Antwoord van PvdA 'onaanvaardbaar De Leidse wethouderszetels Schooljeugd gaat kruispunt bezetten Cadeau: f oioman 'Los geschil in normaal rechtsgeding op j Weggelopen jongen uit Hengelo in Alphen gegrepen Laura-vierdaagse Inwoners Hazerswoude nemen het niet langer Geslaagden MAVO Tegen de hellingen van de Himalaja, op 5.000 en zeifis 6.000voet, liggen de tuinen van de meest superieure theesoort ter wereld: Darjeeling. Wat is Daijeeling? Darjeeling Thee (H van Douwe Egberts Problemen rond waterzuivering in Nieuwkoop Dr. Naeff nam afscheid NïfUWI IE1DSE COURANT 4 DONDERDAG 25 JUNI LEIDEN De Prot.-Chr. Groep, de KVP-fractie en de VVD-fractie In de gemeenteraad hebben het antwoord van de PvdA op hun brief inzake het overleg over de toekomstige wethouderszetels onaanvaard baar genoemd. De van de PvdA ontvangen stukken worden onderling en ook innerlijk tegenstrijdig genoemd doordat zij geen blyk geven van een werkelijke hanteren van het „bestendig gebruik" noch van het werkelijk openhartig overleg. Ook vinden genoemde drie fracties, dat de voorgestane openhartigheid by het overleg beter is gediend door afwezigheid van de pers. „gezien de persoonlijke factoren, die bij dit overleg in het geding zijn". Ter motivering van hun standpunt delen genoemde drie fracties onder meer mee, dat de PvdA in haar brief van 20 juni wijst „op de gebruike lijke gang van zaken, waarbij de grootste fractie het initiatief neemt om te komen tot overleg over de vorming van een nieuw college", ter wijl in het PAK-communiqué van 11 juni de PAK-partijen, waaronder de PvdA, vanuit een minderheidsposi tie van 16 der 39 raadszetels, de „eis" stellen van vier plaatsen in een college van zeven. De PCG, de KVP en de WD vin den dit een duidelijke afwijzing van de gebruikelijke gang van zaken, die er op neer komt, dat een college van b en w zoveel mogelijk een afspiege ling is van de partijverhoudingen in de raad. Bovendien wordt in het PAK-communiqué uitgegaan van 4 zetels in een college van zeven ter wijl in de PvdA-brief van 20 juni de indeling en het aantal der zetels als punten van overleg worden ge noemd. „(let komt ons voor, dat slechts een verbeterde en verduidelijkte op stelling van uw fractie ons tot de er kenning kan brengen, dat uw initia- ALPHEN Gistermiddag om streeks half vijf werd de politie ervan in kennis gesteld, dat in wijk Hoorn een auto tegen het pui van een wo ning was gereden. Terwijl een politie wagen op onderzoek uitging, kwam melding binnen, dat de bestuurder van de auto de benen had genomen. Het was een man met een wit jasje aan. De bemanning van een tweede politie-auto zag langs de Prins Bern- hardlaan iemand lopen, die aan het signalement beantwoordde. Toen de politiewagen stopte, nam de man de benen en verdween in de bosjes bij de Chr. Nijverheidsschool aan de Ambonstraat. Dat is niet ver by het politiebureau vandaan en er werden enkele agenten opgeroepen, onder wie een, die juist met een po litiehond aanwezig was. De omgeving werd afgezet en men had de gezochte man spoedig te pakken. Hij was in het bezit van een transistor-radio en een goed met geld gevulde oorte- feuille. Spoedig bleek dat de 18-jarige jon geman gesignaleerd stond in het po litieblad en dat zyn aanhouding ver zocht werd door de politie van Hen gelo. Hij was daar weggelopen uit een pleeggezin, waar het hem niet beviel, met medeneming van f 1500. De auto had hij naar zijn zeggen van dit geld betaald. Vandaag werd hy overgedragen aan de politie te Hen gelo. ALPHEN Voor de Laura-vier daagse. die volgende week voor dc drieëntwintigste maal gehouden zal worden zijn reeds veel inschrijvingen binnen. Men kan nog meer deelne mers hebben, maar men