Of wegen krijgt verlichting DIT IS BOBBY Zó kan Kunstkring niet doorgaan Chauffeurs G. Th. Rotman Noordwijkerhout werkt aan laatste bouwplan EEN BEZORGER Chr. Selier 25 jaar bij De Klimroos Mr. Klaasesz opende weg en beantwoordde vragen Alphen aan den Rijn Motorfietser verongelukt Dorpshuis-tarieven 1 januari omhoog? Vier kringrecords bi j ICR verbeterd Valken-tafeltennis gebrek aan leden Dames bezorgen Ons Eiland zege L v. d. ZWAN Komiffa Nieuwe Leidse Courant J NIEUWE LEIDSE COURANT DINSDAG 17 NOVEMBER WOUBRUGGE In de maandag avond gehouden raadsvergadering die veel publiek trok, werd enkele malen gestemd, waarbij de voorstellen van B. en W. met de kleinst mogelij ke meerderheid werden aangenomen. Vooral de leeftijdsvoorwaarden bij de toewijsing voor gemeentewoningen ontlokken discussie, evenals de aan koop van de boerderij van S. \V. Dis seldorp aan de Kerkstraat te Hoog- made. Met Rijnland zullen besprekingen worden gevoerd over een rapport, waarin gewezen werd op de ernstige vervuiling van het water in de Hoog- madesepolder. Het gemeentepêrsoneel zal de uit kering van f400 in twee termijnen ontvangen. Bij de bespreking over het gemeen tebeleid en Midden en Kleinbedrijf wees raadslid Van der Wereld er op, dat het pre-advies te negatief was. Laat de middenstanders zelf mee praten. Is al gesproken met de WI- KO. De opvolger van de heer Breedveld zal straks de beide functies vervullen van chef-financiën en comptabele. De verordening met betrekking tot de financiële administratie en het kasbe heer werd aangenomen. Alle leden van de door B. en W. voorgestelde sport-commissie werden gekozen. De commissie zal zelf een voorzitter uit haar midden kiezen. Moeilijke zonk De heer Venhuizen had veel kritiek op de aanvulling van de woonruimte- wet, waarbij gesteld wordt, dat gega- LEIDEN Meneer Chris Selier heeft het wél geweten vanmorgen, toen hij samen met zijn vrouw het gymnastieklokaal van de Chr. school voor Buitengewoon Lager Onderwijs De Klimroos aan 't Plantsoen bin nenstapte. Hij toerd luidkeels toege juicht. De zaal was speciaal versierd, omdat meneer Selier 25 jaar als schoonmaker aan de school is ver bonden. Hij zal binnenkort ook af scheid nemen wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De onderwijzers en de leerlingen hadden er een heel feest van ge bouwd. Overal hingen slingers, bloe men en tekeningen. Iedere klas zong voor meneer Selier een speciaal ge maakt lied. Uit al die liedjes bleek wel dat deze altijd aanwezige man een onmisbare figuur is. Hij maakt de kachel aan als het koud is, hij zorgt er voor dat alles schoon is, als er iets kapot is maakt meneer Selier het en als je iets niet weet, kan je het hém vragen. Eén klas had zelfs een toneelstukje in elkaar gezet. Een jongetje speelde een kostelijke karikatuur van de ju bilerende meneer Selier. Dat hij zo snel weggaat werd in de meeste liedjes als wel heel verve lend weergegeven. Meneer A. Hui- gens, hoofd van de school, vertelde dat meneer Selier vandaag voor het eerst in die 25 jaar te laat was. Maar dat mocht wel, op zo'n feest dag. Hij kreeg vele cadeautjes van onderwijzers en leerlingen. LEIDEN Bij herverkiezingen in het hoogheemraadschap Rijnland van een hoofdingeland en een hoofd ingeland-plaatsvervanger werd de heer J. A. Straathof te Alphen in beide functies benoemd. Hij aan vaardde de benoeming tot hoofdinge land; niet die tot hoofdingeland plaatsvervanger. Op 16 november had een nieuwe