Alphens overdekte in aanbouw HET LICHT STAAT OP GROEN... Kerk en pastorie inzet van kerkelijke verdeeldheid WONEN WAAR RUIMTE IS!! Fanfarella in Alphen evenementenprogramma! Joop Geesink over Holland Promenade Grond in erfpacht Jeugd roept op van vrijdag af eten te staken Rechter zal uitspraak doen den hertog BEKENDMAKING Drive-in-woning in Ridderveld Alphen geopend VOOR KATWIJK AAN ZEE Streekmuziekschool Rijnakkoord groeit INSCHRIJVING voor hef muziekonderwijs aan di STREEKMUZIEKSCHOOL „RIJNAKKOORD" NIEUWE IEIDSE COURANT 4 WOENSDAG 17 JUNI 1970 ALPHEN Als straks de zomer weer voorbij ls. hoeft er voor de bewoners van Alphen gei>i eind te komen aan de zwemgenoegens. want vanaf het najaar zal men ook 's winters kunnen zwemmen in het overdekte zwembad „De Dillen". Het aannemingsbedrijf De Rooij N.V. uit Badhoevedorp heeft deze overdekte, althans wat het exte rieur betreft, vlot gebouwd. Bin nen is er nog genoeg te doen, maar ook de onderaannemers zijn al volop aan het werk en zo als het er nu uitziet, behoeft men er niet aan t« twijfelen of de opening zal in september een feit worden. Men kan niet zeggen, dat het aan de buitenkant een fraai ge bouw is. Er zit maar weinig glas in. Nu men aan de kant van de Willem de Zwijgerlaan de entree aan het opstellen is, komt er wat cachet aan het gebouw. Dat van het zwembad druk gebruik gemaakt zal worden, daaraan hoeft men niet te twijfelen. Men mag wel ver wachten. dat de prijzen hiervoor stevig zullen zijn en dan nog zal deze overdekte stellig jaarlijks een behoorlijke subsidie van de ge meente vragen. De Alphense zwemclub zal het meest met de overdekte ingenomen zijn. Voor de competitie in de eer ste klasse moest men de ..thuis wedstrijden" regelmatig in o\ er- dekte zwembaden elders spelen. In het a.s. seizoen kan men in Alphen blijven, wat niet alleen voor de wedstrijden, maar ook voor de training van belang is, nu men hoofdklasser gaat worden. Het bad „De Dillen" zal echter minder ruim worden dan het zwem bad .,De Hoorn". Beschikt men in het laatste over een vijftig meter- baan. in de overdekte wordt de baanlengte vijfentwintig meter. Het bad krijgt een beweegbare vloer. ALPHEN Zaterdag vindt op het terrein van Rijnstroom. Raadhuis straat 144. de première plaats van het openluchtspel Fanfarella. Het wordt een geweldige manifestatie, waaraan ruim veertig amateurs hun medewer king verlenen. Het geheel staat onder leiding van Jan Kijze uit Leiden. Fanfarella is een zomers, luchtig blijspel, dat zich afspeelt in een Ita liaans dorpje, vlakbij Mantua. In dat dorp gebeurt nooit iets. totdat een groepje „toneelspelers" verschijnt. Dan wordt de kleine dorpsgemeen schap even in beroering gebracht en daarmee komen allerlei feiten aan het licht. Spelers van alle toneelverenigin gen in de gemeente doen mee. Muzi kale medewerking wordt verleend door de leden van de harmoniever eniging „Crescendo" uit Alphen, ter wijl de hele figuratie geleverd wordt door de jeugd van Rijnstroom. De Chr. Technische School maakt voor een deel het dekor. terwijl de werk plaatsen van Rijnstroom voor het podium en de tribune verantwoorde lijk zijn. In tegenstelling tot eerdere berich ten, begint het stuk op zaterdag en woensdag om 20.30 uur: zondagavond wordt pas om negen uur begonnen, teneinde de voetballiefhebbers in de gelegenheid te stellen, de finale van de wereldkampioenschappen eerst uit te zien. Kaarten zijn verkrijgbaar bij: reis bureau Europa, de bibliotheek. Am- rofiliaal in Ridderveld. drogisterij Verburg in Aarlanderveen en bij Piet Kranenburg (één van de spelers) in Zwammerdam. HAARLEMMERMEER „Voorlopig staat het licht op groen. Ik ben er van overtuigd