D'66 Katwijk wil open samenwerking Gedenkteken van H. Rolam Holst in Noordwijk onthulcE Woningbouw Valkenburg verloopt naar wens Urker Visserskoor zong in Katwijk Bouw sporthal moet nog wachten LISSE BEZORGER w Gemeente Warmond Windsor stoel? RUNSBURG EEN BEZORGER Is Strijdster voor het socialisme GEMEENTE KATWIJK ACTIEVE JONGEMAN NIEUWE LEIDSE COURANT WOENSDAG 24 DECEMBER KATWIJK AAN ZEE Het Christelijk Urker Visserskoor „Cres cendo" gaf gisteravond in de bijna volle Nieuwe Kerk zijn wegens de gladheid vier en twintig uur uitgestelde kerstconcert. Arie Pronk was nu verhinderd en daarom dirigeerde de bekende Voorburgse organist en koorleider Wim van der Panne. De Gorkumse organist Jan Bonefaas begeleidde op het orgel correct en gedempt, zodat er van de zang niets verloren ging. Als solist fantaseerde hij behendig en begrijpelijk op kerstliederen. Er is eigenlijk niet zo veel over dit concert te vertellen. De Urker mannen, in klederdracht, zongen, oP een enkele uitzondering in „Ere zij God" na, zuiver en goed gesloten. Ze kunnen het en doen het, kennelijk, graag. De klank van de vele mooie stem men is wat lokaal gekleurd, maar het lijkt toch niet zo moeilijk, om „vèr" in „vur", „dén" in „dun" te verande ren. Overigens was de uitspraak van de teksten wel duidelijk. Over 't ge heel genomen, werd er beheerst ge zongen. In het „piano" kunnen deze toegewijde zangers met succes de klankkwaliteit handhaven. Het programma gaf wel reden tot enkele opmerkingen. Een koor dat een „kerstconcert" geeft, kan zich het best bij de gewone kerstliederen en -koralen houden. Er bestaat zo ontzaglijk veel moois op dit gebied. De eeuwen hebben ons werkelijk een overvloed van schoon heid nagelaten. Waarom bijvoorbeeld ,,'t Is geboren 't goddelijk kind" door psalm werd vervangen, was ons niet duidelijk. En de vreemde wille keurige, te langzame bewerking van Haydns ..De heem'len verkonden" paste niet in deze omgeving. Zo was er wel meer, dat beter door wat an ders had vervangen kunnen worden. Hier tegenover stonden, o.a. „Hoe zal ik u ontvangen". „Stille nacht" (met sopraan-solo), „Nu daagt het in het oosten", „Gloria in excelsis Deo". Op enkele uitzonderingen na, b.v. „Englen kwamen eenmaal melden" (door Jan van der Waart), stamden de bewerkingen van M. Kramer. Deze waren te laag gezet, waardoor de klank niet voldoende gelegenheid tot ontplooiing kreeg en men niet of nauwelijks iets van nuanceren gewaar werd. Een feestelijk lied als „Komt allen te samen" mag toch echt wel blij opklinken. En „Nu zyt welle kome" mag beslist niet tot in de kel der afdalen. Mevrouw L. de Bruin-Van Veen (sopraan) zong mooi en de grote kerk- Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Warmond maakt bekend, dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij be sluit van 26 november 1969. nr. 529/2, met toepassing van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening hebben verklaard, dat een bestemmingsplan wordt voor bereid voor het gebied van de ge meente Warmond, dat bij de aan leg van secundaire weg 6 be trokken is. zoals dit gebied op de bij dat besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte kaart met rode lijnen is aangegeven. Bedoeld voorbereidingsbesluit als mede de daarbij behorende kaart ligt vanaf heden ter gemeente secretarie voor een ieder ter in zage. Warmond, 24 december 1969. De burgemeester voornoemd. F. K. LANGEMEIJER. Zoekt u een