Chr. Kweekschool betrok nieuw gebouw Ir. J. J. G. van Hoek gisteren overleden Feestprogramma Creatief centrum aan Langestraat WEEKAGENDA TAXI TEL. 25555 Internationaal bezoek aan Leidse chr. l.t.s. Geest van de tijd mede bepalen Vele inbraken opgehelderd Fantasierijke presentatie Kind aangereden Gevonden voorwerpen NIEUWE LEIDSE COURANT 3 WOENSDAG 8 JANUARI 19*9 Afscheid burgemeester Van der Have VALKENBURG In verband met de benoeming van burgemeester M. A. van der Have tot burgemees ter van de gemeente Leiderdorp, met ingang van 16 januari zullen de ingezetenen in de gelegenheid wor den gesteld afscheid te nemen van het burgemeestersgezin. De af scheidsreceptie wordt gehouden op zaterdag 11 januari, 's avonds om 19.30 uur in het Dorpshuis aan de Kerkweg. Ook bestuursleden van plaatselijke verenigingen worden voor deze receptie uitgenodigd. Om half 3 is er een bijzondere openbare raadsvergadering in het raadhuis. OEGSTGEEST In de ruime aula van de nieuwe christelijke kweek school aan de Hazenboslaan te Oegstgeest had gistermiddag in aanwe zigheid van een groot aantal genodigden de openingsplechtigheid plaats, waarin een reeks sprekers gelukwensen en geschenken aanbood. Ter inleiding hield de voorzitter van het schoolbestuur, dr. K. Dronkert. een meditatie over Romeinen 12. Hij noemde het in christelijke kringen een laffe gedachte dat je „de geest van de tijd niet kunt tegenhouden". Je kunt de tijdgeest namelijk medebepalen, en dat is voor de christen juist de opdracht, aldus ds. Dronkert. Mevrouw A. J. Siljéeden Ouden bood vervolgens namens de vrouwen van de docenten een bak planten aan voor de leraarskamer. Deze da mes hadden ook voor de bloemen versieringen in de aula gezorgd, die de plechtigheid fleur verleenden. Hoofdinspecteur J. Fossen voor het kweeksohoolonderwijs deelde daarop in zijn toespraak mee, dat vijftig van de 98 Nederlandse kweek scholen in nieuwbouw zijn gehuis vest, terwijl er nog 18 bezig zijn met de bouw van nieuwe onderko mens. Hij sprak de hoop uit dat de opleiding voor onderwijzers en on derwijzeressen nu toch spoedig op wetenschappelijk niveau wordt ge bracht. Geschenken Nadat architect L. J. de Klerk zich tot zijn opdrachtgevers had ge richt (architectenbureau De Klerk en R. Boiten en A. J. Boon's bouw bedrijf hadden enkele geschenken voor de directeurs, en docentenka mers aangeboden), overhandigde de heer C. Hanegraaff symbolisch het DR. DRONKERT Tijdgeest ALPHEN De dader van de in braak in de garage van de heer Ro denburg, de 22-jarige Alphenaar die in de nacht van vrijdag op zaterdag op heterdaad betrapt werd, is van daag voor de officier van justitie te 's-Gravenhage geleid. Tijdens het onderzoek bleek, dat de man zich in de tweede helft van 1968 had schuldig gemaakt aan de inbraken bij het automobielbedrijf „Centraal" (ca. f 1000) autobedrijf „Kortekaas" (brandkastkraak van f 5800.-), N.V. brandstoffenhandel Jongenburger (ca. f 200.-) Automo bielbedrijf „Auto-Baay" (hier werd niets ontvreemd, maar wel „leende' de man hier een auto) en autobe drijf „Bervo" (ontvreemd ca. f 130.-). Voorts is gebleken, dat de man te Gouda in drie bedrijven had inge broken, waar behalve een hoeveel heid gereedschappen, ca. f 150.- werd ontvreemd, terwijl hij samen met een 23-jarige mede-arbeider, even eens een Alphenaar, te 's-Hertogen- bosch een bezoek bracht aan een Technische Groothandel, waar naast gereedschappen een bedrag van on geveer f 200.