term „onderdrukking" bedoel de, en suggereerde eigenlijk dat hij deze verkeerd gebruikte. Jopie: „Dat zal wel. Ik heb deze taal hier moeten leren". (De zitting duurt voort). AMSTERDAM Op een stil Dam rak heerste woensdag een tamelijk verdeelde stemming. Van de interna tionals opende AKZO onveranderd op f 74,Hoogovens op f 70.50 en KLM op f 164. Unilever trok zich wei nig aan van Wall Street en daalde f 0.40 tot f 84. Philips verloor een halve gulden op f 46.60 en Kon. Olie moest f 1.10 prijsgeven op f 140.40. De cultures lagen gemakkelijk in de markt. Ook Heineken moest iets terug naar f 210 (min f 0.20). HAL moest een halve punt prijsgeven, doch de overige scheepvaartaandelen wa ren fractioneel hoger. Nationale Ne derlanden zette de trend van de afge lopen dagen voort met een stijging van f 1 op f 72,50. ABN moest f 2 terug op f 241, maar Amrobank wist f 0.60 aan de koers toe te voegen op f 52.90. De staatsfondsen konden zich opnieuw in een goede belangstelling verheu gen en lagen dan ook vast in de markt. Na de lage opening van diverse fondsen was spoedig een lichte ople ving te bespeuren, met als koplopers AKZO en Kon. Olie. Op de lokale markt schijnt men apathisch te zijn voor welk gunstig bericht dan ook. Ondanks het zeer goede bericht van Homburg steeg de koers slechts f 0.20 of en punt. OGEM, die woensdag een overneming bekend maakte, leverde dit een winst op van f 0.50 of 2 pnt. Bensdorp. die enige dagen omhoog ging in verband met een verdrievoudiging van de winst, moest nu een verlies incas seren van 10 pnt. Gist-Brocades kan f 1,20 aai; de koers toevoegen (12 pnt) en Van der Grinten f 4. Opvallend was ver der de stijging van Udenhcul, die met een stijging van 6 pru over de parikoers he endook tot 101.5 pnt. Ook Hoogenstraten, evenals Udennout vaak gedoodverfd als fusiekandidaal, wist een winst te boeken van 8 pnt, waar door een biedkoers tot stand kwam van 55. De grote verliezers waren woens dag Cindu, Key en Kramer en Albert Heijn, die f 7 resp. f 5 moesten prijs geven. Dalingen van f 1/10 pnt vielen te constateren bij Stad Rotterdam, Pakhoed en Rheinische Komtnsaure. De beleggers in Centrale Suiker zijn blijkbaar nog niet over de schrik van de ongunstige berichten heen: opnieuw moest CSM terug en wel met 9pnt. Batenburg verloor ten slotte 8 pnt en VRG-papier 7 pnt. Contante wisselkoersen AMSTERDAM, 16 december Contan- prijzen. Londen 8.6-V*—8.61%, New York 3.60A—3.60i9o, Montreal 3.53'/*—3.539/4, Parijs 65.21'/*65.26V«, Brussel 7.25—7.25%, Frank- 57.82V*, Kopenhagen 48.11—48:16, Oslo fort 98.78'/*—98.831/*, Stockholm 79.61— 69.66, Zurich 83.56'/*—83.61'/*, Milaan 57.77% 50.55—50.60, Wenen 13.95'/.—13.96 y4, Lissa bon 12.60'/.—12.62'/., Madrid 5.02—5.26. Bu itenlands ban k pa pier AMSTERDAM, 16 december De ad- vleslcoersen voor buitenlands bankpa pier geldend In Amsterdam op de vol gende werkdag luiden heden als volgt: Londen 8.568.71, New York 3-56 3.61%, Montreal 3.49—3.55, Parijs 64.60— 65.80, Brussel 7.18—7.30, Frankfort 98.10— 99.30, Stockholm 69.20—70.20, Zürlch 83.20 —84.40, Milaan 55.50—58.50, Kopenhagen 47.70—48.70, Oslo 50.10—51.10, Wenen 13.94 -14.14, Lissabon 12.25—12.85, Madrid 5.06 —5.26. SCHEVENINGthi Bij de Sleep- helling Maatschappij Schcvcningcn ligt de 34 m lange barkentijn „Re- gina Maris". De driemaster van de steenrijke Amerikaan Niel Davis wordt gebruikt voor cruises op de westkust van de Verenigde Staten. Het prachtige schip, dat in 1908 werd gebouwd, heeft al twee wereldrei zen gemaakt. Bij de SMS wordt het interieur verbouwd. Èr komen 14 slaapplaat sen bij, zodat de passagiersaccommo datie op 24 komt. De bemanning van de barkentijn bestaat uit 22 koppen. Kapitein is mr. Alex Brader. Verder worden op het schip de sa nitaire voorzieningen uitgebreid en krijgt de salon een gezellige bar. In het eerste kwartaal van 1971 moet de verbouwing klaar zijn en vertrekt de „Regina Maris" via