Brief aan Zoeterwoude toch niet verzonden de pier WEEKAGENDA kamsteeg Centrale maandag in raad Alkemade voor de limerick van de week een polaroid land camera (f 129.-) cadeau Op eerste bollenveiling werd vlot verkocht B. en W. van Leiden vragen excuus '■tSSprr Maandienst in herv. kerk te Leiden GEMEENTE LEIDEN Handje bezeerd. Flinkerd zijn. Mama heeft jodium. Zonder pijn. UNIEK VOOR LEIDEN Weg vijver Zwembad in Alkemade LEIDSE COURANT VRIJDAG 11 JULI 1969 LEIDEN In uitvoerige brieven aan de gemeenteraad van Leiden en aan de raad van Zoeterwoude hebben B. en W. vandaag excuus aan geboden voor een mededeling van burgemeester Van der Willigen in de laatste raadsvergadering over de nieuwe elektriciteitscentrale. De Burgemeester deelde toen naar aanleiding van een opmerking van het raadslid Van Aken wat geprikkeld mee, dat een op 3 maart van dit jaar in overleg met het seniorenconvent opgestelde brief voor zover hem hekend wel degelijk aan Zoeterwoude was verzonden. Hij voegde daar nog aan toe. „dat het postverkeer tussen Leiden en Zoeterwoude altijd nogal moeilijk verliep". De heer Van Aken had in die raadsvergadering verklaard, dat hij met de burgemeester van Zoeter woude over de centrale had ge sproken en dat deze had ontkend, dat de gewraakte brief was binnen - gekom. In hun spijtbetuigingen aan beide gemeenteraden geven B. en W. van Leiden dit nu toe, waarbij wordt opgemerkt, dat burgemeester Van der Willigen zijn mededeling te goeder trouw deed. Tot onze grote spijt hebben wij Indertijd verzuimd het senioren convent en de raad van Zoeter woude ervan op de hoogte te stel len. dat de brief nog niet was ver stuurd. zeggen B. en W. nu. Dit niet versturen vond oorzaak in het feit, dat er zoveel problemen waren gerezen ten aanzien van de plaats van vestiging van de centrale, dat B. en W. het juister achtten de brief van 9 december 1968 van het gemeentebestuur van Zoeterwoude. Overleg B. en W. van Leiden ronden hun spijtbetuiging aan de raad van Zoe terwoude af met de volgende mede delingen over de centrale: Hoewel ook op dit moment nog niet bekend is. waar de Centrale uiteindelijk zal worden gebouwd, achten wij het gewenst u nu nadere mededelingen te doen naar aanlei ding van genoemde brief, zij het dat deze niet volledig kunnen zijn in verband met de verschillende nog onzekere factoren die bij de bouw van de centrale een rol spe len. Ongetwijfeld zal u bekend zijn, dat de n.v. E.Z.H. de gemeente Leiden als deelneemster in deze n.v. de opdracht heeft gegeven tot de bouw van een elektrische cen trale. Bij de bepaling van de vesti gingsplaats van deze centrale werd uitgebreide onderzoekingen de Barrepolder in uw gemeente als de meest geschikte plaats hiervoor aangewezen. Mede de bezwaren van het Hoogheemraadschap van Rijn land tegen deze vestigingsplaats hebben de commissie elektriciteits werken, ingesteld door de minister van Economische zaken, aanleiding gegeven de vestiging van de cen trale op een andere plaats aan te bevelen. In verband hiermede wordt nu overleg gepleegd met diverse ge meentelijke, rijks- en provinciale instanties, zo ook met het Hoog heemraadschap van Rijnland, wier oordeel of advies van invloed kan zijn op de uiteindelijke toestem ming met betrekking tot de plaats en de bouw van de centrale. Dit overleg heeft nog niet tot resultaat gehad dat reeds de defi nitieve plaats van vestiging van de centrale zou kunnen worden be paald. Zodra hierover meer gege vens bekend zijn, zullen wij ons hierover nader met u in verbin ding stellen. Wij merken hierbij nog op dat het zoeken naar een andere vestigingsplaats voor de nieuwe centrale in principe slechts kan leiden tot het opgeven van de Barrepolder. indien die