- werd buitgemaakt. cadeau van het lerarenkorps: de to neelspots, schminktafels, kapstok ken en spiegels. Ingrid van Elk uiit Alphen aan den Rijn voegde daarbij namens de gezamenlijke leerlingen een tafel- aansteker voor de directiekamer en een zestal forse asbakken ter plaat sing in de schoolga ng-en. De reeks geschenken werd beslo ten met die van het personeel van de elf aangesloten leerscholen, aan geboden door de heer L. Noorduin: twee muurlampen en een siervaas eveneens voor directeurs- en lera- renkamers. Evenwicht Nadat dr. Dronkert de school of ficieel aan de zorgen van directeur J. J. Siljee en zijn staf had opgedra gen, voerde de laatste nog het woord. Hij gewaagde van de ondervonden vriendschap voor, tijdens en na de bouw en meende de sfeer van de oude school (onderling vertrouwen hartelijkheid en evenwicht tussen luim en ernst) reeds in heit nieuwe gebouw te hebben geproefd. De bijeenkomst mondde uit in een receptie van schoolbestuur en direc tie en een bezichtiging van het ge bouw. Administrateur van de Kweek school is de heer H. H. Groenewold. LEIDEN Op 74-jarige leeftyd overleed gisteren in zyn woning ir. J. J. G. van Hoek, oud-wethouder van Leiden en oud-voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken van Rijnland alsmede oud directeur van de N.V. Wernink's Betonmaatschappij. Daarnaast bekleed de hg vele functies, zowel in Leiden als op landelgk gebied. Hij was een hoffelijk man, een man ook van weinig woorden. Maar als hij sprak, werd er naar hem ge luisterd en op velerlei terrein ont popte hij zich bij zulke gelegenheden als een man van gezag, wiens gezag stoelde op een grote kennis van zaken. Ir. Van Hoek werd in 1894 te Does burg geboren uit een officiersfamilie. Hij bezocht de hbs te Amersfoort en Den Haag en studeerde vervolgens aan de Technische Hogeschool te Delft. In 1919 vestigde hij zich in Leiden, waar hij bij Wernink snel carrière maakte. Na vier jaar werd hij op 29- jarige leeftijd al tot directeur be noemd. Bij de viering van zijn veer tigjarig jubileum in 1959 nam hij afscheid als directeur. Vele functies In november 1961 nam hij voor de VVD zitting in de gemeenteraad als opvolger van mr. J. Drijber. Van september 1962 tot september 1966 was hij wethouder en als zodanig onder meer belast met de verkeers zaken. Van juni 1959 tot eind vorig jaar vervulde ir. Van Hoek op een sympathieke manier het voorzitter schap van de Kamer van Koop handel. Een opsomming van slechts enige van zijn vele functies maakt wel duidelijk, welke belangrijke plaats ir. Van Hoek in het maatschappelijk leven innam: voorzitter Ambachts school, voorzitter Leidsche Bouw- vereeniging; voorzitter „Vereeniging tot bevordering van de bouw van ar beiderswoningen; erevoorzitter Ne- Handena.rbeidloka.al OEGSTGEEST Op feeste lijke manier hebben de leerlin gen van de nieuwe kweekschool hun klassen gistermiddag, na de spectaculaire verhuizing, in ge bruik genomen. De lokalen werden in één middag tijd omge toverd tot aantrekkelijke ten toonstellingsruimten. Elk lokaal kreeg zijn eigen onderwerp, dat met veel fantasie en zorg werd uitgewerkt. Gedurende de feestweek (die duurt tot en met zaterdag) kun nen ouders, leerlingen en oud- Ieerlingen de resultaten bekij ken. Van lokaal tot lokaal wan delend. belanden zijn dan van een Franse sfeer (compleet met stokbrood, wijn en kaas) in een muzikale (met crêpe-papieren draaimolen), of van de teken kunst in dr wiskundematerie, of (nog anders) van handwerken in aardrijkskunde. Al met al een plezierige manier om vooral de ouders en andere „buitenstaan- dors" genodigden de school en de lessen te presenteren. De bibliotheek Burgerlijke stand van Oegstgeest OEGSTGEEST Geboren: Anna Maria Apolonia, d v J C M Ciliacus en A M A Venne. Maarten Bert