Deze week starten zes scholen onder één dak WEEKAGENDA VOORSCHOTENSE wijk Noord-Hofland: Nu ook de jongens overleden Ds. Modderraar gaf zich zoals hij is Anderen dachten dat hij grapjes maakte Deel universiteitsbibliotheek verhuist naar textielfabriek - Veld ra ook ontmoetings- en gezondheidscentrum iet Heynlaan wordt nu doorgetrokken gezinnen )rie dakloos door felle brand Afscheid in Voorschoten Man verdronken in Alphen Faliede Bagijnkerk afgekeurd Ik zee verdronken renner reed zonder licht De 300.000ste in Poelmeer '-?-6LIiEUWE leidse courant 3 maandag 11 augustus 1969 VOORSCHOTEN Deze week begint het lager onder lijs en kleuteronderwijs in de nieuwe wijk Noord-Hof- &en und. Drie lagere scholen en drie kleuterscholen komen de ond»nder één dakHiervoor is gebouwd een 14-klassige per- mnente school bij de Admiraal de Ruitersingel (type Midden-Hollandschool"De eerste paal ging vorig lahar augustus de grond inde bouwkosten bedroegen ieri 1.100.000. ka •kor< eerd Hoewel de school is bestemd voor et lager onderwijs 'de lokaal-af- letingen zijn 56 m2) is er ook tij- op elijk het kleuteronderwijs in ge nisvest. Maandag begint de r.k. \T0orderhof"-school, dinsdag de lCel" rot.-clir. school en de openbare spa Wethouder Schramaschool". woens- 1 ag de kleuterscholen: de r.k. „De rec Ieine wereld", de openbare en de erot.-chr., beide laatste scholen heb- a !n nog geen naam. m; op <eli Zes scholen onder één dale met "rie ingangen- Iedere school krijgt ree lokalen en vrijwel evenveel :eU erlangen: ongeveer 35. Er is een s echte samenwerking tussen de hoolbesuren, maar ook tussen de ,°®cioofden. De lagere beginnen ieder J 'pet een eerste en een tweede Mas. Volgend jaar worden de lagere iholen uitgebreid met ieder een as. Het is de bedoeling in de wijk (oord-Hofland" drie kleuterscho- n te bouwen. Tevens is er ruimte m de 14-iklassige school nogmaals iet acht lokalen uit te breiden. Ook er plaats voor een gymnastieklo- aaL Voorlopig zal de reeds gebouw- rj SASSENHEIM Gistermiddag r> eeft een felle brand een bedrijfs- and, een woonhuis en enkele ver- uurde kamers verwoest, waardoor ie, rie jonge gezinnen dakloos raak- i cfcn. Om half drie werd de brand de werkplaats van Garage Ver- choor te Sassenheim ontdekt door i omwonende. In deze werkplaats mi aren een autospuiterij en een car- ze' osserieherstelplaats ondergebracht. an oewel de brandweerkorpsen van 5Cb assenheim en Voorhout snel aan- va fezig waren konden zij niet ver- ,el( inderen dat werkplaats met kan oor, een bijbehorend woonhuis en en aantal kamers boven de werk- laats volledig werden vernield, 'an de bewoners, die afwezig wa ren toen de brand uitbrak, kon een huisraad worden gered. De chade wordt geraamd op ongeveer 30.000 gulden. de aula van de school worden be nut als gymnastiekzaal. Schoolbus verdwijnt De aula is voor ongeveer driehon derd zit/plaatsen en zal waarschijn lijk de eerste tijd ook kunnen wor den gebruikt voor activiteiten in deze wijk. Noord-Hofland ligt nog tamelijk geïsoleerd van het dorp Voorschoten. Verwacht wordt dat binnen een jaar de verbinding van deze wijk door het doortrekken van de Beethovenlaan gerealiseerd kan worden. De doorbraak naar de Leidseweg via de Piet Heynlaan komt spoedig gereed. Vier leegstaande woningen zijn deze week afgebroken, waar door de Piet Heynlaan aansluiting op de Leidseweg kan krijgen. Zolang de lagere scholen nog niet de leerlingen kunnen opvangen die al twee klassen hebben doorlopen, zal voor de oudere kinderen de schoolbus blijven rijden. Deze schoolbus, nu in samenwerking met de gemeente Leiden, vervoert de kinderen van