verkiezing plaats voor hoofdingeland-plaatsvervanger. De heer C. J. Kempenaar te Aartan- derveen is benoemd. digden voor een gemeentewoning sa men 40 jaar en de man meerderjarig dient te zijn. Er zijn nu reeds 98 wo- woningzoekenden; er blijft hier een woningtekort. In het verleden hebben B. en W. doelbewust woningzoeken den lager op de lijst gezet, met spe ciale richtlijnen. De voorzitter deelde de mening, dat er vaak meningsverschillen bij toe wijzingen voorkwamen. Het blijft steeds een moeilijke zaak. maar de beide woonruimte-commissies steu nen dit voorstel. Afwijaingen liggen soms ook aan de betrokkenen. Nadat wethouder Faber nog gewezen had op de belangrijke factor urgentie, werd het voorstel in stemming gebracht. Resultaat 83 (tegen Venhuizen. Gau- tier. mevrouw Lljses). De voorwaarden, waaronder de ge meente de woning van S. N. Dissel dorp kan overnemen tegen een koop som van f 170.000 achtte de heer Van der Wereld beslist te vaag. Hier had een deskundige ingeschakeld moeten worden. Voorts informeerde hij naar de belastingschade-vergoeding. De voorzitter betuigde zijn spijt, dat het complete dossier niet ter inzage had gelegen. Het is onmogelijk te zeg gen, wanneer de scholenbouw begint, gezien da onzekerheid over de finan ciering. Uiteraard zullen de voor waarden nog exacter worden vastge steld. Op voorstel van de heer Van Luiing besloot de raad de aankoop te verdagen tot een volgende raadsver gadering. De financiering van het vierde lo kaal bij de openbare basisschool blijft een probleem. De verlichting van Of- wegen zal nu spoedig worden gereali seerd. Er komen 40 lichtmasten. Bij de rondvraag informeerde de heer Venhuizen, naar de mogelijkheid van een verbinding van de nieuw bouw langs de Bateweg met Woud's Oord. De heer Van der Wereld at tendeerde op het slechte wegdek in de Kerkstraat te Hoogmade. Twee jubilarissen bij politie Alphen ALPHEN Twee leden van het Alphense politiekorps hebben, resp. op 15 en 16 november, in het zilver gejubileerd. Op eerstgenoemde datum was het de hoofdagent J. S. Brussen. Afkomstig uit Leimuiden, deed hij in 1948 zijn intrede bij de gemeente politie Alphen. Sedert 1 april 1957 is hij hoofdagent. Met name voor de pol it jesport ver eniging heeft de jubilaris zich ver dienstelijk gemaakt, als sportbeoefe naar. en als secretaris. De jubilaris van gisteren was de heer H. C. Woerde. Sedert 1 mei 1964 is hij brigadier. Beide jubilarissen hebben bezoek gehad van burgemeester Gallas, die vergezeld was van de korpschef, hoofdinspecteur Van Voorden. De gebruikelijke envelop werd aange boden en van de collega's kregen beiden gereedschap, want ze zijn actieve doe-het-zelvers. LEIDEN Het jeugdorkest De Burcht geeft donderdagavond in de Stadsgehoorzaal het jaarlijkse Invi- tatieconcert. Naast klassieke werken zullen delen uit de musical Sweet Charity worden gebracht. De Vara zal van het concert radio-opnamen maken. NOO&DWUK Mr. J. Klaasesz, dc commissaris van de koningin in Zuid-Holland bracht gisteren zoals gemeld een werkbezoek aan Noord- wtfk. In enkele uren heeft het ge meentebestuur hem een groot deel van de gemeente laten zien, van de zuidgrens (de Dr. Mr. Willem van den Berghstichting) tot halverwege Zandvoort. Daartussendoor bezocht mr. Klaasesz nog een sporthal en twee kerken: de Grote Kerk in Noordwük-Binnen om zich op de hoogte te stellen van de restauratic- werkzaamheden. en de Kapel te Noordwtyk aan Zee, waar de foto