VLIEGTOCHT VOOR VADER krant van FORM AA J RADIO Dlbricht legde zijn politiek uit KRO - Zomertheater goed gevarieerd 7 Kind heeft een naam Is overal hetzelfde Duitse tv probeert te coördineren Staatsman VANAVOND TE ZIEN VANAVOND TE HOREN f t DONDERDAG 13 JUNI 1968 zoudt ons eigenlijk dolgelukkig de hand moeten reiken, want wij zijn het die het Duitse fascisme en milita risme met wortel en tak hebben uit- j geroeid. Nederland is een vredelie- i vend land en heeft zwaar geleden onder de Duitse bezetting. U kunt geen belang hebben bij het Duitse neo-nazisme dat nu de kop weer opsteekt In de Bondsrepubliek. Ik zou tegen het hele Nederlandse volk willen zeggen: realiseer u toch, dat de neo-nazistische partij in West-Duitsland onlangs evenveel stemmen heeft gekregen als het Hit- lerfascisme in 1930". Dit zei Walter Ulbricht, vriende lijke 75-jarige met keurig puntbaard je en hoge stem, ooit meubelmaker, daarna Marxist, anti-fascist en strij der aan het Russische front tegen Duitsland in de Tweede Wereldoor log. nu president van de DDR. in het exclusieve interview dat hij de AVRO-televisie toestond. Vrij discussieren was de heren Hil- terman en Van Minnen niet toe gestaan. Ulbricht aanvaardde enkele van hun ingezonden vragen e beat- woordde die in ook van tevoren op schrift gestelde verklaringen. Hij toonde nog eens de bedoeling van het communistische socialisme in Gost-Duitsland aan. Toenemende Maatschappelijke welvaart is reeds te constateren en conflicten worden „democratisch opgelost". Het volk, aldus Ulbricht. is eigenaar van alle produktiemiddelen, er bestaat geen uitbuiting meer en de criminaliteit daalt. De elf miljoen staatsburgers zijn verdeeld in vijf politieke partijen en streven naar een harmonische ge meenschap: „Wij hebben geen agres sieve bedoelingen, willen niemands grondgebied veroveren, geen grenzen verleggen; wij hebben het milita risme afgeschaft en kennen dus geen wet op noodtoestanden". Toenadering Volgens Ulbricht zou toenadering tussen Oost en West zeer goed moge lijk zijn, wanneer de Westerse landen de DDR erkennen als een van de twee Duitse staten en de Bondsrepu bliek zijn „wraakzichtige eisen" Iaat vallen en het volkenrecht zowel het Verdrag van Potsdam onderschrijft. De veiligheid van Europa gaat de DDR zeer ter harte en Ulbricht zou het bijeenroepen van een Europese veiligheidsconferentie voorstaan, „in dien aan de genoemde zeer normale wensen zou worden voldaan", zodat er twee gelijkgerechtigde Duitse sta ten konden ontstaan. Daarbij is het noodzakelijk voor de veiligheid van Europa, dat West-Duitsland afziet van revanche-eisen en van het bezit van kernwapenen. Berlijn deed Ulbricht. die alles even beminnelijk voordroeg, in enke le woorden af: doordat in 1945 de westelijke wijken voor huisvesting van de Westerse bezetting van Duitsland werden afgestaan, is er daar nu een soort extra-politieke eenheid ontstaan. Maar ook hiermee zou. zie de DDR-voorwaarden. in vrede kunnen worden geleefd. Tot slot vertelde Ulbricht nog dat hij als meubelmakersgezel in 192 in Haar lem werkte, de bollevelden en de musea van Nederland bekeek en dat allemaal heel mooi vond. Meer dan een interview was dit gesprek een propagandistische mono loog van de bejaarde DDR-president, die nog aan geen aftreden denkt. