WIE VALLEN STRAKS AF IN NCRV'S ZESKAMP? krant van FORMAAT PUZZELBOEK de glazen muur Armoede Politie op warme dagen in overhemd VANAVOND TE ZIEN VANAVOND TE HOREN Ni Willem's Vuist in Volendam VRIJDAG 28 JUt* 19*8 Onze dagelijkse portie tragiek op Nederland 1 kregen we gisteravond van „Achter het Nieuws". Herman Wigbold besloot zijn serie alarmeren de armoede-reportages met wanhopi ge beelden uit San Antonio in Texas, de stad die in haar westelijke deel een grote wijk voor Mexicanen of zgn. Spaanse Amerikanen bezit. Opnieuw schrijnende beelden van treurige behuizingen waarin bijna apathische werklozen en zeer armen in onbeschrijflijke toestanden hok ken. Opnieuw gesprekken ook met geestelijken en artsen die proberen wat orde te scheppen, en met onge- lukkigen zelf, die „in het rijkste land ter ivereld" geen menswaardig bestaan kunnen vinden. Tendens van de reportage: deze Mexicanen hebben het 'in bepaalde opzichten slechter dan de negers, al worden zij niet zo openlijk gediscri mineerd. omdat zij niet in actie ko men, geen leider hebben en domweg berusten. Later op de avond was de Duitse opvoering van Sophocles' Oedipus boeiend en een prachtig kijkspel met stijlvolle massaregie, geheel in klas sieke trant. De met zorg gekozen ac teurs leverden voortreffelijk werk, het rotsplateau was een fraai natuur lijk decor en al was het stuk sterk bekort, toch werd de uitgesponnen, gedragen tekst geen geweld aange daan. Een gaaf stuk televisiewerk, misschien hier en daar iets al te glad gepolijst, maar dat nemen we op de koop toe. DEN HAAG Op zeer warme da gen zal de Nederlandse burgerij het schouwspel kunnen beleven van poli tiemannen zonder uniformjasjes. Dit zal kunnen dankzij een besluit van minister van binnenlandse zaken, mr. H. K. J. Becrnink. De be windsman komt hiermee tegemoet aan een verzoek van de personeelsde- legatie in de commissie voor georga niseerd overleg in politie-ambtena renzaken. Figuuv-puzzel „We verzinnen alles zelf Teams sluiten vriendschap Ned. 1 AVRO (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM „Ja, er be staan in het buitenland wel bu- j reaus die wedstrijdspelen voor volwassenen leveren, maar daar mee hebben wij geen con tact. We bedenken voor „Zes kamp" alles zelf. We hebben bij de BRT en de NCRV elk een team van een man of vijf en die verzinnen voor de wedstrijden in ons eigen land de opgaven. Dan gaan we erover vergaderen en kijken wat wel en niet kan. Er wordt nog van alles aan ge schaafd, soms moeten we ideeën opgeven, soms worden ze door het andere team verbeterd en zo komen we er". Betweters mogen de spel-elemen- ten die in de tv-interland „Zeskamp" aan bod komen „een soort zaklopen j voor volwassenen", noemen maar NCRV's Dick van Bommel die de su pervisie voor Nederland heeft en beslist niet aan vakantie kan denken aleer de finale in Zutphen op 17 au gustus achter de rug is, haalt daaro ver de schouders op. „Het lijkt wel allemaal dol amuse ment, maar in werkelijkheid zijn het geweldige krachtprestaties en heb je er goede atleten voor nodig. On derschat dat niet. Natuurlijk is het afgestemd op ontspanning voor de kijkers, maar de teams moeten er heel hard voor werken." Wij steken onze bewondering voor het vernuft waarmee de ingewikkel de opgaven worden verzonnen, niet onder stoelen of banken. Hoe kom je op zulke dingen? Moet je er een spe ciale knobbel voor hebben? Ideeën „Nou, je hebt een beetje verbeel dingskracht nodig. Vergeet niet, dat we zo langzamerhand ook flink wat ervaring hebben opgedaan met eer dere interlandwestrijden. Daarvan blijven wel eens ideeën over die voor