Zeskamp is al drie maanden toverwoord voor Alphenaren Veel medewerking van bedrijfsleven A utoriteitendiner in de Lakenhal WEEKAGENDA CASSETTES PIERROT 071 'Koophandel' ongerust over Leidse centrum Definitieve ploeg pas na vier scherpe selecties Netnummer van Leiden: De équipe Call-rente nu 2V-i procent Sinterklaas in Leiden op 18 november nieuwe leidse courant 3 DONDERDAG 6 NOVEMBER 196? ALPHEN Wij zijn nu ruim drie maanden in touw met de voor bereidende werkzaamheden van de NCRV-Zeskamp, maar het enthou siasme neemt nog steeds toe, klinkt het verheugd uit de mond van de chef d' équipe en non-playing captain Van Ommen. En dan te be denken dat ik het vroeger een oer-vervelend en kinderachtig spelletje vond, dat ik zoveel mogelijk trachtte te ontvluchten. Of ik draaide de knop van de televisie uit of we gingen de deur uit. Nu ik weet dat er ongelooflijk veel voor komt kijken, dat mensen zich optimaal willen in spannen om tot de beste resultaten te komen, sta ik er pas positief tegen over en ik wil mij er volledig voor inzetten. Dat laatste wil Ook onze andere gesprekspartner, de heer Verschuur, ambtenaar in Alphen voor sport- en jeugdzaken, bea men. Hij heeft zich in de afgelo pen drie maanden veel bezigge houden met de organisatorische kant van de op handen zijnde Zeskamp. De taak van de heer Van Ommen bestand voornamelijk uit de training van de atleten die zullen deel nemen aan de strijd die zaterdag in Sassenheim plaatsheeft en waar de Alphense ploeg zal aantreden tegen Hoog land en Wieringermeer, tezamen het district West vertegenwoordi gend, en tegen de Helmond, Goes en Valkenburg (L.), als de verte genwoordigers van district Zuid. Gelijke hans T~)E selectie heeft nogal wat voeten in de aarde gehad. Kandidaten die in aanmerking wilden komen voor een plaats in de ploeg, kregen de gelegenheid zich aan te melden via een sportvereniging of via de vrije inschrijving. Deze laatste mogelijkheid hebben we opengela ten om alle Alphenaren gelijke kansen te bieden, aldus de heer Van Ommen, die in het dagelijks leven gezagvoerder bij de KLM is. Daarnaast is hij voorzitter van twee geheel uiteenlopende verenigingen, nL van de Vereniging van Neder landse Verkeersvliegers en van de atletiekvereniging AV '36. Dat hij nog altijd dn de atletiek ac tief is, bewijst zijn deelneming G. J. G. VERSCHUUR Alphen vertegenwoordigf in feite de gehele provinoie aan de deze zomer gehouden ma rathon van Enschede. Het voorzit terschap, zijn daadwerkelijke sportbeoefening, alsmede de ken nis van een groot aantal takken van sport zijn de redenen geweest dat hij tot leider van de Alphense équipe is aangewezen. Animo TjE commissie „Zeskampsporten", die nu drie maanden geleden is ingesteld en waarin o.m. zitting hebben de sporttrainers Verkerk. Boonstra, Boer en Goederaad, moest niet alleen een oordeel vel len over de prestaties van Al phenaren, maar ook over die van inwoners uit de omliggende plaatsen als Zwammerdam en Aarlandereen. De grote toeloop en animo van de potentiële kandidaten was bijzon der verheugend en bracht ons al in de juiste stemming, zegt de non-playing captain. Eerst waren er twee grove selecties om de groep van ruim 60 deelnemers te rug te brengen tot ruim dertig Zowel deze als de volgende selec ties zijn geschied op basis van snelheid, kracht en