Wagtmans diende concurrent Jan Janssen mokerslag toe f. 4.660,- f. 1000,- Fergusons band bracht opwindend programma België sterk favoriet in finale Europe Singing EERSTE RONDE LIJKT WEINIG INTERESSANT DODENTAL NOODWEER AL 36 Janssen uitgeschakeld Poortvliet naar huis Tour in cijfers 7118°= INDELING RESERVES F. den Hertog geen eerste KNVB wijzigde comp. indeling In Europa-cup tornooi Vanavond finale met zes landen FUSIE IN BOUWWERELD 9 WOENSDAG 9 JUU 19Ó9 De uitslag van de tiende etappe, een rit over 220,5 kilometer van Chamonlx naar Btiancon: 1. Van Springel (Belg -Cools) 6 41.43 geen bonificaties: 2. Merckx (Belg - Drlessens) 6.43.44; 3. Wagtmans (Ned - Vis sers) 4. Gimondl (It Pezzi) 5. Pingeon (Fr Plaud) allen dezelfde tijd 6.43.44: 6. Pqoull- dor (Fr Magne) 6.43.48: 7. Vianelli (It Alba- ni) z.t 8. Gandarlas (Sp -Langarica) z.t.; 9 Panizza (It Pezzi) 6 44.45; 10. Poppe (Belg Cools) 6.46.39 31. Janssen (Ned Geminiani) 7 02 25 42. Dolman (Ned Vissers) 7.12.58 57. Haast (Ned Vissers) zit: 76. Van der Flaas (Belg Vissers) z.t.: 79. Karstens (Ned, Plaud) z.t.: 89. Ottenbros (Ned. Vissers) 7.13.40; 90. Beugels (Ned. Magnel^.UTSO. Opgegeven hebben: Carletto (It, Pezzi), Mendiburu (Spa Machaini Mahleu (Belg. Schotte), Poortvliet (Ned, Vissers), San Mi guel (Spa. Langarica). Perez-Frances (Spa. Geminiani). Basso (It, Albani), Fontanelli ilta. .Albani). Gilson (Lux. Stablinski), Tosello <rt Albani). De Vlaemlnck (Belg. Schotte). Van Neste (Belg. Cools). Ravaleu (Fra..Stablinski), Pirttens (Belg. Cools). Algemeen klassement 1. Merckx (Belg. Drlessens) 47.35.25: 2. Pingeon (Fra. Plaud) op 5.21; 3. Poulidor (Fr. Magne) op 6.49: 4. Wagtmans (Ned, Vissers) op 7.16; 5. Gimondi (It. Pezzi) op 7.29: 6. Gandarias (sp. Langarica) op 9.24; 7. Vianelli (It. Albani) op 9.45; 8. Van Sprin gel (Belg Cools) op 10.30; 9. J. Galera (Sp. Machain) op 15.43; 10. Letort (Fr. Plaud) 18.44. Puntenklassement 1. Merckx (Belg) 109 pnt; 2. Wagtmans (Ned) 93 pnt.3. Janssen (Ned) 74 pnt.; 4. Altig (W. Did) 59 pnt.; 5. Daneelli (It) 55 pnt 6. Pingeon (Fr.) 52 pnt. Dagploegenklassement 1. Albani (Vianelli. Schutz, Polidorl) 20 21.22 2; Drlessens 20.22.44; 3. Langarica 20.25:15; 4. Machain 20.26.13; 5. Plaud 20.27.16; 11. Vissers 1.09 40. Algemeen ploegenklassenient 1. Dnessens 145.05.15: Plaud 145.06.49 3. Machain 145.09.10; 4. Langarica 145.13,14; 5. Ppzzi 145.20.33; 13. Vissers 46.22.47, Bergklassement Merckx 69 pnt.; 2. Pingeon 51 pnt.: 3. J. Galera 38 pnt.; 4. Gandarias 33 pnt.; 5. Gimondl 30 pnt. BRIANCON „Formidable". De Franse journalist, die in zijn auto achter Rini Wagtmans de afdeling vau de Galibier had door staan, trilde nog op zijn benen. „Formidable", herhaalde hij. „die Wagtmans is me er eentje. Die kan dalen als de beste". Hjj had gelijk. De. kopman van Willem II/Gazelle, die in deze door Herman van Springel gewonnen zware alpenrit over de col de la Madeleine, de col du Telegraphe en de Galibier, een fraaie derde plaats veroverde, was naar beneden gegaan alsof er geen ge varen bestonden. Wagtmans daalde als destijds de bekende Italianen Fiorenzo Magni en Ercole Baldini, terwjjl die nog wel eens risico's plachten te nemen, ging Wagtmans de Galibier af in een volmaakte stijl, nauwkeurig balancerend als een adelaar in glijvlucht. önTvangt U op de gulden af door aankoop van onze SPAARBR1EF, groot: (geen levensverzekering!) Hoe dat kan kunt U lezen in onze brochure: SPAARPLAN 71, hierin is tevens vermeld, hoe U een van onze spaarrekeningen kunt openen tegen een rente van: Het verzilveren