4MATEURS MORGEN IN FINALE EUROPA-CUP NAC-Ajax wedstrijd die niet belangrijk meer is Opnieuw moeilijkheden op Utrechtse academie RESERVE MAJOOR DR. DE JONGE: Executie sergeant Meijer zien in licht van omstandigheden Altig voor Zoetemelk Eusebio geopereerd Paniek bij brand in binnenstad Utreeht Uitblinkers Kiel en Den Rooyen voerden Nederland naar 4-0 zege jmbinatie ADO/HS Vegen Nottingham F VAKANTIE OP DE RIJN M.S. RIJNHAVEN 'cFv De Koning blijft één in België Apolloziekte Fraude bij HBS-examens René Pijnen gaf geen krimp WK wielrennen 1971 in Zürich OMROEPWET HERZIEN Feijenoord realiseert zich: Goal uit Aiaxstadion 11 ZATERDAG 2 MEI 1970 FORTE DEI MARMI Keepersblunders hebben de eerste dag van het eindtoernooi om de Europese voetbalbeker voor amateur- landenteams beheerst. Mede door het volledig falen van de Zuid- Slavische doellieden Gudzulic en Babic kon Nederland zich vrijdag avond in Forte Dei Marmi voor zo'n 2000 toeschouwers moeiteloos In de eindstrijd plaatsen. I Vier grove fouten van de doelver- ./dedigers maakten dat Oranje al na 34 iBinuten een in feite beslissende voor drong van 40 had genomen. Een pore die tevens eindstand werd. In de middag had zich in Viareggio - en nog groter drama afgespeeld in lie wedstrijd ItaliëSpanje. Keeper 'Lrribiggini ging eigenlijk bij geen van Ije zes treffers vier van de zeer ?|roduktieve Quini, een van de ge- barlijke Garzon en een van Grande j- van de Spaanse aanval geheel vrij- >jt. De 60 was uiteraard een grote ieceptie voor de amper 1000 Itali- anse toeschouwers, die hun vrije (liddag van de eerste mei op de tri- (unes doorbrachten. Nerveuze start Zondag ontmoet Nederland in de ndstrijd van het toernooi Spanje, an uitermate groot belang was het at de zeer nerveus startende Oranje- oeg al in de eerste minuten een istgevende voorsprong nam. De juidslaviërs. zonder twijfel technisch ekwame voetballers, startten name- (jk overtuigend. Vooral Henk van testeren had weinig verweer tegen e snelle rechtsbuiten Kovacevic en iet doelpunt dat René van de Kerk- :of na zes minuten scoorde, bracht (e zo nodige rust in de ploeg. Steeds aver werd daarna het spel van de iederlanders. waarin vooral aanvoer- ler Henk Kiel, de tweelingbroers mé en Willy van de Kerkhof en de ■buterende Jan den Rooyen tot gro- hoogte stegen. I Oranje kreeg, vooral dank zij Ki?l - Den Rooyen, een vaste greep op Jet middenveld. Gevaarlijk waren de Jverigens goed spelende Zuidslaviërs yhter allerminst. In de 20ste minuut rerd de strijd in feite beslist: met dieptepass lanceerde Henk Kiel de rechtervleugel Willv van de terkhof. Via de handen van keeper gudzulic sprong de bal in het doel: Voor Gudzulic was het drama daar- i vrijwel beëindigd. In de hoop de DEN HAAG Het Haagse voetba lelftal, dat op dinsdag 12 mei in het tegen de Engelse eerste divisieclub nottingham Forest peelt, is als volgt samengesteld: Doel: Thie (ADO). Achter: Dorjee [Holland Sport), Kronshorst (Holland Sport), Mansveld (ADO) en Vos (ADO). Midden; Boskamp (Holland Sport) en De Zoete (ADO).Voor: Berg (ADO), Roggeveen (Holland Sport), Schoenmaker (ADO) en Roodnat [Holland Sport). reserves: Louwerens. Van Maurik, Van der Bol (allen Holland Sport). Van den Burch en Advocaat (beiden ADO). Het meespelen van Boskamp staat niet vast. Hij moet namelijk op mei in Apeldoorn met de militaire Joeg tegen België aantreden. eindstrijd toch nog te kunnen berei ken. verving coach Petar Rucurevic hem door de 30-jarige vaste keus Babic. Vreemd genoeg op het moment dat Oranje een hoekschop mocht ne men. Het tikje van Henk Kiel was, nadat René van de Kerkhof de bal had voorgezet, voldoende om Babic tot grote droefheid te stemmen. Uit gerekend