uitwerking vatbaar zijn. We zijn nu zo ongeveer klaar met de opdrachten voor Sliedrecht, daar is de uitzending op 20 juli. Eerst komt nog de wedstrijd in Veurne op 6 juli en daarvoor is natuurlijk alles in kan nen en kruiken. Maar ik kan wel zeggen, dat we nog geen flauw idee hebben welke opdrachten in de finale komen. Dat moet iets heel bijzonders zijn. Een heel apart programma dat niet in de buitenlucht maar in de nieuwe Hanzezaal van Zutphen wordt afgewerkt en in kleuren op het scherm komt." „Eer het zover Is, moet er nog veel gebeuren. Twee gewone wedstrijden en dan moeten de laagst-geklasseerde ploegen van beide landen afvallen. Ja, het lijkt nu wel dat Sliedrecht en Veurne die kans lopen, maar dat is nog niet gezegd. Een paar keer de zes punten binnenhalen.... en alles ziet er anders uit. Dat heeft Halle wel bewezen, dat schoot van de laatste naar de derde plaats en staat nu al nummer 2", zegt Dick van Bommel. totaal-punten cn wordt er van voren af aan geteld. De teams die dan het hoogste aanta] punten behalen, ko men in de finale. Dat wil zeggen: als er twee ploegen uit hetzelfde land 1 en 2 zijn, moet nummer 2 zich terug trekken, want het blijft een landen- wedstrijd tot het einde toe. Ook in de finale gelden de van tevoren gewon nen punten niet meer mee." Dat geeft nieuwe spanning aan de strijd. Voor het eerst zal Nederland dan tegenover België staan en omge keerd, want in de voorgaande Inter lands bekampten de landsgemeenten elkaar. Het is dus nog helemaal niet ge zegd, dat Aalten, nu aan de kop gaande met 120 punten in totaal, de wisselbeker nooit zal hoeve af te ge ven en in de finale bovenaan zal staan. Op Aalten volgt op het ogenblik Halle met 105 punten, dan Zelzate met 100, Middelburg met 99. Slie drecht met 86 punten en hekkesluiter is Veurne met 74 punten. Groot plein Zoals bekend krijgen de teams al lemaal ruim van te voren een beschrijving van de opdrachten en dan mag er in eigen gemeente naar hartelust worden geoefend en gerepe teerd. dikwijls bouwt men de stella ges zelf na daarvoor. Vooral in Aal ten schijnt men dat oefenen stevig te betrachten. Op de wedstrijddag zelf mag er 's middags flinlk worden ge repeteerd. „Dit gebeurt", vertelt Dick van Bommel verder, „niet alleen om de teams een zo goed mogelijke kans te geven, maar vooral om de kijkers boeiend spel te laten zien. Geïmpro viseerd werken is wel aardig en inte ressant voor de deelnemers zelf, maar niet zo pakkend voor de kijkers thuis." „Op het ogenblik zijn wij druk be zig met de voorbereidingen in Slie drecht en daar krijgen we geweldige medewerking van de gemeente en van de burgers. Er is daar ook een heerlijk groot plein, waar we best uit de weg kunnen. In Sliedrecht zal het voortreffelijk gaan. geloof ik." „De tocht naar Veurne wordt een hele onderneming. Die gemeente ligt diep het land in en de teams moeten er uren voor bussen. Maar daar zien ze niet tegenop. De ploegen beginnen elkaar goed te kennen en er worden zelfs hartelijke vriendschappen gesloten. Je had eens moeten zien, hoe enthousiast de ontvangsten over en weer tot nu toe zijn geweest. Dit is een heel leuke bijeenkomstigheid, voor ons als organisatoren, en vooral voor de deelnemers zelf." De wedstrijd in Veurne wordt op zaterdagavond gespeeld, maar dan heeft de NCRV geen zendtijd. Daar om worden er opnamen gemaakt die maandagavond worden uitgezonden. De deelnemers kunnen dan zichzelf aan T werk zien. Onder tafel Intussen hebt U al bemerkt dat de „recordpoging", het touwtrekken, stilletjes onder tafel is geschoven. Dat ging toch buiten de gewone pun tentelling om. Het bleek nl. dat de resultaten niet zuiver wezen op krachtsinspanning: wanneer er op een bepaalde listige manier werd ge rukt aan het touw, schoot de meter een heel eind omhoog. Wie dat foefje niet kende kon nooit zo ver komen. Vandaar dat de recordpoging is af geschaft. „Uit de kijkcijfers is duidelijk ge worden". aldus Dick van Bommel, .dat er bijzonder veel belangstelling bestaat voor de Zeskamp en dat de waardering zeer behoorlijk is. Dat geldt ook voor België. De BRT is heel tevreden met het programma en wij niet minder." 