Duizend huizen bouwen om van te smullen zeg Als burgemeester moet je voet tussen deur zetten Nieuwe burgemeester van KATWIJK: Heerlijk om me straks helemaal aan één taak te kunnen geven Vermeulen vandaag in Katwijk Sprong verklaarbaar door vele functies Gevestigd in Leiden Vertrokken uit Leiden HIEUVE LEIDSE COURANT 4 DONDERDAG 2 NOVEMBER 1967 (Van een onzer redacteuren) HERWIJNEN Adrianus Ge rard Vermeulen (57) zat gister middag op een vergadering van de schoolartsendienst te Zalt- bommel toen hij hoorde, dat hij met ingang van 16 november a.s. was benoemd tot burgemeester van Katwijk. Voor een dringend telefoontje van de provinciale griffie was hij de kamer uitge roepen. maar het duurde nog even voordat hij de Commissa ris der Koningin aan de lijn had. Kunt u me alvast niet zeggen hoe de zaken ervoor staan, vroeg hij de ambtenaar die hem moest doorverbinden. Dat bleek onmo gelijk. Goede boodschappen als deze wil de commissaris beslist persoonlijk overbrengen, zo luid de het antwoord. Burgemeester Vermeulen gister avond in zijn riante woning aan de Achterweg: „Dat doet commis saris Klaasesz dan erg leuk en hartelijk. Toen hij hoorde, dat ik in Zalthommel zat, zei hij: Dan bel ik zo meteen eerst uw vrouw even op. Die moet het ook zo vlug mo gelijk weten". Dienstbaar T~\E burgemeester van Vuren en Herwijnen is een openhartig man. Jk heb hier altijd met ple zier gewerkt, maar wilde nu toch weg. Als burgemeester heb je in zo'n kleine gemeente natuurlijk geen volledige dagtaak. Om me- VERMEULEN openhartig zelf dienstbaar te maken aan de publieke zaak heb ik een hele reeks functies aanvaard. Daardoor had ik het toch druk en dit werk gaf ook wel een zekere voldoe ning. Maar op den duur bevredigde het toch niet. Sinds in mijn gemeen ten de ruilverkaveling tot stand is gekomen en de dorpen zijn ver plaatst, was er als burgemeester niet veel meer te doen. Ik voelde er niets voor zo op m'n pensioen te gaan zitten wachten en daarom ben ik aan het solliciteren gegaan. Blij JK BEN erg blij met m'n benoe- ming te Katwijk, vooral omdat ik nu van die versnippering in m'n werk af kom. Het lijkt me heerlijk me helemaal aan één bepaalde taak te kunnen geven. Na deze be noeming vind ik het fijn al die functies te kunnen afstoten. Het is echt een gevoel van bevrijding dat nu over me is gekomen. Burgemeester Vermeulen kent Kat wijk maar zeer oppervlakkig. M'n meeste informaties heb ik van burgemeester Duiker, die een jeugdvriend van me was. We ken den elkaar van de christelijk-his- torische jongerenbeweging, waar we ook bevriend zijn geraakt met Beernink, die nu minister van binnenlandse zaken is. Mevrouw Duiker heeft me meteen opgebeld toen ze van de benoeming hoorde. Ze zei: Het is zeker 35 jaar gele den, dat je bij ons logeerde. Dat was nog in Hollandse Rading. maar het is goed de realiteit niet uit het oog te verliezen. In Kat wijk zal men bijvoorbeeld ook wel een jeugdprobleem hebben. Ik doe niet mee met het ach en wee roepen over de tegenwoordige jeugd. Het is moeilijk volwassen te worden in een tijd als deze. Als wij vroeger in dergelijke omstan digheden zouden zijn geplaatst, we zouden het er beslist niet beter af hebben gebracht". In rol van kwaadaardig soort handelsreiziger HERWIJNEN Katwijks nieu we burgemeester maakt op het eerste gezicht een rustige, char mante en vooral openhartige in druk. Hij bezit een subtiel gevoel voor humor, maakt van zijn hart geen moordkuil en formuleert spits en beeldend. Het ambt van burgemeester ken schetst hij half gekscherend als een kwaadaardig soort