dat het projekt in 1973 kan worden geopend. Het ontwikkelt zich alles in zeer gunstige zin". Aldus Joop Geesink. geestelijke vader van tal van stripfiguren en van het recreatie-oord Bolland Promenade", in de tramt van het Walt Disneypark. Zeven jaar geleden kwam hij op het idee een dergelijk projekt in ons land op poten te zetten. Grote bedrijven en ook de overheid wilden de financiering op zich nemen. Er deed zich echter een groot probleem voor: het bleek moeilijk aan grond te komen. schikking gesteld voor „Holland Promenade". Alleen de V.V.D. was destijds tegen het plan, terwijl land bouworganisaties en de luchthaven Schiphol ook bezwaren aanvoerden. Purmerend. Zoetermeer, Muiden en nog andere gemeenten waren, niet bereid grond voor dit doel af te staan. In 1968 zocht Geesink con tact met het gemeentebestuur van Haarlemmermeer. Besprekingen leid den er toe dat in december jl. de gemeenteraad akkoord ging 35 ha grond in erfpacht voor het pret park uit te geven. In het uitbreidingsplan Hoofd dorpBeukenhorst zouden eerst tweeduizend woningen worden ge bouwd. Door de geluidshinder in verband met de aanwezigheid van Schiphol kon dit plan niet doorgaan Het gebied, begrensd door de Kruis weg en Rijnlanderweg, is nu ter be- Burgerlijke stand Leiderdorp LEIDERDORP GEBOREN: Alice Gerdina Franka, dochter van B Lut- tik en G A M Martens, Nijenrode 29; Katja, dochter van A W M van Erkei en P K Luthart, Julianastraat 42; Arie Simon, zoon van T v Geest en T Kapteijn, Snipstraat 6> Caroline Machteld, dochter van C van Kolme- sohate en J J van 't Leven. Koekoek- straat 35; Lambertus Cornells Leo- nardus, zoon van G G van Aken en M J v Steen wonende te Leiderdorp, B G Gortslaan 48; Gijsbrecht, zoon van 'W Bloemendaal en H P M van Dijk, Hoogmadeseweg 43. ONDERTROUWD. Wilhelmus Pe trus Maria van Noort, 23 jaar te Voorschoten en M J R Kramer, 25 jaar. Heemraadlaan 54, Willem Al- bert Louis Dekker, Laan van Ouder zorg 75 en Johanna Franciscus Ce cilia Groot, Laan van Ouderzorg 77; Gerrit Vons. 25 jaar, Akkerstraat 24 en Catharina Wilhelmina de Jong, 23 jaar, Hartelstein 11; Antonius Johan nes Petrus van Berge Henegouwen, 23 jaar te Sassenheim en Wilhelmina Frederica Adriana Maria Booms, 25 jaar, Koningstraat 36: Arie van Gar deren, 23 jaar, Roerdompstraat 24 en Ellen de Beer, 21 jaar te Ermelo; GETROUWD: R A van Overmeeren en E Kaptein; J J M van Teeffelen en M L M de Groot te Rotterdam; W M Plomp en A W Bloemendaal. Congres van FAO DEN HAAG „Wij, de jongeren van de wereld, roepen de congressis ten van het wereldvoedselcongres op van vrijdag af deel te nemen aan de hongerstaking van de jeugd en geld, uitgespaard op maaltijden, aan de gezamenlijke jongerenacties af te dragen. Deze. door veel applaus onder steunde, oproep deed vanmorgen John Dunguah van Ghana namens de jongeren op het congres van FAO. „Ons. voorzitter, kameraden, broe ders en zusters, ons gaat het om de in ontwikkeling zijnde en ontwikkel de landen. Immers alle landen zijn in ontwikkeling'. De jongeren menen, dat de enige oprechte manier om over de wereld te praten is, in termen van exploi terende en van geëxploiteerde lan den .aldus John Dunguah. KOUDEKERK Zondagavond om 7 uur is er in de Hervormde kerk een Ópen-deurdienst met ds. A. van der Most te Rotterdam. Medewerking verleent het chr. gemengde zangkoor Soli Deo Gloria. ALPHEN Vanmorgen om streeks 9 uur zijn ruim 500 be jaarden vertrokken voor hun uitgaansdagIn Loosdrecht werd koffie gedronken en daar na was er een diner in Elburg. Vanmiddag stond een bezoek aan het Dolfinarium in Har derwijk op het programma. Vanavond wordt het gezelschap om 7 uur met de muziek inge