degelijke mooi afge werkte Wij hebben ze in verschillende modellen en uitvoeringen. Uit voorraad leverbaar tegen zeer scherpe prijzen. Woninginrichting J. BUIS ZN., Sluisweg 25. Tel. 2964 Katwijk aan Zee ruimte vullend, onder meer „Er wei- det seine Herde" (uit Handels „Der Messias"). Verder werkte zij in enkele liederen effectief met het koor sa men. De tenor Teun Schenk ver scheen pas tegen het einde. Hij zong, met het publiek „Glorie, halleluja" en, met het koor „Vol verwachting blijf ik uitzien". Het koor zong belangeloos, de kerkvoogdij had de kerk gratis ter beschikking gesteld, alles voor een heel goed doel: ten bate van de ver eniging Hospitaalkerkschip „De Hoop". Hiervoor was ook de collecte aan de uitgang bestemd. Ds. A. Vink opende en sloot. Joh. van Wolfswinkel. Kerstbijeenkomst in veilinghal Katwijk KATWIJK In de grote hal van de groenteveiling aan de Sandtlaan was gisteravond de tra ditionele interkerkelijke kerstbij eenkomst, waarvoor ook nu weer kersttoespraak werd gehouden door de hoofdvlootpredikant ds. J. W. Sepmeyer nit Den Haag, in plaats van ds. Schock, dié verhinderd was. De heer H. van den Anker bege leidde op het orgel de kerstzang van de aanwezigen, terwijl mej. Diny Knetsch enkele liederen zong. De schriftgedeelten werden voorgelezen door burgemeester A. G. Vermeulen, mej. M. den Dikken en de heren C. G. Kamerling en J. P. van Kem pen. De bijeenkomst werd geopend door ds. C. R. H. ter Haar Romeny. vlootpredikant op het marinevlieg kamp Valkenburg. Hoog en laag water katwijk KATWIJK AAN ZEE Donder dag 25 december: hoog water 4.14 en 16.25; laag water 0.04 en 12.25. Vrydag 26 december: hoog water 4.52 en 17.04; laag water 0.43 en 13.02. Zaterdag 27 december: hoog water 5.27 en 17.39; laag water 1.20 en 13.37. KATWIJK AAN ZEE In de Nieuwe Kerk wordt morgenavond een interkerkelijke kerstzangdienst gehouden. Voorgangers: ds. A. J de Jong te Leiden en ds. R. de Vries. Medewerking: Chr. gemengd koor Halleluja en Chr. Harmoniekorps UNI. Noordwijkse schutters kregen wisselrn eda ille NOORDWIJK Bij de laatste schietwedstrijden van „Blijf voor 't Land" kregen de volgende schutters met de buks een wisselmedaille: le klasse P. Slingeland 42 punten 2e klasse H. Hoogstraten 40 punten 3e klasse J. van Haaren 45 punten In de le klasse kwam P. Slinger land met 46 - 45 - 46 - 49 - 24 punten definitief in het bezit van de wissel- medaille. In de K.S.O.-competitie waren de resultaten als volgt: le klasse N. W. Caspers 59 punten 2e klasse A. Smit 56 punten. In de le klasse behaalden N. W. Caspers en J. P. Goudriaan beiden 59 punten, maar door een beter schot werd Caspers winnaar. Ook in de 2e klasse moest het beste schot de beslissing brengen. Hier waren het A. Smit en J. van Haaren. die een gelijk aantal punten schoten. De NIEUWE LEIDSE COURANT vraagt voor begin januari een De NIEUWE LI TE LISSE Leuke bijverdienste voor scholier. Nadere inlichtingen afd. Inspectie. Nieuwe Leidse Courant. Steenstraat 37 Leiden Tel 01710-31441 De Nieuwe Leidse Courant vraagt begin januari een voor kleine wijk te Rijnsburg Geen incasso. Voor scholier een leuke bijverdienste. Nadere inlichtingen aideling Inspectie Nieuwe Leidse Courant. Steenstraal 37. Leiden Telefoon 01710—31441 KATWIJK In een bijeenkomst van leden van D'66 in Katwijk is de wens naar voren gekomen om voor de a.s. gemeenteraadsverkie zingen te komen tot de vorming van een nieuwe