Witteveen vreest boycot van Frankrijk Blad VOOR AUGUSTUS BESLISSING OVER TOEKOMST NLM KEYZER: UITSTEL NIET MOGELIJK Llï Europese beker Fraaie tijd Ada Kok op 200 meter vlinderslag 1 1 - y H SNELLE BESLUITEN NOODZAKELIJK OM VERTROUWEN IN GELD TE HERSTELLEN Plan-Leber gaat 1 april al in Van Ravens fluit i SLOT OOSTEHROPESE TRIP Van Oest toch nog de Nederlandse Luchtvaart Maatschappij, in leven zal worden gehouden of geliquideerd. Al naar trainingskamp [bij de oprichting in de zomer van 1966 was vastgesteld, dat de maatschappij twee jaar zou proefvliegen voordat dit besluit zou worden genomen. Brabants elftal won in Sleeuwijk Orders medailles weg Janssen voorzitter ver. beroepsrenners 7 WOENSDAG 27 MAART 1968 -T== (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG Minister Witteveen (financiën) acht het van het grootste belang, dat de r\jke landen van de zg. Groep van Tien a.s. vrijdag en zaterdag op hun conferentie in Stockholm snel (en liefst zo eenstemmig mogelijk) besluiten nemen over de uitwer king van het nieuwe internationale geldstelsel, dat minder op het goud zal zijn afgestemd en meer op de extra-kredieten die de aan gesloten landen uit het Internationale Monetaire Fonds kunnen krijgen. De bewindsman vreest niet, dat Frankrijk dit nieuwe sys teem van speciale trekkingsrech ten in het IMF kan torpederen. Omdat het geen betalingsbalans overschot heeft, is Frankrijk niet bij machte de devaluatie van de dollar door goudtransacties af te dwingen. Prof. Witteveen zei dit gistermid dag in de Tweede Kamer, waar een debat gehouden werd over de vorige week in Washington genomen maat regelen met betrekking tot de goud- markt. De minister achtte een snelle besluitvorming in Stockholm belang rijker dan een unanieme besluitvor ming. De vertrouwensbasis moet zo gauw mogelijk worden hersteld. Nu de rol van het goud aan betekenis inboet, kan met de vormgeving van het nieuwe geldstelsel niet langer worden gewacht. Gisteren is in Amsterdam de eerste fase ingegaan van de ingebruik' neming van de raffinaderij van Mobil Oil. Burgemeester dr. I. Sam- kalden nam met directeur A. C. Brightman een kijkje op het terrein. Niet rampzalig DEN HAAG Staatssecre taris M. J. Keijzer (verkeer en waterstaat) acht geen mo gelijkheid aanwezig de ingangs datum van 1 april van de nieuwe Westduitse contingen teringsregeling voor het weg vervoer naar een later tijdstip te verschuiven. Hij zei dit gisteren tijdens een ver gadering in Den Haag met de samen- Verkende beroepsgoederen- rervoersorganisaties bestaande uit de Katholieke Vervoerders Organisatie, de Kon. Ned. Vereniging van ransportpndernemingen, de Nat. Or ganisatie voor het beroepsgoederen- vervoer Wegtransport en de Ned. )ond van protestants christelijke be roepsgoederen vervoerders. De vervoersorganisaties zeiden niet de conclusies van de staatssecretaris :e kunnen delen als zouden de uit de ïieuwe regeling voortvloeiende moei- ijkheden voor ide verladers en ver voerders van niet al te grote omvang lijn. Geert waarborgen Zij wezen er verder op dat alleen »1 de zeer late bekendmaking van de concrete inhoud van de regeling (op 22 maart) de ondernemers en hun verladers voor schier onoplosbare problemen stelt Tevens houdt de regeling geen waarborgen in, dat reeds op 1 april 1950 Nederlandse vrachtauto's op Duits grondgebied kunnen zijn. De situatie is in feite nog ernstiger, aangezien in de meeste gevallen de internationale vervoersbedrijven aan merkelijk zijn gekort in de mogelijk heden voortvloeiende uit de vergun ningen, waarover zij tot dusverre beschikken. De vervoersorganisaties verzoeken de staatssecretaris met klem al het mogelijke in het werk te