de eerste bal die de Zuid- slaviër te verwerken kreeg, behandel de hü volkomen verkeerd. Tussen zijn benen door rolde de bal in het doel. Een homerisch gelach van de tribunes was het onthutsende gevolg. Na 34 minuten maakte Babic zijn tweede blunder. Nadat Kiel een schot had gelost, liet de goalie de bal weer door zijn benen schieten: 40. Grandioos Haast op professionele wijze speel den de Nederlanders in deze eerste helft. Grandioos was de wijze bijvoor beeld waarop debutant Jan den Rooy en verdedigend en meer nog aanval lend zijn taak verrichtte. De formatie van Arie de Vroet kende één zwakke plek: Henk van Kesteren kon zijn plaats in het team in het geheel niet waarmaken. Verbluffend was de kracht die uit ging van de aanval, waarin de debu terende Anno Abma duidelijk de zwakste man was. Halverwege de tweede helft verving coach De Vroet hem dan ook door de RCH-er Ka- moen. De taktiek om de snelle vleugelspit sen René en Willy van de Kerkhof te lanceren, slaagde volkomen. De on vermoeibare Henk Kiel had in de op bouw van de aanvallen een groot aandeel. René van de Kerkhof, fel en geladen, speelde een van zijn beste interlands. Zijn broer Willy deed nau welijks voor hem onder. De tandem Jan den Rooyen Gert jan Hoek toonde zich al even geschoold. De verdediging zal zondag nog de meeste problemen opleveren. De laat ste man, Henk van Kesteren, impo neerde in het geheel niet. Daarbij kwam dat Arie Delmotte aanvanke lijk ook een allerminst sterke partij speelde. Voorts zal de coach zondag niet de beschikking hebben over de bijzonder bekwame Aalt Kok, de eni ge principiële zaterdagspeler in de formatie. Was het wonder dat Oranje het na de hervatting wat rustiger aandeed De finaleplaats was veilig gesteld en binnen 48 uur wacht de ploeg een nog belangrijker treffen: de eindstrijd tegen Spanje. Het lot is zo toonden de ontmoe tingen van vrijdag aan ditmaal bij zonder rechtvaardig geweest. Want zonder twijfel zijn Nederland en Spanje de sterkste ploegen in het eindtournooi der amateurlanden teams. Keepersfouten mochten ook SpanjeItalië hebben beslist, klasse hebben de Spaanse amateurs maar al te zeer. Indrukwekkend was bijvoor beeld de wijze waarop de gedrongen Guini elke fout van de verdediging afstrafte. Kansloos is de ploeg van De Vroet, voortreffelijk voorbereid en geladen door de problematiek rond de zater dagvoetballers, echter allerminst, in tegendeel. Met een René en Willy van der Kerkhof in de vorm van deze kil le lenteavond, de sterke bouwer Henk Kiel, Jan den Rooyen, Gertjan Hoek en niet tc vergeten doelman Sies Wever, is de formatie een gevaarlijke tegenstander voor elke amateur- ploeg. „Ole Bill", de beroemste van de honderden bussen met boven- verdieping zonder dak, die troe pen vervoerden naar het front in de eerste wereldoorlog, maak te gisteren zijn laatste rit in Londen. De 80-jarige gepensio neerde chauffeur George Gwynn reed Ole Bill naar het Imperial War Museum. De passagiers waren voor een groot deel chauffers, die de troepen in 1914 naar het front vervoerden en ze gewond weer terug brachten'. UTRECHT Op de Utrechtse aca demie voor beeldende kunsten „Arti- bus" dreigt thans opnieuw een con flict tu£wn academiebe8tuur en de schoolgemeenschap (directie, docenten en studenten). In het verleden zijn hier al her haaldelijk moeilijkheden ontstaan over de democratisering van de be stuurlijke structuur. Oorzaak van de moeilijkheden is thans de aanstelling door het schoolbestuur van de heer F. Koot tot tweede adjunct-directeur van de academie. In een brief aan staatssecretaris Grosheide van onderwijs zegt direc teur Kerssen, dat hij weigert de heer Koot als adjunct te accepteren. Hij zegt door