DE APPEL IS WEL ZUUR... UIT! GOED Dicht bij VOOR U! huis, sfeervol en gezellig. ARTISTIEKE MEUBELSHOW IN DE STADSGEHOORZAAL Commentaar WEEKAGENDA Benthuizen nog zonder stedebouwkundige Jong stel slaapt op de Korenbeursbrug; We hebben in ieder geval een dak boven ons hoofd Profetie V Hindernis in treinverkeer Leiden-Utrecht Geld moet uit Den Haag komen MIJNDERS MEUBEL DISCOUNT N.V. TOONT ZIJN PRODUCTEN TUSSEN EEN ZEE VAN PLANTEN EN BLOEMEN L€tOSC COURANT WOENSDAG 20 AUGUSTUS 1969 LEIDEN - Ze hebben Vannacht weer buiten geslapen, het jonge echtpaar Van Weerlee, bei- len 18 jaar. maar locli niet zonder dak boven iun hoofd. „Daarom hebben wij juist de Koren- ie»rsbrug gekozen. D'r is geen deur en er zijn ;een ramen maar wel een dak. Toch het beein ran een huis. We hopen binnenkort een echt huis ie krijgen waar we onszelf kunnen zijn en onze 5andra van anderhalf jaar kunnen verzorgen. Haar zover is het nog nie!. Het huisvestings- direati zegt dat ze niks hebben voor ons". Ee hebben eerst bfi zijn moeder ugewoond. Toen bij een zuster an haar. die vier kinderen heeft. !n daarna nog bij haar moeder, let is allemaal op niets uitgelo- tn. Spanningen, ruzies, d'r-uit' „Zaterdag heeft mijn zuster mij kngevallen", vertelt zij. ,.En later erd m'n kind tegen de tafel aan- ïgooid. Het kwam thee vragen i dat mocht niet. We zijn wegge- aan en hebben twee nachten op iet politiebureau doorgebracht. >anger mocht niet van de burge neest er. D'r is geloof ik een be maling voor". Dak TIJ„Laatst vond ik in de Mun- 1- nikenstraat een huisje met rie kamers. Het had al weken eeg gestaan. Ik naar de huisves- ing. Geen kans. Iemand van de iranjegracht ging voor. Ik vroeg raarom die voor ging. Nou. die nan had een gat in het dak. Ik eb helemaal geen dak zei ik, laar dat maakte toch geen in ruk. Wij kunnen u niet helpen, zei- en ze. We zitten in groep b. Als een jaar in groep a zit hebt en betere kans. Zaterdag en zondag zijn we bil lf <te\)urgemeester geweest. Ik kreeg iiogeen sigaret van hem. Hy kon jns niet helpen. Hij zei dat we met p drie adressen die we hadden ivonden maar naar het huisves- ngsbureau moesten gaan". Slaap E nacht van maandag op dins dag was hun eerste op de Ko- •nbeursbrug. Toen de gemeente- k adsleden het stadhuis na midder- icht verlieten, na vele uren over benarde woontoestanden in ïze stad te hebben gepraat, lag (èt jonge paar op nog geen hon- jE kale mededeling van wethouder Piena, dat Leiden pas over 25 ar, verlost zal zijn van, zijn 3000 echte woningen, moet ieder wel et afgrijzen vervullen. Men kan :h afvragen of de wethouder er erstandig aan gedaan heeft in het neringsdebat de bijdrage van B. W. met deze sombere, onge- rfianceerde voorspelling aan te i illen. nMt een reële kijk op de huidige g estand het gemeentebestuur i terst voorzichtig doet zijn met i timistische toezeggingen, zal ieder a#nnen billijken, maar anderzijds jlloeten B. en W., als het hun ernst om de sanering, waar mogelijk, ioriteit te verlenen en in Den r(pag strijdbaar voor Leiden op de hl es te staan, zich niet laten ver- ,j den tot een houding, die als be- sting zou kunnen worden uitge- f 'd. Dit dreigende toekomstbeeld j, n alleen worden geprojecteerd als ,jen ervan uitgaat, dat de bestaande 'luatie onveranderlijk is en blijft. i nu houdt het vertrouwen, dat de el raeenteraad het college van B. en ,e heeft gegeven, naar onze mening, r k in. dat B. en \V. er al het moge- c ke aan doen de tegemoetkomingen n Leiden voor een versneld sane- a Jgsproces te verbeteren. 