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De onver schillige uitdrukking „Als 't kind maar een naam heeft" kan men ook anders uitleggen: zo gauw het zover is, betekent het iets meer. Daarom heeft de KRO een slimme zet gedaan met een eigen verzamelnaam te geven aan een reeks hier en daar in 't buiten land aangekochte culturele ont spanningsprogramma's: ze trek ken nu samen meer aandacht. „Zomertheater" is de titel voor elf aantrekkelijke produkties waarin tv-spelen, ballet en zang zijn opgenomen. „Zomertheater" verschijnt in ju ni. juli en augustus, verdeeld over beide netten. Vanavond al kunt u op Ned. 1 kennismaken met de serie, die dan opent met een Duitse opvoering I (in Hamburg gemaakt) van het blijspel „Frank V". geschreven, voor i t.v. bewerkt en bovendien^ geregis- I seerd door de Zwitserse auteur Friedrich Dürrenmatt. Dat kan dus een (bijna twee uren durende) voorstelling van formaat zijn. Het is een vreemde geschiedenis: U weet mogelijk, dat Dürrenmatt sterk is daarin. Frank V is geen koning, maar de vijfde Frank die het fami lie-bankbedrijf beheert. Een wel bloeiende zaak. maar groot geworden door schurkenstreken en oplichterij en. Frank V schroomt niet, op dit stra mien. voort te borduren, al wordt aangetoond dat hij niet zo'n schurk is als zijn voorvaderen waren. Niette min laat hij een „diefjesmaat" doden om diens lijk voor dat van zichzelf te laten doorgaan: hij wil officieel over leden zijn om zich al het geld van de bank te kunnen toeëigenen. Hoe dat mislukt en hoe dc twijfel achtige glorie van de bank ten einde raakt, vertelt het spel. Het is een voorstelling met muziek, gecompo neerd door Paul Burkhard en zoals altijd: wie niet tegen een stootje kan. moet Dürrenmatt mijden. ning in Duitsland, praten over leven en werk en krijgen daarbij gelegen heid diverse operascènes op te voeren en te zingen. Voor het eerst in Nederland te ho ren en te zien is in een BBC-produktie de jonge Griekse sopraan Elena Suli- otis: zij wordt geïnterviewd en zingt aria's in costuum. Verder wordt o.m. van de BRT overgenomen het ballet „Pierlala" op muziek van Daniël Sternefeld, een verbeelding in Bruegeliaanse stijl. U ziet: variatie en keuze genoeg om een aantal zomeravonden tv-ge- noegens te beleven. (Van onze radio- en tv-redactie) HAMBURG In een door inten danten van ARD en ZDF geleide persconferentie is meegedeeld, dat met ingang van 1 januari 1968 de televisieprogramma's op elkaar wor den afgesteld, zodat ontevreden kij kers gemakkelijker van de ene zen der naar de andere kunnen overgaan. Om te beginnen worden nieuws en actualiteiten gelijktijdig (maar niet in dezelfde vorm) uitgezonden, zodat er om 8.15 gelegenheid is om over te schakelen en later op de avond zal men nog een of twee draaipunten in acht nemen. Goede voornemens, die moeilijk uitvoerbaar zijn. zoals in andere lan den al is gebleken. West-Duitsland 7.06 uur 8.20 uur 10.15 uur Sprookje PRITCHARD Woensdagavond hebben zich in Pritschard in de staat Alabama incidenten voorgedaan tus sen de politie en enkele honderden betogers tegen de rassenscheiding. Zaterdagavond op Ned. 2- tweede aflevering van Zomertheater en nu iets heel anders: een sprookje uit de „1001 Nacht" „De meesterdief". We