de Rijndijk (nu ge meente Leiden) en Leidseweg- Noord naar de scholen in het dorp. Tot volgend jaar juni blijft deze schoolbus gehandhaafd, daarna zal zij worden opgeheven voor de Rijn dijkkinderen. Ieder „Rijndijkkind'' dat bij de grenswijziging met Leiden op een Voorschotense lagere school was, heeft deze school dan inmiddels ver laten. Er zijn nog geen plannen voor de kinderen van Noord-Hofland, ouder dan die van de bestaande klassenin de „Noord-Hoflandse scholen", maar de ouders kunnen er zeker van zijn, dat het vervoer van de kinderen, die door hun leeftijd geen onderwijs in Noord-Hofland kunnen krijgen, zal worden gere geld. \log herben Noord-Hofland heeft reeds een begin van een winkelcentrum, maar nog geen eigen kerkgebouwen. Voorlopig zal geen enkele kerk in deze wijk gaan bouwen. De Her vormde Gemeente heeft al een ka pel aan de Rijndijk, de r-k. kerk een parochiekerkje aan de Rijndijk. Alleen de Geref. Kerk heeft in deze omgeving geen eigen kerkgelegen heid. De Hervormde Gemeente en de Geref. Kerk willen per 1 januari in de aula kerkdiensten gaan hou den. Deze diensten zullen dan beur telings door één kerk worden ver zorgd. Schoolhoofden Er komt spoedig in Noord-Hof land een ruimte speciaal voor de verenigingen, ook de kruisvereni gingen. Het is de houten noodschool, waar tot vorige week de dienst openbare werken in gevestigd was. Deze houten school wordt van de Oranjeboomlaan verplaatst naar „Noord-Hofland". Deze week klinkt dus in Noord- De grote gemeenschappelijke school in Noord-Hofland te Voorschoten, die deze week in gebruik wordt genomen. Het een voor uitbreiding vatbaar permanent complex. Vandaag zijn de eerste kinderen de nog door onkruid omzoomde school deuren binnengegaan. Interieur en afwerking van dit gebouw zijn bijzonder smaakvol. Op de achtergrond het grotendeels al bewoonde complex van 163 premie-huurwoninen in Noord- Hofland en daarachter ziet men al de flats van Leiden-Zuidwesi. Foto N. van der Horst Hofland voor het eerst de school bel. Dan staan zes schoolhoofden onder één dak gereed om de leer gierigen op te vangen. Het zijn voor het lager onderwijs de heren J- Tjalkens (openbaar), P. Brussee (Prot.-chr.) en H. F. J- Beckers (r.k.) en voor het kleuteronderwijs de dames A. Delvoye-Dortmundt (openbaar), E. M. Mulder (prot.- chr.) en I. H. M. Knijnenburg (r.k-). De officiële openiijg van de school zal vrijdagmiddag om vier uur plaats hebben- De Hazerstvoudse drieling HAZERSWOEDE Van de Ha- zerswoudse drieling, die vorige week maandag in het Academisch Zieken huis te Leiden werd geboren, is geen kind meer in leven. Nadat woensdag Desiré Antoinette was overleden, stierven vrijdag en zaterdag de beide jongetjes Ronald Harald en Leonard Bernard. Aanvankelijk ging het met de zich in couveuses bevindende kinderen goed. Later deden zich complicaties voor, die hel einde betekenden van dit qua lichaamsgewicht wel zeer lichte drie tal. Feestelijke opening café-rest. Groenoord LEIDEN Op vrijdag 15 aug. zal de Horeca-afdeling van de Vee markt-sporthal aan de Willem de Zwijgerlaan feestelijk in bebruik worden gesteld. Deze ingebruikne ming zal geschieden door mevr. E. Harmsen, echtgenote van wethouder p. I. Harmsen. Hierna worden de genodigden op het balcon verwacht, waarna de toeleveringsbedrijven zich zullen presenteren. Hieraan werkt het Leidse Muziekkorps „de Burcht" mede, terwijl ais bijzondere noot de originele oud-Hollandse Am- stel-Brouwerijwagen met paarden, die voor dit doel speciaal uit Am sterdam wordt overgebracht, zal oprijden. VOORSCHOTEN In een bijzondere dienst in de Geref. kerk nam