I voor K. en 0. Verenigingsgebouw in Koudekerk in opspraalt Snelle restauratie oude schouwburg en geen bouw van nieuwe? Onhoudbare toestand voor kleuterschool Raad Leimuiden zie! bungalows; meer m ANK REINDERS ZONG IN DE LAKENHAL Telefooncentrales in Bollenstreek DS. G. TOORNVLIET Landing op de Schuimbaan Kampioensprijzen bij De Blauwband NET MEISJE Krijgsman N.V. Kafwij 2 winkelmeisjes een jongen, 16 jai Fotocursus D. Kruyt ZELF VERGROTEN NIEUWE LEIDSE COURANT 4 ZATERDAG 7 NOVEMBER LEIDEN Mr. J. Klaasesz, commissaris der Koningin in Zuid-Holland, reikte gistermiddag in de Burgerzaal van het stadhuis als ere-voorzitter van de Culturele Raad voor Zuid-Holland de prijs van dit jaar uit aan de Leidse volksuniversiteit K. en O. Voorzitter prof. dr. A. Brouwer nam deze prijs, bestaande uit een bedrag van drieduizend gulden en een oorkonde, in ontvangst. Mr. Klaa sesz reikte hierna de bijbehorende penning uit aan K. en O.-directeur A J. van der Pompe. Een en ander gebeurde ten overstaan van een aantal genodigden en Iskar Aribo omlijstte de bijeenkomste met pianospel. De heer H. Roelfse- ma, voorzitter van de Culturele Raad, begroette de aanwezigen, waarna secretaris P. Reurslag het jury-rapport voorlas. In dit rapport wordt gewe zen op de belangrijke plaatselijke en regionale betekenis van K. en O. en de stimulerende in vloed hierop van directeur Van der Pompe. Mr. Klaasesz begon zijn toespraak met iDag spreek gestoelte, dag bloemen, dag dames en heren", maar even later wijdde ook hij een aantal seri euze woorden aan de betekenis van K. en O. Prof. Brouwers en de heer Van der Pompe spra ken een dankwoord en ook burgemeester Van der Willigen voerde nog het woord. Foto: De heer Van der Pompe ontvangt uit handen van mr. Klaasesz de penning. (Foto NLC - Dirk Ketting) Genoeglijke avond met Crescendo LEIDEN Het Leidt MuziekgezeA- schap Crescendo is nog altijd een moedig twintigtal. En vermeldens waard is dat het een groot aantal mensen jaarlijks een genoeglijke avond weet te bezorgen. Ook nu weer was de zaal van het St. Antonius- clubhuis geheel bezet. Instrumentaal is het groepje niet onder een bepaalde noemer onder te brengen. Dirigent W. van Strien, zelf amateur, weet verschillende aantrek kelijke werken zo te arrangeren, dat elk instrument desnoods een plaatsje bij hem kan innemen. Op het programma troffen we een tweetal werken, waarmee Crescendo op het bondsconcours 31 oktober in Rotterdam een eerste prijs behaalde. Verder een paar vlot gespeelde mar sen en een potpourri van Nederlandse liedjes. Na de pauze gaf men een her haling van de selectie uit Die Lustige Witwe van Franz Léhar, die vorig jaar november ook al werd gebracht. De zaal bracht aan het slot de mede werkenden hartelijk hulde. Hcnri Welbooren Asaf bracht J)ip ^chn-nffirifr HILLEGOM De chr. orato riumvereniging Asaf gaf gister avond een. in menig opzicht, zeer geslaagde uitvoering van Haydns nog altijd graag gezon gen en beluisterde oratorium „Die Schöpfung", in de hoge. akoestisch wel geschikte St. Martinus-kerk. Men moest eerst wel wat aan de geluidswerking wennen. Gaandeweg werd ech ter het klankbeeld helderder en kreeg het meer reliëf De af zonderlijke stemgroepen bleven vaak wat vaag. maar in het snel en luchtig voorgedragen „Die Himmel erzdhlen" lag alles ineens veel meer open. Onder de beheersende en inspire rende directie van Gé van der Steen werd er correct en ook met veel élan gezongen. De toon van alle groepen liep lenig en de intonaties faalden als regel niet. Vooral trof de vlotheid, ook het timbre van de herenstemmen, hoewel de dames in zeggingskracht voor de mannen niet onderdeden. Van der Steen zag er bovendien kans toe Haydns muziek te doen léven. De uitvoering was méér dan een plichtmatige aangelegenheid. Ook de solisten deden voortreffelijk werk. De sopraan Thea Ekker-Van