Adriaan Johannes, z v M C P Ver hoeven en J Houthoff. Teunis Cor nells, z v A P Roodvoets en D van der Veen. Johannes Peter, z v J Vermond en J Francken. Carol Tra- cey, d v P Hobson en B Shuttle- worth. Ditmer Nees, z v J de Vries en C Karna. Getrouwd: JAM Dofferhoff en J van der Neut. A A R M Ulyn en A T M Luijben. T J Zwartjes en M L C M Verhoef. E Bol en J Budding. A den Heijer en C A van der Werf. L J A Hoogenboom en M van der Steenhoven. F W Klaaijsen en M M van Noort. P R van Rhijn en D M Over. T Veldhuyzen en A L Boo gaard. H M Echternach en S M Kil- dentoft. C van Wijk en V' J de Wolf. P P Veldhuyzen en C A Keus. J N Vreeburg en A J van Wieringen. RIJPWETERING Aan het eind van deze maand zal het eerste num mer verschijnen van een vereni gingsblad, genaamd „Pit 69". Het is de bedoeling, dat dit orgaan maan delijks uitkomt en huis aan huis wordt bezorgd. In „Pit 69" wordt het gehele Rijpse verenigingsleven vertegenwoordigd. Voor dit eerste nummer kan men nog kopy inleve ren bij het redactie-adres: mevr. J. M. Warmerdam-v. Stijn, Blijvers- weg 3, vóór 15 januari RIJPWETERING Het 15-jari- ge zoontje van de landbouwer Wes- selingh werd gistermiddag omstreeks half twee aangereden door een dienstbus van Maarse en Kroon, toen het plotseling de Oud-Adese- laan overstak. Ofschoon buschauf feur Van 't Wout met geringe snel heid reed en krachtig remde, werd het kind toch geraakt. Gelukkig liep het ongeluk goed af, want dokter J. v. d. Werf kon alleen maar schaaf wonden aan het gezicht constate ren, zodat de jongen met zijn in middels gearriveerde vader naar huis kon terugkeren. Anneke Koek in finale ZOETERWOUDE Anneke Koek, het jeugdige meisje van de Zoeter- woudse tafeltennisvereniging PIT '54, dat daar In het eerste herenteam speelt, heeft zich het recht verwor ven deel te nemen aan de finale jeugdachtkamp. Deze wordt op 26 januari gehouden in Vlissingen. Enkele weken geleden bereikte zij een eerste plaats in de voorronde te Den Haag. Afgelopen zondag trad zij in Utrecht aan voor de halve finale. Na zes winstpartijen moest zy ten slotte he>t hoofd buigen voor het meisje Struiken, met wie zij in de eindrangschikking de eerste plaats deelde en dat met haar overgaat naar de finale, het officieuze Neder landse jeugdkampioenschap. Tijdens de musical OEGSTGEEST Voor ouders en genodigden voerden de leer lingen van de kweekschool gisteravond in de aula een gevarieerd programma uitdat vanavond en vrijdagavond voor de overige leer lingen wordt herhaald Voorzitter van de feestcommissie en leraar pedagogiek S. den Hollander had daarvan, na een openingstoespraak van de heer Siljée, de leiding. Bijzonder leuk kwam klas 5d voor het voetlicht met een musical, die rondom enkele „lesuren" ondermeer liedjes van en over allerlei landen bevatte. Ook een groepje derdeklassers oogstte succes met een aantal songs, waarvan vooral „Old time religion" het goed "deed. Klas 2 a bood de vertoning van een serie dia's aan, waarin de leraren en het schoolpersoneel in dwaze situaties aan het publiek werden gepresenteerd. Noemen we ten slotte de opvoering van een improvisatie-toneelstuk onder regie van de heer J. C. Bartelsman, waarin de rassendiscriminatie centraal stond. Tussen de bedrijven door verzamelden de ouders 1212,75. be stemd voor een schooltelevisietoestel. Mevrouw De Mooij bood dit als geschenk van de ouders aan dr. Dronkert aan. Ook per giro zijn nog giften voor dit doel gestort. LEIDEN De Leidse creatieve jongerengroep „Colourform" expo seert in „Taveerne Tastevin". aan de Beestenmarkt van 5 t.m. 31 januari. Tekeningen, schilderijen, ruik-art. en objecten van Ad van Dongen, Marth van Dongen, Henk Hollebeek, Wil Blommerde, Nico Brand en Nico Langezaal. Tevens houden zij een tweede ex positie in restaurant „De Ruif", Jan Vossensteeg van 7 t.m. 31 januari. Tekeningen, Gouaches en collages van: Anton Vrede, Johanneke Quis- pel, Henk Hollebeek en Henk Over- vliet. 