De Valk heeft een smidse Kerk en Recreatie bereidt zomerprogramma voor Reeks inbraken OUD-LEERLINGEN GEVEN CHR. LYCEUM PLASTIEK Godfried Bomans dacht hardop in Oegstgeest Bij Leidse Groenteveiling Paul Leijendekker kreeg zilveren medaille Geschenk van de Grof Koninklijk zilver voor A. Tebrugge Gepensioneerden willen actie Varrosieau weer 9 pet. Keuken uitgebrand Forse groei van Raiffeisenbank Raad Alkemade Fusie Toonkunst en Kunstkring Leidenaar burgemeester in Brabant Burgerlijke stand van Leiden VRIJDAG 18 APRIL. 1969 VERHEUGENDE SAMENWERKING IN NIEUWKOOP NIEUWKOOP De commissie „Kerk en Recreatie", die al enige jaren aktiviteitcn aan de dag legt op het gemeentelijke kampeerterrein en in het verenigingsleven „De Rank" om de gasten, die hun vakantie in Nieuwkoop doorbrengen, aangenaam en zinvol bezig te houden, bereidt zich al op de komende zomercampagne voor. Bijzonder verheugend is dat behalve door leden van de Gereformeerde en de Hervormde Kerk, aan dit werk ook wordt deelgenomen door medewerkers van de R.K. en de Remonstrantse Kerk. Er is een commissie van negen leden, diie begeleid wordt door de Geref. predikant, ds. Hamenburg en pastoor Wiist, Instruktieweekend De campagne begint vrijdagavond 4 juli en eindigt 8 augustus. De wer ving van nieuwe teamleden was een eerste werkzaamheid. In vele kerkbladen over het hele land ver spreid werden oproepen geplaatst. Dit heeft tot resultaat gehad, dat ongeveer 20 teamleden zich hebben aangemeld om straks een of twee weken in Nieuwkoop werkzaam te zijn. Met zijn onderwijzers, jeugd leiders, kleuterleidsters en vertegen woordigers uit het maatschappelijk werk. De «teamleden zullen een instruc tie-weekend bijwonen op 10 en 11 mei in Nieuwkoop. Er zullen ook avondsluiitingen, kampdiensten en praatavonden zijn. De ervaring heeft geleerd, dat - velen, die kamperend hun vakantie door-brengen, deze geestelijke verzorging bijzonder op prijs stellen. Zo zullen de teamleden op aller lei gebied wegwijs worden gemaakt. Ze verrichten hun diensten zonder daaraan te verdienen; behalve de kost krijgen zij een klein bedrag aan zakgeld. Wat van de teamleden kan wor den gezegd, geldt ook voor de leden van de commissie. Het is bijzonder bemoedigend, hoe men in deze commissie, komend uit verschil lende kerken, elkaar verstaat en leert begrijpen. Mede door d'iit werk wordt een eenheid gevormd, die perspectieven biedt op andere ter reinen in het leven van die dorps gemeenschap! LEIDEN De molensmidse is ca. 9000 molens in Nederland er. Het Nederlandse molenmu seum in de 40 meter hoog wie- "ït kende stellingmolen De Valkeen bovenkruier uit 1743 op 'n restant van de oude Leidse vestingwal len, zag zijn toch al rijke bezit onlangs met een belangrijk on derdeel van het veelzijdige 'mo- lenmakersberoep uitgebreid. Veel- Conservator M. Hoogstraten van het molenmuseum, die de smede rijwerktuigen heeft bijeengezocht: „Mensen van gemeentewerken hebben een fraaie vuurplaats ge metseld. Daaromheen is de sme derij helemaal ingericht. Pronk- zijdig, want de molenmaker in l f r *7, zijn gloriejaren was behalve tim- ?tu:kken ?m W?1 de Srpte blaas- merman ook smid, rietdekker en schilder. Behalve de moeten ook die andere beroepen in het molenmuseum worden be houden voor het nageslacht. balg en de zandstenen koélwater- mvldprii bak uit 1782- Ik moet alleen de werkbank nog in elkaar zetten". Voor de heer Van Hoogstraten is de kous dan vrijwel af. Behalve ledereen is gelukkig met de "°°r aim ^hkbare uitbreiding nieuwe" smederij, die is onder- oorspronkelijke stukken, heejt gebracht in een aangrenzend ver- belangstelling voor een stuk U/1 Tl nilhhol n/ïimoht* \A/ oof o«in-nrJ trek bij de molenmaker swerk- van dubbel gewicht: „Weet iemand per ongeluk ergens een