AA.W.SIJTPf's MAATSCH Q O asamsam wat nu, programmeur? vrouwen, meisjes en jongens jonge adm. krachten eerste assistenl(e) jonge adm. medewerkers(sters) ponstypiste P. BAKKER N.V. MEDEWERKSTER M ysi=fcibiiu BOEKDRUKKERS HANDZETTERS MONOTYPE TIKKERS PROEFTREKKERS LEERLING Gevraagd voor direct Wie zegt dat het moeilijk is om goede, progressieve, betaalbare lampen te vinden, heeft zijn licht nog niet opgestoken in ons Huis ons Thuis in de Bijenkorf NIEUWE LEIDSE COURANT 4 I VRIJDAG 5 SEPTEMBER ft DOEZASTRAAT1- POSTBUS 26 LEIDEN TEL.01710-23444 In verband met de uitbreiding van onze werkzaamheden kunnen wij steeds meer medewerkers plaatsen. WIJ ZOEKEN: Ook jongelui die voor een dezer functies willen worden opgeleid kunnen solliciteren. Voorts is er plaatsingsmogelijkheid voor een in onze binderij. Voor nadere inlichtingen kunt U ons opbellen en vragen naar de personeelschef. Wilt U schriftelijk solliciteren? Richt Uw brief dan aan de afdeling personeelszaken. Hoog loon. Reiskostenvergoeding. Goede sociale voorzieningen. Akenvoorderlaan (hoek Heereweg) „De Engel" Lisse. Telefoon 02532-7175 of 7229. Na werktijd aanmelden bij W. van Essen, Jul. van Stolberg laan 46, Hillegom, telefoon 02520-6428. MINISTERIE VAN DEFENSIE Het arrondissement west van het Bureau Aanleg. Beheer en Onderhoud van Vliegvelden te LEIDEN vraagt voor de afdeling administratie een die zal worden belast met het verrichten van gevarieerd typewerk, als mede eenvoudige administratieve werkzaamheden. In aanmerking komt een accurate kracht, bij voorkeur met MULO-dipl. en een goede typevaardigheid. salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal 741,- per maand exclusief 6% vakantieuitkering; AOW-premie voor rijksrekening tenminste 3 weken vakantie per jaar; mogelijkheid de pensioenvooruitzichten bij beëindiging van het dienstver band onder bepaalde voorwaarden te vervangen door een gunstige uit kering ineens. Sollicitaties te richten aan het hoofd van het arrondissement west van het BABOV, Morsweg 1 te Leiden. Inlichtingen worden gaarne telefonisch (01710-23845, toestel 169) of monde ling (na afspraak) verstrekt. In verband met de uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij voor diverse lectoren van onze centrale administratie (hoofdboekhouding, debiteuren-administratie, mechanische administratie) verlangde opleiding U.L.O. of gelijkwaardige opleiding met b.v. boekhouden, kennis van loon-administratie. verlangde opleiding U.L.O. of gelijkwaardige opleiding, goede kennis van boekhouden en de moderne talen (vooral Engels). verlangde opleiding U.L.O. of gelijkwaardige opleiding, typen. verlangde opleiding bij voorkeur enige jaren U.L.O., typevaardigheid. Hebt U belangstelling voor een van deze functies? Bel ons dan op en vraag naar onze personeelschef (01710-21845) of schrijf ons Uw sollicitatiebrief en richt die dan aan onze afdeling Personeelszaken, Postbus 26. Leiden. Onze eigen exclusieve spots hebben twéé bijzon derheden. Punt een: ze zijn glanzend gespoten in zwart, wit, oranje of groen (en glanzend wordt 't hele maal). Punt twee: de prijs jes beginnen bij 28.50! De grote fin de siècle bol len tegelijk 'cool' èn ro mantisch la Ibsen. Mooie kombinaties voor interieurs met gemengde stijlen. Hanglamp 139.— Tafel lamp 89.50 Dit aluminium spotlight op een gouache van Appel: u weet niet wat u ziet. 112.— We hebben deze hanglam pen in vijflichts uitvoering, dan kosten ze nóg maar 149.— Deze ene: 29.50 Dit rs geen lamp meer, maar een lichtgevend plas tiek. 116 cm hoog, de voet oranje, het bovenstuk wit. Een kamer is nooit meer hetzelfde voor 198.— Een hedendaagse versie van de lampen zoals ze in Parijs voor de Comédie Francaise staan. 195.— Het nieuwe klasslscisme: de superieure eenvoud van twee matglazen bollen als wandlamp. 55.— Science fiction lamp: een kopspiegel- of kooldraad- lamp in een heldere glas bol. Voet van aluminium. 115.