Congresgebouwf van buiten naar binnen D. Streefkerk 40 jaar bij onderwijs MANNENKOOR JUBILATE VLEET Hervormde en gereformeerde jeugd gaan samen van start Wegwerken in Katwijk-Rijn Burgerlijke stand Noordwijkerhout Visser ij nieuws bij de Geen pastorie in het Westeinde L NlWWf LCIDSi COUfiANT XATWOAO 7 SEPTEMBER 1W6 DEN HAAG Het Nederlands Congresgebouw nadert uiterlijk de voltooiing. Op het ogenblik is men bezig met de bouw van het grote parkeerterrein met daaronder een parkeergarage. De gebouwencom plexen zyn in zoverre gereed, dat rij thans van binnen worden afge werkt. Om een idee te geven wat er allemaal in het complex is on dergebracht deze opengewerkte te kening. De grote luifel overdekt een breed trottoir en een deel van de rijweg voor het gebouw en via S. het beschutte trottoir betreedt men 8. de hoofdentree met links en rechts de garderobes, toiletten enz. voor 4. de congreszaal A op de eerste verdieping met demonstratie toneel en 486 plaatsen en I. de congreszaal B op de eerste verdieping met muziekpodium en 500 plaatsen. I. Is de centrale hal met inlich tingenbalie, vestiaires voor de grote congreszaal en de hoofd trap naar 7. de foyers van de grote con greszaal Op de begane grond met aan weerszijden van deze foyers kleine en grote confe rentiezalen en delegatiekamers; 8. is de grote congreszaal met 2000 zitplaatsen. Er zijn ver- taalinstallaties en de zaal is uitgerust met een zogenaamd congrespodium. filmcabine e.d. Een volledige toneeloutil- lage is aanwezig: 9. is het café-restaurant. Van hier komt men op het, 10. terras bü de vijver. Onder de Congreszaal bevindt zich de, 11. salie des pas perdus met een oppervlakte van ongeveer 2750 m2, welke zich bijzonder goed leent voor ontvangsten, het houden van een banket, tentoonstellingen of sportma nifestaties. Ook hier z(jn gar derobes en kleedkamers. De salie des pas perdus staat in verbinding met de foyers van de grote zaal; 12. zijn terrassen zowel aan de voor- als achterzijde van het complex; 13. is een besloten dakterras, dat geschikt is voor zomermanifes- taties; 14. is een afrit en een tunnel en, 15. een kantoorvlengel mede ten behoeve van congresorganisa ties. Het bouwdeel dat op de tekening het cijfer 16. heeft is een bioscoop met 400 zitplaatsen en 17. zijn diverse conferentiezalen; 18. tenslotte is de technische vleu gel met kantoorgebouw, waar congresvoorbereider hun werk- slaapruimten hebben. Dc hoge toren markeert het ge hele complex en bevat tevens de schoorsteen van de centrale ver warming. De conferentiezalen zijn geschikt voor 200 en 150 personen en de ver gaderzalen elk voor 84 en 100 per sonen. ADVERTENTIE BOERENKAAS Wij levereD U uitsluitend van uitgezochte eerste kwaliteit ,De Landbouwer" Telefoon 2136 ALPHEN Voor het georga niseerde Gereformeerde jeugd werk in Nederland wordt mor gen het startsein weer gegeven. De zomermaanden zijn voorbü. in het komende herfst- en winter seizoen wordt nu weer medewer king verwacht voor club- en ver enigingswerk. In de kerkdiensten van a.s. zondag zal de jeugd extra aandacht krijgen, er worden bij zondere diensten gehouden, of de jeugd heeft een aandeel in de li turgische verzorging van de ge wone diensten. Het percentage jongeren dat meedoet in georganiseerd verband is niet groot en wordt, ondanks al lerlei vernieuwingen in de vormen, steeds minder. Uitgebreide bonds- apparaturen trachten tot meer medeleven te bewegen, maar het resultaat stemt niet overeen met de werkzaamheden daaraan ver richt. Ook in Alphen valt over de deelneming aan het gereformeerd jeugdwerk niet te roemen. Vroeger Voor de startweek is ditmaal sa menwerking tot stand gekomen met de Hervormde jeugdbeweging, waar de situatie