Meneer de Uil komt ie opspraak Busbedrijven passen cao niet toe ontwrichting medische studie ingrijpen Ajax mocht niet trainen in liet Estadio da Lnz Snelle verlichting van pijn in spieren en gewrichten Schaatskalender voor vandaag en morgen Sleeuw ijk-Fortuna gin" niet door AR-motie over rijksweg 15 GERT BONGERS UIT MILITAIRE DIENST Matige prestaties sehaatsers in Oslo Ruimtemode WOENSDAG 19 FEBRUARI 1969 Producer omstreden lied: „Jeugd is ermee begonnen" Advies aan minister Veringa: Mijnheer de Uil dreigt in opspraak te komen. Jacob de Uil van het tv-kinderprogramma (nou ja, kinderprogram ma. komt voor in een carnavalsliedje, waarvan vorige week woensdag een plaat in de handel is gebracht. Thijs Chanowski, maker en eigenaar van teksten en melodie van de originele „meneer de Uil", is hierover kwaad geworden. Hij heeft een kort geding aangespannen tegen de platen maatschappij Dureco. Producer Pierre Kartner van Dureco zegt over de om streden zinsnede van het liedje „Hallo, meneer den Uil, je onderbroek is vuil": „Mijn zoontje van zeven kwam met deze tekst thuis; 't is eigenlijk helemaal afkomstig van de jeugd van het Zuiden!" Terwijl jeugd, en ook volwas senen, van het Zuiden ondanks kou en sneeuw op straat blijk ge ven van onvervalste carnavals- vreugde, vertelt Pierre Kartner in-zijn woonplaats Breda dat de plaat al een topper is. „Er zyn er nu 8000 verkocht, en dat heb ik in zo'n korte tijd nog nooit meegemaakt. Ruim een week geleden kreeg ik het Huib Goudriaan Hierna komt een parodie op de door Jacob de Uil in het tv-program- ma gesproken zinnen: „Want mensen zijn precies als beesten - en met de zelfde beestenfeesten - en dezelfde beestenbende - dat gaat allemaal naar het café - van hatschikidee." Voorzag Dureco geen moeilijkhe den omdat melodie en een deel van de tekst werden overgenomen? Dure- co's verweer: Het is geen imitatie van de Fabeltjeskrant, maar inhaken op het feit dat de kinderen overal op straat zingen: „Hallo meneer den Uil, je onderbroek is vuil." We hebben alles terdege na laten gaan en onze jurist heeft gezegd dat we rustig door konden zetten. Bovendien is het nummer uitgebracht met medeweten van componist Ruud Bos." Anclere meneer Pierre Kartner: „Het frappante is ook het grote aantal bijbestellingen van winkeliers uit het hele* land. Wat de aanvechtbaarheid van de tekst be treft: in de studio kwam ik nog op het idee „den Uil" met een N erachter dus van „de Uil" te ma ken. Het is nu een andere meneer de Uil van die van Chanowski." Thijs Chanowski heeft een andere mening. Mr. R. F. Zoetmulder heeft gisteren namens hem een kort geding aangespannen tegen Dureco, dat dinsdag zal worden uitgevochten. Chanowski vindt dat het niveau van De Fabeltjeskrant door het li'edje be denkelijk omlaag is gebracht Telegram idee. Vorige week maandag avond (10 februari) ben ik naar de studio gereden, waar we tot dinsdagmorgen vijf uur bezig zijn geweest. Woensdagavond waren de eerste 3000 platen in de winkel en binnen vijf dagen kwam de plaat van niks op de 31ste plaats van Top-40. Het liedje is ge maakt en gezongen door Felix Huizinga, Jos Timmer en Ge rard Hulshof van het KRO- radioprogramma „Van twaalf tot twee". Vollediye tekst De volledige tekst van het lied is: „Hallo meneer den Uil je onder broek is vuil - zo kan je niet mee - o nee, we gaan naar het café - en voor je 't vergeet - de rest is aangekleed - jaja, dan verschoon ik me snel - die tweeling met hun beverkop - heeft nu al een dubbele jenever op - holee. holee, al is d'r BTW!" Advertentie) Dringt direct door tot aan de haard van de pijn Deumatischc pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen Dureco niet wat onsmakelijk? „In niets werkt sneller, mets werkt aangenamer onze