3Ien beschikt nu ook over een creatief centrum, waar creatief en ontspannend gewerkt kan worden op de zaterdagavond. Het centrum zal de naam „Whamm 69" krijgen, en is elke za terdagavond geopend vanaf 1 fe bruari. Openingsiijden 19.30 tot 22 uur. Het centrum is gevestigd aan de Langestraat, achter de Oosterkerk. HOOFDDORP Donderdagavond 9 jnauari om 8.15 uur zal in de gere formeerde kerk in Hoofddorp een concert worden gehouden van het christelijk gemengd koor o.l.v. Richard Heidema, met medewerking van Thea Ekker-van der Pas (sopraan), El- fried Beijen (alt), Michiel ten Houte de Lange (tenor), Jan Hulsbos (bas), Marijn Ros (orgel) en het symphonie- orkest „Haerlem". Uitgevoerd worden werken van G. F. Handel, A. Vivaldi en J. C. F. Bach, waaronder het ora torium „Die kindheit Jesu". LEIDEN In het kader van het onderwijsprogramma van de Raad voor Culturele Samenwerking van de Raad van Europa wordt op uit nodiging van de Nederlandse rege ring van 1118 januari in de Holi day Inn bij Leiden een studieconfe rentie gehouden die gewijd zal zijn aan de onderwijskundige aspecten van de scholenbouw. Aan deze conferentie nemen zo wel architec en als onderwijsdes kundigen deel die als officiële ver tegenwoordigers van de regeringen van de lidstaten van de Raad van Europa optreden. Op de conferentie zullen o.m. de navolgende onderwerpen ier discus sie komen: 1. De veranderingen in de metho de van kennisoverdracht en de wij ze waarop de technische hulpmidde len in de school van de toekomst moeten worden gebruikt. 2. De school als een centrum voor ontmoeting en sociaal culturele ac tiviteiten van de plaatselijke bevol king. 3. Het aanpassen van bestaande scholen aan de behoeften die ont slaan door de onderwijskundige ont wikkelingen. 4. De samenwerking tussen op voeder. architect en overheid en de research op het gebied van de scho lenbouw. Het internationale comité dai de conferentie onhoudelijk voorbereid heeft de wens uitgesproken dat de deelnemers aan de conferentie in de gelegenheid worden gesteld een of meer scholen in Nederland te bezoe ken. Het Nederlandse voorbereidings comité heeft zich hierover beraden en is gezien de aard van de confe rentie tot de conclusie gekomen dat de chr. lagere technische school zich in het bijzonder leent voor een be zoek van de deelnemers aan de con ferentie. Aan dit bezoek dat zal plaats heb ben op dinsdag 14 januari heeft het bestuur gaarne zijn medewerking verleend. De officiële opening der conferen tie zal geschieden door mr. H. J. Schölvinck, secretaris-generaal van het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, op zaterdag 11 ja nuari 9.30 uur v.m. in de Holiday Inn bij Leiden. Wijlen ir. J. J. G. van Hoek derlandse Aannemersbond; voorzit ter Produktiviteitscentrum Bouw nijverheid; tweede voorzitter m.t.s. voor bouwkunde te Utrecht; voor zitter Leidsche Vereeniging van In- dustriëelen, van de Sociale Raad, van de Maatschappij voor Toonkunst en van het Leidsch Schaakgenoot schap. De crematie zal in alle stilte plaats hebben. LEIDEN Gevonden ln November 1968: sleutels, damesbril, dameshandtasje, he renportemonnee, schilderij, tankslang, kin derarmbandje, grammofoonplaat, dl|v>- matentas, zonnescherm, sigarettenaanste ker, vulpen, herenportefeullle dameskou