|fc Ik roep ze binnen, zet ze bij het raam en schenk koffie Revolutie noodzakelijk om gerechtigheid te vestigen VLEET Dankbaarder mensen zijn er niet - dat is duidelijk Onze kwasi- behoeften moeten ijken Meer dan een half min voor uitvoering plannen Visserijnieuws bij de meüwe leedse courant 9 ZATERDAG 21 OKTOBER 196 Deutekom in Katwijk over zijn' bejaarden: KATWIJK AAN ZEE „Als de zaal te klein blijkt, stellen we het hele restaurant voor de be jaarden beschikbaar". Dat heeft Jan Deutekom (54) gezegd toen op de eerste in zijn hotel gehou den sociëteitsbijeenkomst van de bejaardenvereniging de belang stellenden bleven toestromen. Deutekom, energiek en niettemin gemoedelijk, zegt zonder omwegen: „Ach zo'n vaart loopt het natuurlijk niet. Zo'n eerste bijeenkomst speelt de nieuwsgierigheid ook een rol. We zullen ze in de conferentiezaal ge makkelijk kunnen blijven herber gen. Maar een feit is, dat mijn vrouw en ik wel wat voor de be jaarden over hebben. Het is de dank baarste categorie mensen, die men zich kan voorstellen. We hebben prettige ervaringen met hen, vooral tijdens de maaltijden, die we hun twee keer per jaar aanbieden. Moeilijkheden J~iE zaal voor de sociëteitsbijeen- komsten heb ik aangeboden toen voorzitter. De Jager me terloops vertelde, dat de afdeling financieel in moeilijkheden kwam, doordat de huur voor de Oranjezaal drastisch zou worden verhoogd. Ik zeg tegen hem: Man, dan kom je in mijn zaal. Die staat overdag toch meestal leeg. Ik laat het bil jart opknappen en alles is oké. Meen je dat, vroeg De Jager. Ik zeg natuurlijk, betaal maar wat je aanvankelijk voor de Oranjezaal uitlegde. Dat is een redelijke prijs. Een paar dagen later kwam hij nóg eens informeren of het me ernst Slof ]~)AT deze gang van zaken in ker- kelijke kring stof zou doen opwaaien, heb ik niet voorzien. Ik ben niet kerkelijk en ik ken de achtergronden niet. Het ging mij er alleen maar om Cees de Jager en zijn mensen te helpen. De heer Deutekom zit nu een jaar of drie in Katwijk en hij beweert niet, dat zijn activiteiten voor de bejaarden helemaal geen commer ciële achtergrond hebben. „Natuurlijk, dat is een prettig bijverschijnsel. Ik ben ten slotte ook zakenman en als zakenman zeg ik altijd: Het is goed dat ze over je praten, hoe meer hoe liever. Met die maaltijden voor de be jaarden heb ik goodwill gekweekt Het mes snijdt wat dat betreft naar twee kanten. Je doet wat voor een ander en je krijgt er wat voor terug Zo gaat dat in het leven. Wie goed doet, goed ontmoet, zeggen ze. Burgemeester Toen ik in Katwijk kwam ben 'ik me aan de burgemeester gaan voor stellen. De heer Duiker zeiUw voorganger organiseerde twee keer per jaar maaltijden voor de bejaar den. Ik zou het erg op prijs stellen als u die traditie voortzette. Ik ben op dat verzoek ingegaan en we hebben er steeds meer plezier in gekregen. Het is elke keer weer een groots festijn. Sommigen wan delen al een uur van te voren voor het restaurant heen en weer Ik roep ze dan binnen en. schenk ze een kopje koffie. Die mensen voelen zich dan de prins te rijk. Medewerking Voor die bejaardenmaaltijden de eerstvolgende wordt op 14 of 15 november gehouden krijg ik veel medewerking van viijv leveranciers en vooral ook van mijn personeel, dat dan in touw is zonder er een cent voor te willen hebben. De eerste keer gaf ik ze geld, maar ze weigerden het aan te nemen. De heer Deutekom wóónt nu ook in Katwijk. Hij gaat niet meer naar zijn villa