raken in de oud-Perzische sfeer bij de belevenissen van Abu El Hassan, die door zijn zwak voor het vrouwe lijk schoon van de ene narigheid in de andere valt: een boeiend, ondeu gend verhaal van rovers, de onver mijdelijke kalief en zijn mooie doch ter, een toverspiegel, een toverring, verkleedpartijen, gevaren en natuur lijk veel liefde, waarna alles op de pootjes terechtkomt. Weer op totaal andere leest geschoeid in een Britse Granadapro- duktie „Sarah", dat de ervaringen van een tienermeisje dat onverhoeds van de kostschool in het volle leven wordt geduwd en dat vrijwel zelfstandig moet verwerken. Terug naar de romantiek van 1880 gaan we later met een eveneens En gelse opvoering van Oscar Wilde's „Lady Windermere's fan", een stuk uit de society, vol pikante verwarrin gen. Een soort thriller is het ook alweer Engelse spel „Hoe ontdoe ik mij van mijn echtgenoot?", vreemde perike len van een rijk getrouwd bloemen- verkoopstertje dat Amy heet. Op hel programma staat verder een opvoering van „De Spaanse vlieg", eveneens een komedie in costuum. Een sprookje uit het elfen rijk is „Lumpazi Vagabundus", waar in een boze geest die zich overigens heel amusant gedraagt, een wed denschap aangaat met de feeën van liefde en geluk en een arme meubel maker aan 't langste eind trekt. Opera in een programma „Our world of Opera" treden twee Amerikaanse operasterren, Evelyn Lear en Thomas Stewart, op. Zij vonden hun erken- Vroeg op de avond was het de Franse staatsman Pompidou die ons j heeft niét te maken met een gewoon eerste en tweede programma: het eerste wordt verzorgd door de geza menlijke omroepen van de deelstaten (ARD), het tweede door de zelfstandi ge maatschappij ZDF. Sterker dan bijv. in Nederland en in Engeland (wat betreft BBC I en II) geldt hier de concurrentie. Maar het kijkpubliek voelt dat zo niet aan, dat rekent met twee pro gramma's waaruit het kan kiezen. De pijn is, dat de uur-indeling aan elke uitzendende instantie is voorbehou den en dat de kijkers die willen kie zen. steeds bij de ene zender de kop of bij de andere de staart van een programma mist. In Nederland wordt geprobeerd, door coördinatie aan dit euvel tege moet te komen, maar ook daar lijden de beste pogingen dikwijls schip breuk, omdat het ene programma nu eenmaal langer is dan het andere. Zo is dat ook in de Bondsrepubliek. Het aanhouden van draaipunten is j Ai-nn een uitermate zware opgave en alle [Hilversum I Al'RO coördinatie ten spijt zal er minder van terechtkomen dan mert theore tisch kan plannen. 1 Hier troont Hubert von Meyerink ah Frank V, ongunstige bankdirecteur, achter zijn imponerend bureau. Rechts van I hem zijn vrouw Otlillie en links zijn procuratiehouder Bock- mann. Vanavond op Ned. 1 ziel u dit drietal tegen de achtergrond van het door schurkerijen grootgeworden maar nu bergaf waarts glijdende familiebedrijf. Eerste voorstelling in KRO's Zomertheater. serie „Zonder tralies": Diefstal. „Frank V", Duits tv-spel van Dürrenmatt. Brandpunt. 7.03 uur (NTS) gewestelijk nieuws en eerste aflevering quiz. feuilleton Coronation Street, informatief kleurenprogramma HaarHem. New Christy Minstrels zingen, programma over de schilder Melle en zijn werk. 8.20 uur 8.45 uur 9.15 uur 9.40 uur Opmerkelijk is. dat in West-Duitsland bij de kijkers het zelfde argument geldt als in Neder- - £C1IUC dl KUII1C1U gciui Bid III .