andere vestigingsplaats mede ten gevolge van een ruimere medewerking van de betrokken instanties, een meer •n heerlijke vacantiedag boven zee Uitkijktoren 45 m boven zee Onderwater .SK"»»"» 7eehenge<sP0,l_ centrum van vermaak scheveningen Jongen uit, water TSieuwe Rijn gered LEIDEN De 5-jarige Chris Westerhoven viel gisteravond tegen negen uur bij het spelen in het water van de Waardgracht. Het ongeval werd opgemerkt door de 18-jarige tandtechnicus Pieter Chris- pijn, die direct zijn huis aan de Utrechtse Veer verliet, de trap af stormde en gekleed te water ging. Na een paar keer duiken lukte het hem de jongen te vinden. Met be hulp van de inmiddels toegesnelde vader van de jongen werd Chris op het droge gebracht. Bewusteloos werd hij naar het Aacademisch Zie kenhuis vervoerd, waar hij later bjjkwam. economische exploitatie van de centrale tot gevolg zou hebben. Koelwater Maandagavond houdt de gemeen teraad van Alkemade een extra raadsvergadering, waarin ook over de centrale zal worden gesproken. De Leidse Biologenclub heeft na melijk het standpunt van de raad over de centrale gevraagd in ver band met de op 19 augustus te houden openbare bijeenkomst over deze zaak. Aangezien de raad tot nu toe formeel nog geen uitspraak heeft gedaan over de centrale en de zaak toch van groot belang is voor deze gemeente, hebben B. en W. de brief van de biologen aangegre pen om de centrale in de raad te behandelen. Want of de centrale nu in de gemeente Alkemade komt of in Leiderdorp. Alkemade krijgt in elk geval met de koelwaterproble men te maken, zo deele de secre taris van Alkemade ons vanochtend mee. Academische examens LEIDEN, 10 juli Rijksuniversiteit Doet. ex. rechten, vrije studierichting: mej. M A v d Heuvell (Sneek): doet. Ned. recht; mevr. F van Tuyll van Se- rooskerken-Hanisch ten Cate 'Hilversum1, mej. L B A de Zwaan (Amsterdam) Officiële publikaties LEIDEN Op 20 juli, de dag dat de maanraket met de astronauten aan boord haar reis zal beginnen, zal "s-morgens om 10 uur in de Hoog landse kerk in Leiden een speciale kerkdienst worden gehouden. Predi kant is dr. P. Schoonheim terwijl ook aanwezig zal zyn dr. II v d Laan radio-astronoom by de Leidse Sterrenwacht. Het ligt in de bedoeling dat over en weer vragen zullen worden gesteld en beantwoord met betrekking tot de betrekking van de „maanreis" gezien in het licht van de bijbel. HAZERSWOUDE Een opper man, aan het werk in de in aan bouw zijnde flat aan de Willem Kloosstraat 4. Rhynenburch. is gistermiddag vanaf de derde etage gevallen. De man werd met enkele breuken en andere verwondingen naar een Leids ziekenhuis overge bracht. Invoering verplichte halvedagsluiting fotodetailhandel Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat voor de duur van 3 maanden op de secretarie, kamer 125, ter lezing voor een ieder is nedergelegd de door de Raad dier gemeente in zijn verga dering van 30 juni 1969 vastgestelde verordening, houdende wijziging van 1953 1 (gem. blad no. 15), laatstelijk 1531 (gem. blad no. 15), laatstelijk gewijzigd by de verordening van 10 april 1967 (gem. blad no. 12). Deze wijziging houdt in, dat win kels waarin uitsluitend of in hoofd zaak het fotografische bedrijf en de kleinhandel in fotografische artikelen in de zin van het „Vestigingsbesluit Fotografische bedrijven 1960" plegen te worden uitgeoefend voortaan op maandag na 13.00 uur voor het pu bliek gesloten dienen te zijn. De gewijzigde regeling treedt met ingang van 14 juli 1969 in werking. betadine jodium N.V. Nieuwe Leidse Courant vraagt met spoed nog enkele VAKANTIEBEZORGERS voor OEGSTGEEST Aanmelden aan hel kantoor: STEENSTRAAT 37 - LEIDEN - TEL. 31441 Zaterdag 12 Juli LISSE St. Agathakerk 8.15 