al evenmin rooskleurig is. Men kan dit contact zien als een uitvloeisel van meer oecume nisch denken, maar dan willen we er toch wel op wijzen, dat reeds ruim dertig jaar geleden in Alphen nauwere banden waren tussen Her vormde en Gereformeerde jeugd verenigingen. dan na 1945 ooit het geval is geweest. Afvaardigingen naar eikaars jaarvergaderingen, met hartelijke toespraakjes in de trant van „groeien en bloeien" bestonden toen volop tussen de verenigingen en ook werden van tijd tot tijd gecombineerde bijeenkomsten ge houden, o.a. van de CJMV Onder zoekt de Schriften, die helaas niet meer bestaat en de Gereformeerde vereniging Samuël. We willen hier mee maar zeggen, dat er, met dit komende contact in de jeugdweek, niets nieuws is onder de zon. Het eerste deel van het gemeen schappelijk programma is mor genavond; in de Opstandingskerk wordt om 8 uur een jeugddienst gehouden, waarin ds. Walpot (her vormd), de liturgie verzorgt en ds. V eenhuizen (gereformeerd), de prediking. Maandagavond wordt op het terrein aan de Steenstraat een voetbalwedstrijd gehouden tussen een elftal van hervormde en van gereformeerde jongeren; aanvang 6.30 uur. De Nieuwe Leidse Courant heeft hiervoor een wisselbeker beschikbaar gesteld. Dan zijn er reeds voorwedstrij irem pveu Vanaf maandag 9 september a.s. beginnen de repetities weer van het Katwijks chr. in de zaal Abeelplein Aanvang 8 uur. Nieuwe leden zijn vanzelfsprekend van harte welkom. den volleybal gehouden tussen teams van allerlei gezindte en dins dagavond worden de finales ge speeld in Nabij, aanvang 7 uur. Hliervoor hebben zich geplaatst de Ambonese groep Faradja, het team van de Vergadering der Gelovigen en de gereformeerde verenigingen Prediker en Samuël. Woensdagmiddag om 3 uur en woensdagavond om 7 uur zijn in de Goede Herderkerk startbijeen komsten voor clubwerk 8-12 jarigen en 12 en 13-jarigen van geheel Alphen. Donderdagavond om 8 uur is in de Salvatorizaal de start voor de 14-16-jarigen. Om voor dat alles de nodige gelden bijeen te brengen wordt vrijdagavond 13 september van 7 uur af en zaterdagmiddag van 2-5 uur een bazaar gehouden in ge bouw Nabij. De jeugdweek wordt dan besloten met een bonte avond voor jongeren van 18 jaar af in gebouw Nabij. ALPHEN De diensten in de kapel van de Zuid-Molukkers aan de Dennenlaan zijn zondag als volgt: Moluks-Protestantse kerk, 10 uur ds Molle van Den Bosch; Moluks-Evangelische kerk 11.30 uur ds Sitanella. ALPHEN In de komende week wordt een collecte gehouden voor de plaatselijke kruisverenigingen, het Oranje-Groene, het Wit-Gele en het Groene Kruis. Voorheen collecteerden alle drie afzonderlijk, maar nu de werkzaamheden gesa neerd worden, wil men ook ge meenschappelijk in deze vorm op treden, in de hoop ook dat de op brengst er door gestimuleerd zal worden. J ubileumwaiidelmars ALPHEN In verband met haar gouden bestaan houdt de sportver eniging Wilskracht zaterdag 21 sep tember een jubileum-wandelmars. Medewerking wordt verleend- door de drumbands Crescendo en Con Brio. Het parcours van alle afstan den wordt door het vogelpark „Avi fauna" geleid. Er zijn afstanden van 5, 10, 15 en 25 km. Voor de laatste afstand start men tussen 13 en 14 uur, voor alle overige tussen 13 en 15 uur. Voor deelneming kan men in schrijven bij de heren W. Helver- steijn, Willemstraat 16 en J. P. Woor- des, Eikenlaan 53 (tel. 01720-5724) en bij mejuffrouw P. Haverkamp, Prins Hendrikstraat 20 (tel. 01720-2982). KATWIJK De Christenvrou- wenbond afd. Katwijk/Hoornes gaat op woensdag 11 september weer van start. Deze avond zal de heer Heersema van de farmaceutische fa briek „Organon" te Oss spreken over het onderwerp: „Een bedrijf in dienst van de gezondheid, „Orga