in Amersfoort terug, om dat hij zijn vrouw met geen stok meer uit Katwijk weg krijgt. Mevr. Anneke Deutekom: ,jAls je eenmaal het wonen aan zee gewend bent met al zijn weidsheid, dan vind je het in het binnenland maar een benauwde boel. De zee heeft mijn hart gestolen. Ik kan hier niet meer vandaan". Genieten Als de gasten 's middags naar het strand zijn, gaan m'n vrouw en ik in badkostuum dezelfde kant op. Het personeel trouwens ook. We hebben de dienst zo ingerichtdat we om beurten zon en zee kunnen opzoeken. De jongens hier zijn in het seizoen allemaal zo bruin als wat. Voor de kinderen (3) is het ook ideaalOnze zoon van negen zit vaak praktisch de hele dag op strand". Behalve van het Katwijkse Riche is de heer Deutekom eigenaar van hotel-restaurants in Amersfoort en Nunspeet. Eerder exploiteerde hij het Soester natuurbad in Soesl- duinen. „Je komt van het één in het an der. Ook in Katwijk breidt m'n ar beidsterrein zich uit. De afgelopen tijd bijvoorbeeld heb ik de restaura tie van de tennisbanen verzorgd en vermoedelijk ga ik nog een paar dingen doen, Eenvoudig Ik ben overigens maar een een voudige jongen, die klein is be gonnen. Op m'n veertiende jaar be gon ik te werken -in de brouwerij waar m'n vader in dienst was. Daar na ben ik chauffeur op grote vrachtwagens geworden. Dat ging van 's morgens zes tot 's avonds tien. Als ik 'savonds thuiskwam Jagen m'n ouders al op bed en stond mijn prak op een laag pitje te sudderen". Het leukst het 1/AN de vrachtwagens hotelbedrijf. „Ik werkte in verscheidene vooraanstaande restau rants voordat ik voor mezelf begon. Ik kocht in Amersfoort een cafeetje. Dat was de leukste tent die ik ooit heb gehad. Met twee accordeons en een drumstel was het daar een feestelijke boel. Later kon ik grote bedrijven ko- M'n harde leerschool betreur ik niet. Het voordeel ervan is, dat ik geen twee linkerhanden heb. Wan neer de nood aan de man komt, kan ik veel zelf doen. Ik ben van nie mand afhankelijk. En dat is heel wat waard.' Interkerkelijke vredesavond Noordwijk wi NOORDWIJK Op de gister avond onder auspiciën van het Convent van Kerken gehouden vredesbijeenkomst, heeft drs. J. Reugebrink uit Leiderdorp, buiten gewoon lector aan de Leidse uni- Katwijk Zingt KATWIJK AAN ZEE Voor de platenactie „Katwijk Zingt" is tot nu toe onder dc energieke leiding van de heer J. van der Plas f 10.056,40 bijeengebracht. De plaat is nog ver krijgbaar bij het kerkelijk bureau; de baten zijn voor het orgelfonds Hoornes. Wijkavonden Katwijk KATWIJK AAN ZEE Donder dag a.s. worden twee wijkavonden gehouden: van de hervormde wijk- gemeente noord-oost in de huishoud school aan de Jan van Brakelstraat om kwart voor acht (ds. Boer over: Bijbel en bijbelgebruik), van de hervormde wijkgemeente Overduin om acht uur in de grote zaal van de Ichtuskerk (de heer J. Vink over: de verhouding Rome-Reformatie). Intrede ds. Van der Bijl te Katwijk KATWIJK AAN ZEE Zoals we eerder hebben gemeld, doet ds. P. van der Bijl woensdagavond a.s. om half acht in de Oude Kerk aan de Boulevard zijn intrede als predikant van de Gereformeerde Gemeente, 's Middags om half drie wordt hij bevestigd door ds. W. Suyker uit Lisse. Zangavond in Katwijk KATWIJK AAN ZEE Voor de gisteren in de Nieuwe kerk aan de Voorstraat gehouden zangavond van de Bijbelkioskvereniging bestond veel belangstelling. Ds J. de Vos had de leiding. Kees Deenik en zangko ren verleenden medewerking. KATWIJK AAN ZEE Woensdag