stellen om de praktische moeilijkheden zo veel mogelijk te voorkomen en te bevor deren dat, zodra zich daartoe een mogelijkheid opent, de onderhande lingen met de Westduitse minister Leber, die de contingente ringsregeling heeft uitgevonden, in positieve zin te heropenen. Als Frankrijk in Stockholm niet meedoet, is dat niet rampzalig, want de landen met betalingsbalans overschotten geven tenslotte de doorslag. De houding van West-Duitsland is dus veel belang rijker dan die van Frankrijk. „En over het Duitse standpunt bestaat", aldus minister Witteveen, „geen on zekerheid. Trouwens ook niet over dat van de andere EEG-partners, die zich alle distantiëren van De Gaulle's Gouden Standaard-filosofie. Dat is maandag in Brussel nog eens geble ken. Zo vlak voor de conferentie in Stockholm is dat een zeer belangrijk gegeven". Natuurlijk heeft de Franse houding wel- een psychologische uitwerking, die niet zonder gevaren is. De verha len van De Gaulle en Debré werken in de richting van goudprijsverho ging. Het is overigens niet verwon derlijk, dat juist in Frankrijk zoveel is gespeculeerd, omdat daar het ver trouwen in het geld nooit zo sterk is geweest. Juist om het vertrouwen in het geld internationaal te herstellen is het van belang, dat in Stockholm unanieme besluiten worden genomen. Lukt dat niet, door Frankrijk's hou ding, dan zal toch met een zo groot mogelijke meerderheid moeten wor den beslist, vond minister. Witteveen. Over het algemeen liepen zijn in zichten parallel met die van de Ka merleden Peijnenburg (kath.v.), Berg (soc.), Joekes (lib.), Goudzwaard (a.r.), en Scholten (c.h.). De heren Wieben- ga (pac.soc.) en Bakker (comm.) had den er geen behoefte aan Amerika in zijn financieel-economische moeilijk heden te helpen. „Wie Amerika steunt, steunt dat lana in zijn oorlog tegen het Vietnamese volk", zei de pacifist. De heer Berg had ook wel een paar bezwaren. Waarom, zo wilde hij we ten, heeft prof. Zijlstra zo'n haast gehad in Nederland gelegenheid te geven tot de speculatie in goud? Mi nister Witteveen wees hem erop, dat goudaankoop door particulieren als renteloze belegging niet aantrekke lijk is en dat de recente marktont wikkeling dit ook wel bewijst. Hij gaf de socialist toe, dat een verbetering van de Amerikaanse en Engelse betalingsbalansen een verslechtering van de onze tot gevolg heeft. De ontwikkelingshulp zal daar niet de dupe van worden. Wat de werkgelegenheid betreft: door een tijdelijke vermindering van de En gelse vraag naar Nederlandse pro- dukten ontstaat enig nadeel voor onze concurrentiepositie en op dat punt moeten wij dus, mede gelet op de werkloosheidsbestrijding, extra waakzaam zijn. De minister deelde voorts mee volgend jaar een wetsontwerp te zullen indienen tot wijziging van de bepalingen voor het deviezen- verkeer. Het huidige stelsel, dat in principe alles verbiedt met de mogelijkheid van .ontheffing, wordt vervangen door een sy steem, dat in beginsel alles toe staat. Verosol De als Verosol bekend staande „metalen" gordij nen blijken er goed „in" te gaan. Verolme Interna tionaal NV fabrikant van Verosol heeft be halve in Amsterdam ook verkoopkantoren in Duitsland, Engeland, Frankrijk, België, Zuid-Afrika, Scandinavië, Libanon en Israël. De gordijnstof een gebreide of geweven poly estervezel wordt van anderen gekocht en in de eigen fabriek te Eibergen gemetalliseerd, d.w.z. voorzien van een zeer dun laagje (aan één zijde) alu minium, slechts een tien duizendste millimeter dik. En juist dat kleine laag je aluminium is het unie ke van Verosol: 's zomers houdt het de warmte bui ten en 's winters de warmte binnen. De gordijnen kunnen zowel als glasgordijnen