Deze week behandelt raad Oegstgeest de begroting VOORSCHOTEN in de knel door uitstel Nieuwe forensenweg Leiden - Den Haag pas in 1974 klaar 4 6 [IJ 5J n s I 3 6aza6;443J duhzozpjuia puoAS|a6az TV piano's orgels hifi mossel* versteege Twee dieven gearresteerd Vertrokken personen NIEUWE LEIDSE COURANT MAANDAG 27 NOVEMBER 1967 Maandag (27 nov.) Nieuw-Minerva Vrou- •wensteeg-Boommarkt, 8 uur: afd. Lei den Expogé, mr. dr. P. G. Knibbe over een reis door Nieuw-Guinea. Stadhuis, 7.30 uur: gemeente raadsvergadering. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 mr: Ensemble met „Kaviaar of spa- SCHEVENINGEN Paviljoen-thea- ater, 8.15 uur: Studio met „De archi tect en de keizer van Assyrië". Dinsdag (28 nov.) Gehoorzaal, 8 uur: Residentie-Or kest. Stadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouw fonds Ned. Gemeenten. Breestraat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur Chr. Emigratiecentrale. Zaal Koningskerk, Koningstr., 8 uur: afd. Noord Christenvrouwen- Schouwburg, 8 uur: De Timdeler- club met „En toen kwam dokter Frost". Museum Oudheden, 8 uur: drs. L. P. Louwe Kooijmans over „De nederzet ting en graven van de late klokbeker- cultuur te Molenaarsgraaf". DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: Centrum met .Alleen op vrij dag". DEN HAAG Diligentia, 8.15 uur: Thomas Mcintosh, piano. Woensdag (29 nov.) Breestraat 19, 8 uur: Experimenteel Kerkewerk. Pater M. Hautvast spreekt over zijn kerk. Bejaardencentrum Haagwijk, Beert- hovenlaan 2, 15 tot 22 uur: bazaar voor de aanschaf van een piano. Pieterskerk, 7.15 u.: avondgebed. Trouwkamer stadhuis, 4 tot 6 u.: spreekuur sociale raadsvrouw. Breestraat 85, 4.30 uur: Fed. R.K. en prot.-chr. werkgeversverbonden, burg. mr. G. C. van der Willigen over Lei den als centrumgemeente. Foyer Gehoorzaal, 8 uur: K. «n O.. filmlezing over Mexico. Schouwburg, 8.30 uur: K. en O., 1 Centrum met Slippers. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: Nieuw Rott. Toneel met „De Leeuwerik". DEN HAAG Diligentia, 8.15 uur: Nel Oosthout met „De heiligen" en „De bekentenis". SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: Residentie-Orkest, met Ingeborg Reichelt, sopraan, Norma Procter, alt, Helmut Kretschmar, tenor, Jakob Stampfli, bas, en Ned. Kamerkoor. Donderdag (30 nov.) Kantine Chr. Lyceum Kagerstraat 1, 4 tot 6 uur: afscheid N. J. Zimmerman als rector chr. lyceum Schubertlaan. Koffiekamer Gehoorzaal, 3.30 uur: 40-jarig jubileum A. Verhoeven, chef afd. financiën gemeentesecretarie. Schouwburg, 8 uur: K. en O.. Cen trum met „Slippers". De Lakenhal, 8 uur: K. en O. en L.AK., trio Koos Verheul, serie Mu ziek van deze Tijd. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: Haagse Comedie met „van de brug af gezien". DEN HAAG Diligentia, 8 uur: Vereniging voor Kamermuziek, Hon gaars strijkkwartet. LEIDERDORP Herv. kerk, 8 uur: zangavond, Hart en Stem, Rijnsburgs koor, sopraan Lize Schoo en Jan Raas °rSel Vrijdag (1 dec.) Micro-theater Imperium, Vestestraat 40, 8 uur: De Herbergierster, Telef. opgave dinsdag- en donderdagavond van 7 tot 8 uur, 01710-32754. Naast V.V.V.-kantoor, Steenstraat: rijdend informatiecentrum uit Twente. Breestraat 85, 8 uur: centrale a.r. kiesvereniging, de heer M. W. Scha kel, lid Tweede Kamer, over Zuid-Af rik a en de apartheidspolitiek. L. H. J.-gebouw, Levendaal 101: tie nersociëteit. Zaal Koningskerk, 7.30 uur: ruilclub voor verzamelaars. Zaterdag (2 dec.) Naast V.V.V-kantoor, Steenstraat: rijdend informatiecentrum uit Twente. L. H. J.