zenuwachtigheid om nog voor ter verlichting van pijn dan Algesal-balsem. - Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels in tot aan de Hij stuurde het volgende 'elegram aan Dureco: „Hebben vastgesteld dat door u vervaardigd, respectievelijk in de handel gebracht wordt een grammo foonplaat onder de titel „Hallo me neer den Uil je onderbroek is vuil" stop wij zijn de makers van en houders van alle auteursrechten van het NTS-kinderprogramma De Fabel tjeskrant stop de tekst van de herkenningsmelodie van De Fabeltjes krant is op grond van het in ons be zit zijnde auteursrecht beschermd stop de door u gebruikte tekst is onmisbaar een slaafse navolging van onze tekst en haalt bovendien het niveau van ons programma op ontoe laatbare wtize neer waardoor u zich schuldig maakt aan een onrechtma tige zaak stop wij eisen van u I onmiddellijke stopzetting van fabri cage en het in de handel brengen van de door ons gewraakte tekst en zien hiervan vóór dinsdag 18 februari 1969 de bevestiging tegemoet bij gebreke daarvan zullen onmiddellijk rechts maatregelen genomen worden. Cha nowski Prod. NV." j Dureco nam de plaat gisteren niet uit de handel: het woord is dus aan de réchter. naast Vindt Kartner de hele aanpak van carnaval mee te kunnen draaien heb ben we ons misschien wat overhaast. haard van de pijn (zonder oppervlakkige Ons carnavalslied wat dit jaar: ,;Bij warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en doorstraaltverlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tol de pijn uitbreektI Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij de hand hebt om zodra liet nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog. Ook spaarloon in baggerbedrijf (Van onze soc.-econ. redactie) UTRECHT De vakbonden van werknemers in het baggerbedrijf heb ben met de werkgevers overeenstem ming bereikt over een nieuwe twee jarige cao per 1 april, waarbij de lonen in het eerste jaar met 6 procent en het tweede jaar met 5,5 procent omhoog zullen gaan. Voorts werd besloten met ingang van 1 augustus 1970 een spaarloon in te voeren van 1 procent van het brutoloon. Daarmee is het bagger bedrijf na de grafische industrie de tweede bedrijfstak in Nederland, die een spaarloon krijgt. Overeengekomen werd ook de werktijd (per 1 augustus 1970) met drie kwartier per week te verkorten •n de vakantie met één dag te ve - lengen. THIJS CHANOWSKI (met Meneer de Uil): mijn maatschappij, en die heeft ook recht op me. niveau neergehaald Commercieel nodiy Trouwens als er vraag is naar de liedjes, die ik maak? Ik moet ook aan mijn geld komen. Een plaat moet nu eenmaal voldoen aan de eisen die de massa stelt. We kunnen geen plaat maken voor 500 mensen, want dan gaan we financieel het schip in." Kartner ziet zichzelf overigens mnten meer als een troubadour dan als maker van smartlappen. „Ik heb ook een langspeelplaat in de stijl van Boudewijn de Groot uitgebracht." AMSTERDAM De schaatskalen der van de KNSB bevat voor van daag en morgen de volgende evene- Lilli Marleen kijk je zomaar door d'r bloesje heen." Maar dit werd door de radio, ook door Veronica, geweigerd, dus toen moesten we iets anders hebben." Pierre Kartner is al tien jaar tekst schrijver en nog langer liedjeszanger. Hij schreef onder andere genoemd „Lilli Marleen" en „Waar is mijn fiets, Katrien". Stuit het Kartner die ook piano en basgitaar speelt nooit tegen de borst smartlappen te schrijven en te zingen? Antwoord: „Ik zou het geweldig vinden de hele dag iets beters te maken ik zou me bijvoorbeeld willen storten op mooie melodieën in de stijl van Gerswin. Dat klinkt misschien hooghartig, maar ik ken nogal wat grootheden, die me graag daarvoor zouden willen hebben. Mdar ik zit nu eenmaal vast aan Het zingen