van spaarbrie- ven en het opnemen van UW spaargeld is mogelijk in IEDERE PLAATS IN NEDERLAND Vraagt vrijblijvend en kosteloos onze uitvoerige BROCHURE SPAARBANK ENDRAMAC N.V. Weerdestein 50 Amsterdam. Postbus 7956 Tel. 020-421550. Een Belgisch succes, ook in de Ronde van Frankrijk: Herman van Springel heeft gisteren de tiende etappe gewonnen, van Chamonix naar Briancon, een af stand van 221 km. De tour blijft (voorlopig) een aangelegenheid van onze zuiderburen, want Merckx blijft eigenaar van de ge le trui. I ROTTERDAM De deze week be kend geworden competitie-indeling zaterdagamateurvoetbal van de reserveklassen District West II, be vat een grote verrassing. De kampi oenen van het vorig jaar, Heer- jansdam 2 en Quick Boys 2, zijn in het komende seizoen 1969/1970 in de zelfde klasse ingedeeld. De verdere indeling luidt: Res. 2A: ARC 2, DOTO 2, Excelsior M 2, 's-Grav. SV 2, Groote Lindt 2, Heer- jansdam 2, Katwijk 2, Noordwijk 2, PPSC 2, Quick Boys 2, TSB 2, Zwalu- wen 2. Res. 2B; ASWH 2, Capelle 2, i Monster 2. NSW 2, RWH 2, Rijsoord 2. SHO 2, SSS 2, VVGZ 2, Zuidland 2. Zwart Wit .2. De Zwerver 2- Res. 3A: ARC 3. Excelsior M 3. 's Gravenzande 2, Die Haghe 2. Ha- zersw. Boys 2, Noordwijk 3. Oegst- geest 2, RCL 2, Scheveningen 2, Ter Leede 2, Zwaluwen 3. Res. 3B: CSVD 2, DUNO 2. JAC 2. Katwijk 3, Loosduinen 2, Maasdijk 2, Quick Boys 3, Rozenburg 2, Rijnsb. Boys 2, Semper Altius 2. Zwaluwen 4. Res. 3C: Be Fair 2, Capelle 3, CSVD 3, Excelsior P 2, HBSS 2, Jo- dan Bovs 3, Spirit 2. Spijkenisse 2, TO GR 2, Unicum 3. Zwart Wit 4. Res 3D: Barendrecht 2. Capelle 4, Groot Ammers 2, Jodan Boys 2. Koz. Boys 2, SHO 3, Sportlust 2, Oranje I Wit 2, RWH 3, Unicum 2. Zwart Wit Rini Wagtmans, de beste Nederlan der in de ronde van Frankrijk van 1969 nu Jan Janssen door een inzin king fataal ver achterraakte, is een nuchter man. Hij was tot dicht bij de top van de Galibier in het gezelschap van Merckx, Pingeon, Gimondi. Pou lidor en nog enkele anderen geble ven. Toen liet hij zich even afzakken en vroeg aan Ton Vissers hoever het nog was naar boven. Het antwoord „nog ongeveer een kilometer", stelde Wagtmans gerust. „Ik dacht, laat ik me nu niet meer forceren en rustig naar boven gaan. Het moet al gek lopen wil ik die paar honderd meter achterstand in de af daling niet goedmaken. Dan moeten ze wel bijzonder hard rijden". Temidden van ijs- en sneeuwvel den, geteisterd door een ijzige koude, had Wagtmans zijn zinnen bij elkaar gehouden. De afloop stelde hem in het gelijk. In de afdaling had hij inderdaad de 55 sekonden terugge wonnen, die hij op de Galibier had verloren. Beneden had hij een fel spurtge vecht geleverd met Eddy Merckx. die maar net zijn wiel over de meet had kunnen steken. Dat was de enige te leurstelling voor Wagtmans. die on derweg had gehoord, dat Roger de Vlaeminck tot het leger van uitval lers van deze zware dag behoorde, en had gehoopt dat hij nu de rol van de Belg in het puntenklassement zou mogen overnemen. Maar Merckx, die alle tuien in zijn bezit heeft, had hem dwarsgezeten. „Die Merckx sprint overal voor mee. Voor de etappe, voor het puntenklas sement en boven op de bergen voor het bergklassement. Ik krijg zo lang zamerhand de indruk dat hij alles wil winnen", zo zei Wagtmans nijdig. Hij voegde eraan toe: „Misschien dat hij tegen het eind van de week, als we weer op. het vlakke zijn, in het peloton blijft zitten, dan krijgt een ander ten minste ook nog eens een kans". Wagtmans. die van zich „zelf steeds weer beweert dat hij „net een beetje kan sprinten", „net een