der Pas zong welluidend, technisch zeer ver zorgd en ook muzikaal aantrekkelijk. Dit gold ook voor de (lyrische) te nor Marius van Altena en de bas Rob Hol, ze zongen hun partijen kundig en gecultiveerd. Hun stemmen bezit ten een fraai timbre; vooral de bas muntte uit door een sterke zegging en muzikale voordracht. De begeleiding van het Utrechts Studenten-orkest, dat Van der Steen goed onder controle had. voldeed door nauwkeurigheid, kleur en muzikale bezieling. Johan van Wolfswinkel Spreekuren in Katwijk KATWIJK AAN ZEE Het colle ge heeft de volgende spreekuren vastgesteld: burgemeester maandag in het raadhuis van 10 tot 11 uur; wethouder C. v.d. Plas maandag in gebouw openbare werken. Zeeweg 117, van 11.30 tot 12.30 uur; wethou der H. Haasnoot maandag in het raadhuis van 10 tot 11 uur; wethou der J. Bergman na afspraak met ad ministrateur gemeentebedrijven en wethouder J. L. Riezcbosch maandag In gebouw sociale zaken van 7 tot 8 uur 's avonds. LEIDEN Het programma, dat de sopraan Ank Reinders en de pianist Wim S er lie als een soort „try-out" in de Lakenhal gaven was ongemeen boeiend. Dit was aan verscheidene factoren te dan ken: de verrassende samenstelling van het programma en de grote veelzijdigheid, waarvan de uitvoerenden blijk gaven. Om zich wat in te zingen had Ank Reinders Hündel gekozen, die zij stijlzuiver, maar zonder verrassingen verklankte. Haydns „My mother bids me" toonde echter, dat de zangeres tot veel meer in staat is: „spelen" met de tekst, het aanbrengen van nuances in volume alswel van klankkleur, zonder dat dit tot gemaniëreerdheid leidt. Hierbij vindt zij een geweldige steun in Wim Serlie, die, zonder zijn partij te laten domineren, toch meer is dan de man op de achtergrond, zoals vooral later, in de modernere sectie, duidelijk bleek. Het zou onmo gelijk zijn op alle liederen apart in te gaan, ik volsta met enige losse op merkingen. Haydns tweede lied, Hark, was het enige waar ik een klein vraagteken bij zou willen plaat sen: is het niet aanzienlijk dramati scher dan wat het duo er gisteren van maakte? In Wolf verbaasden me enige wat schoore nootjes in het laatste Eichen- dorfflied; verrukkelijk was echter het ooievaarsverhaal. Honeggers cyclus over Du Bartas is een repertonsche vondst en slaagde allerwegen; even als de liederen van Hindemith en de meer in het gehoor liggende volksliederen, die door Britten zijn Kruisinga spreekt voor CHU Leiden LEIDEN Staatssecretaris Krui singa spreekt volgende week zater dagochtend in Den Burcht voor de Kamerkrinf Leiden van de CHU. De bijeenkomst begint om 10 uur en de heer Kruisinga begint zijn referaat „Problemen rondom de milieuhygië ne" omstreeks 11 uur. bewerkt. Het zeer verdiende applaus van de toehoorders wist nog een toegift af te dwingen. Dra. A. v.d. Veen-Wiersma. DEN HAAG In nog geen jaar tyd zullen In de bollenstreek vyf nieuwe telefooncentrales in gebruik worden genomen, die zullen zorgen voor een uitbreiding in de eerste fase van de abonneccapaciteit met ca. 3500 aansluitingen. Het belangrijkste deel van dit niéuwbouwproject is de realisatie van de knooppuntcentrale en de klei nere wijkcentrales in Sassenheim, Nieuw-Vennep en Noordwijkerhout Hillegom funktioneerd nu als knoop punt voor alle internationale en in terlokale gesprekken van en naar de plaatsen die tot deze sector behoren. In Lisse is eveneens een nieuwe telefooncentrale in aanbouw, die naar verwachting in het voorjaar 1971 bedrijfsklaar zal zijn. LEIMUIDEN In het Peppelge bouw is dinsdagavond een bijeen komst, waarop gediscussieerd zal worden over de bejaardenservice en een veertiendaags dorpskrantje. Radiopredikant Bloemendaal -•ekt in het Concertgebouw te dagavond 8 november, half 8. Onderwerp: Muzikale medewerking: De Victories. TOEGANG VRIJ (Van onze correspondent) KOUDEKERK Een onhoudbare toestand, zo