3Ct strijd tegen de woningmisère woel nu eenmaal op twee fronten ^.lorden gestreden: in Leiden zelf daar waar anderen over de toe- Omst van deze stad beslissen. De „^pkoude profetie, dat we er nog •el 25 jaar mee zullen zitten, kan ein verontrusting doen ontstaan, j aarvan de Politieke Partij Radicalen ij! deling Leiden gisteren en de af- •r üng Leiden van de P.v.d.A. van- a ag in een reactie op het raads- jj «luit al blijk hebben gegeven, j iat deze toekomstverwachting van en W. reëel zijn, dan moet dat voor t gemeentebestuur en volgende a meentebesturen toch wel een iejwingende reden zijn om met ijze- zi n volharding te proberen Leiden c]e®n beter perspectief te verschaffen, ^oorlopig koesteren wij ons maar 3Ude gedachte, dat ook de heer Afna niet weet welke krachten en «gelijkheden de schoot der toe- a.»mst ook voor Leiden nog ver- p.®rgen houdt. derd meter afstand op de koude stenen van de brug onder één de ken te slapen. „We werden wakker door de schijnwerper van een agent. We hebben even met die man gepraat. Konden moeilijk meer in slaap ko men. Om even over tienen gingen we hier liggen. Van half vier tot half zes hebben we nog geslapen. We hebben nu een stukje zeil onder ons gelegd, want zonder krijgen we vast reumatiek. Ook hebben we er een deken bij ge nomen. Zo zal het wel wat beter gaan. We verwarmen elkaar ook een beetje. Ja, ik begin er wel een beetje zwaarmoedig onder te worden, maar we blijven hier toch net zo lang liggen tot we een huis krij gen. Als m'n vrouw het tenminste kan volhouden, want zij heeft ast matische bronchitis. Ze kunnen van het huisvestingsbureau de dokter opbellen om het te vragen. Die staat dan beslist achter ons". Kind HIJ is glasenwasser, zij werkt in de nopperü van Van Wijk. Hij zegt 35 gulden in de week te kunnen verwonen. Wooneisen kent hij niet. „Met drie kamers zouden we geweldig blij zijn. Je hebt per slot van rekening een kind. Dat kan toch ook niet bij je blijven slapen En als er dan eens een bij komt. Ik zou ook wel een slecht huis willen hebben. Als het maar niet vochtig is, want daar kan m'n vrouw niet tegen". Zij: „Morgen ga ik maar weer naar het huisvestingsbureau. D'r moeten in Lisse wat woningen voor Leidenaars zijn gebouwd. Maar ze hebben me gezegd dat die allemaal al weg zijn. Ik wil wel 's weten of dat zo is. Natuurlijk zou ik daar graag willen wonen. Als ik m'n kind zelf maar weer kan verzorgen". Ze houden van elkaar en passen ervoor hun huwelijk voor de zo veelste keer door inwoning op het spel te laten zetten. „Wij kregen er op 't laatst ook al ruzie door". Ze houden elkaar stevig overeind. Bijten „Natuurlijk hebben we zelf ook al heel wat geprobeerd, maar we lopen steeds tegen de muur. Het Leger des Heils kon ons niet heb ben. Er is hier geen slaapgelegen heid bij het Leger zoals in Den Haag en Amsterdam. Bij anderen eten we warm. Voor de rest bren gen we de dag op werk en zo'n beetje op straat door. En met zoeken naar een huis. De appel is wel zuur maar we zullen er toch doorheen moeten bijten. Stel je nou voor dat iemand ons een slaapgelegenheid voor een poosje zou aanbieden, dan zouden we daar nog niet mee geholpen zijn. want dan zou over een tijdje de ellende opnieuw beginnen. Wéér een paar nachten op het politie bureau en dan maar wéér de straat op". Hij: Het kind is bij mijn moeder. Daar wordt het goed verzorgd. Dat wij hier slapen vinden mijn ouders natuurlijk heel erg maar ze staan toch achter ons. Mijn vader zegt: als je nu niet volhoudt krijg je nooit iets". ri •7E zijn getrouwd om vrij te zijn. Hij vond dat ze niet langer thuis moest zijn. Ze hunkerden naar een eigen leven. Er hunkeren zovelen met nog meer reden. De inwoning werd de grote spelbre