SHOW VAM Glascultunr van belang voor Noordwijkerhout Neemt Hoogovens Van Heijst over? Directe verbinding Den Haag-Vlietwijken SCHEEPVAARTBERICHTEN DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG Inruil Financiering Verzekering 31324 bekwame kracht Bij MAIZE 7 O U MEÜWE LEID5E C0URAX1 WOENSDAG 13 SEPTEMBER 1967 Raadsleden zijn van mening: NOORDWIJKERHOUT De raad gisteravond onder voorzitterschap van burgemeester P. M. M. van de Weij- den bijeen ter behandeling van een niet te lange agenda. De voorstellen tot verhuur van de losplaats Keukendel aan W. J. Heems kerk. van een perceel grond aan de Havenstraat aan Th. R. Vrolijk en van een perceel grond aan de Haar lem m er trekvaartweg aan J. C. Hulse- bos gingen onder de hamer door. Een diepgaande bespreking werd gewijd aan het voorstel tot afwijzing van het bezwaarschrift van de heer G. van der HuM tegen het weigeren Van een bouwvergunning. Op zyn grond wil de heer Van der Hust uit breiding geven aan de teelt van bloe- |Tien onder glas. Het uitbreidingsplan ter plaatse kerut aan de bouw van kassen een beperking toe en omdat de bestaande kas van de heer Van der Hulst eigenlijk al te veel grond in peslag neemt, moest de aangevraagde vergunning voor nog een kas wel ge weigerd worden. Ook de raad kon biet veel anders doen dan het be zwaarschrift afwijzen. Tegelijk echter Werd aan burgemeester en wethouders ëvraagd op zo kort mogelijke ter- ijn een Studie te wijden aan de mo gelijkheden die tot een wijziging van het vigererende uitbreidingsplan op het punt van kassenbouw zou kunnen Daarbij zou aandacht geschonken moeten worden aan de werkgelegen heid, die glascultuur met zich brengt; aan de belangen van de recreatie in de gemeente en aan de zorg voor de kleinere kwekers. Ook is van belang dat Noordwijkerhout op het punt van glascultuur geen oase in de woestijn De raad heeft ook in deze vergade ring kredieten voor de sportbeoefe ning gevoteerd. Voor het doen aan brengen van een lichtinstallatie op het sportpark Wassenaar werd een bijdrage verleend van ƒ2.890 en op het terrein van VVSB zal de lichtin stallatie met een bijdrage van de ge meente van 1.073,40 worden hersteld. Voor het graven van een sloot en het doen maken van een hek ter af sluiting van de toegang van het sport park Wassenaar voteerde de raad f 2.450. Op uitnodiging van de heer G. ten Braak van de Boerenpartij zal wet houder N. H. Hogervorst met hem een proefrit over de Pilarenlaan ma ken. Deze weg, waarvoor de gemeente VOORSCHOTEN Met ingang van het winterseizoen krijgen de beide Vlietwijken een directe busverbinding met 's-Gravenhage v.v. Buslijn 49 (Leiderdorp-'s-Gravenhage v.v.) gaat via de Badhuisweg naar de Einstein- laan in Vlietwijk II en wordt dan sncldienst naar Den Haag. De Vlietwijken zouden eerst wor den ontsloten van de Leidseweg bij reconstructie van de verkeerstraverse af, welk plan nog niet de goedkeuring Verkregen heeft van G.S Om het mogelijk te maken de auto bussen de Vlietwijk in te rijden, wordt thans een voorziening getroffen bij de sp' 1 -ing Leidseweg-Badhuisstraat. De monding van de Badhuisstraat zal worden verbreed tot twee rijba nen van elk 5 meter met daar'ussen een verkeersgeleider ter breedte vaD 2 50 meter. Op deze geleider zullen twee verlichte