Parijs modenieuws voor Neerlands modebewuste vrouwen. Marlne-rood-wlt Is de kleurencombinatie van dit model met geaccentueerde bustelljn. Gerend rokje. Supernova coton-satin. Geheel gevoerd. Maten 40-46. 49.75. 1e etage. Visitetas Vlnyl-box. 3 aparte tasjes In één 3 koperen beugels met hengsels bevestigd aan koperen gespjes. Jeugdig model In diverse modieuze tinten 24.95. Parterre Breestraat. Modieuze mantel met rugceintuur en split. Aangesloten lijn. Wollen matting In: beige, reseda, bleu en linde. Maten 38-44. 129.-. Modieuzer kan het niet I "Fleur" model uit de 'Forsyte sage". Pittig klein randje, al of niet relévé. In wit, marine, groen of rood vilt. met riblint in contrasterende kleur. 19.95. 1e etage- Dat is Parijs, lente "68: marine-rood-wlt. Zomerjapon in fraai dessin. Coton-satin Supernova. Middenvoorplooi en voorcein tuur. Deze Japon is geheel gevoerd. Maten 38-44. 49.75. 1e etage Voor de modebewuste vrouw een zeer elegante combinatie Japonmantel in velours whipcord. 2 rij model mantel, aangesloten lijn in japon en mantel. Het jurkje is mouw loos. Lentekleurenreseda, bleu, beige en rose. Maten 38-44. 139.-. 1e etage- Klassiek herencostume. 100Vo scheerwol. Met rugspllt. Unl grijs flannel of donkerblauw kamgaren. 169.-. Qulkoton herenoverhemd met bijpassende pochet. Haute mode voor U mijnheer I Mouwlengte 4 en 5. Kleuren: bleu, beige en wit. 18.75. Slank gesneden Terlenka costume. Met lang rugsplit en geperste zijnaden 4 knoops. schulngeplaatste zakken. 139.- Terlenka Young costume In moderne snit. Lang colbert. Slank gesneden pantalon met riem. 149.-. Stijlgroep Groningen herencostumee. Modieus en modem gesneden. 3 knoops. middenrug8plit. 100% scheerwol. Vaag atreepdessln in misty-groen en misty-blauw. 189.-. In shadowrult 229.-. 1e etage. Modetip witte jabot met bijpassende dubbele manchet in Trevira crêpe. Het meest in het oog vallende modeaccent van de lente Jabot 9.75. Manchetten 5.90. Parterre Manchetknopen zijn een belangrijk detail in de herenmode van vandaag' Sportieve of klassieke modellen in tal van variaties en materialen voor een "eigen" smaak. 1e etage- Zijden herenshawl met 2 mogelijkheden. 1 zijde un!, andere zijde gedistingeerde dessinering. 12.75. 1e etage. Cravattes zijn "dans le vent" ofwel helemaal "In". Langwerpig model In 8 fraaie kleurencombinaties. Rhodla zijde. Ook als haarband te dragen. 2.90. "Ceintuur* handschoen. Modieus niemandalletje. Helanca ceintuur met koperen gesp en nestelgaatjes als "handschoen". Kleuren: mooi om te combineren: groen, oker, rood, cerise, bleu, etc. 3.50. Parterre. Transparante garnituren: Schakeiceintuur (onmisbaar mode- detail) met bijpassende armband van Plexi-glas. 6 lieve kleurtjes o.a. wit, groen, geel, bruin e a. 6.50. Veelkleurige colliers In tal van materialen en modellen. Bovenstaand model met kristal verwerking 12.50. Bijpassende oorhangers 2.50. Nappa handschoenen met zilver kleurig wapentje. Zadelsteekgarne- ring. In veel modetinten, van zelfsprekend rood. 18.90. Parterre. Trinatex Belofast Een opmerkelijke overhemden-collectie Trinatex dress shirts, een merk van Vroom Dreesmann in vele variaties. Trinatex Prince 12.75. Verder: Trinatex Special 15.75 Trinatex de Luxe 18.75. Trinatex Excellent 22.50. Vele boordmodellen zoals klassiek, lange punt. button down en de unieke bllndgestlkte boord. Vanzelfsprekend In wit maar ook In verschillende pasteltinten en zelfstrijkende fantasie-dessins. BEBENCOSTUUMS NIET IN ALPHEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 20