OKT. CHEPEN Slecht zeilweer op Na-Braassem Ivens Sr. bedreigt Cees Varkevisser Uitblinker Azier kon Leiden niet redden VERRASSENDE ZEGE VAN GWS OP SPIRIT: 3-2 Verzwakt Blokkeer won moeiteloos van ON: 3-0 Visser ij nieuws bij de VLEET ALASKA WASAUTOMAAT NL 701 f 798,- ZIJ DIE DEZE WEEK ABONNEE HOE DE1 NIEUWE LEIDSE COURANT MAANDAG 2 OKTOBER Wfff ROELOFARENDSVEEN Onder ongunstige weersomstandigheden zijn zaterdag de zeilwedstrijden voor de „Na-Braassem" gehouden. De deelnemers hadden te kampen met een harde wind. die velen voor tijdig de strijd deed staken. In en kele nummers moest de race zelfs in zijn geheel worden geschrapt. De uitslagen luiden: Flying Dutch man: 1. Gimpel jr. en hoofdprijs. 16 m2 streepklas: 1. Bisschop. 2. Bakker, hoofdprijs: Bisschop; vrij heidsklas: 1. Zitman. 2. Spaargaren, hoofdprijs: Zitman; valkenklas: 1 v. d. Baumen, 2. Van Buren, hoofd prijs: v. d. Baumen. Regenboogklas: 1. Bakker. 2. Kist hoofdprijs: Bakker; Pampusklas 1. Rote, 2. De Wit, hoofdprijs: Rote. 12-voetsjollen: 1. Ten Berg. 2. Van Asselt, hoofdprijs: Ten Berg; Finn- jollenklas: 1. Beek, 2. Brandt, hoofd prijs: Binkhorst; Soloklas: 1. v. d Elshout. 2. Behrend, hoofdprijs: Behrend. OK-jollen: 1. Lachotzki en hoofd prijs; Vaurienklas: 1. Segaar, 2. v. d. Wal. hoofdprijs: v. d. Wal; Jeugd- klas: 1. Heerema (ook hoofdprijs) en 2. De Vlaming; Flying Junior: 1. Heineke (en hoofdprijs), 2. Siepman v. d. Berg; Sternklas: 1. Van Dussel- dorp (en hoofdprijs), 2. Metzelaar; schakelklas: 1. Overtoom (en hoofd prijs), 2. Leenaars: Scow Tempoklas: 1. Sebregts, 2. Pekela, hoofdprijs: Sebregts; Spankerklas: 1. Hiemstra. 2. Rijsdijk. Om ZuidhoUandse damtitel DEN HAAG Vrijdag en za terdag zyn weer twee ronden ge speeld van het toernooi om het persoonlijk damkampioenschap van Zuid-Holland en twee keer is daarbij leider Varkevisser in ernstig gevaar geweest. Dat hij nog de ongedeelde eerste plaats inneemt dankt hij in feite aan de Dordtenaar Van Vloten, die door bijtijds naar een klassiek spel- genre over te gaan een puntenver deling met Ivens senior bewerk stelligde. De Hagenaar is nu een punt achter op Varkevisser. Gor dijn en Weerheijm delen broeder lijk de derde plaats. Van de Weteringh, die later ook met Gordijn remise zou spelen, bracht Varkevisser op de rand van de nederlaag. Het had hem echter te veel tijd gekost, zodat het hem niet gelukte feilloos af te werken en de Katwijker kon ontsnappen. Terwijl de agressief spelende Ivens met een verbluffend gemak Var. der Wouden onder de voet liep, kwam Varkevisser door een achter gebleven ontwikkeling van zijn lin kervleugel wederom in gevaar te gen debutant Van Zuijlen. Onder toe toeschouwers ont stond opwinding omdat zij meen den dat Van Zuijlen tot twee keer toe de winnende zet had ver zuimd. Als zo vaak bleek dat de stuurlui aan de wal ongelijk had den, wat de spelers aantoonden nadat de partij remise was ge lopen. Titelhouder Weerheijm bleef met een zege (op het nippertje) over Van Zuijlen en een moeizame re mise met Kain in de running. KOSTBARE PIKTE* Kostbare punten veroverde Gor dijn op zijn rivaal Van der Staaij. Een interessante partij, die helaas vlekjes vertoonde. In het midden spel zagen beiden een eenvoudige damzet over het hoofd, die Van der Staaij de winst had kunnen brengen. Het eindspel werd door Van der Staaij zwak afgewikkeld, waar