fasson VAN OMMEREN ssistent(e) ccountant wolfheze eindexamen kandidaten V AIILEItm Werk dal voldoening geelt! leerling in de arbeidstherapie Personeel voor produktie-afdelingen 'BLOEMENDAAL' 'DE WI|K' m nederland nv analist laborant(e) bedieningsvakman Bouw uw toekomst op staal! Gewoon overdag op het bedrijf of 's avonds in uw omgeving (dan de bon inzenden.) Bon voor L.T.S.-ers die verder kijken dan hun diploma lang is! vicon n.v. landbouwwerktuigenindustrie nieuw-vennep UITNODIGING GEDIPLOMEERDE ZIEKENVERZORGSTERS EN ZIEKENVERZORGERS HOOGOVENS IJMUIDEN Hulp erbij voor de operatiekamer instrumenterend verpleegster DIACONESSENHUIS monteurs, monteuses, stampers, hoorders, tappers, fraisers. leerl. ziekenverzorgster asp. ziekenverzorgsier NIEUWE LEIDSE COURANT I ZATERDAG 23 MEI 1970 De Fasson-Europa groep: leidinggevende fabri kanten van zelfklevende materialen, o.a. voor de grafische industrie. Verkoopkantoren te Duits land, Frankrijk, Engeland, België, Italië, Spanje, Zwitserland, Denemarken, Zweden en Neder land. Op ons moderne bedrijfslaboratorium bestaat voor jonge mensen een mogelijkheid geplaatst te worden als: Opleidingseisen: M.U.LO./H.B.S. opleiding 1e deel KNCV leeftijd 20-25 jaar. Opleidingseisen: enige jaren M.U.L.O. accurate instelling leeftijd 18-23 jaar. Voor de bediening van onze proefbelijmingsma- chine zoeken wij: Opleidingseisen: LO. gevolgd door enige jaren ambachts school interesse voor testmethodieken technisch gevoel/event. machine erva ring. Voor bovengenoemde funkties gelieve U Uw sol licitatie te richten tot de Personeelschef van Fasson (Nederland) N.V., Lammenschansweg 140, Lelden, telefoon 01710-44941, toestel 111. Lammenschansweg 140-Leiden CHR. M.T.S. - DORDRECHT Kolfstraat 120 Telefoon 01850-41496 Met ingang van de nieuwe cursus (wij betrekken dan ons nieuwe schoolgebouw) vaceert wegens uit breiding de betrekking van LERAAR A.V.O. met als hoofdvak Duits Vereiste bevoegdheden: Hoofdakte en L O. of M O. Duits. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan de direkteur der school. biedt in haar internationaal georiënteerd concern goede kansen aan onze onderneming is van oudshei - sinds 1839 - gevestigd in 's werelds grootste havenstad en heeft 37 kantoren in 13 landen, onze dienstenverlening in de vervoerssector wordt uitgevoerd door middel van een agentuurbedrijt, een zeerederijbedrijf, een binnen- tankvaartbedrijf en een tankop bedrijf, tezamen met ruim 560 medewerkers in binnen- en buitenland die dagelijks betrokken zijn bij de steeds weer boeiende transportwereld commerciële mensen, computer deskundigen, technici, administrateurs, waterklerken, correspondentenkortom teveel funkties om op te noemen, funkties zowel voor mannen als voor vrouwen gaarne zullen wij u mondeling inlichtingen geven over de vele mogelijkheden in ons concern sollicitaties richten aan Phs. van Ommeren nv, centrale personeeldienst. Westerlaan 10 - postbus 845 Rotterdam telefoon 11 48 80/11 01 70 Twee gemakkelijke manieren om te solliciteren Hoogovens Umuiden vraagt personeel voor diverse produktie-afdelingen. Door gestadige uitbreidingen zijn er nu en in de toekomst plaatsingsmogelijkheden in allerlei richtingen en is in veel gevallen opleiding voor allerlei functies mogelijk. In het algemeen wordt het werk in ploegendienst verricht. Leeftijd 21 tot 45 jaar. Om 10 uur in ons Hoofdkantoor 2, Wenckebachstraat. Velsen-Noord (tel. 02510 - 94000). U kunt ons gemakkelijk bereiken met bus 75 vanaf het Stationsplein, Beverwijk. Indien u met eigen vervoer komt dan kunt u vanuit Beverwijk de ANWB-borden volgen. Reiskosten worden vergoed. In een envelop zonder postzegel aan: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden. if Naam: - Geboortedatum: Gehuwd/ongehuwd L NS 245^AJ BON Ja, ik wil ook meer weten over uw bedrijfs- school. Stuur mij maar informatie. NAAM: ADRES: WOONPLAATS: LT.S.-ers die na hun opleiding nog willen doorleren voor een goede baan, kunnen terecht bij de VICON- bedrijfsschool, waar ze in twee jaar worden opgeleid tot draaier, frezer, onderhoudsmonteur enz. Het leerprogramma bevat een aangename combinatie van theorie en praktijk en wordt afgewisseld door sport en vorming. Tijdens de opleiding wordt een goed maandsalaris uitbetaald. Directe aanmeldingen of de ingevulde bon' zijn welkom bij de afdeling Personeelszaken, Nieuw-Ven- nep, telefoon (02526) 28 41 geen postzegel nodig. VICON N.V., Hoofdweg 1278, Nieuw- Vennep, organiseert op dinsdag 26 mei a.s. een voorlichtingsavond, die om 19.45 uur begint. Het programma omvat o.m.korte, interes sante bedrijfsfilm; rondleiding door enkele in werking zijnde afdelingen (met speciale apparatuur en gereedschapmachines)voor lichting over bedrijfsopleidingen (o.m. onze bedrijfsschool). Ruime gelegenheid tot het stellen van vragen over beroepen, arbeids voorwaarden, algemene vorming, enz. Iedere belangstellende is welkom, in het bijzonder de ouders van jongelui die binnenkort de L.T.S. of U.T.S. zullen verlaten. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen Even buiten Den Haag aan de rand van de duinen ligt ons psychiatrisch ziekenhuis waar 750 patiënten worden ver pleegd. raden wij aan eens te informeren welke plaatsings- of opleidings mogelijkheden er bij ons voor hen liggen. (Ook opleiding voor het diploma B behoort n-1. tot de mogelijkheden). Vraag eens een oriënterend gesprek aan bij het hoofd personeelszaken van ons ziekenhuis. Monsterseweg 93. Den HaagLoosduinen, tel. 070-68.72.70. Een van onze instrumenteren de verpleegsters treedt bin nenkort in het huwelijk Daarom zoeken wij nog een die zal worden aangesteld in de rang van waarnemend 1e verpleegster. Ook sollicitaties van degenen die voor instrumenterend ver pleegster willen worden op geleid zijn welkom. Bij het zoeken naar passende huisvesting verlenen wij onze bemiddeling. Sollicitaties worden gaarne optvangen door de besturend zuster, mej. D. L.ter Burg van het m WESTHAVEN 11, GOUDA TELEFOON (01820) 16444. Voor onze productie-afdelingen vragen wij: Sollicitaties dagelijks van 9.0012.00 en van 14.00 17.00 uur Rooseveltstraat 20 te Leiden. Telefoon 0171031545 Nederlandse ADLER Fabrieken N.V. U behaalt dit jaar het diploma HEAO, HAVO, HBS of Gymnasium U ambieert een goed betaalde werkkring overdag, tezamen met een avondstudie, welke u een even goede maatschappelijke carrière in uitzicht stelt als een academische studie. U stelt bovendien een aantrekkelijke studiekostenregeling op prijs, alsmede vergoeding van reis- en zonodig tegemoetkoming in pensionkosten. Hoe bereikt u dit? De functie van bij een van onze kantoren biedt u deze mogelijkheden en meer... Onder leiding van de accountant gaat u, als assistent, naar diverse bedrijven. Zo komt u onder deskundige leiding met steeds nieuwe facetten van het bedrijfsleven in aanraking. Zo leert u naast uw studie ook de praktijk kennen. Zo vormt u een prachtige basis vooreen goede functie in het accountantsberoep of het bedrijfsleven. Bovendien zijn er ïn uw assistenten- tijd bij ons ruimschoots promotiekansen aanwezig. Ook is uitzending naar één van onze overzeese kantoren mogelijk. Interessant genoeg om er eens verder over te praten? Maak dan een schrif telijke of telefonische afspraak voor een oriënterend gesprek via een van onze kantoren: Rotterdam: Vissersdijk 91, tel. 010-140266. 's-Gravenhage: Nassauplein 31-33, tel. 070-924201. Dordrecht: Achterom 93, tel. 01850-35066 Met vermelding van de door u ge wenste kantoorplaats. MORET LIMPERG ACCOUNTANTS Amsterdam, Apeldoorn, Assen, Breda, Dordrecht, Eindhoven, 's-Gravenhage, Groningen, Heerlen, 's-Hertogenbosch, Leeuwarden, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Terneuzen, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle. Eveneens kantoren te: Antwerpen, Brussel, Parijs, Willemstad (Curapao), Oranjestad (Aruba). Paramaribo (Suriname), Caracas (Venezuela), Bogota (Columbia). Meisjes met belangstelling voor de verpleging die enkele jaren aanvullend onderwijs of de oriëntatieklas van de huishoudschool hebben gevolgd kunnen als Gedurende de opleiding wordt een ruin oriëntatie In verschillende afdelingen Inlichtingen en sollicitaties te richten i de afd. Personeelszaken. Coupon voor inlichtingen Naam: Straat: Plaats: Wil meer weten over de opleiding voor Ziekenverzorgster. I1Psych. Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 241 Voor ieder van 18 jaar en ouder die een vooropleiding op het niveau vormingsklas (vrL) of U.T.S. (mnl.) heeft genoten, is in ons ziekenhuis als werk. dat je veel voldoening zal geven, vooral als je een stuk verantwoordelijkheid kunt dragen. In de arbeidstherapie heb je een taak bij de arbeidsrevalidatie, waarbij de nadruk valt op het instandhouden of het aankweken van arbeidsvermogen. Ook kun je ingeschakeld worden bij het op een plezierige en kreatieve wijze ..Bezig Zijn" en ..Bezig Houden" van patiënten. Iedere leerling in de Arbeidstherapie volgt de tweejarige kursus. die opleidt voor Arbeidstherapie-Leid(st)er. Uiteraard ontvang je een goed salaris, maar ook de overige arbeidsvoorwaarden zoals vakantie, vakantie-uitkering, arbeidstijden e.d. zijn gunstig. Ons ziekenhuis behoort tot de Protestants-Christelijke inrichtingen in ons land. Inlichtingen worden graag verstrekt door de Geneesheer- Direkteur van het Psychiatrisch Ziekenhuis „VELDWIJK" te Ermelo (Veluwe). aan wie je je brief kunt adresseren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 8