mooi gaaf plaats van het museum. Dat geldt per ^ens een moot gc zeker voor ,De Hollandsche Mo- ombeeld te staan? Misschien zeker voor lenVereniging tot Behoud van Molens in Nederland, eigenares van het grootste deel van de mu seumcollectie, die in langdurige bruikleen is gegeven aan de ge er hier of daar een dorpssmid die er een heeft. Een aambeeld mag aan de collectie natuurlijk niet ontbreken. Maar ja, hoe kom je eraan". meente Leiden voor expositie in En verder denkt conservator haar molenmuseum. VaHoogstraten aan een kleine haar molenmuseum. uitbreiding van het museumbezit met werktuigen en voorwerpen die molenmakers vroeger bezig- J)E SCHEIDENDE verenigings- den bij het rietdekken van molens voorzitter ir. F. Stokhuyzen te en het bereiden van verfsoorten, Leiden. wat vaak ook tot hun vakgebied „Wij van de Hollandsche Molen behoorde, zijn bijzonder ingenomen met de m verrijking van het museum. En dankbaar, want de collectie sme- Het Nederlandse molenmuseum derijgereedschappen is voor ons is in alle rust uitgebreid. De be- betaald door de Kon. Ned. Grof- langstelling neemt voortdurend smederij te Leiden. Mooi voor- toeuit binnen- en buitenland, beeld van industriële zorg voor In 1966 bezochten 7542 mensen het cultur-historisch bezit. Een het museum, in het volgende jaar bijzonder welkom geschenk omdat ontving men 7694 bezoekers en wij toch onze handen al vol heb- vorig jaar waren het er 12.643. ben aan de strijd voor het behoud Sinds de heropening op 1 april van de overgebleven 950 van de zijn de cijfers weer hoger. Fietser verleende geen voorrang OEGSTGEEST Vanmorgen om kwart over negen verleende een 62-jarige fietser uit Warmond op de Poelgeesterweg geen voorrang aan een personenauto. Bij de botsing die volgde kwam de fietser op de mo torkap van de auto terecht. Hij brak zijn enkel. ROELOFARENDSVEEN Onder voorzitterschap van de heer J. L. Bakker, werd de 67ste algemene jaarvergadering gehouden van de Coöp. Raiffeisenbank. In verband met het winstsaldo van f 56.611,83, werd het idee geopperd tot het in stellen van een ledenrekening. Deze suggestie zal nader worden bestu deerd. Dit keer zal het saldo nog aan de reserve worden toegevoegd. LEIDEN Paul Leijendekker (71) was gistermiddag de man, om wie alles draaide op de Leidse Coöp. Groenten- en Fruitveiling. Bestuur, leden, personeel en vertegenwoor digers van de groot- en kleinhandel waren in de kantine bijeen om ALPHEN In de hal van het Chr. Lyceum aan het Raadhuis plein staat een geheel uit staal vervaardigd plastiekdie de Alpheuse kunstenaar C. E. Rij laarsdam heeft ontworpen. Naar alle waarschijnlijkheid wordt dit het geschenk, dat de oud-leerlin gen ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan vorig jaar het Lyceum zullen geven. Alle leerlingen hebben vandaag een enquêteformulier gekregen, waarop een aantal vragen staat, die betrekking hebben op deze plastiek. Aan de hand daarvan kan men zich een oordeel vormen. Op deze manier krijgen de leer lingen een zekere inspraak bij het al of niet accepteren van dit kunst werk, dat is opgebouwd uit een aantal aan elkaar gelaste ringen van verschillende grootte. De plastiek zal in de toekomst, als de commissie ermee akkoord gaat, een plaats krijgen in de hal van de nieuwe school. LEIDEN De Ned. Bond van Ge pensioneerden afdeling Leiden en omstreken heeft gistermiddag in de Stadsgehoorzaal de jaarvergadering gehouden. De belangrijkste twee pun ten op de agenda waren de bestuurs verkiezing en een inleiding door het hoofdbestuurslid drs. H. J. van Ben- them uit Utrecht. De kandidaatstelling leverde enige moeilijkheden op, omdat de heer van Schie, t.a.v. wie het bestuur in |de overtuiging verkeerde dat hij zijn Kandidatuur aanvaard had, om rede nen van persoonlijke