10 Sport bijlage 1968 Nieuwe Leidse Courant doeltreffende' occasion adviezen Samen stelling: Bob Nuys >J~ Koop nooit „zomaar" een ge bruikte auto De kans op een brokkenwagen en dus de kans, dat de reparatiekosten de aan schafprijs al snel overtreffen is groot. Koop daar waar U een ruime keuze in merken, bouwjaren en prijsklassen aantreft. Koop een occasion met wérke lijke garantie. Lees de garantie bepalingen goed door. Koop een occasion, die onder deel voor onderdeel werd nage keken; die waar nodig werd ge repareerd, óók op die plaatsen waar U bij aankoop niet kunt kijken. Koop een occasion voorzien van een keuringsrapport. Koop bij een bedrijf met des kundig technisch personeel, waar een monteur méér is dan een auto-klusjesman (dank zij scholing). Koop bij een bedrijf waar U een goede, persoonlijke service kunt verwachten. Koop daar waar een occasion op betrouwbare wijze aantrek kelijk kan worden gefinancierd. Koop een auto-merk, dat U overal op deze wereld dezelfde goede service garandeert met overal vaste reparatieprijzen. Koop een occasion, nadat U hem van onder tot boven hebt bekeken; nadat U hem uitge breid hebt getest. Overtuig U er van, dat de auto schadevrij is. Als U deze adviezen opvolgt, koopt U Uw occa sion bij Kamsteeg waar U er zeker van kunt zijn, dat U een betrouwbare auto koopt. Als officieel Volkswagendealer met maar liefst 10 vestigingen kan Kamsteeg het zich niet ver oorloven een goede naam te verliezen. Kamsteeg staat achter élke gekeurde en gegarandeerde occasion. Uw zekerheid is voor Kamsteeg immers de meefst gelukkige reclame.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 13