-gebouw, Levendaal 101: midden- en ouderensociëteit. OEGSTGEEST Het Witte Huis, 2 tot 5.30 uur: schaaksociëteit Palame- OEGSTGEEST Lange Voort 44, 8 uur: Vereniging Vrienden van het Lied, Leo Rommerts, bariton, met Willem Hielkema, piano, Van Medi cijnman tot Musical. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: Haagse Comedie met „Yerma". SCHEVENINGEN Circus-theater. I 8.15 uur: Nat. Ballet. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: Residentie-Orkest, met Willem Noske, piano. Welke apotheek? Geopend voor spoedeisende gevallen: Haven-Apotheek, Haven 18, tel. 20085. De Oegstgeestse Apotheek en Apo theek Voorschoten zijn de gehele week geopend. Films Camera (2.30. 7 en 9.15 uur): De slag bij de Bulge. (14 jaar). Lido (2.15 en 7.30 uur): Dr. Zhivago. (14 jaar). Luxor (2.30. 7 en 9.15 uur): De on tembare Angélique (18 jaar). Rex (2.30, 7.15 en 9.15 uur): Texas addio. (18 jaar). Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Twee of drie dingen, die ik van haar weet (18 MÊÊÊÊIÊÊ Op de Voorstraat met zijn eeuwenoude linden zijn reeds vier bomen gestorven door aardgaslekkages. Gevreesd wordt, dat nog meer bomen zullen worden aangetast en het vervelende daarbij is, dat het euvel in de regel pas kan worden gesignaleerd als het te laat is. Bovendien is de grond op die plek dan zodanig vergiftigd, dat voorlopig geen nieuwe boom kan worden ge plant. OEGSTGEEST De raad komt donderdag (2-5 en 7 uur) en vrijdag (7.30 uur) bijeen ter behandeling van de gemeentebegroting. Aan de memorie van antwoord ontlenen wij het volgende. Verbetering woningwetwoningen Balistraat. Bij het aangekondigde voorstel zal duidelijk worden onderscheiden het geen als onderhoud en hetgeen als verbetering (meer woongerief) zal moeten worden aangemerkt. Voor het laatste zal de huur moeten wor den venhoogd.. Reconstructie Abtspoelweg. Inzake het verkrijgen van een goede aansluiting van de Abtspoel weg op de Haarlemmertrekvaart en de Herenweg (gemeente Warmond) is er overleg met de gemeentebestu ren van Leiden en Warmond. De sloot langs het terrein van de Zendingsschool was vroeger onder- O Ja. PRONONCE e onderblouse en breeches Wethouder opende Sinterklaasmarkt LEIDEN Wethouder P. S. Harmsen opende vanmiddag in het Waaggebouw de Sinterklaasmarkt van de markthandelaren, die even als vorige jaren tot 5 december daar wordt gehouden. Morgen ko men wij er nog op terug. VOORSCHOTEN By de voorbehandeling van de gemeentebegroting 1968 hebben de fractievoorzitters in totaal 134 vragen ingediend, die door B. en W. zijn behandeld. Het verkeer, de huisvesting en de beplantings- dienst vergden de meeste vragen. Een jaarlijks terugkerende vraag be treft de stichting van een zwembad, ditmaal aangevuld met vragen over een sporthal. B. en W. delen mee, dat het een algemeen landelijk verschijnsel is, dat bomen als gevolg van aardgas- vergiftiging afsterven. In Voorscho ten zijn reeds 35 slachtoffers onder de bomen gevallen, waaronder een viertal fraaie oude linden op de Voorstraat. De oorzaak is o.m. te vinden in de hoge druk van het aardgas. Het controlesysteem is |OAMnD6jJD o)|ioodsAns jjDMuapao 6ua)|)|D|daz ua|n6uap6 oojAa6uoaz jaar). Trianon (2.30. 