avond om 8 uur vergadert de Christenvrouwenbond. Mejuffrouw Varkevisser spreekt over haar bel«- venissen in Centraal Afrika. VOORUITZIEN betekent zelfstandigheid en vrijheid SpaJieti Us imZuuCzcett Verzeker (J die financiële vrijheid door te sparen bU de STICHTING SPAARBANK DER GEMEENTE KATWIJK met een rentevergoeding van 4 pet, 414 pet of 5 pdl Maak ?»bruik van het Algemeen Premiespaarplan met een premie vaD 20 pel Nadere inlichtingen op onze kantoren: Katwijk aan Zee. Voorstraat 88. de Zwijgerlaan 59. School Sunrmondstraat. versiteii, opgeroepen tot een revo lutionaire houding ten opzichte van de ontwikkelingshulp. Niet uit angst voor een opstand van de on derontwikkelde volken en niet uit een schuldgevoel, maar omdat liet hier om een eis van bijbelse ge rechtigheid gaat. Nog steeds worden de rijke vol ken rijker en de arme armer. Met goedbedoelde particuliere acties is deze kloof niet te overbruggen. Daarvoor is een wereldomspannende actie van de overheden vereist. In het kader van de Verenigde Naties is een onafhankelijk fonds gesticht. Daarin moeten alle gelden worden gestort. De beheerders van het fonds zorgen voor de verdeling en con trole op de besteding. Bekering Om voldoende geld in het fonds te krijgen, is evenwel een ommekeer in ons aller denken noodzakelijk, sen bekering tot verantwoordelijkheid aanvaarden voor onze naasten. Wij moeten leren wat offeren is, we die nen bereid te zijn ons streven naar steeds grotere welvaart crm te buigen in een richting van het dra gen van eikaars lasten. Vele van onze westerse behoeften zijn kwasi- behoeften. Zij moeten wijken voor de primaire levenbehoeften van an- Drs. Reugebrink zei het ernstig te betreuren, dat de noodzaak van ontwikkelingshulp niet leeft onder het Nederlandse volk. Enquêtes hebben uitgewezen, dat een meer derheid het belang van verster king van deze hulp niet inziet. Raad Noordwijk over nieuw gemeentehuis NOORDWIJK Dinsdagavond om acht uur vergadert de gemeen teraad om over de bouw van het nieuwe raadhuis te praten. Het schetsplan zal aan de hand van tekeningen en maquettes door de architecten orof. Van den Broek en prof. Bakeina worden toege licht. Voorgesteld wordt: het schets plan te aanvaarden en een defini tief plan te laten uitwerken en daarvoor een aanvullend krediet van f 50.000 te verstrekken. Kinderen vóór de preek kerk uit LISSE Gisteren werd in Sal- vatori een gemeente-avond gehou den van hervormden en gerefor meerden. Mevrouw De Zwart uit Voorschoten sprak over de gods dienstige opvoeding van de kinde ren. Zij bond de ouders op het hart: zing veel met uw kinderen, ze vieren graag feest en zingen geeft een stevige band in het gezin. Over het bezoeken van de kerk diensten door kinderen zei ze: wan neer de preek begint, moeten de kinderen gezamenlijk de kerk ver laten om te worden opgevangen met een voor hen begrijpelijke ver telling. LISSE Gisternacht om kwart over één is de heer O. uit Haar- lemmermeer-Lisserbroek op de Ka naalstraat op zijn bromfiets tegen een geparkeerde vrachtauto gebotst. Met inwendige kneuzingen en een hersenschudding heeft men hem naar het Academisch ziekenhuis te Leiden gebracht. Ook onder christenen vindt men nog aanhangers van de status quo als een door God gewilde zaak. Een droevige situatie. Want ah christenen de vrede en de gerech tigheid niet najagen, wie moeten het dan doen? In de gqdachtenwisseling na de pauze kreeg ook de oorlogsproble- matiek enige