beetje kan klimmen", en „net eèn beetje kan tijdrijden", is intussen toch maar opgeklommen tot de eervolle - vierde plaats in het algemeen klassement achter Merckx. Pingeon en Poulidor en staat ook in het puntenklassement als onbetfiste tweede achter Merckx. Hij was lang genoeg aan de finish om op de Chamsp de Mars in Brian con de intocht van zijn verslagen ri vaal Jan Jassen te zien. Janssen, die al op de col de Madeleine was gelost, die onderweg last van zijn maag kreeg en tenslotte met een ach terstand van bijna 21 minuten bin nenkwam. Zijn gezicht was asgrauw toen hij van de fiets stapte. Hij moest steun zoeken om niet te vallen. Jansssen. een van de grote verliezers van deze dag, leunde verslagen tegen zijn rij wiel „het ging niet", steunde hij. „Het leek wel of mijn maag zou barsten. Zo'n gevoel had ik. Die kou de in het begin heeft me de das om gedaan. Daar kan ik niet tegen. De kopman van Bic, welke ploeg bijna van de kaart is geveegd, zag weinig heil meer in de Tour. „Als het morgen warm is gaat het misschien nog wel, maar als het weer zoukoud is, heb ik er een hard hoofd in". Ontmoedigd verdween Janssen naar zijn hotel. WARSCHAU Gisteren is in Warschau het vijftiende congres van het kinderfonds van de Verenigde Naties geopen'd. Gedelegeerden uit 22 landen nemen aan de bijeenkomst deel. De ban is gebroken. Eindelijk is In de ronde van Rijnland- Palts een Duitse renner erin geslaagd voor eigen publiek de ritzege te behalen. Na de overheersing van Fedor den Hertog, die zeven keer achtereen als eerste over de streep ging en de etappe- overwinning van Piet van Katwijk, kon de 20- jarige Hans Lutz zich dinsdag als winnaar laten huldi gen. Hij maakte deel uit van een kopgroep die zich reeds na darilrn kilometer had gevormd. Kort na de start was Piet Hoekstra met de Duitser Mucke aan de haal gegaan, spoedig gevolgd door Den Hertog. Hoekstra en Mucke vielen in de lange klim naar het Soonwald af. In de afdaling sloten enige Duitse renners zich bij Den Hertog aan. In de eindsprint ging de jonge Lutz als eerste over de finish, ge volgd door diens landgenoot Knab en Den Hertoe. Deze heeft in het al gemeen klassement een voorsprong op Knab van 30 minuten en 49 secon-, den. DE UITSLAG VAN DE NEGENDE ETAPPE IS: 1 Lutz (Wdl) 127 km in 3.23.45, 2. Knab (Wdl) 3.24.15, 3. Den. Hertog (Ned) 3.24.45. 4. Kuhn (Wdl).. 5. Oleknavicius (Wdl). allen dezelfde tijd als Den Hertog. 10. Van Katwijk (Ned) 3.29.04. 15. Van de Leeuw (Ned)- 3.29.40. 29. Hoekstra (Ned) 3.47.40. Joop Zoetemelk opnieuw vooraan PULA Joop Zoetemelk won dins dagavond een tijdrit in de ronde van Zuidslavië over 22 kilometer in 30 minuten en 18 seconden. Zoetemelk blijft leider in de alge mene rangschikking De Nederlander- se ploeg nam de eerste plaats in net ploegenklassement over van Rusland. Een episode uit de tiende etappe van de our de France, die bepaald niet van een leien dakje ging: de Italiaan Gi mondi 'en gele- truidrager Eddy Merckx tijdens de moeizame be klimming van de Galabier. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM De KNVB heeft deze week besloten een wijziging aan te brengen in de competitieindeling van de vierde klasse A en de vierde klasse C. Duinoord, oorspronkelijk in 4C ingedeeld, zal het komende sei zoen in 4A uitkomen, terwijl Piershil, eerst in 4A ingedeeld, nu in de.4eklasje C uitkomt... SCHEVENINGEN Een aparte sensatie was het programma van het songfestival na de pauze gisteravond: de dertien man sterke band van May- nard Ferguson. Met vier saxofoons, vier trompetten, twee