tentoonstelling van „Z 65" werd be zichtigd. Om er nog een schepje op te doen werd de commissaris een hakbijl ter hand gesteld met het verzoek daar mee een boom door te hakken, die het personeel van gemeentewerken over de Randweg had aangebracht Na deze openingssymboliek, rustte op« mr. Klaasesz nog de taak om voor de? vuist weg te antwoorden op een NOORDWIJKERHOUT In de raadsvergadering van 24 nov. zullen dé stedebouwkundige Ir. F. C. C. Ruys, en de architect van het bouw team, ir. K. Polgaar een toelichting geven op de ontwerpschets voor het bestemmingsplan Victor III. Dit plan, tussen de Kerkstraat en de Maan dagse Wetering is de laatste bouw- mogelykheid in Noordwijkerhout. Er is een bouwteam gevormd, waarin naast vertegenwoordigers van het gemeentebestuur, de stede- bouwkundige ir. Ruys, de Stichting De Nieuwe Leidse Courant vraagt te Alphen aan den Rijn Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer van Leeuwen, P- Floriszstraat 32. Alphen aan den Rijn. LEIDEN Kunstenaarschap kun je ook in Leiden naast de deur vin den. Gisteravond werd dit wel dui delijk toen de Leidsche Kunst kring p»utte uit een Leids areaal. Het Mendelssohn Trio speelde ih de Stadsgehoorzaal, die slecht be zet was. Zo slecht, dat voorzitter dr. J. de Nobel, na afloop van het concert te kennen gaf, dat de Leid sche Kunstkring zó niet kon door gaan. „We moeten nu al reser ves gaan aanspreken. Dit jaar moe ten we er wel mee ophouden1'. Een gering gehoor dus, maar wel se lect en vol aandacht voor het mu ziek maken door Henny Ravestein, viool, Elias Arizcuren, cello, als enige „vreemdeling", in Beverwijk werkend en Jan v d Meer. de le raar-pianist-koorleider uit Leider dorp. Het was allemaal heel muzi kaal wat we hoorden. Het openingstrio, dat van Hendrik Andriesaen. is geen uitsmijter. Het geheel maakt nogal een vlakke in druk. Het Trio in c kl. op. 1 no. 3 van Beethoven kwam veel ge kleurder uit de snaren. Jan van der Meer zorgde voor een indruk wekkende pianistische ruggegraat. Ook Henny Ravestein, wier toon nu en dan wel wat aan de scherpe 600ste Staatsloterij 17 november 1970 EERSTE KLASSE Prijzen van: T0,zijn gevallen op nummers eindigende op: 2 50,zijn gevallen op nummers eindigende op: 20 50,— zijn gevallen op nummers eindigende op: 33 100,zijn gevallen op nummers eindigende op: 217 100,zijn gevallen op nummers eindigende op: 121 200,zijn gevallen op nummers eindigende op: 148 400.zijn gevallen op nummers eindigende op: 776 f 1.000.— zijn gevallen op nummers eindigende op: 0487 Een prijs van: 2.000.is gevallen op het nummer: 2.000.is gevallen op het nummer 2.000,is gevallen op het nummer: 2.000,is gevallen op het nummer: f 2.000,is gevallen op het nummer: De prijs van: f 5.000.is gevallen op het nummer: 25.000,is gevallen op het nummer: 013008 083932* 053544 074916 036811 013142* 045359 De extra prijs van 50.000,is gevallen in de serie P op het nummer: 065787 En de troostprijs van 1.000,op nummer 065787 van elk van de andere series. Let wel: op nummer 083932 is tevens de prijs van 10, gevallen op nummer 013142 is bovendien de prijs van f 10.gevallen. kant was en Elias Arizcuren maak ten er een knappe vertolking van In het laatste Trio fin d kl. op. 49 van „peetvader" Mendelssohn Bartholdy) gingen de romantische sluizen wijd open. Binnenkort treedt het Mendelssohn Trio op in de Kleine Zaal van het Concertgebouw. Een belangrijke testcase voor deze drie uitblinkers in ensemblespel en