7.06 uur 8.20 uur 9.25 uur 10.00 uur Ned. 2 NCRV reportage roeien in Amsterdam. „Voor de vuist weg" met Willem Duys. documentaire „Militairen in de mijn", aflevering serie „De Saint". 8.20 uur tweede Amerikaanse speelfilm in de reeks „Première": Vleugels en vuur. 9.50 uur programma over de 4e Algemene Vergadering van de Wereldraad van Kerken. Hilversum I VPRO en VARA 7.35 uur kritisch kunstprogramma, daarna hedendaagse muziek. 9.00 uur klassiek concert op de plaat: NBC-orkest ge dirigeerd door Toscanini. 10.55 uur lichte platen in Prettig Weekend. Hi Ive i II NCRV en TROS 7.20 uur zomerse muziek. 8.50 uur documentair hoorspel „De nalatenschap van Masaryk". 10.00 uur Pim Jacobs met informatief platenprogramma. 10.40 uur cabaret op de plaal. 11.00 uur radiospeurtocht in Weert. De NTS verwezenlijkt huar belofte om beelden te geven van het Holland Festival, door dinsdagavond a.s. (2 juli) op Ned. 2 rechtstreeks de laatste voorstelling van Bredero s ro mantische drama Lucelleuit te zenden. De voorstelling gaat in het Scheveningse Circustheater. Op de foto ziet u Ina van der Molen in de titelrol en Joop Admiraal als haar minnaar, die van bescheiden knecht in prins verandert. „Lucelle" is geen literair noch origineel meesterwerk, maar het roept de sfeer van het oude rederijkerstoneel treffend op. Horizontaal woorden invullen die betekenen: 1. medeklinker, 2. Europe aan, 3. tuchtroede, 4. inhoudsmaat, 5. plaats in Limburg, 6. hevige wind, 7. leerrede, 8. boom, 9. medeklinker. Bij juiste oplossing leest men Ver ticaal een zegswijze. OPLOSSING VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. glas, 4. donker, 0. eel, 10. bes, 11. age, 12. nadeel, 14. emoe, 15. als, 16. ere, 17. dm, 19. stengel. 22. eek, 24. arg. 25. lee, 27. planeet, 30. se. 32. end, 33. log, 35. taps, 37. terras, 39. ere, 40. ten 41. aat. 42. kelder, 43. amie. Verticaal: 1. genade, 2. Lea. 3. Al- da, 4. del, 5. os, 6. kameel, 7. ego. 8. reet. 10. bestand, 13. els, 14. erg, 16. Engelen. 18. mep, 20. ere. 21. les, 23. klepel. 26. eerste, 28. Ans 29. tor, 31. stek, 34. gram, 36. are, 37. ter, 38. aai, 40. te. ïeuwe score Het wedstrijdreglement wil, dat er voor de halve ninale, op 3 augustus in Brugge te spelen, dus nog vier ploe gen in de ring zijn. .Maar dan begint de wedstrijd als het ware opnieuw, dan vervallen de HILVERSUM In verband met het feit, dat Willem Duys vanavond met zijn Vuist in Volendam zit en het programma bij daglicht rechtstreeks moet worden uitgezon den, wordt de AVRO-uitzending op Ned. 1 gewijzigd. „Voor de vuist weg" begint nu om 8.20 uur en moet om 9.25 uur afgelo pen zijn. Voor Willem vanavond geen tijdsoverschrijding Aansluitend j volgt dan tot 10 uur de documentaire „Militairen in de mijn", gewijd aan het hoofdkantoor „Afcent" in Brunsum. Besloten wordt met een af- j levering van „De Saint", in kleur. Andreas Burnier in AVRO-literair (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM In het komende winterseizoen zal Adriaan van der Veen, die voor lange tijd bui tenslands zal zijn, niet meer de