non". Een en ander zal met dia's worden toegelicht. Plaats van sa menkomst: kleuterschool „De Klim roos", Schimmelpenninckstr. Aan vang 8 uur. Nieuwe leden zijn als altijd hartelijk welkom! D. J. Mast, tandarts AFWEZIG t.rn. 13 SEPTEMBER Spoedgevallen worden waargenomen door de plaatselijke tandartsen op de spreek- KATWIJK AAN DEN RIJN Op verkeersgebied zal het de eerstwol- gende weken in het Rijndorp wat moeilijk zijn. Men is begonnen met werkzaamheden aan de toegang naar de Provinciale weg vanaf de Zeeweg en aan 'n afvoerstrook op de Provin ciale weg voor 't verkeer naar Kat wijk. Deze a" 'strook hoopt men op 23 september klaar te hebben. Direct daarop zal de Rijnstraat voor het verkeer worden afgesloten en wor den geasfalteerd. Gedurende de twee weken, die dit werk vraagt, wordt het verkeer via de Callaoweg en de nieuwe afvoerweg geleid. Als het as falteren gereed zal zijn, zal verkeer weer door de Rijnstraat worden ge voerd tot eind oktober, wanneer men denkt met de werkzaamheden aan de Provinciale weg klaar te zijn. Katwijkse damclub KATWIJK AAN DEN RIJN Uit slagen van wedstrijden van de Kat- wijkse Damclub: Hoofdklasse: Ar van BeelenJ God- waldt 20, J PasschierM L Dijkstra 20, J ZwaanFr Spierenburg 11, J Schoneveld PznSlootweg uitg., Eerste klasse: KI van DuynJ SchoneveldC de Winter 20. H Voor zaatB van Reijn 1L J van Slooten— D Zaal uitg. Tweede klasse: Am van BeelenT Guyt 02, A VerhoogA Ouwehand 11. M BrouwerIJsbr Rijsdam 20. C de MolQ van Duijn 02, J van dei- PlasA Oexman 02, D RosA Berk- hey 02. Het eerste tiental van KDC bestaat uit de volgende spelers: J Schoneveld Pzn, J Passchier, Ar van Beelen, Fr Spierenburg, H Klinkenberg. J van Duyvenbode, J Zwaan, J Godwaldt, M L Dijkstra. J Slootweg; het tweede tiental uit de volgende spelers: H Voorzaat, H J Koelewijn, D Zaal, J Heemskerk. J Schoneveld, C de Win ter. C van Klaveren. J R van Slooten, KI van Duyn. B van Rijn. Klein goed uit Kutivijk KATWIJK AAN ZEE Maandag avond houdt de heer J. van Storm- broek uit Bussum een Bijbellezing over: Israël tijdens de Wereldgerich- ten". Plaats de U.N.J-zaal, 8 uur. De extra collecte ten bate van de inwendige zending heeft de de Herv. Gemeente f 2.387.26 opgebracht. De heer Barend Imthorn herdacht dezer dagen dat hij 25 jaar gelden collectant werd in de Hervormde Gemeente. Als bijzonderheid zij ver meld dat hij nooit een dienst moest laten voorbijgaan. Het Herv.-Geref. jeugdverbond houdt donderdag 12 sept. een ope ningsbijeenkomst in de kapel. Spre ker is Ds. C. van den Bergh. Het postagentschap in de Hoornes is geopend van 8.45 tot 12.30 en van 14 tot 17 uur. Vrijdag 13 sept. geeft de Estec een voorlichtingsavond over de ruimte vaart in de zaal Triumfatorkerk. Aanvang 8 uur. Zondag 8 september (morgen) 5 uur wordt in de Triumfatorkerk een jeugddienst gehouden. Ds. W. Bak ker spreekt over „Alles of niets" Een combo uit Leiden verleent medewer king. Hoog en laag water te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Zondag: hoog water 4 en 16.23 uur (spring vloed); laag water 0.05 en 12.20 uur. Maandag hoog water 4.35 en 16.55 uur; laag water 0.41 en 12.53 uur. NOORDWIJKERHOUT Gebo ren: Apolonia T dv J van der Niet en A T van Wetten. Bremstraat 9; Marcia C P dv J L H van Denzen en C P van den Berg Kerkstr 32a; Fer dinand J P zv E G Bakker en A J Uitendaal. Goudenregenstraat 8; Cor nelia T M dv J C A Nulkes en T C G van Saase, Vermeulenstraat 7; Maria M dv J E van Schooten en L C van Hooijdonk, Nieuwe Duinstr. 