VLEET ALLES GASVERWARMING Charles de Wolff: spel van hoge klasse BEURSO VERZICHT een BEZORGER te Leimuiden MIDDENSTANDSDIPLOMA!! W M.E.A.B/S MIDDENSTANDS CURSUSSEN Ie KATWIJK AAN ZEE. Onderwijs-Instituut „M.E.AB." Visserij nieuws bij de LEIMUIDEN Franse auto's niet goedkoper Time: Mary Jo sliep op de aehterbank PENN EN BAUDUIN FUSEERT MET NV v/h H. TROOST (voor beginners en gevorderden) HERENGRACHT 4 - LEIDEN - TEL. 01710-30660 komt u te weten op onze^- J. MEYVOGEL Meidoornstraat 1, Katwijk aan Zee, Telef. 5445 Bod van ZNSF op Henkes KOEI JIEUW6 IHOSE COURANT -- WOEN5DAG 13 AUGUSTUS 1969- -4KATWIJK AAN ZEE De Gro- ngse organist (en orkestdirigent) karles de Wolff (ondanks de dwb- t«!l« f een neef van wijlen de Arn- gtjrnse grootmeester Cornells), be- .tort. zeker tot de topgroep van de ilc bekwame Nederlandse organis- Hij demonstreerde zijn perfekte wiek, zijn zuiver begrip, zijn ver eende muzikaliteit gisteravond het Nieuwe kerk-orgel. Die grote '.nische bedrevenheid wekt de lijn, dat het spel hem niet de nste moeite kost. We hoorden i kkeloze, vloeiende pedaailsoli ■ancks FinalBachs C-groot-Toc- i), snel en helder passagewerk, ctvolle vlak- en register-kleur- 'delingen. lier en daar scheen de concert- 'er zich de uitwerking in de testisch lang niet volmaakte Imte niet geheel bewust te zijn. 'icks Final, een wel goed opge- vd, maar veelvormig werk, 0}nde inzinkingen en weg-ebbende knning, juist omdat de orgelklank [ruimte niet steeds voldoende aan tak. De Wolff maakte hier ook de uk, dat de Franck-muziek hem geheel verwant is. Zijn vertol- lig was iets te strak. De „Introductie en Pasacaglia" in —{klein van Max Bseger, in weelderi- Di neo-barok-stijl, 'klonk prachtig. ei Agnus Dei" van F. (Frank?) frfin, verstild-devote nieuwe mu- Jc op een constante bas, was de' or- fi|jist kennelijk uit het hart gegre- "}«n grote begaafdheid sprak het rkst bij Bach: drie weinig uitge- •rde koraalvoorspelen: o.a. „Vom ernmel kam der Engel Schaf", eine Seele erhebt den Herrn", vr vormvast en onberispelijk van dan blijmoedig voorgedragen en ■^enail: Toccataadagio en fuga" C-groot en de Passacaglia. Van eerstgenoemdedriedelige, werk, er één van de meest bewon- enswaardige Bach-com:posities, elde De Wolff de toccata wat te l voor de. duidelijkheid. En de Imaakte) fuga had met een ande- registerkeus zeker overtuigender lonken. In beide gevallen was de zaak van het minder sterke ef- niet bij de speler, maar b(j de estiek te zoeken. Hij had zich alleen niet ten volle op inge- &Jd. Het adagio, al even fijnzinnig '.gistreerd, klonk verrukkelijk, k passacaglia hoorde ik deze zo- l> ai vijf keer. Maar De Wolffs klanking was superieur in gaaf- i, constructieve helderheid en tikale opvatting. Vertolkings- st van hoge klasse. JOH. VAN WOLFSWINKEL jrectie van jflflandprodukten Jkoord met eisen |eN HAAG Naar van de zijde de Algemene Bedrijfsgroepen IMtrale te Den Haag wordt meege zel heeft de directie van Delfland- Jukten N.V. de vakbonden in in- ^riële bedrijven schriftelijk meege- ld in beginsel bereid te zijn in te amen met de gestelde eisen. De di- lie van de Delftse fabriek voor Pdstoffen in de verfbereiding werd 21 juli een ultimatum gesteld tot afsluiten van een cao voor het mbtenpersoneel. Op grond van de ig édeling van de directie hebben de bonden zich bereid verklaard de aTingsdreiging per 11 augustus veer- dagen op te schorten. Na 11 aug. en besprekingen worden gevoerd uitvoering van de toezegging van directie. kontante wisselkoersen ITERDAM, 12 augustus Contante 1. Londen 8.621 a8.62*/i. New York •3.61Ü. Montreal 3.35fV—3.35,T,. Parijs —65.2814. Brussel 7.17'.'