kwalificeert de heer D. Westerduin, secretaris van de vereniging voor chr. kleuter onderwijs te Koudekerk/Hazerswoude-Rd., de situatie van de chr. kleuterschool in het verenigingsgebouw in Koudekerk. Wat is het geval? Sinds 16 maart van dit jaar is een kleuterklas in dit gebouw, dat de besturen van het plaatselijk verenigingsleven nachtmerries bezorgt, gehuisvest, want het schoolgebouw aan de Koningin Ju- lianastraat kan de groei van het leerlingenaantal niet meer opvan gen. De accommodatie van het schoolgebouw bestaat uit twee per manente lokalen met bijruimten, en een noodlokaal. Drie leidsters hebben op dit moment 107 kleuters onder hun hoede, maar gezien de aanmeldingen zal dit aantal in januari '71 gestegen zijn tot 148. Het schoolbestuur zag ongeveer Vit jaar geleden de ruimtenood al aankomen en stelde de gebruikelij ke procedure in werking om er een permanent lokaal bij te krijgen. Op 26 mei van dit jaar verzocht het bestuur de raad een krediet 'van 100.000 beschikbaar te stellen. „Wel wat veel", vond de raad. Ook het schoolbestuur dacht er zo over, maar voor een koopje bouw je te genwoordig niet meer. Dit inziende namen de raadsleden het voorstel aan. Maar men was er nog lang niet, want ook G.S. moesten hun goed keuring aan de begrotingswijziging hechten, waarop met de meeste spoed werd aangedrongen. Ze dach ten er anders over, want begin okto ber (bet raadsbesluit lag dus al bij na 5 maanden in Den Haag) ont ving het gemeentebstuur het ont hutsende bericht, dat dit college haar beslissing voor 2 maanden verdaagde. Ellende Gezien de ervaringen zal het hier bij wel niet blijven. „Uitzichtsloos", vindt burgemeester Van der Linden het. Op onze vraag of het schoolbe stuur wel voldoende medewerking kreeg van de gemeente, antwoordt de heer Westerduin mét een vol mondig: „ja". „Ze doen wat ze kun nen, maar de geldmiddelen ontbre ken. De burgemeester heeft ons dan ook de suggestie aan de hand gedaan als schoolbestuur te proberen zelf een burgerzinlening te bemachtigen. Ook als dat mogelijk zou zijn, heb ik berekend dat bestuur en leden de hierdoor ontstane lasten onmoge lijk kunnen dragen". Inmiddels was de ellende in het Verenigingsgebouw begonnen, waar in maart de lieftallige mej. D. J. Miele met haar kleuters was inge trokken. Minder lieftallig pakte dit uit, want al ongeveer lVs jaar zit het „Stichtingsbestuur tot instand houding van een gebouw voor chr. belangen" zonder conciërge. Een treurig verhaal apart. In 1953 na men de beide prot. kerken het ini tiatief tot dit verenigingsgebouw. In het toen nog kleine dorpje was de ingebruikname van het gebouw, waarvan de bouwkosten ca. ƒ65.000 bedroegen, een geweldige gebeurte nis. Het gebouw was echter geen ge lukkig leven beschoren. Reeds spoe dig na de ingebruikname begonnen de gebreken zich te vertonen. De akoestiek is erbarmelijk, de entree uiterst ongezellig en het podium ontoereikend. Toch werd er de eer ste tien jaar druk gebruik van ge maakt en ook nu nog wel maar dan by gebrek aan Iets beters. Bierflessen Niet iedereen overigens kon van het gebouw gebruik maken. Zo over kwam het eens de plaatselijke af deling van de PvdA, dat het geen ledenvergadering in het gebouw kon houden, omdat dit niet strookte met de „christelijke belangen". Toen de exploitatietekorten zich alsmaar ophoopten, zette men dit argument in arren moede maar opzij, zelfs beatavonden konden toen genade vinden, die in het begin van de zes tiger jaren maar weer spoedig wer den stopgezet, toen kerkgangers zondagmorgen al struikelend over LEIDEN In overleg met het seniorenconvent hebben b. en w. besloten een commissie ad hoc in te stellen voor de behandeling van het schouwburgvraagstuk. In deze commissie zijn alle negen fracties van de raad vertegenwoordigd. De commissie heeft tot taak b. en w. te adviseren voor alle