het bestuur zonder meer voor een voldongen feit te zijn" ge steld. Als tweede argument voor de wei gering voert hij aan, dat de heer Koot niet tot het vaste docentenkorps behoort, maar slechts enige maanden voor een zieke docent is ingevallen. Bovendien heeft de heer Koot naar van Nijmegen naar Rüdesheim en v.v. met het comfortabele van 4 tot 10 juli van 11 tot 17 juli van 18 tot 24 juli VANAF 320,— p.p. Inlichtingen en boekingen bij: Wetering- kade 22a Den Haag i DEN HAAG In de krant van maandag 27 april publiceerden wij ren exclusief interview van een on- :er verslaggevers met de generaal- najoor b.d. Harberts tc Den Haag, die daarin zijn visie gaf op de in de oorlogsdagen van 1940 wegens descr- Ue geëxecuteerde 28-jari.ge sergeant 1. C. Meijer uit Dieren. Over dit doodvonnis, dat eerst on- angs in de openbaarheid kwam, is toals bekend nogal deining ont staan. Met name daar sommigen van nening zijn, dat de executie ten on echte heeft plaatsgevonden. Op het nterview met generaal-majoor 'Harberts ontvingen wij de volgende ■eactie van reserve-majoor b.d. mr. dr. H. A. G. J. P. de Jonge ten Den Haag: Het is een kwalijke zaak om een vraaggesprek en een mening over de ze zaak weer te geven, als men het gebeurde in die oorlogsdagen zelf niet van nabij heeft meegemaakt. Want dan is het mogelijk, dat bepaalde personen, i.e. hier generaal-majoor Harberts, in een verkeerd daglicht komen te staan. In het verleden gebeurde dit ook nog al eens, bijv. als geschreven werd over de wandaden, die onze militairen in Indonesië bedreven zouden hebben. Het is altijd bijzonder gemakkelijk en dankbaar over sensationele dingen te schrijven, doch laten zij dat doen. die overal zelf bij geweest zijn, die [zelf aan oorlogen en acties hebben [deelgenomen, die alle moeilijkheden [zelf aan den lijve hebben ondervon den en die alle omstandigheden tot in [de finesses kennen. In de oorlogsdagen van 1940 was ik secretaris van de krijgsraad te velde van het 3e Legerkorps in de Betuwe. Gemakkelijk ging het daar heus niet gers waren zo goed met de ligging van al onze militaire objecten be kend, dat we prompt een bom door ons bureau kregen. Doch als krijgs raad kregen wij in die dagen geen enkele zaak te behandelen. GREBBELINIE Aan de andere kant van de Rijn, in de provincies Utrecht en Gelderland, lag het 2e Legerkorps onder com mando van generaal-majoor Har berts en met de taak de Grebbelinie tegen een overmachtige vijand te verdedigen. Dit legerkorps had zijn eigen krijgsraad, waarmee we zo nu en dan contact hadden. En deze krijgsraad was het. die het geval van sergeant Meijer te behandelen kreeg. De sergeant was vanuit zijn stelling in de Grebbelinie. die hij te verdedi gen had. weggevlucht en wel met medeneming van zijn stuk pantseraf- weergeschut en alle bedieningsman schappen. Deze desertie moest voor de krijgsraad komen en deze is het geweest en niet generaal-majoor Harberts, die het doodvonnis heeft uitgesproken. Al wordt ook aangenomen, dat de generaal de krijgsraad heeft willen beïnvloeden, deze heeft zich hiervan niets aangetrokken, doch zelfstandig en serieus de zaak uitgezocht. De meerderheid van de rechters was voor de doodstraf en die is -dan ook uitgesproken. Het vonnis moest wel door de generaal bekrachtigd worden en het is later ten uitvoer gelegd. Hoe zelfstandig de krijgsraad is op getreden. moge blijken uit het feit (waarvan in uw artikel geen melding is gemaakt), dat men, ondanks alles, de bedieningsmanschappen niet wilde straffen: zij kregen de kans naar het front terug te gaan en zich te rehabi literen. Doch omdat de sergeant hun J.. Or-> - *-«•• wwvn wii.ua i uc jv.gtoill 1IUII toe. want de granaten vlogen