aandacht. Drs. Reuge brink zei het al een hele vooruitgang te vinden, dat bewapening, oorlog voering en de militaire dienstplicht in de kerken niet meer als vanzelf sprekende zaken worden aanvaard. De pacifist heeft in de kerk gelukkig een legitieme plaats gekregen. Ten slotte werd een korte bidstond gehouden voor vrede, recht en ge rechtigheid met als voorgangers kapelaan Warmerdam en ds. War- De bijeenkomst, die werd gehou den in de zaal naast de rooms-ka- tholieke kerk aan de Zeeweg, stond onder leiding van de voorzitter van het convent, ds. D. Keuning. Uit Gasbedrijf voor Sassenheim: SASSENHEIM Eerste punt van de raadsvergadering van gister de raadsvergadering van gister avond was de beëdiging van het nieuwe raadslid Th. G. v. d. Plas (KVP). De heer A. Verdegaal (KVP) zei dat als gevolg van con troversen op het persoonlijke vlak, tussen hem en de KVP-fractie, hij zich van de fractie heeft gedistan tieerd. Een politieke ommezwaai is dit niet, want hij onderstreept het KVP-programma volkomen. De be langen van de gemeente blijft hij daarom normaal behartigen. Tot lid van de Raad van Commis sarissen H.L.S. werd benoemd wet houder Mazee, en tot lid van d® commissie voor georganiseerd over leg de heer Th. v. d. Plas. De leden van de woonruimtecommissie mevr. Breedijk-de Roode, L. Colijn, J. v. d. Nouland. Th. Oudshoorn en B. L. Reyngoud werden herbenoemd. Tot leden van de adviescommissie Al gemene Bijstandswet werden be noemd wethouder Mazee en A. J Westra Hoekzema. Door buitengewone aflossing van het Gas- en Waterbedrijf heeft de gemeente de beschikking gekregen over een bedrag van f 625.000, wat bestemd werd voor realisering van een groot deel van het investerings programma. Voor het bouwrijp ma ken van het Kooiplan zal f 325.000 worden besteed, voor de voorberei ding van vele grote objecten zoals ijsbaan, zwembad, pavkverbetering en riolering f 130.000, voor recon structie klinkerstraten f 63.000. voor de riolering Zandslootkade f 225.000 en voor de bouw van schuurtjes en garages in Bijdorp f 100.500. De heer Verschoor (prot. chr.) vroeg nadere inlichtingen over het IJMUIDEN Vanuit de visserij in de Ierse Zee bereikten slechts weinig berichten de wal. Men kreeg de in druk dat een groot aantal vaartuigen de activiteiten heeft verlegd naar de zogenaamde Donald Duckbaai. Over dc resultaten was nog niets bekend. De loggers en kotters trachtten er on der de Nederlandse kust nog wat van te maken maar het viel niet mee. Vrijdagmorgen scheen een mild zonne tje maar het weer was niet zo best als de gouden stralen zouden doen ver moeden. Een van de schippers drukte het aldus uit: „Een blinkertje, een stin- kertje". De spanvissers hadden er heel graag weer op uitgegaan na dc goede haringvangsten in de nacht van woensdag op donderdag. Voor hen waren dc omstandigheden echter te bar. De schepen die wel in actie kwamen vingen betrekkelijk wei nig schol, tong, gul en wijting. Hierte genover stond een zeer goede kwali teit. De treilers in de Noord konden ook nog niet op dreef komen. Het weer werd gaandeweg wat beter maar van een voortdurende activiteit was geen sprake. Dat was jammer want de trekken die men kon doen leverden mooie hoeveelheden schelvis en ook tamelijk grote makreel op. Andere vis trof men vrijwel niet aan. Soms be machtigde men een paar mandjes kool- vis maar dat mocht beslist geen naam hebben evenals de buit aan kabel, jauw. gul en wijting. WAT ER WAS Aan de IJmuider markt verschenen 20 vaartuigen. Zij zorgden voor een aanvoer van 2855 kisten vis, waarvan 960 kisten schelvis, 140 kisten radio, 175 kleine kisten radio. 