Benjij±18jaar? Er staat een deur. voor je lo een ponstypiste betekent wat Hsamsom m nederland nv Een goede en een leerling-monteur kunnen bij de N.Z.H. hun handen uit de mouwen steken. magazijn-bediende/ heftruckchauffeur corveeërs bedieningsman coating-machines mixing-plant operator Lammenschansweg 140-Leiden 15 medewerkers voor de part-time opleiding tot gestichtswachter voorlichtingsbijeenkomsten Wil je er meer van weten? Instituut voor Epilepsiebestrjjding "Meer en Bosch"-"De Cruquiushoeve" I Heemstede te heftruckchauffeur 2e vrachtwagenchauffeur meer individuele aandacht... verpleegkundige of een verpleegkundige Juliana Ziekenhuis NIEUWE LEIDSE COURANT ZATERDAG 22 AUGUSTUS li fasson De Fasson-Europa groep: leidinggevende fabrikanten van zelfklevende materialen, o.a. voor de grafische industrie. Verkoopkantoren te Duite land, Frankrijk, Engeland, België, Italië, Spanje, Zwitserland, Dene marken, Zweden en Nederland. In verband met de toenemende groei van ons bedrijf hebben wg de volgende vacatures: Deze funktie zal in dagdienst in onze fabriek te Hazerewoude worden verricht. Heftruck-ervaring is voor deze funktie vereist. Voor onze fabriek in Leiden in 3-ploegendienst. Voor deze funktie zoeken wij kontakt met sollicitanten, welke genegen zijn in ons 4-ploegendienst systeem te werken. L.T.S. opleiding is hier voor belangrijk. In onze lijmmengerij te Hazerswoude wordt deze funktie in 3-ploegen dienst verricht. Uw telefonische of schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Chef Personeelszaken van Fasson (Nederland) N.V., Lammenschanswea 140. Leiden, telefoon 01710 - 4 49 41. ,ooo ...naar de gehandicapte medemens. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht, de geüniformeerde bewakings dienst van het Gevangeniswezen en de Psychopatenzorg die grotendeels in diensttijd wordt gegeven en waarbij veel aandacht wordt besteed aan sport. Aan de opleiding zijn geen kosten verbonden. Gedacht wordt aan jonge mannen die enkele jaren voortgezet onderwijs hebben gevolgd. Aanvangssalaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van f671,- tot f812,- per maand met een uitloop tot f 974- per maand. Daarbij komt nog 6% vakantie uitkering en een toelage voor onregelmatige diensten van gemiddeld f80,- tot f100- per maand. De AOW-premie voor rijksrekening. Het Korps Gestichtswacht zelf biedt promotiemogelijkheden, doch men kan na verdere opleiding en goede dienstvervulling ook overgaan naar andere functies bij het Gevangeniswezen, onder meer de functie van bewaarder en, voor hen die over de nodige vooropleiding beschikken die van groepsleider. Op zaterdag 12, 19 en 26 september T970 zullen respectievelijk te Doetinchem, Breda en Veenhuizen worden gehouden over de functie van gestichtswachter. De reiskosten worden vergoed; tevens wordt een lunch aangeboden. Aanmelding voor een voorlichtingsbijeenkomst kan geschieden door onderstaande coupon in te zenden aan Bureau Voorlichting en Werving Gevangeniswezen, Pompstationsweg 34 te 's-Gravenhage. Ondergetekende, j Naam Straat Leeftijd Woonplaats Vacaturenummer 9-2121/0041 Opleiding zal gaame.een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst [handtekening] op 12 september a.s. te Doetinchem; *j op 19 september a.s. te Breda; *j op 26 september a.s. te Veenhuizen. T doorhalen wat niet van toepassing is. Een ponstypiste heeft niet zo maar een kantoorbaantje. Ze is jong, mo*. dern en vooruitstrevend. Hetnieuwe trekt haar aan. Daarom heeft ze ook een modern beroep gekozen. Een goede ponstypiste is vakspecialiste. Geen wonder, dat ze goed betaald wordt. Hoe werkt een ponstypiste bij Samsom? Ze werkt in een ongedwongen sfeer en in een prettig team van rond 20 collega's. Er wordt flink aange pakt, maar zowel 's morgens als 's middags is er een gezellige recreatiepauze. Hoe kunt u ponstypiste worden U kunt in principe ponstypiste wor den als u zo ongeveer tussen de 18 en 22 jaar