SS VLEET Korte Vliet en Vliet verbonden „Karei Doorman' zeer binnenkort uit vaart Henk de Vries Leids T urnkringkampioen Reparatie te duur en te langdurig Politie zoekt zekere Gérard Alphense jongen (8) door busje gegrepen Havenwachter redt Katwijks kind (5) Vechtpartij na cafébezoek Teun Krall morgen 80 Visserij nieuws bij de Zuivere koorzang van Haags Vocaal V rouwenensemble Henny Sieval (pech) tweede Stenen paal viel op jongen van twaalf D i enstencentrum in Zoeterwoude NIEUWE LEIDSE COURANT IJ DONDERDAG JUNI 1968 DEN HAAG Het vliegkamp schip „Karei Doorman'' zal zeer bin nenkort van de sterkte worden af gevoerd. Staatssecretaris Van Es, die dit bekend maakte, had nog slechts een maand geleden aangekondigd, dat de Doorman in januari 1970 uit de vaart zou worden genomen. Reparatie van het schip, door een brand in de machinekamers, zou f 1,8 miljoen kosten. Daarbij zou dan een bedrag van f 1.7 miljoen nodig zijn voor een vervroegde onderhouds beurt. Bovendien zou reparatie zo'n vijf maanden duren, waarna het pas ongeveer een jaar later voor opera tionele doeleinden zou kunnen wor den ingezet. Dit alles bij elkaar was voldoende reden voor het kabinet de Doorman af te voeren. Een datum voor de uitdienstelling is nog niet bepaald, maar dat zal na de zomerverlof periode zijn. De staatssecretaris zei ervan uit te gaan dat er geen kopers voor het schip zijn en dat het dus zal worden ge sloopt. De sloopwaarde exclusief de apparatuur wordt geraamd op twee miljoen gulden een ontzettend ruwe gok, aldus staatssecretaris Van Es. Het schip (in 1948 overgenomen van de Britse marine) heeft bij elkaar f 105 miljoen aan de Marine gekost. Dader bomaanslagen DEN HAAG Commissaris H. van Harskamp, hoofd justitiële poli tie, heeft de opsporing verzocht van een ongeveer 30-jarige Gérard, die betrokken zou z(jn geweest by de bomaanslagen op de Spaanse, Griekse en Portugese ambassades in de nacht van 2 op 3 maart. De centrale recher che kwam hem op het spoor na het verhoor van de schryver-cineast Ar- mand P. Deze verklaarde dat de man by hem thuis was geweest met het verzoek in de woning van P- explo- aievcn te mogen opslaan, bestemd voor de bomaanslagen. Dit bezoek werd enige dagen voor de bomaan slagen gebracht. Arm and P. kon de politie een vrij nauwkeurig signalement van de be zoeker verstrekken, naar thans pas bekend is geworden. De man was een Frans type en droeg een zonne bril. Hij was gekleed in een lange winterjas. Na zijn bezoek aan de woning van P. vertrok de zich Gé rard noemende onbekende met een oude Volkswagen. De man sprak Nederlands, maar gebruikte veel Franse woorden. Op verzoek van de politie tekende Ami and P. zelf een portret van de bezoeker zoals hij zich die voorstelde. Zoals bekend werd P. na een verblijf van een week op het politiebureau vrijdag 10 med op vrije voeten ge steld wegens gebrek aan bewys. Hij werd verdacht betrokken te zijn ge weest by de voorbereidingen van de bomaanslagen. Wel bekende hij „meneer B" te zijn in interviews voor de radio (VARA) en in Het Vrije Volk. Van de Mortelstraat gereconstrueerd NOORDWIJK Nu de recon structie van de Van Mortelstraat is gereed gekomen, is op deze toegangs weg naar de badplaats een nieuwe verkeerssituatie ontstaan. De straat bestaat thans uit vier rijbanen, alle voorrangswegen. Het is verboden op de middelste rijbanen te stoppen, ook al staat dit niet door borden aan gegeven. Het verkeer, dat wil stoppen, moet gebruik maken van een van de twee Parallelwegen. De middenbanen zijn bestemd voor motorvoertuigen. Fiet sers, brommers en ander langzaam verkeer moeten van de parallelweg gebruik maken. Ten behoeve