uur: orgel concert Charles J- de Wollf, APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende gevallen: Doeza Apotheek, Doezastraat 31, tel. 21313. Apotheek Voorschoten Is op zondag 6 Juli gesloten van 8 tot 22 uur. Apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp en de Oegstgeestse Apotheek zijn de gehele week geopend. Museum molen De Valk Dagelijks open van 10 lot 5 u., zondag van 1 tot 5 uur, maandag gesloten. Films CAMERA: Dr Jekyll en Mr. Hyde. 18 jaar, dag ook zo 7 en 9.15 uur elke mid dag om 2 en 4.15 uur Disney s tekenfilm parada vr- en zat-nacht 23 30 uur: LI el- desgodinnen, 18 jaar. LIDO: Thomas Crown 14 jar, dag. 3.30, 7 en 9.15 uur, zo 2 30, 4.45. 7 en 9.15 uur. LUXOR: 'n Rnar stel. a.l.. dag 2.30. 7 en 9.15 uur zo 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. REX: Liefde in hel stenen t:\ ierk. 18 jaar, dag. 2.30, 7 en 9,14 uur. vr- en zat- nacht 23.30 uur: De vierde scx. 18 jaar. STUDIO: Lieve John, 14 jaar, dag. 2.30. 7 en 9.15 uur, zo 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. TRIANON: Dat zit wel snor, 14 jaar. dag 2.30, 7 en 9 15 uur, zo 2.15, 4 30, 7 en 9.15 uur. BEHANDELING NA ONGEVALLEN De poliklinische behandeling na onge vallen wordt van dinsdag 12 u. Cs mid dags tot woensdag 12 uur waargenomen door het Dtaconessenhuls. Vrijdag 12 uur tot zaterdag 12 uur door het St. Elizabe- thztekenhuls (Hooigracht). Op andere werkdagen en op zondagen door het Aca demisch Ziekenhuis. GEMEENSCHAP ZUID-WEST Hulpverlentngs- en Informatiedienst voor Lelden-Zuld-West, secretariaat Jacques Urlusplantsoen 83; voor hulp verlening: telef. 24101 bij geen gehoor telef. 20460; voor Informatie: telef 33921. BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Academisch ziekenhuis voor patiënten tn klasse la, lb en 2e dagelijks 10.30-11.30. 14.30 16 en 19-20 uur. Voor patiënten in klasse l maandag, woensdag, donderdag en vrijdag 18.15-19. dinsdag 13-14. zaterdag 15-16, zondag alge meen christelijke en nationale feestdagen 14.30-16 uur. Vrouwenkliniek: maandag i/m vrijdag 18.45-19.30 uur. zaterdag 15.30-16.30 uur. zondag 15.30-17 uur. Klassepatiënten op de vrouwenkliniek dagelijks 10.30-11.30. 14-16.30 en 16-20 uur Op de afdelingen verloskunde en kin dergeneeskunde kunnen kinderen bene den de 6 resp. 12 Jaar niet worden toege laten. In het belang van de patiënten kunnen In Voorschoten heb ik een kennis Van tachtig, ze speelt daaglijks tennis Enorm! Maar sinds kort, doet ze aan watersport. Ze zegt dat ze door Kamsteeg weer twen is. Ingezonden door: A. GLASBEEK Bernhardstraat 10, Leiderdorp OEGSTGEEST - Geversstraat 30 LEIDERDORP - v. d. Valk Boumamveg 2 VOORSCHOTEN - Hofweg 39 (a.d. Voorschoterw.) Er zijn veel mensen, die graag lime ricks maken. Kamsteeg biedt hen elke week een kans een prachtige Polaroid Land Camera te winnen. Dit Klaar te rwijl-u-wacht-toestel" is ook ge schikt voor kleurenopnamen. Uw in zendingen moeten één van de volgen de onderwerpen behandelen: Kamsteeg Volkswagen Kamsteeg Watersport Kamsteeg Schade Service Kamsteeg Verhuur Kamsteeg Rijschool Kamsteeg Occasions VOORWAARDEN Uw inzendingen (U mag er zoveel ma ken als u wilt) dient u wekelijks vóór donderdag 1 8 00 uur te deponeren in de wedstrijdbussen geplaatst in de showrooms van onze bedrijven te Oegstgeest, Leiderdorp en Voorscho ten. Uw inzending s.v.p. in een geslo ten enveloppe met daarop uw naam, adres en e.v. telefoonnummer. Deze wedstrijd eindigt op 24 juli 1969 Een deskundige jury wijst wekelijks de beste limerick aan, die steeds op de daaropvolgende vrijdag op pagina 3 van deze krant wordt gepubliceerd. Wij behouden ons het recht voor de inzendingen met vermelding van uw naam te publiceren. niet meer dan