sen, damesschoenen, kinderschoenen, lad der. trouwring, damespolshorloge, dames- beurs. kisten met flessen, kinderhand schoentjes, dameshandschoenen, heren- handschoenen. bankbiljetten. Jongenspor temonnee, damesrlng, wan. rwieltas. auto- step, muntbiljetten, rekenllniaaU actetas m. lnh., autocontactsleutels, fles motor olie. boodschappentas, jasje van een man telpakje. damesportemonnee. voetbal broekje. halsketting, armband. Jongens jas ketting met hanger, motorhandschoe nen. badbroekje, pantalon, rok, pas. rieten tas met Inhoud, radio, damespa- raplue, tas Inhoudende wasgoed, brood trommel. dasspeld. Terug te bekomen en inlichtingen te verkrijgen aan het bureau van gevonden voorwerpen. Nleuwsteeg 8. Ingang poort, op woensdag, tussen 14 en 17 uur. KOUDEKERK Gisteravond kwamen bestuur en leden van de postzegelverzamelaarsvereniging „Het Jaagpad" in de kantine van de v.v. „Koudekerk" bijeen. Het jaar 1968 was gunstig geweest voor de vereni ging, aldus voorzitter Den Hertog. Penningmeester W. Vergunst zit in Honkong; hij komt half februari te rug. Veilingmeester Smits veilde vele mooie stukken. Hij kon niet verhin deren dat er slecht gekocht werd; het bleef onder het gemiddelde. RIJPWETERING Om de grote fancy-fair op 8 en 9 februari a.s. weer volledig te doen slagen, wordt een beroep gedaan op de gehele Rijpse bevolking, om, zoals gewoon lijk, weer prijzen of giften beschik baar te stellen. Deze zullen in hel laatst van deze week en in de loop van de volgende week door enkele dames huis aan huis worden opge haald. Personenwagens en busjes. Garage W. C. A. van Kerkhof Narmstraat la Leiden Voor alle ziekenfondsen. Woensdag 8 Januari Steenschuui 6. 8 u vergadering Leidse ver. postzegelverzamelaars. Trouwkamer stadhuis. 4 tot 6 u spreek uur soc. raadsvrouw Beloftekerk (Mors). 8 u.. ledenvergade ring afd. Mors Christen-vrouwenbond. Donderdag 9 Januari Schouwburg. 8 u.. K en O Wlm Kan Bovenzaal Bevrijdingskerk. 8 uur: afd Zuid-West Christenvrouwenbond. me vrouw A M Amelink-Berg over levens kunst en levensstijl. Vrodag 10 januari Kloksteeg 19 9 u nam. cabaret Peter de Jong Schouwburg. 8 u.: K en O. Wlm Kan. Boshuis, achter Hoflaan 74, 7 tol 9.30 uur rullclub verzamelaars. Den Burcht, 8 u. nieuwjaars Ons Grun- ncgcrlaand Hotel Centraal, Breestraat, 8 uur: open bare vergadering Politieke Partij Radlka- len over het ontwerpprogramma. Zaterdag II Januari Schouwburg. 8 u. K en O Wim Kan. OEGSTGEEST - Het Witte Huls. 2 tot 5.30 uur schaaksoc Palamedes Micro-theater Imperium. Vestestraat 40. tel. 41035, 8 u: „Vuile Handen" iSartre). Apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen Haven Apotheek. Haven 18. tel 20085. De zalerdag-. zondag-, avond- en nacht diensten van apotheek R. van Breest Smallcnbure te Leiderdorp wordt waar genomen dooi de Haven Apotheek. De Oegsigeesuc Apotheek en Apotheek Voorscholen zyn de gehele week geo pend. Ht-handellng na ongevallen Ue poliklinisch» oehanaellhg au ongeval ien wordt van dinsdag 12 uur i's middags tot woensdag 12 uni waargenomen door het Diaconessenhuls Van vrijdag 12 uur tot zaleinag 12 uur dooi het St Klisahelh ziekenhui* Hooigracht) Op andere werk dagen en op zondagen door hel Acade misch Ziekenhuis Films CASINO: Un Idiol a Paris, 14 J.; dage lijks 2.30. 7 en 9.15 uur; zondags 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. Nachtvoorstelling: The In timate stranger. 18 J. vrijdags en zater dags 23.30 uur. Woensdagmiddag De nieu we avonturen van Dik Trom. LIDO Pas op Je tellen, a.l. (prol.), da gelijks 2-30, 7 en 9.15 uur: zondags 2.30, 4.45. 7 en 9 15 uur. LUXOR: De groene baretten, 14 J.. dage lijks 2.30, 7 en 9.15 uur. zondags 2-30. 