en als overgordijnen worden gebruikt. Er zijn vele kleuren leverbaar. kousen op schoenmaat Het wil wel eens gebeu ren dat voetmaat en been lengte niet passen bij uw nieuwe kousen, hoewel u toch uw gebruikelijke maat kocht. Dat komt om dat kousenmaten van verschillende merken on derling kunnen verschil len. Een goede ver koopster vraagt u meestal meteen, welke maat schoen u draagt. Er is een Nederlands kousenmerk, „Armstrong" die er als eerste is toe overgegaan op de verpak king behalve kousenmaat ook de corresponderende schoenmaat te vermelden. Nu weet de koopster zeker dat ze de goede maat te pakken heeft. Garnalen- cocktail Vermeng liter sour- cream met een lepel ma yonaise, twee lepels ket chup, zout, peper, oregano ?n een paar druppels ta basco. Doe onderin een coupeglas wat garnalen met wat partjes ontvelde grapefruit. Schenk de sour- creamsaus erover en gar neer de bovenkant met pa prikapoeder en peterselie. Als voorgerecht, bijvoor beeld bij een rijstschotel met kip en kerriesaus. Maankaart Een cadeau voor uw grote zoon? Kijk, dan is die nieuwe kaart van de maan misschien wat. Vol gens de laatste berichten kan de eerste landing van de mens op de maan nog vóór 1970 verwacht wor den. Een Zwitserse uitgever van kaarten en atlassen bracht najaar 1967 een nieuwe kaart van de maan uit, schaal 1:5.000.000, formaat 84x84 cm., aan twee zijden be drukt. De voorzijde geeft een kaart in kleurendruk waarin de nieuwste ont dekkingen van de maan- capsules en satellieten zijn verwerkt, en de meest recente foto's van de USAF en de Mount Hamilton Sterrenwacht. De ommezijde brengt foto's van de onzichtbare kant van de maan, diverse landingsplaatsen van maanprojectielen, alsmede een schets in 't Duits over het ontstaan van de maan. Kost 5,80, importeur Meulenhoff-Bruna nv in Amsterdam. Is deze jonge vrouw aan de schoonmaak en haalt ze in een speelse bui de stofzuiger over haar kapsel? Mis! Het is een nieuwe haarföhn waarmee het haar in model gekamd en geborsteld wordt terwijl het droogt. Kam en borstel kunnen omgewisseld worden. Nieuwtje op de 37e Salon des Arts Menagers in Parijs. Nieuw voor kinderen Winkeliers van baby- en kleuterartikelen heb ben in hun collectie nu ook kleuterschoenen opge nomen. Moeders zijn mo debewust als het om kin derkleding gaat en zij willen graag bijpassende schoentjes in de maten 18/23 kunnen kopen. Van Heyst in Eindhoven brengt anoraks, gemaakt van een nieuwe synthe tische vezel Timalon: zeer licht en gegarandeerd wa terdicht. Kleuterledikantjes heb ben Queen Anne pootjes; op de commode die u al hebt kunnen van die kromme pootjes bijgele verd worden (Unifa, 's Heerenberg). Uit Frank rijk komt de reiswieg, die tevens als hangmat in de auto bruikbaar is. Goed nieuws aan het begin van het reis-seizoen want zelfs baby's zijn tegenwoordig echte wereldreizigers. Plezierig voor die kleine gasten moeten ook de nieuwe stretch frottee ka mer- en badjasjes zijn, ook strandpakjes, over- gooiers en hesjes zijn er van dit materiaal. Alle noviteiten van de Vak beurs Het Kind. Voorjaars groente 't Is weer tijd voor spi nazie en rabarber. Ge bruik ze liever niet beide op (fezelfde dag. Rabar ber en spinazie bevatten namelijk oxaalzuur, dat de kalk uit de voeding bindt. Geeft u de kinderen naast spinazie ruim hun rantsoen aan melk en melkprodukten. Wie bij vis alleen aan worteltjes en kropsla denkt, doet zichzelf te kort. Alle rauwe slaatjes maar ook sperziebonen en spinazie doen het goed bij een vismaal. Rode kool of bietjes vormen een goede combinatie met gebakken bokking of haring. MANCHESTER De tweede wedstrijd tussen Real Madrid en Manchester United voor de halve fi nales van