Zuid- Engeland naar Portugal waar het geheel houten schip z'n droge verf krijgt. Daarna gaat de reis over de Atlantische Oceaan en Stille Oceaan naar Los Angelos waar de passa giers voor de eerstvolgende cruise met de verfraaide barkentijn aan boord komen. De drie masten heb ben een lengte van 41 meter (tot de kiel). Uiteraard is er een sterke mo tor in de machinekamer, die af en toe op weinig romantische wijze het want aan de bazaansmast, grote mast en fokkemast de wind uit de zeilen neemt. In Amsterdam is de SMS bezig met de verbouwing van een vier- mast bark, de „Moshulu" uit 1904. Dit 108 lange schip krijgt onder meer een nieuwe mast en nieuw tuigage. Het krijgt de bestemming van mu seumschip. DEN HAAG Ongeveer duizend »an de rond veertienhonderd lera ren bij het midelbaar technisch on derwijs (MTO) in ons land hebben vandaag gedemonstreerd, omdat door de mammoetwet de MTO-le- raren tussen wal en schip zijn ge vallen. Bij het ministerie van onderwijs en wetenschappen werd een verkla ring afgegeven, waarin de grieven van de demonstranten staan opge somd. Op het Binnenhof werden de le raren toegesproken door het Tweede Kamerlid H. J. L. Vonhoff. Deze kon meedelen, dat zeker de fracties van de WD, de PvdA, de CHU, D*66 en wellicht ook nog andere, zich achter een amandement hebben beschaard, om voor alle MTO-leraren applica tiecursussen mogelijk te maken, zo dat zowel de leraren technische vak ken als de leraren algemeen vormend onderwijs zich volledig erkend zul len weten als bekwame en bevoeg de docenten. In verband met de asfalterings- werkzaamheden zullen de Pastoor van der Plaatstraat en de Zuidweg te Rijpwetering behoudens bij ongunstige weersomstandigheden op dinsdag 22. woensdag 23 en donderdag 24 december 1970 tel kens voor zover in verband met de uitvoering van het werk nood zakelijk. worden afgesloten voor alle verkeer op meer dan 2 wielen Roelofarendsveen, 17 december 197Q. Burgemeester en Wethouders van Alkemade. De Burgemeester, P. M. F. SMOLDERS. De Secretaris, P. Th. M. BRAMA. (Van een onzer verslaggevers) ZOETERMEER De Voorweg de oudste weg van Zoeter- meer blijft ondanks de ex pansiedrift van de gemeente een groene oase. De weg wordt de voornaamste verbinding tus sen het stadscentrum en het recreatiegebied West. De boer derijen die de eeuwen heb ben getrotseerd kunnen blijven staan. Wel zullen de boeren een andere woning moeten zoeken. De ruimten achter de stenen gevels krijgen een andere be stemming, onder meer een scoutcentrum, een grafisch cen trum en een kinderboerderij. Langs de Voorwegwetering waar men rust kan vinden in deze drukke dagen staat ver scholen achter iepen een van de oudste bouwwerken van Zoe- termeer: boerderij Meerzicht. Ronddolen in deze omgeving betekent een verademing voor de bewoners van de nieuwbouw wijken. Het is verheugend dat het rustieke bouwsel een cultu rele bestemming krijgt. Een spoedige restauratie is zonder meer noodzakelijk. Aan het rie ten dak zullen ook werkzaam heden moeten worden verricht. Vit de VEENSTREEK NIEUW-VENNEP Op 2e kerst dag is er om 8 uur in de Geref. kerk een orgelbespeling door Leen Schip pers. Het programma vermeldt hoofd zakelijk kerstmuziek o.a. van Jan Zwart, F.eike' Asma en Wesley). NIEUWVEÈN Vogelvereniging „Het Sijsje" zal zaterdag 19 en zon dag 20 dec. een vogelshow houden in de achterzaal van restaurant Le lieveld aan de Dorpsstraat, De ten toonstelling, waar een speciale ver lichting wordt aangebracht, is te be zoeken op zaterdag van 10 tot 22 uur, en zondag van 12 tot 20. - KATWIJK AAN DEN RIJN. 16 decem- wljtlng, 750 torren gu), 350 sprot, 120 750, AI 260—910, I 340—730, Bil 200, Cl 150—290. CII 60—230, spruiten BI 25, AI 4148, All 11, bloemkool 10 per bak 1 71, II 34—38, 12 per bak I 60—70, II 36. groene kool 9—19, boerenkool 16—27 andijvie I 56, II 3441, breekpeen 120 420, prei AI 37, gele kool 11—16, selderij 6—7. sla 12, knolselderij 