Bouw sporthal Alphen nadert WEEKAGENDA Vermakelijkheidsbelasting word in Leiderdorp afgeschaft MARIE JOSE SPROKKEREEF lOO.OOOSTE BEZOEKER BANKEN BIEDEN BURGERZINLENING AAN Doesbrug kan na reparatie nog twee jaar mee Samsom vaart door Rijnstreek Bernardus wint veteranentornooi Feest in Koudekerks zwembad Jeugdtornooi Koudekerk verregende Zwemclub Koudekerk behaalde ruime zege Duizend gulden voor Zeskamp Afschaffen Doesbrug Bij MVOC nieuw seizoen begonnen met overwinning Raad Alphen DINSDAG 26 AUGUSTUS ALPHEN Binnenkort zal de aanbesteding plaats hebben van de sporthal, die naast het in aanbouw zynde overdekte zwembad zal ver lazen. op het terrein, begrensd door Anna van Burenlaan, Prinses Beatrixstraat en Irenelaan. Hat men nu reeds zo ver gekomen is, dankt «&e gemeente aan het feit, dat door een zestal bankinstellingen een zo genaamde ..Burgerzinlening" is aangeboden ten bedrage van 800.000. De aanbieding van dit geld is gisteren in het raadhuis bekrachtigd. Het volledige dagelijks bestuur van de gemeente, waarvoor burge meester Gallas de stukken tekende, was aanwezig, waarmee wel het belang geïllustreerd werd dat men aan deze zaak toekent. Namens de Ned. Heide Maatschappij, die voor het ontwerp voor de sporthal zorgde, was architect S. de Jong uit Nijmegen aanwezig. LEIDERDORP Uitvoerig werd er gisteravond in de Leiderdorpse raad gesproken overjbet voorstel verordening vermakelijkheidsbelasting. In een vorige vergadering werd op voorstel van de raad het voorstel van b. en w. ingetrokken omdat men wilde komen tot een totale afschaffing van deze belasting. In het vernieuwde voorstel van het college wilde het tot afschaffing overgaan, op drie uitzonderingen na, nl. de kermis vermakelijkheden, sensationele sportwedstrijden of evenementen en circusvoorstellingen. De heer J. Boot (prot. chr.) was weinig gelukkig met dit voorstel. Waarom mogen er in Leiderdorp geen boks- of worstelwedstrijden worden gehouden? Als de sport school ook het boksen zou invoeren en wedstrijden houden gaan wij die dan met belastingheffing onmogelijk maken? De heer J. van Oostrom (WD) was het geheel met de heer Boot eens. Zouden het evenementen be treffen die het college zou willen weren, dan is er altijd de mogelijk heid een vergunning te weigeren. „U heeft dus de zaak volledig in eigen hand." De heer C. N. Boot (PvdA) vond Burgemeester Gallas wees er op dat. als deze lening niet was aan geboden, men binnen afzienbare tijd niet toegekomen zou zijn aan de bouw. Niet alleen het gemeentebe stuur, maar de gehele burgerij is er kentelijk voor de geste van de bank instellingen. Spreker herinnerde aan zijn reeds eerder geuite filosofie, dat men niet steeds achter nieuwe ob jecten moet aan jagen, maar wel moet trachten het wezenlijk belang- ï^jke te bereiken. „En daartoe be hoort ook stellig een sporthal." Tribune Nadat de contracten waren gete kend, gaf de architect aan de hand van diverse tekeningen een toelich ting. De vloeroppervlakte wordt 28 x 42 meter en daarop kan men dan zes badmintonveldcn, vier volleybal- velden (event, één hoofdveld) of twee basketbalvelden, een dubbel of enkel tennisveld, een veld voor mi- crokorfbal of zaalhandbal uitzetten. Mogelijkheden genoeg, maar daarbij hoeft het niet te blijven. Men kan op de speelvloer ook nog afdckvloeren leggen, waardoor allerlei neven-ak- flviteiten mogelijk zijn, zoals het houden van tentoonstellingen. De ruimte is geschikt voor een dubbele gymnastiekzaal; er zijn twee lokalen geprojecteerd voor berging van toe stellen; vier kleed- en