behendigheid. Het ging er ten slotte om de grootste gemene deler te verkrij gen. Met nauwelijks verholen trots deelt Van Ommen mee dat vooral veel leden van AV '36 de eerste testme tingen ruimschoots doorstonden. Deze schiftingen hadden plaats in de gymnastiekzaal van Rijnstroom, waar de meest vreemde toestellen en oefeningen werden afgewerkt om de werkelijkheid, die toen nog niet bekend was, te benaderen. Met de overgebleven dertig kandida ten is elke vrijdagavond geduren de een periode van twee maander intensief getraind. Nauwgeze werden van iedere atleet punten- lijsten aangelegd, die het presta tieniveau tot uitdrukking brach ten. Deze trainingen waren in de goed geoutilleerde gymzaal van de Immanuelschool. Gaven tijdens deze tweemaandelijkse „Spartikia- de" verscheidene atleten er de brui aan, een derde scherpe selec tie geschiedde drie weken geleden, nadat de opdrachten door de NCRV waren bekendgemaakt Uit de 21 mannelijke en 12 vrouwe lijke kandidaten werd na een ver moeiende training van een week een gezelschap van 12 heren en negen damès gerekruteerd. Ondoenlijk tvu de opdrachten bekend waren, was het mogelijk de hindernis sen geheel na te bouwen. Hiervoor was evenwel geen enkele gym nastiekzaal geschikt, aldus de heer Verschuur. Enerzijds omdat de za len veel te klein zijn, anderzijds omdat het ondoenlijk is stellages na gebruik weer af te breken om andere sportbeoefenaren niet in de weg te staan. Uitkomst bracht ten slotte een leegstaande fabriekshal van Oosthoek; de Alphense Bouw Cen trale, die het gehele Oosthoek-complex heeft aange kocht, aarzelde niet toestemming te geven. Met behulp van de personeelsvereniging van de Ge nie, die in Alphen is gelegerd, zijn de hindernissen aangebracht. Fi nanciële steun van bedrijven maakte het mogelijk de nodige voorzieningen als een .goede vloer en verlichting aan te brengen. Veel medewerking heeft ook de Ha- zerswoudse Sportstichting ver leend. Zij stelde het overdekte zwembad, dat mede door een be weegbare bodem en een breedte van acht meter uitermate geschikt was de werkelijke omstandigheden van de wedstrijddag zoveel moge lijk te benaderen, aan de Alphense ploeg beschikbaar. Intensiever JJQEWEL we nu een vrijwel idea le accommodatie hadden, was het gezelschap nog veel te groot om gericht te trainen, aldus de heer Van Ommen. Vandaar ook die selectie in de week na de be kendmaking van de opdrachten. Met de groep van 21 atleten, die sinds twee weken elke avond in de hal vertoeven, was het mogelijk niet alleen intensiever, maar ook minder gehaast te trainen. Op die manier kwamen we dichter bij de uiteindelijke vorming van de ploeg. Toen pas konden we gaan werken aan de „geestelijke opbouw", omdat het competitie element vrijwel was genivelleerd. Vrijwel, want vrijdag "jl. moest nog worden gestreden voor een Dlaats in de definitieve ploeg, die nu bestaat uit tien heren, onder wie twee marathonlopers, en acht dames. Het samenstellen van uitslagen lijsten en „conduite"-staten heeft trouwens ook nog de nodige moei lijkheden opgeleverd, omdat lang niet iedereen aanwezig kon zijn op elke trainingsavond. Vooral bij de heren vormden studie en arbeid een belemmering. Afgevallen TAE kandidaten die pas na de twee laatste selecties zijn afgevallen, behoren officieel nog steeds tot de ploeg, al zijn zij dan