7 en 9.15 uur): Een man en een vrouw. (14 jaar). Sinterklaasmarkt Waaggebouw: Sinterklaasmarkt tot 5 december. Belangrijke telefoonnummers Voor EHD, Lelden: 20645. Voor brand weer 5 maal 3. Voor politie 5 maal 4. MUSEA EN HORTUS Museum Volkenkunde, Steenstraat: op werkdagen van 10 tot 5 u., ook zaterdag; zondag van 1 tot 5 uur. Museum Oudheden, Rapenburg: op werkdagen van 10 tot 5 u., ook zater dag; zondag van 1 tot 5 uur. Sted. Museum De Lakenhal, Oude Singel: op werkdagen van 10 tot 5 u.: zondags van 1 tot 5 uur. Hortus Botanicus (Rapenburg): op werkdagen van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uur. kassen zaterdags 'en zondags ge sloten. Badinrichtingen De gemeentelijke badinrichtingen zijn op de volgende tijden geopend: Lindestraat 1 b: maandag gesloten, dinsdag 9—11.15 u. en 13.30—17.15 u., woensdag gesloten, donderdag 13.30 18.15 u., vrijdag 911.15 u. en 13.30— 18.45 u.. zaterdag 811.15 u. en 13.30— 16.30 u. Van der Werfstraat 39: maandag en dinsdag gesloten, woensdag 811.15 en 13.3017.15 u.. donderdag 8.30—11.15 en 13.30—18.15 u.. vrijdag 8.30—11.15 u. en 13.30—18.45 u.. zaterdag 7.30—11.15 en 13.30—16.30 u. TENTOONSTELLINGEN Lakenhal: tentoonstelling boekver zorging, grafiek en tekeningen Kuri Löb, van 25 nov. tot 7 jan., dag. 10 tot 16 uur. zondags 13 tot 16 uur. Breestraat 119: Galerie Hans Vink. tentoonstelling toegepaste kunst, wer ken van Rein Dool. Joop van Kralin gen, Fer Hakkaart en Will Tweehuy- sen (t.e.m. 16 december, dinsdag t.e.m. zaterdag van 9 tot 6 uur). De Lakenhal: tentoonstelling Spelen en Lezen, antiek kinderspeelgoed uit de verzameling Caljé-van Guldk en oude kinderboeken en kinderprenten uit de verzameling J de Koning, 25 okt. tot 10 dec., dagelijks 10 tot 4 uur. zondags 1 tot 4 uur Galerie Walenkamp. Nieuwsteeg: te keningen van Ronald Tolman, tot 8 dec., dagelijks van 2 tot 6 uur, behal ve zondag en maandag. Galerie Van der Vlist, Botermarkt 3: schilderijen van An Biesiot. geopend dinsdag t.e.m. zaterdag van 10—6 uur. ook vrijdagavond van 810 uur. WASSENAAR Kunstzaal Heuff, Hoflaan 7: tentoonstelling wandkleden, dierplastieken en emaille paints, van 27 nov. t.e.m. 13 dec., maand. t.e.m. zat. van 10 tot 5 u., ook op dinsdagavond van 8 tot 10 u.. behalve op 5 dec., zon dags gesloten. Loodgietersbedrijf Burgerhout 45 jaar LEIDEN Woensdag 22 novem ber was het 45 jaar geleden, dat de heer Th. Burgerhout de toen ruim 35 jaar bestaande zaak van zijn vader (Jac. Burgerhout te Katwijk aan Zee) verliet en aan de Langebrug te Leiden zelfstandig een loodgieters- bedrijf vestigde. Op 67-jarige leef tijd trok de nu 83-jarige heer Bur gerhout zich uit het bedrijf terug, waarna gedurende ruim 15 jaar zijn zoon J. Burgerhout de leiding ervan in handen had. Nu wordt het bedrijf door de kleinzoons van de oprichter, de heren Th. en G. Burgerhout, voortgezet. De oprichter zelf toont nog dagelijks zijn belangstelling voor het bedrijf. Ter gelegenheid van het negende lustrum recipieerden de heer en me vrouw Burgerhout temidden van de overige leden der „Burgerhout- loodgietersdynastie" in „Bellevue" waar het hun niet aan belangstelling heeft ontbroken. Vrienden en rela ties hadden er voor gezorgd, dat vele bloemstukken en geschenken de feestelijke stemming verhoogden. Naast familieleden en vrienden kwam een stroom van zakenrelaties gelukwensen aanbieden. De heer Burgerhout sprak, mede namens echtgenote, zoon en klein zoons een dankwoord voor de grote belangstelling, die hij en de zijnen mochten ondervinden. Zoals wij zaterdag berichtten, kan de bouw van de sporthal aan de Boshuizerlaan nu spoe dig beginnen. G.S. hebben reeds hun goedkeuring aan het plan gehecht. Het wordt een hal van bovenstaand standaardtype. landelijk niet afdoende en een lek wordt pas geconstateerd zodra een boom dood is. Nieuwe aanplant kan de eerste jaren