.—7.1734, Mort 90 63' 90.68'/., Stockholm 69.86% 'IV». Zurich 83.951-—84.00»/;, Milaan £>—57.51%, Kopenhagen 47 98—48.03, Os- p.581/.—50,63"/., Wenen 13.9914—14 00' 12.74%—12.76'/.. IJMUIDEN In de Noord bleef de koolvis in de meerderheid. De tota len waren weliswaar lager dan op de voorgaande dagen maar met door el kaar genomen trekken van 50 manden hoops had men toch niet te klagen. Dat blijkt uit de vangst van de KW 81 Henderika Johanna: 1900 kisten en 460 kleine kisten diversen. In de omgeving van 55 NB veran derde niet veel. De grotere kotters deden trekken van 20 tot 25 manden waarbij nog altijd de kleine schelvis in de meerderheid was. Verder vin gen deze vaartuigen redelijke hoe veelheden gul en wijting. Sommige schepen haalden ook wat makreel en kleine haai boven water. Bij de route boeien liep het nog niet naar wens. De loggers kregen uit een trek niet meer dan 25 kilo tong en een mand of zeft andere vijs boven water. De bij- vis bestond in hoofdzaak uit schoL Dikwijls moesit met de helft of nog minder genoegen worden genomen. Onder de Nederlandse kust bleven de resultaten aan de matige kant. De Vloot verspreidde zich ook nu over een groot gebied maar de vangsten werden hierdoor niet gunstig beïn vloed. In/tegendeeL In het gunstigste geval leverde een poging 10 manden hoops op. Meestal kon slechts de helft aan het toch al karige totaal worden toegevoegd. Wat er was Aan de IJmuidense markt losten 9 vaartuigen 370 kisten vis, waarvan 60 kisten schelvis, 10 kisten wijting. 130 kisten gul en kabeljauw, 60 kisten makreel, 60 kisten schol, 5'kisten schar, 45 kisten diversen, 60Ö stuks stijve' kabeljauw en 500 kilo tong. Verder waren er 65 kleine kisten wijting, 155 kleine kisten haring en 80 kleine kis ten diversen. Bij de tong ging de meeste belang stelling weer uit naar de eentjes. Voor deze soort betaalde de handel op de eerste afslag f 6.59. Onder de f 6.17 kon men later niet terecht. De klein- middel tong deed op de eerste ronde f 5.53. De slotkoers lag op f 5.17. De slips bleef hierbij met een notering van f 5.33 tot f 5.13 niet ver achter. De grootmiddel zakte na een inzet van f 4.27 een paar cent onder de vier gulden. De grote tong handhaaf de zich met een notering van f 4.72 tot f 4.51 beter. De tarbot moest na een start van f 5.10 twee kwarjtes prijsgeven. Bij de schelvis werd alleen braad aangetroffen. De interesse was gering. Een belangrijk deel van de produktie belandde op het minimum. De gul handhaafde zich op redelijke wijze. De grootste soort haalde een hoogste bod van bijna zestig gulden. De middelgul moest na een inzet van f 54,- ongeveer een tientje prijsge ven. De kleine gul zat tussen f 39.- en f 32.