ds. D. J. Modderaar afscheid van zijn Gemeente. Als tekst voor de predi king koos hjj vers 23a van de brief van Paulus aan de Colossenzen: „Indien gij slechts welgegrond en standvastig blijft in het geloof". Er bestaat geen onzekerheid zodra het Evangelie als basis wordt geno men voor het leven. Geloof en lief de gaan samen het geloof in Christus en de liefde tot de naasten. Het christendom mag nimmer een vernisje worden. Het kerkbezoek op de zondag moet worden vervolgd in het leven van alledag. Burgemeester L. de Kool, die met de wethouders en de gemeentesecre taris de dienst meemaakte, dankte na afloop ds. Modderaar voor het werk gedurende de afgelopen negen jaar in Voorschoten. Hij noemde de pastores de „wegwijzers" in het dorp. Pastoor J. Blonk sprak namens de gezamenlijke geestelijkheid en noem de de dominee een man, die zich steeds heeft gegeven zoals hij was. Hij wilde graag oecumenisch werken, maar wenste door middel van de oecumene geen vaag soort christen dom. Ds. G. de Zeeuw sprak als collega en als afgevaardigde van de classis Leiden en prees hem om zijn eerlijk heid en goedwillendheid. Ten slotte werd namens het af- scheidscomité een diaprojector met scherm en tafel aangeboden. Me vrouw Modderaar kreeg een kapta- ALPHEN In het Aarkanaal is gistermiddag omstreeks 4 uur de 26-jarige Marokkaan Ben-Ahmed Slimane verdronken. De man, werkzaam in Brussel, was in Ne derland met een broer om een ver blijfsvergunning te halen. Hij bezocht in onze gemeente een aantal landgenoten die hun tehuis hebben bij de familie Rodenburg aan de Oostkanaalweg. De Marok kaan vroeg aan de lieer Rodenburg een zwembroek. In het Aarkanaal waren verschillende personen aan is w voor bejaardendag ZOETERWÖUDE Een groot le- .j, er hengelaars viste zaterdagmiddag d an de Vliet onder supervisie van ,v e visvereniging Vrouwenweg ten ate van de uitgaansdag van de be- 'arden. Het aantal hengelaars be- itijroeg 379. Zij vingen in totaal 743 laatvissen. De visvereniging mocht pfit vorstelijke bedrag van f 2.107 in 'ntvangst nemen. Een knap stuk "erk van de Vrouwenweg waarbij in 16 'et bijzonder de heer J. Hulsbos veel 1 of verdient. Ruim 100 deelnemers "ochten een prijs in ontvangst ne- g oen. De hoogst geklasseerden wa- 'en: i j. van Went stalen roeiboot; W. van der Linden komplete hen- leluitrusting; 3 J. Gelijnse komplete Werphengel. LEIDEN De Rijksgebouwendienst heeft de voormalige Faliede Bagijnkerk, waarin de oudste magazijnen van de universiteitsbibliotheek zyn ondergebracht, afgekeurd. Tegen het eind van de zestiende eeuw werd de toen leegstaande kerk in gebruik genomen door de Universiteits bibliotheek en in de loop der eeuwen werden aan dit oude gebouw ver scheidene ruimten toegevoegd. De afkeuring betreft nu het oudste deel van het gebouwdat het verst naar achteren lifft. Het hier opgeslagen boekenbezit zal worden overgebracht naar de voormalige sajetfabriek van Van Wijk en Heringa aan de overkant van het Rapenburg. Zoals bekend, zal de bibliotheek pas na de reali sering van het Witte-Singelplan geheel uit haar ruimtenood zijn verlost. De Leidse Universiteitsbibliotheek is uitgegroeid tot de grootste biblio theek van ons land. Het achterste deel van het complex aan het Ra penburg, de voormalige kerk dus, kreeg in de loop der jaren voona- melijk een magazijnfunctie voor het oudste deel van het nog steeds snel groeiende boekenbezit jaar lijks wordt dit bezit met rond twin tigduizend exemplarén uitgebreid- In kluizen Als gevolg van de hierdoor met de dag groter wordende ruimtenood werd ook al een deel van 't Rijksher barium in gebruik genomen als