en spelen op „feesten en partijen", het op treden voor de gewone man, zit hem in het bloed. „Mijn groot vader was een Duitser, die zong en op een luit speelde, en zo door Nederland zwierf. Thuis speel den ze ook allemaal piano, en mijn vader was conferencier. Vader maakte de mensen eigenlijk zomaar gelukkig, en hij verdiende er nooit veel aan. Hij was van een soort, waarvan er nog maar weinig zijn." Denkt zoon Pierre Kartner wel veel te kunnen verdienen? „Nee. Ik ben niet zakelijk ge noeg: als ik een nummer breng, ben ik geneigd alles te delen met de mensen die de muziek schrijven." O O SLEEUWIJK De voor gister avond vastgestelde lichtwedstrijd tus sen Sleeuwijk en het Vlaardingse Fortuna werd wegens de slechte toe stand van het terrein afgelast. De wedstrijd is uitgesteld tot een nader overeen te komen datum. Waar je ook kijkt steeds meer mensen roken Roxy 25. U toch ook? VANDAAG: Lekkerkerk: nationale kortebaanwedstrijden over 140 meter voor junioren. Heilouw: nationale langebaanwedstrijden voor heren over 500. 1500 en 3000 meter. Nage len: kampioenschap van de Noord-Oostpolder langebaan (500, 1500 en 3000 m). Den Bosch: geweste lijk kampioenschap langebaan heren (500, 1500 en 5000 m); Reeuwijk: Plassentoeht 40 km. MORGEN: Dronten: kampi oenschap van Gelderland kortebaan (dames en heren). Grafhorst: korte baanwedstrijden voor heren. (Van onze parlementsredaclic) DEN HAAG De heer Aantjcs (a.r.) heeft gisteravond bij ilc behan deling van de begroting van Verkeer en waterstaat in de Tweede Kamer een motie ingediend, waarin hy de regering vraagt rijksweg 15 van Europoort naar bet Roergebied in het volgende rijkswegenplan op te nemen. Het gaat om het gedeelte Valburg tol Babberieh aan de Duitse grens. Minister Bakker heeft toegezegd dat er geen vertraging zal zijn bij de aanleg van deze weg, maar. volgens de heer Aantjes antwoordde hij niet concreet op de vraag of dit stuk in het volgende rijkswegenplan opgeno men zal worden. „Mijn dienst zei nog: doe nu niet al te vaste toezeggingen". De heer Aantjes vond dit niet dui delijk genoeg. Hij wil de minister niet aan een bepaald jaar binden, maar hij wil het wel vastgelegd zien in het rijkswegenplan. dat tot 1974 loopt. De verbinding is voor Euro poort van groot belang, mede gelet op de uitstekende verbindingen tussen de grote Duitse en Belgische havenste den met het Duitse autobahnnennet. De motie is mede-ondertekend door CHU en KVP. De heer Van Thijn (soc.) zegde zijn steun toe. Minister Bakker vond dal deze motie niet nodig was geweest, als men elkaar beter begrepen had. Hij had overigens geen bezwaar tegen de for mulering van de wensen van de heer Aantjes. (Van onze onderwijsredacteur) DEN HAAG, 19 febr. Er is duidelijk een grens aan het ver mogen van de gezamenlijke me dische faculteiten tot het opne men van studenten. Met heel veel moeite kan men een maxi mum-capaciteit van 1700 eerste jaars bereiken: dit betekent 1200 plaatsen in het klinische gedeelte van de studie. De generatie van 1968 is flink boven het maximum gekomen: zij leverde 1947 eerst- ingeschrevenen. Het is mogelijk dat dit zich niet zal herhalen bij de inschrijvingsgeneratie in 1969, maar voor 1970 en de jaren daar na wijzen de prognoses weer op hogere inschrijvingsgetallen. Al dus de commissie-Verdam die voor minister Veringa de knel punten bij de medische studie heeft onderzocht. De commissie meent dat alleen in de uiterste noodzaak aan de vrijheid van studiekeuze getornd mag wor den. In haar advies aan Veringa doet de commissie-Verdam vele aanbeve lingen om de studie toch zo goed Het kan gebeuren dat na het K 1 examen (het eerste examen in de me- j dische studiei een te groot aantal geslaagden verder wil gaan. In dat geval zou de minister