artisticiteit. VALKENBURG Gistermiddag om half vier is in de Hoofdstraat een ongeluk met dodeiyke afloop gebeurd. De bestuurder van een motorfiets, de 2S-jarige Leidse schilder H. K. C. Dreef, reed vanuit de Marinus Post- straat de Hoofdstraat op, richting Leiden. Hy vloog daarby uit de bocht en kwam tegen een vrachtauto aan die in de richting Katwyk reed. De jongen was op slag dood. LEIDERDORP De gemeente raadscommissie voor de financiën zal dindsag 1 december een voorstel behandelen tot verhoging van de huur van het Dorpshuis per 1 januari. De raad heeft een krediet beschikbaar gesteld 40.000) voor de aanleg van centrale verwarming in het Dorpshuis. De huuropbrengst is bij de huidige tarieven te stellen op ongeveer ƒ4500 per jaar. Het gevolg van de aanpassing zal zijn. dat deze opbrengst met onge veer 1000 per jaar stijgt. LEIDEN Tijdens de nationale zwemwedstrijden, die LGB zaterdag avond organiseerde, heeft Dick Wer- er het record op de 100 meter vrije slag voor zijn leeftijdsgroep gebracht op 1.05, een verbetering van maar liefst 4.8 sec. Er sneuvelden nog meer kringrecords. LGB'er Jan Willem Hogervorst presteerde dat twee keer, op de 50 m rugslag (nu 42,8) en op de 50 m vlinderslag (51,0). Renée P'.atje tenslotte bracht haar eigen record op de 200 m wisselslag per soonlijk terug tot 2-58,8, daarmee de drie minutengrens doorbrekend. Katholiek Onderwijs Noordwijker hout, de Makelaardij Hopman N.V., het architectenbureau Treffers en Polgaar. de Stichting Ratiobouw en de Stichting Huisvesting Bejaarden zitting hebben. In de plannen is plaats voor een flink aantal bejaardenwoningen, ge projecteerd rond een dienstencen trum, een 12-klassige school met gymnastielokaal en 'n kleuterschool. De verwerving van de grond zal een bedrag vergen van ongeveer 2 miljoen. De R.K. woning-vereniging is on der voorbehoud bereid mee te wer ken met de architect in het bouw team om te komen tot een zo ruim en gevarieerd mogelijk pakket wo ningwetwoningen. NjVIB en Samsom in computerservice ALPHEN De Ned. Midden- standsbank NV en de NV ICU, Infor matie en Communicatie Unie (Sam- som/Sijthoff concern) zullen geza menlijk een maatschappij oprichten die zich gaat bezighouden met de dienstverlening op het terrein van'de geautomatiseerde informatieverwer king. Deze computerdiensten worden aangeboden aan bedrijven en instel lingen. De beide oprichters zullen ieder voor 50 pet participeren in het kapitaal van de nieuwe NV. Samsom is reeds jaren werkzaam op dit ter rein via haar dochtermaatschappij Samsom Automatiserings Service Centrum. De samenwerking met de NMB biedt de mogelijkheid voor een snelle expansie. Het Automatiserings Service Cen trum van Samsom wordt over enkele weken verplaatst van het pand aan de Wilhelmtnalaan naar een semi permanent gebouw naast het tech nisch bedrijf aan de Margrietlaan. HYDRA ERELID TER AAR De heer Th. A. Hydra is op de vergadering van het gewest Zuid-Holland van de KNSB, in Klaaswaal gehouden, benoemd tot erelid. Hij zal nog zaterdag als chef d'équipe optreden van de Zuid hollandse ploeg tijdens de in Deventer te verrijden wedstrijden om de IJssel- cup. OONA Hillegom 25 jaar HILLEGOM De toneelvereniging OONA bestaat 25 jaar. Dit jubileum wordt zaterdagavond gevierd met een voorstelling van het blijspel »,Een beeld van een man" in zaal Flora. OONA werd in augustus 1945 op gericht. In het najaar van 1946 werd voor het eerst een stuk gebracht. Het repertoire van OONA