haald bij de Van Boetzelaer- straat. die echter niet ontvankelijk weiden verklaard. Toegangswegen „Wij zijn bijzonder* blij met de lokatie. Direct na de uitspraak van de gemeenteraad zijn wij onderzoe kingen gaan verrichten. Hel is geen kwestie van een paar ton, maar het gaat zeker zo'n veertig miljoen gul den kosten. De financierders willen grondig worden geïnformeerd. Zij moeten weten of het nog wel ver antwoord is de zaak te financieren. Sinds het eerste begin zijn er zeven jaar verstreken en is er een a..der rekensommetje ontstaan. Ook het project zelf is in de loop der jaren veranderd. Dat alles moet de Raad van Commissarissen be kijken. Maar zoals gezegd ben ik e rvan overtuigd dat het project doorgaat". Van de beschikbare 35 ha zal 8 a 9 ha worden bebouwd. Daarnaast is er een parkeerruimte geciteerd van 14 ha. De overige hectaren wor den bestemd voor groenvoorzienin gen. Een hoofdstuk apart vormen de toegangswegen tot het pretpark. Ook daarover worden besprekingen gevoerd. Volgens een prognose zou „Holland Promenade" topdagen krijgen met negenduizend bezoe kers. Over enkele maanden hoopt men de zaak geheel rond te heb ben. (Van onze rechtbankverslaggever) DEN HAAG/KATWIJK Voor de president van de Haagse recht bank diende een kort geding, dat aanhangig was gemaakt door een deel van de Geref. kerk (Vrijgemaakt) te Katwijk tegen een andere groe pering van dezelfde kerk. De presi dent werd gevraagd in te grijpen in een conflict, dat negen jaar geleden ontstond, toen een ouderling werd benoemd bij de nog niet verdeelde kerk. De gekozen ouderling liet de toen malige kerkeraad weten het op ver schillende punten niet met het beleid eens te zijn. Dit had tot gevolg dat de kerke raad besloot de installatie van het nieuwe kerkeraadslid niet te doen plaats vinden. Dit werd aanleiding tot ernstige interne moeilijkheden, omdat de predikant, ds. S. J. Breen, wèl tot installatie wilde overgaan. In een dienst van zondag 27 januari 1961 zou de bevestiging plaats vinden. De kerkeraad verbood het echter en de kerkdienst werd af gelast. Een deel van de lidmaten ver liet het gebouw, een ander deel bleef en de predikant voerde de bevesti ging uit. Sindsdien zijn .er twee gescheiden groepen in Katwijk. De vraag is nu aan wie het kerk gebouw en de pastorie behoren. Ge durende de afgelopen negen jaar ge bruikt men op verschillende tijd stippen gezamenlijk het kerkge bouw; ds. Breen bewoont de pastorie. Nu deze een beroep heeft aange nomen naar Amsterdam, wenst de ene groep de kweste omtrent kerke lijke bezittingen, opgelost te zien. Voor de eisende partij trad op mr. L. v. Heyningen en voor de gedaagde partij mr. D. H. Attema uit Leiden. Deze ging uitvoerig in op de voor geschiedenis en deelde mee dat al die tijd is getracht tot een vreedzame oplossing te komen. Nu dat niet mo gelijk blijkt, wenst men de situatie geregeld te zien. Ingewikkeld Mr. v. Heyningen betoogde, dat blijkens een uitspraak van de Gen. Synode in Rotterdam, de thans ge daagde groep als de officiële gemeen te wordt aangemerkt en dus gebou wen in eigendom heeft. PI. meende, dat dit geen zaak is voor een kort „Overspoor" voor wijk Alphen-Zuid ALPHEN In de vergaderingen van de raad komen regelmatig zaken aan de orde, die betrekking hebben op de totstandkoming van het ge- meentedeel dat met Alphen-Zuid wordt aangeduid en dat nu nog pol derlandschap is. Omdat in de toe komst steeds vaker deze nieuwe woonwijk onderwerp van gesprek zal worden, stellen b. en w. de raad voor, reeds nu een passende naam aan dit gebied te geven. Deze wijk, die in de toekomst via een viaduct of een tunnel de spoor lijn Alphen-Leiden zal passeren, is