AVRO-televisierubriek „Literaire ontmoetingen" kunnen samenstellen en presenteren. Hij wordt hierin opgevolgd door de schrijfster dra Andreas Burnier. die aan haar proefschrift over sociolo gische criminologie werkt en daarom niet meer dan vier afleveringen van het programma, over de hele winter verspreid, kan maken. Mejuffrouw Burnier heeft reeds enkele romans en een verhalenbun del op haar naam en schrijft literaire kritieken. UTRECHT, 27 juni (ANP) In het academisch ziekenhuis in Utrecht is vanmorgen de 37-jarige Utrechtse ge meentereiniger I. W. van Oosterom overleden. Hij werd gisteravond zwaar gewond, toen zijn scooter op de straatweg in Maarssen vlak bij de oprit naar de brug over het Amster dam-Rijnkanaal en de rijksweg, frontaal in botsing kwam met een linksafslaande auto die verzuimde voorrang tegeven. De wagen werd bestuurd door een 29-jarige elektro- monteur uit Amsterdam. door KatMnka Lannoy 127 Ergernis en verontwaardiging deden hem de tanden vast opeen bijten, maar ten volle drong het nog met eens tot zijn hersenen door; hij was te zeer overrompeld. Kiaoir Eleonoor, hem angstig beschouwend, zag zijn eerste bleeK- heid overgaan in felle blosjes, zag het trekken van de spieren om zijn kaken, de driftige blinking vannjn blik. Freekie, smeekte zij, kijk niet zo zwart Vader en ik zijn er juist zo blij mee.... HJ1 Freek trok langzaam zijn hand onder de hare vandaan. Hij knikte. Zijn ogen waren inderdaad bijna zwart Dat begrijp ik! Zijn lachje was bijna hoesten. Hij stond op. Kan ik weggaan, moeder, ik heb nog te werken. Zij had de moed niet hem tegen te houden of nog verder iets te zeggen. Zwijgend keek zij hem na tot hij de deur achter znch Freeks leven ging langs de weg van de minste weerstand. Zijn werk bleef goed, hij studeerde ernstig, deed wat van hem verlangd werd op de universiteit en thuis, maar hij vergat te leven. Wanneer hij uitging was dit om zijn moeder te plezieren. Als een veel oudere zat hij naast haar, stil en zwijgend. Hij had geen gevoel voor humor; een drama kon hij knap vinden, maar het deed hem weinig. Het leven was werken, slagen, geldverdienen, iets zijn in de maatschap pij, zo, dat je hard kon staan in het leven, zoals het hard stond rondom jou. Misschien zou hij eens trouwen, h®0' misschien en ver in de toekomst als het hem voordeel brengen zou. Maar liever niet, hij wenste geen vrouw meer. niets dat hem zou binden, niets dat over hem zou trachten te heersen, hij wilde het te zeggen hebben over zichzelf, kon het, ook over anderen. In alles school gemeenheid, dat w genoegzaam gebleken. Dit, met zijn moeder, was de laat: duw aan zijn minachting voor de mensen, de laatste vor van ontrouw, zo dacht hij, tegenover haar eerste man. Mat het deed er niet meer toe. Niets kwam er eigenlijk op aa- Freek kon zichzelf wel tienmaal voor mal en dwaas schel den, dat hij met zijn minachting voor de mensen en voor he: leven er niet meer van nemen kon, niet ook vrolijk kon doen, niet ook omgag kon hebben met vrouwen. Hij was toch een man, blind noch doof en met normale gevoelens, hij was volwassen, ruim éénentwintig jaar. Zijn trots hield hem eenzaam, niet een overmaat van deugdzaamheid. Toen de dagen merkbaar langer werden en de lucht milder werd erfde dokter Meine Wegen het landgoed „Wegen", een oud familiebezit. Het lag in het midden van het land, dicht in de bossen, een oud, eenzaam en onvriendelijk groot huis. De hekken om de grote, verwaarloosde tuin waren oud en van zwaar ijzerwerk, het huis zelf, met erachter nog een stal en een paar kleinere gebouwtjes, was eveneens oud, met her en daar