meer meubelen En nog veel meer praktische meubelen in de grootse meubelshow bij Van der Meer van der Kom meteen naar Van der Meer Schuif-het'zelf'meubelen De grootste meubelzaak van Europa vraagt deze week uw speciale aandacht voor een collectie praktische meubelen waarmee u letterlijk alle kanten uit kunt. (Let u maar eens op de kasten die u groter kunt maken door er gewoon een tweede tegenaan te schuiven. En kijkt u eens naar de fauteuils waarmee u zelf al experimenterend een bankstel, een hoekbank enz. kunt maken. De k fauteuils zijn zó lichtdatzelfs een kind ze gemakkelijk en zonder gevaar voor de vloerbedekking kan verschuiven. Van der Meer heeft trouwens bij het samenstellen van deze gehéle collectie praktische meubelen speciaal gedacht aan de kleinste leden van het gezin. Zo kan bijvoorbeeldin vele gevallen de bekleding van de kussens gemakkelijk worden verwijderd en gereinigd. Er is dit voorjaar weer <1 heel veel verrassends te zien in de gezellige Van der Meer showrooms met hun duizenden moderne en klassieke meubelen. Schuif uw bezoek dus niet op de lange baan, maar kom gauw een kijkje nemen. Een ervaren interieur-expert zal u graag laten zien, hoe u bij Van der Meer zelfs met een bescheiden budget het nuttige met het mooie kuntverenigen. Op vrijdagavond tot 9 uur geopend Groothandelsgebouw Rotterdam „MEUBELSTAD" UTRECHT,Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Jutphaas AMSTERDAM, Stadhouderskade 74 (modern), Keizersgracht 590 (klassiek) DEN HAAG, Winkelcentrum Waldeck" einde Laan van Meerdervoort RUCPHEN (N.B,'Sprundelseweg 45 HEERLEN, Spoorsingel 2 Mobiletta-fauteuil Hiermee maakt u zó uw eigen zithoek. Bankstel met driezitsbank en losse fauteuil? Het kan. Hoekbankstel creëren? Losse fauteuil als „bijzet"? Met één fauteuil beginnen en later naar behoefte bijbouwen? „Mobiletta" laat u alle vrijheid! Vederlichte romp van kunststof met bekledingsstof die u zeer makkelijk kunt afnemen en reinigen. Praktisch! Strepen in moderne kleuren. Deze exclusieve èn praktische fauteuil bij Van der Meer slechts 241,-. Eethoek „Stabiletta" Praktisch voor het opgroeiende gezin, maar ook bijzonder char mant door de exclusieve vormgeving van de stoel In verchroomd rondmetalen buis. Levendige Finmark bekledingsstof geeft een touch van huiselijkheid die u niet zou willen missen. Royale tafel met wit kunststof blad. Met de kinderen gegeten? Vochtige doek erover - schoon! En dat mooie, praktische meubelen niet duur behoeven te zijn, bewijst de speciale Van der Meer-prijs 414,-. Eetkamerstoel 68,-. Eetkamertafel 142,-. Wandcombinatie „Compri" Van der Meer's Compri-combinatie kunt u zélf samenstellen, afgestemd op uw behoefte. Uitvoering in echt teak of in palissander- print. Hoog 171 cm - breed 90 cm. Set A gesloten 342,- Set B met bar 306,- Set C met lade en boekenvakken 280,- Ook verkrijgbaar in wit laqué met teak of palissander front.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 12