aard geen func tie wenste te aanvaarden. Gekozen werd nu als voorzitter de heer D. voortman, en als gewone leden de neren H. Kühler en J. A. Bodenstaff; oe laatste in de plaats van Van Schie. Het bestuur is weer voltallig. Uit de woorden van de heer Van Benthem bleek, dat de problematiek van de gepensioneerde ambtenaar betreurenswaardig genoeg nog steeds vooral op financieel gebied ligt. Het recht op vakantie en een betere 65+-(spoor-)regeling, en het onrecht van de AOW-korting kwamen veel- |Vuldig ter sprake. Vanuit de zaal werd aandrang op ce bond uitgeoefend meer actie te voeren, door onder meer een beter gebruik van de publiciteitsmedia. De heer Van Benthem antwoordde, dat Jfe bond helaas krachtens zijn «atuten a-politiek moet zijn. Het ontbreekt de gepensioneerde boven den aan pressiemiddelen, en de toe gang tot de media is moeilijk. De bond, die 70.000 leden telt, hoopt binnenkort zijn 50-jarig bestaan te vieren. NIEUW-VENNEP De Vereniging "Het Groene Kruis" kring Nieuw- vennep, houdt maandag 21 april een «gemene ledenvergadering. De bij eenkomst wordt gehouden in het Wokgebouw aan de Beinsdorpstraat 2 W Nieuw-Vennep. Aanvang 20.30 uur. OEGSTGEEST Godfried Bomans verstaat de kunst in het publiek om het in zijn eigen woorden uit te drukken „hardop te denken" en daarvan nog een avontuur te maken ook. De elementen van een avon tuur (concentratie, spanning, ontroering, glim- en bevrijdende schater lach) keren afwisselend terug in de zaal, waar hij zijn gedachten de vrije loop laat. Zo ook gisteren in het gemeentecen trum aan de Lijtweg, waar Bomans op uitnodiging van de afdeling Oegst geest van K. en O. een lezing hield. De auteur van 25 boeken („geen daarvan heb ik gelezen; ik leef van het verheugende feit dat de mensen mij in deze gewoonte niet navolgen") vol ironie, kolder, onzin en deson danks (of dank zij?) ook vol wijze bespiegeling, begon gisteravond met (door een misverstand) bijna een half uur te laat komen doch dit reeds in zijn eerste improvisatie-(on)zinnen goed te maken. Het publiek schaterde al. Aparte Behalve van zijn „hardop denken" liet Godfried Bomans zijn toehoorders ook genieten van enkele van zijn ge schreven verhalen, al heeft men ze reeds gelezen een aparte glans krijgen door zijn wijze van voor dragen. Bomans koos voor dc pauze uit zijn voorraad het verhaal over het Vlaam se meisje Lodewieke dat in een kloos ter woont en een haar door een aan tal studenten geschreven brief nim mer te lezen krijgt, de beschrijving van zijn eerste communie en de prachtige sfeertekening van een do denherdenking op 4 mei („Twee mi nuten stilte"). Na de pauze werden tot leven ge bracht de Nederlandse busreisgezel schappen, de heren collectanten, de Leger-des-Heilssoldaten en de zilve ren jubilaris. 1 ALPHEN AAN DEN RIJN De omzetontwikkeling in 1968 bij Var- rossieau en Cie N.V. heeft aan de verwachting beantwoord. De scherpe concurrentie heeft invloed gehad op de bruto-winstcijfers. Blijkens de ge consolideerde winst- en verliesreke ning steeg het saldo exploitatiereke ning tot 2-24 miljoen (vorig jaar: f 2.12 miljoen). Na afschrijvingen etc. res teert een concern-winst van f 749.035 (f 663.187). Voorgesteld wordt een on veranderd dividend van 9 procent. In het eerste kwartaal van 1969 ontwikkelden de omzetten in de sec toren industriële coatings en directe export zich gunstig. De verkopen in de Doe-het-zelf- en schilderssector zijn door de slechte weersomstandig heden iets geremd. De directie verwacht, dat door de aangekondigde fusie met Vettewin- kel een efficiënter wijze van produ ceren mogelijk wordt, een doelmati ger research wordt gestimuleerd en bezuinigingen mogelijk worden ge maakt. TER AAR Donderdagmiddag moest de brandweer in actie komen bij een brand in de keuken van de heer C. Poelwijk in de Blok landstraat. In dikke rookwolken gehuld ontdekte de brandweer het vuur en gaf de vlammen „van ka toen" met de nevelspuit en schuim- blussers. Water behoefde er niet te komen. De gasfles kon door de brandweer tijdig worden wegge werkt. Toen de rook was opgetrok ken bleek de keuken vrijwel geheel uitgebrand. NIEUW-VENNEP De C.H.J.O.