van de voetgangers wordt de Van de Mortelstraat ter hoogte van de Boerenburgerweg voorzien van een zebrapad. Maskeret speelde voor bejaarden LEIDEN „Maskeret"' is de naam van de eigen cabaretgroep van de Mater Amabilisschool, die (de groep) nu ongeveer een half jaar bestaat. De reden waarom de groep is opgezet, is niet omdat cabaret „in" is, maar omdat deze vorm van kleinkunst naar de mening van de leerlingen een grote hoeveelheid schakeringen biedt op het gebied van de artistieke expressie. Gister avond trad men voor de eerste maal „gemengd" op voor de bejaarden van alle gezindten uit de centra in en om Leiden. Een motto ligt voor de hand: de jongeren voor de oude ren. In zijn openingswoord herinnerde voorzitter H. Schrandt aan 't motto „De jongere generatie spant zich in voor de oudere, meer dan men denkt. Laat de oudere generatie dit beseffen en van haar kant de jon geren terzijde staan bij hun pro blemen met de grotere levenserva ring waarover de leden van die generatie beschikken." Het cabaret opende met enige luchtige en fleurige nummers, waarin werd gedanst door de volks dansgroep van mevrouw Helling- huizer, als begeleding van de caba retgroep „Maskeret". Met veel vaart en afwisseling werd het programma uitgevoerd. Veel succes oogstten de vier Stan ley's, die nog in het jeugdcircus van Warmond waren opgetreden jaren geleden. Liedjes van Louis Davids werden dapper meegezongen. Het afvoeren van de Doorman heeft tot gevolg dat de Marine aanzienlijk beneden de toezegging blijft, die is gedaan aan de NAVO. Ter compen satie zal worden geprobeerd zo snel mogelijk vliegtuigen te kopen die van de wal af onderzeeboten kunnen bestrijden. Het was de bedoeling in de tweede helft van 1970 een derge lijk walsquadron te formeren. Nu zal binnenkort een beslissing worden genomen over het vliegtuig type. Het gaat hierbij tussen de Franse Brequet Atlantic en de Ame rikaanse Orion. Verder zal de parate sterkte van de jagers- en fregatten- vloot worden verhoogd. ALPHEN iDe 8-jarige Dirk van Nieuwkoop is gistermiddag door een busje gegrepen en kort daarna aan zijn verwondingen bezweken. De jongen speelde met andere kinde ren op de Oostkanaalweg. De bestuurder van het busje toe terde om hen te waarschuwen. Juist op dat ogenblik kwam het slachtoffertje de weg oprennen. Hij werd geschept en kwam aan de overkant in de berm terecht. Hulp van een arts mocht niet meer ba ten. Hoog en laag water KATWIJK AAN ZEE Vrijdag: hoog water 12.02 uur; laag water 7.35 en 20.17 uu*. IJMUIDEN Een 5-jarige jon gen uit Katwijk aan Zee is door het doortastend optreden van haven wachter Van der Zee van het IJmui- der Staatsvissershaven van de ver drinkingsdood gered. Het kind wilde aan boord van de aan de Zuidzijde van de Vissersha ven afgemeerde kotter IJM 206 Wi- ron 7 stappen, maar gleed uit. De geschrokken vader een beman ningslid van dit vaartuig zag zijn kind in de haven verdwijnen, maar zag tot z'n grote opluchting een on vervaarde duik van de heer Van der Zee volgen. Deze wist het kind net op tijd te grijpen. De jongen en zijn redder werden door omstanders aan boord van de IJM 206 gehesen. Het kind werd naar een ziekenhuis in IJmuiden ge bracht. Daar bleek het gelukkig niets te mankeren, zodat het snel naar de ouderlijke woning kon wor den vervoerd. LEIDEN Gisteravond om 8.30 uur heeft 'n vechtpartij plaatsgehad tussen twee Leidenaars, de 54-jarige ambtenaar L. V. en de 32-jarige loodgieter N. v. d. B. Na een bezoek aan een café in de Beschuitsteeg kregen de twee man nen ruzie om de weigering van een onbekend gebleven derde persoon mee te doen aan een kaartspel. De loodgieter begon met