maatregelen moeten kunnen treffen waarvoor een wet nodig is. Het advies luidt: nu een wetsontwerp in te dienen, dat ge bruikt zou kunnen worden als het onderwijs op een bepaald moment ontwricht dreigt te raken. De maat- Lasten te zivaar UTRECHT Veertien van de ruim vijftig streekvervoersondernemingen hebben laten weten de nieuwe cao voor hun buschauffeurs niet te zullen toe passen, omdat de lasten clan te zwaar worden. Van deze veertien busbedrij ven zitten zeven in Limburg, twee in Friesland, één in Zeeland, één in Over ijssel en één in Groningen. Een woordvoerder van de Nederland- Bond van Vervoerspersoneel verklaar de in reactie hierop, dat ..niet toegela ten kan worden, dat deze ondernemin gen maar eigenhandig hun lonen bepa len. Zij zullen flink onder druk wor den gezet om alsnog met het overeen gekomen loonakkoord mee te gaan". Zoals bekend voorziet dit akkoord in een loonsverhoging van 6.8 procent, alsmede een extra verhoging van 11 of ƒ22 per maand (afhankelijk van de functie). Deze overeenkomst, die een deel van de loonachterstand met de buschauffeurs van gemeentelijke ver voersbedrijven wegwerkt, komt neer op een loonkostenstijging van ca. 12 procent. De KNVTO. waarin praktisch het gehele openbare vervoer over de weg is verenigd, heeft de nieuwe cao gis teren aanvaard. Verklaard werd even wel, dat het akkoord vele streekver voersondernemingen in grote moeilijk heden zal brengen en dat daarom op korte termijn steun van de overheid nodig is. hetzij in de vorm van finan ciële bijdragen, hetzij door verlaging van de lasten Gastarbeiders voorbeeld voor buurt (Van onze correspondent) ALMELO Fel protest is gerezen in het hart van Almelo, waar een voormalig fabrieksgebouw zal wor den omgebouwd tot woon- en leef ruimte voor 75 Turkse gastarbeiders, die bij de stoomspinnerij Twente werken. Een speciaal buurtcomité heeft haar bezwaren bij het gemeen tebestuur kenbaar gemaakt: „Onze vrouwen zijn niet meer veilig straks" zo is de mening. Het gemeentebestuur zet door, om dat er geen enkele aanleiding is die deze en dergelijke veronderstellingen wettigt. Bijzonder positief is de re actie van de Turken zelf, die geld bij een willen brengen om twee buurt bewoners in staat te stellen naar I Turkije te gaan, waar ze zich persoon lijk op de hoogte zouden kunnen stel len hoe het Turkse volk leeft. Bovendien zijn de Turken van plan enkele filmavonden te organiseren die indrukken pver hun land geven. Alle buurtbewoners krijgen daarvoor een uitnodiging. De fabriek wordt volledig onder handen genomen om de nodige slaap kamers en recreatieruimten te schep pen. Er zullen bepaalde regels gaan gelden en een beheerder wordt aan gesteld, die zal toezien dat alles straks goed verloopt. APELDOORN Gert Boniers. oud-we reldkampioen op de amateurachtervolging, is weer uit de militaire dienst. Bongers, die 18 januari ln dienst moest, keerde vorige week terug naar huis en vernam dinsdag dat hij wegens rugklachten is af gekeurd. Wat de plannen van Bongers. die reed voor Caballero. met wielrennen z*.jn. is nog ni«t bekend. regelen zouden telkens voor niet meer dan één jaarklasse tegelijk moe ten gelden. Maar er wordt niet bij ge zegd wélke maatregelen dan precies genomen moeten worden. De commissie (officiële naam „Bij zondere Adviesgroep Medische Fa culteiten") werd eind oktober '68 in gesteld. Haar opdracht was binnen drie maanden een advies uit te bren gen over de capaciteit van de me dische faculteiten en over de vraag of er een studentenstop zou moeten komen. Achttien dagen na de gestel- de termijn heeft de adviesgroep aan de minister rapport uitgebracht. Voor zitter van de commissie was prof. mr. F. .1. Verdam. Het aantal eerstejaars medicijnen is in 1968 sterk omhoog gegaan. Het verschil met oe stijging in 1967 moet voor 4/5 gedeelte verklaard worden uit een verhov-ing van het percentage geslaagden voor de eindexa mens-gymnasium en -h.b.s. en voor 1'5 deel uit een verschuiving van de studiekeus. De commissie acht het gewenst, dat bij de dienstplicht de zogenaamde medische regeling verdwijnt. Wie medicijnen, tandheelkunde of farma cie gaat studeren, krijgt thans langer uitstel van eerste oefening dan andere studenten (na h.b.s.