niet op gesteld. Chef d'équipe Van Om men vindt het van groot belang dat de kritische geest in de ploeg gehandhaafd bliift. Doordat het LEIDEN Als afsluiting van de EEG-topconferentie, die op 17 no vember in de Haagse Ridderzaal ge houden wordt, zullen alle regerings leiders, ministers van buitenlandse zaken, Nederlandse autoriteiten en ambassadeurs met hun dames op 18 november in De Lakenhal een diner aangeboden krijgen van de Neder landse regering. De ongeveer hon derd gasten, onder wie president Pompidou van Frankrijk, eten in ge zelschap van koningin Juliana en Prins Bernhard. JUWELIER - HORLOGER Maarsmansteeg 21 - Leiden Telefoon 20778 VRAAGT FOLDERS ln 1975: LEIDEN In 1975 krjjgt Leiden een driecyferig (telefoon)netnummer. Het wordt: 071. competitie-element niet geheel is uitgebannen, kan bet best zijn dat voor de volgende Zeskamp- wedstrijden een plaats worctt inge ruimd voor deze sportlieden, zoals Van Ommen zijn mensen wil zien. Over „afgevallen" gesproken, er zijn atleten die in de afgelopen twee weken zes tot zeven pond aan ge wicht hebben verloren. Het geeft toch wel een indicatie van het en thousiasme en de inzet bij de le den van de ploeg, vindt Verschuur. Waar al niet rekening mee moet worden gehouden, als wordt ingeschreven in een wedstrijd als Zeskamp: ploegleider Van Ommen heeft zich zelfs een lijst aangeschaft, waarop afbeel dingen staan van verschillende schoenen. Hierdoor kunnen schoe nen worden verkregen die een op timale prestatie waarborgen. Dat Van Ommen zich drie maanden achtereen voor het Zeskamp-spek takel heeft ingezet, blijkt wel uit zijn vluchtverlof dat de laatste zes weken geheel is besteed aan de voorbereidingen. De map met ge gevens heeft elke vliegreis meege maakt. Hij ging zelfs zo ver dat hij tijdens een ontbijt, dat hij. in Lissabon nuttigde, het bedienend personeel om blikjes vroeg om de „serveerproef" efficiënter te laten verlopen. Het idee daarvoor had hij 's nachts opgedaan. Het speet hem dat de obers hem er niet aan konden helpen. Denker TOT elke deelnemende ploeg be hoort ook een „denker", de persoon die vragen krijgt voor geschoteld over actualiteit, SDort en spel en over de muziek Voor die plaats in de Alphense équipe hadden zich zeven kandidaten aangemeld. Er zouden meer mensen zijn geweest die het denk werk wel zouden willen verricht ten, als met psychologische facto ren een grote rol zouden spelen, was de heer Verschuur van me ning. Immers, iemand die veel in de openbaarheid treedt, is moeilijk voor deze verantwoordelijke taak te vinden, omdat hij een mogelijke „afgang" vreest. ~>e zeven kandidaten die deze angst niet primair stelden, werden getest op 14 oktober. De vragen die zij kregen te beantwoorden, waren opgesteld door dezelfde commissie die ook de selecties voor haar re kening had genomen. De aangewe zen „denker" is eigenlijk de disso nant van de ploeg, vindt Verschuur. Hij heeft ook geen tijd zich op te houden in het ge zelschap van de anderen, omdat hij handenvol werk heeft aan de stapels kranten die hij elke dag krijgt toegestuurd en de enorme hoeveelheid „huiswerk". "ttjn taak acht hij van groot belang, omdat het puntenaantal dat hij voor de Alphense équipe in de wacht kan slepen, tot 27 kan oplo pen. En dan te bedenken dat de winnende ploeg van de vorige Zeskamp niet verder kwam