wasgelegen heden, twee leraren- en scheidsrech- tersruimten. ALPHEN Na een gistermorgen aan boord van het m.s. Avifauna III gehouden bespreking is de Samsom- expositie in dit schip van start ge gaan. De leiding van dit bedrijf, waar ruim 800 mensen werken, stelt zich voor de bewoners van Alphen aan den Rijn en omliggende gemeenten kennis te laten maken met deze uit geverij, met het doel, daardoor de mogelijkheden te etaleren, die Sam som heeft voor haar personeel. Er is nog plaats voor zeker 40 tot 50 me dewerkers (sters) in de onderschei dene afdelingen van dit grote bedrijf. Een aantal medewerkers (sters) geeft aan boord van de Avifauna III voorlichting aan belangstellenden, terwijl men enkele onderdelen van het bedrijf in actie kan zien. Het schip bezocht gisteren Bode graven; vandaag is Boskoop aan de beurt. Morgen wordt een bezoek gebracht aan Koudekerk, achter het gemeentehuis. Daarna gaat het naar Oude Wetering, bij de veerpont. De laatste dagen van de week, 29 en 30 augustus, is Alphen zelf aan de beurt. De Avifauna III zal dan lig plaats krijgen aan de Rijnkade. Op verdiepinghoogte wordt een tribune aangebracht met 360 zit plaatsen. Met een tweetal zijtribu nes wordt het totale plaatsenaantal 490. Bij grotere sportmanifestaties is voldoende ruimte beschikbaar om extra voorzieningen te treffen. Er komt een royale foyer, verder zul len voorzieningen voor administra tie, beheer en toezicht evenmin ont breken. Volgende week is de aanbesteding; er blijkt veel belangstelling voor te bestaan. Men mag verwachten, dat de bouw nog dit jaar zal beginnen en wellicht kan dan na ongeveer een jaar de sporthal in gebruik worden geno men. Nadat een dronk was uitgebracht op de goede start, zjjn nog verschil lende vragen gesteld en beantwoord, o.a. over de parkeerruimte. Bjj de hal komt ruimte voor vyftig auto's en men hoopt ook in de omgeving nog iets te kunnen maken. HAZERSWOUDE Zaterdag middag heeft 't team van de voet balveren. Bernardus het vetera- nentoernooi van die club gewon nen. Omdat de Rijndijkers alle wed strijden, tegen ARC uit Alphen aan den Rijn, Meerburg uit Zoeter- woude. Koudekerk en Hazerswoud- se Boys wonnen, werden ze onbe reikbaar voor de vier andere deel nemende teams. ARC legde beslag op de tweede plaats, omdat het doel- gemiddelde van dit elftal beter was dan dat van Meerburg en Koude kerk. Uitslagen: St. Bernardus-Hazers- woudse Boys 21; Koudekerk- Meerburg 21; ARC-St. Bernardus 0—1; Haz. Boys-Koudekerk 12; Meerburg-ARC 13- St. Bernardus- Koudekerk 20; rfaz. Boys-Meer burg 0—1; ARC-Koudekerk 01; St. Bernardus-Meerburg 21; ARC- Hazerswoudse Boys 50. Eindstand: 1. St. Bernardus 4—8 (7—2): 2. ARC 4—4 (8—3); 3. Koudekerk 4—4 (3—4); 4. Meerburg 44 (45); 5. Hazerswoudse Boys 40 (210). Burgerlijke stand Hazersuooude HAZERSWOUDE GEBOREN: Marinus, zoon van Hofman, A en van der Lip. A; Timotheüs, zoon van: van Steenbergen, J J M en Ouwerken, A C M: Frans-Willem, zoon van: Deliën, Th C en Kremers, I E J Robert Jan, zoon van: de Klein, W J en Steenbergen, L C. GETROUWD: Molegraaf. J P. 25 jr en Huigens. G H. 28 jr. KOUDEKERK Gistermiddag omstreeks kwart over vijf stapte de 13-jarige Marie José Sprok- kereef parmantig en niets ver moedend het Koudekerks zwem bad binnen, om ondanks de slechte weersomstandigheden nog gauw een duik in het verwarmde water te nemen. Tot haar verbazing werd zij door de caissière, mevr. Oppelaar, naar binnen geroepen, waar onder ande ren burgemeester C, M. van der Linden en de beide wethouders W. van Vegten en