ker. Maar het werd geen breuk in hun prille huwelijk. En daarom slapen ze nu samen op die brug in het hart van Leiden. Een hart dat schreien en schreeuwen moest om zóveel hulpeloosheid. Toen wij ze wakker maakten werden ze niet boos. Ze gingen te gen elkaar zitten.als in een ge woon bed. en vertelden hun ver haal. Zonder boze woorden. Toen we de trap van de brug afgingen riepen ze ons achterna: „Welterusten meneer". De adem stokte ons in de keel. ..Dank je, ik durf het jullie niet te zeggen". Lachend kropen ze onder de dekens. Met naast hen: zijn bromfiets. t.S.L. reageert 'laut BENTHUIZEN Het ontslag van stedebouwkundige B. A. S. Stege- man heeft nogal voor de nodige be roering gezorgd bij de raadsleden, vooral nu het Instituut Stad en Landschap op het verzoek de stede bouwkundige werkzaamheden van Benhuizen op zich te nemen, „lauw" heeft gereageerd. Het I.S.L. heeft burgemeester en wethouders van Benthuizen laten weten in principe wel bereid te zijn, maar dat voor een goede vervulling van de taak als stedebouwkundig adviseur een goede verstandhouding noodzakelijk LEIDEN Sinds vanmorgen 7 uur verloopt het treinverkeer op het en- kelsporige baanvak tussen Utrecht en Leiden met hindernissen. De oor zaak is tijdens het rangeren het ontsporen van een zogenaamde sproeitrein voor het verdelgen van onkruid. De wagen, een tankwagen, staat met twee assen buiten de rails. Er deden zich geen persoonlijke on gelukken voor. De treinen rijden van Utrecht tot Woerden en van Leiden tot Bodegra ven en omgekeerd. Tussen Woerden en Bodegraven worden de passagiers met bussen vervoerd. is en dat er sprake moet zijn van een volledig wederzijds begrip en vertrouwen tussen raad en I.S.L. „Het is ons gebleken dat binnen het gemeentebestuur aanzienlijke spanningen bestaan, waarbij met na me ten aanzien van de stedebouw kundige ontwikkeling verschillen van mening aan de dag zijn getre den", aldus het schrijven. Alvorens de opdracht definitief te aanvaarden lijkt het 't I.S.L. ge wenst dat binnen het gemeentebe stuur overeenstemming wordt be reikt. Tijdens de raadsvergadering van Benthuizen (waarover wij al schre ven) werd over dit schrijven uit voerig gesproken. Het bleek dat wethouder Van Noort zich er alles behalve gelukkig mee voelde en be spreking in de raadscommissie nodig vond om te trachten gezamenlijk uit de impasse te geraken. Het raadslid De Vrij wilde een uitvoerig antwoord van de wethou ders in verband met het ontslag van stedebouwkundige Stegeman en liet zelfs weten er niet voor terug te schrikken een motie van wantrou wen in te dienen. Zover kwam het echter niet, omdat de overige raads leden er geen behoefte aan hadden. ZOETERWOUDE De onder bezetting van het politiekorps is nog toegenomen. Opper-wachtmeester H. P. Miltenburg, postcommandant in het dorpsgedeelte, vertrekt naar Goirle, waar hij in dezelfde functie is benoemd. Zijn opvolger is nog niet bekend. WOENSDAG 20 AUGUSTUS Trouwkamer stadhuis, 4 tot 4 uur: spreekuur soc. raadsvrouw. School de Valk, Rtfnsburgersingel, 8 uur: Esperanto-vereniging Pacen. de heer Elzo Itoo uit Japan over leven en ge woonten Japanse volk. met films en dia's. DONDERDAG 31 AUGUSTUS Gehoorzaal 14 tot 23 uur: meubelshow fa. Mljnders VRIJDAG 22 AUGUSTUS Gehoorzaal, 14 tot 22 uur: meubelshow fa. Mljnders. ZATERDAG 23 AUGUSTUS Gehoorzaal. tot 17 uur: meubelshow fa. Mljnders. DIENST APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Herdlngh en Blanken, Hoge- woerd 171, tel 20502 en Apotheek Zuid West, Brahmslaan 20. tel 21522. De zaterdag-, zondag-, avond- en nacht dienst van apotheek R. van Breest Smal- lenburg te LEIDERDORP wordt waarge nomen door apotheek Herdlngh en Blan ken. De zaterdag-, zondag-, avond- en nacht dienst van Apotheek VOORSCHOTEN wordt waargenomen door apotheek Zuid-West. De OEGSTGEESTSE Apotheek ls de ge hele week geopend. Films CAMERA Barbarella. 