trombones en een ritme-sectie, bestaande uit pia no, bas en drums, bezorgde Ferguson I zijn toehoorders koude rillingen. Hij 1 is een man die zijn band weet op te zwepen en in een vernietigend tempo i jazz van klasse brengt. De band bracht onder meer een nummer van Lionel Hampton, de vi- br'afoorivirtuoos dié aanvankelijk voor het festival was uitgenodigd, maar- het niet aaridurfde. Verder twee nummers uit de West Side Sto ry. Somewhere en Maria. Deze num mers zullen vanavond wellicht ook te beluisteren zijn, want de Amerikaan se jazzorganiste Rhoda Scott is van plan een medley uit de West Side Story ten gehore te brengen. Jon Hendricks Een verrassing was toch nog de komst van Jon Hendricks, bekend van het trio Lambert, Hendricks and Ross, dat vele grote successen boek te. De laatste tijd zingt Hendricks vaak alleen en dat doet hij voortref- SCHEVENINGEN Duide lijk heeft de Belgische ploeg gis teravond te verstaan gegeven dat het van plan is het Scheve- nings songfestival Singing Europe '69 te winnen. IJzer sterke troeven zijn Joe Harris, Rita Deneve en de pas zeven maanden bestaande Wallace Col lection. Met 213 punten lieten de Bel gen alle concurrenten ver achter zich, inclusief de toch sterke Spanjaarden. Vanavond in het Kurhaus de finale tussen Engeland, Tsjecho- slowakije, Joegoslavië, Frank rijk, Spanje en België. De Belgen hebben hun plaats in de finale verdiend. Ze hebben zich goed SCHEVENINGEN visie-songfestivals meegedaan. Anita stak dan ook met haar lange ervaring in de showbusiness met kop en schouders boven haar ploeggenoten uit. Er zit nog spanning in dc finale van vanavond, masr men hoeft geen profeet te zijn om te voorspellen dat de strijd tussen België en Spanje zal gaan. HENK HOUTMAN GENÈVE Bij de loting voor de bekertornooien voor landskampioe nen en bekerwinnaars is bepaald dat de eerste wedstrijden op 1 oktober cn de laatste wedstrijden uiterlijk op 17 september gespeeld dienen te wor den. Een uitzondering is gemaakt voor AC Milaan, de Europese kampioen, die 10 en 24 september de wedstrij den voor de eerste ronde moet spe len. Dit is gedaan omdat Milaan 2 oktober tegen de Zuidamerikaanse kampioen Estudiantes moet spelen, De clubs die als eersten uit de loting zijn gekomen hebben de keuze de eerste wedstrijd thuis te spelen. In het kampioenstornooi zijn tien ploegen geplaatst om te voorkomen dat zij reeds in de eerste ronde tegen elkaar moeten spelen. De tien waren: Milaan. Real Madrid, Benfica, Stan daard Luik. ^eijenoord, Celtic. CSKA Sofia, Spartak Trnava, Fiorentina en Bayern. Bij de bekerwinnaars werden ge plaatst: Slovan Bratislava. Dukla Praag. MTK Boedapesl, Glasgow Rangers en Cardiff City. De loting leverde het volgende resultaat OP mooi voor landskampioenen: Voor ronde: Palloseura Turku (Finland) - BK Kopenhagen (Denemarken). Eerste ronde: Hibernian (Malta) Spartak Trnava (Tsjecho Slowakije), Ben fica (Portugal) -» winnaar Palloseura/BK Kopenhagen. CSKA Sofia (Bulgarije) - Fe- rencvaros (Hongarije). Celtic (Schotland) - FC Bazel (Zwitserland). Fiorentina (Italië) - Oester Vaexjoe (Zweden). Standaard Luik (België) - Nandori Tirana (Albanië). KR Reykjavik (IJsland) - Feijenoord (Ne derland). Bayern (West-Dultsland) EUenne (Frankrijk). Real Madrid (Spanje) - Olympia Nicosia (Cyprus). Milaan (Italië) - Avenir Beggen (Luxemburg).. Austria Wien (Oostenrijk) - Dynamo Kiev (Rus land). Leeds United (Engeland) - SKY og Lynn (Noorwegen). Crvena Zcezda (Zuid slavië) - Llnfield (Noord-Ierland). Uta Arad (Roemenië) - Legia Warschau (Po