D. Reijneveld, en de badmeester en zijn echtgenote de heer en mevr. Van der Velde aan wezig waren. Burgemeester Van der Linden- vertelde haar dat zij de 100.000ste bezoeker was en overhandigde haar na een korte toespraak, namens het gemeentebestuur een gezinsabonne- ment voor 1970. Ook kreeg zij een grote taart, bespoten met het getal 100.000 en een boekenbon. Via een bekende supermarkt ont ving zij een grote fruitmand met van alles er in. Na de felicitaties ging zij dolgelukkig met haar ca deaus naar huis. Mevrouw Snatersen (ook op de foto) die als 99.999ste even eerder binnen was gekomen kreeg een kip, evenals Graddy de Wit (rechts) die als 100.001 het hek passeerde. Verleden jaar werd op 19 augus tus de 75.000 ste begroet en werd het KOUDEKERK Op het sportveld van de voetbalvereniging Koudekerk werd zaterdag jl. een voetbaltoernooi (het „Jan Willem Zweeris" jeugdtoor- nooi) gespeeld, voor A-juniorcn. ge organiseerd door de jeugdcommissie van „Koudekerk". Jammer was het, dat de regenbuien de aardigheid van het tournooi verkleinden, maar toch mag men terugzien op een prachtig geslaagd jeugdtoernooi. welke uit stekend geleid werd door de scheids rechters B. van den Akker en P. Zeil- stra. De deelnemende verenigingen waren RCL uit Leiderdorp, DWSM uit Maarssen. Ailphia uit Alphen aan den Rijn, Hoofddorp uit Hoofddorp en Koudekerk. De jeugd uit Koudekerk wist in dit tournooi de meeste punten te ver zamelen. Als 2de eindigde RCL met 6 punten. DWSM werd derde met 5 pun ten. De A junioren van Hoofddorp behaalden 2 punten en ontvingen de 4de prijs en de Alphianen behaalden d-e laatste plaats met 0 punten. Me vrouw Zweeris reikte daarna aan de aanvoerder van de winnaars de grote „Jan Willem Zweeris" trofee uit. ge volgd door de voorzitter van de Kou- dekerkse jeugdcommissie J. Colijn, die de rest van de prijzen uitreikte. De opbrengst van dit tournooi bestemd voor de Zwaluwen jeugdactie Polio, viel vanwege het slechte weer tegen, en was groot f 122,50. KOUDEKERK De P.V. Ons Ge noegen nam deel aan de wedvlucht Tilburg, 76 km. Gelost om 11.30 uur bereikte de 1ste prysduif het hok om 13.08 uur. Uitslag: Gebr. De Wit, 1, 3. 7. 9, 10. 11, 17, 28, 34, H. van Vegten en Co 2. H. Schellingerhout 4. Dr. J. Faber 5, 6, 15, 18, 25. L. A. Smits 8. M. Schellingerhout 12, 27. Comb. 13. 21, 22. 24, 26. 30. 33. G. Biesheuvel 14. G. van Klaveren 16. 19. C. P. de Keijzer 20, 23. 29, 31, 32. zwemseizoen afgesloten met ruim 96.000 bezoekers. Vanwege de war me zomer kon men nu op de 25ste augustus de 100.000ste verwelko men. Dat het Koudekerks zwembad be kendheid geniet zowel binnen de gemeente als daarbuiten, bleek uit de toespraak die de burgemeester hield. Ook het feit dat de zwem- en poloclub „Koudekerk" dit jaar kam pioen was geworden werd nog ge memoreerd. NEEUWERKERK A/D IJSSEL Een dertigtal leden van de Zwem en Poloclub Koudekerk heeft za terdagmiddag en -avond deelgeno men aan zwem- en polowedstrijden tegen de Zwemclub Nieuwerkerk. Zowel junioren als senioren bestre den elkaar op de schoolslag, de vrije slag en de rugslag. Al spoedig bleek Koudekerk op de meeste series favoriet, zodat deze club via het opgestelde punten systeem de mesete punten in de wacht sleepte. De eindstand was: Koudekerk 192 pnt.Nieuwerkerk 144 pnt. Tussen het grote aantal (56!) zwemseries dor werd een wedstrijd gespeeld tussen de polo-ploegen van Nieuwerkerk en Koudekerk. Ook hierbij bleek Koudekerk over een al meer geroutineerde ploeg te beschikken dan de thuisclub en won met 62. ALPHEN Het burgemeesters