op dezelfde plaats niet geschieden. Vooral de Voor straat baart zorgen, maar heeft de extra aandacht van alle controle rende functionarissen. Beplantingsdien st De bezuiniging bij de Beplantings- dienst is gevonden in de loonsector door vermindering van het aantal te besteden arbeidsuren voor be paalde objecten. De aard van de be zuiniging wordt ook gevonden in het weglaten van een deel der dure beplanting met zomerbloeiende ge wassen. De Beplantingsdienst heeft in be heer een totale oppervlakte van ruim 83 ha en onderhoud bijna 80 ha. Aan openbaar groen is in Voor schoten 45 ha besteed en dat bete kent bijna 24 m2 per inwoner (lan delijk 12xk m2). Hierbij is niet in begrepen de particuliere buitenplaat sen, ook niet het voor publiek toe gankelijke bos van Duivenvoorde. Heropening station Niet eerder dan in 1974 zal de nieuwe forensenweg (langs spoor lijn Den HaagLeiden) gereed ko men. Moeilijkheden met de verwer ving van de benodigde gronden als mede financieringsproblemen belet ten de provincie de aanleg in een eerder stadium te doen plaats heb ben. Dit uitstel betekent een be langrijke verzwaring voor de ver- keerstraverse VeursewegLeidse- weg. B. en W. zullen mede door deze omstandigheid nogmaals met klem aan G.S. verzoeken om goedkeuring van de reconstructie van deze weg. Of de N.S. tot heropening van het station zullen overgaan, kunnen B. en W. niet met stelligheid zeggen. Wel steunen de gemeente Wassenaar en de A.N.W.B. het verzoek om her opening van station Voorschoten. Het nadelige saldo van de week markt op de Voorstx-aat bedraagt f 13.707. De kosten zijn f 18.407 en aan marktgelden wordt ontvangen f 4.700. B. en W. zijn van mening dat een beperkt nadelig saldo van de weekmarkt, gelet op de betekenis van deze markt voor de dorpsge meenschap, verantwoord kan wor den geacht. B. en W. overwegen een voorstel in te dienen tot verhoging der marktgelden, hoewel de week markt niet zélf-supporting zal bo- hoeven te zijn. De studie omtrent de mogelijk heid tot het plaatsen van reclame materiaal langs de openbare weg, althans op en rondom de sportvel den, is nog niet afgesloten. Hiervoor Stadsgewest-Leiden De voorzitter van de raad stemt in met het beginsel dat in gevallen, waarin het college van G.S. een be sluit van de raad weigert goed te keuren, de raad in de gelegenheid wordt gesteld zelf van zo'n weigering bij de Kroon herziening te vragen. B. en W. zijn niet bereid over te gaan tot het vaststellen van de spreekuren der wethouders. Een wethoudersfunctie in Voorschoten is een pai-t-time job en de representa tieve verplichtingen vallen boven dien al veelal in de avonduren. Er vindt Intergemeentelijk overleg plaats. B. en W. delen mee, dat een voor-ontwerp van een gemeenschap pelijke regeling voor het stadsgewest Leiden in voorbereiding is. Het voor-ontwerp is nog in studie bij de betrokken colleges van B. en W. en daarom worden nog geen informaties aan de raad verstrekt. Nieuwe naam voor de Schoolstraat De huisvesting van het gemeen telijk apparaat is niet „houdbaar". Omtrent de realisering van het kan toorgebouw boven de supermarkt van Albert Heyn, bestemd voor huis vesting van het gemeentelijk appa raat, bestaat nog geen zekerheid. De bouwvergunning is ter goedkeuring ingediend bij Gedeputeerde Staten; korte termijn verwacht. De bouw tijd zal 1 a 1% jaar vergen. Het nieuwe adresboek kan binnen afzienbare tijd worden verwacht. Ditmaal zullen ook de beroepen wor den vermeld en de uitgave zal wor den uitgevoerd in „boekdruk" en niet, zoals