kiesvereniging, sa men met andere groeperingen en partijlozen. Men was unaniem van mening, dat gemeentepolitiek een geheel andere zaak is dan lmds- politiek en derhalve ook een an dere aanpak vergt. Over het algemeen was ei wel waardering voor hetgeen in mate riële zin de laatste jaren in Katwijk tot stand is gekomen, ofschoon er op belangrijke punten bedenkingen waren. Men hoopt er in de komende periode toe te mogen bijdragen, dat: De gehele bevolking meer en vooral ook tijdig betrokken zal worden bij bestuurlijke beslissin gen; Er meer mogelijkheden geboden zullen worden tot openlijke, op bouwende kritiek, zonder vrees voor enig nadelig gevolg; Er metterdaad meer werkelijke en oprechte verdraagzaamheid zal komen in onze snel groeienae en daardoor meer gedifferentieerde ge meenschap; Tijdig de bakens verzet worden om de bestaanszekerheid van ae be volking te garanderen; in eprste instantie door een meer professio nele aanpak van de ontwikkeling van Katwijk als recreatieoord: Er meer aandacht besteed zal worden aan de ontwikkeling van de sociale en culturele aspecten in deze gemeente voor alle lagen der bevolking. Aangezien er een duidelijk stre ven is naar meer openheid en ver bondenheid met anderen, meenden de aanwezigen uit de diverse moge lijkheden de voorkeur te moeten geven aan een optreden, tezamen met alle gebundelde en ongebon den krachten, die voorstanders zijn van een nieuwe, open sfeer, een eerlijke, rationele aanpak en een ware democratisering met begrip voor standpunten van minderheden. Twee Warmoiidse KVP-ers raadslid-af WARMOND De heren A. A. Willemsen en Th. Weijers, beiden lid van de KVP, zullen zich voor de ko mende raadsverkiezing niet als kan didaat beschikbaar stellen. De heer Willemsen heeft ruim 17 jaar het raadslidmaatschap vervuld, de laat ste 5 jaar als voorzitter van de R.K.- fractie. De heer Weijers werd na de be vrijding als raadslid gekozen als ver tegenwoordiger van de werknemers. Opgeheven zivemstichting zit in geldnood WARMOND Omdat de War- mondse bevolking nu gebruik maakt van het nieuwe zwembad in Oegst- geest is de Stichting tot Bevordering van Geordend Zwemmen, die altijd gebruik maakte van het zwembad in Poelmeer, opgeheven. De stichting heeft nog een schuld van 6100 gulden aan de gemeente wegens een in 1963 en 1964 verstrekte lening. De finan ciële commissie van de raad is van oordeel dat een extra subsidie moet worden verleend aan de stichting om deze schuld te kunnen aflossen. De stichting moet ook de huur van het pad naar het zwembad en van de grond voor rijwielstalling nog beta len. Raadsverslag Warmond WARMOND In ons raadsverslag van gisteren stond dat de raad geen waardering had voor de brief van de groep geïnteresseerde Warmonders. Dat moest zyn: veel waardering. NOORDWIJK De dienst op Tweede Kerstdag van d<* Herv. Ger Evangelisatie gaat niet door. In deze dienst zou ds. G. Boer word ver vangen door ds. W. Vroegindeweij van Katwnk aan Zee, maar deze is wegens ziekte verhinderd. AARLANDERVEEN De op brengst van de gisteravond gehouden boutavond ten bate van de Gerefor meerde Kerk is 1650 gulden. Ter oprichting van een dergelijk nieuw samenwerkingsverband, waarin aan ieder al dan geen lid van een politieke groepering en van welke levensovertuiging dan ook op democratische wijze ge lijke mogelijkheden en kansen ge boden worden, benoemde de ver gadering uit haar midden een ini tiatief-comité bestaande uit: drs. H. van Mierlo, D. J. Jasper, public- relations-adviseur en L. J. B. Scho- temeyer. \Vo (Vai J "iz NOORDWIJK Aan de vooravond van de dag dat zy honderd jnar zou zijn geworden heeft een select gezelschap gisteravond in Noordwijk de nagedachtenis geëerd van dc bekende dichteres Henriëtte Roland Holst-Van der Schalk. Op een van de markantste punten van het oude dorp vlak bij haar geboortehuis aan het Lindenplein het notarishuis „Lindenhofonthulde dr. J. P. van Praag, lid van Ged. Staten van Zuid-Holland, een borstbeeld van deze Noordwykse notarisdochter. Het bronzen gedenkteken, schepping van de beelhouwer Lambertus Snndaar, vermeldt slechts de levensjaren van deze strijdbare profetes van het socialisme, in wier bestaan steeds het ethisch beginsel domineer de:: „ik erken geen trouw, die bindt aan 't kwaad". Prof. dr. G. Stui veling legde hierop de nadruk in zijn rede. tijdens een herdenkings bijeenkomst in het Hof van Holland. In een korte toespraak bij de ont hulling tekende dr. Van Praag de dichteres als een aristocrate van de geest, solidair en bewogen met de medemens. Namens het gemeentebe stuur aanvaardde burgemeester mr. J. M. Bonnike het gedenkteken, waarbij hij opmerkte, dat Noordwijk trots is dit monument ter herinne ring aan Henriëtte Roland Holst in het oudste gedeelte van het dorp te mogen hebben. Na de onthulling volgde een her denkingsbijeenkomst, die werd bij gewoond door talrijke genodigden, onder wie de minister van cultuur, recreatie en maatschappelijke zorg, dr. Marga Klompé, oud-premier dr. W. Drees, ds. J. Buskes, en andere figuren uit de socialistische bewe ging. Minister Klompé hield een toe spraak, waarin zij Henriëtte Roland Holst zag als Nederlandse vrouw, die met inzet van haar scherpe geest als dichteres geijverd had voor gerech tigheid. Geweten Prof. dr. Stuiveling, die bijna een kwart eeuw tot de vriendenkring van de dichteres had behoord en, zoals hy opmerkte, het voorrecht had haar nalatenschap te beheren, hield een herdenkingsrede met als thema: „Henriëtte Roland Holst, dichteres van het sociaal geweten". Hy deed een poging een samenvatting te ge ven van haar werk. Hy tekende haar als strijdster voor het socialisme en als dichteres, haar daarbij plaatsend tussen andere groten als Herman Gorter en Adema van Scheltema. Ilaar werken citerend, stelde prof. dr. Stuiveling vast, dat de dichteres zich steeds de vraag stelde: Wat doe ik en wat behoor ik te doen? Hij wees vervolgens op fatale ge beurtenissen in het leven van de dichteres haar vader en zuster verdronken in 1892 in het Galgewa ter te Leiden, en het overlijden van haar moeder in 1914 die de on herroepelijkheid van de dood diep bij haar inprentten. De herdenking had een passende omlijsting door muziek van Jaap Schroder, viool, en Sas Bunge, piano, die de sonate opus 38 van B. van den Sligtenhorst Meyer, en de so nate van Claude Debussy uitvoerden. Lisbet Sanders gaf een uitnemende voordracht van een selectie uit het werk van de dichteres, o.m. van „Der vrouwen moed" en „Laat mij gaan, ik bid u laat mij gaan". Een bloemenhulde werd gebracht aan de beeldhouwer L. Sondaar. Aan Tom Roth, die 20 jaar geleden tot de initiatiefnemers behoorden, die de Henriëtte Roland Holst-Stichting op richtten, werd het erelidmaatschap aangeboden. VALKENBURG De gemeenteraad kwam gisteravond voor de laatste maal in 1969 bijeen. De vergadering werd niet bijgewoond door