12. Agenda gemeenteraad TER AAR Dinsdagavond om acht uur vergadert de gemeenteraad in de brandweergarage. Agenda: wijziging bouwverordening, jaarwedden wethou ders, verkoop gi >nd bestemmingsplan Aardam-West. verkooj grond natuur bad Aarweide, aankoop grond bestem mingsplan Aardam-West. vaste aan stelling assistent gemeentearchitect en opzichter A. vaststelling vergoeding kleuteronderwijs, vaststelling vergoe ding voor de rJc. school, vaststelling aantal uren vakonderwijs van de r.k. scholen te Langeraar t. t Aardam, idem over 1967 en vaststelling voorschot voor 1968, aanvragen medewerking voor de r.k. scholen te Langeraar e Aardam en voor de chr. nat. school, benoeming leden commissie van advies woonruim- tew.it. VOORBURG Zaterdag 14 sep tember zal de heer Streefkerk 40 jaar in dienst zijn van het chr. on derwijs. Na de Chr.Kweekschool in Leiden bezocht te hebben, ging hij in militaire dienst Een korte kantoor loopbaan ging aan zijn eerste optre den als onderwijzer vooraf. Een jaar werkte hij aan de chr. lagere school te Sprang. Ruim 25 jaar aan de Oranjeschool in Alphen aan den Rijn. eerst als gewoon onderwijzer, daarna als hoofd. In Leiden was hij hoofd van de chr. school aan de Stadhouderslaan. In 1961 kwam de jubilaris naar Voorburg om aan de Wilhelmina- uloschool aan de Parkweg les te ge ven in handelsrekenen, boekhouden, Duits en geschiedenis. In sept. 1963 werd hij hoofd van de nieuwe Bern- hardulo. In januari '67 werd de •nieuwe school aan de Douglaslaan in gebruik genomen. Voor de heer Streefkerk betekende dit een hoog tepunt in zijn loopbaan. Op 1 au gustus j.l. gingen het chr.lyceum en de beide chr.uloscholen een scholen gemeenschap voor v.w.o.-havo-mavo aan. Een van de conrectoren werd de heer Streefkerk. Aan hem werd opgedragen zich in het bijzonder be zig te houden met de leiding van alle brugklassen van de gehele ge meenschap. De heer Streefkerk had en heeft verschillende nevenfunkties. Van het begin af is hij opleider geweest voor het middenstandsexamen, waarvan hij tevens een van de eerste exami natoren was. De Gemeentelijke Han delsavondschool en de Chr.Industrie- en Huishoudschool „Prinses Beatrix" kennen hem als leraar handelswe tenschappen. Verder diende hij verschillende afdelingen van de Prot-Chr.Onderwijsvereniging als sekretaris of als penningmeester. Op 13 september zal binnen de kring van de scholengemeenschap dit jubileum gevierd worden. Plan tot onteigening RIJNSBURG De onderhande lingen die het gemeentebestuur heeft gevoerd met de heer C. van der Sleet. Smidstraat 10. met be trekking tot de aankoop van zijn eigendommen aan de Smidstraat hebben niet tot resultaat geleid. De gemeenteraad wordt nu voor gesteld een onteigeningsprocedure voor te bereiden. De grond is nodig om tot de bouw van een complex be jaarden woningen met zusterhuis te kunnen overgaan. Gemeenteraad Lisse LISSE De raad van Lisse komt woensdagavond om 8 u. bijt n. Voor stel herbetegeling en uitbreiding speelterrein van de Willibrordsqhool aan de Oranjelaan: aanschaffing van sets en leermiddelen Geref. school voor g.l.o.; zekerheid t.b.v. de bouw van eigen woningen; verkoop van grond aan J. Bazuin te Nootdorp in de Poelpolder; bezwaarschrift tegen de weigerng van 'n bouwvergunning vaststelling van een verkeërsplan voor de kom der gemeente; extra subsidie aan het Wit-Gele Kruis afd Engel-Beekbrug. LISSE. In de Poelpolder zullen 28 garage-boxen worden gebouwd op een binnenterrein, tussen de Meer- koestraat-Kievitstraat - Leeuwerik- straat-Uitermeer. LISSE. Vrijdagavond heeft in de filmzaal van het Bloembollenlabora torium de opening plaats van het seizoen voor de amateurfotogra- fenvereniging De Bollenstreek. Drs. A F. Slootweg bracht een serie dia's op het doek van eigen leden, waarbij hij zijn visie gaf op het onderwerp en de afwerking. De voorzitter deelde nog mee, dat om de drie we ken een clubavond gegeven wordt