- en dat betekende voor de kattencentrale weer een misse dag. De schol liet zich niet van het voorste plan verdringen. De grote en groot middel staken met een hoogste bod van f 56,- voortvarend van wal. De schar stond er stukken beter op dan enkele dagen geleden. De eerste ronde leverde een mooie top op van f 49,-. Met eon laagste notering van dertig gulden werd een uitstekend ge middelde bereikt. De haring moest met een lagere notering genoegen ne men. De goede kwaliteit haalde niet meer dan f 36.-. De mindere soort was meestal voor f 16.- per vijftig kilo te koop. De makreel deed het met een notering van f 49,- tot f 20.-. De ge stripte wijting vertoefde met een koers van f 27,- tot f 17,- weer in de ver keerde hoek. De kabeljauw was goed aan de prijs. Voor de grote soort werd te Nieuwe Leidse Courant vraagt voor begin september Leuke bijverdienste voor scholier. jllidere inlichtingen afdeling inspectie Nieuwe Leidse Courant. Steenstraat 37. Leiden. Telefoon 0171031441. van Tol. Kastanjelaan 6. Leimuiden. steeds f 128,- betaald. De middel ka beljauw was nog een paar gulden duurder maar deze soort was op de laatste ronde voor f 122,- te koop. De regels kabeljauw moesten wat terug. Voor tien stuks grote wensten de ko pers niet verder te gaan dan tot f 73,-. Vandaag aan de markt Vandaag meldde zich aan de IJmui dense markt onder meer de KW 81 Jo hanna Henderika met 1900 kisten en 460 kleine kisten diversen. DEN HAAG Het is niet waar schijnlijk dat de Franse auto's die ïn Nederland worden gekocht veel goed koper zullen zijn na de devaluatie van de Franse frank. Renault en Peugeot hebben de ko pers de garantie gegeven, dat zij van een prijsverlaging zullen profiteren als deze zich voor 1 oktober voordoet. Dat zal dan gelden voor alle bestellingen die na maandag 11 augustus worden gedaan, dus met terugwerkende kracht. De voornaamste factor die voor Re- nault-Nederland belangrijke prijsverla gingen onwaarschijnlijk maakt is het feit, dat een groot deel van de in Ne derland verkochte auto's in de fabriek in Haren (België) wordt geassembleerd en dat uiteraard het devaluatievoor deel niet van toepassing is op het in België uitgevoerde deel van de pro duktie. Simca verwacht dat de „huidige con currerende verkoopprijzen" zullen wor den gehandhaafd. Door de devaluatie zullen de produktiekosten aanzienlijk toenemen. Citroën in Amsterdam is van oordeel dat geen prijsverlaging voor dit merk is te verwachten. iTnninniinnTTnmiimimniinimnTmTTnnmiimniinmmTP ALKEMADE Ook burge meester en mevrouw Smolders van Alkemade toonden gisteren belangstelling voor het Vakantie- spel van de jeugddat deze week in Alkemade wordt gehouden. Zij brachten een bezoek aan de hut- tenbouwers in de buurt van de technische school te Roelofarends- veen. Voor het lekkere hapje mocht het burgemeesterspaar zelf zorgen NEY YORK Het amerikaanse weekblad Time weet te melden, dat de secretaresse Mary Jo Kopecihne, die bij het autoongeluk op 18 juli verdronk, op de achtemabk van de auto van senator Edward Kennedy zat en dat een ander meisje op de voor bank zal Een agent, die Kennedy moest beschermen, had gezien dat Mary Jo 's avondre om elf uur het buitenhuis had verlaten en vermoeid in de aiuto van de senator in