de vechtpartij en schopte en sloeg de 54-jarige man. Met verwondingen aan zijn rech terbeen en linkerarm en snij wonden is de jongere man naar het Acade misch Ziekenhuis overgebracht. RIJNSBURG Morgen hoopt ereburger Teun Kralt zijn tachtigste verjaardag te vieren. Nu reeds is hij een haast legendarische figuur ge worden. Vijfendertig jaar was hij voorzit ter van de veilingvereniging Flora, 36 jaar maakte hij deel uit van de gemeenteraad, waarvan 27 jaar als wethouder, hij is mede-oprichter van de Raiffeisenbank", drager van een fikse reeks Nederlandse en buiten landse hoge onderscheidingen. Ook op landelijk gebied heeft de heer Kralt zoveel functies vervuld, dat het teveel is om op te noemen. Na zijn zeventigste jaar heeft hij naar een geleidelijke vermindering van taken gestreefd. In 1962 legde hij het wethouderschap neer. Dat was de derde functie die hij er aan gaf, er zouden er nog twaalf volgen. RIJNSBURG De Snelvlieger Wedvlucht Pnt. St. Maxence. In concours waren 133 duiven, die wer den gelost bij windstil weer. Aan komst eerste prijsduif 11.55.20, laat ste prijsduif 12.31.50. J. Admiraar 1, 6, 7, 13, 33; G. Noteboom 2, 3, 4, 20, 23, 24, 30; W. v. Zanten 5, 9, 10, 31; W. Heemskerk 8, 14, 25, 28; A. Ros molen 11, 12, 15, 16, 19, 22, 29, 32; M. Guit 17, 18; v. Alphen v. Delft 21; A. Stravers 26; S. Pennaerts 27. Examens in De Does LEIDERDORP Dinsdagavond werden in het zwembad „De Does" te Leiderdorp onder auspiciën van de Leidse Reddingsbrigade examens afgenomen voor jeugdbrevet I en II van de Kon. Ned. Bond tot het redden van Drenkelingen (KNBRD). Het diploma behaalden: Jeugdbrevet I: mej. J. M. Bavelaar en D. K. v. d. Bent, R. Jansen, D. D. v. d. Kroef en F. v. Vliet. Jeugdbrevet II: de meisjes M. de Bruin, J. M. v. Deventer en P. J. Zwikker en de jongens W. v. Dorp, T. Rasser, J. Robbers, J. Schóler, F. Sollie en J. W. Timmers. IJMUIDEN Voor de haringtreilers was niet veel succes weggelegd De meeste schepen bevonden zich in de omgeving van 57 NB. De meeste trek ken brachten niet meer dan één kantje aan boord. De haringen moesten boven dien uit een hoop rommel worden ge zocht. In het gunstigste geval konden de vissers uit een etmaal zwoegen tien kantjes in de ruimen bergen. De tongvisserij in de buurt van de Sylt leverde dermate teleurstellende resultaten op, dat heel wat vaartuigen andere oorden hebben opgezicht. Een groot aantal Urkse schepen zicht zijn heil bij de P-boeien. Daar werden trek ken geboekt van dertig tot vijftig kilo tong. Daarbij trof men enkele manden andere vis aan. Dit betrof in hoofd zaak schoL HORSMAKREEL De schepen in de omgeving van het lichtschip Terschellingerbank konden de goede vangsten van de laatste dagen niet voortzetten. Wèl werd veel hors makreel opgehaald. Deze voor de men selijke consumptie ongeschikte buit werd onmiddellijk weer over boord gekiept. Aan bruikbare vis kon men uit deze niet begeerde hoeveelheden een beetje gul, wyting en soms makreel zoeken. De loggers en kotters, die zich dichter onder de kust ophielden, lieten uit eenlopende resultaten aantekenen. Sommige vaartuigen zetten redelijke beetjes gul scheeps, andere schepen konden het zout in de pap niet ver dienen. Ter hoogte van Petten kwam wat schol voor. Over hield het echter niet. Bovendien waren de vissen over het algemeen klein van stuk Wat er was Aan de IJmuider markt verschenen 16 vaartuigen Zij zorgden voor een aanvoer van 1790 kisten vis, waarvan 230 kisten schelvis, 260 kisten wijting, 180 kisten gul en kabeljauw, 650 kisten kleine gul, 120 kisten makreel, 100 LEIDEN De Korte Vliet en de Vliet hebben nu verbinding met elkaar gekregen. Zoals