-B 2 jaar langer, na gymnasium-bèta 1 jaar langer). Centrale instantie De minister krijgt de raad er voor te zorgen dat elke instelling van me disch wetenschappelijk onderwijs pe riodiek een capaciteitsonderzoek instelt. Het investeringsschema voor de afbouw van de klinieken bij de Vrije Univers'teit en de Katholieke Universiteit moet versneld verwerke lijkt worden. Een ander samenstel van aanbeve lingen neeft betrekking op de mede werking van niet-academische zie kenhuizen. Het advies vraagt ook om een cen trale instantie op het ministerie van O. en W'. Die instantie moet de on derwijsproblematiek bij de planning en programmering van de medische faculteiten bestuderen en coördine ren. In de personeelssector doen zich tal van moeilijkheden voor. Voor de meeste leden van het medisch we- tenschappelijk corps vormt het on- I derwijs theoretisch de sluitpost: zij voelen zich meer arts of onderzoeker dan opleider. Maar door de grote aantallen studenten bestaat het ge voel dat in de praktijk het onderzoek in het gedrang komt De aantrekke lijkheid van ren functie in het we tenschappelijk corps wordt ook be laagd door de inkomensverhoudingen laagd door de inkomensver- lende medische faculteiten bestaan nog gezagsverhoudingen die in strijd zijn met de verantwoordelijkheden van vele leden van het wetenschap pelijk corps. In de academische zie kenhuizen ontbreekt het nog voor een belangrijk deel aan de collegiale en homogene stafopbouw, waarmee de moderne algemene ziekenhuizen ver gevorderd zijn. De commissie ad viseert Veringa rechtspositie, ar beidsvoorwaarden, arbeidsklimaat en carrièremogelijkheden van de leden van het wetenschappelijk corps beter te regelen. Hoe toetsen Het aantal eerstejaars heeft in 1968 de maximum-capaciteit onmisken baar overschreden. De adviesgroep doet op de faculteiten een dringend beroep om het huidige eerste jaar te laten doorstromen. Hierbij wordt voorgesteld enige tientallen perso neelsplaatsen vervroegd in de begro ting van 1970 op te nemen. Wacht lijsten bij het klinische werk van de gèneratie-1968 lijken onvermijdelijk. Het is het best voor de plaatsing op de wachtlijsten maar te loten. In verband met de moeilijkheden I die nog gaan komen, houdt het ad- vies zich bezig met de vraag of en hoe de studenten getoetst kunnen I worden op hun geschiktheid voor de studie. Uit gegevens van het CBS is houdingen. In verschillende me dische faculteiten bestaan nog gezagsverhoudingen die in strijd studie. De commissie acht het niet mogelijk op grond van cijfers van het eindexamen te selecteren. Men zou voor de inschrijving nog een toelatingsexamen kunnen afne men. Dit zou dan meer dienen te omvatten dan het eindexamen. Maar de commissie meent dat voor die nieuwe examenprocedure (bijvoor beeld met motivatie-tests) nog heel wat onderzocht moet worden. Een derde mogelijkheid is: schif ting op grond van het na één jaar afgelegde K 1-examen. In het alge meen bereiken 90 procent van de stu denten die voor dit examen slagen het klinische gedeelte van de studie. Er zou over gedacht kunnen worden studenten met 4 of 5 onvo'doendes van het verdere onderwijs uit te slui ten. Maar naarmate men die regel strenger gaat hanteren, worden er meer mensen ten onrechte afgewe zen. Ook dit levert dus geen bevredi gende vorm van toetsing op. OSLO In het Bislelt-stadion in Oslo zijn dinsdagavond jubi leum-schaatswedstrijden gehouden. De 500 m leverde een overwinning op voor de Zweedse sprinter Has- se Boerjes, die een tijd van 40.1 sec noteerde. De beste Nederlander was Ard Schenk, die met 41.8 negende werd. De Europese en wereldkam pioen Dag Fornaess kwam tot dezelf de tijd als Schenk, maar hij werd door de Nederlander in zijn rit met miniem verschil verslagen. De uitslagen luiden: 500 m: 1 Hasse Boerjes (Zwe) 40,1. 