het tornooi om de Europese beker voor landskampioenen zal op woensdag 15 mei in Madrid gespeeld worden. Indien een beslissings wedstrijd nodig is volgt een derde ontmoeting op 17 mei te Lissabon. Eerder was overeengekomen, dat Manchester United op 24 april de Spanjaarden op Old Trafford ont vangt. DEN Haag De Europese voetbal unie heeft de KNVB verzocht de heer Van Ravens uit Schiedam aan te wij zen voor een wedstrijd uit de halve finales van het Europese bekertor- nooi voor bekerwinnaars tussen de winnaar van de nog te spelen beslis singswedstrijd Torpedo Moskou/Car- diff City en HSV Hamburg. Het is uiteraard nog niet bekend waar de wedstrijd zal worden gespeeld, de grensrechters die de heer Van Ra vens zullen assisteren zijn nog niet aangewezen. (Van een onzer redacteuren) SGHIPHOL Nog voor augustus KLM moeten beslissen of haar dochter zal de T I rv.i_/vt rriueien uesiusseri ui nctcar uuliiici NLM, fers tevreden. grootste belangstelling van de toestellen (Friendships) voor het binnenlandse lucht- is aanzienlijk beter dan in het begin." DEN HAAG De Amsterdamse •dhoolslagzwemmer Arthur van Oest li alsnog aan de Nederlandse ploeg toegevoegd, die zich in Font Romeu in Frankrijk gaat voorbereiden op het zeslandentornooi in Stockholm. Van Oest zal de reis tezamen met Dick Langerhorst en Wim Mulder maken. Het contract voor deze huui loopt in augustus echter af. net blijkt, zoals verwacht, van En hoewel de luchtmacht het bedrijfsleven te komen, waarschijnlijk wel bereid zal Ondernemingen als Philips, zijn de toestellen nog enige WARSCHAU Ada Kok met haar 2.22.5 op de 200 meter vlinderslag en Hans Spijkerman met zijn nieuwe nationale record op de 100 meter schoolslag: 1.09.9 waren op de laatste dag van de Poolse zwemkampi- oenschappen in Warschau de meest bejubelde leden van de Nederlandse zwemploeg. Ook op de slotnummers overheerste Nederland en alleen op de 1500 meter heren kwam er Pools goud op de plank dankzij de onstuit bare Langer. De goede tijd van Ada Kok op de 200 meter vlinderslag was niet ver wacht, temeer niet daar de Amster damse vantevoren had laten weten weinig geïnteresseerd te zijn. Toen ze echter de eerste honderd meter in 1.06.0 achter zich liet zat er een tijd van 2.20 in. De derde vijftig meter deed Ada het echter wat te rustig aan. zodat zij ondanks een onstuitba re eindspurt toch iets boven de 2.20 bleef. Niettemin een fraaie prestatie die uitzicht geeft op sterke tijden in het komende Olympische seizoen, zeker wanneer straks de strijd hoog op laait. De record-poging van Hans Spij kerman uit Zwolle op de 100 meter schoolslag slaagde, maar hij had ho ger gemikt. Een tijd beneden de 1.09 bleek door gebrek aan conditie nog niet haalbaar. Niettemin verbeterde hij met 1.09.9 zijn eigen nationale record met 0.2 sec. Voor de Nederlandse ploeg is wedstrijdzwemmen nu voorlopig ta boe. De ploeg vertrekt naar Font- Ro meu. in Frankrijk waar een uitge breid trainingsprogramma zal wor den verwerkt. Men ziet er in het Nederlandse kamp niet tegen op. Al leen op de laatste twee dagen zal er in de Franse Pyreneeën een oefen- wedstrijdje tegen Gr.-Britannië wor den gezwommen. Maar daar tillen de pupillen van Rob Kerkhoven nu nog niet zo zwaar aan. Uitslagen Daf in het tijd daarna af te staan, Hoewel dit besluit niet is, staat voor vast dat dc KLM zal (Van onze correspondent) SLEEUWIJK In een licht wedstrijd ln Sleeuwijk heeft het voorlopig Bra bants afdelingselftal dinsdagavond met 2—1 gewonnen van de 4de klas-kam pioen Sleeuwijk. Bij rust leidde de thuisclub in deze leuke en pittige wed strijd met 1—0 dankzij een doelpunt dat Duizer achter keeper Mulders van Bea- 'rix plaatste Die