dan een totaal van 24 punten. T rots A. VAN OMMEN en dan te bedenken dat ik het vroeger een oer-vervelend en kinderachtig spelletje vond \7"EEL moeilijkheden heeft Verschuur bij zijn werkzaamhe den niet ondervonden. Dit is voor al te danken aan de veelsoortige medewerking die hij heeft gekre gen van gemeente en talrijke instellingen en bedrijven. ALPHEN De ploeg die zater dagavond in Sassenheim Alphen zal vertegenwoordigen in de NCRV-Zes- kamp heeft zich gisteravond in het gemeentehuis gepresenteerd. De le den waren gekleed in door de NCRV verstrekte tenu's, waarover zij ook in de volgende Zeskamp-wedstrij den kunnen beschikken. De deelnemers zijn; chef d'équipe A. van Ommen (43 jr), coach P. Goederaad (35), denker R. Wolters (34), mej. J. v. d. Lugt (26), die het scorebord zal bedienen, C. Verkade (28) en D. Verkade (24), die de ma il. v. d. End (19), E. Gesman (18), II. 't Hart (22), J. Koster (21), J. Rijvers (22), VV. Verhagen (25), J. Vrisekoop (20) en de dames D. de Heij (18), L. Holtkamp (22), R. van Rietschoten (17). M, Spek (18), W. van Uunen-Goedhart (22) en R. Verkade-Groeneveld <25). Voor de marathon is als reserve de sport leraar W. Verkerk aangewezen. De leden zijn voornamelijk af komstig van de zwem- en water- polovereniging AZC en de atletiek vereniging OV '36. Tevens zijn en kele leden bij gymnastiekverenigin gen aangesloten. Alle deelnemende ploegen die za terdag in Sassenheim in het strijd perk treden komen morgenavond naar Alphen. Van hieruit vertrek ken zij naar de logiesadressen in Sassenheim. De Alphenaren gaan zaterdagmorgen om half negen naar Sassenheim. Ze zullen in Sassenheim aangemoedigd worden door drie honderd plaatsgenoten. Er zijn in de Sassenheimse sporthal 120 plaat sen beschikbaar, waarvan Alphen een vierde gedeelte kreeg. Wij hebben gisteravond duidelijk knunen constateren, dat er een uit stekende geest is in de ploeg en naar wethouder Duin, de heer Ver schuur, ambtenaar voor de sport en anderen ons verzekerden is dit voornamelijk te danken aan de enor- met inzet van captain Van Ommen. Burgemeester en Wethouders zul len zaterdag ook in de Sassenheimse sporthal zijn. <()lllllilllllllll'l!liilliililll|IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIH>' Met enige trots merkt hij op dat Alphen in feite de gehele provin cie Zuid-Holland vertegenwoor digt. Hoewel het i stoegestaan ook sportlieden uit de provincie op te stellen, heeft de leiding er de voorkeur aan gegeven die kandi daten te laten mee strijden die ingezetene zijn van Alphen of lid van een vereniging uit Alphen. Hoezeer gewaakt wordt voor de vei ligheid van de deelnemers, blijkt wel uit het afsluiten van een ver zekering tijdens de trainingsperio de. Op de wedstrijddag zorgt de NCRV hiervoor. Of de Alphenaren er nu al dan niet in slagen een hoge klasse ring te bereiken, aan Van Om men en Verschuur heeft het zeker niet gelegen. Aan de Alphense burgers evenmin; zij blijken al „snel, krachtig en be hendig" genoeg te zijn, gezien het aantal van ruim 250 toe gangsbewijzen die binnen drie kwartier van eigenaar wissel den. Loek Heskes LEIDEN Een aantal leden van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland heeft gistermiddag de banden met een aan de periferie van de regio gelegen gemeente verste vigd. Na de openbare ledenvergade