18 jr.. dag 2 30. 7 en 9.15 uur: nachtvoórstelllne Ongerem de driften, is jr.. vr en zat 23.30 uur LIDO Zoek een plaats om te sterven, 14 jr., dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. LUX OR Slssi. de .„...ance van een prinses, a.l.. dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. REX Sexyrella. 18 Jr.. dag. 2.30. 7 en 9 15 uur; nachtvoorstelling. Call-girls van Kopenhagen, vr en zat 23.30 uur. STUDIO Samen uit. samen thuis. a.i, dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. TRIANON Sound of music, a.l., dag. 3 en uur Behandeling na ongevallen De poliklinische bahandeling na onge vallen wordt van dinsdag 12 uur. ('s mid dags tot woensdag 12 uur waargenomen door het Dlaconessenhuls. Vrijdag 12 uur tot zaterdag 12 uur door het St. Ellzabeth- zlekenhuis (Hooigracht). Op andere werkdagen en op zondagen door het Aca demisch Ziekenhuis. Gemeenscbap Zuid-West Hulpverlemngs- en informatiedienst voor Lelden-Zuid-West, secretariaat Jac ques Urlusplantsoen 83- voor hulpverle ning; telef. 24101 bij geen gehoor telef. 20460: voor Informatie: telef. 33921. Bezoekuren Ziekenhuizen Academisch ziekenhuis voor patiënten in klasse la lb en 2e dagelijks 10.30—11.30. 14 30—16 en 19—20 uur. Voor patiënten In klasse 3 maandag, woensdag, donderdag en vrijdag 18.15—19 dinsdag 13—14 zaterdag 15—16. zondag algemeen christelijke en nationale feest dagen 14.3016 uur. Vrouwenkliniek: maandag t/m vrijdag 18.45—18.30 uur. zaterdag 15.30—16.30 uur. zondag 15.3017 uur. Klassepatiënten op de vrouwenkliniek dagelijks 10.30—11.30. 14—16.20 en 19—20 Op de afdelingen verloskunde en kin dergeneeskunde kunnen kinderen bene den de 6 resp. 12 Jaar niet worden toege laten. In het belang van de patiënten kunnen niet meer dan twee bezoekers tegelijk bij een patiënt worden toegelaten. Elisabethziekenhuis Leiden derde klas dagelijks van 2 tot 3 uur en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht. kraamafdellng dagelijks van 3 tot 4 en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht; tweede klas dagelijks van half 12 tot 12. 2 lot 3 en dagelijks van half 7 tot half 8 Annakllniek Leiden dagelijks van half twee tot half drie en bovendien op dinsdag-, vrlldag- en zaterdagavond var. zes tot zeven. Klassepatiënten dageltlks van zeven tot acht. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest, dinsdag en vrijdag 13 tot 14.30 uur. zon dags 11 tot 12 en 2 tot 3. Dlaconessenhuls, dagelijks eerste kl. n tot 12, 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.; tweede kl. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.: derde kl. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.: kinderafdeling dagelijks van 2.15—3 en 8.30—7 15 uur. ALPHEN RUnoord alle klassen dage lijks van half 5 tot half 8. op zondag van 4 tot 6 met bovendien op dinsdag en don derdag een halfuurtje voor vader van 6 tot half 7. NOORDWIJK Sole Milo klasse-pa- tlënten dagelijks van 3 tot half 5 en des avonds van 7 tot 8 zaalpatiënten zon dgs. van I tot 3, dinsdag van I tot half 3. donderdags van half 7 tot half 8 en zater dags van 1 tot half 3. KATWIJK Zeehospitium, longkllnlek dagelijks van half 3 tot half 4, dinsdag en donderdag evenwel van 7 tot 8. tbc-afde- llng dagelijks van half 3 tot half S Reva lidatiecentrum dinsdag en donderdag van 7 tot 8 en zaterdag en zondag van half 8 