«vwv, m de Dwiïse serie Persoonlijk werd jan(j Engeland en andere landen met HAArnodfalW Vtn MTCi I. 7.40 uur (IKOR) Radiocatechese. 8.05 uur jubileumconcert door het Rotterdams Filhar monisch orkest. 10.05 uur Italiaanse liederen. 10.55 uur solistenconcert door Theo Olof, Herman Kreb- bers en Danièle Dechenne. voorgesteld. De NTS had er een han dig gesprekje met minister Luns tus sen gevoegd, opdat deze zijn waar derende mening over zijn collega wiens hoffelijkheid hij vooral prees kon geven. Pompidou liet zich kennen als een vurig bewonderaar van De Gaulle, al is hij geen lid van diens partij. Toch blijft hij bij alle staatsbeslommerin- gen een rustige buAtenman, trots op zijn geboortestreek Auvergne en wars van vertoon naar buiten. De NTS bood een smakelijke Britse speelfilm vol onschuldige ijver en liefde en de NCRV nam haar kijkers nog eens mee naar „De Herberg", waar vrolijke muziek werd gemaakt maar „aan de stamtafel" het anecdo- te-vertéllen een weinig geanimeerde aangelegenheid bleek te zijn. Na een Franse reportage over de Amerikaanse universiteit van Berke ley kwam „Hier ert Nu" met nieuwe indrukken uit drie Zuidamerikaanse landen. Pittig en sterk-beeldend werd aangetoond hoe fel ook hier studen ten reageren en protesteren en welke krachtige middelen zij daarbij niet schromen te hanteren. Heel triest was echter het slotbe- toog van een Cubaanse student, die verklaarde dat al deze progressiviteit direct na de studie dient te worden beëindigd, omdat er, bij het grote overschot aan academisch gevorm- den, voor politiek geëngageerden ner gens plaats is. Ook al wordt de pro testhouding dan haastig overboord gegooid, dan nog is er vaak geen baan te krijgen en het jeugden- thousiasme slaat dan om in verbitte ring. Heel interessante informatie. meer dan één programma: een groot Hilversum II NCRV deel van het publiek wil niets dan amusement van de televisie hebben j 7.30 uur en zoekt de kans informatieve uit- j 8.10 uur zendingen te ontlopen. Verras hem op Vaderdag met. een ingevulde bon voor 7» KW ART ET-vlucht! De vraag of men aan die wensen mag en moet voldoen, diende op de persconferentie, maar kon niet af doende worden beantwoord. Tot op zekere hoogte willen de programma makers het wel, maar ook in Duitsland geldt de opgave voor de omroepen: het aanbieden van infor matie èn verstrooiingsprogramma's, plus het dienen van de cultuur. En niet: óf dit of dat. Niettemin wenst een groot publiek zich daaraan niet te onderwerpen. Dit eist amusement en weinig of niets anders. De Duitse omroepen willen nu proberen in zoverre dc vele klagers tegemoet te komen, door coördinatie te zorgen dat er op een j' van de zenders altijd wel min of meer verstrooiing zal zijn te vinden. De moeilijkheid is echter (en dat geldt evenzeer voor elk tv-land) dat de grens nauwelijks is aan de ge ven. Valt bijv;, ballet of een ander aantrekkelijk kunstprogramma onder verstrooiing? Is een filmrubriek waarin rolprenten van allerlei allure worden besproken, amusement? De een zegt ja, de ander nee. In feite weet ook de Duitse omroep heel best. dat de amusementverlan- gende kijkers het liefst van de speel film naar de strip zouden gaan en van de quiz naar de voetbal, maar uitsluitend zulke programma's vol doen niet aan de rechtmatige eisen van de overheid. Dit punt is een aparte beschouwing waard, wij ko men er daarom nog nader op terug. In elk geval gaan de Duitse omroe pen proberen, beter te coördineren. Zij hebben nog maanden de tijd om plannen te maken en dan zullen we zien, wat ervan terechtkomt. 