gezin Gallas heeft een tijdelijke woning. Uit een fonds, ontstaan door verkoop van de vroegere ambtswoning Burgemeester Visser- park 4 en door rentebijschrijving aangegroeid tot f71.725.wordt de raad voorgesteld f23.500.be schikbaar te stellen voor de voor bereiding van de bouw van een nieuwe ambtswoning. Voor deelneming aan de televisie zeskamp van de NCRV wordt aan de gemeenteraad voorgesteld voor dit jaar f 1000 te voteren. Het speelterrein aan de Korte- naerstraatt verkeert in slechte staat en is bovendien na regenval voor de helft onbegaanbaar. Voor ver beteringen wondt nu voorgesteld een krediet van f9.200 beschikbaar te stellen. boksen een gezonde wijze van afrea geren van agressie. De heer G. H. van 't Klooster (KVP) achtte het formeel onjuist be lastingen te gebruiken om bepaalde evenementen te weren. De heer J. Vlieger (prot. chr.) vroeg het college of met afschaffing van de belasting geen oneerlijke con currentie aan de omliggende ge meenten wordt bedreven. Wethouder C. Meerburg zei dat het college beslist niet de indruk wil wekken dat wat het zelf niet leuk zou vinden door het heffen van vermakelijkheidsbelasting zou wor den geweerd. In de toekomst zullen de gemeenten nog meer moeten gaan zoeken naar eigen belasting bronnen. De raad was niet te overtuigen en het college was bereid het voorstel in te trekken en in een volgende vergadering met een voorstel te ko men om de belasting in haar geheel af te schaffen. In de commissie belast met het onderzoek van de begrotingen voor de bedrijven en de algemene dienst werden de heren E. J. Veldhuyzen, J. Tieken, J. van Oostrom, C. N. Boot en A. M. Kleiss gekozen. Bij het voorstel verhoging van de huur van de gemeentelijke sportter reinen gaf de heer R. Poels het col lege in overweging de verenigingen de volledige lasten te laten dragen en later door het verlenen van sub sidies ze de gelegenheid te geven hun werk te doen. Dat is een eer lijker beleid t.o. van de andere ver enigingen. Het college zal met culturele raad overleggen. .Zoals bekend is de Doesbrug j herstel toe. Voor dit herstel vroe| B en W een krediet van 20.( De heer R. Poels sprak de h« uit dat dit noodverband niet Iai dan twee jaar nodig is. Hy het college zo spoedig mogelyk een plan te komen voor een mi ne oplossing. De heer L. Los stelde voor college de noodbrug zo breed te ken dat enkele dienstverlening! drijven er gebruik van kunnen ken. Ook dacht hy aan een pem dienst, b.v. Doeslaan uitstappen over de noodbrug overstappen, gaf het college in overweging reeds een krediet te begroten plannen te doen maken voor nieuwe brug. Het is de bedoeling, aldus de vol zitter, om een pendeldienst in stellen. Wethouder Meerburg zei i de brug na reparatie nog twee ji mee kan. Of het een vaste brug een draaibrug wordt, zal nog in s die worden genomen, maar het wel een draaibare worden and worden de opritten erg stijl. Er is een lange tijd van voorl reiding nodig want er moeten sprekingen met o.a. Rijnland en provincie worden gevoerd. Ir Po drong erop aan van een vrij star punt uit te gaan en niet nu al denken dat het een draaibare bi nïoet worden. De raad ging akkoord met aanleggen van een eind-busha aan de Mauritssingel, een overst; bushalte aan de Van der Valk B< manweg en een eind-bushalte aan Merelstraat, dit in verband met uitbreiding van de busdienst in nieuwe wijk. Tot hoofd voor de omstreeks 1 i vember te openen openbare schi aan de Vogellaan werd de heer van der Poll te Zwolle benoemd Dinsdag 26 augustus Stadhuis, 7 tot 8 uur; spreekuur Bouw