dokter G. van Delft, die door werkzaamheden verhinderd was. Als eerste agendapunt werd behandeld het voorstel van h. en w. tot het nemen van een voorbereidingsbesluit, geldig gedurende een jaar, in ver band met een in voorbereiding zijnd ontwerp bestemmingsplan voor de bebouwde kom en de nabij-gelegen gronden. Vervolgens ging burgemeester N. van 't Hout in op de vragen be treffende de begroting door de ge meenteraadsleden in de vergadering van maandag gesteld. Allereerst kwam het hernieuwde bestemmings plan voor 't Boonrak ter sprake. De heer Van 't Wout zei hierover, dat Gedeputeerde Staten het oude be stemmingsplan niet hebben goed gekeurd. Uit het nieuw ontworpen bestemmingsplan blijkt, dat buiten het gebied van 't Boonrak slechts een zeer beperkte mogelijkheid voor woningbouw overblijft. Bij de be spreking met Gedeputeerde Stater zal dit laatste plan mede worden ge bruik om mogelijk toen nog te Ko men tot een hernieuwd bestem mingsplan. Omdat de wet op de ruimtelijke ordening een verande ring heeft ondergaan, zal dit her nieuwde plan aan de nu geldende eisen moeten voldoen. Dit omvat niet alleen de bebouwde kom, maar ook het landelijke gebied van de gemeente. Om een zo goed mogelijke bestemming te verkrijgen voor de stukken grond, die resteren na de aanleg van de Provinciale weg 4bis moet de gemeente ook deze in het bestemmingsplan betrekken. Daar bij zal getracht worden de leefbaar heid in het dorp te versterken. Daar om laat men in het bestemmingsplan voor recreatie (o.a. sportveldcom plex) ruimte over. Over het personeelsbestand bij de rijkspolitie kon burgemeester van 't Wout meedelen, dat de groep Rijnsburg behoort te bestaan uit 15 man. Er zyn er echter maar zeven, van wie er twee in Valkenburg wonen. Hij geloofde dat men in Valkenburg geen reden tot klagen heeft, hoewel deze twee voor het grootste gedeelte in Rijnsburg hun werkzaamheden verrichten. Hij had alle waardering voor hen. De woningbouw geeft grote zor gen. Het college heeft hoop. dat de bouw van zestien woningwetwonin gen in 't Joght kans van slagen heeft. De sportzaal houdt alle raads leden bezig. Ook b. en w. gaan hier aan niet voorbij. „Gezien de conse quenties ook met het oog op het Dorpshuis zien wij de sportzaal niet als urgentie nummer één. Déze ur gentie blijft bij het college voor het Dienstencentrum." T oren Naar aanleiding van de twijfel van de heer Van der Meij aan de juistheid van het voorstel van b. en w. om f 10.000,van de saldireserve te bestemmen voor de vorming van een reserve voor de bouw van een toren bij de Hervormde kerk, meen de de burgemeester, dat met deze reservering gehandeld was in de geest van de raad. In de raadsver gadering van 19 maart 1968 ver klaarde de raad zich in principe bereid medewerking te verlenen om te komen tot de bouw van een toren. Door deze reservering wil het college een principebesluit van de raad verkrijgen om zo andere bronnen te kunnen aanboren en diverse instanties' voor subsidie te henaderen. Burgemeester Van 't Hout lichtte ook de begrotingswijziging toe. voor een krediet van f10.700,voor het vernieuwen van het dak van het gemeentehuis en verbetering van de archiefberging. Het is de bedoeling de archiefstukken te ordenen en -e inventariseren. In dit verband memo reerde hij, dat in de Gewestraad Leiden is gesproken over een streekarchivaat, hetgeen het college zou toejuichen. Op de vraag over samenvoeging van kleine