twee bezoekers tegelijk bij een patiënt worden toegelaten. Ellsabethzlekenhuts Leiden derde klas dagelijks van 2 tot 3 uur en 's avonds van kwart voor 7 tot half acht, kraamafdellng dagelijks van 3 tot 4 eD 's avonds van kwart voor 7 tot half acht; tweede klas dagelijks van half 12 tot 12, 2 tot 3 en dagelijks van half 7 tot half 8. Annakllnlek Lelden dagelijks van hall twee tot half drie en bovendien op dinsdag-, vrijdag- en zaterdagavond van zes tot zeven. Klassepatiënten dagelijks van zeven tot acht r Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest, dinsdag en vrijdag 13 tot 14.30 uur. zon dags 11 tot 12 en 2 tot 3 Dlaconessenhuis. dagelijks eerste kl. 11 tot 12, 1.15 tot 2 en 7 tol 8 u. tweede kl. 1.15 tot 2 en 7 tol 8 u.. derde kl. 1.15 tot 2 en 7 tol 8 u.kinderafdeling dagelijks van 2.15 tot 3 en van 6.30 tot 7.15 uur. ALPHEN - Rijnoord alle Klassen dage lijks van half 5 tol half 8. op zondag van 4 tot 6 met bovendien op dinsdag en don derdag een halfuurtje voor vader van 6 tot halv 7. NOORDWIJK Sole Milo klasse-pa tiënten dagelijks van 3 tot half 5 en -s avonds van 7 tot 8, zaalpatiënten zon dgs. van 1 tot 3, dinsdag van 1 tot half 3. donderdags van half 7 tot half 8 en zater dags van 1 tot half 3. KATWIJK Zeehospitium, longkllntek dagelijks van half 3 tot half 4. dinsdag en donderdag evenwel van 7 tot 8, tbc-afde- ling dagelijks van half 3 tot half 5. Reva lidatiecentrum dinsdag en donderdag van 7 tot 8 en zaterdag en zondag van half 3 tot half 5. Revalidatiecentrum kinderen woensdag van 7 tot 8 zaterdag en zondag van half drie tot half vijf. Longkltnlek en tbc-afdellng kinderen woensdag van 7 tot 8 en zaterdag en zondag van half 3 tot half 4. MUSEA EN HORTUS Museum Volkenkunde. Steenstraat: op werkdagen van 10 tot 5 u.. ook zaterdag zondag van 1 tot 5 uur Museum Oudheden. Rapenburg op werdkdagen van 10 tot 5 u.. ook zaterdag zondag van 1 tot 5 uur Sted Museum De Lakenhal. Oude Sin gel op werkdagen van 10 tot 4 u.. zondag van 1 tot 4 uur. Hortus Botanicus (Rapenburg). op werkdagen van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uur. kassen zaterdags en zondags geslo ten. TENTOONSTELLINGEN Lakenhal, tot 31 augustus: Penningpara de, dagel. v. 10—17 u.. zond. 1317 u. Heempark. Oegstgeesterweg fKtkkerpol der): Flora van eigen bodem, dagelijks van 8-5 uur; van mei tot en met oktober op zat en zon. 2-5 uur Lakenhal tentoonstelling Roeland Ko ning 'schilder) t.g.v. 70ste verjaardag 'schilderden en tekeningen uit de laren 1917-1969). van 7 junl-13 lull, dagel. van 10-17 uur. zondag van 13-17 uur Galerie Van der Vliet Botermarkt 3. 5 lull tot 28 augustus: zomerexposltie schil derden. grafiek, mozaïeken en pltstteken van Grans de Haas lyd de Jonge van Zwtjnsbergen en Gerrlt Polder, dinsdas t.m zaterdag van 9 tot 6 uur 's avonds na telef afSDraak WASSENAAR - Kunstzaal Heuff- 28 Juni t.m 23 Juli: schilderden en prenten van Els en Frans de Haas. maandag t.m zaterdag van 10 tot 5 uuur. dinsdagavond van 8—10 uur. MOBIEL KANTOOR ANWB Elke donderdag van 10 tot 4 u. op Lammermarkt bij molen De Valk. ALARMNUMMERS Vrouw (geschrokken van auto) breekt sleutelbeen ALPHEN Een 56-jarige brom fietster uit Bodegraven brak giste ren haar sleutelbeen toen zij op het rijwielpad langs de Prins Hendrik straat kwam te vallen. Zij schrok van een auto die over het rijwielpad naar een garage wilde rijden en de doorgang belemmerde. Onderwijs-centrum van Alkemade Nabij Oude Wetering krijgt de ge meente Alkemade als het ware een onderwijs-centrum. Behalve kleuter school en twee lagere scholen staat aan de overzijde van de Alkemade- laan het enorme gebouw van de L.T.S. Plannen voor de bouw van een nieuwe M.A.V.O.