zelfs een gdkramde scheur in de muren. De grond van de oprijlaan liep enigszins omhoog naar het brede borde, waarvan aan weerszijden als donkere ogen de ramen lagen, onder de vensters van de bovenverdieping. Het was een laag, breed huis. Langs heel de achterzijde liep een groot terras, waarop verschillende kamers met glazen deuren uitkwamen, onder dit terras was de serre, gelijkvloers. Maar de bomen waren mooi en wuivend, de klimop lanzs het terras en langs de muren, hoewel verwilderd, was sappig donkergroen. En de bloemen, die zich in de tuin gehand haafd hadden, waren kleurrijk tegen de donkere oude bo men rondom. Wegen liet het geheel restaureren, de tuin in orde maken, het huis van binnen en van buiten reinigen en verven, de meubelen ontdoen van hun hoezen en stof. Die zomermaanden, Eleonoor was lastig en ontevreden in haar zwangerschap, raadde haar man haar aan, naar het landgoed te gaan en daar de blijde gebeurtenis af te wach ten. Daar hoefde zij zich niet te schamen als zij eens wilde wandelen, daar hoefde zij niet te treuren om alle genoegens van de stad, die zij nu moest missen, daar was zij buiten en geheel vrij. Maar Eleonoor wilde niet alleen, zij wilde niet weg gestuurd worden nu Wegen niet met haar kon pronken, zoals zij het uitlegde. Ze wist eigenlijk niet wat zij wel en wat zij niet wilde. Niemand mocht haar bezoeken, zij wilde geen mens ontvan gen in deze toestand, hoewel er werkelijk niet veel van was te zien. Haar man en haar zoon v.erdreogen geduldig haar grilligheden, maar toen zij er van het in huis zitten slecht begon uit te zien en haar eetlust eronder leed, voelde zij zelf dat het beter zou zijn toe te geven. Goed, zij wilde dan wel naar „Wegen" gaan, maar Freek moest mee. De ene vakan tie moest hij dan maar voor zijn moeder opofferen. (Wordt vervolgd) Lappie Loep en het verdwenen standbeeld 46. Na de koffie ging iedereen naar bed. De lichten in het huis werden gedoofd en het werd stil. Lappie lag op zijn rug in bed en staarde naar de heldere lucht ter wijl hij de snel voorbijdrijvende wolkjes telde. „Ik kan niet slapen", mompelde hij. „Kom, ik ga eens bij het raam staan. Wat frisse lucht zal waarschijnlijk wel hel pen." Lappie klom voorzichtig uit bed en ging naar het raam. De klok van de toren sloeg éénmaal. „Is het al zó laat?" mompelde Lappie. „Toen werd zijn aandacht ge vraagd door een vreemd schuifelend geluid beneden op de straat TELEVISIE VAN \VO\l) It \l»IO MÓRGEN Hilversum I 402 m. VPRO: 18.00 Nieuws. 18.16 Berichten. 18.20 Uitzending van het GPV 18.30 Voor onvolwassenen. 19.00 Jazz-rondo. 19.20 Uppsala '68: Op zoek naar een nieuwe le vensstijl, lezing. 19.30 Nieuws. 19.35 Kunst nader beschouwd. 20.00 Klarinet en plano. 20.45 Theologische gesprekken. VA RA: 21.00 Klassieke muziek. 22.30 Nieuws. 22.40 S.O.S.-be richten. 22.45 Actualiteiten. 22.55 Licht gevarieerd platen- programma. 23.55 - 24.00 Nieuws. Hilversum II 298 m. NCRV: 18.30 Nieuws en weerpraatle. 18.46 Actualiteiten 19.00 Na beschouwing Ronde van Frankrijk 1968. 19.10 Wereldpa norama. 19.20 Gevarieerd mu ziekprogramma. 20.50 De nala tenschap van Thomas Garrl- que Masaryk, documentair hoorspel. TROS: 22.00 Jazzmu ziek met toelichting. .22.30 Nieuws. 22.40 Cabaretliedjes. 23.00 Radio-Rodeo. 23.45 Actua liteiten. 23.55 - 24.00 Nieuws. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA DRAAD OMROEP VANAVOND van 18-20 uur Hector Berlioz „La Damma- tion de Faust". Nederland I. NTS: 18.50 Ba rend de Beer. 18.56 Reclame. NTS: 19.00 Journaal. STER: 19.03 Reclame. AVRO: 19.06 Sportpanorama. STER: 19.56 Reclame. NTS: 20.00 Journaal. STER: 20.16 Reclame. AVRO: 20.20 Militairen In de mijn: gesprek met de opperbevel hebber van AFCENT. 