de Rijswijker goed van Drofi- teerde. Zó kwaad was Van der Staaij op zichzelf om zijn gemiste kansen dat hij zaterdag de Noordwijker Van der Wiel resoluut van het bord veegde. De jonge Rotterdammer Sally dp Jong was ziek. zodat Van Vloten on Van der Wiel elk eenmaal tot w«r keloosheid gedoemd waren. Op de situatie bovenaan de ranglijst was dit echter zonder invloed. V1TSLAGEK De volledige resultaten luiden; 5e ronde: C. Varkevisser-J. v. d. Weteringh 11; D. v. d. Staaij-F. Gordijn 02; A, Bizot-H. J. v. d Wouden 02; S. de Jong-G. v. d. Wiel uitg.; J. Burggraaff-L. P. Kain 02; G. v. Zuijlen-J. C. Weer heijm 02; F. B. v. Vloten-A. J. Ivens 11. 6e ronde: Weerheijm-Kain 11: Ivens-Van der Wouden 20; Van der Wiel-Van der Staaij 02; De Velocitas in slotfase nog op 4-3 zege LEIDERDORP Velocitas heeft weliswaar gewonnen van de reser ves van het Haagse De Ijsvogels, maar het ging in Leiderdorp bepaald niet van een leien dakje. De Leider- dorpse formatie speelde nota bene met een dame te weinig, terwijl de harde wind goed spel verhinderde. De enthousiaste Leiderdorpers gin gen overigens overtuigend van start en kwamen door Rik Rietveld en Niek de Wolf al snel op 20. Toch waren de aanvallen van de Hage naars niet van gevaar ontbloot en het was dan ook stellig verdiend toen Tiny Iindeijer en Jan v. d. Vijver de score in evenwicht brach ten 22 Na de hervatting was er een ge- lijkopgaande wedstrijd te zien, waarin De Ijsvogels zelfs op 2—3 kwam door Paul van Eyk na een lopertje. Velocitas raakte door deze achterstand geïnspireerd en eerst was het Lyda Krassewburg die Velo citas naast de Hagenaars bracht, waarna Adrie de Wolf-v. d. Ende uiteindelijk voor de toch wel ver diende overwinning zorgde. Jong-Van Vloten uitg.; Varkevis- ser-Van Zuijlen 11; Van de We- teringh-Gordijn 11Bizot-Burg- graaff 20. De stand is nu: Varkevisser 10; Ivens 9; Gordijn en Weerheijm 8; Van der Staaij en Van de Wete ringh 7; Bizot 6; Van Vloten 5 uit 5; Kain 5; Van Zuijlen 4; De Jong 3 uit 4; Van der Wiel 3 uit 5; Van der Wouden 3: Burggraaff 2. ZES KOPLOPERS In het toernooi om de jeugdtitel heeft een zestal deelnemers zich dui delijk van de overigen afgeschei den. Van Beek, die niet meer kwam opdagen, is uit de strijd genomen. De uitslagen. 4e ronde: J. Kok-M. Nederlof 11; A. te Lindert-A. A. de Koning 11; H. L. Simons jr.-L. Staallekker 1J Th. G. v. Wissen-R. Kromhout 0—2 A. Huët-F. Hermsen 20; P. R. Poot was vrij. Het dominerende zestal beslaat uit: Huët, Kok en Simons 6: Neder lof, Poot en Staallekker 5 (uit slechts 3 wedstr.). VERDIENDE ZEGE VAN SFOIF -tl- P. J. Zwart is zaterdag let terlek aan lager wal geraakt. Zyn Stern werd een prooi van wind en golven. Het was een „Na-Braassem" by windkracht SASSENHEIM In een zeer aan trekkelijke en bijzonder enerverende wedstrijd tussen GWS en SPIRIT hebben de toeschouwers alles gekre gen wat een goede voetbalwedstrijd te bieden heeft: spanning, sensatie en teleurstelling. In het begin van de wedstrijd nam Spirit het initia tief dat meteen resulteerde in een aantal hoekschoppen. Na ongeveer vijf min. beging een der achter- hoedespclers van GWS een overtre ding. de vrije trap werd ineens door middenvoor Van der Poel in de lin kerbovenhoek geschoten (01). In deze periode speelde Spirit veel beter dan tegenstander GWS. Na on geveer 15 min beging Koppert een overtreding