aspecten, verbonden aan de eventuele bouw van een nieuwe schouwburg en restauratie van de oude schouwburg. Zoals het college in antwoord op vragen van het raadslid Van Aken onlangs reeds bekend maakte, zijn de plannen voor de bouw van een nieu we schouwburg min of meer in een impasse geraakt, doordat de architect niet bleek te kunnen voldoen a'an de bouwsomlimiet en de bouwkundige programmaeisen. De kernvraag waarvoor het college zich nu ziet gesteld is of moet worden voortgegaan met de oorspronkelijke opzet van èn een nieuwe schouwburg èn restauratie van de oud" of dat voorlopig alle krachten moeten wor den gericht op de snelle restauratie en aanpassing van de oude schouw burg. Deze vraag en een daarop betrek ken hebbend advies van de Culturele Raad zullen aan de orde worden ge steld tijdens de eerste vergadering van de commissie Schouwburgvraag stuk op 12 november a.s. De commissie is als volgt samenge steld: mevr. N. A. den Haan-Groen (voorzitter), de heeren M. van Aken, M. G. J. Ham, H. Zunderman, D. Hoeven, H. Amptmeijer, ir. W. Kuy- per, F. Gerkema, mej. mr. A. Kap- peyne van de Copello, mevr. mr. I. Geelkerken-Brusse, en de heren J. Padt, dr. J. M. Roosenschoon (secreta ris). bierflessen en glasscherven ter kerke moesten. Toen bovendien de conciërges en schoonmaakster ontslag namen, kon zo niet verder worden gegaan. Dat was duideiyk. Ook de schulden werden steeds groter en bedroegen per 1 september 1969 (de laatst be kende gegevens) ca. ƒ75.000. Op dat moment trad een aantal bestuurs leden in contact met het gemeente bestuur om te onderhandelen over een eventuele overname. In de eindfase werden Je heren A. van Dorp en W. Kuiper het met de gemeente eens over een overna me van het gebouw voor de lusten en lasten en een daarnaast te be talen bedrag van ƒ25.000. De raad bekrachtigde op 26 maart deze over eenkomst. Opnieuw waren G.S. spelbreker. In juli deelde dit col lege mee, dat men een beslissing omtrent deze begrotingswijziging 2 maanden verdaagde. Het zijn er in middels wel ruim 4 geworden, en het zal nog wel eventjes duren. Complicatie Nog een complicatie doet zich voor. Het is een publiek geheim, dat de 80-jarige voorzitter van het oude stichtingsbestuur, de heer J. D. Rey- neveld, zich niet wil neerleggen by de overeenkomst. Deze keiharde veehouder uit de Lagewaard heeft de touwtjes strak in handen gehou den. Iiy weet van wanten, want ook in het verleden heeft hy voortdu rend in de clinch gelegen met het gemeentebestuur. De kerken zitten ook al met de kwestie in hun maag. Onlangs stel de de geref. kerk een „commissie van goede diensten" samen, bestaan de uit nieuwe ingezetenen, die on bevooroordeeld kunnen staan tegen over het verleden. Resultaten zijn nog niet bekend. Met het vooruit zicht op de spoedige overname van het verenigingsgebouw door de ge meente betrok de kleuterschool in maart het gebouw. Het ging van kwaad tot erger. El ke dag staat mej. Miele voor de moeizame opgave de rotzooi van een ander op te ruimen, vóór de kleu ters zich kunnen installeren. „Ze kan er niet meer tegen, ze gaat er beslist aan kapot", vertelde gister middag de hoofdleidster van de kleuterschool, mej. N. van Hemert, toen v/ij haar opzochten. Mej. Miele was niet aanwezig, ze lag van erger nis thuis op bed. De heer Westerduin: „In maart hebben we er nieuw meubilair naar toe gebracht. Stuk voor stuk veran dert alles in wrakhout". Mej. van Hemert toont ons een rotan tafeltje uit de poppenhoek, dat finaal uit elkaar ligt. Alleen het blad is nog over. Een rotan wieg heeft het niet langer dan een week in het vereni gingsgebouw uitgehouden, toen kon het met de schrootwagen mee. Het is voor juffrouw Miele niet om uit te houden. Ze beraadt zich over ont slagname. Het is diep droevig dat we een uitstekende kracht hierdoor moeten verliezen. Bouwvallig De heer