-school verke ren in een vergevorderd stadium. Eveneens een belangrijke aanwinst belooft de bouw te worden van de Lagere Huishoud- en Nijverheids school in deze omgeving, die men in december van dit jaar officieel in ge bruik hoopt te kunnen nemen. De foto toont een overzicht van de vor deringen van de bouw van deze school. DE KASTEN-SPECIALIST Hooglandse Kerkgracht 47-49 hoek Nieuwstraat, LEIDEN tel. 01710-33078 600 modellen - uniek in de kastenwereló Haarlem Den Haag Leiden Men schrijft: Vanavond. 10 juli, zat ik op de publieke tribune waar de gemeente raad van Voorhout vergaderde. Mijn belangstelling, als geboren Voorhou- ter, ging voornamelijk uit naar wel of niet dempen van de dorpsvijver. Omdat met deze vijver het entree en aanzicht van de Voorhoutse dorpskern staat of valt. Eenzaam maar helaas vruchteloos heb ik twee raadsleden horen plei ten voor het behoud van de vijver. De indruk is bij mij gewekt dat, groepsbelangen prevaleren boven ge meenschapsbelangen- Een hoera voor de meerderheid van de raad- Maar voor de kinderen, ouders en bejaarden, met sneetjes brood in hun hand.dag vogels, dag vissen, dag vijver. J. P. Hoek Jeugd uit Ww.-Vennep genoot in sporthal NIEUW-VENNEP De eersle sport- en spelmiddag, die de dorps raad van Nieuw-Vennep in de sport hal organiseerde voor de jeugd van 5 t/m 14 jaar, is een groot succes geworden. De jeugd was verdeeld in twee groepen. Jongens en meisjes van 5 t/m 8 jaar konden om 1 uur terecht en vermaakten zich met sport en spelen onder leiding van de heren Aarts en Scharff en twee functio narissen van de Stichting Dorps huiswerk Haarlemmermeer Zuid. Later op de middag was het de beurt aan de jeugd van 9 t/m 14 jaar. Gebruik mocht worden ge maakt van de sportattributen, zoals klimrek'ken, ringen, enz. De belangstelling van de jeugd was zonder meer goed te noemen. De eerste groep bestond uit onge veer tachtig kinderen, terwijl voor de oudere groep rond de honderd- vijftig deelnemers werden genoteerd. Er werd volop genoten, zo kon de dorpsraad tot de conclusie komen. Op 7 augustus zal een tweede middag worden gehouden. LISSE Donderdag hield Hoba- ho Lisse de eerste bloembollenvei ling van oogst 1969. De directeur van de veiling, de heer C. P Plug zei in de traditionele toespraak tot de vele aanwezigen, dat volgens de gegevens van dit ogenblik en de lichte prijsstijgingen in de voorhan- del in de laatste maanden mag wor den aangenomen, dat er een keer punt in de bloembollenhandel lijkt te zijn bereik t- Dit moet in hoofdzaak worden toegeschreven aan een normale oogst van tulpen, die beneden die van de laatste twee jaar ligt. Bovendien lijkt het er op. dat de exporteurs meer hebben verkocht. Ook in het binnenland is de verkoop goed ge weest. Aangezien de export meer zal hebben voorgekocht dan voor gaande jaren is een prijsstijging voor deze groep niet ongunstig- Voor de kwekers kan dat een voordeel geven. Bij de hyacinten lijkt de situatie iets anders doordat de oogst bene den normaal is gebleven. De nar cissen en krokussen zijn goed ge groeid. De aanvoer voor de eerste veiling was in vei gelijking tot andere jaren vrij groot, t.w. 750 mand. De prijzen die vlot tot stand kwamen zijn uiter aard verkenningen, zolang er geen duizenden manden per dag worden aangeboden. Er is vlot gekocht tegen inderdaad meer hoopgevende bedragen dan in de laatste twee jaren het geval was. Tulpen; Z 12, z 11, z 10 per hon derd. Apeldoorn 7.90; Apricot Beauty 12.95; Easter Parade- 9 55, 8.50, Ga- latha 6, 5-35. 4.45, Euromast 8.80. 7.10; Gudoshnik 6-60, Kafmanniana type 11.80 z 9 8.50; London 6.40; Ox ford 6.20, Purissima 9.30, Spring Song 6.15. Striped Lefabe's Favorite 7.90. 5.40, Yellow Emperor 7.90, 7.-. Praestans Tubergen's Variety z 9. 