modewensen van oudere mensen combi de andere kant van leer bont hoort erbij moulinéin midi ALLEEN VOOR MANNEN: C&A-HERENZAAK, BREESTRAAT130, LEIDEN. De modeontwerpers hebben opeens de andere kant van leer weer ontdekt. Suède staat midden in de belangstelling. Suède is een rage aan 't worden. Want met de andere kant van leer kunt u alle kanten uit. C A heeft 'n veelzijdige kollektie die u van alle kanten kunt bekijken. Wij blijven attent op uw modewensen. U zult daarom steeds weer nieuwe modellen aantreffen in onze zaak. Sierlijke A borduursels en een smaakvolle lijn' zijn de modieuze ingrediënten voorj deze elegante^ Trevira (polyester)^ japon. 40-48, 79.50 iZoalsditdiolen [trois pieces met sierlijke iborduursels in dezelfde kleur van het hesje. De rok is gevoerd. ,42-44 ,79.50 Bij de nieuwe midi-lengte en de kozakkenstijl horen bontaccessoires. C A heeft een kollektie bontmutsen, bonthoeden, krawatten en colliers zoals de Parijse mode voorschrijft. Bekfjk uzelf eens beter met bont. U weet 't. Met jacquard is 't helemaal voor elkaar. Niet meer weg te denken uit de mode 1970. En waarom ook. Jacquard maakt jong. Jacquard staat vrolijk. En jacquard is ;n eindeloos veel modellen verkrijgbaar. Net over de knie en met 'n geraffineerd bijpassend sjaaltje 38-46 69.75 De bolero versierd met grappige gespjes en een brede lakceintuur is op en top mode 38-46 69.75 'n Overgooier om in weg te wandelen. Net over de knie sportief doorgestikt, in vierkleuren verkrijgbaar en 'n uiterst soepel prijsje 36-44 De pullover met grote rolcol is van 100 acryl en in 5 hele 'goede kleuren, verkrijgbaar. 38-46 29.- n Beeldige bijdetijdse 'overgooier met 'n variatie op jde franje 'ceintuur. Helemaal, gevoerd ,38-46 49,75

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 14