DE FORD ESCORT IS ER!!! AUTOMOBIELBEDRIJF „RIJNLAND" N.V. Forty-love! Backhand! Deuce! Game and set! Nu te zien bij: Lammenscbansplein 6 - Leiden - Telefoon 30323 KOERIERS SPECIALE AANBIEDING! NOG 2 RAMBLERS 1967 N.V. E.L.A.M. Te koop aangeboden MODERNE EENGEZINSWONING VROOM DREESM/1 NN de duitse herder 'WE LEIDSE COURANT 16 VRIJDAG 22 MAART Personeel gevraagd Govt, hulp die dagelijks 1 a lVz uur in ochtend- of avonduren het gezondheids centrum. Lijitweg 7 te Oegst- geest wil schoonhouden. Aaran. bij de wijkver pleegsters tussen 1-2 uur of 6-6.30 uur. Flink aardig meisje gevr. Ma- wo- vrij., van 9.00-5.00 uur. Voor normale huish. werkzaamheden. Goed loon. budkosten vergoed. Meyen- delseweg 30. Wassenaar, 'bushalte Kievit). Per 1 april. Gevr. hulp i.d. huish. voor 5 ochtenden of 2 hele dagen per week. Z-elfst. kunnende werken. Tel. 52401 'saivonds. Mervr. Brabers, Koningin neweg 5, Wassenaar. Tel. 01751- 9630. 'halte Kievit, bus 43) .vraagt een hulp voor 3 dagen per week. Gevraagd nette werkster. 2 middagen per week. zelfst. werk.,tussen 17-20 uur D: Laat De Kanterstraat 11. Wij vragen v spoed in diensttr. typiste/corresp. (part time job) Ned. Fr. Duits en Eng. Gehuwd geen bezwaar fsolL nr. 21369TC) adminlstr. kracht (vr.) Mulo dipl. en type-erv. is gewenst Leeftijd y/a 17 jaar (soil. nr. 21366AK) In ons nog tame lijk jonge bedrijf worden ïmpravisatietalenten zeer op prijs gesteld. Eerlijke en verantwoordelijkheidsgevoel- lbezittende mensen krijgen hier alle kansen. Schr. soil, met verm. v. soll.nr. te rich ten aan: fa. J. F. Vertragen. Hogie Rijndijk 269. Leiden Inruilwagens: nog uitste kende wagentjes, waar het een en ander aan moet ge beuren, maar technisch in orde zijn; o.a. Opel 1200 met nw. motor f 1000.- Scaldia '63 nw. gespoten f 1000 - en nog diverse andere merken Autoservice Van Ruiten, Ka perstraat 26 Leiden, tel 54913. •.ou. -mngeootien Verhuur van porceleinen serviezen - Leerdam glas werk - bestek - koffiemachi nes - verchroomde gestoff. klapstoelen - formica tafels - kapstokken - barkrukken enz. Leidens grootste ver huurder „De Gouden Sleu tels" (sinds 1898) Haarlem merstraat 220 Leiden, telef 21691. Vakantie-adressen Paasreis. 5 dagen Parijs incl. excursies en voll. ver zorging f 155 p.p. Eltours Reisbureau. Stationswee hoek Morssingel. Leiden Tel. 01710-26960 13 of 14 dagen Garda- meer. Standplaats Malcesi- ne. Vanaf f290 p.p. Elkn- Reisbureau. Stationsweg' hoek Morssingel, Leiden Tel. 01710-26960. Unieke jeugd-hotel eam- pingreis, naar het Como- meer. Volledige verzorging- geen nachtritten voor nog geen f 16 per dag. Vraag het volledige programma aan bij Eltours Reisbureau Sta tionsweg/ hoek Morssingel Leiden Tel. 01710-26960. Pension Ulestraten. Rust gel. 6 km van Valkenburg, in bosrijke omgev. Str. wa ter en douche. Maas. Burg. Visschersstr. 62 Tel. 04403- 2165. Diversen 25 Jaar getrouwd? Wij beschikken over een ruime zaal voor bruiloften en par tijen, vergaderingen en bii- eenkomsten. bijv. klaver- iasclubs etc. Te bevr. tel 01710 - 33321. Wij verzorgen al uw drukwerk tegen billijke nrijzen. O.a. visitekaartjes, eeboortekaartjes. verlovings kaartjes. Prima afwerking en vlotte bediening. Druk werk Service Halpa - Haar lemmerstraat 64. Telef nor 24185. Naast Muziekhandel G. Hofenk „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en ju welen Grote keuze in verlo vingsringen, gouden, zilve ren en verzilverde artikelen Het adres voor alle reoara- ties en uurwerken, Steenstr 16. Tel. 26854. Markiezen. Rolschermen Al. Jalouzieön. Grootste sor tering zonwering. Prima af werking. Vraagt inlichtingen en prijs bij het verkoopkan toor ven Melchers Markie- 'enfabriék, C. E. Jedeloo, Juffermansstraat 5W Oegst- geest. Tel. 01716 - 53105. Vloerbedekking zelf leg gen. Heugafelttegels in 6 kleuren 50 x 50 f6,70 per stuk. De Kleine Winst, Haar lemmerstraat 51-53. Dameskapsalori „Anco", Thorbeckestraat 58. tel. 31310. Uw adres voor prui ken, haarstukjes en moderne coiffures. Wij geven u gratis advies. Vlotte bediening en ruime parkeergelegenheid. 