verkeerszuilen worden geplaatst. Ter weerszijden van de monding van de Badhuisstraat zal een in- er. uitvoegstrook op de Leidseweg worden aangelegd. Over ongeveer drie weken zullen de werkzaamheden zijn voltooid. Thans zijn Badhuisstraat en Vernèdepark voor alle verkeer afgesloten. Vanavonri sportnota Hedenavond om 7.30 uur zal in de raadzaal de officiële aanbieding plaats hebben van de sportnota. Na enige ja ren van voorbereiding heeft de Voor- schotense Sportraad zijn werkzaam heden beëindigd. De nota wordt met een begeleidend woord door de voor zitter van de Sportraad, de heer C. Fort^uiier, aan het college van B. en W. overhandigd. Meermalen is in de raad kritiek geuit op het lange wegblijven van deze sportnota. De Sportraad wil nu in het openbaar verantwoording van zijn werkzaamheden afleggen. geen onderhoudsplicht heeft, is toch op kosten van de gemeente van een betere fundering voorzien. Daarvoor is een bedrag van 11.000 uitgegeven. Volgens de heer Ten Braak is het weggegooid geld. De weg zit vol ga ten. Wethouder Hogervorst, die ook nog kortelings de weg bereden had, ont kende het bestaan van gaten. De weg is opgeknapt als 'landweg' en als zo danig is hij nu prima in orde. Beiden gaan nu de proef op de som nemen. Uitgemaakt moet nog worden wie zijn auto voor de proef beschikbaar stelt. De heer P. Heemskerk (VVD) vroeg of het burgemeester en wethouders bekend is. dat het pas gelegde riool in plan Guldemond lekt. Niemand bleek er iets van te weten. De heer Heemskerk wist niet te vertellen waar het legte en op welke wijze zijn 'zegsman' dit had geconstateerd Het gerucht zal op waarheid worden on derzocht. Een verzoek van de heer W. J. van den Burg om ten behoeve van woonboot-bewoner bij de gemeente Leidien te interveniëren teneinde het liggeld niet met terugwerkende kracht te verhogen, vond geen gehoor. Wanneer en hoe de begrotingen voor 1968 zullen worden behandeld, werd een punt van bespreking in de geheime vergadering. DlO-wandeltocht NOORDWIJKERHOUT Voor de elfde keer in successie organiseert de wandelsportvereniging DIO op zater dag 23 sep. haar jaarlijkse wandel tochten, die de laatste jaren als de DlO-herfstwandeltochten bekendheid hebben gekregen. Het parcours is met zorg samenge steld en voert door de Staatsbossen. Rijnlands duinen en het park Nieuw Leeuwenhorst. Inschrijving bij de heer J. den Elzen Sweensstraat 14 voor de groepen en op de adressen Prof. Aalberselaan 22 en Prof. Wenckebachstraat 9 voor de individuele wandelaars. Het vorig jaar namen ruim 1400 wandelaars aan do tochten deel Op de vijfde veiling van Sumatra-ta- bak. oogst 1967 te Bremen van 7 septem ber zijn 252 balen verkocht. Voor verscheidene partijen is ruim 30 mark per pond betaald. De omzet was bijna 16 miljoen mark. Het grootste deel is door Dëense. Nederlandse. Duitse en Britse industrie. Op 21 september is de veiling van 17.465 balen Besoeki- en Vorstenlan den-tabak. Morgen uordt de beslissing verwacht Bewindvoerders: vakbond kom praten DEN HAAG Morgenochtend zal naar men verwacht de beslissing vallen over het al dan niet voortbe staan van de N.V. J. B. van Heijst en Zn. Vanmorgen heeft Hoogovens te IJmuiden overname overwogen. Van daag valt er nog geen beslissing, om dat men diverse punten nog wil be