moet zich dan toch uiterlijk op de avond van 29 juni in gebouw Nabij aanmelden, want de ritten worden verreden op 30 juni en 1, 2 en 3 juli. Maandag 29 juni vindt de officiële ontvangst plaats op het raadhuis. Daarna gaat het hele gezelschap op de fiets naar gebouw Naby, dank zij de medewerking van de Stichting Fiets, die de nodige rywielen ter beschikking stelt. Daar zorgt Cres cendo voor een muzikale begroeting. Als belangrijk onderdeel van de offi ciële opening volgt een muzikale show van Crescendo met drumband en majorettenpeloton. Rondom de Lauraweek zijn weer verschillende aktiviteiten: dinsdag avond half acht puzzelrit van de Motorclub Rijnland en in Centraal wil de Alphense bridgeclub graag gasten ontvangen; donderdagavond organiseert de Alphense schaakclub de traditionele Lauragongwedstrijd in een zaal van de Opstandingskerk. aanvang 8 uur. Diezelfde avond is er ook de gebruikelijke feestavond in Avifauna, waar miss Laura 1970 ge kozen zal worden. Tijdens de ritten worden de deel nemers begeleid door de verbindings dienst van de B.B.. Rode Kruis en E.H.B.O.. Voor huisvesting van per sonen van elders verleent het bestuur ook dit jaar weer bemiddeling. Me vrouw Van der Steen tclef. 2738., regelt deze zaak en graag ontvangt NIEUWKOOP Adjudant J. Steen en opperwachtmeester J. Yts- ma reikten gistermorgen in De Rank verkeersdiploma's uit aan 164 Nieuwkoopse schoolkinderen, waar van zestien het examen foutloos aflegden C. J. Hagen, AFWEZIG TOT 14 JULI Voor spoedgevallen neemt waar J. Bergman, arts. Rijnstraat 2 Telefoon 12921 tief naar inhoud is gebaseerd op be stendig gebruik," zo houden de drie fracties de, PvdA voor ogen. Overigens delen zij de PvdA ver der mee, dat zij voor de binnenkort te voereq onderhandelingen gebruik willen maken van de dezer dagen te verwachten notities van het huidige college van b en w over aantal en verdeling der wethoudersportefeuil les en over de commissieverdeling. PCG, JKVP en WD stellen de PvdA voor in onderling overleg met alle fracties een datum vast te stel len voor opening van de onderhan delingen. DS'70: Neen! En nu we het toch over „alle frac ties" hebben: van DS'70 ontvingen wy vandaag een afschrift van een brief aan de PvdA-fractie, waarin DS'70 meedeelt niet aan het verzoek om op vrijdag 26 juni bijeen te ko men over overleg over de wethou derszetels te zullen voldoen. Essentieel voor ons is of u op grond van de samenstelling van de ge meenteraad mee wilt werken aan het tot stand komen van een col lege, dat een afspiegeling is van deze raad, aldus DS'70 tot de PvdA. Uw voorstel om de Leidse pers in de ge legenheid te stellen bij het over leg aanwezig te zijn had eerst moe ten worden besproken met alle frac ties, zo schrijft DS'70 verder in het antwoord aan de PvdA. HAZERSWOUDE Het actiecomité „Verkeerslichten kruispunt Dorpsstraat - Gemeneweg" in Hazerswoude-dorp is van plan maandag middag van half vier tot 4 uur met de schooljeugd dit kruispunt te bezetten. Dit met het doel een beveiliging met verkeerslichten te krijgen op dit kruispunt. De provinciale weg snijdt het dorp precies in twee gelyke delen, waarin scholen en winkels zyn gelegen. Dagelijks moeten dan ook vele kinderen en volwassenen dit punt oversteken. Er geldt een maximum snelheid van 50 km, maar door de verias- sende ligging van dit kruispunt houden de automobilisten zich hier niet aan. Volgens de rijkspolitie wordt bij snelheidscontrole 60 pro cent geverbaliseerd. Jarenlang al wordt er gespreken over beveiliging. Er zijn hearings gehouden, voorstellen gelanceerd voor een onderdoorgang of een houten overgang, maar er is nog steeds niet gebeurd. De inwoners zijn het nu beu. Als reden voor