zo nu 1 commandant was, die het voorbeeld «n dan om de oren en de Duitse vlie- I moest geven bij het verdedigen van de hem toevertrouwde post, is deze wel gestraft. Men realisere zich wel, dat al onze militairen in een harde strijd gewikkeld waren om een Duitse doorbraak te voorkomen. Van hen, die pal stonden en niet vlucht ten, zijn er velen gesneuveld. MOEILIJK Ik wil mij geen oordeel aanmatigen over dit doodvonnis, want het is de krijgsraad, die het Wetboek van Mili tair Strafrecht heeft te hanteren en uiteraard kan desertie tot rampen lei den, waarin ook andere militairen dan betrokken worden. Wel weet ik, dat de leden van de krijgsraad het erg moeilijk met hun beslissing heb ben gehad en ik ben blij, dat ik zelf op dat tijdstip geen deel van die krijgsraad uitmaakte. De gedachte dat er maar horden militairen gevlucht zouden zijn en dat dat allemaal lafaards waren, is zonder meer misselijk. Mij zijn mas sa's gevallen van militairen bekend, die als helden hebben gevochten en als er zo nu en dan eens wilden vluchten, was dat niet omdat onze militairen zelf op de vlucht gingen, doch doordat zij door de overmacht van de Duitsers op de vlucht gedre ven werden. Is het niet iets om trots op te zijn, dat ze nog vier dagen stand hielden. Neen, dat moreel van de onzen viel best mee. Dat men dit geval van sergeant Meijer niet bekend maakte, wel. dat ls op piëteitsredenen geweest; het was beter, dat de familie en de we reld meenden dat hij gesneuveld was. dan dat zij wisten dat hij als deser teur de dood vond. Laten we met al die kritiek over dingen waar men onvoldoende van af weet. maar eens ophouden en. nu de dodenherdenking weer voor de deur staat, met respect terugdenken aan sl diegenen, die voor hun land vielen. Den Vaderland Getrouwe! zijn mening zich tevoren nooit met onderwijstechnische- of directiezaken ingelaten. „Ik acht hem daarom ten enen male onbekwaam deze functie te vervullen," aldus de heer Kerssen in zijn brief. De voorzitter van het schoolbe stuur, mr. J. A. Boumeester, ver klaarde desgevraagd op de beschuldi ging dat de heer Koot een „outsider" is: „Die man is al heel lang bij het onderwijs. Van de eerste adjunct-di recteur kun je dat ook zeggen, want hij zit ook nog niet zo lang op de academie." TERALFENE De Belg van Ol men ls winnaar geworden van de zes de etappe van de Ronde van België voor amateurwielrcnners. Hij had 2 uur 4.9 min. en 30 sec. nodig voor de rit van Bcrlare naar Teralfenr (121 km). Matthijs de Koning behoudt de lei- i ding in het alg. klassement uitslag: 1. Van Olmen (Bel) 2.49.30 (met bon. 2.49.00), 2. Hoegh (Wdl) 2.49.30, 3. Huysmans (Bel) zelfde tijd, 4. Peers man (Bel) zt. 5. Verstraeten (JBel) zt, 6. Verschueren (Bel) zt., 18. Vonck j (Ned) zt., 23. Bravenboer (Ned) 2.50.00, 32. Van der Kruis (Ned) zt. ,33. Oos terhof (Ned) zt, 39. De Koning (Ned) zt. Alg. Klassement: 1. De Koning (Ned) 19.45.26., 2. Bravenboer (Ned) i 19.45.28; 3. Duiker (Ned) 19.45.36; 4. Van der Linden (Belg) 19.46.32; 5. Maes (Belg) 19.47.21; 6. Oosterhof 1 (Ned) 19.48.33; 10. Van de Ruit (Ned) I 19.50.42; 12. Aling (Ned) 19.51.33; 38. Van der Kruis (Ned) 20.11.13. I In het pleogenklassement heeft Nederland de leiding met 59.22.37 uur. LAGOS Leden van de Ibostam In Nigeria hebben de naam Apollo gegeven aan een oogziekte, die in hun woongebied (het voormalige Blafra) epidemische vormen begint aan te nemen. Volgens de Ibo's hebben de astro- nauten van de ApolIo-12 deze ziekte van de maan mee naar de aarde ge nomen. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Twee leerlingen van het Maerlant Lyceum van 18 en 19 jaar zijn door hun ouders van school genomen, hangende een onderzoek van de justitie naar een door deze jongens gepleegde fraude bij het eindexamen HBS-b. De fraude is gepleegd op woensdag 22 april. Het eindexamen analytische meetkunde van de jongens bleek niet zo erg best te zijn. Zij kwamen op het idee om de slechte stukken te verwisselen voor beter werk. Ze gingen 's avonds naar het huis van leraar K. H. Mattheus, die niet thuis was. De jongens smeten een bal door de ruit van zijn woning aan de Lodosteynstraat te Wassenaar. Ze braken in en vonden al snel de tas met de ingeleverde stukken. Ze ver wisselden de slechte voor de goede examens en verdwenen. Toen de leraar thuis kwam dacht hij aan baldadigheid van spelende jongens en Het de zaak rusten. Bij het corrigeren van het examenwerk echter ontdekte hij dat er tweo zeer goede examens waren van twee min der goede leerlingen bij dit vak. De werkstukken leken bovendien als I twee druppels water op elkaar, j De ingeschakelde rector van de i school waarschuwde de politie. De twee leerlingen legden kort na hun j aanhouding een bekentenis af. BARCELONA De Belgische wielrenner Guido Reybroeck heeft het tweede deel van de achtste etap pe van de ronde van Spanje gewon nen. Hij legde de 38 kilometer af in 53 minuten en 28 seconden. Tweede werd de Belg Jan Ronsman met 53.33 en derde werd de Nederlander René Pijnen met 53.35. Pijnen behoudt de leiding van het algemeen klassement, vierde in het tweede deel van de achtste etappe werd de Spanjaard Saez die de eerste etappe had gewonnen. Zijn tijd was 53.38. Daarna volgen 89 wielrenners met dezelfde tijd. De Nederlander Albert van Midden eindigde op de laatste plaats vijf mi nuten achter de winnaar. ZÜRICH De wereldkampioen schappen op de weg voor wielrenners zullen In 1971 betwist worden in Zürich. Het programma ziet er als volgt uit: woensdag 1 september: 100 kilo meter tijdrit voor ploegen (amateurs). Zaterdag 4 september: wereldkam pioenschap op de weg voor amateurs en dames. Zondag I september: we reldkampioenschap op de weg voor beroepsrenners. FRANKFURT Dc 33-jarige Westduitse wielrenner Rudi Altig heeft vrijdag in Frankfurt de negen de „Rund urn den Henniger Turm" gewonnen. Hij had voor de 225 kilo meter lange wedstrijd die meetelt voor de officieuze wereldbeker een tijd nodig van 6 uur 1 minuut en 22 seconden. Dat was precies negen se conden sneller dan de Nederlander Joop Zoetemelk (2e) en 12 sneller dan de Italiaan Crepaldi. met welke twee renners Altig na 145 km koers ont snapt was. De sprint van het peloton dat 43 seconden later dan de oud-wereld kampioen (1966) aan de finish arri- veerde, werd gewonnen door de Belg Verbeek, die de Nederlander Sche pers met zo weinig verschil versloeg dat slechts de finishfoto dit kon aan tonen. Uitslagen: 1. Altig (Wdl) 225 km in 6.01.22; 2. Zoetemelk (Ned) op 9 sec; 3. Crepaldi (Ita) op 12 sec; 4. Verheek (Belg) op 43 sec: 5. Schepers (Ned) op 43 sec; 6. Krekels (Ned) op 43 sec; 6. Van Rijckeghem (Belg) op 43 sec; 8. Merckx (Belg) op 43 sec; 9. Godefroot (Belg) op 43 sec; 10. Harry Jansen (Ned) op 43 sec; 30. Den Hartog (Ned) op 43 sec. LISSABON De Portugese voet baller Eusebio Fcrrclra da Silva is vrijdag in een kliniek in Lissabon ge opereerd aan zijn linkerknie. Na afloop van de ingreep .verklaar den de doktoren dat deze met succes is uitgevoerd. Eusebio heeft al enige jaren last van zijn knie. De beslissing om te opereren werd eerder deze week genomen, nadat de stervoetbal ler een specialist in London had ge consulteerd. Hij zal nog voor min stenszes weken uitgeschakeld zijn. 11 DEN HAAG De liberaal Vonhoff meent dat de Omroepwet moet wor den herzien, indien de huidige sa menstelling van het NOS-bestuur geen voldoende garanties