P&C kleedt het openbaar kunstbezit Geef uzelf een beter beeldbij peek&Cloppeilburg PP We hoorden weieens de klacht dat we onze mantels door te mooie mannequins lieten showen. Inderdaad, dachten we, dat geeft misschien een te geflatteerd idee Daarom zochten we een beeldengroepje uit van koud, weinig charmant brons. En kijkwat die mantels deden Toch is het zomaar een greep uit de geweldige kollektie mantels, die u naast een keur van mantelpakjes en broekpakken, op onze dames-afdeling vindt. 1Die royale wasbeci - shawlkraag is echt en schakeert koket met 't zeer „inne" visgraattweed. Voor de vrouw die jong is en zich jong voelt. Met of /.onder ceintuur te dragen. Normaal zou deze mantel meer moeten kosten. Nu als extra verrassing slechts f 179.- 2. Rode monnikenpij-mantel, met eveneens rode Vistram garnering. Mohair in buré- kwaliteit, dat precies lijkt op t echte pijdoek. Spiegelend ronde knopen en natuurlijk volgens de laatste modeeen grote gesp. Zo'n mantel kun je alleen dragen als je jong bent. En past dan ook in een jong budget: f119.- Niet zomaar een dames mantel, maar een mantel voor Dètmes. Klassiek van model. Met chique sierstiksels en knopen. Gemaakt van behagelijk zacht, en niettemin sterk Spandon-laken f239.- Pied de coque mantel met shawlkraag van Toscaans lam. Deze elegante mantel is een goed voorbeeld van de najaarsmode, die zich kenmerkt door combinaties van fantasie- stoffen met langharige shawl kragen. Slechts f 169.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 24