20.55 Voor de Vuist weg. 22.00 In kleur: De Saint: De valse gra vin. TV-feuilleton. NTS: 22.50 - 22.55 Journaal. Nederland II. NTS: 18.50 Ba rend de Beer. STER: 18.55 Re clame. NTS: 19.00 Journaal. 19.03 Weekjournaal (met titels voor slechthorenden). 19.25 In kleur: Tips voor het vrije weekend. 20.00 Journaal. STER: 20.16 Reclame. NCRV: 20.20 Première: Vleugels en vuur. TV-speelfiim. 21.50 Gesprekken over de 4e Alge mene Vergadering van de We reldraad van Kerken. NTS: 22.15 - 22.20 Journaal. BF.LGIE Nederlands progr. kanalen 2 en 10: 18.55 De avonturen van Rick de Kikker. ïs.uo Manke Kapak, jeugdfeuill. 19.30 Over zicht van de tv-programma's tot 5 juli a.s. 19.45 Zoeklicht op de culturele actualiteit. 19.55 De weerman. 20.00 Nieuws. 20.25 De dame van over-nergens, tv-spel v. Je- an-Louis Ronceronl. 2t.50 Nieuws. 22.00 - 22.50 Karl Marx: documentair program ma m.m.v. de Marx-deskundl- ge prof. dr. R. C. Kwant. Hilversum I. 402 nu VARA: 7.00 Nieuws en ochtendgym nastiek. 7.23 Stereo: Lichte grammofoonmuzlek. VPRO: 7.54 Deze dag. VARA 8.00 Nieuws. 8.11 Z.O. 135: gevari eerd programma. (9.35 - 9.40 Waterstanden). 10.30 Boek bespreking. 10.45 Lichte Eram- mofoonmuzlek. 11.00 Nieuws. 11.02 Lichte orkestmuziek. 11.25 Stereo:Llchte grammofoonmu- ziek. 11.45 Klatergoud: een mu zikaal feuilleton over de wonde re wereld van de kleinkunst. 12.15 Stereo: Lichte graanmo- foonmuziek. 12.26 Mededelin gen voor land- en tuinbouw. 12.20 Actueel sportnieuws. 13.00 13.15 Tijd voor teenagers. 14.00 Uitlaat: Voor twintigers. 14.40 Radio Jazz Magazine. NRU 15.00 Cursus muzieklulsteren. 15.45 Meer over minder, lezing 16.00 Nws. 16.02 Discussie over mensen en dieren. VARA: 16.30 Muzikaal amusementspro gramma. 17.25 Radiojournaal. 17.55 S.O.S.-berichten. Hilversum II. 298 m. NCRV: 7.00 Nieuws. 7.12 Het levende woord. 7.17 Moderne orkest muziek (gr.). 7.30 Nieuws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Stereo: Licht instrumentaal trio. 8.45 Voor de hulsvrouw. 9.30 Ver zoekprogramma van klassieke muziek (gr.) 10.25 Promenade Orkest. 10.55 Kunstkroniek. 11.00 Nieuws. 11.02 De toe komst van het ambt. lezing. 11.15 Cello en piano (gr.). 11.55 S.O.S.-berichten. KRO: 12.00 Lichte pianomuziek (gr). 12.14 Marktberichten. 12.16 Over heidsvoorlichting. 12.26 Mede delingen voor land- en tuin bouw. 12.30 Nieuws. 12.41 Actu aliteiten. 12.50 Rubriek over missie en zending. NRU: 13.00 Platenprogramma voor de mi litairen. KRO: 14.00 P.M.: een weekblad met veel plaatjes. (16.00 - 16.02 Nieuws). HIRO: 17.00 Ontwenningscursus voor rokers, lezing: 17.06 Anonieme alcoholisten, gesprekken. NRU: 17.30 Muziek voor citar en tabla. KRO: 18.00 Voor tie ners. 18.25 TT-Races te Assen. Hilversum III. 240 m en FM-kanalcn. KRO: 9.0(1 Nieuws. 9.02 Djlnn: gevarieerd programma. (10.00 en 11.00 Nieuws). NRU: 12.00 Nieuws. 12.03 Klein chanson. Tussen 13.00 - 17.00 Reportage Tour de France. NCRV: 13.00 Nieuws. 13.03 Licht instrumentaal sex tet en solisten. 13.30 Nieuws. 13.00 Nieuws. 13.03 Licht Instrumentaal sextet en so listen. 13.30 Zuidzee-screnade. 14.00 Nieuws. 14.03 Voor tieners en twens. 15.00 Nieuws. 15.03 Topsterren zingen. 15.30 Coun try en Western muziek. 16.00 Nieuws. 16.03 Actualiteiten. 16.07 Licht gevarieerd muziek programma. 17.00 Nieuws. 17.02 - 18.00 Sportshow met lichte grammofoonmuziek. TELEVISIE MÓRGEN Nederland I. NTS: 16.00 Nieuws in 'l kort, TROS: 16.02 - 17.30 Voor de kinderen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 13