hulpmagazijn. De recente afkeuring van het oude kerkgebouw heeft de problemen nog vergroot. De voor malige textielfabriek wordt nu ge schikt gemaakt om als magazijn voor de U.B. te fungeren. Zo worden voorzieningen getroffen ten behoe ve van de brandveiligheid en een goed „conserveringsklimaat". De befaamde collectie handschrif ten en andere kostbare onderdelen van de U.B- zijn in kluizen opgesla gen. Vitrage vatte vlam KATWIJK By een binnenbrand in een woonboot aan het einde van dc Noordwijkerweg in Katwijk aan den Rijn is voor f 1500,- schade aan gericht. De brand is ontstaan door dat de vitrage in brand raakte na dat de zon voortdurend op een ruit had gestraald. Omwonenden hebben de brand geblust. Hoog en laag water Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Dinsdag 12 augustus, hoog water om 2.50 en 15.14 uur, laag water om 11-02 en 23.22 uur. NOORDWIJK De 22-jarige Am sterdammer D. A., die zondagmid dag om 2 uur met zijn verloofde en enkele kennissen aan het baden was, is door onbekende oorzaak in zee verdronken. Zes uur later werd het lichaam door de reddingsbrigade, nadat zij vele uren vergeefs had ge zocht, gevonden. Duinbrand in Katwijk KATWIJK Nabij het parkeer terrein in de Noordduinen is zater dagmiddag om kwart voor drie door onbekende oorzaak een oppervlakte van 500 m2 duin licht verbrand. De brandweer van Katwijk heeft het vuur geblust. Automaten gekraakt LEIDEN In de nacht van za terdag op zondag zijn drie automa ten in de Valeriusstraat gekraakt.. Het geld werd eruit gehaald en de „kra kers" namen ook pakjes sigaretten mee. LEIDEN Uit de auto van een Delftse natuurkundeleraar is in de nacht van zaterdag op zondag een zwarleren etui gestolen, waarin auto papieren en honderd gulden zaten. De afgesloten auto stond in de Pot- gietcrlaan. Langs de Leidseweg in Voor schoten zijn enige woningen ge sloopt waardoor nu de Piet Heynlaan kan worden aange sloten op de Leidseweg zodat de wijk Noord-Hofland een tweede en dichter bij het eigenlijke dorp gelegen verbinding krijgt. Op de achtergrond de eengezinswonin gen im. Noord-Hofland. Over niet al te lange tijd hoopt men de een eind westelijker parallel met de Leidseweg lopende Beethoven- laan ook door te trekken naa Noord-Hofland, waardoor deze wijk een regelrechte verbinding krijgt met Adegeest en daarmee met het dorp. Foto N. vam der Horst HAZERSWOUDE Hoe gevaar lijk het is wanneer een wielrenner 's avonds zonder licht rijdt, bleek zaterdagavond weer toen de wielren ner J. B. uit Zoetermeer op de Ge- meneweg juist over de spoorweg overgang in botsing kwam met de wielrijder J. L. M. de B. uit Hazers- woude. De gevolgen waren voor De B. uit v Hazerswoude minder prettig. Deze liep een hersenschudding en een kaakfraktuur op en moest wor den opgenomen in het Academisch Ziekenhuis te Leiden. ZOETERWOUDE Deze week hervat de Zoeterwoudse tafeltennis vereniging PIT '54 de training, van daag, dinsdagavond en zaterdagmid dag worden de leden weer in de gymzaal verwacht. De nationale kampioen Bert van der Helm speelt zaterdagmiddag om vier uur enkele demonstratiepartijen in de gymzaal aan de Schenkelweg. het zwemmen en Slimane sprong ook pardoes het water in, dat aan de kant ongeveer 1,80 m diep is. Men vermoedt, dat hij de diepte van het water heeft onderschat. Gespartel De man kwam nog enkele keren spartelend boven en de andere zwemmers en mensen op de kant dachten dat hij wat grapjes maakte. Zelfs toen hij wat lang onder wa ter was, meende men dat hij een eind verder boven zou komen. Toen men argwaan kreeg, was het de 25-jarige J. P. van Veen, die hem spoedig opdook en