19. Aanvoer waspeen 175.000 kg. Vit de BOLLENSTREEK HILLEGOM Onder regie van H. A. Turnhout voert de toneelgroep „Alliance" vrijdag 18 december om 8 uur in de Nutszaal het blijspel „Zachtjes met de Deuren" op. HILLEGOM Maandag 21 decem ber belegt het Volkskerstzangcomité de kerstzang in de Martinuskerk, 20 uur. De jongerengroep „Martinus" verleent instrumentale en vocale me dewerking. HILLEGOM De ophaalbeurt huisvuil van donderdag 24 wordt ver schoven naar woensdag 23 december en die van vrijdag 25 naar donderdag 24 december. Grof huisvuil kan op de woensdagen 23 december en 6 januari met de huisvuilophaaldienst worden meegegeven. SASSENHEIM Gistermiddag reed in de Acacialaan een oude Opel met een 4-tal jongelui van 1618 jaar, die in de bocht naar de In dustriekade b(j het 'uitwyken voor een tegenligger, het trottoir koos en tegen een boom tot stilstand kwam. De knapen kozen het hazepad en zyn nog onbekend. De auto werd aan de voorzydc zwaar beschadigd. Vit de DVINSTREEK KATWIJK Vrijdag 18 decem ber, 's avonds om half acht, houdt de vereniging Philadelphia een kerst wijding in één der zalen van de Pniël- kerk aan de Hoonselaan. Voorganger is ds. J. G. van Ieperen. KATWIJK Het aantal inwoners van Katwijk steeg in november met 56 van 36.764 op 1 november tot 36.820 op 1 december. Door geboorte en vestiging met 63 en 185. Er was een daling door overlijden en vertrek met 28 en 147. Op 1 januari 1970 wa ren er 36.236 inwoners. SCHEEPVAART. BERICHTEN Ablda 25 Panamakanaal Acteon 15 t/m Jan. reizen ln de Sing Area Algorab 17 Salvador ver wacht Alkcs 16 Bremerhaven nr Bremen Ampenan 17 N Valparaiso Amstelhof 17 ZO Sapporo Amstellaan 16 Fremantle ver wacht Anne Herfuth 16 Beachyhcad Area 18 Ballkpapan Batavier V. 16 NW Kp St. Vincent Bovenkerk 16 ZO Alicante Caplsleria 26 Syndey ver wacht Geelong Chevron Arnhem 16 San Francisco nr Trinidad Chevron Nederland 16 NO Midway Chevron Eindhoven 16 N Tercelra. Freeport Rotter dam Uiltadrcgl 16 ZO New York Dlloma 13 Singapore Esso Den Haag 16 Z Cagllarl Esso Nederland 16 Le Havre nr Mena al Ahmadt Gulf swede 16 ZO Monrovia Kalydon 16 ZO Landsend Katelysla 15 Stavanger Kennemerland 16 ZW Lissa bon Khaslella 17 Curacao ver wacht Kermla 19 Tripoli Korovina 16 Curacao Kryptos 17 Martinez ver wacht Mcdon 16 Matanzas nr Hous ton Merseylloyd 16 zo Bermuda Mercurlus 16 ZW Sao Miguel l'hlllnc 19 Trlpoll/Lybanon Radja 18 Le Havre Sltula 16 NO Saba Statendam 16 W Kp San Augustln nr Pt Vallarta Sertan 16 N Flnlstere Schlekerk 17 Manilla ver wacht Waalckcrk 16 Z Freetown Waardrecht 16 Lelth Willemskerk 17 Bilbao Woensdrecht 19 New Orleans verwacht Zafra 20 Kaapstad ver wacht NIEUWE IEIDSE COURANT DONDERDAG 17 DECEMBER 1970 HAZERSWOUDE Adjudant van de rijkspolitie G. 'van 't Hoog (51) is gisteravond, tijdens een bijeenkomst in het gemeentehuis te Hazerswoude, geïnstalleerd tot commandant van de groep Hazerswoude van het korps. Kolonel Rehorst, commandant van het district Den Haag, ging in op de taak van de groepscommandant. „Hij moet de burgerij daadwerkelijk be schermen. En dat dient ook te ge schieden tegen terroriserende min derheden." Burgemeester J. ten Heuvelhof, gastheer op de bijeenkomst, was van mening, dat de rijkspolitie niet moet losstaan van het gemeentelijke appa raat. Speciale dank richtte hij tot opperwachtmeester Van der Meiden, die optrad als plaatsvervangend groepscommandant. Burgemeester Detmers van Zoeter- woude somde, evenals zijn Hazers- woudse collega, een aantal eigen schappen op, die voor een groeps commandant vereist zijn: „Hij dient zo sterk te zijn als een beer en zo moedig als een leeuw".. Burgemeester I. J. P. Keijzer uit Benthuizen besteedde aandacht aan de echtgenote van de politieman en droeg presentjes aan voor alle dames, die mede op deze samenkomst waren ter viering van het 25-jarig bestaan van het korps rijkspolitie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 5