4.45. 7 en 9.15 uur. STUDIO: Manon 70. 18 J. (prol.), dage lijks 2 30, 7 en 9.15 uur; zondags 2.3a 4.45. 7 en 9.15 uur. TRIANON; Shalako. 14 J. (prol.), dage lijks 2.30. 7 en 9.15 uur. zondags 2.15. 4.30. 7 cn 9.15 uur. REX Vulkaan der driften, 18 J.; dage lijks 2.30, 7.15 cn 9.15 uur. zondags 2.30, 4.45. 7.15 en 9.15 uur. Nachtvoorsielllng: Drakula, 18 J.; vrijdag- en zaterdagavond 23.30 uur. Hpiiitkuri-n ziekenhuizen Diaconessen!)uIs le klas dagelijks van 11—12 uur. van 16.30—17.15 uur en van 1»- 20 uur; 2e klas dagelijks van 16.3017.15 uur en van 19—20 uur; 3e klas dagelijks van 16.30—17 uur en van 19—20 uur; kin derafdeling van 1639—17 uur en van 10.30 —19.15 uur. ziekennuls vooi oatienlei lb en le dagelijks 10 ut- en 19—20 uur. vooi patiënten ln klasse s maandag, a „eiividg dunderdag en vrijdag 18.15— 19 dinsdag l»—«4. zaterdag 15-16, zondag algemeen christelijke en nationale feest- idgen 14 3üIS uur. Vrouwenkliniek: maandag Ijn. vrijdag is 45- 19 .«O uur. zaterdag 1540— 1040 uur, zondag 15-10—17 uur. Klassepatienten op de vrouwenkliniek: Jagelligs 10 30—11 30. 14—16.30 en 19—20 uur op de afdelingen verloskunde en kin* ■lei geneeskunde kunnen kinderen bene den tic- .0 resp 12 laar niet wordeD toe gelaten in net oeiang van de patiënten kunnen niet meet dan twee bezoekers tegelijk oij een patient worden toegelaten. KIisabethziekenhuis Leiden, derde klas dagelijks van 2 lot 3 en 's avonds van kwan voor 7 tot half 8. kraamafdeltng dagelijks van 3 tot 4 en 's avonds van kwari vooi 7 tot half 8; tweede klas da gelijks van half 12 tot 12, 2 tot 3 en kwart voor 7 tol half 8. eerste kJas dagelijks van nail l? tot half 8. Annakliniek Leiden, dagelijks van nall twee tot hall drie en bovendien op dins dag vrijdag en zaterdagavond van zes tol teven Kiassepatlénten dagelijks van halt twee tot half vier en elke avond van zeven tot acht Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest: dinsdag en vrijdag 13 tot 1440 uur. zon dag n tot 12 er tot 8 uur. Al.phkn k ij noord alle klassen dage- ujks van half S tot half 8. op zondag van tot hall 8 Kinderafdeling dagelijks van i toi 6 met oovendien op dinsdag en donderdag een halfuurie voor vaders van 8 tol half 1 ka l wijk - Zeehospitium, (ongkllnlek dagelijks van half 3 tol half 4 dinsdag en donderdag evenwel van 7 tol 8; tbc- afdeling dagelijks van half 9 tot half 5 Revalidatiecentrum dinsdag en donderdag van 7 tot 8 en zaterdag en zondag van half 3 tot half S; Revalldatc- eentrum kinderen woensdag van 7 tot 8, zaterdag en zondag van half drie tot half vtjf Longkilntek en tbc-afdell tg Kinderen woensdag van J tot 8 en zate -lag en zondag van half 3 tol half 4. Muses en Hortus Museum volkenkunde. Steenstraat: op werkdagen van 10 tot 5 u.. ook zaterdag, zondag van i tot 6 uur. Museum Oudheden. Rapenburg: op werkdagen van io tot S u. ook zaterdag, zondag van I tol S uur Sied Museum Oe Lakenhal. Oude Sin- gei op werkdagen van 10 tot 4 il, zon dag» van I tni uui Horius Botanicus (Rapenburg): op werkdagen var. S tot 12 en van 2 tot uur kassen zaterdags en zondags geslo- TentoonstellIngeD Nleuwsteeg 11: werk van Thom Ge- raedu, 3 lot 24 ian upen dlnsd. t.m. vrij. 1 tot 6 uur, zat. 2 tot 5 uur. ugKsn.u» o.k. i.ruiiuc zornerlentoon- telling viv» Mexico (kenmerkende cul- 'u.ii hisioriscne facetten van hel Mexico van vroeger en nu) tol 13 tan. 1068. Mobiel kantoor A.N.w.b. ALARMNUMMERS Politie: 5 maal 4. Brandweer 5 maal 3. Doktersdlenst 5 mual 2 (zat. 10 u. voor middag lot zondag 24 uur). EHD: 20645.

Nieuwe Leidsche Courant | 1969 | | pagina 3