naar de wal bracht. Een leerlingverpleeg ster begon direct met mond-op- mond beademing, die later werd overgenomen docr dokter v. d. Ent Braat. Het mocht echter niet ge lukken de levensgeesten op te wek ken. OEGSTGEEST Vanmorgen rond half twaalf heeft het zwembad Poelmeer de 300.000ste bezoeker ontvangen. felgarnituur met spiegel. De drie kinderen werden bedacht met een servetring en een reiswekkertje. Ieder kreeg de gelegenheid het echtpaar Modderaar de hand te drukken. Onder de aanwezigen wa ren alle pastores van de Voorscho tense kerken en ook ds. K. Smit uit Heemstede. Minicorso door Alphen ALPHEN Een aantal leden van de amusementvereniging „De Cas- carvieten" trok zaterdagmiddag, ge stoken in boerenkielen, op fietsen met versierde karretjes door Alphen. De leden brachten hiermee hun te leurstelling tot uiting over het be sluit van het bestuur van ..Kleur en Fleur" om dit jaar geen corso te houden. De stoet werd geopend door het muziekkorps van Crescendo. Beiaardconcert in Alphen ALPHEN Vanavond van 8 tot 9 uur geeft Rien Ritter een beiaard concert. Programma: 1. Jubileumlied „50 jaar Nederlandse Klokkenspel Ver eniging". 2. Volksliederen uit: Frankrijk. Duitsland en Engeland. 3. a) Plaisir d'amour; b) Melody; c> La Paloma. 4. Bewerkingen voor beiaard. 5. Selectie Volksdansen. ALPHEN Het meisjeskoor „De Lenteklokjes" afd. A, B, C. o.l.v. Dirk van Vliet, zingt weer op woens dag 13 augustus. Er staan verschei dene opnamen voor radio en plaat en de jaarlijkse uitvoering op het programma. Nieuwe leden zijn har telijk welkom. Repetities worden ge houden voor meisjes van 6 tot 9 jaar 5 tot 5.30 u., 9 tot 12 jaar 5.30 tot 6.15 u., 12 jaar en ouder 6.15 tot 7 u. Ze repeteren elke woensdag in de Immanuëlschool, Anna van Bu- renlaan. LEIDEN Een 17-jarige brom fietsster is zaterdag om kwart voor zes op de Jan van Houtkade aange reden door een auto die een parkeer plaats wilde verlaten. Het meisje is met een hersenschudding naar het Academisch Ziekenhuis gebracht. DINSDAG 12 AUGUSTUS KATWIJK AAN ZEE Nieuwe Kerk, uur: orgelconcert Charles de Wolff. VRIJDAG 15 AUGUSTUS Pieterskerk 8.15 uur: orgelconcert Al- bert de Klerk. NOORDWIJK-BINNEN: Grote Kerk, 8 uur: orgelconcert Feike Asma. DIENST APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende gevallen: Centraal Apotheek, Breestraat 74, telef. 20552. Apotheek A van Breest Smallen- burg te Leiderdorp is de gehele week geopend. De Oegstgeestse Apotheek Is op zondag 10 augustus gesloten van 8 tot 24 uur. De zaterdag-, zondac- en nachtdienst van Apotheek Voorschoten wordt waar genomen door de Centraal Apotheek. Films CAMERA 's middags.- Joe Hamn>,ind en de Indianen, a.l.; 2.30 uur: Barbarclla. 18 jr., 7 en 9.15 uur; nachtvoorstelling: Ongeremde driften. 18 jr., vr en zat 23.30 uur. LIDO Catherina, 18 Jr., dag. 2.30 7 en 9.15 uur. LUXOR Matinee, De Boemelstuden ten. dag. 2.30 uur; 's avonds: In de greep van de misdaad, dag. 7 en 9.15 uur. REX Gungala. maagd van de jungle, 14 jr.. dog. 2.30. 7 en 9.15 ur: nachtvoor stelling: De vampier van Parijs, vr en zat 23S0 uur. STUDIO Samen uit, samen thuis, a.l., dag. 2.30. 7 en 9.15 uur (2e week). TRIANON Sound of music, aJ„ dag 2 en 8 uur (2e week). Behandeling na ongevallen De poliklinische bahandellng na onge- vallen wordt van dinsdag 12 uur. ('s mid dags tot woensdag 12 uur waargenomen door het Dlaconessenhuls. Vrijdag 12 uur tot zaterdag 12 uur door het St. Elizabeth- ziekenhuis (Hooigracht). Op andere werkdagen en op zondagen door het Aca demisch Ziekenhuis. Gemeenschap Zuid-West Hulpverlenings- en informatiedienst voor Lelden-Zuld-West, secretariaat Jac ques Urlusplantsoen 83- voor hulpverle ning: telef. 