het uitblijven van beveiliging speelt op de achtergrond mee, dat er nog geen daden zyn gevallen, maar de inwoners wensen niet te wachten tot die wel zullen vallen. Vandaar dat het actiecomité na mens alle ouders tot een demon stratie overgaat. Tussen half vier en vier uur zal er een enorme ver keersopstopping ontstaan, omdat honderden auto's per uur het kïuis- ALPHEN Aan de Ichtusschool, chr. school voor MAVO, zijn geslaagd: Wiskunde B: Greetje van Berkel, Marion Gorree, Evert de Jong, Rudie kroon, Jan Kwakemaak, Jaap van der Linden, Aad van Melsen, Hans Stapper. Wiskunde A: Carla Boot, Rijnsater- woude, Marieke Breeveld, Adri Burg wal. Bert Buurman. Karei Gill, An neke Henry. Désirée Hofland, Irene Hoogerdijk. Henk de Knikker. Cor- rie Leliveld. Nieuwkoop, Adriaan Lieftink, Hugo Oppelaar, Anja Scheuer. Helma Timmer, Rob Tupa- mahu. Bram Vis, Rens Weers, Ge rard Wittebol. Aanvullingsdiploma wiskunde B: Bert de Kievit. Clara van Wouden berg. Handel met middelstand: Marjon Ambachtsheer. Ali le Blansch, Ina Bouwman, Jeanne Bruggeman, Mar tha Donker. Riet van Doorn, Nelleke van Egmond, Marianne de Goederen, Jeannette de Jong, Henny Koelewijn. Meya Koenekoop, Gerard Kranen burg. Frouwien Kuypers, Marja Pfauth, Nelke Reyenveld. Piet Ry- fers. Greetje van Rijn, Ank Slagter. Loes van der Veen. Henny van der Velden. Marjan Vermeul, Gerarda Vis, Jan Westmaas, Pieter van Zoo- meren. Handel zonder Middenstand: Ria van Beusekom. In totaal werden 3 kandidaten afgewezen. Geslaagd aan de chr. handelsschool ALPHEN Aan de chr. middel bare handelsschool zyn geslaagd: voor de 3-jarige cursus P. G. S. Dob- be. Aarlanderveen; mej. G. A. E. Ba- sie. H. T. M. Duynstee, Th. G. H. van Egmond. mej. M. E. van Gaaien, mej. J. J. Griffioen. A. C. van 't Hoff. J. van 't Hoog. J. H. C. Huisman. A. J. Ruardy. mej. M. A. G. M. de Vos. J. J. Vrisekoop. J. van Weeren, mej. W. G. Zaal, H. J. Zirkzee allen Alphen; A. E. J. Wolswijk. Bodegra ven; mej T. Veldema, Hazerswoude; J. A. M. M. van Tol en mej. M. A. Treur, Leimuiden; mej. C. A. Au- gustinus en mej. W. A. Augustinus, beiden Nieuwkoop; M. den Hertog, Noorden. 5-jarige cursus: F. N. J. Dobbe, Aarlanderveen; G. A. M. Bruines, W. Van der Heiden, mej. W. Rijsdijk en J. Verboom, allen Alphen; C. J. van Elswijk en mevrouw A. M. Rigtering- Vergunst, beiden Hazerswoude; mej. J. Kroon. W. P. Lücken en J. van der Meer te Leimuiden; G. Th. M. van Tol, Zevenhoven. De Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Rynland schonk aan de beste leerling van elke afdeling een waardebon van f 50; dit waren mej. G. A. E. Basie en J. Verboom. punt passeren. Ondertussen zal het actiecomité de handtekeningen, die de laatste weken zijn verzameld, aan de gemeente aanbieden met het verzoek deze te overhandigen aan de commissaris van de Koningin. Dubbele aanrijding in JSieuwveen NIEUWVEEN Op de weg Blok land-Driesprong had gistermiddag een dubbele aanrijding plaats, waar bij veel materiële schade was. De be stuurder van een auto, afkomstig uit Nieuwveen moest vaart minderen voor een tegenligger. Een busje van de andere kant raakte in een slip en kwam op de linkerweghelft terecht. De 46-jarige bouwvakker J. van L. uit Aarlanderveen liep een flinke hoofdwond op. Even later reed een auto, waarvan de bestuurder niet bij tijds kon remmen, bovenop het busje. Zijn auto werd z\yaar beschadigd. 