over of achter de spoorlijn gelegen en het college stelt voor daaraan de naam „Overspoor" te geven. tijdens de opening van de modelwoning van het EUROWONINGENPROJECT te ALPHEN AAN DEN RIJN hebben wij hierover zeer enthousiaste opmerkingen gehoord komt u zelf maar, waarbij u tevens zult zien dat werkelijk woongenoegen niet duur behoeft te zijn binnenhuiskunst alphen aan den rijn hooftstraat 102 de modelwoning aan de Bruins Slotsïngel, Ridderveld, is geopend; maandags, dinsdags, woensdags, donderdags en vrij dags van 14-16 uur; dinsdags bovendien van 19-21 uur; zaterdags van 11-16 uur. Burgemeester en Wethouders van Alke made maken bekend, dat het gedeelte van de Zuidweg te Rijpwetering, ge legen tussen de zuidelijke afrit van provinciale weg nummer 5 en het pand Zuidweg 51a van 18 juni tot en met 1 juli 1970 voor het doorgaande verkeer in belde richtingen, met uitzondering van voetgangers, geheel gesloten zal zijn. Deze afsluiting is noodzakelijk in ver band met de uitvoering van werkzaam heden, verbonden aan de aanleg van een aardgasleiding. Aan het plaatselijk verkeer zal voor zover de uitvoering van het werk dit toestaat doorgang worden verleend, ^oelofarendsveen, 16 juni 1970. Burgemeester en Wethouders van Alkemade, de Burgemeester, P. F. M. Smolders. De Secretaris, P, Th. M. Brama. ALPHEN' Burgemeester Gallas heeft dinsdagmiddag aan de Burge meester Bruins Slotsingel de eerste drive-in-woning officieel geopend. Dit, vooral voor jonge mensen als een droomwoning geschetst pand, maakt deel uit van een complex van 322 woningen, die door Eurowonin gen n.v. 's-Gravenhage in Alphen- Ridderveld worden gerealiseerd. Het complex omvat ook 276 Meander woningen en 146 autoboxen. De drive-in- en de Meander- woningen hebben drie verdiepingen. De drive-inwoning heeft een ruime garage voor twee auto's: aan de achterzijde een terras en voor en achter een tuin. Op de eerste etage een eetkeuken, een L-vormige woon kamer en een zonnebalkon voor en achter. Op de derde verdieping, één extra grote, een grote en een klei nere slaapkamer en een balkamer met ligbad. Het hele huis wordt van centrale verwarming voorzien. De Meanderwoning heeft een woonkamer in Z-vorm. Op de eerste verdieping twee grote slaapkamers, een badkamer. Op de tweede een zolderoverloop en een kamer met een dubbel dakvenster. geding, omdat hier geen spoedeisend heid bestaat en deze ook te ingewik keld moet worden geacht, mede ge zien vorige dergelijke processen. PI. zei dat zijn groep de voortzet ting is van de oorspronkelijke ge meente. Omdat door eiseres was ge steld. dat het in de bedoeling lag de pastorie nu voorlopig aan ds. Breen te verhuren, verklaarde pl., dat zulks in geen geval zal worden gedaan. Mr. Attema deelde mee, dat eisei voornemens is een eigen prediki te beroepen en daarom in het be wil komen van de pastorie. Tot du ver heeft eiseres ook alle financli lasten van de gebouwen gedragi „Daarin willen wij tegemoet men", zo verklaarde mr. van He ningen. De president zal op 25 juni u spraak doen. Muzikale shows en bridgedrives; Bruiloft en vuurwerk KATWIJK De Vereniging lot bevordering van het vreemdelingen verkeer in Katwijk aan Zee, heeft voor de zomermaanden weer een aan tal evenementen op het programma staan. Op donderdag 25 juni wordt een grote muzikale show gehouden in de sporthal Cleyn Duin, verzorgd door DVS (20.30 uur). Zaterdag 27 juni is er een nationaal drumband concours ter gelegenheid van het ze ventigjarig bestaan van de chr. mu- ziekver. UNI. Het begint om 9 uur op het markterrein aan de Piet Hein- laan. 