slaap was gevallen. Enige tijd later verlieten Kennedy en een ander meisje het feestje en reden weg in deze auto. Ze hebben kenne lijk niet gemerkt dat Mary Jo achte rin lag te slapen. Kennedy en het andere meisje. Rosemary Keough, wisten uit de in het water geraakte autot te komen zonder te merken dat Maty Jo verdronk. Volgens Time is dit een verklaring voor het feit. dat na het ongeluk in Kennedy's auto de handtas van mejuf frouw Keough werd gevonden. DORDRECHT De N.V. Konink lijke Fabrieken Penn en Bauduin te Dordrecht en het aannemers transport en stuwadoorsbedrijf N.V. v/h H. Troost te Rotterdam/Pernis zullen een algemene fusie aangaan. De aansluiting van het Dordtse bedrijf bij het Rotterdamse bedrijf, dat al aan 2500 personen werk biedt, zal geschie- dne door de overname van alle uitstaande aandelen Penn en Bauduin. Op dit moment werken bij Penn en Bauduin 400 mensen. Inmiddels heeft de N.V. v/h H. Troost een bod uitgebracht op de aan delen van Penn en Bauduin en de directie en commissarsisen van dit Dordtse bedrijf stellen de aandeelhou ders voor dit bod te aanvaarden. Bij de besprekingen is besloten dat de bedrijfsvoering van Penn en Bauduin in algemene zin moet worden gewaar borgd. Dat betekent dat de huidige werkgelegenheid zoveel mogelijk ge handhaafd zal blijven. Wel kan een aanmerkelijke vergroting van omzet en verbreding van het draagvlak, zowel in commerciële als in financiële zin worden gerealiseerd. De vakbonden en de onderne mingsraad zijn inmiddels omtrent het besluit ingelicht. Vanmorgen vroeg is het personeel ingelicht, waarbij ver klaard werd dat het voortbestaan van Penn en Bauduin in verzekerd. Kom VANAVOND tussen half acht en negen uur naar het Jeugdhuis, Voorstraat 72, Katwijk a. Zee, voor inlichtingen over: U kunt zich daar ook opgeven voor de cursussen: Schriftelijke en telefonische inlichtingen dagelijks bij: o.l.y. M. VAN DER HORST, (door het I.M.O. officieel erkende Middenstandsopleiding) AMSTERDAM. 12 augustus De koersfluctuaties van de internationale waarden hebben vandaag t.a.v. het voorgaande slotniveau niet veel te be- GEOPEND: Donderdag 14 Vrijdag 15 Zaterdag 16 die wij zullen houden op de Gem. Gasbedrijven in de v. d. Kegt- augus us straat te Katwijk aan Zee. van 's middags 2 tot Als u ergens in uw achterhoofd, ook al is het 's avonds 10 uur. nog zo ver, aan aardgasverwarming denkt, raden wij u aan om deze dagen een bezoekje te brengen aan onze gasshow. U kunt er hon derduit vragen stellen. Deskundigen geven u graag antwoord en objectieve adviezen. Als we dan ook nog vertellen dat er gashaar den staan van 15 verschillende merken, horen we u al zeggen: „Daar moesten we maar eens gaan kijken". Doenl UW KOPJE KOFFIE STAAT KLAAR tekenen gehad. Ze bleven merendeels binnen nauwe grenzen. De handel gaf een lusteloze aanblik. Pe kopers hiel den zich grotendeels afzijdig, bij ge brek aan stimulerend bedrijfsnieuws. Toch viel de stemming, <fie goed prijs houdend was niet tegen. AKU verbe terde 2 dubbeltjes tot 114 en hetzelfde deed Hoogovens op 96.50. Philips echter moest wat aanbod verwerken waar door 40 cent lager werd ingezet op 61.60. Unilever was goed prijshoudend op 99.10 evenals Kon. Olie op 164.60. Het buitenland toonde, evenals giste- rerv enige belangstelling voor de in ternationale waarden. Mede daardoor steeg Philips later tot 62.30 en kwam Kon. Qlie op 165-50. ^Hoogovens echter zakte iq tot 96 maar .Unilever liep qp tot' 99;8Ó.'