handelsrei ziger. „Dat is het toch zeker van daag de dag voor een groot deel. Je been tussen de deur zetten, het zodanig weten te brengen, dat meer dan duidelijk wordt, dat juist jouw gemeente dit of dat beslist nodig heeft Het koopmanschap is niet meer uit het burgemeesterschap weg te denken". Koop man natuurlijk wel eens onderwerp van het gesprek. Als kind logeerde ik bij de familie in Leiden en dan kom je automatisch op het Kat wijkse strand terecht. De meisjes zijn er niet minder mooi dan el ders, nietwaar. Verder ben ik een paar weken geleden door m'n nieuwe gemeente gereden toen duidelijk werd, dat ik een serieuze kanshebber voor de Katwijkse burgemeesterpost was. En voor de rest weet ik er niet meer van dan wat ik er over heb gelezen en wat de wethouders me zojuist hebben verteld. In Katwijk trekt me vooral aan, dat het een levende en groeiende ge meente is. Als ik hoor, dat er zo'n duizend huizen in aanbouw zijn, dan vind ik dat om te smullen. Om met zulke projecten bezig te zijn. Dat is geen miniatuurwerk meer. Raakvlakken JfOEIEND vind ik ook de samen- gestelde bevolking, waarbij on getwijfeld sprake zal zijn van schuurvlakken tussen de oorspron kelijke inwoners en inwoners die van elders zijn gekomen. Die schuurvlakken moeten raakvlak ken worden. Ik zeg niet, dat ik dat voor elkaar wil brengen, maar ik wil er wel mijn best voor doen. Het burgemeestersambt is een boei end ambt, ook in die merkwaar dige zin, dat de functie maakt dat men vertrouwen in je stelt. Op het gebied van de intermenselijke re laties heb ik daardoor hier het één en ander kunnen doen. De mensen praten graag eens bij je uit. Als je zegt: Kun je niet beter naar de dominee gaan, dan heet het: Nee, u bent toch onze burgemeester. Ik vrees dat ze denken: Hij ts net zo slecht als wij. Tegen hem kunnen we het wel zeggen. Patriarchaal JN gemeenten als deze word je on- danks jezelf gauw een patriar chale figuur. De bevolking is nog niet helemaal los van haar vroe gere feodale inslag. Daardoor kun je sommige dingen als burge- Op strand JK ontmoette Duiker regelmatig op congressen en dan was Katwijk HERWIJNEN Op de ge zellige ontmoeting gisteravond in het burgemeestershuis heb ben de wethouders geen spijkers met koppen kunnen slaan wat betreft de zakelijke kanten van de benoeming van burgemees ter Vermeulen. Vanmorgen kwamen de heer en mevrouw Vermeulen even wél naar Katwijk voor een za kelijke bespreking. Onder meer moest de datum voor de in stallatie worden vastgesteld. Wethouders en gemeentese cretaris hebben gisteravond een goede indruk van de nieuwe burgemeester gekregen. Zij ge loven, dat hjj in Katwijk past en zich hier verdienstelijk zal kunnen maken. Burgemeester Vermeulen met zijn vrouw en zijn twee in Utrecht studerende zoons Gerard en Kees. meester gemakkelijker voor el kaar krijgen, maar ik vind het toch gevaarlijk als gezegd wordt: De burgemeester zegt het en dus is het zo. Dat zal in Katwijk wel heel anders zijn en ook daarom verheug ik mij erop er heen te Als burgemeester heb je immers in de eerste plaats een dienende taak. Teveel heeft men uit het oog ver loren, dat het gezag er is om de mensen te dienen en niet omge keerd. Wanneer het gezag zijn eigenlijke functie heeft verloren, is het zijn naam niet meer waard. Jeugd ER IS een ontwikkeling gaande, die dit meer doorzichtig maakt. Als je ouder wordt, kun je daar wel eens moeite mee hebben, Burgemeester Vermeulen zou dit misschien niet zeggen als hij geen telg was van vier generaties koop lieden. Zijn vader was fruitimpor- teur en -exporteur, maar