's-Avonds om 20 uur is er een grote parade van de best geplaatste korpsen op de boulevard met tot slot een vuurwerk op het strand nabij res taurant De Zwaan (plm. 22 uur). Kinderen van 10 tot 15 jaar kun nen woensdag 1 juli meedoen aan een zandfigurenwedstrijd op het strandgedeelte van het Rotterdams Zeehospitium. De winnaar gaat naar de nationale finale in Scheveningen. De drie best geplaatsten komen dan in de internationale finale te La Baule. Het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland concerteert op donder dag 2 juli met solistische medewer king van Tine van Dongen (piano) en Liesbeth List. Het badgasten-bridgetoernooi is in Cleyn Dui nop vrijdag 3 juli. De dag daarop is er een wandeltocht door het prachtige duingebied van de waterleiding De boerenblaaskapel de Hooivle- gels treedt op in de muziektent op het Andreasplein en wel op maan dag 6 juli. Naast wandeltochten, orgelcon certen (o.a. Feike Asma) en carillon- bespelingen, is in de evenementen periode nog een aantal muzikale hoogtepunten gepland, zoals op 9 juli een vredesconcert In Cleyn Duin door het mannenkoor Jubilate m.m.v. de Marinierskapel. De bridgedrive in het kader van de visserijdrives, waarvan de finale op zaterdag 12 september is, wordt gehouden op vrijdag 10 juli. Iets bijzonders is ongetwijfeld ook de oud Katwijkse bruiloft in kleder dracht, onder auspiciën van het Ge nootschap Oud Katwijk op het An dreasplein. Quick Boys Diverse muziekkorpsen werken mee aan de lampionoptocht op don derdag 16 juli. Ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van Quick Boys wordt zaterdag 18 juli de wed strijd Quick BoysADO gespeeld. Voor de wedstrijd en tijdens de rust geeft DVS een muzikale show. De Youth Brass Band van de Co ventry School of Music concerteert op donderdag 23 juli. De zaterdag daarop staat een reddingsdemon stratie op het programma en weer een vuurwerk. Maandag 27 juli wordt een grote postzegelexpositie geopend die tot 31 juli in Cleyn Duin wordt gehouden. „Flora's kleurenpracht aan Zee" is het motto van het traditiohele bloe mencorso op zaterdag 8 augustus. LEIDERDORP De streekmuziek school ..Rijnakkoord", die per 1 augustus 1969 in werking is getreden, voorziet in een grote behoefte. Het aantal leerlingen in de deelnemende gemeenten Alkemade, Hazerswoude, Koudekerk, Leiderdorp en Woubrug- ge bedraagt 1070. Buiten Leiderdorp wordt aan 324 kinderen van 7 tot 12 jaar Algemene Muzikale Vorming gegeven. Na een jaar A.M.V.-lessen te heb ben gevolgd kan de leerling in het 2e jaar naast deze lessen ook blokfluit- lessen in groepsverband ontvangen. Deze groepjes bestaan uit 7 a 8 leer lingen. In het derde jaar kan men met een instrument naar keuze be ginnen. Bij oudere en muzikaal be gaafde leerlingen kan op bovenstaan- ode regel een uitzondering worden gemaakt. De streekmuziekschool is een door het cijk erkende instelling voor mu ziekonderwijs en neemt zowel bij het A.M.V. als bij het instrumentaal on derwijs examens af. De lessen wor den gesubsidieerd door gemeenten, provincie en rijk. Dit zijn slechts enkele grepen he het programma voor de zomerma he den. va HAZERSWOUDE Morgenavi da om 8 uur wordt in het voormal tlf raadhuis een evangelisatiebije komst gehouden m.m.v. het Victoi trio met zang, muziek en beeld, heer Kloostra spreekt over van de drie". dinsdag 16 juni L. H. J.-gebouw. Levendaal 101. 8 i Informatie door prof dr. H. Llnnem ekonoom, over „De ontwikkellngsi tegie van dt rijke landtn mb.t. dt blematiek van de ontwikkelingsland! Stadhuis. 7-8 u.: spreekuur Bouwfoj Breestraat 19. 7-8 u.; spreekuur Emigratiecentrale. woensdag 17 juni Pieterskerk, 7.45 u.: Hohe Messe i S. Bach (zie ook muziekagenda! Stadhuis. 4-6 uur. spreekuur raadsvrouw. donderdag 18 Juni Kantine Clos en Leembruggen La gracht 8-12. 