60 kisten wij ting, 250 kisten gul en kabeljauw, 60 kisten kleine gul, 140 kisten koolvis, 50 kisten haai. 60 kisten makreel, 820 kisten schol, 15 kisten tarbot, 180 kisten diversen, 15 stuks stijve kabel jauw en 6000 kilo tong. Verder wsiren er 540 kleine kisten makreel en 250 kleine kisten haring. Voor de tong 1 kon een oplevende belangstelling worden geconstateerd. Op de eerste afslag had men voor een kilo f7.67 over. Later ebde de interes se wat weg maar onder de f6.41 kon men niet terecht. Dc grootmiddel moest wat terug. Op de eerste ronde betaalde men £4.97 op de laatste f4.59. He* verschil tussen start en finish was voor de kleinmiddel bijzonder groot. Eerst mijnde men op f6.14 later op f 4.98. Ook de vraag naar de slips ging gaande de markt sterk achteruit: van f6.92 naar £5.47. De schol was zeer goed in trek. De grote en de grootmiddel haalden een top van £82 en lieten zich niet onder de f75 ver- I dringen. De kleinmiddel en de schol volgden met een notering van £78 tot f68 goed. Alleen de tweetjes lieten het afweten door na een goede inzet van vijftig gulden niet verder te ko men dan f 15. De haring bereikte een mooie top van f 34.80 en sloot de markt op dertig gulden. Toch zat er. voor de handel door de geringe aanvoer niet veel in. De makreel was aanzienlijk goedko per. Voor de goede kwaliteit wenste men niet meer te betalen dan f 28. De mindere soort ging voor f 13 van de De kleinere schelvissoorten moest een stuk terug. Op de laatste afslag kon men een kist braad voor f 17 ko pen. Op de eerste rondgang kon men voor f26 aan z'n trekken komen. Dp pennen deden het met een notering van f 25 tot f 20 nauwelijks beter. Ook ditmaal was de dichte wijting aanzien lijk duurder dan de gestripte. Laatst genoemde soort was over het alge meen klein van stuk. De dichte exem plaren waren heel wat beter uit de kluiten gewassen en bereikten een mooie koers van f 43 tot f 40. De gestripte wijting moest tevreden zijn met een notering van f 40 tot f 17. SLEEP Vrijdagmorgen sleepte de kotter KW 142 de vleetlogger SCH 40 Castor de IJmuider Vissershaven binnen. Het Scheveningse vaartuig was na een reis van bijna een maand in de omgeving van Borkum voor anker gegaan. De bemanning voor een belangrijk deel Katwijkers had geen proviand en drinkwater meer aan boord. Men had ook moeilijkheden met de voortstuwing zodat men maar al te graag de hulp van de kotter accepteer de. De Castor werd afgemeerd aan de Zuidzijde. Een scheepstimmerman ont fermde zich over de vermoeide vissers en voorzag hen van eten en drinken. De lange reis leverde slechts 150 kan tjes haring op. IN SCHEVENINGEN. In Scheveningen werden aange voerd 50 kisten wijting, 150 kisten gul en kabeljauw. 650 kisten schol en 4000 kilo tong. Kooiplan. De voorzitter antwoordde, dat er talrijke besprekingen zijn ge voerd en dat het eindstadium van een nieuw plan voor de grondkosten in het zicht is. Over het woning bouwplan 1968 kon hij nog niet* naders zeggen, maar hij rekende er op binnenkort met voorstellen t® kunnen komen. Vervolgens werd een voorstel aangenomen bij de in 1961 gebouw de woningen in „Bijdorp" 16 schuur tjes te bouwen daar de ingebouwde schuurtjes niet hebben voldaan. Deze zullen ongeveer f 2000 per stuk kosten, wat een huurverhoging van f 3,40 per week met zich zal mee