4SIEL KAMPT MET GELDGEBREK OEGSTGEEST De laatste tijd worden herhaaldelijk honden aan hun lot overgelaten op de snelwegen in de omgeving van Oegstgeest. Het bestuur van de Vereniging tot be scherming van Dieren roept de me dewerking in van ieder, die een der gelijk feit constateert. Niet het merk van auto, maar speciaal het auto- nummer is belangrijk voor de' opspo ring van de daders, zo kon men gis teravond tijdens de jaarvergadering in café De Roode Leeuw vernemen. De heer A. Gaykema gaf een fi nancieel overzicht. Hoewel het een redelijk jaar voor de vereniging was. leverde het asiel een nadelig saldo op. De heer A. Koerten en mevrouw K. Gaykema keren niet terug in het bestuur. Nieuwe bestuursleden worden H. D. van Weizen en J. v. d. Maat. De thcehdlingcn van Darjeeling met de besneeuwde pieken van de Himalaj Darjeeling is een gebied in India, ingeklemd tussen de ro mantische en vroeger voor Euro peanen verboden vorstendommen Sikkim, Boetan, Nepal en Tibet. Het is een bergachtig gebied dat de aanloop vormt tot de hoogste toppen der aarde: de onherberg zame sneeuwpieken van de Hi malaja. Guur klimaat, superieure thee. In Darjeeling wordt al sinds de oudheid thee gekweekt, ondez verre van gemakkelijke omstan digheden. Op moeilijk begaan bare hellingen, in een klimaat dat *s winters ijzige kou, in het voorjaar woeste stormen, 's zo mers het natte geweld van de moesson en in het najaar een bijna constante, kille mist brengt. En juist in dit steeds wisselende klimaat, groeit 's werelds supe- rieurste thee: Darjeeling. Dit klimaat is het geheim. Thee moet rijpen, maar hoe langzamer hoe beter. En daarom levert juist de theestruik in Darjeeling, die het moeilijk heeft, en die zijn delicate blaad jes maar uiterst traag tot was dom kan laten komen, de beste Pickwick Daijeeling in rodenieuwe verpakking 1,34 per 100 gram. thee ter wereld. Bijzonder geurig, diep warmgloeiend van kleur en met een zeer eigen smaak, die ver-weg zweemt naar noten. JDe champagne r onder de theesoorten". Daijeeling thee wordt blaadje voor blaadje door getrainde meis jesvingers geplukt en door Douwe Egberts in Nederland geïmpor teerd.Niet volop,(de oogst van deze theesoort is beperkt), maar toch in voldoende mate om elke ware theeliefhebber van z'n kopje geu rige Darjeeling te laten genieten, „the Champagne of Teas" zoals de Engelsen zeggen. Hoeveel échte, verfijnde luxe is er nog over? Douwe Egberts Daijeeling thee is er één THEEWKKERS SINDS 1753 NIEUWKOOP Burgemeester Van Montfoort heeft gisteravond in de raadszaal de bezwaren tegen de plan nen voor een nieuwe waterzuive ringsinstallatie aangehoord. Behalve de bezwaarden waren enkele tiental len belangstellenden aanwezig. Vooral van de mensen die vlak bij de huidige installatie wonen kwamen nogal wat bezwaren binnen. Men vroeg zich af of de nieuwe installatie niet 50 100 meter kon worden ver plaatst. De heer Van Montfoort be antwoordde samen met de heer Meijer, hoofd van de bacteriologische dienst van hoogheemraadschap Rijn land vele vragen. Er blijken twee oplossingen te zijn. De huidige installatie kan worden uitgebreid en blijft 30 meter van de Woningen liggen. Door de uitbrei ding wordt de overlast weggewerkt, zodat de omwoners geen last meer hebben van de waterzuivering, óf men verplaatst het plan, waarbij de uitvoering twee of drie jaar op zich laat wachten. Na de hoorzitting, die vanmiddag werd gehouden, zullen b. en w. de gemeenteraad advies uitbrengen. LEIDEN Een 34-jarige Leide- naar is gisternacht aangehouden, na dat hij in de Breestraat twee ruiten van een koffiebar ingegooid had. Ook de voorruit van een geparkeerde auto, die toebehoort aan de eigenaar van de zaak, werd vernield. President Haagse rechtbank tot Vrijgem. Geref. Kerken Katwijk: DEN HAAG De president van de Haagse rechtbank mr. J. H. C. Slotemaker heeft in het kort geding tussen de beide gereformeerde ker ken (vrijgemaakt) te Katwijk beslist, dat het hier geen spoedeisende aan gelegenheid betreft en dat ze daarom