- Het is erg goed om deze tafellampen 'in serie' te zetten. Aluminium of oran je voet, opaalglaskogel. 30 cm hoog. 55.— Bureaulamp? Tafellamp? Er is geen strikte grens meer. Het effekt telt alleen. Dit is een aluminium re flector met een buislamp. Statiefhoogte 45 cm. 79.50 Dit is een 16 cm hang lamp in zwart, wit, oranje, groen. Gebruik hem als spot. Of in series van drie, vier, vijf. De prijs is er naar. 18.50 Deze bolspot kunt u rich* ten zoals u wilt. Naar bo ven, naar beneden. Hij ligt 'los' in zijn cirkel. Vandaag leeslamp, morgen plafond- verlichter. Era goed voor 75.- 39 cm hoog op tafel: wit, groen of oranje glas als een baken in de nacht 42.95 Deze avant-garde tafel lamp hebben we 24 cm hoog voor 28.95 en 43 cm hoog voor 53.95 De kleu ren zijn wit oranje of groen. Hierboven ziet u twee van onze 'conversatie-makers'. Voor op tafel of op de vloer. Onderstuk wit, bo venstukoranje of andersom. Hoogte 53 cm. Ook ónver- licht een 'meubel' dat er staat: 109.- Tafellamp met witte of oranje voet 29.50 Progressieve paddestoel voor op tafel. Wit, groen, oranje. Hoogte 28 cm. Waar anders voor deze prijs? 28.95 Hele grote staande kubus lamp, oranje of wit. Ver nieuwingspioniers moeten er iets voor over hebben: 350.- Rood, oranje en groen por selein met matglazen bol. Om te kombineren. Per stuk 29.- Gekleurd porselein met opaalglas. Glanzend rood, oranje, groen. Links 25.50, hierboven 58.- Een lamp om naar te kij ken en bij te werken. Wit, oranje of aluminium. 31 cm hoog: 108.— U hebt een van de meest eigentijdse beroepen. Een be roep met een kort verleden en een grote toekomst. U hebt een van de meest uit dagende beroepen Een beroep dat u niet toestaat op uw lauweren te rusten. Want het is gekoppeld aan de fascinerend snelle ontwikke ling van de computertechnie ken en -mogelijkheden. Die uitdaging aanvaarden be tekent: de ontwikkelingen op de voet volgen, bijblijven, meegroeien. Biedt uw huidige functie u die uitdaging nog? Of staat u op een zijlijn, waarop uw kennis en erva ring onvoldoende worden 'meegetrokken' in de storm achtige ontwikkelingsgang van de automatisering? Dan riskeert u het langzaamaan achter te raken. U kunt dat risico vermijden. Neem contact op met Sam- soms Administratie Service Centrum en stel zelf vast, dat u daar op de hoofdlijn van de ontwikkeling staat - U bent er steeds betrokken bij geavanceerde appara tuur. Complexiteit en om vang van onze opdrachten noodzaken ons steeds nieu we mogelijkheden te be nutten. - U hebt er te maken met een configuratie die boeien de en verstrekkende moge lijkheden biedtIBM S/360 model 40, geheugencapa citeit 256K met o.a. mas sageheugen 2314 en IBM S/360 model 25, geheu gencapaciteit 16K met o.a. multifunctiekaartmachine. U komt er telkens voor geheel nieuwe en sterk afwisselende opdrachten te staan, die uw kennis en er varing verbreden. U werkt er, in één van de zgn. 'projectgroepen', in nauw teamverband samen met een of meer systeem - analisten en materiedes kundigen. De groei van ons centrum biedt u ruime mogelijk heden ook in uw functie uit te groeien, desgewenst tot systeemanalist. Wilt u nog-meer weten? Bv. over de aard van de op drachten en de werkwijze? De uitstekende salariëring? De goede secundaire voor waarden? De woningsituatie - die bepaald goede perspec tieven biedt? De centrale ligging van Alphen aan den Rijn in de randstad met snelle verbindingen naar de grote steden Laten we eens samen om de tafel gaan zitten om in een open gesprek na te gaan of uw plannen en onze moge lijkheden niet wonderwel sa menvallen. Aarzelt u niet, spoedig contact met ons op te nemen. Schriftelijk aan Afd. Personeelszaken van N. Samsom nv, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn. Telefonisch (01720) 66 33, toestel 504. Voor een oriën terend gesprek over-de func- tieinhoud rechtstreeks met de heer Roelofs van het Ad ministratie Service Centrum, toestel 290.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 4