9.55 uur ,11.00 uur Improvisatie-concours orgel, amusementsprogramma met militairen in Weert. vervolg orgelconcours. „Hallo Europa!" Vanavond: Ierland. 114 Wegen tikte haar op de arm en zei droogjes. Daar is het toneel. Eleonoor zag hem lachen. Nee, hij schaamde zich niet. Zoiets vond hij niet erg, al was hij in andere dingen ook nog zo onbarmhartig streng. Haar plezier voor die avond was bedorven, zij snakte ernaar dat het lioht weer op zou g3— En hoe vond jij het stuk gisteravond? vroeg Wegen de volgende morgen aan zijn stiefzoon. Hij knipoogde over de witgedekte ontbijttafel. Freek hoorde zijn moeder kuchen. Het bloed steeg hem naar de wangen, hij mompelde maar iets. Ja, lachte Wegen, ik begrijp best dat je er niet veel aandacht voor gehad hebt met zo'n schat naast je. Freek keek zijn stiefvader scherp aan, maar bleef zwijgen. Ik vind, kwam Eleonoors stem spits ertussen, dat hier geen grapjes nodig zijn, Meine, en jou begrijp ik hele maal niet, dat je je niet schaamt. Er sprong drift op in Freaks ogen. Ik heb mij niet te schamen, zei hij kortaf. je kunt denken wat je wilt, moeder, en u ook. Dat zal ik wel doen ook. wees daar maar niet bang voor. Wegen stond op. rekte zich lang. In het gaan naar de deur gaf hij Freek een klap op zijn schouder. Ik ben ook jong geweest, zei hij, laat moeder maar praten. Freek dook een weinig ineen, afwerend. Dus toch gezien! Hij had het ook wel gedacht. Eleonoor verkruimelde een stukje brood. Freek... Hij gaf geen antwoord. Waarom doe je mij zo'n verdriet? Ik doe je geen verdriet, moeder, maar... mijn hemel, ik mag toch weieens met een meisje uitgaan! Weieens met een meisje uitgaan, sprak Eleonoor hem na, de klemtoon op elk woord leggend, je bent meer bij haar dan bij je moeder. Je zal tooh niet van plan zijn haar te trouwen? Het klonk gemengd spottend en hatelijk. Freek keek zijn moeder scherp aan. Het viel hem plotse ling op, dat zij er slecht uitzag, zo bleek, met donkere kringen onder de ogen. Het stemde hem zachter. Misschien werd zij wel ziek, dat zij zo kribbig deed. Moeder was trouwens toch al prikkelbaar de laatste tijd. Hoor eens, moeder, je moet je niet zo druk maken om dingen, die eigenlijk mij alleen aangaan. Maar dit wil ik je is niets tussen Myra en mij tenminste niets waar jij bang zeggen: er is niets tussen Myra en mij tenminste niets waar jij bang voor hoeft te wezen. Hij glimlachte bijna. Wij zijn alleen goede vrienden, verder niet. Hij voelde zelf, dat hij het wel erg mooi maakte, maar de kern was waar: tussen Myra en hem bestond er niets. Als zijn moeder anders was, had hij het niet hoeven te verstop pen. Myra...? Is dat soms...? Eleonoor had een spoor te pakken. Freek knikte, met een klein lachje om haar scherpzinnig* heid. Ja, moeder, de dochter van Jossie en Michiel Brand. Toevallig. Eleonoor keek op haar bord. Ja, wij ontmoetten elkaar bij