biedt om de gezamenlijkheid in de Nederlandse ether een reële kans te geven. Hij wil van minister Klompé weten of ze die mening deelt. Bij een kri tisch onderzoek van de Omroepwet zou moeten worden nagegaan of er reden is om tot een ander „meer open nationaal bestel" te komen. ROTTERDAM In het betaalde voetbal lijken wat de ere divisie betreft de kaarten gesdhud. Althans aan de top. Wié immers, twijfelt er nog aan Ajax' op til zijnde kampioenschap? Bij Feijenoord in ieder geval niemand meer. Algemene opinie op Rotterdam-Zuid: die kloof van zes punten is niet meer te over bruggen. De Happel-elf heeft wat Europa Cup belevenissen tijdens het komen de voetbalseizoen betreft de hoop gevestigd op Milaan. Terecht is de Oostenrijkse oefenmeester de me ning toegedaan dat slechts een zege op Celtic zulks mogelijk maakt. Feijenoord AZ '67 gaat niet door. Guus Brox: ..Wi) vroegen en kregen uitstel van de KNVB. Over de da tum waarop nu gespeeld moet wor den. tasten we echter nog in he duister." Of Ajax in Breda het slachtoffer gaat worden van NAC's pogingen na de 70 bij FC Twente het prestige op te vijzelen, lijkt niet belangrijk meer. Ajax' voorsprong zou hoog stens iets minder groot kunnen wor den. De Haagse clubs staan voor moei lijke opgaven. ADO ontvangt in het Zuiderpark MVV en zal dan Ko Prins c.s. de handen meer dan vol hebben. En dat Holland Sport een of meer punten bij Twente zal kun nen weghalen Pikt zeer optimistisch •geredeneerd. SVV. de zo goed als gedegradeerde formatie van Rinus Gosens gaat de degens kruisen met Go Ahead op Harga. De hoop Ir Schiedam op een geprolongeerd eredivisieschap is reeds vervlogen. Het lijkt dan ook weinig interessant of SW wint of verliest. DOS Haarlem en DWS NEC zijn wedstrijden waarbij de tweede degradatieplaats in het geding komt En DOS en DWS hebben zeventien punten. Eventuele winst van deze clubs zou ten koste van GVAV gaan. Want het is twijfelachtig dat de Groningse ploeg, die slechts twee punten meer heeft, in Eindhoven te gen PSV tot punten komt. De wed strijd PSV GVAV is overigens een interessant dueL Dit omdat deze clubs elkaar ook in Nijmegen zullen ontmoeten met als inzet een finale plaats voor de KNVB-beker. Telstar Sparta is een duel waarin de Rot terdammers zonder meer moeten winnen. Minder dan twee punten zou beslist beneden de stand van Hans Eijkenbroek c.s. zijn. UTRECHT De brand in de Utrechtse binnenstad, die gistermid dag twee laat-Middelceuwse winkel huizen aan de Lijnmarkt in de as legde, is vrijwel z.cker ontstaan door een ontploffing in een oliekachel. De schade wordt geraamd op vele ton nen. Dc nablussing die vele uren duur de, trok vooral na de sluiting van kantoren en winkels veel bekijks. Er ontstonden in dc binnenstad daardoor verkeersstagnaties. De brandweer, die in het begin kampte met watergebrek, kon slechts met grote moeite voorkomen dat het vuur oversloeg naar omliggende wo ningen en winkels in dit dicht be bouwde en zeer brandbare deel van de stad. Zes meisjes, die ln een wolwinkel tegenover de brandende huizen werk ten, raakten op de eerste verdieping opgesloten. Zo durfden door de vuur zee niet meer naar buiten. Een brandmeester „redde" hen. Een kleine paniek ontstond toen een aantal mensen uit zichzelf en volgens de brandweercommandant absoluut niet noodzakelijk hun be zittingen uit de ramen van hun hui zen op straat gingen gooien. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Het KRO-radlo- programma Goal zal vanavond van 22.40 tot 23.55 uur in zijn geheel wor den uitgezonden vanuit het Ajax-sta- dion. Dit in verband met het zeventig jarig bestaan van de Amsterdamse vereniging.

Nieuwe Leidsche Courant | 1970 | | pagina 11