bekend wordt de Korte Vliet, het kanaal tussen de Vliet en de Ryn, langs Leiden-Zuid-West, aanmerkelijk verbroed om te gaan dienen als vaarroute om Leiden heen. Hier door zal de scheepvaart binnen Leiden drastisch worden beperkt. Met de verbreding is men enige tijd geleden begonnen in de om geving van de Hooghkamerbrug (in de Voorschoterweg). De ver binding tussen de Korte Vliet en de Vliet (richting Leidschendam) is nu, ter hoogte van het restau rant Allemansgeest, tot stand ge komen. Eind volgend jaar-begin 1979 zou het verbrede kanaal Kor te Vliet voltooid moeten zyn. Foto N. van der Horst. kisten schol, 5 kisten tarbot, 85 kisten diversen, 930 stuks stijve kabeljauw en 8000 kilo tong. Verder waren er 82 kleine kisten schelvis, 180 kleine kisten wijting, 396 kleine kisten haring en 880 kleinere kisten makreel. Tong Voor de tong liep de handel nog niet warm. De grootmiddel zat op de laat ste afslag met een notering van f 1.86 weer geheid onder de twee gulden. Een teleurstelling was ook, dat de slips na een inzet van f3,49 met een koers van f2,92 onder de drie gulden belandden. De tong 1 bleef negen cent boven deze grens, maar de gemiddelde waardering vertoonde toch een teruggang. De schol was bijzonder schaars. Dit leidde tot een stevige vraag. De grootste vier soorten vertoefden op de eerste rondgang dicht bij de zeventig gulden. De schol 2 had met een top van f 47,— een uitstekende start, maar moest spoedig terrein prijs geven. Op de laatste ronde kon de handel voor twintig gulden terecht. De haring verbleef met een constante notering van f 11,50 helemaal in de verkeerde hoek. De makreel kon daar op de eerste afslag met een hoogste bod van f38,even uitkomen. Later ging het niet zo best. De mindere soort was heel snel voor f 13,te koop Schelvis Bij de 3chelvis ging de meeste be langstelling uit naar de grootste soort Hiervoor werd op de eefste afslag f62,betaald. De grootmiddel moest toen tevreden zijn met f 35.De braad- schelvis liet het helemaal afweten. Op de eerste ronde werd niet meer be taald dan f21,op de laatste bleef de koers op f 17,hangen. Eenzelfde matige notering werd op getekend voor de gestripte wijting en de kleine gul. Dit betekende voor laatstgenoemde soort weer een massale aftocht naar de kattencentrale. De kabeljauw werd in deze val meege trokken. De middelsoort was na een redelijke inzet van f 82.op de laatste afslag voor f56,te koop. De regels kabeljauw deden het verhoudingsgewijs beter. Voor een regel van tien grote moest op de eerste ronde f 108.wor den neergeteld. Vandaag aan de markt Vandaag meldde zich aan de IJmui der markt onder meer de VL 115 Voor aan met 170 kisten, 450 kleine kisten diversen en 250 stuks stijve kabeljauw. LEIDEN Een door kortsluiting ontstane brand in een perceel aan de 3de Groenesteeg 47 heeft giste ren om 16.15 uur schade aangericht tot ex waarde van f 2500 aan het opgeslagen materiaal van een bloe mist, gevestigd aan de Herengracht. VOORSCHOTEN Heel licht, pe netrant en zuiver van toonvorming waren de vertolkingen van een grote verscheidenheid aan composities, gis teren door het Haags Vocaal Vrou wenensemble van Arthur Orobio de Castro in de akoestisch ook voor koorzang uitstekend geschikte Marot zaal van Kasteel Duivenvoorde in Voorschoten. Het programma bewandelde be paald geen platgetreden paden met b.v. het koopliedenjargon van de Pa- rijse vlooienmarkt, zoals Ravizé dat in zijn geestige „Les Métiers" ver klankt, of Arma's „Quatre Choeurs Folkloristiques", waarin vocaliseren de en declamatorische elementen charmant en knap zijn vermengd. Vooral het veeleisende Indiaanse volkslied had veel