tot half 5. Revalidatiecentrum kinderen woensdag van 7 tot 8 zaterdag en zondag van half drie tot half vijf. Longkllnlek en tbcëafdellng kinderen woensdag van 7 tot 8 en zaterdag en zondag van half 3 tot half 4. Musea en Hortus Museum Volkenkunde, Steenstraat: op werkdagen van 10 tot 5 u„ ook zaterdag zondag van 1 tot 5 uur. Museum Oudheden. Rapenburg op werkdagen van 10 tot 8 u.. ook zaterdag, zondag van I tot 5 uur. Sted. Museum Oe Lakenhal. Oude Sin gel op werkdagen van 10 tot 4 uur. zon dag van 1 tot 4 uur. Hortus Botanicus (Rapenburg). op werkdagen van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uur. kassen zaterdags eD zondags gesloten ten. Museum molen De Valk Dagelijks open van 10 tot 5 u.. zondag van 1 tot 5 uur. maandag gesloten WASSENAAR Kustzaa) Heuff, Hof- laan 7: tentoonstelling van schilderijen van Paul Arntzenlus, tot en met 20 aug., maand, t.e.m. zat van 10 tot 17 u.. dlnsd. av. 8 tot 10 uur. Tentoonstellingen Lakenhal, tot 31 augustus: Penningpara de, dagel. v. 10—17 u., zond. 18—17 u. Heempark Oegstgeesterweg (Kikkerpol der): Flora van eigen bodem, dagelijks van 8—5 uur: van mei tot en met oktober op zat. en zon. 2—6 uur. Galerie Van der Vlist Botermarkt 3. 8 Juli tot 26 augustus zomerexpositle schil - derljen, grafiek, mozaïeken en plastieken van Grans de Haas, lyd de Jonge van Zwijnsbergen en Gerrlt Polder, dinsdag t.m. zaterdag van 9 tot 6 uur 'a avonds na telef. afspraak. Mobiel Kantoor ANWB Elke donderdag van 10 tot 4 u. op Lam mermarkt bij molen De Valk. Alarmnummers Brandweer 5 maal 8. Politie. 5 maal 4 Doktersdienst: 5 maal 2 (zat. 10 u. voor middag tot zondag 24 uur). EHD: 20645. Ingezonden Het uur der waarheid heeft gesla gen. De bewoners van de Waard- buurt en andere bouwvallen, de tal loze woningzoekenden, ze weten nu allemaal waar zü aan toe zijn. Met 30 tegen 3 stemmen verklaar de de raad zich tegen het PSP-CPN- voorstel om in Den Haag geld te eisen ter leniging van de nood. Daarvóór hadden de tegenstem mers. onder aanvoering van een ka merlid en een dominee vergeefs ge poogd de kwestie uit de politieke sfeer te halen. Zij schrokken er hierbij niet voor terug om de heer Amptmeyer en mevrouw Van der Blom herhaalde lijk van demagogie te beschuldigen. Maar al dit gekonkel en gedraai ne men het feit niet weg dat Leiden miljoenen tekort komt. Miljoenen, die bijvoorbeeld nodig zijn om voor de duizenden woningzoekenden in de stad een redelijke woning te bou wen. De Waard-bewoners laten zich echt geen zand in de ogen strooien. Natuurlijk, er zal nu hopelijk iets worden gedaan aan de woningmi sère. Misschien dat wij wat sneller een huis zullen krijgen, waarin wij eigenlijk al jaren hadden moeten wonen. Zo is het ook een goed idee om de sanering van andere buurten beter te regelen. Een wat hogere verhuispremie dat is trouwens nog helemaal niet zeker zou ons eveneens welkom zijn. Maar nogmaals, naast veel goede wil zal er veel geld nodig zijn. Voor die goede wil kunnen de Leidenaars zelf zorgen. Maar het geld moet van de regering uit Den Haag komen; dat laatste is dus een politieke kwestie! De meerderheid van de raad heeft dit bewust proberen te verdoezelen, maar zij is daar gelukkig slecht in geslaagd. En wij? Wij gaan door met onze actie! Het comité „Waardgracht en omgeving". (Om een juiste indruk te krijgen van wat dc gemeenteraad heeft gc- *egd en besloten, raden wij met na me de bewoners van de sanerings- gebieden aan het raadsverslag in de krant van gisteren nog eens te lezen red. N.L.C.). Activiteiten Mierennest LEIDEN De komende weken or ganiseert het clubhuis „Het Mieren nest" allerlei activiteiten. Voor elke leeftijd is er wel iets te doen. Woens dag 20 aug.: „Voetballen" in het jeugddorp, vanaf 14 jr. Zaterdag 23 aug.: „Viswedstrijd" in De Kaag, voor iedereen. Maandag 25 aug.: „Volks dansen in het clubhuis, vanaf 8 jr. Dinsdag 26 aug.: „Dropping", vanaf 14 jr. Woensdag 27 aug.: Volksspe len" in het jeugddorp. 