bent, tenminste enkele jaren voortgezet onderwijs hebt ge noten en enige kantoorervaring hebt opgedaan. Ook met een diplo ma huishoudschool komt u in aan merking. Het bezit van een type diploma is een extra aanbeveling. De eigenlijke opleiding tot pons typiste vindt intern plaats. Nadere inlichtingen Voelt u er iets voor om - terwijl u verdient - opgeleid te worden tot zo'n aantrekkelijk, modern beroep? Schrijf dan een briefje aan afd. Per soneelszaken van N. Samsom nv, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn. Belt u liever even? Akkoord. Ons telefoonnummer is (01720) 66 33. U vraagt maar naar de heer Van Zwienen, toestelnr. 504 (svp van9.00-10.00of16.00-17.Q0uur), Naar een nieuwe toekomst en een leven vol inhoud. In onze inrichtingen "Meer en Bosch" en "De Cruquiushoeve"* wachten meer dan 600 epilepsie-patiënten op jouw toewijding, begrip, liefde en geduld. Volg de opleiding voor het diploma Ziekenverpleging B en je leert een vak met toekomst, want verpleegsters en verplegers zijn altijd en overal welkom. Al tijdens de vooropleiding krijg je een salaris van f. 200,- bruto per maand vrij kost en inwoningdaarna het salaris van le jaars verplegende. Tweemaal per maand worden je reiskosten boven f. 2,50 vergoed. De volgende opleiding start op 5 oktober a.s. Voor 16-jarigen bestaat de gelegenheid tot aanstelling als aspirant-leerling-verpleegster. Wil je onze inrichting en het werk komen bekijken Vul dan onderstaande bon in en je ontvangt verdere informaties. Bon Aan het hoofd Personeelszaken van ons instituut, Achterweg 5, Heemstede. NAAM: VOORNAMEN: ADRES: WOONPLAATS: LEEFTIJD: IE Gevraagd B IJ R IJ D E R voor onze verkoper bloemisterijartikelen Zo spoedig mogelijk. Aanmelden: De Leeuw's Groothandel Oegstgeesterweg 211 RIJNSBURG VAN DER ZWAN N.V. Leiderdorp vraagt voor spoedige indiensttreding Aanmelden dagelijks Aehthovenerweg 17a. Leiderdorp. Tel. 01710-25816. Na kantoortijd 40711. UITGAANDE VWt DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR VERPLEGING VAN LUDE15AA* EPlLEfSB monteur In onze moderne garage in Leiden. Rijnsburgerweg,wordt het wagenpark regel matig onderhouden. Er is genoeg werk aan de winkel voor nog een goede monteur en een leerling-monteur. Maar voor wat hoort wat. Goed werk wordt goed betaald. Als er 's avonds eens gewerkt moet worden komt er nog een fikse toeslag op het vaste salaris. Verder krijgen zij een waarderingspremie, gratis bedrijfskleding etc. etc. En bovendien mogen zij. -.en hun gezin! - gratis reizen op het hele lijnennet. Sollicitaties aan ons hoofdkantoor in Haarlem. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Mij. N.V. Leidsevaart 396 Haarlem Tel. 023-319227 Dat geldt niet alleen voor de verpleegden, maar ook voor degenen die in de verpleging werkzaam zijn. Want een verpleegster is geen nummer. Zij heeft recht op een taakverdeling, die het haar mogelijk maakt haar patiënten de zorg en het vertrouwen te geven die voor hun genezing van het grootste belang zijn Die taakverdeling heeft dan ook onze voortdurende aandacht. Om alles te doen wat daarin mogelijk is, moet de staf worden aangevuld met zowel full-timt als part-time verpleegkundigen. full-time Ie verpleegkundige voor een afdeling met interne en/of chirurgische patiënten voor verschillende afdelingen part-time hoofd late dienst die gedurende 4 nachten per 2 weken het nachthoofd vervangt. Deze dienst kan - indien gewenst - worden aan gevuld met een andere nacht- avond- of dagdienst. (De ervaring bepaalt hier de aanstellingsrang). U kunt dagelijks (behalve zaterdags) op het spreekuur van de verpleegkundig directrice, zr. P. S. der Nederlanden, verdere informatie verkrijgen en overleggen welke funktie U ambieert. Een afspraak voor een ander uur is mogelijk, als U even tevoren belt (020-38.40.84). ter haarstraat17 amsterdam west De krant kunt u niet missen, geen dag!

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 10