Westerduin, die de zaak dan ook bij het gemeentebestuur aanhangig heeft gemaakt, zegt dat burgemeester Van der Linden hem een lokaal van de voormalige her vormde school heeft aangeboden. „Een vriendelijke geste, maar voor ons niet aanvaardbaar. We hebben dan misschien een eigen ruimte, maar de boel is daar zo bouwvallig, dat de inspectrice van het kleuter onderwijs dit nooit zou toestaan. Bo vendien zijn de meeste leerlingen uit de nieuwe wijk afkomstig en de afstand tussen deze wijk en de oude school in de Dorpsstraat is veel te groot". - i Mevr. M. Zweris-v. d. Ent, die geheel vrijwillig zo goed en zo kwaad als dat nog gaat, de zaal van het verenigingsgebouw waar de kleu terklas huist, nog een beetje netjes houdt, kan ervan meepraten. Tussen het vertellen van sterke staaltjes door zegt ze: je doet je werk voor niets. Hopeloos gewoonweg, er zijn totaal geen schoonmaakmiddelen aanwezig. Voor een bus vim moet je zelf maar zorgen. In de keuken en het herentoilet kom lk maar nooit. Dat is helemaal verschrikkelijk". Niet altijd kan me vrouw Zweris zich vrijmaken van de huishoudelijke zorgen voor haar ge zin. Dan moeten medewerkers van de reinigingsdienst het (vuile) zaakje opknappen. De chaos bereikte deze week een hoogtepup t. Gistermiddag belde een wanhopige heer H. B. Vinkers, de voorzitter van het school bestuur, ons op: „Voor de derde keer deze week zyn we uit het vereni gingsgebouw gezet. De heer Reyne- veld verhuurt en verhuurt maar en wy worden naar de bovenzaal ver wezen, terwyi we één van de bene denzalen huren. Dat nemen we ge woon niet! Levensgevaarlijk Mej. van Hemert vult aan: „De bo venzaal is veel te vuil. Onze opberg- kasten staan, evenals het meubilair beneden. Er is geen waterkraan etn het is er' veel te donker. Bovendien heeft de inspeotrice deze zaal voor ons afgekeurd. De enge trap naar bo ven is voor de kinderen levensge vaarlijk. Van de afspraken, die de heer Reyneveld maakt, klopt ook al veel meer. Donderdagavond, toen NCVB haar lustrumvergadei hield, kwam er om half elf groepje Ambonnezen binnen, vertelden dat ze toestemming hj. den de zaal te versieren voor bruiloft, die gisteren zou woi gehouden. Ook mevrouw De Bruin, die u avond voor de koffie zorgde, j, ontstemd. „De telefoon zit gew op slot, stel je voor dat er iem onwel wordt, een dokter kun z niet bellen". De bruiloft is ovi e gens doorgegaan. Om half vier ie termiddag arriveerden twee Q meentewerkldeden met de vuilnis to, om het vuil dat het Verenigir gebouw omgaf maar weer eens D' verwijderen. >i Het schoolbestuur snakt naar v openblik, dat het nieuwe lokaal zal zijn. LEIMUIDEN De raad heeft gisteravond aan de heer J. Rietdj als gemeentebode per 1 januari 1971 eervol ontslag verleend. v| de aanschaf van een mappenlift van 10.000 (2/3 voor rekening v Leimuiden en 1/3 voor Rijnsaterwoude) was men wel geporteei Alleen de raadsleden v. d. Akker, Van Graas en Treur hadden ovi wegende bezwaren. Het voorbereidingsbesluit voor de Griet- i Vriezekoopsepolder, Wassenaarsepolder, De Groote Heilige Geei polder en de Noordeind- en Geerpolder werd eveneens vastgestel De heer Treur stelde, dat de Waterschappen in dit geval de oudi rechten hebben. Deze worden niet aangetast, aldus de voorzittf De heer Kea informeerde of het mogelijk is binnen een jaar voor dit gebied een bestemmingsplan klaar te hebben. De burgemeester antwoordde bevestigend. De heer Gillissen was huiverig voor de gevolgen en drong erop aan bij het college alle plannen aan de raad voor te leggen, zodat wijzigingen altijd mogelijk zullen zijn. Met de heren Treur en v.d. Ak ker tegen werd het voorstel aangeno men. Het verzoek van de heren J. L. M. Uyttewaal en P. J. van Rijn om de bestemming van een terrein aan de Geerweg te wijzigen was in eerste instantie door B. en W. afgewezen, maar zes van de elf raadsleden dach