succes. Zeer be weeglijk was ook de weergave van Roussels „Madrigal aux Muses", ter wijl in Verdi's indrukwekkende „Laude alia Vergine Maria" pales- trijnse pracht samenging met roman tische klankverfijning. Balkanese dansliederen wisselden af met de re ligieuze rechtlijnigheid van Caplets driestemmige Mis en nergens ver toonde deze koorzang tonale inzin kingen. Het was met recht een koor avond, waarop alles lukte. Van de Japanse violiste Mayumi Fukikawa kan men dit niet geheel zeggen, al demonstreerde zij in Bachs roemruchte Chaconne in d een kwar tier lang veel instrumentale durf en vaardigheid. Ilaar toonvorming is nog wat grof. Wigy's Suite no. 3 ook voor de soloviool lag haar beter. Het is typisch muziek uit het land van Ysaye, waar Frangois Wigy con certmeester is van het Belgisch Na tionaal Orkest. Als gezongen extra's een Italiaanse serenade en een Grieks herdersliedje. Op 18 september wordt de concert reeks op Duivenvoorde voortgezet. F. D. Bliksemtoernooi NOORDWIJK De schaakver eniging Daniël Noteboom hield op de laatste clubavond van dit seizoen een bliksemtoernooi. Per zet werd slechts vijf seconden bedenktijd toe gestaan. De einduitslag: 1. J. Turk, 2. G. Marijt; 3. Scherpenisse; 4. W. Turk; 5. C. Green; 6. P. Bedijn; 7. J. Bizot; 8. J. Linders; 9. M. Turk; 10. H. Veenstra; 11. F. Hoek; 12. Th. van der Mey; 13. Th. van Rijn; 14. J. Hoogeveen; 15. J. Koppenaal; 16. A. de Zwart; 17. P. Lindhout; 18. J. de Bock; 19. P. Kool; 20. Th. van der Linden; 21. P. Prins; 22. M Alke made; 23. A. Veefkind; 24. J. Vink. Voor de komende zomermaanden worden voorbereidingen getroffen voor een thuiscompetitie. (Van een onzer verslaggevers) LEIDEN Grote kanshebber voor de titel Henny Sieval van Excelsior had bij het eerste ouderdeel van de Leidse Turnkringkampioenschappen al met pech te kampen. Een hand leertje brak, waardoor hij van de rekstok viel, Nu kreeg hij voor dit onderdeel maar 5,0 pt, maar niette min kwam hij terug om uiteindelijk op de tweede plaats te eindigen. Kampioen werd nu Henk de Vries van DOS. Beide turners ontliepen elkaar weinig in kracht en zoals ge bruikelijk was het paard voltige voor Sieval. Toch kwam Henk de Vries tot een betere prestatie dan anders (8.366 tegen 7.4). Een opvallende prestatie verrichtte ook Koos Sieval van Excelsior, die met een perfecte vrije oefening ver diend tot het fraaie cijfer 9 kwam. Toch reikte hij niet verder dan een zevende plaats in de eindrang schikking. Voor het juniorenkampioenschap was er alleen een driemansploeg van Excelsior aanwezig. Ton Niehot toon de zich met ruime voorsprong de sterkste. Wanneer hij volgend jaar bij de heren uitkomt moet men stel lig rekening met deze jeugdige tur ner gaan houden. Bij de Jongens was het eveneens een Excelsior-onderonsje. Jan Boe- zaard en Jos van Egmond beiden van DOS (Noordwijk) eindigden als der de en vierde achter Fred Oostenrijk en René Bougie. UITSLAGEN Heren: (totaal, brug, ringen, rek, vrije oef., sprongen): 1. Henk de Vries (DOS) 51.233) (8.8.33, 8.333, 8.7, 7.4, 8.933, 9.033); 2. Henny Sieval (Exc.) 48.598 (8.866, 8.433, 5.0, 8.366, 9.0, 8.933); 3. Louis Taverne (Exc.) 47.998 (7.9, 8.433, 7.033, 7,9. 7.666. 9.066); 4. F. Beun (DOS) 45.998 (7.866, 7.5, 7.0, 8.066, 6.5, 9 066); 5. Ton Wildenburg (Exc.) 45.065 (7.7, 7.833, 7.633, 6.5, 7.666. 7.733); 6. Daan Verhoeven (DOS) 43.299 (7.133, 7.2, 6.9, 6.533. 7.033, 8.5); 7. Koos Sieval (Exc.) 43.099 (6.333, 6.55, 6.533, 6.0. 9.0, 8.733); 8. Andries van Deursen (Exc.) 40.498 (6.5, 7.766, 6.5, 6 2, 6.666. 6.866); 9. Jan Breedeveld (Exc.) 39.732 (6.5, 7.166, 7.0. 6.1. 6.933. 