de vorige maal, in „off set". De oplage, zal bestaqn uit 5500 exemplaren. De Schoolstraat en. het deel Leid- seweg van Schoolstraat tot Kon. Jii- lianalaan zal een nieuwe naam krij gen. B. en W. verwachten op een passende inbreng bij de naamgeving van de bevolking van Voorschoten. Den Haeo- Gronlnaen - Heerlen^^ it 53d-40e. Tel. 070-333970* Subsidie Imperium LEIDEN De christelijke toneel groep „Imperium" heeft van het Anjerfonds een subsidie gekregen van f 3336 ten behoeve van de aan schaffing van stoelen en gordijnen voor het onlangs geopende Micro- theater. ACADEMISCHE EXAMENS LEIDEN, 25 november Rijksuniver siteit te Lelden: doet ex Nederlands t en J: de heer A N de Vos (A'dam); kand ex Ned t en 1: me) C W de Vries Cs-Gra Gespreksgroep D'66 in Oegstgeest OEGSTGEEST Op 25 novem- ber is een gespreksgroep Oegstgeest van D'66 opgericht. Het ligt in de be doeling voorlopig eenmaal per maand bijeen te komen om van ge dachten te wisselen over politieke vraagstukken van algemene en plaatselijke aard. Zij die hiervoor belangstelling hebben kunnen zich in verbinding stellen met mr. J. Wessel, Willem de Zwijgerlaan 43, tel. 52007. De eerstvolgende bijeen komst wordt gehouden op dinsdag 12 december om acht uur s avonds ten huize van drs. Th. H. ten Berge, Prinses Beatrixlaan 65. Onderwerp: „Gezag in de democratie". deel van de polder Oudenhof. Bij de uitbreiding van de bebouwing van de terreinen ten noorden van de De Kempenaerstraat ging de verbin ding met het polderwater verloren en werd het slootwater geloosd op het gemeenteriool via een overstort in genoemde straat ter hoogte van de Spaargarenstraat. Een dergelijke situatie komt niet elders in de gemeente voor. Het is niet mogelijk de overstort in de De Kempenaerstraat zo te maken, dat deze afsluit als het water in het riool zo hoog stijgt dat omgekeerde werking dreigt. Bij hevige regenval moet de mo gelijkheid behouden blijven om voor korte tijd overtollig water op de sloot van de zendingssloot te kunnen lozen, daar anders de kans bestaat dat de De Kempenaerstraat blank komt te staan. In de verdere toekomst, als de sa nering van de rioleringen in de oude dorpskern is voltooid zal geen over- storbing van rioolwater op de sloot van de Zendingssohool meer plaats hebben. Het verdient geen aanbeveling om het speelterrein aan de Juffermans- straat ón te richten voor de jeugd, vooral i.v.m. de hinder die de gym nastiekverenigingen ondervinden. In de avonduren is de baldadigheid op het plein soms groot. B en W zijn van mening dat de Sportraad zeer goed functioneert. In verband met het gereed komen van zwembad en sporthal zal ook worden bezien of de Sportraad in zijn huidige vorm en manier van werken wijziging dient te onder gaan. B en W achten de reconstructie van de hockeyvelden en de tennis banen bijzonder urgent Zonder de moeilijkheden van de flnancierings- beperiring zouden de plannen reeds zijn aangeboden. Het is niet de bedoeling te komen tot een ijsbaan, die door ae gemeen te wordt geëxploiteerd. De exploi tatie blijft berusten by de Oegst- geester IJsclub. Het onderspuiten van het par keerterrein De Voscuyl wordt nog steeds overwogen. Er zal worden geprobeerd het parkeerterrein on der water te zetten tussen vooraf gemaakte kleidammetjes. Kleuterschool Aan urgentie-aanvragen voor scholenbouw in de Morsebelpolder behoort een böhoeftenpeiling voor af te gaan. Deze kan pas geschieden na het gereedkomen van het bestem mingsplan- Dringend is de bouw van een tweede openbare kleuterschool, aan de