fonds Ned. Gemeenten. Breestraat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur Chr Emigratiecentrale. KATWIJK AAN ZEE Nieuwe Kerk. 8 uur: orgelconcert Albert de Klerk, Haar lem. Woensdag 27 augustus Trouwkamer stadhuis, 4 tot 6 uur. spreekuur soc. raadsvrouw. Gymlokaal chr, school. Stadhouders laan. 8 uur: afscheid A de Vries ZUIDERKERK, 8 uur: orgelconcert David Ulrich (uit Amerika), werken van Louis Coperin, J. Ph. Rameau, J. S. Bach. Jos. Jongen en Mar. Mon nikendam. Donderdag 28 augustus LHJgebouw, Levendaal 101, 8 uur: fo rumavond „Jeugd en open jeugdwerk". Vrijdag 29 augustus Pieterskerk. 8.15 uur: orgelconcert Wlm van Beek. Zaterdag 30 augustus GroenoordhalLeidato. 1-5 en 7-10.30 uur. Zondag 31 augustus Groenoordhal: Leidato. 1-5 en 7-10.30 dienst apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Reijst, Steenstraat 35. tel. 20136. Apotheek R van Breest Smallenburg te Leiderdorp en Apotseek Voorschoten zijn de gehele week geopend. De Oegstgeestse Apotheek ls op zondag 24 augustus gesloten van 8 tot 24 uur. Films CAMERA Repulsion. 18 jr.. dag. 2.30, 7 en 9.15 uur: nachtvoorstelling. Penthou se, 18 jr., vr en zat 23.30 uur. LIDO Je leeft maar twee keer. 14 jr., dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. LUXOR Wie het laatst lacht. a.l„ dag. 2.30. 7 en 9.15 uur REX Graf Porno. 18 jr.. dag. 2.30. 7 en 9.15 uur; nachtvoorstelltng. Meisjes langs de weg, 18 jr.. vr en zat 23.30 uur. STUDIO Samen uit. samen thuis. a.l„ dag. 2.30. 7 en 915 uur. TRIANON Sound of music a.l.. dag 2 en 8 uur. Behandeling na ongevallen De poliklinische Dahandeling na onge vallen wordt van dinsdag 12 uux. Cs mid dags tot woensdag 12 uur waargenomen door het Diaconessenhuls. Vrijdag 12 uut tot zaterdag 12 uur door het St. Ellzabeth- ziekenhuLs (Hooigracht). Op andere werkdagen en op zondagen door het Aca demisch Ziekenhuis. Gemeenschap Zuid-West Hulpverlenings- en informatiedienst voor Leiden-Zuid-West, secretariaat Jac ques Urlusplantsoen 83: voor hulpverle ning: telef. 24101 bij geen gehoor telef 20460: voor Informatie: telef. 33921. Bezoekuren Ziekenhuizen Academisch ziekenhuis voor patiënten in klasse la lb en 2e dagelijks 10.3011.30, 14.30—16 en 19—20 uur. Voor patiënten in klasse i maandag, dinsdag 13—14 zaterdag 15—16, zondag algemeen christelijke en nationale feest dagen 14-30—16 uur. Vrouwenkliniek: maandag t/m vrijdag 18.4519.30 uur, zaterdag 15.30—16.30 uur zondag 15.30—17 uur. Klassepatiénten op de vrouwenkliniek dagelijks 10.30—11.30. 14—16.30 en 19—20 uur. Op de afdelingen verloskunde en kin dergeneeskunde kunnen kinderen bene den de 6 resp. 12 jaar niet worden toege laten. tn het belang van de patiënten kunnen niet meer dan twee bezoekers tegelijk bij een patiënt worden toegelaten. Ellsabethzlekenhuls Lelden derde klas dagelijks van 2 tot 3 uur en 's avonds van kwart voor 7 tol half acht, kraamafdellng dagelijks van 3 tot 4 en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht; tweede klas dagelijks van half 12 tot 12. 2 tot 3 en dagelijks van half 7 tot half 8 Annakllnlek Lelden dagelijks van hall twee tot half drie en bovendien op dinsdag-, vrijdag- en zaterdagavond van zes tot zeven. Klassepatiénten dagelijks van zeven tot acht. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest, dinsdag en vrijdag 13 tot 14.30 uur. zon dags 11 tot 12 en 2 tot 3. Diaconessenhuls, dagelijks eerste kl. tl tot 12, 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.; tweede kl. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.derde kl. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.i kinderafdeling dagelijks van 2.15—3 en 8.30—7 15 uur ALPHEN - Rijnoord aile Klassen dage lijks van half 5 tot half 8. op zondag van 4 tot 6 mei bovendien r_ J'teg -- derdag een halfuurtje tot half 7 NOORDWIJK - Sole MUo klasse-pa tiënten dagelijks van 3 tot hall 5 en des avonds van 7 tot 8. zaalpatiënten zon dgs. van 1 tot 3. dinsdag van 1 tot half 3. donderdags van half 7 tot half 8 en zater dags van 1 tot half 3. KATWIJK - Zeehospitium, longkllniek dagelijks van half 3 tot half 4 dinsdag en donderdag evenwel van 7 tot 8, tbc-afde- llng dagelijks van half 3 tot half 5. Rc lldatlecentrum dinsdag en donderdr- 7 tot 8 en zaterdag en zondag van tot half 5. Revalidatiecentrum klnde woensdag van 7 tot 8 zaterdag en zon van half drie tot half vijf. Longkltnleh tbcéafdeling kinderen woensdag van 7 8 en zaterdag en zondag van half 3 half 4. Musea en Hortus Museum Volkenkunde, Steenstraat: werkdagen van 10 tot 5 u„ ook zaten zondag van 1 tot 5 uur. Museum Oudheden, Rapenburg werkdagen van to tot 5 u„ ook zaterd zondag van 1 tol 5 uur. Sted. Museum De Lakenhal. Oude gel op werkdagen van 10 tot 4 uur. j dag van 1 tot 4 uur. Hortus Botanicus (Rapenburg), werkdagen van 9 tot 12 en van 2 to uur. kassen zaterdags en zondags geslol ten. Museum molen De Valk Dagelijks open van 10 tot 5 u„ zonj van 1 tot 5 uur, maandag gesloten. Tentoonstellingen Lakenhal, tot 31 augustus: Pennlngp^ de. dagei. v. 10—17 u„ zond. 13—17 u. Heempark Oegstgeesterweg (Kikken der): Flora van eigen bodem, dagel) van 8—5 uur: van mei tot en met oktol op zat en zon 2—5 uur Galerie Van der Vlist, Botermarkt schilderijen en pastels van Frlts Kil van 30 aug. tot 26 sept., dlnsd t.e.m i 9 tot 6 uur, '8 avonds na tel. afspraa» Mobiel Kantoor ANWB Elke donderdag van 10 tot 4 u. op Li mermarkt bij molen De Valk. Alarmnummers Brandweer 5 maal 3. Politie. 5 maal 4. Doktersdienst: 5 maal 2 (zat. 10 u. vc middag tot zondag 24 uur). EHD; 20645. NIEUWVEEN Voor de Nieu vcense Volleybalclub NIVOC is nieuwe seizoen weer begonnen. I dat de training is gestart, heeft n ook direct een oefenwedstrijd speeld om te zien of door de vaki ties de vorm niet al te zeer gelei had. Het damesteam speelde i wedstryd tegen de ovcrgangsklas VDO. Het NIVOC-team deed het bijzi der goed en had weinig moeite de eerste set met 15-4 te winn Ook de tweede leek een walk-o1 te worden, maar na een stand 12-4 wist VDO terug te komen 14-16 en daarmee de stand op 1-1 brengen. In de derde en vierde set werd door de Nieuwveense ploeg goed speeld. Met gevarieerd aanvalss en een goed gesloten verdedig wist zij deze sets met twee k 15-13 te winnen. ALPHEN In de raadsverga ring van donderdag 28 augustus, om half acht begint, komen o.m. volgende voorstellen aan de oi huren van de provincie Zuid-1 land van een terrein aan de 'si lenaarsbuurt. waarop zich een zondere kleuterschool bevindt; i huur van een als speelweide te brui ken terrein tussen de bebi wing aan de Kerkvaartsweg en Jacob van Damstraat aan de Al mene Speeltuin-vereniging „Aar] derveen"; gratis in bruikleen ge voor een periode van nog drie j van een perceel grond aan de I mantstraat aan de Stichting Win) centra Alphen-Noord; voorste) onderwijsaangelegenheden. o.a. totstandkoming van een tweede C lagere school in Noord. ALPHEN De voetbalwedsti tussen de hervormde en de ge jeugd heeft gisteravond door wateroverlast geen doorgang k nen vinden. ARC kon het terl niet beschikbaar stellen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 4