en nieuwe leden van harte welkom zijn.. IJMUIDEN De haringvisserij op de Noordzee leverde geringe resultaten op. De meeste vaartuigen zijn aan de thuisreis begonnen en zullen na het week-einde de Ierse wateren gaan opzoeken. In deze omgeving werd weer lekker haring en makreel gevangen. Per trek kregen de schepen 7 tot 12 last van deze vissoorten aan boord. De KW 141 Willy komt op huis aan met een zeer mooie lading in de ruimen: 450 kantjes haring, 500 kisten haring, 500 kisten makreel, 900 kleine kisten haring en makreel en 900 platen diep gevroren vis. De schepen in de Noord gingen rustig hun gang. Zij haalden mooie beetjes koolvis boven water. In sommige gevallen konden zij hier wat makreel aan toevoegen. De andere rondvis was schaarser. Men moest te vreden zijn met geringe hoeveelheden aan kabeljauw, gul en wijting. De log gers en kotters bij de St-boeren kon den hun draai nog niet vinden. Uit een trek kregen zij niet meer dan dertig kilo tong en een paar manden andere vis aan dek. Het gemiddelde lag op nauwelijks twintig kilo tong en vier manden andere vis uit een trek. Dat be trof in hoofdzaak schol. Andere vis viel lm deze buurt vrijwel niet te van gen. Onder de Nederlandse kust wa ren nog maar weinig vaartuigen in aetie. Zij zochten een groot gebied af zonder tot enig succes van betekenis te geraken. De grote kotters tussen 56 en 57 NB deden het niet slecht. Zij no teerden soms trekken van veertig man den hoops. De gul speelde hierin een hoofdrol. Wat er waj Aan de IJmuMer markt verschenen 35 vaartuigen. Zij zorgden voor een aanvoer van 4060 kisten vla, waarvan 320 kisten wijting, 380 kisten gul en kabeljauw, 1250 kisten haring, 1230 kisten schol, 55 kisten tarbot, 170 kis ten makreel, 215 kisten diversen, 480 stuks stijve kabeljauw en 22.000 kilo tong. Verder waren er 100 kleine kis- ten schelvis. 450 kleine kisten wijting en 750 kleine kisten haring. De tong was over het geheel genomen wat goedkoper. Niet één soort kwam boven de zes gulden. De eentjes bleven daar drie cent van verwijderd. Op de laatste afslag was de koers met meer dan een gulden gezakt tot f 4.92. De grootmiddel werd na een inzet van f 4.21 met een laagste bod van f 3.83 dik onder de drie gulden gedrukt. De slip verhief zich na een start van f 4.44 juist een cent boven de vier gulden. Bij de schol konden de grote en de grootmiddel zich mot een top van f 52 nog handnaven. De kleinmiddel en de schol 1 moesten mot een hoogste bod van f 44 genoegen nemen. De twee tjes lieten het na een herstel op de voorgaande dag weer afweten. Zij wa ren op de laatste ronde steeds voor 117 te koop. De haring nam met een koers van f 28.40 tot f 24.80 een middelmatige positie in. Het beetje makreel ging steeds voor f 37.60 per kist' van de hand. De schelvisproduktie bestond dit maal uitsluitend uit braad. Hiervoor was de belangstelling zeer gering. Op de eerste ronde werd slechts f 22 be taald, op de laatste tocht door de hal len was diit al lage peil tot f 12 ge zakt. Dan hield de wijting zich beter overeind. De gestripte soort bedong op de eerste ronde een top van f 27 De gul hield de kattencentrale weer een behoorlijk eindje reit de buurt. De grootste soort bereikte een gemiddelde van dik f 55, de kleine gul bleef ruim twintig gulden boven het minimum. De kleine haai moest zich een sterke tehuggang laten welgevallen. De no tering van f 27 tot f 25 lag bijna vijf tig gulden onder die van de voorgaande dag. In Schevenlngen In Schevenlngen werden aangevoerd 100 kisten wijting, 100 kleine kisten wijting. 270 kisten gul en kabeljauw. 500 kisten spanharing. 