brengen. Verder zullen in het plan-Bijdorp 26 autoboxen worden gebouwd. Kos ten f 8.580, huurprijs f 27.50 Der maand. Bij de bespreking over de ver andering verkeersmaatregelen zei de voorzitter dat één en ander met deskundigen nader bezien is. Aan de bezwaren van de heer Boertjes kon worden tegemoet gekomen, straat van de Julianalaan uit niet Belangrijk is ook dat de Hoofd- meer kan worden overgestoken. De heren Janmaat (kvp) en v. d. Fange vroegen waarom de verkeers- commissie ad hoe niet was ingescha keld. De voorzitter zei dat dit was i.v.m. de snelle beslissing die moest worden genomen. Het ligt in de be doeling een vaste verkeerscommis- sie in het leven te roepen. Naar aanleiding van een vraag van de heer v. d. Fange over het beruchte kruispunt Parklaan/Pro vinciale weg, zei de voorzitter, dat volgend jaar een reconstructie is te verwachten en dat het niet mogelijk is tijdelijke maatregelen te treffen. Motel Bij het bestemmingsplan 1967 (herziening) kwam de motelbouw ter sprake. De voorzitter zei dat een bouwvergunning moet worden ver leend nu de Kroon de heer Valk in het gelijk heeft gesteld. De bouw kan niet worden tegegehouden. De heer Janmaat zei dat n.a.v. de brief van enkele horecabelangheb- benden de zaak uitvoerig in de kvp- fractie was besproken. Ook met de heer Valk was contact geweest. Deze had verzekerd dat het motel uit sluitend was bestemd voor passan ten van Rijksweg 4 en niet bestemd voor bruiloften en partijen. De heer Verschoor zei dat men zich niet te benauwd moest maken. De belangen van Sassenheim worden niet geschaad. De naam Sassenhpim zal meer bekendheid krijgen, wat alleen maar voordelen kan inhouden. De voorzitter zei, dat realisering van het motel een stimulans tot be zoek aan de gemeente kan zijn. Vervolgens ging de raad in principe akkoord woningwet woningen die daarvoor in aan merking komen, te verkopen aan bewoners met een inko mensgrens tot f 20.000. Voor na oorlogse wonnigen kan men voor subsidie in aanmerking komen. Tevens is een gemeente garantie mogelijk. De verhuur van volkstuintjes in het plan Wasbeek zal f 1.50 per roe gaan kosten per jaar- Bij de rondvraag vroeg de heer v. d. Fange of een tijdelijke verbe tering van het voetbaltrainingsveld niet mogelijk is, wat de voorzitter ontkennend beantwoordde. De heer Janmaat vroeg naar de verlichting van het Ter Leedepark, waarop de voorzitter antwoordde dat deze zaak in onderzoek is. Ongecorrigeerd HILLEGOM Gisteravond gaf het hervormd kinderkoor Hosanna zijn eerste uitvoering. Mevrouw De Gier-Visser heeft haar vijftig jon gens en meièjes tot prestaties op niveau weten te brengen. Het werd een prachtige avond. Mevrouw Self jager dankte de dirigente namens de ouders voor het vele werk. dat zij geheel belangeloos verricht. Zij schonk mevrouw De Gier een bloemstuk. Ds. Bronsgeest overhandigde namens de hervorm de kerkeraad een platenbon ZONWERINGSBEDRIJF - DEKKLEDEN FABRIEK Oudshoorn-van Egmond STELLENDAM In de visserij haven van Stellendam is gisteravond een dok aangekomen, dat door de firma Maaskant is aangekocht en op een werf te Bolnes is gerestau reerd. Het dok is bestemd voor re paraties aan de ongeveer zeventig kotters tellende vissersvloot van Stellendam, Ouddorp en Goede reede. Vrijdagmorgen vertrók het dok uit Bolnes, getrokken door de sleep boot Broedertrouw 10. Het cbók heeft een voorlopige ligplaats gekre gen aan een steiger in de visserij- haven. In de naaste toekomst zal