!Dlt alles bij kalme handel. Dé, laagste koers v^n Kon. Olie ge durende de vodrbeurs was 163.80, voor Philips 61.50 en voor Unilever 98.80. Van Wall Street ging geen enkele stimulans uit. De New Yorkse beurs reageerde maandag praktisch niet op de devaluatie van de Franse frank. De markt sloot ér lager bij gebrek aan kooplust. De omzet in New York van bijna 7 min aandelen was de laagste sinds anderhalf jaar. De Nederlandse fondsen waren er merendeels lager HENDRIK IDO AMBACHT In het kader van de schaalvergrotingen welke zich ook in de gedUtilleerin- dustrie voltrekken, is er door de N.V. Zuid-Nederlandsche Spiritusfabriek een bod uitgebracht op alle aandelen van J. H. Henkes' distilleerderij N.V. te Hendrik Ido Ambacht. De ZNSF welke ten nauwst» ver bonden is met de gehele nederlandse suikerindustrie en welke reeds belan gen heeft in de gedistilleerdsector, vertrouwt erop bij realisering van dit bod haar belangen in deze sector een hechtere grondslag te kunnen geven, daar de J. H. Henkes' distilleerderij N.V. zowel in de binnenlandse afzet van gedistilleerd als bij de export een vooraanstaande plaats inneemt en beschikt over een modern geoutilleerd bedrijf dat zich leent tot verdere uit breidingen en ontwikkelingen. Het bestuur van de J. H. Henkes* distilleerderij N.V. heeft haar aan deelhouders geadviseerd van het bod van de ZNSF gebruik te maken, daar het uitgebrachté bod een reële waar dering inhoudt van het huidige be drijf en hierdoor de weg wordt geo pend tot verdere expansie, welke door het familiekarakter van het bedrijf moeilijk verwezenlijkt kon worden. Bij acceptatie van het bod zal in de positie van de huidige personeelsleden geen verandering worden gebracht en zal het bedrijf onder dezelfde naam en onder dezelfde directie wor- worden voortgezet, aldus een commu nique van de directie van Henkes* distilleerderij N.V. (De aandelen Hen kes gaan op de incourante markt ter beurze doch er gaat zelden wat in om. De laatste jaren werd door Henkes steeds acht procent dividend uitge keerd). doch dit werd vandaag in Amsterdam genegeerd. Van de cultures moest HVA ruim 2 punten prijsgeven op 70%. De scheep vaartsector was verdeeld waarbij Ne derland en Van Ommeren hoger wa ren doch Holl. Amerika Lijn en Rett Lloyd terrein moesten prijsgeven. De staatsfondsenmarkt was wederom over een breed front gemakkelijker met weinig zaken. Deli Mij lag zwak inde markt op 56.10, Heineken had van winstnemin gen te lijden, waardoor dit fonds f 2.5Ö inzakte tot 169.50. KZ-Organon was gemakkelijker op 135.20 en KLM een halve gulden lager op 194. De Auto Financier (incourant) heeft ovar 1968 het forse verlies van 1967 weten om te buigen in een winst van f 266.000 welk bedrag aan de reserves wordt toegevoegd. Er wordt wederom geen dividendvoqrstel gedaan. De aan delen van deze maatschappij werden op de incourante markt geadviseerd op 95. Qe markt sloot voor de internationale