voorsprong was ver- liend dankzij een wat betere techniek een hechter ploegverband. Toen men elkaar in het selectie-team na rust beter begreep keeper v. d. Gaag van The G< nners stond toen in het de :1 maakte Selbacli van WHS na «en fout in de Sleeuwijk-achterhoe- de gelijk, waarna Tempels in samen- iFwking van Slagmolen van Sleeuwijk ifadBUnd op 1—2 bracht er nog gaan, ondanks de verliesgc- insiders vende resultaten. Op winst door- had men ook niet gerekend. In de praktijk is we! gebleken dat een luchtvaartmaatschap pij op de ultra-korte binnen landse lijnen nooit winst kan maken. De KLM ervoer dat zelf in De drukste lijn is die van Schiphol via Twente naar Staatsmijnen Groningen gebleken. Daarop zuiden, de Koninklijke Zout. wèl verwacht, dat de NLM werden vorig jaar 35.500 pas sagiers vervoerd. Op de lijn naar het zuiden (Eindhoven - Beek) werden 24.200 giers vervoerd. Stork en de Hollandse Signaal naar nieuwe toestellen zal uit- ^/ifs in het oosten en de Alumini- zien. j 1o glUJlsIt tim-fahripk In hp* Voorden um-fabriek in het Noorden passa- maken veelvuldig gebruik van de diensten op Schiphol. Toeristen In de zomermaanden komen daar de dagjestoeristen nog bij, aangelokt door de vrij la ge tarieven (een dagretourtje Groningen voor ƒ40, een en kele reis 25, een jaarretour voor 50 en reductie vooi kinderen). Ook worden gere geld chartervluchten uitge- is officieel nog maar aangeno g&J ft- '-■§ t M- jj Deze groeiende belangstel ling heeft ertoe geleid, dat de frequentie van de vluchten tijdens de proefperiode moest worden uitgebreid. Zowel de jaren dertig en Schreiner naar Beek als naar Groningen nog maar enkele jaren gele- wordt nu van maandag tot en den. Belangrijker dan winst is niet vrijdag driemaal heen en voor de KLM de overweging weer gevlogen, en op vrijdag- geweest, dat men door snelle en zondagavond wordt een binnenlandse luchtdiensten sneldienst (zonder tussenlan- noordenehetZUvhegén°përeKLM avond van Maastricht eJ Gro- voerd (o.m. voor Ajax, als* de besloten, dan zou dit de twee. öp de internationale routes ningen naar Schiphol en zon- club uitspeelt). <|e maal na de oorlog zijn, dat zou kunnen stimuleren. Of wel: de buitenlandse concur rentie, vooral in het zuiden (Lufthansa, Sabena), zou kun nen afschermen. Een keuze niet gedaan, men kan worden dat Fokker een goede kanshebber wordt, vooral met dc aan 50 passa giers plaats biedende verleng de Friendship, van welk type er thans twee gereed staan voor de Antilliaanse lucht vaart Maatschappij. Mocht tot aankoop worden dagavond in omgekeerde rich ting. de KLM met Fokker in zee In totaal werden vorig jaar gaat. In 1957 kocht zij voor de Directeur J. J. Abspoel: „Tevreden over resultaten, on danks rode cijfers". Tevreden En wat dat doel betreft, heeft de NLM aan de ver wachtingen beantwoord. Di recteur J. J. Abspoel zegt: „We zijn ondanks de rode cij- Het aanvankelijk schema opgenomen vliegveld Zestienhoven moest zoals bekend in november vorig 60.000 passagiers het vluchten geboekt. Niet bekend is met welke toestellen de NLM, als tot jaar worden afgevoerd wegens voortzetting wordt besloten gebrek aan belangstelling Rotterdam. De vlucht naai Schiphol leverde, vergeleken met de KLM-bus, te weinig tijdwinst op. straks na augustus verder za' vliegen. Op het ogenblik heeft de maatschappij Friendships van ei macht in bruikleen. eerste maal twee Friendships, waarmee zij nog steeds vluchten onderhoud voor een olie-consortium in Perzië. Nog onlangs kocht zij eveneens de twee Friendships van de geliquideerde Schrei ner Airways, maar van deze is twee er inmiddels één weer aan lucht- Gulf verkocht, terwijl ook de twoede zal worden