gemeenten of inlijving van een kleine bij een grote ge meente kon de burgemeester moei lijk ingaan. Men kan ervan ver zekerd zijn. dat het coller'e van b. en w. raakt en zal strijden voor handhaving van de zelfstandigheid van Valkenburg. egen Na de burgemeester kwam wet houder G. Vis (CHU) aan het woot i, die naar aanleiding van de op merkingen van de heer Van der Meij over de aanschaf van een veeg en grasmaaichine opmerkte, dat het personeel van Gemeentewerken in de afgelopen jaren geen uitbreiding heeft ondergaan. Wel zijn de werk zaamheden aanmerkelijk toegeno men. Om aan al dit werk het hoofd te bieden, is uitbreiding van het personeel noodzakelijk, óf men moet uitbreiding in de kapitaalssfeer toe passen. Dit laatste achtte de heer Vis het enig juiste. Om aan de eisen van de wet uitkering wegen te vol doen, moet ernaar gestreefd wor den de reconstructie van de ter tiaire weg zo spoedig mogelijk te verwezenlijken. „In verband hier mee wensen wjj de reconstructie van de Valkenburgseweg, de Voor- schoterweg en een gedeelte van de hoofdstraat zover voor te bereiden, dat het plan geheel bestekklaar wordt gemaakt en de grondafstand wordt geregeld. Na de reconstructie van de Katwijkerweg kan dan direct worden verdergegaan met de Val- kenburseweg." Met de gemeente Leiden is naar een oplossing gezocht voor een veilig oversteken van fietsers en bromfietsers bii Haagse Schouw. Wethouder Vis ging uitvoerig in op de oorzaken van de bijzonder lange voorbereidingsperiode voor de reconstructie van de Katwijkerweg. De werkzaamheden zullen ongeveer anderhalf jaar vergen. Alleen al met het verleggen van de kabels naar het trottoir (een eis van de energiebedrijven) zijn al 7 maanden gemoeid. In januari hoopt men de grondafstand geregeld te hebben. Wethouder Vis deelde mee, dat in de Hoofdstraat geen woningen worden gebouwd, afgezien van be drijfspanden. Woningbeleid Hierna stelde wethouder P. Lan- geler (ARP) het woningbeleid aan de orde. Lijst A vermeldt 28 per sonen, die in Valkenburg wonen en geen woning achterlaten; op lijst 6 staan 13 economisch gebondenen, terwijl lijst D15 aanvragen voor bejaarden woningen bevat. Met 70 woningen zou op dit moment de lijst van woningzoekenden zijn op geheven. Maar er komen veel nieuwe aanvragen binnen, waarbij vermoedelijk de geboortegolf van 1945 een rol speelt. De woningbouw verloopt naar wens. Het afgelopen jaar kwam een record aantal van 77 huizen ge reed. in 1966 was dit aantal slechts 36 Er zijn 36 woningen in aanbouw en 43 in voorbereiding. Overigens is er weinig grond meer beschikbaar voor de bouw van woningen. Voor het dienstencentrum is in middels de bouwvergunning aan gevraagd en hopelijk kan in het komend jaar de bouw beginnen. In dit dienstencentrum is ruimte voor een tandarts, een schoolarts en voor zuigelingen- en kleuterzorg. Over de exploitatievorm zal het college van b. en w. zich in andere plaatsen gaan oriënteren. De heer Langeler wees op de noodzakelijke uitbreiding van de kleuterschool. Hij zei met betrek king tot de sportzaal, dat deze be slist de aandacht van b. en w. heeft. Bijzondere aandacht vraagt de financiering van de volgende projectenreconstructie tertiaire weg, uitbreiding van de lagere school en bouw van het diensten centrum. Al deze objecten dienen uit eigen middelen gefinancierd te worden. Dit is een van de oorzaken, dat de sportzaal niet in het zeer nabije verschiet ligt. NOORDWIJK