waarden op vrij wel, het hoogste punt van de dag. AKU verliet de markt op 114.30, Hoogovens herstelde zich weer tot 96.60, Unilever wam op 100.50, Philips werd op 62.50 verhandeld en in< Kony Olie gingen op de valreep nog 2000 aandelen om op 165.10. In de eerstè periode stegeh Naarden en Naeff ieder 5 punten. Nutricia en' Ass Rotterdam gingen ieder 9 punten omhoog. VIJG-Papier verbeterde 8 puntpn.Boeke en Huidekoper was 60. punten hoger op 180. Zoals bekend is dit de biedkoers op de nog alle uit staande aandelen van Boeke en Huide koper. Elsevier verbeterde, na voor gaande biedkoersen, dertien gulden. Dessaux ging f3,90 omhoog. DRU en Erdal daalden ieder 5 punten. Drukke rij De Boer gaf 8 punten prijs. Tho massen en Drijver zakte f 1,40, evenals Billiton-2, Gist-Broc gaf f 1 (11 punten! prijs, Van der Grinten was f4 en Kluwer f7 lager. Tenslotte steeg Bergoss 21 punten. Eerste lijst Acila 12 verw Kopenhagen Acmaea 12 NW Wellington Acteon 12 verw Thamesha- ven Annenkerk 12 NO VUIano Area 12 vertr Thameshaven Atemis 12 zw Qeussant Areas 12 Lissabon Amerskerk 10 East London Anne Herfurth 33 Piomblno Adonis 12 N Flnlstefre Algorab 12 ZW Flnlsterre Amperan 11 vertr Singapore Attls 12 O Kreta Arlstoteles 12 Z Jalal Batu 12 Z Kaap FUtlsterre BUUton 12 vertr Belawan Barendsz -12 Bayonne Berkelstrobm 11 Vlgo Chevron Arnhem 12 NO Mombasa Chevron Lelden 12 ZO Me- dan Chevron Rotterdam 13 NW Casablanca Congokust 12 aank Luanda Cartagó 12 NÓ Kfc> Kennedy Chevron Amsterdam 12 Santo Domingo Charls 11 O Bermuda Chevron The Haguê 12 Singapore Daphne 12 N Dakar Diloma 12 W Sa'oang Doelwjjk 12 NO Kuiamurla eil J Dutch Faith 12 Barcelona Dtch Master 12 Mlddlesbro Dutch Spirit 13 Patras Esso Rotterdam 12 vertr Palm as, Esso Amsterdam 12 t/a rede Foresthill 12 ZÖ Kaapstad Geertje Buisman 12 f vertr Haifa Gaasterkerk 12 Genua Ganymedes 12 NO Saomlquel Gul hol lander 12 O St Helena Hollandsdreef 12 O Guam Hoop 11 Bremen Hollandsdlep 12 vertr Shang hai Karlmata 12 NO Mauritius Kelletia 12 vertr Calcutta Kermia 12 W Sabang Kieldrecht 12 W Kaapstad Klnderdyk 11 vertr Helsinki Koplonella 12 NO Socotra Kylix 12 vertr Dampier Koudekerk 12 Genua Kaaphoorn 12 NO St Maar ten Krebsla 12 verw Sew aren Laarderkerk 12 rede Bushlre Lovellla 12 ZO Kuriamuria Lelykerk 12 ZW Luderitzbaal Lion of Judah 12 ZW Rasha- fun Lycaon 12 O Durban Loirelloyd 12 Aank Duinker ken Meerdrecht 12 ZW. Dakar Mijdrecht 12 NO Pantëllana Mithras 12 Alicante Mamclloyd 10 Portland .Merwehaven 12 Boulogne - Macoma 12 Lissabon Mainllóyd 12, vertr Singapore Merseylloyd 12 Penang Munttoren 12 vertr Panama kan Nederwaal 12 vertr Manila N'everlta 12 ZW Agadir ede riek 12 N Tlores Ondlna 12 vertr Puerto Mi randa Oranje Nassau 13 verw Geor getown Oceansprinter 12 ZW Fastnet Phillppla 12 ZW Quessant Prinses Emlla 12 vertr Sevil le Phlletas 11 Napels Prinsegracht 12 Nprrkoplng Phllidora 12 O Belra Prinses Maria 12 aank Barce lona Provenierssingel 12 NO Mau ritius Queen of Sheeba 12 Z Dakar Radja 12 NO Belra Randfonteln 12 ZO St Helena Rljnborg 12 Hamura. Rijndam 12 zo Halifax Rotterdam 12 Z Bermuda Senegal kust 12 aank Ant werpen Spaarnekerk 12 w Vincent Stad Den Haag 12 NW Cabo Straat