studeren. Hoogovens vindt de ever- name (nog) een gecompliceerde zaak. en dat niet uit financieel oogpunt. Vooral vraagt men zich af, of men de Nederlandse bedrijven van Van Heijst alleen of gezamenlijk met an deren moet overnemen. „Wel zullen wij met deze zaak de grootst moge lijke spoed betrachten", zo werd ge zegd. De materialen, die door de N.V. van Heijst worden verwerkt, passen in het produktieschema van Hoogovens, zo werd meegedeeld. Ook de bewindvoerders verwachten, dat de zaak morgenochtend rond zal zyn. Zij mr. M. P. Bloemsma en dr. ir. J. G. Sohlingemann hebben de vakbondsbestuurders voor een gesprek uitgenodigd. Verwacht wordt, dat de bewindvoerders dan de stand van za ken zullen meedelen. Bovendien is het waarschijnlijk mocht er een besluit tot al of niet overnemen van het be drijf worden genomen dat morgen óók het personeel zal worden ingelicht én dat de bewindvoerders him verslag zullen uitbrengen aan de rechtbank. Geruchten Geruchten over ontslagen zijn volgens de heer D. Nederveen, districtsbestuurder van de Christelijke Metaal Bedrijfsbond, volledig uit de lucht gegrepen. „Er kan geen sprake zijn van ontslag, omdat nog niet eens vast staat of het bedrijf wordt overgenomen en door wie". Volgens de heer Nederveen zijn deze berichten ge baseerd op een oud rapport. „Degene die het bedrijf overneemt kan pas na over name beslissen of er bij Van Heijst een reorganisatie wordt toegepast of niet", zo werd gezegd. Naar wij vernemen hebben de leden van de vakbonden hun bestuurders ge vraagd hen in te lichten over de vraag waar de f 3.5 miljoen van het pensioen fonds zijn belegd. Men vraagt zich in Den Haag wel af, welk spelletje de in Brussel verblijvende nissaris van de N.V. Van Heijst, Je heer J. van Bree, in de gehele affaire speelt. Hij heeft in Brussel meegedeeld „dat om het bedrijf te redden er altijd de mogelijkheid no#, open is van finan ciële hulp van de Herstelbank Voor de crash bij Van Heijst N.V., pleegde de thans in België verblijvende heer J. P. J. van Heijst overleg met de Herstelbank over overname van het bedrijf. De Herstelbank besloot toen niet tot overname, omdat vele zaken in het bedrijf niet duidelijk konden worden gemaakt. Slotfeest van Canite Tuba LISSE Met onder meer een co cert in de Agathakerk en een open luchtfeest in het Keukenhofpark wor den vrijdag en zaterdag de feestelijk heden ter gelegenheid van het gouden jubileum van Canite Tuba besloten. Het jubileumconcert in de Agatha kerk wordt gehouden op vrijdagavond 15 september om acht uur. De toegang is gratis. Behalve door Canite Tuba wordt geconcerteerd door Arti et Re- ligioni uit Alphen aan den Rijn. Voor zaterdag 16 september ziet het programma er als volgt uit: 's middags groot openluchtfeest in het park van Kasteel de Keukenhof. Afmars vanaf het Havenplein 3.15 uur. Aankomst park Keukenhof 3 45 uur. Demonstra tie landelijke ruitervereniging S'-. Hu- bertus en de ponyclub De Poeleway uit Lisse. Optreden van een groep vendelzwaaiers uit Vught. Muziek van Canite Tuba en haar drumband. Van 4 tot 5 uur is er gelegenheid het jubilerend bestuur te feliciteren in de -o. salon van het Kasteel Keuken hof. Avonds om 8.30 uur zal een mas sale taptoe op het parkeerterrein van de Hobaho, hoek Schoolstraat-Hobaho- straat, worden