volgens een normaal rechtsgeding kan worden opgelost. In de jaren 1959 en 1960 ontston den interne moeilijkheden in de ge noemde Geref. Kerk, die hebben ge leid tot een splitsing. Aanleiding was het al dan niet bevestigen van een ouderling. De president maakte in zijn von nis onderscheid tussen de „toleranten" (eiseres) en „intoleranten" (gedaag den). Hy constateerde, dat men nu negen jaar tijd heeft gehad om deze kwestie op te lossen. Er zyn daartoe vaak vergeefse pogingen in het werk gesteld, zowel middels classis als ge nerale synode. „Het is een bijzonder ingewikkelde zaak, zelfs voor de ingewijden, het geen ook blykt uit de gang van za ken." Als motief voor de spoed In deze zaak was door eiseres gesteld, dat gedaagden de pastorie zouden gaan verhuren aan een andere predikant, daar de tegenwoordige predikant naar Amsterdam vertrekt en eiseres nu zelf een predikant gaat beroepen. „Maai die predikant is er nog niet", zo constateerde de president, die overigens aan de hand van verklarin gen tijdens de behandeling van het kort geding opmerkte, dat gedaagden bereid zijn de pastorie niet meer te verhuren en in elk geval de baten te brengen in de exploitatiekosten, die tot dusver door eiseres worden gedragen. Met wat goede wil moet toch een oplossiiig van deze kwestie mogelijk zijn, veronderstelde de president. Met betrekking tot de kosten van het geding stelde de president aan de hand van de correspondentie vast, dat gedaagden in de 13 dagen voor dat het kort geding aanhanging werd gemaakt, hebben nagelaten een brief van eiseres te beantwoorden, hetgeen wellicht nodeloos de kosten voor dit kort geding heeft veroorzaakt. Om die reden veroordeelde de pre sident gedaagden in de kosten, zyn- de 363.75. OEGSTGEEST Uit de stort vloed van woorden tijdens het officiële afscheid van dr. J. P. Naeff als rector van het Rijn lands Lyceum in de aula van deze school kwam één punt steeds weer naar voren: deze man had de verandering in het maatschappelijk klimaat in Ne derland zo vroeg onderkend dat hij met zijn originele en men selijke aanpak en persoonlijke betrokkenheid de ontioikkelin- gen had weten op vangen en zelfs vóór te blijven en zo een school met een eigen gezicht had opgebouwd. Veel belangrijker dan al deze lof tuitingen was waarschijnlijk voor dr. Naeff de realisering van zyn af scheidscadeau. Toen hem werd ge vraagd. wat hy als geschenk wilde hebben, vroeg hij om iets, dat hy aan de school èn aan de Oegstgeester ge meenschap kon teruggeven: een ten toonstelling van hedendaagse kunst uitingen. Nu kon natuurkundeleraar drs. N. W. J. van Duykeren de rector de financiële basis, een cheque van f 3500 door de ouders van de leerlin gen byeengebracht, overhandigen. Bo vendien is er een commissie van leerlingen en leraren voor de uitvoe ring ingesteld en een van hen zette de eerste plannen voor een groots op gezette fotomanifestatie uiteen. De rij van sprekers en spreeksters, telkens ingeleid door ceremoniemees ter Ir. D. R. A. Stapel, werd geopend door mej. drs. H. van der Vliet, in- spectrice van het VHMO in Leiden. Nu dr. Naeff tot inspecteur bij het middelbaar onderwijs in Gelderland is benoemd, kon zij hem hartelijk verwelkomen in haar gelederen. Prof. ir. W. C. Bisschoff v. Heems kerk, voorzitter van het Algemeen Bestuur van de Stichting „Het Rijn lands Lyceum" en daarmee „werk gever" van de rector trok een verge lijking met ,,'t Ros", het beeldje in de hal van de school en het symbool voor de strijdvaardigheid van het Rijnlands Lyceum. „Het refrein van het door u gecomponeerde schoollied luidt „In volle vaart met losse teu gels". Het bestuur hield zijn hart vast of u er af zou vallen; maar 2.0 los zat u