in de grote Bloemlusthal van de H.B.G.bloem- bollenveiling aan de Grachtweg te Lisse op HET MEUBELCENTRUM VOOR DE BOLLENSTREEK Een enorme hal vol met bankstellen, salon- kasten,'eetkamers, slaapkamers, fauteuils, kamerbreed tapijt, Perzische karpetten etc. zullen in drie dagen tegen ongehoord lage discountprijzen verkocht worden/. WONINGINRICHTING Volgens de nieuwste uit Amerika geïmporteerde discounfmethoden verkopen wij. deze meubelen voor prijzen die in heel Europa nog tot de onmogelijkheid behoren. Door zelf de meubelen mee te nemen kunt u nog eens 25 gulden per ameublement of grote salonkast extra verdienen, mits u alles dan meteen betaalt. Cash and carry... Veel kopen, weinig betalen Geld overhouden Consument let op uw voordeel! MUNDERS MEUBEL DISCOUNTVERKOOP Donderdag 27 en vrijdag 28 maart van 2-10 uur n.m. Zaterdag 29 maart van 9 uur y.m. tot 6 uur n.m. \P<i Bloemlusthal is in - eenlusthof herschapen dankzij onze artistieke uitstalling van meubelen tussen de kleurige produkten van de bollenstreek Bestellingen worden alléén 'tegen contante betaling aangenomen, f 100,- vooruit- betaling en de rest bij de aflevering aan buis. Alle aankopen worden keurig en franco thuisbezorgd en onder volledige garantie, met een door ons getekend garantiebewijs, afgeleverd. Echt lederen bankstellen, empire en biedermeier, lioten en mahonie kamers, palissander en eiken wandmeubelen, alles voor een appel en een ei.... en nog enkele guldens I Onze grote meubel-discount-verkoop van vorig Jaar maart was zo'n doorslaggevend succes dat we het dit jaar weer herhalen, met nog méér keus en nóg groter verschil met de als normaal geldende meubelprijzen. En nu niet alleen bankstellen, maar óók volop salonkasten, wandmeubelen, eetkamers, slaapkamers, tapijt en Perzische karpetten. Van alles het mooiste, het beste, het meest aparte, voor weinig geld. U kunt honderden guldens komen verdienen. Heel veel verrassingen wachten U in de H.B.G.-hal te Lisse. U valt van de ene verbazing in de andere. Kom vlug, kijk goed en koop snel, anders pikt een ander de koopjes voor U weg. Kanaal straat Heere- weg Telefoon (2530) 3076 3032 En Consumentenmarkt, Levendaal 150-152, Leiden

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 16