ring te Leiden werd een werkbezoek gebracht aan Hillegom, dat de bloem- bollenbeurs van Haarlem gaat over nemen, waardoor deze bollengemeen- te ook voor de Kamer een belangrij ke „cliënt" gaat worden. Voorzitter A. Koningsveld en de zijnen werden ten gemeentehuize ontvangen door Hillc- goms gemeentebestuuur in de per soon van loco-burgemeester W. van Dam, die evenals directeur van open bare werken de heer C. G. de ex uiteenzetting gaf van mogelijk heden en moeilijkheden in Hillegom. Ook wethouder J. v. d. Vinne was bij de ontvangst aanwezig. Het gezelschap werd in Treslong ontvangen door het bestuur van de stichting Bloembollenbeurs en dat van de Kon. Alg. Ver. voor Bloem bollencultuur. Een toelichting werd hier gegeven op de nieuwe nederzet ting van de Stichting, de beurs, die men hoopt in de eerste maanden van 1971 de plaats gaat innemen van het Krelage-huis te Haarlem. De niet-ingewijde Kamerleden kregen veel interessants over het bollenvak te horen; het exportcijfer van 360 miljoen gulden per jaar maakte veel indruk. Eerder op de middag had de ver gadering de begroting voor 1970 vast gesteld op een bedrag van 769.200 gulden. De voorzitter der Kamer, de heer A. Koningsveld, gaf in zijn voorwoord als zijn mening te kennen, dat de ge meente Leiden de opdracht om een nieuwe elektrische centrale te bou wen zal teruggeven aan de EZH. Al le pogingen om een geschikte plaats te vinden zijn op niets uitgelopen. Wellicht wordt nu ruimte gevonden in het Europoort, gebied of de Maas vlakte. maar het zal zeker wel 1976 worden, voordat hier iets verwezen lijkt zal zijn". Namens de Kamer sprak de heer Koningsveld tevens van ..een toene- Ds. Van Hoegee beroepen in Aarlanderveen AARLANDERVEEN De herv. gemeente te Aarl ander veen heeft een beroep uitgebracht op ds. G. v Hoegee te Delft. Ds. van Hoegee is 62 jaar. In 1935 werd hij predi kant te Gieterveen in Drente. Drie jaar later in Ferward Friesland en ir. 1944 in Delft. Kilta in 5-kleuren een Arabia servies Kleurenfolders gratis verkrijgbaar bij Hasselman en Pander Arti-Shop Leiden, Botermarkt 22 Telefoon 01710-26662 mende zorg over het feit, dat ver schillende zaken, die toch aan de Leidse binnenstad een bepaald beeld geven, moeten sluiten". In de midden standscommissie van de Kamer zal dit probleem spoedig aan de orde wor den gesteld. In verband met het diner, dat om acht uur begint, zal de Lakenhal twee dagen lang voor het publiek gesloten zijn. Koster Domen overleden WARMOND Gisteren overleed in zijn woning de heer C. M. Domen (54 jaar). Sinds maart 1962 was hij koster van de hervormde kerk in Warmond. Enkele maanden geleden ging hij met ziekteverlof. De heer Domen stond bekend als een zeer toegewijd man, op wie nim mer tevergeefs een beroep werd ge daan. Zaterdag zal de begrafenis plaats vinden om 12 uur. Om 11.15 uur zal een rouwdienst worden gehouden in de hervormde kerk. AMSTERDAM Met ingang van vandaag is de officiële call-rente met een vol pet verhoogd tot 2Vi pet. De oorzaak ligt volgens geld marktkringen in de verkoop van dollars door de Nederlandsche Bank, waardoor de ruimte op de geldmarkt grotendeels is verdwe nen. NOORDWIJK De Ned. Chr. Bond van werknemers in de hout en bouwnijverheid, afd. Noordwijk. houdt vrijdagavond, 14 november 's avonds van 7.30 tot 9 uur in „De Rank" zitting voor