len). Galatasaray (Turkije) - Waterford (Ierland). Vorwaerts Berlin (Oost-Duits- land) - Panat.iinaikos (Griekenland). Eerste ronde: Cardiff City (Wales) - MJoendalen IF (Noorwegen). Maagdenburg (Oost-Duitsland) - MTK Boedapest (Hon garije). Dukla Piaag (Tsjecho Slowakije) - Marseille (Frankrijk), Glasgow Rangers (Schotland) - Steanua Boekarest (Roe menië). Dynamo Zagreb (Zuld-Slavië) Slovan Bratislava (Tsjecho Slowakije). Sli- ma Wanderers (Malta) - Norrkoplng (Zwe den). Goztepe Izmir (Turkije) - Luxem burg (Luxemburg). winnaar Rapid Wlen- /Torpedo Moskou - PSV (Nederland). Ards (Noord-Ierland) - Roma (Italië), Lierse SK (België) - Haopoel Nicosia (Cyprus), Reyk javik (IJsland) - Levski Sofia (Bulgarije). Frem Kopenhagen (Denemarken) - FC Sankt Gallen (Zwitserland), bekerwinnaars Griekenland - Gornlk Zabrze (Polen), Aca demica Coimbra (Portugal) - Kuopio Pal- leuseura (Finland). Atletico Bilbao (Spanje) - Manchester City (Engelandi Shamrock Rovers (Ierland) - Schalke '04 (West-Dultsland). De Belgische zangploeg in Sin- ging Europe teas in zijn geheel een homogene groep, maar in de lieftallige sector was er dan Rita Deneve, die met haar met élan gebrachte liedjes België mede hielp omhoogstuwen naar de eer ste plaats in het landenklasse- ment. voorbereid en hadden een sterk re pertoire. Het beste was voor de Bel gen niet goed genoeg. Niemand minder dan Mitch Mur ray en Peter Callander, de schrijvers van de tophits Bonnie and Clyde en Raggamuffin' man, schreven voor de in België zeer populaire Joe Harris Home isn't home anymore. Het num mer staat al op de plaat en vindt gretig aftrek. Na zijn tweede song Thilda Mathilda kwam Joe Harris te rug om het refrein nog eens over te doen. Hij had het handig ingepikt en met het orkest van Charlie Nederpelt al een afspraakje gemaakt om het refrein extra te herhalen. RITA DENEVE Maar ook de kleine, pittige Rita Deneve eiste de aandacht op. Ze zag kans het veelbezongen I've got plenty of nothing uit Porgy and Bess een geheel eigen interpretatie mee te ge ven en dat alleen gaf haar het recht de. men kan wel zeggen stukgezon gen song te brengen. Dè verrassing van het songfestival is de Belgische groep Wallace Collec tion. In de samenstelling gitaar, bas. piano, drums, viool en cello heeft de groep veel meer mogelijkheden dan de traditionele samenstelling van beat en popbands. Misschien doet een viool en een cello belachelijk aan, maar wie de Wallace Collection ge hoord heeft, moet die zienswijze snel herzien. Truc nummer zoveel van de Belgen waren de lichteffecten die de meesle pende muziek van de Wallace Collec tion accent gaven. De reglementen, die in alles (bijna alles) voorzien la ten het toe. dus waarom niet? PORTUGEZEN Tegen dit Belgisch festivalgeweld waren de sympathieke Portugese stu dent Fernando Guerra, de fado-zan ger Joao Ferreira-Rosa en Luis Duar- te niet opgewassen. Ze behaalden 103 punten. Het derde en laatste land gister avond was Zwitserland. Anita Tra versie moet langzamerhand bekend zijn bij de Nederlandse tv-kijkers, want zij he~ft al aan twee Èuro- Eindelijk is hef dan zover ge komen. was de manifestatie Sin- ging Europe '69 tot nu toe een songfestival wel zonder inciden ten. maar ook zonder muzikale hoogtepunten, gisteravond zorgde de Belgische ploeg voor een over rompelend succes: de Wallace Collection droeg geen gering steentje bij tot het overweldi gend resultaat: België liet met 213 punten, toebedeeld door een enthousiaste jury. de andere te ams (ver) achter zich. Vanavond kan men in de finale behalve België. ook