binnen de bruchte lij nen: strafschop. Van der Poel scoor de beheerst (0—2). Tot de rust bleef Spirit het best van het spel behou den doch gescoord werd er niet HERBOREN Na de thee kregen we een herbo ren GWS te zien en na zeven min. leverde dat een doelpunt op, een hoekschop van Morits werd door Van der Mey in gekopt (1—2). Twee minuten later echter beging Koppert weer een overtreding en wederom was het een strafschop. Van der Poel mistte echter... Een bijzonder mooie solo van Kop- pe hij passeerde drie man le verde de gelijkmaker op. Hij gaf de bal op tijd af aan van der Mey en deze schoot fraai raak (22). GWS bleef aandringen en dat leverde vijf minuten later weer' een doelpunt op. Deze treffer werd evenwel door de goed leidende scheidsrechter Bos te recht afgekeurd. Het mooiste doelpunt werd in de 30e min door Ter Beek gescoord. Uit de achterhoede werd de bal naar voren geplaatst waar Ter Beek van 30 meter keihard langs doelman Kool schoot (3—2) En met deze stand kwam ook het einde van deze zeer sportieve wedstrijd. OUDE WETERING Tot ver in de tweede helft heeft Leiden uitzicht gehad op een gelijkspel tegen een sterker SVOW. Toen tien minuten voor tijd Van de Wetering echter SVOW op winst schoot, was het met de tegenstand van de Lcidenaren ge daan. Vooral voor de uitblinkende keeper Azier was het teleurstellend om met een nederlaag naar huis tc gaan. Beide ploegen startten overdonde rend maar na enige wederzijdse aan- valspogingen, doofde het vuur. te meer daar de stormachtige wind te veel vat op het spel kreeg. Langza merhand kon SVOW wat sterker worden en werd het Leiden-doel ve le malen onder vuur genomen. Maar met veel bravour wist Kee- T ANDSKAMPIOEN Blo fikeer begon de competitie al J op zeer gemakkelijke ivijze met een uitwedstrijd te gen Oranje Nassau, Deze Groninger ploegtot voor en kele seizoenen een ploeg waarmede ook de allersterk- sten geducht rekening moesten houdenis nu afgezakt tot een directe degradatiekandidaat. Blokkeer trad aan zonder Kooien en Brouwerdie beiden de nationale trai ning bezochten. In plaats van dit duo speelden mee fel le Hooglandna een afwezigheid van enkele jaren weer bij zijn oude ploeg teruggekeerden Jaap Broersmadie van De Kangoeroes naar Blokkeer kicam. Van de wedstryd valt vrijwel niets te vertellen. Blokkeer was vanaf het eerste fluitsignaal op permachtig en won zoals het wil de. De kans om alle tijdens de training ingestudeerde aanvalsva- riaties in de praktijk uit te voeren, werd uiteraard dankbaar aange grepen, en met succes. Uiteinde lijk werd het 03. 415. 815 en 9—15. Libanon ondervond van US veel meer tegenstand dan wij hadden verwacht. Eerst in de vijfde set kon Libanon de zege veilig stellen. Voor US toch wel een hoopgevend resul taat.. By de dames debuteerde Valbovol zeer goed, het overwon, in Amster dam spelend, het sterke Armada met vrij duidelijk verschil. Ook het Eindhovense Karanoi debuteerde. Deze ploeg bracht het niet tot een zege maar het verloor zeer eervol van SOS. Kweekschool, dat vorige week zo verrassend van Boemerang won. verloor nu op al even verras sende wijze van Achilles. Rapid ten slotte overklaste PSV. VERRASSINGEN De hoofdklas begon met twee wed strijden bij de heren, die beide een niet verwacht resultaat opleverden. Ln Leiden begon De Kangeroes uit stekend door het sterke Sigi te be