- groep Haarlemmermeer houdt maan dag 21 april in het sporthalrestaurant de jaarlijkse algemene ledenvergade ring. Aanvang half acht. De heer R. van Dijk, voorzitter van de Nederlandse Politieke Jongeren Kontaktraad, zal spreken over „Jon- gerenpolitiek". Paul zoals iedereen hem kent te feliciteren met zijn gouden jubi leum. Vijftig jaar geleden kwam hij als kistenknecht bij de veiling, die toen nog aan de Boommarkt was. In 1947 werd hij fustmeester. Deze functie oefende hij tot 1961 uit. Toen moest hij wegens een ernstige ziekte dit zware werk aan een ander over laten en sinds die tijd bedient hij de benzinepomp op het terrein van de veiling. Voorzitter B. van Vliet noemde de jubilaris een sympathieke en eer lijke figuur met een steeds opge ruimd humeur. Hij overhandigde hem een enveloppe met inhoud. Burgemeester Van der Willigen wees erop, dat de heer Leijendekker de groei van de veiling volledig heeft meegemaakt. Hij speldde de jubilaris de zilveren eremedaille verbonden aan de orde van Oranje- Nassau op de borst. Namens de drie organisaties van de kleinhandel gaf de heer Sassen Paul een geschenk onder couvert en een enorme fruitmand. De heer Mosselman schonk namens de com missionairs en de groothandel de jubilaris een enveloppe met inhoud. Hierna was er gelegenheid Paul Leijendekker geluk te wensen met zijn jubileum, waarvan vele recep- tiegangers dankbaar gebruik maak ten. LEIDEN „Een rots in de bran ding" werd de heer A. Tebrugge uit Voorschoten genoemd ter ge legenheid van zijn 40-jarig jubileum. In de kantine van de in Leiden ge vestigde fabriek voor houttechniek van het IBB werd hij gistermiddag gehuldigd. Burgemeester Van der Willigen speldde de jubilaris de zilveren eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau op. Hij prees de trouw van de heer Te brugge. IBB-directeur ir H. W. L. Hey- ning noemde Bram Tebrugge een rots in de branding, die als 20- jarige in dienst kwam bij het kleine timmerfabriek je, dat toen nog op grondgebied van Oegstgeest stond (Hoge Morsweg). In 1935 werd de jubilaris voorman. In 1946 baas en in 1964 hoofdbaas. Nu geeft hij leiding aan zestig man personeel. De directeur bood hem als aan denken een horloge aan. Verder overhandigde hij hem de legpenning en oorkonde van de Ned. Maat schappij voor Nijverheid en Handel. Namens de personeelsvereniging schonk de heer F. v. d. Broeke een grote kist sigaren en de heer P. Jongens, die de leiding heeft over de fabriek, bood namens de col lega's een zilveren sigarendoos, een zilveren vaasje en sigaren aan. ZOETERWOUDE Uit het dezer dagen versohenen jaarverslag van de Coöp. Raiffeisenbank Zoeter- woude blijkt een forse groei in 1968. De omzet steeg van 78 miljoen gul den in 1967 tot f 107.008.000,- in het afgelopen jaar. Het balanstotaal liep op van 9 miljoen tot f 10.664.000,-. 