bestaat uit blijspelen en wat meer dramatische stukken. Momenteel is de heer P. Weisen- bach voorzitter. Na afloop van de jubileumvoor stelling zaterdag is er feest met de Hillegomse carnavalsvereniging De oude Pomp en de band The old Jokers uit Sassenheim. VALKENBURG De afdeling tafeltennis van de sportvereniging De Valken verkeert in moeilijkheden door een gebrek aan leden. Tijdelijk voorzitter J. Makkes (tevens voor zitter van de SV) stelde op de In het Dorpshuis gehouden ledenvergade ring. dat 24 leden te weinig is om financieel rond te komen. Het tekort bedraagt nu ƒ346,25. Het tekort aan leden is voornamelijk ontstaan door de zuigkracht van de voetbalver eniging Valken. Men probeert door ledenwinst weer een gezonde af deling te maken. OEGSTGEEST Na de jaarver gadering van de afdeling Oegstgeest van de PvdA is het bestuur als volgt samengesteld: C J Lagas voorz., T M Tjia secr., mej H Doek pennm., bestuursleden mevr C A Zaalberg- Verbiest en d eheren O C v Belle, J W de Graaf en H Prins. Het secre tariaat is gevestigd Frans Halsl. 167 tel. 54975. LEIDEN Ons Eiland heeft zaterdag tegen Victoria plezier gehad van de gewijzigde opstelling. Met trainer Paul v. d. Meeberg op de plaats van Kees van Kalkeren werd Victoria met 32 teruggewezen. Ons Eiland won nu door drie treffers van dames, respectievelijk Julia Smits 10 en 20 en na rust Cobie Degenaars 3—0. Pas daarna kwam het bezoekende twaalftal aan bod. spervuur van vragen en oomerkin- gen uit de raad. De heer Vogelaar merkte tijdens die speciale raadsvergadering op dat de grenswijziging met Katwijk vele raadsleden nog zwaar od d$ maag ligt. Toch zijn de bedde gemeentera den wel bereid wat nader tot elkaar te komen. Ze hebben al een verbroe deringsdiner gehouden. De gemeen te Katwijk had als eerste gerecht een schotel linzemoes op het menu gezet. De prot.-chr. fractievoorzitter vroeg aandacht voor de vervuiling van het zeewater. Andere punten waren de vuilverbranding, de plano logie en de milieuvervuiling. Ook andere raadsleden vroegen aandacht voor de vervuiling van de zee. Mr. Klaasesz merkte in zijn ant woord op dat de vervuiling van het zeewater een internationale aange legenheid is. De afvalstoffen worden te dicht op de kust gedumpt. Als voorzitter van de saneringscommdssie Rijnmondgebied is mr. Klaasesz nauw betrokken bij het tegengaan van de watervervuiling. Hij zei, dat de bevolking niet de bedrijven alleen de schuld moet ge ven. Ook de bevolking doet mee aan water- en milieuvervuiling: wasmid delen, fosfaten, bromfietsen, auto's, enz. Burgemeester Bonnike vertelde nog. dat Noordwijk, Katwijk, Hil legom. Lisse en Noordwijkerhout ge zamenlijk werken aan een afvalver werkingsplan. Daarbij wordt gedacht aan een persinstallatie. 1 I 5>CktHv/f6^ wV\£v RIJLESSEN IN O.A. FIAT 850, OPEL KADETT, VW, DAF, BEDFORD (vracht), MOTOR. THEORIELESSEN MET DIA'S KatwQk L. v. d. Zwan Zeewoldtstraat 1 telefoon I 62 1» - 188 «1 en omgeving Leiden Sigm. Havannahuis ApothekersdiJk 1 telefoon 21495 HOOGMADE HEEFT AARDGAS HOOGMADE De Hoogmaders zijn eindelijk van het geknoei met gasflessen af. Vanmorgen om half elf heeft burgemeester Van Wagg- ningen het eerste aardgasvlammetje in het Europaplantsoen aangestoken. Hoogmade is nu aangesloten op het aardgasnet. De Inwoners zullen nu niet meer plotseling onder een koude douche staan, zoals maar al te vaak voorkwam met de gasflessen. ALPHEN Op de Hjsterlu het 15rjarig meisje H. C. Nieuw uit de Talingstraat aangereden een auto. Ze reed op de flets en bij do Roerdompstraat gekomen, links. Juist naderde een auto^ stuurd door een Aiphenaar. Dei haar niet ontwijken. Het meisje i geschept en via de kap van kwam ze op straat terecht. Met zware hersenschudding hoofdwond is zi) opgenomen in kenhuis Rijnoord. 