dwingen. Nóg meer verrassend is de nederlaag, die Juliana in eigen zaal door debutant Zaanstreek '65 werd toegebracht. -3,US—Libanon 2—3. Dam per Azier zijn doel voor doorboring te behoeden. Na 25 minuten spelen kreeg SVOW eindelijk waar het ge zien het spel recht op had. Co van Heek nam het leer kundig op de wreef en het was 10. Nauwelijks twee minuten later was de stand weer in evenwicht toen J. Menijn een dekkingsfout van Pecht afstrafte en onhoudbaar langs keeper Steenwijk schoot (1—1). HARD SPEL Door het slechte weer had de con ditie van de spelers danig geleden en het spel werd hierdoor belangrijk minder. Bovendien moest wegens te hard spel van beide kanten diverse malen worden onderbroken. Een ge volg van dit harde spel was dat aan voerder Lip van SVOW met een bles sure het veld moest verlaten. Iedereen had zich al min of meer met een „onbeslist" verzoend toen Pecht zijn fout van de eerste helft goed maakte. Even over de midden lijn mocht hij een vrije schop ne men. Dat deed hij zo goed dat de bal op het hoofd van Van der Wetering kwam. Tegen diens kopbal had Azier geen verweer. Toen enkele minuten daarna Bor- gers voor 31 zorgde was er aan alle onzekerheid een einde gekomen. Een verdiende overwinning voor SVOW, behaald in een verdienstelijk door de heer Colijn geleide wedstrijd. school 3—1, SOS—Kara Sigi 3-2, Juli; Hoofdklas Zuid, heren: Sarto—AMVJ/ RLVC 0—3, RHBS—PSV 0—3, Bcrmi—VJC 3—0, Rapid—Were Dl 3—0, Bekkerveld— 2—3,^ VCT—Lyceum 3—2, Overgangsklas X, heren: Cito 2—Valbo vol 2 3—0, Vios—Cito 2 1—3, Olympia— MVS 0—3, Shot—Spirit 3—1, SVV—O '62 3—0, SOS 2—Valbovol 2 1—3. Dames: Cito 2—Valbovol2 3—2, SOS 2—DOS 0—3, Ath lon—Jong Pendrecht 0—3, Jodan Boys—Be Fair 1—3. MVC—Libanon 3—0. U MUIDEN De haring speelde de afgelopen week in de IJmuider visallen een overheersende rol. Men bereikte een produktie van 14.000 grote en 8000 kleine kisten. Een groot deel van deze zilveren stroom kwam voor rekening van de spanvissers, die voor al in het midden van de week grote hoeveelheden buitmaakten. Woensdag leidde dit tot een sterke teruggang in de prijzen. Op de laatste afslag kon men toen voor 14,terecht maar op de andere dagen bleef de koers stevig overeind. Voor de combinaties zaten er dan ook beste besommingen in. Ook de treilers wisten redelijke uitkom sten te bereiken, niet het minst door de nog altijd sterke vraag naar het gezouten produkt. De makreel was niet zo best ver tegenwoordigd. De havenarbeiders losten 1800 grote en 2600 kleine kisten. De laatste dagen zijn goede berichten binnengekomen van de schepen, die aan de zuidkant achter de makreel aanzitten. Misschien krijgt men in de komende week meer te verwerken. De prijzen voor deze vissoort waren aan grote schommelingen onderhevig. Dinsdag betaalde men niet meer dan ƒ22,Op de laatste afslag moest men zelfs met het minimum genoegen men. Woensdag lag de top weer ƒ43.