ten er anders over en vonden het be ter bungalows langs de Geerweg te bouwen dan de huidige opslagplaats. Aan de heer P. Spoor te Amstelveen werd een stuk bouwgrond aan de Kastanjelaan verkocht voor f26.500. Betere wegen De heer Gillissen kwam in actie bij het punt bijdrage in de kosten van de SASSENHEIM Op de eerste feestavond van de postduivenvereni ging De Blauwband in Ontmoeting zijn gisteren de kampioensprijzen uitgereikt. Er was ook belangstelling van de kring Leiden en omstreken en van de afd. Middenkuststrook. Ver enigingsvoorzitter P. Krom reikte de prijzen uit. In het bijzonder werd mevrouw Slootweg-Kloos toegesproken, het enige vrouwelijk lid van de vereni ging en de kring Leiden dat actief aan de wedstrijden deelneemt. Zij werd vierde. Voor haar waren er naast de gebruikelijke prijzen bloe men. Verder werd extra aandacht ge schonken aan de generaal-kampioe- nen, de gebroeders Van der Krogt, die met hun duiven topprestaties le verden. Zij behoren tot de beste vliegers van Nederland en werden eersten van de vereniging, van de afdeling Middenkuststrook en van de kring Leiden en omstreken. Ze kregen als extra prijzen een staande asbak en een foto-apparaat. Aan de volgende kampioenen wer den prijzen uitgereikt: Vitesse; 1. gebr. V. d. Krogt, 2. mevrouw Sloot weg; Midfond: 1. G. Ammerlaan, 2. gebr. V. d. Krogt; Fond: 1. gebr. V. d. Krogt, 2. gebr. Kruik; duiven: 1. gebr. V. d. Krogt, 2. G Ammerlaan; ven: 1. Th. Onderwater, 2. J. Luyten; Na- vlucht: 1. gebr. V. d. Krogt, 2 mevr. Slootweg; Eindstand-generaal: 1. gebr. V. d. Krogt (met grote voor sprong), 2. G. Ammerlaan, 3. G. Re- wijk, 4. mevr. Slootweg, 5. gebr. Kruik. St. Maarten-optocht in Woubrugge WOUBRUGGE On woensdag II november houden de kleuters van de openbare kleuterschool samen met de kinderen uit de eerste klas van de openbare basisschool een lampion optocht De kinderen trekken in kleine groepjes onder leiding van enkele ouders door het dorp om fruit en versnaperingen op te halen, dat de volgende week naar zieke dorpsge noten zal worden gebracht Het vertrek ls 's avonds om 6 uur vanaf de'openbare kleuterschool. actie „De Rijnstreek vraagt bedri wegen". Hij vond, dat er al hard noeg wordt gewerkt aan de weg? bouw en zag niets in acties en spt1 doeken. De voorzitter vond het éi belangrijk en omdat het maar fte dubbeltje per inwoner is (f 3551® ging de raad akkoord. Wegens beirfo ken van de heer J. H. Zaal werft 1 heer H. Heuzen als lid van de missie lichamelijke opvoeding ,ei sport benoemd. - <x De heer v.d. Berg wilde weten^' de provinciale weg nr. 7 van bel n is voor het structuurplan. In print y is men uitgepraat, antwoordde voorzitter. Vaststaat, dat er een ni we brug over de Drecht komt en e er een aansluiting op de Heren 1 naar Kudelstaart komt. De heer Van Graas informee j hoe het stond met het „wettig hu n lijk" tussen Leimuiden en Rijnsa ■- woude. De burgemeester deelde n?i dat er nog geen contact was gewt tussen de colleges. Hij vond. dat t dergelijk contact van de kleinste meente (Rijnsaterwoude) moet gaan. De voorzitter wilde wel me werken, maar was van mening nu een fase van afwachten te verkei I Gevraagd voor direkt als hulp in de huishouding; 5-daai se werkweek. Mevr. Christiaanse Oudshoorn, Princestraat 11-13 - Katwijk a. Zeeii Telefoon 13700. gevraagd voor filiaal HoornespleinD Aanmelden Bosplein 11, Tel 0171K 15587. a.s. maandag 8 uur in HOTEL .NOORDZEE". Toegang vrij. FOTOHANDEL D. KRUYT Voorstraat 9 Kerkstraat 4 Katwijk aan Zee, Rjjnsburg. Voor Centrale Verwarming Grimbergen Noorfermeer Vliet N.Z. 19-20 - Rijnsbi EEN FIJN STUKJE KAAS Dan van „DE Landbouwer" Kaas en wijn hebben grote mam verleid tot gevleugelde woorda Kaas ls een wereld vol avontï „DE LANDBOUWER Voorstraat 36 (Katwyk aan Zeel Telefoon 2136.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 4