begin van een nieuw tijdperk in herenmode Wat is AVANTI? at anti „Stile Modernö"' kostuum; laag ingezette binnenzak met stof- tongen. Slanke pantalon met omslag, riem en opatrekkers. Voorbeenvoering. In modern zachtgroen ruitdessin. 150. Slimfit Bel-o-fast overhemd in uni pasteltinten 14. 2-rij Blazer in „Stile Moderno". In pasteltinten: groen, beige en blauw. 98. Polyester/katoen- Oxford over hemd, slank gesneden. Button down. Streepdessins in grijs, re seda en oker 22. Bijpassende pantalon van poly ester/wol 55/45. 35. Avanti 5s een nieuwe modieuze herenmode, die pro beert zo veel mogelijk het edele handwerk te bena deren. Wat vroeger alleen voor de welgestelde man was weggelegd, is nu voor iedere man die zich smaakvol en modieus wil kleden. De makers van de Avanti- kollektie zijn zeer vooruitstrevend. Zij imiteren niet, maar ontwerpen hun eigen modellen. Hun ideeën zijn origineel. Hun mode is verrassend. Zij zijn ook een beetje idealistisch. Zij vinden het niet juist dat mo dieuze kleding zo duur betaald moet worden. Zij willen elke man de kans geven zich modieus te kleden tegen een betaalbare prijs. Op deze pagina kunt u iets lezen over de bijzondere en kenmerkende eigenschappen van deze unieke kollektie. Het is bijna een minikursus in mode gewor den. Want als u aandachtig leest, weet u ook. waar u een goed en modieus kostuum aan herkent. Natuurlijk is er nog veel meer over de Avanti-kollektie te vertel len. Maar dan kunt u beter zelf bij C A gaan kijken. Dan moet u zon kostuum of kombinatie eens aan passen en daarna eens naar de prijs kijken. Dal zal u er ongetwijfeld van overtuigen dat er een nieuw tijdperk in herenmode is aangebroken. AVANTI en de revers. Een in het oog lopend detail. Avanti gooit het over een brede boeg. Het resultaat? Lange re vers, die variëren van breed tot zeer breed. Heel sjiek en modieus. Straks loopt iedereen ermee, maar dan heeft avanti waarschijnlijk al weer iets an ders. Slank kolbert in „Stile Progressivo", met zeer brede revers, doorgestikte kanten en opgestikte zakken. Tweed bird's eye in groen, beige en blauw. 69. Pantalon met wijd uitlopende pijpen, opatrekkers en horizon tale steekzakken. Voorbeenvoering. 29. Dacron/cotton Oxford overhemd, slank gesneden 22. Superslank kostuum met vest, „Stile Progressivo". Kort kolbert zonder split. Zeer brede opgesneden revers, verlaagde binnen zakken met stoftongen. Moiré voering, in kleur aangepast. Pantalon met omslag, riem en voorbeenvoering. Nieuw streep- dessin in zachtgroen pastel. 170, Bel-o-fast overhemd in uni pasteltinten14.1 AVANTI en het doorputten. Een typisch kleermakerstrekje, dat veelvuldig bij de avanti- kostuums voorkomt, is het door putten van de revers. Een af werking die wel wat meer tijd heeft gekost, maar die weer een verfijnde touch geeft. En dat is precies wat de makers willen. AVANTI en de coupe. Daar is rigoreus het mes ingezet. Uitgezakte slobberpakken Onmiddellijk uit. Stugge, stijve stoffen, die weliswaar geen plooitjes tolererenTaboe! Het grote kenmerk van de Avanti-kollektie zijn de zeer soepele stoffen en verwerking. Het voelt allemaal even luchtig en soepel aan. Een bijzondere ervaring om zo'n kostuum te dragen. Bovendien is de belijning ge tailleerd tot super-getailleerd. Avanti noemde het de „stile mo derno" en de „stile progressivo". AVANTI en de binnenkant. Een voering om bijna poëtisch van te worden. Bij elk kostuum is een bijpassende moirévoering gekozen. En dan een heel aantal praktische snufjes, zo apart, zo sjiek afgewerkt, dat je voor je plezier naar de binnenkant kijkt. Het „ticket pocket" voor uw kaartjes, toegangsbewijsjes enz., het vulpenzakje met een sierlijk flapje over de opening. U moet daar beslist eens op letten als u zo'n pak past. AVANTI en de pantalon. 't Is weer de allround vakman, die om de hoek komt kijken. Pijpen met omslag. Een'ken merk van elk goed maatkostuum en bovendien op het ogenblik het allerlaatste op modegebied voor heren. Brede voetwijdte, rechte pijpen, altijd een riem, de knieën gevoerdkortom een elegant voorbeeld van vak bekwaamheid en gejoel voor mode. AVANTI en het vest. Tijd voor modieuze „vestivitei- ten". Het vest wordt in ere her steld met vier vestzakjes en doorgeputte kanten. Zo hoort het ook. De sluiting heeft zelfs een kleine overslag. De zoge naamde kleermakerssluiting. Het vest blijft per slot van re kening een gedistingeerd deel van het kostuum, dat bij avanti alle aandacht krijgt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 20