niet. U leidde het ros met zach te hand om 't niet hard in de mond te maken". Hij overhandigde dr. Naeff de Rijnlandmedaille Een andere Rijnlandtrofee kreeg de rector van een van de leden van het College van curatoren dr. G. P. H. Locher. Ditmaal was 't de Curato- renprijs, een kopie van het Rijn- landsros, die elk jaar op aanbeveling van de docenten aan die persoon wordt gegeven, die een goede bijdra ge aan de school heeft geleverd. „U bent geen nonarchale rectorsfiguur gebleven, maar aan u hebben wij de Commissie Schoolleiding te danken". Burgemeester jhr. T. A. J. van Ey- slnga liet zich wegens afwezigheid vertegenwoordigen door de wethou der van onderwijs J. J. Thorn, die door een pas herstelde heupfractuur zijn toespraak zittend moest houden. Dr. Naeff is tevens voorzitter ge weest van de B.A.V.O.-commissie (Basis en Algemeen Voortgezet on- derwijs-commissie, waarin vertegen woordigers van alle lagere scholen, VGLO's, MAVO'S en HAVO's in Lei den en omgeving zitting hebben - red.). De heer J. J. Prevoo kwam hem bedanken met een boekenbon. De voorzitter van de Commissie Rectoren Agglomeratie Leiden, de zgn. „Rectorenclub", dr. J. W. Blom nam met een platenbon afscheid van de rector als secretaris en daarna als lid in de commissie voor het Neder landse werk bij de toelatingsexamens. De leerlingen kwamen ook aan bod. Namens de Vereniging van Oud-Leerlingenbood de heer Beyen, naast de vereni gingspenning en 't erelidmaat schap, een barometereen hy grometer en een thermometer aan „op advies van uw vrouw, omdat u altijd zo snel wist, wanneer 't kookpunt naderde en dan nattigheid wist te voor komen" De leerlingenvereni ging ..Ros" vertegenwoordigd door Marjolein Oonk zal van daag op een speciale manier af scheid nemen. Tenslotte sprak de nieuwe rector drs. H. van Mierloo: „De problemen van nu zijn die van de communica tie. De invloed van 't bultengebeuren is toegenomen. De leerlingenraken steeds meer ontevreden met de maat schappij, het gezag van de ouders vermindert De ontwikkeling in het leiderschap wist u echter vóór te blij ven". „Ik voel mij gesteund door le raren. leerlingen en de Commissie Schoolleiding. Ik wens geen dicta tuur of een sterke persoonlijke bena drukking van het rectoraat Ik wil verder gaan op deze ingeslagen weg". In zijn dankwoord zette dr. Naeff nog eens zijn visie op het beleid uit- Dr. Naeff verwelkomt zij opvolger drs. H. van Mierlc op het podium. een: „Ik wil zoveel mogelijk kal voor ontplooiing en voor overleL ven". Water uit Den Ha' naar Voorschotel VOORSCHOTEN Wetha5 Kamminga zal vrijdag 3 juli <i' uur de laatste aftakking van d|l tercommunale watertransportle Den Haag-Wassenaar-Voorsch Leiden in bedrijf stellen. Dez^ beurtenis zal plaats hebben ofla terrein bij de plaatselijke watr ren aan de Papelaan. j Leidse eredoctoratis LEIDEN Ter gelegenheid1 het 79ste lustrum van de sticjv van de Leidse universiteit vc vrijdag in de Stadsgehoorzaal, plechtige bijeenkomst van de naat gehouden. Rector magni prof. dr. J. Goslings, zal een uitspreken, getiteld „Reumatd in de loop der eeuwen. Geneei. de en geneeskunst". 1 Daarna zal het eredoctoraat ri letteren respectievelijk de ge kunde worden verleend aan M. Bataillon, administrateur1 vergelijken met permanent ré" van het Collége de France te Br prof. dr. C. de Duve, hoogleral de fysiologische scheikunde aa'' Franstalige afdeling van de K® lieke Universiteit te Leuven 1 heer W. R. Maxted, F.I.M.L.T3 het Central Public Health la|° tory te Colindale (Londen). Als erepromotor zullen ol 'r scheidenlijk optreden prof. c3 Dresden, prof. dr. P. J. Gaillaj8 prof. dr. W. R. O. Goslings.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 4