4195 spaarders, 300 meer, zorgden voor een totaal aan spaargelden van f 8.937.000,-, 9 ton meer dan in het voorafgaande jaar- Het aantal dag- boekposten maakte een sprong van 20-000 voorwaarts en bereikte het getal van 74.179. De bank telt 580 leden. In 1969 een vooruitgang van 39. Uit de balans blijkt dat er voor circa 6,5 miljoen gulden is belegd. Het winstsaldo over 1969 bedraagt f 24.010.21. De groei is ook merk baar in de personeelskosten die met 10 duizend opliepen tot ruim een halive ton. In de jaarvergadering die maan dag 28 april wordt gehouden neemt de voorzitter van de raad van toe zicht, de heer W. M. v. d. Salon af scheid wegens het bereiken van de leeftijdsgrens. Op de voordraiht staan ir. L. J. M. Bosman en de heer G. J. van Cramvodrt. LEIDEN De afgelopen nacht is in Leiden een reeks inbraken ge pleegd. Twee woningen aan de Coornhertstraat en de Jacob Cats- laan kregen bezoek. Aan de achter zijde werd een ruit vernield. Alles werd doorzocht. In het eerste huis werd niets vermist, uit het huis aan de Jacob Catslaan is 50 gulden ont vreemd. Ook in sitomerij Palfche aan het GEMEENTE HAZERSWOUDE ONTEIGENINGSWET Openbare Kennisgeving De burgemeester der gemeente Ha- zerswoude maakt bekend: le. dat ter voldoening aan artikel 72a in verband met de artikelen 63 en 10 der onteigeningswet, een com missie uit gedeputeerde staten der provincie Zuid-Holland, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewezen deskundige en het hoofd van het bestuur der ge meente, in het gemeentehuis al daar zitting zal houden de 12e mei 1969 'te 14.00 uur, teneinde de be zwaren van belanghebbenden aan te horen tegen het plan van ont eigening ten name van de gemeen te Hazerswoude ten behoeve van de aanleg van de zogenaamde weg door het Rietveld vanaf de Voor weg in de gemeente Hazerswoude tot aan de Copierekade te Alphen aan den Rijn, met bijkomende wer ken, voor zover gelegen in de ge meente Hazerswoude en nodigt be langhebbenden uit om hun be zwaren, ter plaatse en ure vermeld, mondeling of schriftelijk aan ge noemde commissie mede te delen; 2e.dat de stukken, bedoeld in het eerste en laatste lid van artikel 12 der onteigeningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter sekretarie dezer gemeente, van 21 april 1969 totdat de commissie haar werkzaamheden binnen de ge meente heeft volbracht; Bezwaarschriften zijn vrijgesteld van het recht van zegel. Hazerswoude, 14 april 1969. De burgemeester voornoemd, C. G. VAN DOBBEN DE BRUIJN Kort Rapenburg is ingebroken, daar frordt niets vermist. De inbrekers deden op hun tocht nog even Het Motorhuis aan, waar zij 50 gulden meenamen. Hun grote slag sloegen zij echter bij kapper Van Bellen aan het Stationsplein. Aan de achterzijde kwam men naar binnen. Uit een kisitje werd driedui zend gulden ontvreemd. De politie verzocht ons, er nog eens de aandacht op te vestigen dat men zijn woning goed moet afslui ten. ALKEMADE Maandag 21 april komt de raad van Alkmade om acht uur bijeen. De agenda vermeldt: voorstel tot ongegrond verklaring van een beroep tegen een besluit van B en W tot weigering van een bouwver gunning; voorstel tot wijziging van de bouwverordening; voorstel opstalrecht op een gedeelte van die gemeentewerf ten behoeve van de plaatsing van een garage voor het waterleddingbdrij f De Rijnstreek; voorstel tot delegatie van B en W van de bevoegdheden inzake verhuur van niet in het woningbe drijf geadministreerde gemeentelijke woningn; voorstel tot wijziging van de raadsbesluiten van 20 febr. 1967 inzake verkoop van een tweetal grondperoe- len te Rijp wetering; voorstel tot verle ning van een subsidie aan de voet balver. te Oud-Ade voor verbetering van sportterrein; voorstel tot verle ning aan de Stichting Tafeltenndscen- vtan een subsidie in de kosten van een trum De Treffers te Roedofarendsveen nieuw clubgebouw alsmede tot verle ning van het recht van opstal op de daarvoor nodige gemeentelijke grond; voorstel inzake het besluit van de minister van cultuur, recreatie en maatsch. werk tot vaststelling van het ontwerp van de lijst van beschermde monumenten. ALPHEN De jaarlijkse uitgaans dag voor bejaarden is op woensdag 18 juni. Programma: half negen ver trek Burgemeester Visserpark, koffie drinken in de Westcrbouwing en di ner in restaurant Erika