omdat zijn broers in de zaak gingen, moest Adrianus Gerard met zijn hbs-B-diploma naar een notaris kantoor. Dat was in 1928. Na een paar jaar notariaatstudie sloeg hij een andere richting in: volontair op de gemeentesecretarie van Deil. Hij bracht het daar tot eerste ambtenaar om vervolgens per 1 mei 1940 te worden benoemd tot gemeentesecretaris van Zoelen. Dat bleef de heer Vermeulen 12Vz jaar lang. De enige manier om zijn commerciële kwaliteiten tot uitdrukking te kunnen brengen, leek hem toen het burgemeesters ambt. Per 1 oktober 19152 werd hij benoemd tot burgemeester van de twee gemeenten Herwijnen en Vuren, waarbij ook het dorp Da lem behoort. In totaal tellen deze gemeenschappen 4400 inwoners op een oppervlakte van 6000 hectare. Een van de belangrijkste taken waarvoor burgemeester Vermeulen kwam te staan, was de verplaatsing van de drie dorpskernen, die mede Vermeulen - ook atleet HERWIJNEN De heer A. G. Vermeulen, burgemeester van Vu ren en Herwijnen (vlak bij Gorin- chem), is gisteren benoemd tot bur gemeester van Katwijk met ingang van 16 november a.s. Hij is geboren te Geldermalsen, is hervormd en lid van de CHIT- „Een hele sprong van Vuren en Herwijnen naar Katwijk? Ja, op het eerste gezicht liikt het een beetje vreemd, maar van protectie is geen sprake. Minister Toxopeus heeft al gezegd: Burgemeester u moet hier weg. maar er moet natuurlijk een geschikte vacature zijn. Dat minister Beernink en ik elkaar kennen, heeft er niets mee te maken. De sprong wordt meer begrijpelijk als u miin lijst met functies ziet" Burgemeester Vermeulen vervult ongeveer zeventien functies. In Kat wijk hoopt hij daar echter niet aan te beginnen. ..Daar ga ik me hele maal op het burgemeestersambt concentreren". Opsomming De voornaamste functies: voorzit ter protestantse stichting maatschap pelijk jeugd- en vormingswerk in de Tielerwaard, president-kerkvoogd van de Hervormde Gemeente (on langs afgetreden), vice-voorzitter van Kinderzorg Arnhem-Niimegen. voorzitter van de centrale werkplaats voor mindervaliden te ZaltbommeL lid van het dagelijks bestuur van de Federatie van Gelderse beschutte werkplaatsen, voorzitter van de stichting Borculo, vice-voorzitter landelijk contactorgaan Welzijns- stichtingen, bestuurslid van de Stichting Gelderland voor maat schappelijk werk, bestuurslid stich ting strefekoverleg West- en Midden- Nederland, voorzitter werkcommissie maatschappelijk opbouwwerk Gel ders rivierengebied, lid van de plaatselijke commissie voor de ruil verkaveling, bestuurslid muziek school West-Gelders riverengebied („alleen m'n vrouw speelt piano, m'n jongens en ik maken er niets van"), bestuurslid streekziekenhuis voor GorinChem en omstreken, voor zitter coöperatieve diepvriesvereni- ging Herwijnen voorzitter van de af deling Herwijnen van het Groene Bezaar voor Leids jeugdorkest LEIDEN Op vrijdagavond 3 en zaterdag 4 november wordt in het clubhuis van de speeltuinvereniging Oosterkwartier aan de Borneostraat een bazaar gehouden ten bate van het Eerste Leidse jeugdorkest en drumband De Burcht. Het orkest is hand toe aan vernieuwing van het instrumentarium. De bazaar wordt vrijdagavond om zeven uur geopend. Mej. Schroten catechete LEIDEN Mej. M. H. Schroten te Utrecht is door de commissie Bij belonderricht (openbare scholen) als catechete aangesteld. Per 1 januari zal zij in dienst treden. ACADEMISCHE EXAMENS LEIDEN. 