Lange Voort. Regelmatig is er over de urgentie van kleutersdholen-bouw overleg met de inspectrice van het kleuter onderwijs. In 1967 werd alleen ur gentie verleend voor de r.k. kleu terschool, omdat deze nog niet voor nieuwbouw in aanmerking was ge komen. Eén lokaal zal voorlopig ter beschikking zijn van het openbaar kleuteronderwijs. Er zijn na de oorlog al drie nood- scholen geplaatst t.w. de Dr. K. Schilderschool, school Lange Voort 103 en school Kamperfoelielaan. In verband met mogelijke veroudering van wijken is een aantal noodscholen niet ongewenst. Het aantal dat er nu is vinden B en ff te hoog, maar er viel niet aan te ontkomen. Ook in 1969 zullen enige noodlokalen moe ten worden gebouwd als de systeem- school niet gereed is. De bouw van het politiebureau is gegund aan de firma E. Hilgerman Zn. te Linschoten. B en W heb ben nog geen bestemming voor het oude gebouw. Plantsoen Buitenlust. Het is niet toegestaan de woon wijk Buitenlust van meer groen te voorzien ten laste van het krediet reconstructie Rijnziohtweg. Wel zal de beschadigde groenvoorziening worden verbeterd. In de gemeente zijn ruim een jaar geleden als proef enkele plastic ban ken geplaatst. De ervaringen hiermee zijn even wel nog te gering om al een gefun deerd oordeel te geven. Het is bekend dat door de jeugd in grote gemeenten met scherpe voorwerpen vernielingen aan de plastic bankdelen worden aange richt, die niet te herstellen zyn. De inwoners stellen het ophalen van grof vuil op prijs. De hoeveel heden waren zodanig dat extra auto's moesten worden ingescha keld. Voor 1968 wordt een nieuwe re geling overwogen, waarbij de ge- Oegstgeest toetst subsidies OEGSTGEEST In verband met de vaststelling van een subsidie verordening willen B. en W. de bestaande subsidies toetsen aan de maatstaven van deze verordening. Waar B. en W. geen gemeentelijk belang aanwezig achten stellen zij voor de donatie niet langer te ver- In de komende jaren zullen B. en W. het aspect van de eigen bij dragen der instellingen en/of haar contribualen nader onder ogen zien. De tijd van voorbereiding is te kort om dit nu uitvoerig te doen en om reeds alle door de veror dening vereiste bescheiden voor nieuwe verzoeken in bezit te heb ben. BURGERLIJKE STAND OEGSTGEEST Geboren: Ar nold, z v H Vianen en H C de Heer. Marco Jacob, z v J Filippo en S Esderts. Ondertrouwd: C Vermond en W C M Knijnenburg. C Verhaar en H Arnoldus. R F A Zwaai en A J San ders. H van der Schrier en A Cupe rus. K O Liem en F C Westerhof. Getrouwd: A E Mulder en M A Vonk. Overleden: CHCA Fransen, w v A Tieleman. meente in meer wijken wordt inge deeld. Het zal dan mogelijk worden om zonder inschakeling van perso neel en materieel van aannemers het vuil op te halen. Het ophalen van het vuil dient dan plaats te hebben met de kraakwa gen en een vrachtwagen van de gemeente, voor het ophalen van niet brandbare voorwerpen. ft/aAMedte LEIDEN Nadat in de vorige nacht bij een inbraak in een per ceel aan de Ververstraat voer f 5000 aan elektronisch muziekmateraal werd ontvreemd, heeft de politie vanochtend een 23-jarige en een 27-jarige Leidenaar gearresteerd. De gestolen instrumenten zijn reeds teruggevonden. Het tweetal wondt ook aan de tand gevoeld over een aantal ingeslagen ruiten, het om gooien van een op de Hooigracht ge parkeerde auto en een inbraak in een magazijn aan de Oude Heren- LEIDEN Vertrokken in de week van 14 t/m 21 november: IJ de Boer en fam, Corn Schuytlaan 90, Alphen a/d Rijn, Parelstraat 27; W J Blikman en fam, Os