—. Toen moest men maar tientje prijsgeven. Do beste afnemers waren weer de rokerijen en de servenfabrieken De het begin van de week minder schel vis dan men de laatste weken gewend was geraakt. Dat bleek duidelijk don derdag. Toen bestond de slechts uit 40 kisten. Gelukkig liep de visserij weer wat beter, zodat ir over een paar dagen weer meer deze vissoort toegediend zal krijgen. Overigens moeten de schepen heel wat in de ruimen hebben on redelijke uitkomst te kunnen Het prijspeil is over het algemeen niet best. Met uitzondering van donderdag lagen de koersen zeer laag. De klein- middel en de pennen waren dikwijls voor 17.te koop en daarvan kan di kachel beslist niet roken. Koolvis Uit de Noord kwam weinig koolvis. Over de hele week verdeeld telde men rond 1000 kisten Ondanks deze schaar ste mag niet van een grote belang stelling worden gesproken. Vrijdag bijvoorbeeld zakten de noteringen voor de grote zwarte soort tot gulden. Ook de kleinere exemplaren mochten zich niet al te zeer in de be langstelling van de handel verheugen. Betaalde mèn donderdag voor de kleine zwarte nog ƒ34.—. vrijdag niet bereid verder te gaan dan ƒ21.—. Voor de af wachters was het later mogelijk zich een kist voor 15.— aan te schaffen. Door de niet zo beste vangsten de kustvissers aan kleine gul was totaal voor de gul en de kabeljauw minder dan de laatste tijd in de boeken van het Staatsvissershavenbedrijf werd geschreven. Men haalde niet 2500 kisten, waarbij in aanmerking moet worden genomen dat de kabel jauw een zeer bescheiden positie in- Woensdag mocht men met een hoog ste bod van ƒ130,— voor de middel kabeljauw nog niet mopperen. Vrij dag had men hiervoor niet dan 98,Dit toch al lage peil zakte VERZENDING ZEEPOST DEN HAAG - Met de volgende Argentinië: ms Rlo Corrientes 1/10, mi Cap Palmas 6/10; Australië: ss Maasdarr B Gaasterland 4/10; Ca- Cd 4/10; Indonesië: iya, Oeganda: ms Tanga 1/10 msTanga 1/10; Ned. Antillen sses 3 10; Nieuw-Zeeland; m: ,2,2"j'J11 ems Oranji De Kangeroes—US 3—1. rlka: ms Atlantic Span 4/10, rican Rover 6/10; Z.-Afrika (Rer Z-W-Afrika: ms Oldekerk 4/10. Inlichtingen betreffende de illngsdata van postpakketten g Volautomatische trom melwasmachine met cen trifuge werking. 1 Knops bediening. Keuze uit 11 programma's 5 spoelgangen. Automatische inspoeling van het wasmiddel op de juiste momenten. Door middel van de cen- trifugetoets kan het cen trifugeren worden in- of uitgeschakeld. S. v. WEESEL en Zn Hogewoerd 112 Telefoon 20354 Leiden. Zeg het aan wie U op de bon wilt zetten (De bon staat elders in deze krant) nog tot 64,—. De kleine gul zat steeds in de verkeerde hoek. Steevast be landde de koers op het minimum van 17.— Wijting De wijting bereikte met een totaal van ongeveer 2000 kisten de gebruike lijke produktie. Het grootste gedeelte werd in gestripte toestand aange voerd. Deze moeite van de vissers werd niet helemaal beloond. Woensdag leek met een top van ƒ33,.een ver betering in te treden. Dit was slechts schijn want weldra zat er niet meer in dan 17,Deze laatste koers moest bijna elke dag worden genoteerd. De loggers en kotters tekehden voor een aanvoer van 4500 kisten schol.. De prijzen waren allerminst vast. Don derdag eisten de kleinmiddel en de schol 1 een hoogste notering op van 51.Donderdag was de slotkoers ƒ31,Zo'n verschil van twintig gulden scheelt heel veel op een be somming. De schol 2 kwam in het stuk niet voor. Woensdag bereikte men met een laagste notering van ƒ16.