9.40. z 8 500; Crocussen Cream Beau ty b 6-7 1.30, Jeanne d'Arc z 9 4.15. z 8 3.20, z 7 2.60, Pickwick z9 5 30 Sneeuwklokjes dubbel z 5 op 6-50 z 4-5 5.50. Songfestival Scheveningen Spanje en België ontvingen evenveel geld DEN HAAG De dag na de fi nale van het Songfestival in Sche veningen zyn de hoofdprijzen ver deeld. Zowel de Belgische als de Spaanse ploeg hebben elk evenveel geld ontvangen, nl. f 10.250, waarvan f 9000 voor dc ploeg en de rest voor de speciaal voor het liedjesfeest ge schreven compositie. Dc eerste prijs was vastgesteld op f 12.000 met f 1500 voor de nieuwe compositie. De tweede prijs bedroeg f 6000 met f 1000 voor de compo sitie. De gelden zijn gistermiddag aan de teamleiders van beide ploegen uit betaald op grond van de ex-aequo- klassering die de jury had bewerk stelligd, nadat er protesten waren gerezen tegen het feit, dat Spaanse jurylid de prestaties van de Bel gische ploeg met een ongekend laag aantal punten had „gewaardeerd". Hoofddorper wil gaan „zitten'' HOOFDDORP De 47-jarige brandstoffenhandelaar A. Kromhout uit Hoofddorp, die gisteren door de economische politierechter wegens overtreding van de prijzenbeschik- king voor het horecabedrijf 1969 tot een boete van f 250 werd veroor deeld is van plan de vervangende straf van vijf dagen hechtenis te gaan uitzitten. K. wil met deze de monstratie de aandacht vestigen op de weinig florisante omstandigheden van wat hij noemt de praktisch ver geten groep van naar schatting 5000 brandstoffenhandelaren, die volgens hem binnenkort een beroep op de algemene bijstand zullen moeten doen. Volgens K. laat de overheid de brandstoffenhandelaren in hun hemd staan. Omdat K.'s omzet van brand stoffen naar hij verklaarde de laat ste jaren als gevolg van het gebruik van aardgas met 60 tot 70 pet was teruggelopen, was hij ertoe overge gaan ook benzine en koffie te ver kopen. De prijs van de koffie be droeg vorig jaar 45 cent per kopje en begin van dit jaar trok hij de prijs op tot 50 cent. Dit nu werd door een controleren de ambtenaar in strijd geacht met de prijzenbeschikking. K. merkte ter zitting op dat hij het maar moeilijk kon verkroppen dat hij in verband met kostenstijgingen de prijs van zijn koffie niet mocht verhogen. Terwijl de overheid hem anderzijds toch ook geen steun verleent, opdat hij zich in zijn oorspronkelijk beroep staande zou kunnen houden. ALKEMADE Maandagavond om 8 uur komt de raad bijeen voor het houden van een extra openbare raadsvergadering. De agenda ver meldt bespreking van het plan voor de bouw van een nieuw zwembad in verband met de sedert de be schikbaarstelling van de daarvoor benodigde kredieten gestegen kos ten. Indien voor dit punt de door B. en W. nog van de Kon. Ned. Heidemaatschappij te ontvangen stukken niet tijdig binnen zijn. zal noodgedwongen de vergadering worden verdaagd. Als tweede agen dapunt wordt vermeld, bespreking van dc plannen tot vestiging van een elektriciteitscentrale in deze gemeente. Burgemeester \an Hazerswoude verricht aftrap HAZERSWOUDE Burgemeester C. G. van Dobben de Bruyn zal de maandag beginnende vakantieweek, georganiseerd door Oranjevereniging „Hazerswoude-Rijndijk". speeltuin vereniging „De Rode Wip" en de winkeliersvereniging „De Rijnpost", officieel van start doen gaan. Hij zal de aftrap verrichten van de voet balwedstrijd. die om negen uur be gint op het terrein van de heer A. van Dorp. in Rhynenburch. Kenners zijn overigens van menin, dat het veldje niet al te geschikt is voor voet- en handbalwedstrijden, voor de burgemeester de kans om zelf te constateren of er behoefte bestaat aan een beter speelveldje in Rhynenburch

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 3