1 20 WOORDEN f 1,75 Elk woord meer f 0,12 Deze prijzen zijn exclusief B T W Voor Koeriers onder nr wordt 35 ct. extra ir rekening gebracht Bewijsnummers (alleen op verzoek) 25 ct. Personeel gevnagd Gevraagd werkster voor 2 halve dagen per week. Ban ketbakkerij Van Dam, Steen straat 47, Leiden, telefoon 21608. Huish. hulp gezocht voofr 2 ochtenden per week. War- monderweg 37, telefoon 53830. 6 In gezin met één kind, moderne flat, hulp gevraagd voor 1 dag in de week of 2 ochtenden of middagen. Werktijd kunt u geheel zelf regelen. Telefoon 53869. Gevraagd selfst. werkster. Tijden no.tk. Mevr. M. J. den Haan, Sandtlaan 82, Rijr.:-urg, tel. 01718 - 14244. Bezorgers(sters) gevr. voor ochtendblad m Leiden en Leiderdorp. Verdiensten plm. f40 p w. Dagblad de Teleg raaf. Breestraat 30, tel. 21359 CS Klein schildersbedrijf vraagt buiten- en binnen werk. Telefoon 01710 - 42926. Nieuwe autobanden. Be kend merk, 25 procent kor ting. Renault-banden voor de helft van de nieuwprijs. H. Hövig, Hoge Rijndijk 300 te Leiden (bij de Leiderdorp- se brug), telefoon 25517. Mu 2000. Hooigracht Leiden. Grammofoonplaten, muziek, koffie (gratis), affi ches en pockets. Kent u ons al? Auto's en motoren Autoschade en expertise snelle afwerking. Eig. Plaat werkerij en spuitinrichting. Blonks Autobedrijf, Nieuw- straat 3341, Leiden, tele foon 30600. Autolite bougies zijn in uw auto onmisbaar voor een goede start. Eis Autolite bou gies. Verkoop voor Leiden e.o. Automobielbedrijf Rijn land N.V., Leiden-Leider- dorp, Noordwijk-Oegstgeest Te koop Renault 4 L van juni 1969 Goed onderhouden. Kleur rood. Prijs f3.200. Te lefoon 01714 - 3124. Nieuwe auto huren, veilig sturen. Steeds nieuwste mo dellen. Werkhovens Garage bedrijf, alleen Maredijk 34a, Leiden, telefoon 22300. 10 autorijlessen voor f47,50. Vervolg- en losse les sen f8 (BTW inbegrepen). Gratis V.W. Foto-instructie boek. Autorijschoolcombina tie „De Centrale". Aanmel dingsadressen: Leiden: Mors- straat 36, telefoon 42503; Alp- hen aan den Rijn: Hooft- straat 257, telefoon 3752 b.g.g. 5599. Te koop: Austin Glider ty pe '68. i.z.g.st. Tel. tussen 9.00 - 17.00 uur: 01710 - 47222 toe stel 2294. Watersport Evinrude b.b.-motoren. In ruil, reparatie, financiering, hoofddealer Techn. bur. Bloem, Hogewoerd 104, Lel den, telefoon 31620. 9 Welke weduwnaar of al leenstaande heer wil kennis maken met dame 37 jaar, met zoon van 7 jaar. Kinde ren geen bezwaar. Doel: hu welijk. Brieven onder 3853 bureau van dit blad. Speciale aanbieding Omega chrono-stop horlo ges, werden gebruikt bij de Olympische Spelen in Mexi co. Omega Dealer W. Brou wer, Haarlemmerstraat 23, Leiden, telefoon 22076. O Heugafelttegels, alle kleu ren, direct uit voorraad le verbaar, 5 jaar fabrieksga rantie. Gemakkelijk zelf te leggen. Tijdelijk Stanley- mes cadeau bij aankoop min. 20 tegels. Smit's Woningin-1 richting, Mare 98 Vrou- wensteeg 9, telefoon 23913. .Jtosine", geeft de hoog-: ste prijs voor goud, zilver t en. juwelen. Grote keuze in| verlovingsringen. gouden, zilveren en verzilverde arti kelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken Steenstraat 16, telef. 