— een dieptepunt. De loggers en kotters zorgden ook voor 105.000 kilo tong, een totaal dat niet veel verschilde van dat van de laatste weken. De grootmiddel was niet erg in teL Vrijdag kon men op de laatste afslag een kilo voor 2,39 koDen. Ook op de andere dagen be vond het peil zich meestal onder de drie gulden. De kleinmiddel weerde zich beter. Pas vrijdag passeerde deze soort de drie gulden-grens, zij het slechts twee cent. De kleinere soorten bleven beter overeind. De beginkoers lag steeds boven de vier gulden. Het laagste bod hing gemiddeld genomen tussen de drie en vier gulden in. Vandaag aan de markt Vandaag meldden zich aan de IJmui der markt onder meer de KW 144 Cornelis den Duik met. 500 kisten, waarvan 40 schelvis, 10 kabeljauw. 410 makreel en 40 haring plus 590 kisten diversen, de KW 159 Marian Ellen met 725 kisten makreel en 500 kleine kisten makreel, de KW 190 Marga- retha Christina met 121 kisten, waar van 1 tarbot, 10 tong, 45 schol en 65 diversen, de KW 12 Aridré met 200 kisten haring, de WR 25 OOko Bosker met 280 kisten haring, de KW 88 Vrouw Immetje met 187 kisten, waarvan 3 tarbot. 11 tong. 70 schol, 60 kabeljauw. 40 wijting en 3 diversen. De IJM 54 Swift met 136 kisten, waarvan 3 tarbot. 13 tong, 45 schol, 50 kabeljauw en 25 diversen plus 52 kleine kisten schol, de KW 136 Urania met 150 kisten, waarvan 1 tabot, 35 schol, 15 babel- jauw, 2 makreel. 2 haring, 100 wijting en 3 diversen plus 50 stuks stijve kabeljauw, de KW 213 aJna met 78 kisten, waarvan 3 tarbot, 25 tong. 35 schol en 15 diversen, de KW 134 Dirk Taat met 200 kisten, waarvan 1 tong, 15 schol, 75 schelvis, 90 kabeljauw. 15 wijting en 5 diversen plus 289 stuks stijve kabeljauw, de KW 185 Tokio met 100 kisten, waarvan 35 schol, 25 ka beljauw, 40 wijting en 275 stuks stijve kabeljauw, de KW 145 Anna Lydia met 84 kisten, waarvan 3 tarbot. 36 tong. 40 schol. 5 wijting en 5 diversen, de VL 105 Elisabeth met 315 kisten, waarvan 300 makreel en 15 diversen plus 702 kleine kisten makreel en 18 stuks stijve kabeljauw en de IJM 36 Kemphaan met 1060 kisten, 595 kleine kisten diversen plus 40 stuks stijve kabeljauw. Volgens de opgaven van de schip pers bestond de aanvoer uit rond 8000 kisten, waarvan 90 kisten tarbot, 1150 kisten tong. 2580 kisten schol, 140 kisten schelvis, 540 kisten gul en kabeljauw, 1860 kisten makreel, 560 kisten haring, 570 kisten wijting. 520 kisten diversen en 1000 stuks stijve kabeljauw. Verder vermeldden zij 954 kleine kisten haring. 900 kleine kisten makreel, 130 kisten schol. 40 kleine kisten schelvis en 30 kleine kisten wijting. VOORBURG Vrijdagmiddag heeft de heer G. Ph. Vogel, direc teur-geneesheer, afscheid genomen van het Diaconessenhuis wegens vertrek Tiaar Leiden. In de huis kamer van het zusterhuis vond een druk bezochte receptie plaats, waar gesproken werd door ds. A. Hoekert, voorzitter van het bestuur, direc teur H. A. Kuipers en dr. G. Slag boom, voorzitter van het medisch- stafbestuur van het ziekenhuis. Het bestuur bood dokter Vogel een bureaulamp en boekenbon aan. de directie overhandigde aan de afscheid nemende geneesheer-direc teur een. boekwerk. Eerder deze week hadden medewerkers van de heer Vogel een kristallen wijnkaraf aangeboden. Op de foto zuster H. Verbecke, besturend zuster van het diacones- senhuis Bronovo, die met ds. A. Nortier, president-directeur van Bronovo, dokter Vogel dank zeggen voor het vele werk dat hij en zijn echtgenote (links) verricht hebben. De heer Vogel heeft een functie aanvaard bij het Academisch zieken huis te Leiden, waar hij nauw be trokken zal zijn bij de nieuwbouw- plannen. Markt- en visserijberichten Visserij KATWIJK AAN ZEE, 2 oktober Aan de afslag: KW 202—63, KW 240—57, KW 144—480. KW 159—131 en 149 makreel, KW 171—497, IJM 209 en IJM 210—215, IJM 205 en IJM 221—16, IJM 206 en IJM 207—150, KW 167 en IJM 211—329. Prijzen: volle haring klein 118—128, groot 77,50—90, steur- haring 60.50—67.70, ijle haring 52.40—56.90, KW 137—6710, KW 200—5710,KW 172—6300, KW 191—5160, KW 193—6680, KW 63—6300. KW 128—5840, KW 136—5140, KW 134—9300( KW 186—6220, KW 145—8020, KW 108—5050. KW 146—4860, KW 148—5200, KW 159—18.840, KW 51—6420, KW 166—4520, KW 105—4200. V 74—6100, KW 178—1400, KW 94—3580, V 102—1150, KW 12 en WR 25—14.400, l 51—9160, IJM 45—3400, IJM 73—7460, WR WR 45—7400, WR I 34—1.670, SCH 69—7900, SCH 106—640, 17820, -SCH - 2512200, SCH 253—6360, 255—10.250, KW 90—9180. KW 174—6940. Prij- *8A BJ A°ng. A80^5, srm 2.85—3. IV 1.70—1.90, griet I 2.10—2.31 per 40 kg: grm schol 35—40, middel 29—37, klein 19—25, m kabeljauw 45—60, I 48—55. II 38—45, III 29—35, schar 23—25, wijting gestript 35—40; per 100 kg: gr kabeljauw 120—140; per 50 kg: verse haring 15—40, verse makreel 13.50—42. Aanvoer gezou ten haring totaal 520 kantjes. Notering per kantje: steurharing 75—78. volle haring 80 181. De SCH 35, SCH 73;~SChT i SCHEVENINGEN, 2 oktober Visserij- angevoerd: 1630 kisten /erse haring, 430 .kil en kabeljauw, 85 kiste en schol, 30 kisten c ong en tarbot, 522 kantjes haring. makreel, 150 kis- wijting, 270 kls- 16.690 kg Markten BARNEVeLD, 2 oktober Vette kal- vorcnmarkl: Aanvoer 852 handel flauw. kwal 3.50—3.75 2e kwal 3.30— 56/57 12.30—12,- ijk, Prijzen (in f per 100 an 51/52 gram 10.11—10.20. 14, 60/61 13.10—13.16, 64/65 KATWIJK AAN DEN RIJN, 30 septem ber Groenteveiling: waspeen A extra 4.50, A I 2.60—3.10, A II 2.604.40. B ex tra 2.50, B I 2.00—2.60, C I 1.40. C II 1 10 bospeen 3548, andijvie 26—29, 'bloemkool l"'- 22-44, II 15-26, 8 per bak I ROTTERDAM, 2 oktober Veer —4.25. II 3.50—3.65, III 3.21 extra 2.12—2.15, I 2.08—2.12, II 2-2.08, lil 1.95—2. stieren 4—4.60, worstkoelen 3—3.35, slachtzeugen 1.651.70, zware varkens 1.80 —1.85. Overzicht: Slachtrunderen: aanvoer korter, handel kalm, goed prijshoudend. 20. peterselie 20, bospeen 44—53. kool 18, andijvie 34—35, bloemkool 15—33, uien 150—240. waspeen 200—260. brcekpeen EILEN EN ZEILEN elhock 30 Basrah ak 30 Z Aden 30 NW Oporto Adrastus 30 Mahassar :or 1 Chittagong isteldiep 1 Sydney it jan 30 O Hongkoni Camilla 30 CurE Madrid 30 Rastanur Camerounkust 30 ZO Tem. Clatex Nederland 30 Mare caïbo nr Antwerpen Cartago 30 WZW Madclrs i pass Str Orm isis 30 bello Kcllctia 30 Purfleet Kerkedljk 30 Le Havre Kopionella 30 Kopenhagen Kalydon 30 Walvisbaai Karachi 30 NO St Helena Kermla 30 NO Mombasa Khasiella 30 ZW Flores Kossmatella 30 ZO Bermuc Krebsla 30 NO Paramaribo Lekhaven 1 Bahla Leuvelloyd 30 Z Pitcairn Mainlloyd Rotterdam >n 30 ZW Kp San Anto- Nederrohne 30 Bareel Naestiger 30 ZZW Freetown Diloma 30 NW Pert Deltadrecht 1 Seven Island I Kaapstad 30 OZO Beira Nederweser Daphnls 1 Antwerpen rlbo ZZO Bermudas Overijssel 3 der Nederlanden 30 - Parthenor. Poeldijk 1 Tamplco Prins William vd Tubman 30 vn Pascagoula nr Rotter- Serooskerk 30 Scheldelloyd 30 O Las Pal Stad Maastricht 30 ONO Tjltalcnka 30PHHfff Thurcdrecht 30 z Madelro Ulysses 30 vn Hamburg nr Antwerpen Vannoort 30 NNW Touwnsvil- Vlana 30 Pt Mlra irtoren 1 Tripoll

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 12