6.0333). Junioren: 1. Ton Niehot (Exc.) 49.6; 2. Gé Bey (Exc.) 43.7: 3. Kees Griffioen (Exc.) 39.0. Jongens: 1. Fred Oostenrijk (Exc. 41.7; 2. René Bougie (Exc.) 38.9; 3 Jan Boezaard (DOS-Noordwijk) 38.2; 4. Je-, van Egmond (DOS-Noordwijk) Kleuter verongelukt in Oegstgeest OEGSTGEEST Omstreeks hall vijf gistermiddag is de 214-jarige Elze Marinda Stolk vlak bij haar woning in de Lathyruslaan door een melkwagen overreden. Het meisje was op slag dood. OEGSTGEEST De 12-jarige Al- bert van der Meer uit de Koren bloemlaan speelde gistermiddag om streeks half één bij het ingangshek van het bos van Wijckersloot. Ter wijl hij op het hek zat en het liet draaien, brak één van de zware ste nen pilaren af. De jongen kreeg het boven op zich. Nadat hij door omwo nenden en politiemensen was bevrijd, werd hij naar het academisch zie kenhuis te Leiden gebracht, waar bleek dat hij zijn linkerarm en -been had gebroken. Hoofdleidster voor kleuterschool Oegstgeest OEGSTGEEST B. en W. stellen de raad voor tot hoofdleidster van de tweede openbare kleuterschool te be noemen mevrouw N. G. de la Court- van der Voet. voor Eerste paal svsteemschool OEGSTGEEST Wethouder J. J. Thorn zal vrijdagmiddag om 2 uur de eerste paal slaan van de achlklas- sige systeemschool op de hoek Lange VoortHofbrouckerlaan. De plech tigheid zou aanvankelijk gistermid dag plaats hebben, maar kon door omstandigheden niet doorgaan. ZOETERWOUDE Het belang rijkste punt van bespreking tijdens de jaarvergadering van het Wit-Gele Kruis, die gisteravond in het wijk- gebouw is gehouden, kwam bij de rondvraag ter tafel. Dokter W. Kort man vroeg of het niet op de weg van het Wit-Gele Kruis ligt iniatitieven te ontwikkelen om te komen tot een dienstencentrum voor bejaarden. Hiertoe zyn besprekingen nood zakelijk tussen een aantal betrokke nen. Gedacht wordt aan de gemeen te, sociale zorg en diverse verenigin gen die werkzaam zijn op maat schappelijk gebied. De jaarvergadering werd zeer matig bezocht. Slechts twee va.i de 658 leden toonden belangstelling. De vergadering stond onder leiding van de heer Q. Onderwater. Het financiële overzicht van pen- nmgmeesterf J. van Veen gaf een nadelig saldo van f 8,42 te zien Het aantal leden is het afgelopen jaar met zes teruggelopen tot 658. Om het weer op te voeren, zal een wei-factie worden gehouden, in het bijzonder in de nieuwe straten. De heer W. van Leeuwen heeft de wens te kennen gegeven af te treden. Het NKV zal worden verzocht een nieu we kandidaat voor te dragen. E.H.B.O. Voorhout huldigde secretaris ia V°PSHOUT E.r was veel be langstelling vor de jaarvergadering EHBO8 sS'ïr Nld' Bond voor de r Vx fd' Voorhout, die in café- rest De Bonte Koe" is gehouden. Voorzitter M. v. d. Vlugt herdacht de heer C. v d Salm, die 20 jaar lang penningmeester van de afdeling is geweest. Hij toonde zich verheugd over de groeiende belangstelling van de zijde van de jeugd. De secretaris P. J. Langeveld liet 'V1-)" jaarverslag horen dat de af deling 95 leden telt, van wie er 46 gediplomeerd zijn. De vereniging ontvangt steun van 500 donateurs De heer B. Zwetsloot zal het secre tariaat op zich nemen. Een taak, die in het verleden met grote ac curatesse door de heer Langeveld is vervuld. Deze blyft wel penning meester. Het hoofdbestuurslid de heer Helmer, huldigde de secretaris t-g.v. het 25-jarig lidmaatschap van de Voorhoutse EHBO. De jubilaris ont ving van het bestuur een sigaren aansteker. VOORHOUT Aan het kantoor van de PTT werd in mei op spaar bankboekjes f29.013,10 ingelegd en f42.957,24 terugbetaald. Vyf nieuwe rpaarders ontvingen een boekje. Aan twee werd geheel uitbetaald.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 13