verkocht. WARSCHAU De Poolse zwem- stertje8 keken wat sneu toe, toen zij zagen hoe drie Nederlandse sprint sters, na de 100 meter vrije slag zo wel de gouden (Nel Bos), de zilveren (Mirjam van Hemert) en de bronzen medaille (Beb Weeteling) In ontvangst namen. Ook op de 50 en op de 200 meter hadden ze geen enkele keer op het erepodium mogen staan en dat deed toch wel een beetje pijn. Het Nederlandse trio zag de teleur gestelde gezichten echter en een „complotje" was vlug gesmeed. „Wij geven onze medailles aan de Poolse zwemsters, die op de vierde, vijfde en zesde plaats zijn geëindigd, omdat zij zo sportlef strijd hebben geleverd", klonk het vanaf het ereplatform. De geste werd in dankbaerheid aanvaard. Drie Poolse meisjes mochten alsnog het rostrum beklimmen en een dave rend applaus van het publiek was toen de „prijs", waarmee de Neder landse zwemsters naar hun plaats mochten terugkeren. Dames: 100 meter vrije slag: 1. Nel Bos (Ned) 1.01.5: 2, Mirjam van Hemert (Ned) I.04.8; 3. Beb Weeteling (Ned) 1.04.8. 200 meter vlinderslag: 1. Ada Kok (Ned) 2.22.5; 2. Corry Mulder (Ned) 2.35.5; 3. Maria Ko- mlsarek (Pol) 2.45.4. 200 meter schoolsag: 1. Klenle Blmolt (Ned) 2.47.2; 2. Theresa Zar- zeczanska (Po!) 2.53,6; 3. Marjan Janus (Ned) 2.53.8. 800 meter vrije slag: 1. Dolly Maaneman (Ned) 10.16 12. Maria Komlsa- rek (Pol) 10.33 8: 3. Elzblta Kuzla (Polö II.04.3. Heren; 100 meter rugslag: 1. Bob Schoutsen (Ned) 1.02.4; 2. R1nus van Beek (Ned) 1.03.3; 3. Manfred Depta (Pol) 1.04.5. 100 meter schoolslag; 1. Hans Spijkerman (Ned) 1 09.9 (Nederlands record); 2. AndrzeJ Cupial (Pol) 1.12.6: 3. Kazlmlr Jurklewjcz (Pol). 1500 meter vrije slag: 1. Christian Langer (Pol) 17.08.7 (Pools record); 2. Jo- han Schans (Ned) 17.29.0; 3. Wladlstav WoJ- - takajtls (Pol) 17.41.3. ZEIST Jan Janssen Is ■gekozen tot voorzitter van de nieuwe opge richte vereniging van beroepswicl- renners. Op de druk bezochte oprich tingsvergadering in Zeist meldden zich dadelijk ruim veertig leden aan. Naast Janssen werden gekozen vice- voorzitter Midhel Stolker, secretaris Jo de Roo, tweede secretaris Martin Wierstra. penningmeester Peter Post. tweede penningmeester Dirk Groeneweg en leden Eddy Beugels en Geurt Pos. De vereniging zal zich gaan bezig houden met een breed scala van pro blemen. Om enkele te noemen: d« doping, de sóciale positie van de be roepswielrenners, het verbeteren van de inhoud van de contracten, die vaak nog veel te wensen overlaat, en ook de voorlichting van de leden bij voorbeeld op belastingtechnisch ge bied. Na de oprichtingsvergadering heeft de Utrechtse arts, dr. J. L. Strikwer- da nog enkele mededelingen over de resultaten van zijn dopingonderzoe- kingen gedaan. Zo kondigde hij aan, dat er binnenkort een informatieve topbespreking zal plaatsvind-m, die tot gevolg moet hebben dat in een ziekenhuis (hij kon nog niet zeggen welk) een laboratorium ter beschik king komt, waar eens per week sportlieden zich zullen kunnen laten onderzoeken. Dr Strikwerda zei voorts, dat naar zijn mening de doping-aanpak niet meer een zaak van de KNWU kan zijn, maar zal moeten uitgaan van het Rijk. S Glasgow Rangers en Leeds United heb- ;n dinsdag te Glasgow in hun eerst* wedstrijd voor de kwartfinales van het tornooi om de beker der Jaarbeurssteden gelijkgespeeld met 0—0. Er waren 60.000 l toeschouwers. Fenny Heemskerk beeft in de laatst* I ronde van het Internationale damesschaak- tornooi ln Belgrado een nederlaag geledsa tegen de Zuldslavlsche Zlvkvic. SP] la 00 de laatste plaats geëindigd met een puqC De Russische Nlna Garrindasjvlll ver tg 1 kerde zich van de eerste plaats.

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 7