„Gezellig dat u komt meer meubelen van der mÊÊÊÊÊÊÊm^ÊÊÊtÊÊÊKÊÊÊlÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊl^^mÊ^^^^KÊÊKKIÊÊm- Gastvrij bankstel, royaal opgezet, eersteklas binnenwerk, losse kussens, veloursbckleding. Kompleet, 3-zitsbank met 2 fauteuils 2.495,- ZO WILT U uw gasten ontvangen. Boel aan kant. Gastvrije meubelen die wachten op het bezoek. Kom maar binnen! Welkom, ga zitten. Koffie? Gezellig dat u er bent. Zo gaat dat. Bij u. En bij Van der Meer natuurlijk ook, dat zult u ervaren morgen. De hele expositie heelt een oplrissertje gehad. De nieuwe najaarskollek- tie is kompleet. Met nieuwe ideeën, nieuwe modellen. En alle Van der Meer gastvrouwen en gastheren, uitgerust en vief terug van vakantie, staan klaar voor een kundig advies en een gezellige kop koffie. Welkom. Loop vrij binnen. Kijk vrij rond. Hier kunt u - als thuis - bewonderend een stof strelen, in een lauteuil neerzijgen, u uitstrekken op een bank. Want Van der Meer ontvangt u zoals u zelf uw gasten wilt ontvangen. Sla apkamer-die-gezien-mag-worden; wit laqué, op plint, krasvast afgewerkt met polyeter finish. Kompleet, lits-jumeaux met nachtkastjes, 3-deurskast èn toilettafel 779,-. Als afgebeeld: meerprijs voor 6-deurskast 340,-, voor 3-delige spiegel 49,-, voor lichtlijst 119,-. Alleen lits-jumeaux en nachtkastjes 299,-, toilettafel met 1-delige rechte spiegel 139,-. Skandinavische ecthoek: massief grenen, verfijnd van stijl, degelijk van konstruktie. Royale tafel, 165 x 85 cm, modern beklede stoel. Kompleet met 6 stoelen 995,-, tafel 320,-, stoel 112,50. Salonkast, origineel rio-palissandcr, front bar en laden wit laqué. Plaats voor teevee, verlichte bar, lade met indeling voor bestek. Breedte 200 cm. 775,-. Bankstel-van-nu, kombinatie van modern chroom met edel palissander, en bekleed met zware struktuurstof. Losse kussens, subliem zitcomfort. Kompleet, 3-zitsbank met 2 fauteuils 995,-, bank 495,-, fauteuil 250,-. „Meubel-Drive-in" Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht/Jutphaas. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74 (modern), Keizersgracht 590 (klassiek). Den Haag: Winkelcentrum „Waldeck", einde Laan van Meerdervoort. Breda/Roosendaal: Sprundelseweg 45, Rucphen. Heerlen: Spoorsingel 2. Progressieve eethoek: ronde tafel op kolomvoet, kunststof door-en-door. Stoel en los zitkussen bekleed met rood of zwart kunstleer, draaibaar op wit gemoffelde kruisvoet. Kompleet, tafel met 4 stoelen 658,-. tafel 198,-, stoel 115,-. Studiebureau, handig formaat, 110 x 55 cm. Met veel nuttige bergruimte. Afro-teak met wit laqué deurtje. Voorkant met royale boekenberging. 116,-. Fauteuil met weldadig comfort: echt rundleder, losse zit- en rugkussens, draaibaar op gepolijst aluminium on derstel. In 5 kleuren. 725,-.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 12