26854. j Koop nu c;n autoradio en bespaar veel geld. Kies er j een uit onze collectie. Gratis monteren, gratis ontstoren en gratis antenne. Ton Rijsber-1 gen, Maresingel 64, telefoon 31260. Wass. Spronk. Lakenpak- ketservice, 6 lakens kast- klaar in plastic verpakt voor f 3,40 incl. BTW Witte Singel 14, Leiden. Uw gezinswas tot in de kant en klaar thuisbezorgd. Pronk met de was van Spronk, Witte Singel 14, Lei den, telefoon 43351. Hang-legkasten. linnenkas- ten, wandstijlmeubelen, keu kenkasten, keukens, slaapka mers, bureaus. Enorme sorte ring. Ultra modern! Niet duur! De Kastenspecialist, HoogL Kerkgracht 47-49, hoek Nieuwstraat, telefoon 01710 - 33078. Partij bankstellen, direct van fabriek, zeer fraai uitge voerd in div. kleuren, 5 jaar garantie op het binnenwerk. Normale prijs f 1300 voor f 595. Verkoop bij Prettig Wonen, Weimarstraat 26" Den Haag, telefoon 070 600068. Mu 2000. Hooigracht 44, Leiden. Grammofoonplaten, muziek, koffie (gratis), affi ches en pockets. Kent u ons al? Gebroken .ruiten, glas-in- loodreparaties worden door mij met spoed hersteld. Ook levering ventilatoren. Glas- f9 Paraplureparatie (ook v. opvouwbare). wandelstok ken, invalidestokken, rub- berdoppen. Reparaties wor den alleen aan de zaak aan genomen. Paraplumagazijn Van Oerle, Haarlemmerstr. no. 95. Alle meubelen zijn 10-15 pet voordeliger te koop. Volg onze richtlijnen en be nut onze 12-jarige inkooper varing. Wordt Linkanto-lid. Consumentenorganisatie Lin- kanto. Hooigracht 67. Leiden, telefoon 33914. Iedereen een krediet tot f3000 zonder borg direct te verkrijgen voor aanschaf van meubelen en woningtex tiel. Ook zij die gaan trou wen en allen die dringend meubelen willen kopen. Vraagt gratis folder met uit voerige inlichtingen bij Post bus 1083, Rotterdam. Roll O Vakkundige reparaties aan kunstgebitten, binnen enkele uren gereed. C. van Berge- Henegouwen, Hubrechtstraat 26, geen filialen, bereikbaar met 40. 42 en 5, Doeskwar tier. Speelgoed - cash Sc carry voor goedkoper en beter speelgoed. Komt dat zien! Bij Oudshoorn, Haarlemmer straat 160, Leiden, telefoon 25799. Mu 2Ö00. Hooigracht 44. Leiden. Grammofoonplaten, muziek, koffie (gratis), affi ches en pockets. Kent u ons al? Woningruil Woningruil. Wie is gene gen zijn woning te rullen voor een woning in Den Hel der? Deze bevat grote Engels kamer, 3 slaapk., keuken, douche, voor- en achtertuin en schuur. Prijs f 125.25 p.mnd. Br. onder nr. 3863 bur. v.d. blad. gevraagd TAXIBEDRIJF KERKHOF Narmstraat la. Leiden. Telefoon 25555. VOOR ADVERTENTIES 31441 Laat uw kinderen ook genieten van Bobby's apestreken Dit is één van de kinderboekjes met stripverhalen van die momenteel weer verkrijgbaar zijn bij de: Steenstraat 37 - Leiden PRIJS ƒ1.75 P. STUK U kunt ze ook bestellen door over schrijving van 2.15 1.75 40 ct verzendkosten) op onze giro rekening 58936, waarna toezending per post volgt. Vermeldt op uw giroformulier de titel van het boekje. Bij bestelling van 2 of 3 boekjes worden de verzendkosten 80 ct. In onze moderne herenmodezaak is plaats voor een VERKOOPSTER of JONGE VERKOPER KLAAiSjSENS .J 'n fijn st. nicolaas cadeau voor uw kinderen en kleinkinderen Gevraagd ervaren gediplomeerde DOKTERSASSISTENTE Per half december in de praktijk van dr. S. E. Bos en A. R. Smit. kinderartsen. Typediploma vereist. Schriftelijke sollicitaties te richten aan A. R. Smit. p/a St Elisabeth Ziekenhuis. Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 4