en Paardenlaan 7. Ha- 7.erswoude, Jac Marisstraat 10; N Kienjet en fam, Joubertstraat 9, Breda, Gilbert v Zinnikstraat 82; C J de Ruig en fam, Utrechtse Veer 19, Beverwijk, Laan v Blois 105; F Koffijberg en fam, Haagweg 248, Vleuten-De Meern. Valkenierslaan 11; H Peter-en fam. Seringenstraat 59a, Haarlem, Saener- damstraat 69; J Wieffering en fam, Corellistraat 31, Oegstgeest, Rid derspoorlaan 6; H M Vermond en fam, Rijnsburgersingel la. Alphen a/d Rijn. Veldbloem weg 31; F F F Vries en fam, Witte Singel 27, Amsterdam. Be verwijkstraat 59: A van der Beek en fam, Bloemistenlaan 41, Breda, Willem v Heesstraat 14; J P de Kort en fam, Boshuizerkade 1, Koudekerk a/d Rijn, Burgem. Verheullaan 31: G J Elsgeest en fam. Hogewoerd 4. Leiderdorp, Hoofdstraat 156; P S Cival en fam, Pieter de la Courtstraat 5, Breda. Gil bert v Zinnikstraat 74: R T J Hen- drickx en fam. Lange Mare 64, Alphen a/d Rijn, Diamantstraat 270; A R de Roodt en fam. Hartmanstraat 12. Kat wijk. Boulevard 17; J Hup-Karssen. Pioenstraat 38. Euburg. Ledige Stede 6: F J van der Beek. Zoeterwoudsesingel 39. Zoeterwoude, Nassaustr 66; A H J van der Zijde, Haagweg 13, Hoorn, Wilhelminalaan 2a; G Jansen en fam, de Genestetstraat 94, 's-Gravenhage, Reitzstraat 72; R Dippel, Haagweg 52, Doorn, J Steenlaan 2: E M Kwadijk, Klikspaanweg 39, Rotterdam, Haring vliet 54; G A Oudenaarden, Leeuwe rikstraat 21, Oegstgeest, Kennedylaan 184; C C M Jansen-Voskuil, Leemans straat 27, 's-Gravenhage, Reitzstraat 72; H M Stuijt, Levendaal 95a, Haar lem, Vijverlaan 1; P M Wesse- lingh-Voskuil, van 't Hoffstraat 42a. Zoeterwoude, Rijnstraat 21; M E du Pon, Kanaalweg 126, Noordwijk, Karei Doormanstraat 9; E Bakker-van Kuijk, Bankastraat 22, Zwijndrecht, Vinkplein 74; J M Thsmann, Kennedylaan 27, De Rijp, Rechtestraat 91; Y Heida, da Costastraat 13, Bus- sum, Plaggenweg 22; S Platteel, Fran- chimontlaan 10, Waddinxveen, P C Hooftstraat 9: L C Verhorst-Grutzner. Nieuwsteeg 35, Leiderdorp. Laan v Ouderzorg 119; P Hartevelt, Lange- gracht 143, Katwijk. Overrijn 7; D Verheij van Wijk. Burggravenlaan 11. Nederlandse Antillen; E Martini, Co- betstraat 58, Italië; C Lourens. Thor- beckestraat 56. Amsterdam, Europa- plein 3 I; H J van Brussel, Zoeter woudsesingel 86. Voorburg. Park Vro- nestein 14; H W W Biegstraaten, Hansenstraat 93. Noordwijk, Zwarte- weg 20; J M A Schouten, Surina- mestraat 142, Ridderkerk. Tollens- straat 49; H A J van der Tuin, Willem de Zwijgerlaan 217, Noordwijk, Wil- helminastraal 15; P J van der Tang, Houtlaan 55, Noordwijkerhout, Heren weg 184; A J Verhorst, Rapenburg 58, Leiderdorp, Laan van Ouderzorg 119; B C van Helden, Verdistraat 83. Hil versum, Noodweg 37; L Hoogen- doorn-Nauta, Cobetstraat 13, Schoon hoven. Sint Eloystr 67; M B M Choai- ri, Doezastraat 34, Marokko; J M Se- pers, Thorbeckestraat 11, Voorburg, Laan van Haagvliet 29; A H de Weerd, Ant Duycklaan 8. Woubrugge, ab t/o Frederikskade 2; T Dekker.' Hoge Rijndijk 316, Monster, Madeweg 52; E Y Vastbinder, Stieltjesstraat 2. Eindhoven, Haverdriesweg 8; T Dolstra, Noordeinde 2a, Den Helder. Net Nieuwe Diep 5; A Hansen. Noor deinde 2a, Den Helder, Het Nieuwe Diep 5; J de Nijs, Kooistraat 6. Rot terdam. Brederodestr. 83a; A de Roodt-Ausma, Koninginnelaan 32. Katwijk. Boulevard 17; C H M Hoeks.' Meerburgerstraat 11. Utrecht. Oud Wulvenlaan 49; P Scholten, Groenho- venstraat 18. Rotterdam. Mansda- lestraat 98; N C Teunissen. Jan van Goyenkade 23. Arnhem. Apeldoornse- weg 264

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 3