24101 bij geen gehoor telef 20460: voor Informatie: telef. 33921. Bezoekuren Ziekenhuizen Academisch ziekenhuis voor patiënten In klasse la lb en 2e dagelijks 10.30—11.30. 14.30—16 eD 19—20 uur. Voor patiënten tn klasse 3 maandag, woensdag, donderdag en vrijdag 18.15—19 dinsdag 1314 zaterdag 15—16. zondag algemeen christelijke en nationale feest dagen 14.30—16 uur. Vrouwenkliniek: maandag t/m vrijdag 18.45—19.30 uur, zaterdag 15.30—16.30 uur zondag 15.30—17 uur. Klassepatiënten op de vrouwenkliniek dagelijks 10.39—11.30, 14—16.30 en 19—20 uur. Op de afdelingen verloskunde en kin dergeneeskunde kunnen kinderen bene den de 6 resp. 12 Jaar niet worden toege laten. In het belang van de patiënten kunnen niet meer dan twee bezoekers tegelijk bij een patiënt worden toegelaten. Ellsabethzlekenhuis Lelden derde klas dagelijks van 2 tot 3 uur en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht, kraamafdeling dagelijks van 3 tot 4 en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht; tweede klas dagelijks van half 12 tot 12. 2 tot 3 en dagelijks van half 7 tot half 8. Annakllnlek Lelden dagelijks van half twee tot half drie en bovendien op dinsdag-, vrijdag- en zaterdagavond van zes tot zeven. Klassepatiënten dagelijks van zeven tot acht. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest, dinsdag en vrijdag 13 tot 14.30 uur, zon dags U tot 12 en 2 tot 3. Dlaconessenhuls. dagelijks eerste kl. 11 tot 12, 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.; tweede kl. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.; derde kl. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 u.; kinderafdeling dagelijks van 2.15—3 en 8.307.15 uur. ALPHEN Rijnoord alle klassen dage lijks van half 5 tot half 8. op zondag van 4 tot 6 met bovendien op dinsdag en don derdag een halfuurtje voor vader van 6 tot half 7. NOORDWIJK - Sole Milo klasse-pa- tlënten dagelijks van 3 tot half 5 en des avonds van 7 tot 8. zaalpatiënten zon. dgs. van I tot 3. dinsdag van 1 tot half 3. donderdags van half 7 tot half 8 en zater dags van 1 tot half 3. KATWIJK Zeehospitium, longkllnlek dagelijks van half 3 tot half 4. dinsdag en donderdag evenwel van 7 tot 8. tbc-afde- llng dagelijks van half 3 tot half 5. Reva lidatiecentrum dinsdag en donderdag van 7 tot 8 en zaterdag en zondag van half 3 tot half 5. Revalidatiecentrum kinderen woensdag van 7 tot 8 zaterdag en zondag van half drie tot half vijf. Longkllnlek en tbceafdellng kinderen woensdag van 7 tot 8 en zaterdag en zondag van half 3 tot half 4. Musea en Hortus Museum Volkenkunde. Steenstraat: op werkdagen van to tot 5 u.. ook zaterdag, zondag van l tot 5 uur. Museum Oudheden. Rapenburg op werkdagen van 10 tot 5 u.. ook zaterdag, zondag van 1 tot 5 uur. Sted. Museum De Lakenhal. Oude Sin gel op werkdagen van 10 tot 4 uur. zon dag van I tot 4 uur. Hortus Botanicus (Rapenburg), op werkdagen van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uur. kassen zaterdags en zondags gesloten, ten. Museum molen Dc Valk Dagelijks open van 10 tot 5 u„ zondag van 1 tot S uur. maandag gesloten. WASSENAAR - Kustzaal Hcuff, Hof- laan 7: tentoonstelling van schilderijen van Paul Arntzenlus. tot en met 20 aug.. maand, t.e.m. zat. van 10 tot 17 u.. dlnsd. av. 8 tot 10 uur. Mobtel Kantoor ANWB Elke donderdag van 10 tot 4 u. op Lam mermarkt btj molen De valk. Alarmnummers Brandweer 5 maal 3. Politie 5 maal 4 Doktersdlenst: 5 maal 2 (zat. 10 u, voor middag toi zondag 24 uur). EHD: 20645.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 3