het inleveren van vakantiezegels over het tijdvak van 25 december 1969 tot en met 2 janu ari 1970. Maximaal kunnen voor de bouw nijverheid 40 dagzegels en voor de schilders 9 weekzegels worden ingele verd. LEIDEN Sinterklaas zal met zijn zwarte gevolg dit jaar nu eens niet via het station Lei den binnenkomen. Op 18 no vember zal de Sint vanuit Lei derdorp een boottocht maken die hem zal voeren naar de Beestenmarkt. Daar zal de Leiderdorpse drumband, compleet met majo rettes, gereed staan om hem via de Haarlemmerstraat en Hooi gracht naar het stadhuis te be- 'geleidèn. Eersteklassers van vrij wel alle lagere scholen zullen de hoge bezoeker ontvangen. Vervolgens zal hij zijn schre den richten naar de Stadsge hoorzaal waar hij aan de kinde ren de uitslag van de kleurwed- strijd zal bekend maken. De chr. technische school in Zuid-West zorgt ervoor dat de kinderen naast de traditionele versnapering nog een extraatje wordt toegestopt. Donderdag 6 noveniDcr Vestestraat 40. 8.30 u.; Mlcrotheatei im perium met „Droom der gevangenen", Schelpenkade 6. 8 u. Kon Natuurhist Vereniging. Vrijdag 7 november Gehoorzaal 8 u: huldigingsavona NZHVM. Antonius-clubhuls 8 u.: uitvoering Cres cendo Bejaardencentrum Haagwijk, Beetho- venlaan, 14-22.30 u.: Bazaar voor wind schermenterras. Zaterdag 8 november Kantine Leithen Wolfabrleken. Lange- gracht (Ingang Derde Binnenvestgracht), 10 tot 5 u.: postzegelrulldag. Antonius-clubhuls Ju.: uitvoering Cres cendo. Schouwburg, 2.30 uur: Lelpse Jeugd actie. „Imperium" met „De drie arme boeven" (Jeugdvoorstelling) Bejaardencentrum Haagwijk. Beetho- venlaan. 14-22.30 u.; Bazaar voor wind- schermenterras OEGSTGEEST Het Witte Huis .'-5.30 u schaaksoc Palamedes Dienst apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen Doeza Apotheek Doezastraai 31. tel 21313 De zaterdag- zondag-, avond- en nacht dienst van Apotheek Voorschoten wordt waargenomen door de Doeza Apotheek Apotheek R van Breest Smallenburg te Leiderdorp en de OegstgeesLse Apotheek zijn de gehele week geopend FILMS CAMERA Z. 18 jaar. dag. 2.30, 7 en 915 uur. zo 2.30, 4.45. 7 en 9-15 uur: vr- e'n za-nacht 23.30 uur: 8>i 18 jaar. LIDO Battle of Britain. 14 jaar. dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. zo 2J0. 4 45 7 en 9.15 LUXOR Het wonder van de liefde. 18 jaar. dag 2.30. 7 en 9.15 uur. zo 2.30, 4.45. 7 en 0.15 uur. REX - Spel der hartstocht. 18 Jaar. 2.30. - 7 en 0.15 uur zo 2.30, 4.45. 7 cn 9.15 uur. vr- en zat-nacht 23.30 uur; Grlezelsex ln Holllywood 18 jaar. STUDIO Isadora. U iaat dag 2.30 7 en 9.15 uur. zo 2.30. 4 45. 7 en 9 15 uur. TRIANON - Gejaagd door de wind. 14 laar dag ook -f.o 2 en 8 uur Behandeling nu ongevallen Ue ooiiklinische oanandeiin* na onge vallen wordt van dinsdag out Cs mirt dags tol woensdag 12 uur waargenomer dooi net Dlaconessenhuls vrltdag «2 uu> tot zaterdag 12 uui doot hei St Elizabeth ziekenhuis (Hooigracht). Op andere werkdagen en op zondagen dooi net Aca demlsch Ziekenhuis Gemeenschap Zuld-Wesi Hulpverlening» en informattediensi voor Lelden-Zuid-west. secretariaat Jac ques Urlusplantsoen 93 voor hulpverle ning; telef 24101 hl) geen gehoor telel '0460: voor informatie telel a»2l Bezoekuren Ziekenhuizen Acadennsci- /.lekenhuts vooi uatientei ln klasse la, 1b en 2e dagelhks 1030- 11-30. 