rijkswaterstaat voor een eigen haven zorgen. Geen gekozen minister-president KATWIJK AAN DEN RIJN De heer I. Efferink uit Katwijk aan Zee sprak in een ledenvergadering van de AR kiesvereniging over het onder werp „Functionering der democra tie." Wanneer we de verschillende vor men van regeren bezien, moeten we zeggen, dat de vrijheid van de bur ger het meest wordt gediend in het stelsel dat in ons land bestaat. Het is nodig, aldus de spreker, dat iedere onderdaan gebruik maakt van zijn recht, vrij te zijn bij het kiezen. De voorkeur voor sommigen om de minister-president door het volk te laten kiezen, moet worden ontraden omdat dit ons huidige stelsel zal gaan aantasten. Het koningschap en ook de Raad van State zou het recht worden ontnomen om bepaalde besluiten te nemen. Ook was de spre ker geen voorstander van het invoe ren van het districtenstelsel, waar door kleine groeperingen uitgesloten zouden worden. Samenwerking in federatief ver band, onder, aanbieding van een geza menlijk verkiezingsprogram, behoeft niet te betekenen, dat de partijen- hun beginselprogramma's zouden moeten wijzigen. De spreker werd ingeleid door de voorzitter, de heer H. van Leeuwen. Een fijn stukje kaas in huis met de feestdagen? „DE LANDBOUWER" Kaas en wijn passen uütstekend bij elkaar komen zelfs pas geheel tot hun rechit in eikaars gezelschap!! Voorstraat 36 - Katwijk - Tel. 2136. Bridgeclub De Brug KATWIJK AAN DEN RIJN In hotel „De Roskam" speelde de bridge club ..De Brug" de vierde drive in de onderlinge competitie. De stand is thans als volgt: groep A: 1 J. de Jong D. van der Plas 438 pnt; 2 B. de BruijnJ. Hissink 429: 3 mevrouw M. ParlevlietK. Beudeker 412: 4 M. D. Hage—W. Klos 406 5 S. Visser—C. Duijndam 401; 6 mevrouw T. van der Spekmevrouw L. van der Hoogen 391: 7 mevrouw N. den Duik—me vrouw N. de Lange 356; 8 J. van Rhijn W. Agema 352; 9 A. Poot—A. de Ruiter 349; 10 J. ParlevlietTh. van Schie 306. Groep B: 1 D. Parlevliet mejuffrouw R. de Best 409; 2 A. den Hoed—C. den Duik 402; 3 mevrouw C. den Hoedmevrouw J. de Bruijn 379; 4 de heer en mevrouw A. de Lange 372; 5 J. van Leeuwen—me vrouw M. van der Valk 362; 6. de heer en mevrouw M. Schoneveld 358; 7 J. BooiP. Kunze 338; 8 M. Mikme vrouw M. van.den Anker 333; 9 N. ParlevlietJ. Pluimgraaff 330; 10 J. VreeburgB. Bouhuijs 317. Groep C: 1 de heer en mevrouw P. de Haas 306; 2 W. C. van Beelen—C. Wasse naar 300; 3 L. A. Kreft—A. Luijten 293; 4 J. van Rijn—M. van Duijven- voorde 290; 5 M. van den Anker—P Parlevliet 285; 6 J. Sijpesteijn—mejuf frouw L. van Bergen en Henegouwen 282: 7 mejuffrouw M. Pluimgraaff C. Ouwehand 280; 8 W. Schoneveld— J. de Best 259. Groep C: 1 mevrouw T. Parlevliet—mejuffrouw J. Kruger 230; 2 D. de Jong—P. Oudshoorn 212; 3 W. van 't Hoff—mejuffrouw Rem- melszwaal 207; 4 de heer en mevrouw A. Hoekstra 202; 5 L. Imthorn— mejuffrouw J. van der Marei 172: 6 de heer en mevr. Van den Eijkel 129. Hoog en laag water te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Zondag hoog water 5.08 en 17.21 uur; laag water 1.12 en 13.18 uur. Maandag: ,hoog water 5.41 en 17.53 uur; laag water 1.39 en 13.45 uur. KATWIJK AAN ZEE De heer Kleine Haneveld spreekt maandag avond om 8 uur in de UNI-zaal voor de Vrije Evangelische Bijbelkring over „De dienst van de heiliae apostel Paulus". (Advertentie)' Voor Centrale Verwarming Grimbergen Noordermeer Vliet N.Z. 19-20 - Rijnsburg

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 9