nnieke aanbieding Nieuw! Zilvermerk van Douwe Egberts. \kcuumverse, gemalen koffie klaar voor uw snelfilter 1290.- Dat is handig! maandblad voor handwerken ariadne Toegelaten tot de Louise de Coli gny-scholengemeenschap Praesidium Facultatum dient ontslag in i Oosterse tapijten Kind zijn is alles ontdekken Naast de vertrouwde Douwe Egberts bonenkoffie is er nu Zilvermerk. Vacuumverse, gemalen koffie, ideaal voor uw snelfilter en tevens zeer geschikt voor elke andere manier van koffiezetten. Extra ge- makkelij k voor weekend en vakantie. Douwe Egberts vacuumverse koffie in het zilveren pakje. Probeert u hem eens NtÉUWE LEIDSE COURANT 16 VRIJDAG 24 MEI LEIDEN Onze inkoper heeft zeer voordelig enkele luxe bankstellen kunnen kopen. Dit klassieke model met een fantastische velours be kleding, heeft losse zitkussens met een velours overtrek in fraai bloemdessin. De Franse koordfranje (ton sur ton), verleent dit bankstel een voorname elegance. De velours bekleding is er in tal van warme tinten. 3 Delig bankstel normale prijs nu als unieke aanbieding, gedurende één week slechts 2e etaga Lijnmarkt 43, Utracht REGELMATIG ADVERTEREN VERSTEVIGT DE BAND MET UW RELATIES LEIDEN* Tot het brngjaar aan de Louise de Coligny-Scholengemeen- •rhap (mavo, havo en atheneum) zfin toegelaten: Kasja van der Aa. Katwijk: Monique Althuis. Noordwijk; Arno Aukes. Oest- geest: Maartje Bakker; Joke de Beer; Peter de Bie, Katwijk: Koos Blanken- stijn; Ton van der Blom; Alex de Boer. Noordwijk; Joke de Boer, Noordwijk: Huub Boon. Oegstgeest: Petra Boot. Winny ten Bosch. Oegstgeest; Walter Bouricius, Oegstgeest: Wildrick Bure- ma; Ali Burggraaf: Kasper Burgy, Oegstgeest; Ingrid Cramer. Noordwijk; Ans van Dam; Diite Doeleman; Antoi- net den Dubbelden: Reneé van Duyn, Katwijk; Joop Ehrhardt. Oegstgeest: Ronnie Elderhorst, Noordwijk; Marjan Engels, Oegstgeest; Karin Fekkes, Rudi Gaillard; Folkert Jan Geertsma, Oegst geest; Hans de Graaf; Rineke de Graaf; Tineke Gramkow, Oegstgeest; Eric Gribnau, Roelofarendsveen; Jan Grib- nau, Roelofarendsveen; Willem Grippe- Leiderdorp; Hanneke de Haan. Oegst- ling, Oegstgeest; Margreet Groesbeek, geest; Lucy de Haas. Katwijk; Erik Haman, Noordwijk; Trees Haringsma, Sassenheim; Dicky Hazenoot, Noord wijk; Philip Hekman, Katwijk: Wij nand Hemmes. Rijnsburg; Ronald Her- menet, Katwijk; Yvonne van Heijnin- gen, Leiderdorp: Elly Hoek. Valken burg; Caroline 't Hooft. Noordwijk; Okko van Houten, Wassenaar; Gertjan Houtman, Oegstgeest; Anita Imthorn, Katwijk; Barbara Jansen; Rudy Jan sen, Katwijk; Anneke de Jonge; Cockie Jue, Noordwijk; René Kamphuis, öegstgeest; Annemieke Kersbergen, Lisse; Marjo der Kinderen; Yvonne Kivit; Wim Klarenbeek. Oegstgeest; Bon Klein, Oegstgeest; Kees de Kok; Karin Kolthof, Katwijk; Erica Kooi- stra, Noordwijk; Winifred Labrée: Els Lardee; Jenney Laros, Katwijk; Marga Leget; Marit van der Lende, Noord- wijkerhout; Yvon Leugering; Marian ne van der Linden, Oegstgeest; Indra Makstenieks. Oegstgeest: Jan-Kees Ma- rijt. Noordwijk; Ru Modderman. Lei derdorp, Agda Mulder, Oegstgeest: Ed dy de Munnik, Leiderdorp: Peter Neu teboom: Aad Nieuwenhuysen; Adri Noort Oegstgeest: Rob van den Oord: Charles van Oosten: Wies Paulus. Oegstgeest: Nicoline Philippo; Adri Piekaar; Marja Plas, Leiderdorp: Leo- nie van der Plas, Oegstgeest: Ron van Poelgeest: Marga Posthumus, Sassen heim: Jan van der Reep; Peter Reme- rij, Katwijk; Henny Remond; Tanny van der Reijden; Prapto Sastrowijoto: Carla Schaap. Katwijk; Arnold Schalks; Johnnie Schlagwein; Linda Schmid. Leiderdorp; Astrid Schoor dijk, Noordwijk; Ellen van Schraven- dijk, Leiderdorp; Renée Siebrand, Sas senheim; René Sinke, Katwijk; Germen Smeenk; Joyce Smith, Leiderdorp; An- nelies van Staden, Oegstgeest: Luuc Stafleu; Ellen Stoltenhoff, Leiderdorp; Lia Stouten; Elena Szirmai; Marjan Trago, Leiderdorp, Herman van Tuyll van Serooskerken, Den Haag; Arnold v. der Valk; Marianne Velders. Oegst geest; Lineke Veldkamp. Leiderdorp: Mario Verhoeven; Désirée Verhoog. Oegstgeest: Simon Vermey, Noordwijk; Connie Versteeg: Margreet Vlasblom. Oegstgeest: Peter Vlasveld; Leonore van der Vliet; Verena van Vlijmen, Valkenburg; Rob de Vries, Nieuw Ven nep; Marjan de Water; Patricia Wel ters, Voorhout; Joke Wieffering, Oegst geest; Ronnie Willemse, Noordwijk; Frank Wisbrun, Noordwijk; Henri Woelders, Oegstgeest; Robbert Zaal berg, Oegstgeest; Roland Zonneveldt, Voorhout; Jan Ludwijn Zuidema, Sas senheim; Wilma Zwemmer, Leiderdorp. Waar geen plaatsnaam werd ver meld is dit Leiden. Drie kandidaten zijn afgewezen. LEIDEN Dinsdag heeft het Praesidium Facultatum. het dage lijks bestuur van de Leidse Studen ten-Raad (L.S.R.) en van de Verga dering van Leidse Studenten-Facul teiten (V.L.S.F.) bij beide organisa ties zijn ontslag ingediend en gekre gen. Het Praesidium Facultatum zal voorlopig de lopende zaken afhande len. Aanleiding tot de ontslagaanvrage was de principiële stellingneming van het Praesidium Facultatum, dat de L.S.R. en de V.L.S.F. elkaar aan vullende organisaties zijn. De L.S.R. behartigt de sociaal-economische, de VX«.S.F. de studiebelangen van de studenten. Gebleken is, dat de wenselijkheid van een gecombineerd lidmaatschap naar het inzicht van het Praesidium Facultatum door bei de ogranisaties niet meer voldoende wordt onderkend. Daarnaast speelde een rol. dat het Praesidium Facultatum de grote hoogte van de contributie van het gecombineerde lidmaatschap niet aanvaardbaar achtte, omdat deze zijns inziens een groot ledenverlies tot gevolg zou hebben, waardoor de financiële basis, nodig voor de effec tuering van het beleid, zou worden aangetast. ERWIN GANS-RUEDIN Rondleiding in een fascinerend domein van bet rijk der kuns Mtt schitterende kleurenfoto's van fraaie oude tapijten uit de belangrijkste produktlecentra van het oosten. IN DE SERIE ORBIS PICTUS gebonden f 5.50 V«rfcri||bttr m d. boekh.nd» ZOMER KEUNING WAGENINGEN Een beeldig boekje waarin de kleine wereld van het kind op een verrukkelijke wijze wordt weerspiegeld. Tekst en plaatjes Joan Walsh Anglund bekoorlijk - fijnzinnig hartveroverend f3.75 In dezelfde uitvoering o.a.: „Liefde is een heel speciaal gevoel", „Een vriend is iemand dié om je geeft" en „Lente is een nieuw begin". Al deze boekles zijn In de boekhandel verkrijgbaar ZOMER A KEUNING WAGENINGEN K272 1 lekkere koffie...

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 16