Freetown 11 vertr Streefkerk 12 NO Mauritius Monrovia Serooskerk 10 Kaapstad Slmonskërk 12 Bremen Schlehaven 12 Duinkerken Stnon 12 aank Antwerpen Stad Zwolle 12 ZO Hallfax Schouwen 12 ZW Az-oren Sotón 12 aank Georgetown TjlwangJ 12 verw Kèeiung Vltrea 12 NO Recife Volharding 12 NW Kp Bon Waalekerk 12 ZW Las Pal mas Walcheren 12 w Lissabon Wonc*obo 11 Chalna Zaankerk 10 Bourenco Zwljndreeht 13 Z Conakry Zafra 12 Kaapstad Tankers Ablda 21 pm iri het Panama- kanaal verwaaht o naar Curacao Aclla 12 van Kopenhagen naar Stockholm. Kielerka- naal, verm Curacao. Car- don, Panamakanaal, Valpa- rlso. Jcallao. Guayaquil Acmaea 13 te Wellington verw, Auokland, Geelong, Bukom Acteon 12 te Thameshaven verw, Curaoao voor orders Area 12 te Thameshaven naar Klllingholme, Jarrow, Teesport, verm Saltend. Thameshaven Camltla 13 te Card on verw, Curacao, Mersey, Rotter dam CapLsteria 22 te Port Gentil verw (wordt verm Bonny, Le Havre) Clnulia 22 te Curacao ver wacht Crania 18 te Stanlow naar Barton, Curacao, Cardon. SUnlow, Barton nallla 18 ter hoogte Kaapstad verwacht op weg. naar Genua Daphne 17 te Port Gentl) verw. (wordt verm Bonny. Fretfprlcla) Dladema 16 ie Bukom ver- waoht. verm" Kharg island. Tenerlffe Diloma 31 lu de Per/. Golf verwacht: verm Mena al Fahal. Fredericla Dlone 22 te Sydney ver wacht. Geelong Doslna 28 te Sydney ver wacht. Geelong Kabylla 17 In het Panamaka naal, verw op weg naar Curacao Katelysia 36 te Pladju verw, Sambu, Pladju, Sambu, Bukom Kermia 15 te Bukom ver wacht, Tabangao, Hong kong Koplonella 28 te Banana ver wacht. Las Palm as Koratla 14 te Bukom verw, Yokkaichi, verm, Bukom Korenla 33 te Bukom verw, Singapore Afea, Bukom Korovlna 13 te E astham verw, Stanlow, Rotterdam. SwvdsvaU Kosocla 13 te Bandar Mahshahr verw, Durban, óm Kaap de Goede Hoop naar Curacao Kossmatella 18 te Bukom verw, verm Singapore Area Krebsla 12 te Sewaren verw, Trinidad, verm Sewaren Kryptos 13 te Teneriffe verw. Tripoll Lyblë, Pirae us Lovellla 14 te Mena al Fahal verw, bunkeren. Umm Zald Srlracha Macoma 1.8 pm ter hoogte Kaapstad verw. op weg naar Mena al Ahmadi. verm, Rotterdam Metula 22 te Kharg Island verw, (wordt verm Mena al Ahmadi. Rotterdam) Neverita 15 te Lavera verw. Tripoll, Lybanon, Rotter dam O no ba 22 to Gamba, verw. Curacao Patro 16 te Mena. al Ahmadi verw, om Kaap de Goede Hoop naar Spezia Phillne 11 te Bonny verw, Le Havre, verm, Gamba, Cu racao Phllippia 13 te 'Itiaraeehaven verw. Curacao Sepia 25 te Mena al Ahmadi verwacht Vlana 15 te Porto Miranda verw, Portland/Maine Vivlpara 16 te Curacao verw. (wordt verm pto Miranda, Rouaan) Zafra 32 ter hoogte Kaapstad verwacht op weg naar Cu racao Zaria 22 te Mena al Ahmad! verwacht Sleepboten Rode Zee; Rotterdam/Oki nawa IX thv Freetown Witte zee. Amster dam/Australië io te Balboa Zwarte Zee 12 in Perzische Golf Hudson 12 te Singapore Mississippi 12 te Quebec Thames ia langszij Japans ms Shelyo Maru a/d grond oost van Bahrain Elbë. 12 te Rio de Janeiro' Orinoco, 9 te Bombav Tasman Zee, Baitlmor«/LU- sabón, 13 oost van Newport News Schelde, 11 te Curaoao Oostzee. Fremantle/Keeluna, 11 zuid van Balik Papan

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 11