800 kisten schol «n 8000 kilo tong. Bej i jaarden Hillegom waren dag uit HILLEGOM. De Hillegomse bo jaarden beleefden een feestelijke dag. Ter gelegenheid van het 20-ja rig bestaan van de Algemene Bond Bejaarden-afd. Hillegom had men voor 140 leden een tocht door de Randstad georganiseerd. Per autobus reden zij via Wassenaar naar Den Haag en Rotterdam. Beide steden werden uitgebreid bekeken. Een di ner in Palacehotel te Scheveningen vormde het slot van de dag. Eerste paal voor bad HILLEGOM Van het uitbrei dingsplan „Treslong" zal binnen af zienbare tijd 't zwembad verwezen lijkt zijn. Donderdagmiddag gaf Hil- legoms wethouder Jac. v/d Vinne met behulp van de heimachine de laatste klap op de eerste heipaal, waarmee de bouw van het zwembad „De Vos- se" begonnen werd. Het gezelschap, dat bestond uit wethouders, raadsle den, zwemmeesters en nog andere belangstellenden, toog om 4 uur naar „Treslong" om het feit te vieren. Gemeenteraad Hillegom HILLEGOM. Donderdag 12 sep tember om 8 uur zal een raadsverga dering worden gehouden. Een be langrijk punt op de agenda is het voorstel omtrent de aankoop van drie percelen grond voor de bouw van drie gasregelsta-tions. De ge meente is in de gelegenheid een re creatieterrein aan de kopen, dat ligt aan het Elsbroekerend. Men is van plan het perceel voor de aanleg van plantsoenen te bestemmen Er zullen nieuwe besturen en leden van di verse commissies worden benoemd. Tot slot de aanschaf van een reken machine voor openbare werken. HILLEGOM. De plaatselijke af deling van de Christen Vrouwen bond opem dinsdag 10 september om 8 uur in gebouw „Weltevreden" het vergaderseizoen. Ds. J. Sijthoff spreekt over „Diaconessenarbeid in Suriname." HILLEGOM. De collecte van het Wilhelminafonds ten bate van de kankerbestrijding bracht f. 4814,25 op. ZOETERWOUDE De situe- ringscommissie van het bisdom Rot terdam heeft zich akkoord verklaard met het voorstel van het kerk bestuur van de parochie van Sint Jan Onthoofding en H. Kruisver heffing om, in tegenstelling tot het aanvankelijke plan, geen pastorie te bouwen bij de te stichten r.k. kerk aan de Kerklaan in het uitbrei dingsgebied Westeinde. De architect is bezig zijn ontwerp aan te passen aan de nieuwe situatie. Agenda gemeenteraad ZOETERWOUDE De gemeente raad vergadert vrijdagavond a.s. om acht uur in het gemeentehuis. De agenda: vaststelling partiële herziening 1968 bestemmingsplan V'esteinde. ver dagen van de beslissing op het bestem mingsplan Zonnegaarde. krediet voor herstel van de kade aan de Uiterdijk, krediet voor aankoop van verkeersbor den. krediet i.v.m. de onderhoudskosten van de Kliko-vuilrJsauto, verpachting jachtrechi. verlenging van de verzeke ring Fraude-Risico-Onderirige, sluiten kasgeldlening, benoeming leden woon ruimteadviescommissie. subsidie zang vereniging „Zingt den Heere". voeren van een procedure inzake pachtontbin- ding, wijziging begroting. ZOETERWOUDE Vanavond 8 uur houdt de C.J.V. de eerste beat- avond van het nieuwe seizoen in „Ons Huis". De muziek wordt ver zorgd door de „Spiders". ROELOFARENDSVEEN De plaatselijke muziekvereniging „Lief de voor Harmonie" heeft een nieuw bestuur gekregen. Het oude bestuur en het actiecomité hadden besloten de vergadering een nieuw bestuur te laten kiezen, waarin zitting hebben twee vertegenwoordigers uit de afde ling fanfare, twee uit de afdeling drumband en twee leden van het actiecomité. Tot voorzitter werd ge kozen de heer P. Th. Brama, tot se cretaris de heer K. H. van Gerwen, terwijl de vorige tweede penning meester, de heer J. van Veen, zich bereid verklaarde tijdlijk het finan cieel beheer te voeren. De andere be stuursleden zijn de heren A. P. van Beek en N. A. M. Rietbroek, beiden uit het zojuist opgeheven actiecomité.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 5