14-3016 en 19—20 uur Voor patiënten in klasse maandag woensdag, donderdag en vrijdag 18.15—IS uur dinsdag 13—14 uui en zaterdag 15— If uur. zondag christelijke en nationale feestdagen 14 20—16 uur Vrouwenkliniek maandag c/m vrijda 18.45—19 30 uur zaterdag 15.30—16240 uur zondag 15.30—17 uur Klasscpatlënten op de vrouwenkliniek dagelijks 10.in i,*i: 5- 16.30 en 19—20 uur Op de afdelingen verloskunde en kin dergeneeskunde kunnen kinderen oene den de resp. 12 Jaar niet worden toege laten. tn hei belang van de patiënten kunnen niet meer dan twee bezoekers tegelijk bij een patiënt worden toegelaten Ellsabethzlekenhuls Lelden derde klas dagelijks van 2 tot 3 uur en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht. kraamafdeltng dagelijks van 3 tol 4 en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht; tweede klas dagelijks van hall 12 tot 12. 2 tot s en dagelijks van half 7 tot half 8. Annakltnlek Lelden dagelijks van naif twee tot half drie en bovendien op dinsdag-, vrijdag- en zaterdagavond van zes tot zeven Klassepatlënten dagelijks van zeven tot acht Psychiatrisch ziekennuls Endegeest, dinsdag on vrijdag 13 tot 1430 uur. zon dags 11 tot 12 en 2 tot 8. Dlaconessenhuls, dagelijks eerste tel. 11 tot 12, 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.; tweede Itl. t.15 tot 2 en 7 tot 8 u.; derde tel. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.. Kinderafdeling dagelijks van 2.15—3 en 8 30—7 15 uur derdag een halfuurtje voor tot half 7 NUOHDWlJh - Sole Mlio kiasse-pa- ciënten dagelijks vari 3 tot half 5 en des avonds van 7 tot 8 zaaipatiënten zon. dgs van 1 tot 3. dinsdag van I tot half S. donderdags van half toi half 8 en zater dags van t tot half 3 KATWIJK - ZeehospiUum. longkiiniek dagelijks van half 3 tot half 4. dinsdag en donderdag evenwel van 7 tot 8, tbc-afde- Ung dagelijks van half 3 tot half 6. Reva lidatiecentrum dinsdag en donderdag van 7 tot 8 en zaterdag en tondag van half X toi half 5. Revalidatiecentrum kinderen woensdag van 7 tot 8 zaterdag en zondag van half drie tot half vijf. Longkiiniek en tbcéafdeltng kinderen woensdag van 7 tot .8 en zaterdag en zondag van half 8 tot half Musea en Bortus Museum Volkenkunde, Steenstraat: op werkdagen van 10 tot 5 u. ook zaterdag, zondag van l tot 5 uur Museum Oudheden Rapenburg op werkdagen van 10 tot b u.. ook zaterdag, zondag van l tot 5 uur Stea Museum De Lakenhal Oude Sin gel op werkdagen van tê tot 4 uur ton dag van t tot 4 uui uur kassen zaterdags en zondags gesloten. Tentoonstellingen Heempark Oegstgeesterweg (Kikker-pol der) Flora van eigen bodem, dagelijks van 8—6 uur: van mei tot en met oktober op zat en zon 2—6 uur Galerie Van der Vilst. Botermarkt 3; gouaches van Hans Hllsbergre. keramische plastieken van Anke Blankevoor (tot zi november dlnsd tot en met zat van 96 uur) Soc Buut 110 Nieuwe Beestenmarkt IS: werk van Jan Kok van 10 oktober tol en met 10 november WASSENAAR - Kunstzaal Heuff. Hof- taan 7 schilderijen en grafiek van An Bteslot. keramiek van Elisabeth Gerat en emallie van Jan de Valk (van 20 okt. tot en met t? nov maand, t.e m. zat. van to tot 17 u.. dinsdagavond van 8 tot 10 u.. zond na afspraak Alarmnummer» Brandweer a maai s Politie; 5 maal 1 Ookteradienst: 6 maai 2 (zat. 18 u. voor middag t..t zondag 24 uur).

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 3