10 pet. korting op kle ding, schoeisel, gashaarden, gasfornuizen, geysers, koel kasten, radio, tv, wasappa- raten, meubelen, stoffering, speelgoed, keukenuitzetten en serviezen, cassettes, kaïri- peerartikelen, verf. behang, kinderwagens goud, zilver, uurwerken. Consumentenor ganisatie Linkanto. Postbus 158, Leiden. Huisjestenten, tentdaken, onderdelen v. tenten, fiets tassen - regenkleding - auto- en scooterparkeerhoezen ^usse Zeilmakerij, Middel weg 32 bij Kaasmarkt, Lei den. Tel. 25307. V.a. f 10 per week meu belen af fabriek, t.w. slaap kamers, huiskamers, bank stellen vloerbedekking etc. Postbus 3, Voorschoten. Verloren: bosje kleine sleuteltjes. Tegen hoge be loning terug te bezorgen: Mariënpoelstraat IA. Jal Dit is nu eens een echt fijn boek voor Piet en Anneke. Ze zijn immers zo dol op een nieuw spel, op dingen die ze zélf kunnen doen en zélf kunnen maken. In Spelen met kinderen opent Ruth Dlrx een nieuwe wereld van spelend bezig zijn, waar het spook der verveling voor altijd op de vlucht gaat. Wat een overvloed van praktische tips voor gezel ligheid in huis en buiten! Aardig speelgoec maken van eenvoudig materiaal, boeiende spelletjes en toverkunstjes, vouw-, knip- en plakwerk, het voor bereiden van feestjes, enz. Alles met tekeningen. Voor de kleintjes van 4 jaar af, die de helpende hand nog nodig hebben, is dit boek een bron van genoegen. En jonge tieners zuller. er telkens nieuwe vrijetijd-pleziertjes in ontdekken. Uw boek handel kan u Spelen met kinderen bezorgen. Zomer Keuning in Wageningen zijn de uitgevers. U betaalt er f 8,90 voor. 't Is het meer dan waardl Komt U eens praten HAARLEMMERWEG 2—4 te LEIDEN I in de gemeente Zoeterwoude-H.R. een met tuin op het zuiden. Plm. 200 m. van rijksweg 4 Brieven onder nummer 1896 aan het bureau v. d. bli KRANTEN RECLAME IS NIET TE VERVANGEPI Leiden foto's A. Wintzell.'tekst L Knutson Een ideale combinatie van schoon heid, moed en intelligentie: de Duitse herder. Heel het karakter van deze prachthond is in dit boek vastgelegd in een reeks schitte rende foto's. in de tekst bijzonderheden over ««bond#* f 8.90 het ras en waardevolle raad voor de opvoeding, dressuur en ver- T zorglJs. Het boek voor Iedere hondenvriend Uitgave van Zomer Keuning - Wageningen V0 •Vendex-Sport is een merk van Vroom Dreesmann. Opvallend mooi en gevarieerd is onze uitgebreide Perry-collectie Sorry - maar speeltalent is nu net het enige dat Vroom Dreesmann's tennis- shop niet te koop heeft. Voor de rest kan zelfs de grootste crack er de meest komplete outfit vinden. Sta alvast aan service met tennisattributen die deugen en bij Vroom Dreesmann toch altijd het voordeligst geprijsd liggen. Score een goed seizoen - begin al uw doubles en singles met een kijkje in de tennisshop. Tennisshirt Bruno van luchtige, wit katoenen piqué. Maten 7 en 8 10.45 Maten 4. 5 en 6 9.45 All-cotton shorts met achterzak en verstelbare tailleband. Sanforized, dus krimpvrij. Alleen in wit. Maten 44/56 12.90 Spring Court tennis schoen, de keuze van de Franse Davis Cup spelers. Rubberen antislipzool. Versterkte neus en hak- partij. Ortopedisch voor gevormde binnenzool. Wit kanvas. Maten 41/4617.50 Maten 37/4016.50 Absorberende tennis- sok van wit katoen met heerlijk koelhoudende badstofzooi. Ringelboord in diverse kleuren. 3.50 Tennisjurkje Jasmin van stralend'-witte Terlenka. Pittig roód/blaüw cein tuurtje en goed ruime, gerende rok. Maten 32 t/m 44 31.90 Damestennissokje van zuivere katoen met luchtige, absorberende badstofzooi. Ringelboord te kiezen in diverse kleuren. 2.95 Vendex-Sport* Sprinter racket Vroom Dreesmann's zilver-serie. 5-Ply selected hout met sterke overlay. Twisted bespanning. 19.90 Vendex-Sport* Top Scorer Racket Vroom Dreesmann's goud-serie. Topkwaliteit 5-ply selected hout. Houten overlay en schouderversterking. Oersterke braided nylon besnaring. 29.90 Tennisballen van rubber met nylon versterkte katoenen huid. Uitstekende oefentennisbal. Kleur wit. Per zakje van 3 stuks 2.60 Rackethoezen van gerubberd kanvas met gepaspelleerde rand. Keuze uit uni-kleuren en diverse 'ruiten. 2.75 en 2.50 Rucanor tennisschoen Soepel kanvas bovenwerk met rubberen zigzag-anti- slipzool. Ortopedisch gevormde binnenzool met ventilatiegaatjes. Versterkte neus. Wit met groene zool. Maten 35 t/m 46 10.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1968 | | pagina 16