het station een paar maan den geleden. Myra herkende mij, want ik was haar werke lijk zo voorbij gelopen. Dat is te begrijpen. Zij ziet eruit om zo een cent te geven. Hoe is het mogelijk, die vader is ,toch architect. Haar ouders zijn gescheiden, moeder, Myra woont hier alleen, zij is op de tekenacademie. Onder Eleonoors vingers spatten de broodkruimeltjes. Wat een ideale toestanden heb je toch in de wereld. En we schilderen maar! Leve de kunst! Zij stond op, ging naar het raam. Daar zat Freek met zijn goede bedoelingen, en ergerde zich. Ook hij stond op, gemelijk, zijn handen in zijn broek zakken. Ik vind niet, dat jij je er erg druk om hoeft te maken, moeder, tenslotte zijn dat alles zaken, die de hunne zijn. Wat kan het jou schelen of Myra op de tekenacademie wenst te gaan? Eleonoor lachte kort. Dat is de tweede keer vanmorgen, dat je me te verstaan geeft dat ik me er buiten te houden heb. Zeker, het zijn hun zaken of ze in armoe willen crepe ren en of ze verf willen eten in plaats van brood. Maar mijn zoon hebben ze niet mee te trekken in hun prachtige moraal van armoede en kunst en dwaze hoogvliegerijen. Je doet of ik een kind ben. (Wordt vervolgd) Lappie Loep en het verdwenen standbeeld 33. Volkomen de kluts kwijt, pakte Jonas de mars op en volgde Lappie, die het erf afiiep en het pad opging dat in de richting van de drie bomen ging. „Ik zag een man lopen met iets zwaars op zijn schouder.... ik. geloof tenminste wel, dat het zwaar geweest is, want hij liep een beetje gebogen." Jonas knikte. „Dat gaat ie natuurlijk begraven bij de bomen, denk ik." Voorzichtig zonder een geluid te maken, holden Lappie en Jonas naar de bosjes toe. In de zachte grond van het pad, stonden weer dezelfde voetstap pen. Toen ze vlak bij de struiken waren, fluisterde Lap pie: „Stil eens, ik geloof dat ik wat hoor."en hij hield Jonas met de hand staande. In de verte klonk een vreemd schurend geluid.... RADIO VV\ \VO\D Nederland I: NTS: 18 50 Ba- Hllversum I. «03 m. AVRO rend de Beer. STKR: 18.56 Ke- 18 00 Nieuws. 18 16 Radlojourn. clarne. NTS: 19 00 Journaal 18.20 Uitzending van de PvdA. STER: 19.03 Reclame. KRO: 18.30 Licht muz progr. voor dc 19.06 Zonder tralies - Diefstal, jeugd. 19.00 Gesproken brief. TV feulll. STER: 19.56 Recla- 19.05 Jazz Spectrum. 19.30 me. NTS: 20.00 Journ. STER: Nieuws. IKOR: 19.35 Kerk ver- 20.16 Reclame. KRO: 20.20 af en dichtbij. 19.40 Mens en Frank V. een komedie van Bijbel. AVRO: 20.05 Stereo: Friedrich Dürrenmatt. 22.15 Rotterdams Phllharmonlsch Brandpunt. NTS: 22.55 - 23.00 ork. en solist. (Ir. de pauze: journaal. klankbeeld over dit orkest). Nederland II: NTS: 18.50 Ba- 22.05 Operamuziek (gr). 22.30 rend de Beer. STER: 18.56 Re- Nlcuws. 22.40 Radlojourn. 22.55 clame. NTS: 19.00 Journ. 19.03 Viool en plano. 23.55 - 24.00 van gewest tot gewest. 19.25 Nieuws. Wat doe ik voor de kost. RADIO MORDE* Hilversum II. 2SS m. NCRV: 18.30 Nieuws en weerpraatje. 18.46 Actualiteiten. 19.00 Nieuws uit de prot. chr. orga nisaties. 19.15 Muziek van Het Leger des Hells (gr:. 19.30 Op namen van het Zesde Natio nale Orgelimprovlsa- Hilversum I. «02 m. AVRO: 7.00 Nieuws en ochtendgymn. 7.20 Lichte gram. muz. VPRO: 7.54 Deze dag. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.11 Radlojourn. 