412 jr. Don derdag 28 aug. „Handballen" in het jeugddorp, meisjes vanaf 13 jr. Vrij dag 29 aug.: „Boottocht" over de Kagerplassen, vanaf 14 jr. Nadere inlichtingen: dagelijks 's middags van 1.305.30 uur bij: Clubhuis „Het Mierennest", Mors- weg 59. Tel. 25807. NOORDWIJK De Evcnemen- tencommissie Noordwijk besloot gis teravond haar activiteiten van de afgelopen zomermaanden met een grandioos vuurwerk voor de Konin gin Wilhelmina Boulevard. K.-idvertentiej Het bij de lezers van ons blad zo bekende Meubelbedrijf Mijnders Meubel Discount N.V gevestigd met nog 6 andere ondernemers in de Consumentenmarkt op het Levendaal. organiseert van donderdag 21 tot zaterdag 23 augustus een artistieke meubelshow in' de Stadsgehoorzaal op een zeer originele wijze. Om de meubelen goed tot hun recht te laten komen werd de hulp ingeroepen van de bloemenarrangeur Mulder van de Haarlemmerweg die de meubelen zal omringen door planten en bloemen en daarbij enkele primeurs van zijn bloemschikkunst zal tonen die elke bloemen- en plantenliefhebber in verrukking zal brengen. Maar de verkoop van al deze meubelen gaat volgens het modernste Amerikaanse discount-systeem tegen voor Leiden ongekende prijzen. Hoewel al zeer veel inwoners van Leiden en omgeving hun regelmatig bezoek aan de Consumentenmarkt niet meer zouden willen missen, is het de bedoeling van Mijnders Meubel Discount N.V. om speciaal diegenen die nog niet kennis hebben genomen van de sterk prijsverlagende kracht die er uit gaat van de moderne discount-methoden op de hoogte te stellen van haar uitzonderlijk lage prijzen. De Heer Mijnders Sr. maakte een speciale studiereis naar Amerika om zich volledig op de hoogte te stellen van de nieuwste distributie vormen m de detailhandel en bezocht diverse landen van Europa om kennis te nemen hoe dit kostenbesparend verkoopsysteem ook hand over hand ingang vindt m ons oude werelddeel. Het publiek in het algemeen wil nu eenmaal meer kopen voor minder geld. Men wil met zijn inkomen zoveel mogeliik behoeften bevredigen. De ondernemer die daaraan weet te voldoen is dé ondernemer van dc toekomst. Vandaar dat Mijnders Meubel Discount N.V. zich toelegt op aankoop van grote partijen meubelen uit geheel Europa en door het afsluiten van continue contracten voor zeer lage prijzen weet te kopen. Vanwege het massaal transport worden de vrachtkosten tot een minimaal bedrag per meubel teruggebracht. Wl Doordat op deze meubelshow in enkele dagen voor kapitalen wordt verkocht kunnen de verkoopkosten over honderden ameublementen worden verdeeld waardoor alles met een uiterst minimale winst verkocht kan worden. En doordat voor zulke lage discount-prijzen verkocht wordt is Mijnders zeker van een vlotte afname. De kopers kunnen indien zij dit wensen de meubelen zelf meenemen waardoor ze nog eens 25 GULDEN per ameublement kunnen besparen. Alle bezoekers van de Stadsgehoorzaal wachten nog enkele aardige verrassingen Op de foto hiernaast ziet u hoe Mijnders Meubel Discount N.V. dit voorjaar in de H.B.G „Bloemlusthal" te Lisse een soorteeliike meubelshow met Amerikaanse discount-verkoop met uitzonderlijk veel succes heeft gehouden Er waren niet alleen drommen" kiikér. maar werkelijk „drommen" kopers.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 3