26 oktober Doet. ex. Engelse taal- en letterkunde: de heer H B Blenen (Voorburag); doet. ex. Ned. recht: de heer P Boel es (Rotterdam): doet. ex. N.W. so ciologie: de heer H C J Wagener (Den ex. Nederlandse taal- cn let- ej. P H Korstanije (Gouda), de heer L P Udlng (Den Haag); doet. ex. Ne derlandse taal- en letterkunde: de heer M A r van der Linden (Den Haag). Receptie H. Bakema LEIDERDORP Dokter H. Ba kema. die op 1 november 25 jaar arts in Leiderdorp was, zal zater dagmiddag van drie tot vyf uur recipiëren in een van de zalen van de gereformeerde Scheppingskerk aan de Van Poelgeestlaan. in verband met de Deltawerken van de dijken af moesten. Er was veel overredingskracht en tact voor nodig de mensen te bewegen hun oude vertrouwde plek te verlaten, maar het kwam voor elkaar. Aan de Waal liggend tussen Rot terdam en het Roergebied leek er voor de gemeenten van burgemees ter Vermeulen een prachtige kans te zijn een energiek industriege bied te worden. De planologen dachten daar evenwel anders over. Er zou rust heersen daar en die is er nu. Industrie De gemeenten geven de indruk agrarisch te zijn. Niettemin vindt tegenwoordig slechts twaalf pro cent zijn werk in de landbouw. De meesten werken in de enkele in dustrieën ter plaatse en de vele in de omgeving. De samenstelling van de gemeenteraad zowel in Vu ren als in Herwijnen: 3 PvdA. 2 CHU, 2 ARP. De heer en mevrouw Vermeulen hebben twee zoons (20 en 23), die allebei in Utrecht rechten stude ren. „Ze weten nog niet wat ze worden willen". Mevrouw Vermeulen zet zich graag in voor het algemeen be lang. Met dertien functies steekt ze haar man met zijn zeventien bijna naar de kroon. Enige van haar functies: hoofd bestuurslid van de nationale vrou wenraad, hoofdbestuurslid van de Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen, bestuurslid stichting streekoverleg West- en midden-Be- tuwe, oud-bestuurslid en erelid van het landelijke CJV, lid van de pro vinciale commissie beroepenvoor- iichting. Tijd voor liefhebberijen heeft burgemeester Vermeulen door zijn vele bestuurslidmaatschappen de laatste tijd niet meer gehad. Het wandelen is eigenlijk zijn voor naamste ontspanning gebleven. Zijn meest favoriete sport was vroeger de atletiek. Hij behoorde tot de beste polsstokhoogspringers van ons land. Turnen, tennis en badminton heeft hij ook veel ge daan. Badminton het laatst „We hadden een leuke club, maar lang zaam zakte het af en nu is ze op de fles." Installatie Vermeulen 16 november KATWIJK De installatie van burgemeester Vermeulen is vastgesteld op donderdagmiddag 16 november om twee uur in het gemeentehuis. LEIDEN Tussen 18 en 25 oktober vestigden zich ln Lelden: C Haasnoot en fam, Herenstraat 16a; U Netiv en fam, Damlaan 30; H A G Wijkhuizen en fam Rijnsburgerweg 144: G L Elsgeest en fam, Hogewoerd 4; H F Buschman en fam, Lam- menschansplein 8; D A G Cancian en fam Paganinistraat 19: J Bron en fam, Rapenburg 84: J P A M Geurts, Toma- tenstraat 10: J B J Lips, Flanorpad 6; C L van Holk Oostdwarsgracht 14: J Hagendijk - Louwen, Paganinistraat 21; J H Schouten, Flanorpad 6; G L Kooy, Lange Mare 67a; E J Nemelc, Rijnsburgerweg 124; T Korteweg Haar lemmerweg 63a: A J van der Poel - Pleij. Lage Rijndijk 106; M W Luijken Boommarkt 23a; G J Bösecke Val- dezstraat 13: HA Fraterman Hoge Rijndijk 75; M J M Dirksen - Schreu- der, Lammenschansplein 11; J Lunne- ker, Janvossensteeg 1; J M van Doorn, Haagweg 38; R Kamerling, de Meij van Streefkerkstraat 34; K Hoogen- dijk, Klikspaanweg 38; W H Classen, Nieuwe Rijn 34a; ACM Dingemans, Witte Singel 96/97; AAM Vroonhof, Hooigracht 15; E E Bergsma, Zoeter- woudsesingel 52; APT Bendien, Klikspaanweg 15: P Aarnoudse, Fla norpad 6: M de Mooy - Overduin, Boerhaavelaan 2; B C L Scholte Vreewijkstr 14: J W J M van de Groep - Vink. Utrechts Jaagpad 122; A P P C Hermes, A van Burenhof 45: A M Parinussa, Rijnsburgerweg 10; E M Andriesse, Rapenburg 122; J M Dun ham Klikspaanweg 9; M Vermeulen - Tuijl, Hooigracht 38; C A Veenstra Rembrandstraat 6; E Cid Fernandez Garenmarkt 34; G A van Ispelen, Lam- menschansweg 175: L H H V Brouwer, Rijnsburgerweg 34; E Graper, Van Ho- gendorpstraat 48: H M van Hassel, Janvossensteeg 46; W C M M Luijten, Witte Singel 53; P A M van Noort - de Bruijckere, Oude Rijn 162; C van der Plas Bernhardstraat 10: A L W van Acker, Rijnsburgerweg 10; Jonk heer J A Z Hooft Graafland Lange- Drs. G. J. de Bruyn weldra raadslid-af LEIDEN Naar wij vernemen, zal drs. G. J. de Bruyn, lid van de drie man sterke PSP-fractie in de gemeenteraad, komende maand we gens drukke werkzaamheden het raadslidmaatschap neerleggen. Hij bereidt momenteel zijn promotie voor. Het is niet onmogelijk, dat de heer De Bruyn te zijner tijd in dc raad zal terugkeren. Wat zijn opvolging betreft wordt gedacht aam de heer H. Amptmeiier Afscheid in Koudekerk KOUDEKERK Burgemeester Waverijn hoopt maandag 13 novem ber afscheid te nemen. Donderdag 16 november wordt hij geïnstalleerd als burgemeester van Maarssen, brug 6d;G V C Dekker, Klikspaanweg 7; J Rovers Rijnsburgerweg 10: H G Bos Janvossensteeg 22; A M Thijsse Gerrit Doustraat 29a; J M Visser, Rijnsburgerweg 10; M Schippers - van Manen, Bernhardkade 14a; B Beltman Boerhaavelaan 27: M A Baztout, Kraai - erstraat 2; M J M van Paridon. Rood- enburgerstraat 19; H Landman, Potgie terlaan 25a; J S E de Walle, J van Goijenkade 44; M J A Langeveld, Ou de Vest 197: J A Wassenaar, Lange Mare 71a: PAF van de Kamp, Stille Rijn 1; G H M Leender, Haagweg 22; C M van den Hout T.omatenstraat 10; E M Wijnnobel, Lopsenstraat 15a; H G Mizee - Van Veenendaal, Haarlemmer weg 71; AC F Voogt, Roodborststraat 41; M W Wiebenga, Noordeindeplein 8a; M van der Plas, Maasstraat 51; J Tjerkstra. Witte Rozenstraat 57; M A Otten - Scholten, Nieuwe Rijn 33; C B M van der Weele, Rijnsburgerweg 10; C van Driel, Hooigracht 38; R G W van Dael, Oude Rijn 154; L S B Schul- ler - Singelenberg, Stalpaerthof 14; J A Braamhorst, Rijnsburgerweg 10; V Noordhoek Hegt, Rijnsburgerweg 40; P van der Marei, Flanorpad 2; J Kui per Houtlaan 55; M H M van der Kleij, Noordeinde 28a; C A A Nijdam, Rijnsburgerweg 10; R Zeldenrust, Plantsoen 93; R C A Doets, Hoge Rijn dijk 96b; J E Stoelman Leysner, Boom- markt 10a; J H A Vinkeles Melchers, Breestraat 14; A E Blok, Joh Ver- hulststraat 10; A Broekman Klikspaan- Burgemeester Vermeulen in gesprek met de Katwijkse wet houders en gemeentesecretaris gisteravond in zijn woning te Herwijnen. De burgemeester: „Ik was na tuurlijk nieuwsgierig naar wat ik te zien zou krijgen. Het is me reusachtig meegevallen. Die mensen vormen een hecht team. dat kun je niet zo spelen. De manier waarop ze met elkaar omgaan, elkaar zo nu en dan op luchtige manier op de hak nemend, nee, dat is echt. Het lijkt me een fijn stel mensen om mee te werken. Van links naar rechts: burge meester Vermeulen, gemeente secretaris J. C. Tieleman en de wethouders H. Haasnoot, C. van der Plas, Jac. van Dijk en J. Bergman. Foto N. van der Horst. Benoemingen aan Leidse universiteit LEIDEN Curatoren van de Leidse Universiteit hebben be noemd: Mevr. drs. M. C. S. Alexander-de Jager, wetenschappelijk ambtenaar le klasse in tijdelijke dienst bij de faculteit der Rechtsgeleerdheid (Criminologie), tot wetenschappelijk hoofdmedewerker dn vaste