8.20 Lichte gram. mui: (8.30 - 8.33 De groenteman). 8.50 Morgen wijding. NRU: 9.00 Fragmen ten uit Russische opera's (gr). 14.30 Stereo: Licht gevar. AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.20 Arbeidsvitaminen (gr). <11.00 - 11.02 Nieuws). 11.55 mg Beursberichten. NRU: 12.00 In- Journ. STER: formatie! progr. over ontwik- 20.20 kelingshulp. 12.26 Meded. 17 «0 Informatie: achtergron den en commentaar. 17.55 SOS-berichten. Hilversum II. 298 m. KRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Modern platen- progr. (7.30 Nieuws; 7.32 Actu aliteiten: 7.50 Overweging: 8.00 Nieuws). 8.30 Nieuws. 8.32 Va- kantietlps. 8.45 Voor de hulsvrouw. 9 40 Schoolradio 10.00 Stereo: Klass. en modern platenprogr. 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de zieken. 11.55 SOS-be- rlchten 12.00 Gevar. progr. <12.22 WIJ van het land: 12.26 Meded. voor land- en tuin bouw; 12.30 Nieuws: 12.41 Ac tualiteiten) 14.05 Schoolradio. quiz-progr. 20.1 20.16 Reclame. VARA: Coronation Street, TV feulll. -- - 20.45 In kleur: HaarHem. 21.15 de landbouw. NRU: 12.39 Stc- gelconc. ziekprogr. TROS: 15.00 Opera- concert. 15.30 Nieuwe gram. pl. 16.00 Nws. 16.02 Actualiteiten. 16.07 Stereo: Gevar. platen progr. 16.30 Voor de tieners. 17.20 Sportkompas. 17.50 Actua- land- en tuinbouw. 12.29 Voor litelten. NCRV: 18.00 Kerkor- Vocaal ensemble New Christy Lichte orkestmuziek. 12.49 Minstrels. 21.40 In kleur: Melle Recht en slecht, praatje. 13.00 fantastische wereld, fllmreportage. KRO/RKK: 22 05 Wat is nou het christe- Nleuws. Vara: 13.11 Actualitei ten. 13.20 Stereo: Klassiek strijkkwartet (gr). 14.00 Wlk- 9.00 Hilversum III, 2«0 n FM-kanalen. VARA: Nieuws. 9.02 Kllnk-klaar, der nonsens (10.00 Nieuws). NRU: 1100 Nieuws. 11.03 Ml- 80 titelt oe YÉ\ tleconcours. 20.00 ïntéfnatlo- lijke tn christelijke opvoe- ken en wegen: consumenten- vp... nale oriëntatie in kerk. zen- ding?: gesprekken NTS: 22.35 rubriek. 14J0 Stereo:_ Dansor- ~onoMies. VPRO. 12,00 kest. NRU: ding en oekumene. 20.10 A- - 22.40 Journ. vondpermlssie: gevar. progr. BELGle voor de militairen. 21.55 Opna- Nederlands progr. Kanalen 2 verhouding men van het Zesde Nationale en 10. 8.5o Zandmannetje. De lezing. lo.OO Orgellmprovisatle Concours avonturen van Rick de Kik- (verv.). 22.25 Boekbespr. 22.30 •ensbeschouwlng. Noord Zuid n Christendom. Latijns Amerl- Le- Nieuws. 12 03 Agent OOO. 13.00 Nieuws. 13.03 Hans Kemna. 13.30 Gevar. platenprogr. TROS: 14.00 Nieuws. 14.03 Ac- NTeuws. 22.40 Avondoverden king. 22.30 Stereo: Lichte gram. muz. 23.00 Een program ma met Ierland. 23.55 - 24.00 Nieuws. ker. 19.00 Het geheim van Kil- lary Harbour, jeugdfeulll. (6). 19.30 Zorro: tv-feulll. voor de petitie leugd (37). 19.55 Mededelingen. VPRO: kaanse muziek 15.20 Wat moet tualltetten 14.13 Licht platen- de Unctad worden? le zing. 15.30 Internationale com- voor amateurkoren. 16.00 Nieuws. 16.02 mi 20.00 Nieuws. 20 25 Peyton pla- Voor thuisztttenden. 16.45 He- cc: tv-feuill. (2). 20.50 Panora- dendaagse kamermuziek (opn). progr. AVRO: 15.00 Nieuws. 15.03 Licht muzlekprogr. 16.00 Nieuws. 16.03 Operetteklanken. 17.00 Nieuws. 17.02 Actualitei ten. 17.05 - 18.00 Platenprogrè. voor de tieners. FERDNAND

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 15