Mej. J M. Hoo- geveen, werkzaam op -1 politie-ad- ministratie, en de heren H. Ruine mans en M. Both van het korps ge- meen epolitie slaagden in Dc Haag voor de politie-examens Duits. Geen kus voor politi NOORDWIJK Dr. Marfi Klompé, die gisteravond de hei denkingsbijeenkomst van de I Roland Holst-stichting bijwoor, de in het Hof van Holland i Noordwijk, werd bij haar vet trek geëscorteerd door motorri ders van de verkeerspolitie. Z zorgden ervoor, dat de minisU niet verdwaalde in de mist. Bij het afscheid opende ze raam van haar wagen en bt dankte haar begeleiders, weli waar niet me eten kus, maar toe wel heel hartelijk. De Rippers acti Uitz Klin 19.30 Hen klar trop 22.31 Vol! RIJPWETERING In de jei en sportvereniging „De Ripp<T heerst grote aktiviteit. Na een d wandelseizoen, is men nu volop zig de ongeveer 120 leden op dere wijze aangenaam bezig te h den. Dit gebeurt met handenark volksdansen en sport en spel op zaterdagen en dinsdagavonden het dorpshuis. Vooral het nog m kortgeleden ingevoerde volksdan schijnt een groot succes te war Zo is de seniorengroep (leiding oudste leden). Veeds zo ver gev derd, dat al twee maal op uitno ging een uitvoering voor publ kon worden gegeven. De eer maal gebeurde dit zaterdagmidó j.l. in de aula van de technis school te Oude Wetering. Hier waren zieke, bejaarde lichamelijk gehandicapte mensen een met de Zonnebloemaktie om kerstviering bij te wonen. Als derdeel van een gevarieerd gramma, mochten „De Rippe tweemaal een kwartier (zes danse optreden, waarbij zij veel sua oogstten. Onderwijl werden in het don huis door de overige leden frai kerststukjes gemaakt. Een door de leiding vervaardigde ken stukken vond zijn weg naar leenstaande en bejaarde inworif van Rijpwetering. Morgenavond (dinsdag) gaat volksdansgroep o.l.v. mevr. Berk uitvoering geven in het tehuis zieke bejaarden aan de Plantage Leiden. HAZERSWOUDE Het eerste mesleam van de tafeltènnisverei ging Avanti heeft tot twee keer t een 91 nederlaag moeten slikkf Wibats en Phoenix hadden deze g te nederlaag „op hun geweten", het damesteam van Hazerswoud andere tafeltennisvereniging, Slas| vaardig verloor: De Valken zegeviei de met 73. Om het Hazerswouf verlies op het gebied van dames-a feitennis compleet te maken: Avari 2 verloor met 64 van PIT '54. Avanti's eerste herenteam kw een 55 overeen met Steeds Hoge TSB 6. Avanti 2 versloeg Phoenix met 91. Slagvaardig 2 verslof Sportief 2 met 82. Avanti 3 i met 64 van Salamanders 8. Slag vaardig 2 zegevierde met 82 ov« re Treffers 8. Sfaer in 't gezin De „Nieuwe Leidseer Ter gemeentesecretarie is plaats voor een Deze kan tewerk gesteld worden op de afdeling waar zaken worden be handeld betreffende openbare orde, verkeer, cultuur, sport, jeugd, kabinet en toerisme. Met het oog op een verdere opleiding is tenminste het ULO-diploma vereist Enige kantoorervaring en het bezit van-een type-diploma is gewenst. Salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tussen f 392,- cn f 741,- per maand. Deze bedragen zijn exclusief de verhoging met 4'/2 pet. per 1 januari 1970 en de 6 pet. vakantie-uitkering. De AOW-premie is voor rekening van de gemeente. Sollicitaties binnen één week na verschijning van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders van Katwijk. Eventuele nadere inlichtingen bureau onderwijs en personeelszaken, gemeentehuis.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 10