nog Spanje, Frankrijk, Engeland. Tsjechoslo- wakije en Joegoslavië zien optre den. maar toie het songfestival gewonnen heeft, is voor ons geen vraag meer.... PARIJS Er zijn minstens 36 mensen om het leven gekomen bij het noodweer dat begin deze week een aantal landen van Noord- en West-Europa teisterde. Door het omslaan van jachten en zeilboten voor de Franse kust ver dronken 26 mensen Gisteren werden nog 15 mensen vermist. In Engeland felijk. Hij bezit ccn verbazingwek kende techniek en kan zijn stem als instrument gebruiken. Begeleid door een combo uit de band van Maynard Ferguson boeide hij het publiek, dat misschien nog vaker naar hem zal kunnen luiste ren. want Lou van Rees deelde mee, dat Hendricks van plan is enige we ken in Scheveningen te blijven. SCHEVENINGEN Na vijf dagen Singing Europe volgend jaar Swin ging Europe, heeft Lou van Rees voorgesteld zijn de vijftien deelne mende landen als volgt geklasseerd: België 213 pnt. Spanje 192, Frankrijk 183, Joegoslavië 175, Tsje- choslowakije 169, Engeland 167, Italië 165, Nederland 161, Duitsland en Zwitserland 143, Denemarken 122, Zweden 114, Portugal 103, Luxem burg 92 en Hongarije 87. De eerste zes landen komen van avond in de finale uit. Na de loting gisteravond is de volgorde van optre den: Joegoslavië, Engeland. Frankrijk. Tsjechoslowakije, België en Spanje. kostte de storm het leven aan minstens 10 mensen Het zoeken naar vijf vermiste waterskiërs in Het Ka- 1 naai duurt nog voort. De materiële schade loopt in de miljoenen. De stormvloed aan de Franse kust spoelde driekwart van alle strandstoelen en badcabines weg. j In Noorwegen maakte de bliksem alle telefoon- en telegraafverbin- dingen naar het buitonland onklaar. Ook de elektriciteitsvoorzieningen in Oslo vielen enige malen uit. Serenade voor Lou van Rees SCHEVENINGEN Naar goed gebruik lonken songfestival organisatoren opvallend veel naar de pers. die in groten getale aanwezig pleegt te zijn. Men wil publiciteit voor het festival, voor de artiesten, voor de platenmaat schappijen en voor nog veel meer. Maar de journalisten, met Knokke en nog een dertig andere festivalplaatsen als voorbeeld, zijn over Singing Europe's Lou van Rees en Lou van Rees' Sin ging Europe niet te spreken. Nu de grap om een persprijs te mogen toekennen hun ook nog door de neus is geboord, werd het tijd dat de schrijvende en fotograferende persmensen zelf iets op touw zetten. Drie minu ten voor het festival gisteravond begon, bracht de gezamenlijke pers vanaf het balkon van de Kurzaal een serenade aan Lou van Rees. die behalve kundig fes tivalorganisator ook uiterst be dreven is in het doen mislukken van persconferenties. Er was een speciaal festival lied geschreven op de wijs van „Hallo meneer de Uil". De mu ziek werd welwillend afgestaan door Thijs Chanowski. De tekst „Hallo meneer Van Rees. Waar brengt u ons naar toe. Naar festi- valland. ja ja. naar festnvalland. En geeft u ons een rel, een rel voor onze krant, ja ja in festival- land." Het werd uit volle borst gezongen en bracht een (aan genaam?) verraste Lou van Rees in verlegenheid. Wie weet, wordt er vanavond weer eens een echte persconfe rentie gehouden. H H LEIDEN Het Ingenieursbureau voor Bouwnijverheid en de aanne mingmaatschappij. De Kondor heb ben besloten tot volledige samenwer king. De belangen van de twee werk maatschappijen en de dochteronder nemingen zijn ondergebracht in een nieuwe houdstermaatschappij: Inge nieursbureau Bouwnijvw- held-Kondorgroep NV.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 9