in Berg en Dal, 's middags een bezoek aan de Posbank en 's avonds intocht bij hef- brug Gouwsiuis met muziek. LEIDEN De besturen van de Maatschappij voor Toonkunst en de Leidse Kunsbkring „Voor Allen" zijn overeengekomen onder bepaalde voorwaarden een fusie tussen beide verenigingen te bevorderen. Binnen kort zal de Kunstkring „Voor Allen" enkele bijzondere ledenvergaderin gen in verband hiermee houden. Een besluit tot fusie met een andere vereniging, hetgeen in feite ontbin ding van de Kunstkring inhoudt, moet ingevolge de statuten worden genomen op een daartoe speciaal bijeen geroepen algemene vergade ring. Gevonden voorwerpen LEIDEN Gevonden zijn ln maart, armband, bankbiljetten sleutels, dames handschoenen, herenhandschoenen, mo torhandschoenen, dameshoed, dameshand tas met Inhoud, legerjack. lnvalldestok. damesportemonnee, kldnerschoentjes, tas Inhoudende schoolboeken. sludleb c'k, armband met plaatje, herenpolshorloge, etui met schrijfbenodigheden, rijwiel, he renportemonnee, autocontactsleutels, da mesbontjes, multocahle, damgspolshorloge, damesbrll ,zak met wasgoed, passerdoos, autostep. klnderbrll, regenjas, herenwln- terpas. .handbeschermers, jongensjack, he rencolbert repenbroek. parkiet, muziek boeken, aktetas met Inhoud, broche, da- mesrlng, herenrlng. bloeddrukmeter. Terug te verkrijgen aan het bureau van gevonden voorwerpen. Nleuwsteeg 8. Ingang port, op woensdag tussen 14 en 17 uur. LEIDEN Dr. A. J. D. Seelen, wonend in Leiden, Beethovenlaan 96. is met ingang van 1 mei benoemd tot burgemeester van de gemeente Beek en Donk bij Helmond. Op het ogenblik is dr. Seelen referendaris van staat bij de Raad van State. Hij werd dat in 1966 na vanaf 1959 werkzaam te zijn geweest als secre taris van de ARKA (r.k. ambtena- renver.) in Den Haag. De nieuwe burgemeester van Beek en Donk is 34 jaar. Hij stu deerde rechten aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen en pro moveerde in november 1967 op een proefschrift getiteld: „Werkstaking van Ambtenaren". Hij toonde zich daarin voorstander van een beperkt stakingsrecht voor ambtenaren. Dr. Seelen heeft zich in de Leidse afdeling niet direct ingelaten met Politiek. Van de afdeling Oegstgeest, is hij wel enige tijd secretaris ge weest. LEIDEN Geboren: Joeri z v J M de Haas en J A Benvenuti; Linda Maria, d v G W M Bleijs en J E C Bergers; Serge Jozèf z v K Tisseur en C H M van der Gugten; Myrna d v J Krijgsman en C J Mark; Jolan- da Maria d v T van den Berg en A W Turenhout; Johannes Jacobus z v J J Zoetemelk en C D J Ouwehand; Anna Elisabeth Theodora d v C J van der Pijl en T J C Hartogs, Wilhelmina Maria d v D J Siera en A de Ridder; Johannes Comelis Maria z v S G Vrijburg en C J Guldemond; Helene Johanna d v B Donkers en J G Bok- ma; Ronald z v M van Leeuwen en P G Bontje; Monica Johanna d v R F Windt en J H Reuvers. Gehuwd: E Deelman en P Arnol- dus; P C A Vrauwdeunt en A de Vries; E A van den Wijngaard en L van Vliet; P C L Koppeschaar en S van Vliet; W F van der Blom en M C van der Holst; GHJM Draisma en H F B Scholte; PPM Devilee en J M Volkers; L M A Huijsdens en J C van Leeuwen; R L Macares en P J H Janssen; J A Steenbakker en C M A van der Velde; JGF Steenbergen en M C Keimpema. Ondertrouwd: G J Stolk en M A Kempkes; W D F Nieuwenburg en L E J van Kooperen; P van Bostelen en E Jansen; H C Dirkse en J Pardon- A Meertens en W H van Lehn; F Arends en H M Rijsbergen; G A van Halem en M W C van Saarloos; J J Mulder en E M de Groot; L Kromhout en T, Holvast; J Pouw en M C L ya" ®°hemen| H J Haverkamp en M I M Stolp; HAM Koot en C Velt- huyzen; G H Visser en B A Bos; J C enH WT en C A C Caudri; F Bekooij W ÏZ'iïxZ ?erPMeuli„C Flinter™" ""ME van

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 11