2 Per Bjoerang (No) 40,5. 3 Johan Lind (No) 41,1. 4 Ivar Eriksen (No) 41,3. 6 Goeran Claesson (Zwe) 41,4. 9 Ard Schenk 41,8. 10 Dag Fornaess (No) 41,8. 14 Kees Verkerk 42,3. 18 Arie Eriks (Ned) 42,9. 21 Peter Nottet en Jan Bols 43,4. 23 Eddy Verheyen 43,5. De Noor Per Willy Guttormsen won de 5.000 meter in 7 min 31,2 seconde. Tweede in het Bislett-stadi- on, waar het zes graden vroor, werd Jan Bols met 7.33.2. De uitslag van de 5.000 m luidt 1. Per Willy Gut tormsen (No) 7.31.2, 2. Jan Bols 7.33.2, 3. Goeran Claesson 7.38.3, 4. Johnny Hoeglin (Zwe) 7.38.7, 5. Dag Fornaess 7.39.2, 6. Ard Schenk 7.41.1, 8. Kees Verkerk 7.41.7, 9. Eddy Verheyen 7.42.0. 18. Peter Nottet 7.56.0. Twee van de drie Amerikaan se astronauten bij de komende Apollovluchten zullen een ruimte- pak dragen dat hen in staat stelt onafhankelijk van de cabine in de ruimte te opereren. Zo'n kosmisch kostuum weegt ongeveer 27 kg en de uilrusting op de rug noq eens 8 kg, maar ruimtelijk zal het niet veel om het lijf hebben LISSABON De prachtige grasmat van het Estadio da Luz in Lissabon, die zelfs in de doe len geen kale plekken heeft, was dinsdagmorgen verboden terrein voor de twee ploegen die er van avond hun tweede wedstrijd voor de kwartfinales van de Europa Cup zullen spelen. Genadiglijk werd de spelers van Ajax toege staan op licht schoeisel even op het gras te lopen. „We mogen trainen op een zand- veldje naast het stadion". lichtte coach Rinus Michels toe, „dat is zin loos. We paan met de bus weer terug naar Sintra om daar in de middag wat te oefenen". Ook de topploeg van Benfica moest het veld mijden. Als officiële reden werd opgegeven, dat de langdurige regenval het terrein te zacht had gemaakt. Het is echter duidelijk, dat de maatregel een onderdeel is van de „koude oorlog", onverbrekelijk met internationale topwedstrijden ver bonden. Ook Otto Gloria zag er v/vi- nig heil in zijn spelers op een zand- veldje. dat bij drukbezochte wedstrijden tevens dienst doet als parkeerterrein, in actie te' laten ko men. Dc lange Torres wilde in de cata comben van het stadion, na met en kele van zijn ploeggenoten een par tijtje „aanvallen en verdedigen" te hebben beëindigd wel wat zeggen over de wedstrijd. „Ajax heeft in Amsterdam beneden zijn kunnen gespeeld", liet hij via een Engels SDrekende Portugees weten, „wij zul len het waarschijnlijk moeilijker krijgen dan menigeen verwacht". De toon van het compliment dat men de buitenlandse gast nu eenmaal moet maken, klonk er duidelijk in door. De Ajax-spelers zelf hebben weinig hoop. dat zij kansrijk zijn. Ook nu zal Rinus Michels zijn elf tal pas kort voor de wedstrijd aan de openbaarheid prijsgeven. Aangezien zijn ploeg wel in de aanval moet gaan is het waarschijnlijk dat de Zweed Inge Danielsson, in Amster dam maker van het enige doelpunt van Ajax, in de formatie zal worden opgenomen. Otto Gloria bouwde in Lissabon opnieuw aan zijn eigen grootheid door geen geheim te maken van zijn opstelling. Al geruime tijd voor de ontmoeting liet hij weten dat bij zondere omstandigheden voorbehou den zijn ploeg niet zou afwijken van de formatie die vorige week in het Olympisch Stadion zegevierde.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 9