A& ANANAS AVONDVERKOOP MAGAZIJNBEDIENDE A koopje ssamsom ziekenverzorgster U kunt in Leiden tot 's avonds 9 uur winkelen op: donderdag 19 december vrijdag 20 december maandag 23 december in de volgende zaken: Alfa Schoenen N.V., Haarlemmerstraat 53 Bata Schoenenmagazijn, Haarlemmerstraat 100 C. A. Brenninkmeijer, Botermarkt 4-7 Gebr. Coster N.V., Haarlemmerstraat 115 A. van Dam Modestoffen, Botermarkt 10 A. van Dam Modestoffen, Haarlemmerstraat99 Modehuis „De Faam", Hoogstraat 1 Gerzon's Modemagazijnen, Breestraat 142 Hasselman Pander, Breestraat 146 Hema N.V., Haarlemmerstraat 130-136 Kreymborg N.V., Haarlemmerstraat 143 Lampe Modehuis, Breestraat 161 Peek Cloppenburg, Breestraat 78-80 N.V. Verhulst, Breestraat 103-105 Van Vorst Schoenenmagazijn N.V., Haarlemmerstraat 173 Vroom Dreesmann, Aalmarkt 22 vertegenwoordigers literblik (stukjes) jonge medewerkers(sters) NIEUWE LEIDSE COURANT 14 WOENSDAG 18 DECEMBER 1968 Drogisterij/Parfumerie VRIJENHOEK vraagt: Zijn taak bestaat uit het schoonhouden van het magazijn, het controleren van de binnenkomende goederen, het klaarmaken van chemicaliën enz., het eventueel bijhouden van eenvoudige magazijnadministratie. Zaterdag vrij. Aanmelden: Haarlemmerstraat 119, Leiden. i9 een onderdeel van het Internationaal vertakte wereldconcern Ing. C. Olivetti Co., S.p.A. De onderneming houdt zich bezig met de distributie van tafelcomputers, systeem-, boekhoud- en factureermachines, terminals, reken-, tel- en schrijfmachines en heeft in het totaal het grootste marktaandeel In Nederland van deze produkten. Gezien de expansie in onze onderneming witllen wij gaarne onze verkooporganisatie uitbreiden met enige Opleiding: Middelbaar of (M)ULO met voortgezette (administratieve) opleiding. Ervaring Is niet vereist. Leeftijd tot 30 Jaar. Mogelijkheden: ons continu opleidings systeem stelt ledereen in staat elke plaats te verwerven. Te uwer Informatie: onze topvertegenwoor- dlgers hebben een Inkomen van f 25.000,— en meer per Jaar. Belangstellenden dienen schriftelijk of tele fonisch kontakt op te nemen met de Per sonnel Manager, Lange Voorhout 86, Den Haag, telefoon 070-18 52 70, voor een aan beide zijden Informatief gesprek. 3 VOOR FEESTELIJKE KERSTDAGEN na journaal I ffsamsomffsamsam^samscimiEsamsomLBsamsomLïsamsom Samsom vraagt enkele voor haar administratieve afdelingen Credi teuren en Kostprijs- en premieberekening. Bij voorkeur met Mulo of gelijkwaardige op leiding, leeftijd 16-22 jaar. Geboden wordt: - een goed salaris 1 - gunstige spaarregeling - voor forensen reiskostenvergoeding - studiekostenregeling Sollicitaties richten aan N. Samsom nv, afd. Personeelszaken, Wilhelminalaan 1 te Alphen aan den Rijn. Ook kunnen telefonisch afspraken worden gemaakt, (01720) 66 33, toestel 304 of 504. ujosujesffiuroswES^woswessujDswesBwasujesffluJosiuesx] door Mink van Rijsdijk 60 geestig geschreven stukjes uit het leven van een doodgewone huis vrouw. Kort genoeg voor een trein- reisje of enkele minuten voor het slopen. Goed genoeg om door iedereen gelezen te toor» den W BOEKET-boekje van 1,75 Als dit je aantrekt bestaat de mogelijkheid om geplaatst te worden als Intern volgt een opleiding tot gediplomeerd ziekenverzorgster. Opleidingseisen: huishoudschool of een andere vorm van vervolgonderwijs. Leeftijd: vanaf 17 jaar. Gezien het karakter van onze instelling wordt een Protestants Christelijke over tuiging op prijs gesteld. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer- Direkteur van bovengenoemd ziekenhuis.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 14