7.30 U.: afd. Leiden Phila ca. ruilavond. zaterdag 20 juni Schouwburg. 8.15 u.: Muziek uit klstan (zie muziekagenda). Sociëteit Rapenburg 24. 8 mingscentrum voor jong-vol wass Troef, feestelijke slultingsavond jaar 1969-1970. muziekagenda Woensdag 17 juni, 7.45 u.: Pletcrs Leiden. Hohe Messe van J. S. Bacl kader van Holland Festival.Rlna Cor sens, sopraan: Aafje Heynis. alt; Maurer, tenor; Max van Egmond. bi Juda, viool: Jan Visser, fluit; Wim trompet; Jan Bos. corno da caccia: de Vries, hobo: Henk Sekreve, conl Carlo Raveill, hobo: Ton de Gri contrabas: Brian Pollard, fagot: Albei Klerk, orgel:. Het Toonkunstkoor Leiden leden het Concertgebouworkest Iskar Arlbo. rigent 1 Schouwburg LEIDEN. ZATERDAG ni 8.15 uur:'The All Brothers, muzje Pakistan (in kader van Holland Fest Nazakat Ali Khan en Salamat All K die begeleid wordt door Shukt Hu en Ghulam Mohd, improviseren op ma's van klassieke indlase raga's. muzikaal vraag— en antwoordspel op ginele oude Instrumenten (o.a. svarar dala en tampoera). Het zingen var gebroeders All daarbij maakt het on gaan van deze muziek tot een bijzon belevenis en verschafte deze top-musici grote vermaardheid. Europa. St.Agathakerk Llsse. 8 15 uur: orgel cert Simon C. Jansen, Franck-prog ma. Vrijdag 19 Juni. 8 uur: SCI PINGSKERK Leiderdorp. einduitvo( streekmuziekschool Rijnakkoord. Nieuwe Kerk. Katwijk aan Zee. I zaterdag 20 juni: concert Harderw mannenkoor. Opstandlngskerk (Pr. Marljkest» Alphen aan den R(jn. donderdag 18 8 u.: concert Rijnlandse Orkestve ging o.l.v Ton Klos. werken Röntgen. W a Mozart en Felix Menl sohn Bartholdy. Ton Kerstens. fagoll FILMS IN LEIDEN CAMERA Het volkomen huwi 18- jaar. dag. 2.30. 7 en 9.15 uur: zo 4.45. 7 en 9.15 uur; vr- en zat-macht uur: Repulsion. 18 Jaar LID O Machlnegun mr. Cain 16 dag. 2.30. 7 en 9.15 uur; zo 2.30. 4 43. 9 15 uur. STUDIO Tell them Willie Boy there. 14 jaar. dag. 2.30. 7 en 9.15 uu 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. REX Eva, slavin van het oerwoui jaar. dag. 2.30. 7 en 9.15 uur; zo 2.30. 7 en 9.15 uur: vr- en zat-avond 23.30 De Sabijnse maagdenroof. 18 Jaar. TRIANON Butch Cassldy and Sundance Kid. 14 jaar. dag. 2.30. 7 er uur; zo 2.30. 4-45. 7 en 9.15 uur. LUXOR De grijnzende doder, 18 dag. 2.30. 7 en 9 15 uur; zo 2.30. 4.45, 9.15 uur. NIEUWE FILMS IN LEIDEN CAMERA Filmprogramma Festival: do 2.30. 7 en 9.J6 uur Medfvai Cool, vr 2.30 en 8 uur Ice. za 2.30. 9.15 uur End of the road, zo 2.30 en I King Murray, ma 2.30 en 8 uur Lawlg order, di 2.30. 7 en 9.15 uur Paradis wo 2.30. 7 en 9.15 uur America ls lh: to see. alles 18 jr.; vr- en zat-n t„, 23 3o uur: The Swimmer, 18 jaar LIDO The magic christian. 2 30 915 uur. 14 Jr., zo 2 30. 4 45. 7 en uur. L.UXOR De toren der lusten. 18 dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. zo 2.30. 4.45. 9.25 uur. STUDIO - Tell them Willie bo here. 14 jaar. dag. 2.30 7 en 9.15 2.30 4. 45. 7 en 9.15 uur. la Orj B i.l Apotheken Geopend voor spoedeisende geva Centraal Apotheekf Breestraat 74. 20552; Apotheek Voorschoten Lelds 66. Voorschoten, tel 01717-2525: De O* geestse Apotheek. Wilhelminapark Oegstgeest. tel 53274. De zaterdag-, zondag- avond- en m dienst van apoiheek R van Breest S lenburg te Leiderdorp wordt waar| men door de Centraal Apotheek. Doktersdlenst Tot zaterdag 10 uur de eigen do raadplegen Daarna 5 maal 7 bellen zondag ?4 uur voor de gemeenten: ALKEMADE. HAZERSWOUDE. KOUDEKERK A* RIJN. LEIDERDORP en WOUBRUGGE. dient spoedig, schriftelijk te schieden bij de administratie: HOOFDSTRAAT 103, LEIDERDORP TELEFOON 01710-34200

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 4