dienst. Drs. R. Crespo, wetenschappelijk, medewerker in tijdelijke dienst bij de faculteit der Letteren (Italiaanse taal- en letterkunde), iin vaste dienst. Drs. A. Greve, tot wetenschappe lijk medewerker in tijdelijke diiensit bij de Werkgroep Kosmische Stra ling; Drs. G. van den Hul, tot weten schappelijk medewerker in tijdelijke dienst bij de Sociologie; Dr. J. M. G. Kauer, wetenschap pelijk medewerker le klasse in tij delijke dienst bij de Anatomie, in vaste dienst; Mej. J. Kreuning, arts, tot weten schappelijk hoofdmedewerker in tij- dielijke dienst bij de Inwendige Ge neeskunde (igastro-enterologie). Dr. F. B. Lammes, tot weten schappelijk medewerker le klasse in tijdelijke diienst bij de Verloskunde; Dr. N. Masurel, tot wetenschappe lijk hoofdmedewerker in vaste dienst bij de Werkgroep voor Virus ziekten; Drs. A. M. van der Poel, tot we tenschappelijk ambtenaar in tijde lijke dienst bij de Fundamentele Farmacologie; Drs. A. Rip, tot wetenschappelijk medewerker in tijdelijke dienst bij de Fysische Chemie II; Ir. H. A. J. Tuk, tot wetenschappe lijk medewerker le klasse in tijde lijke dienst bij de Biofysica; R. N. Zeven, arts, tot wetenschap pelijk medewerker le klasse in tij delijke dienst bij de Psychiatrie. Afscheidsreceptie rector Bolhuis LEIDEN Ter gelegenheid van zijn afscheid als rector van het chr. lyceum „Dr. W. A. Visser 't Hooft" biedt het bestuur van de „Vereni ging voor christelijk middelbaar en voorbereidend hoger onderwijs te Leiden" dr. A. Bolhuis (die naar Apeldoorn vertrekt) volgende week vrijdagmiddag van 4 tot 6 uur een receptie aan in de kantine van de school aan de Kagerstraat. Lage Morgen der Krogt, Vrouwenweg 57. Zoeterwoude. Verlaatweg 4d; B F E Veldhuijzen, Zoeter- woudsesingel 57b. Utrecht, Ina Bou- dler-Bakkerln 147; S G Meljers-van Zijp, Bernhardstraat 23, Oegstgeest, Ende- geesterstr weg 5: M Steenbergen, Maurits- straat 73. Alphen a/d Rijn, Eikenlaan 143; lapper, Const Huygensln ïroenhazengracht 13. Noordwljk, Kon Nassaustraat Prinsenstraat 26, Leiderdorp, Meijelaan 12; A van der Steenhoven-van Heeringen, Roomburgerlaan 26, Hazerswoude. Hélène Swarthplantsoen 3; H G J van der Steen- hoven, de Sitterlaan la. Hazerswoude. H Swarthplantsoen 3; H Schouten. Willem de Zwijgerlaan 291. Valkenburg. ZH. Mari- 5 Poststr 59: J H M Vleveen, Boerhaa\ io; B Pos elaan 17. Oegstgee; ma. Rljnsburgerwe_ pelaan 18; J C Wolffs. Vijf Meiplein 10. Zwitserland: C M Marks, Vrouwenweg 26, Heemstede, Orchidee"-' haavelaan 34. Leiderdorp. Laan van Ou derzorg 133; L C M Verkleij, Rijnsburger weg 41, Katwijk, Achterweg 7; M A de Boer. Rijnsburgerweg 10. Delft, Hof v Delftln 23; S M Koning, Rijnsburgerweg 10. Oegstgeest. Warmonderweg 46; R J Roelofs-Zandstra, Witte Singel 29; Noord- wijk. Dennenweg 14; V Levent. Morsweg 332, Turkije: R A Roelofs. Gerecht 8. Noordwljk, Dennenweg 14; M C J G Mul der. St Jacobsgracht 1. Wateringen, Kerkstraat 18; O E A M van Noort, de Sitterlaan 22a, 's-Gravenzande, Naald- 55: C Vegt. Stadhoudei Tellingen. J W Frisostra berg. Burgem Meljerstr 13; M H T J Bergsma. Wald Pyrmontstraat 9, 's-Gra- venhage. Travlatastr 28; F A Vork, van der Waalsstraat 62, Nieuw Zeeland; V Geelkerken, Zoeterwoudseslngel 44, Ede Gld. Ruysstraat 17; E R T Evers, Rijnsbur gerweg 56. Bussum, Brediusweg 1; I Fari na. Molenstraat 30a. Italië: W I Rob-van der Star. Witte Singel 96/97. Leidschen- dam. Burg Caan van Necklaan 275; W H P van Iperen. Plantsoen 35. Ver Staten G Nolte-Terlage. Corantljnstraat 22, Amstelvt

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 4