gehouden De route van de deelnemende verenigingen ziet er als volgt uit: vertrek 7.45 uur vanaf het gemeentehuis, vervolgens Heere- weg, Kanaalstraat, Kapestr.. Gracht- weg langs café-rest. „De Beurs" Ho- bahostraat. Parkeerterrein. Het terrein zal hiervoor speciaal verlicht worden en bij deze taptoe zal mei bijzondere lichteffecten worden gewerkt. Een grote groep fakkeldra gers zal het geheel omtoveren tot een groots feeëriek schouwspel. De mede welkende verenigingen zijn: „Adest Musica", Sassenheim; „Trou moet Blycken". Lisse; „Hillegomse Harmo niekapel", Hillegom: „Canite Tuba", Lisse. Het geheel staat onder leiding van de heer P. Drost. Alchtba 12 ZW Freetown 12 ZW Lissabon 12 NO Domii temls 12 W las Palmas terope 12 Z Colombo i-s 12 Curacao nr Klngi ïstelborg 12 W Texel ca 12 N Texel Jdra 12 St Domingo 12 Basrah nr Me- XferwVz Goodwin^ Alpha 12 Westhinder [olakust 12 pass Do\ 'koning 12 ZO Nordva- a 12 NW Keywest Valtex Amsterdam 12 ZO St Caltejc Delfzijl 12 verw Rot- Ckar* Elndh0%en 12 N D' Chlrc Caltex Nederland 12 Emplrt Crania 12 ZO Bermudi Esso Rotterdam 13 Amuay Seumeren 12 ONO 12 ZW Durban Falcon 12 O C Cartago 12 w/ Charis 12 NO Flore Deneb 12 ONO Algiers Dutch Engineer 12 Bar Dordrecht 12 NW Destraha: Dlnteldijk 12 Hoek nr Loi den Eos 12 ONO Algiers Eemland 13 Santos Esoo Den Haag 12 NO L'Ma Engelina Broere 12 Kiel Socrates 12 ZW Beachy Hd Str Florida 12 verw Osaka Str Holland 13 verw Singapo- Silindoeng^l2) Sir °r™oe. Oues Gulf Hansa 12 ONO Oues; Gulf Hollander 12 ONO Gaasterdijk 12 New Yor Str Lagos 12 O Tai Str Torres 11 Kobt Hera 12 pass i Tunis Kenia 12 Z Freetow Kalydon 12 O Kuria Kinderdijk 12 Bre midas 12 N Burlini Lifana 12 Dover Lycaon 12 O Kaapstad "12 WZW Land' Merweborg 12 ZW Longshlps Merwehaven 12 Z Kp St Vin- Misslssippilloyd 12 ZW Moordrecht 12 W Mirand; Medon 12 NO Azoren Mydrecht 12 NO St Eust Neder Elbe 12 ONO Tahiti Kp Matapan Pacific 12 Rhodos Pallas 12 ZO Genua Parkhaven 12 Hambi Palamedes 12 NO Az Polydorus 12 NO Radja 12 W Walvisbi 12 ONO Zarjon Sigli 12 ZO Cairns Tahama 12 Duinkerken Tjikampek 12 verw Bei Tara 12 vn Hheus nr Rottor- Jtrecht 12 NW Wake eil •an Rlebeeck 12 NW Dubal 'idena 12 ZW Pt Elisabeth /list 11 WNW Kp Blanc .'iscount 12 W Hoek Volharding 12 ZW Kp Vtlla- Tweede lijst Amstclland 13 Tenerife istelstad 13 O Dutch Bengalen 14 T G 1 lalre 8 Perth Cocclnelle 13 Kp Grisner Casana 12 pass Vlissingen Diogenes 12 pass Vlissinger pass Vlissin Kylix 13 Gibraltar nr Rijeka lloyd 12 Dar es Salaam Neder Ebro 12 W S Salvador Oranjeborg 13 Texel Pendrecht 12 W S Francisco Pr Anna 13 verw Millankee Purmerend 13 Dunedin Phidias 12 Lissabon Riouw 12 W B'Ventura Reglna 13 Stralsund Themis 12 pass la Gualra Lbbergen 15 Barcelona Zaanland 13 Hamburg 1 TOT 30 WOORDEN 2.—. ELK WOORD MEER f 0,12 Voor Koeriers onder nummer wordt 35 cent extra in reke ring gebracht. Bewijsnummers (alleen op yerzoek) 25 cent. Personeel gevraagd Verpleeginrichting Zon newende Boerhaavelaan 2, •tel. 52821 vraagt verpleeg hulp. Vcrpleeginrich'.ng Zon newende. Boerhaavelaan 2 tel 52821. vraagt verpleeg hulp voor de nachtdienst. Gevr ochtend- en mld- dagbladbczorgers. Boven 14 jaar Algemeen Dagblad. Noorde:nde 30. Tel. 30131. Net meisje gevraagd, voor de huishouding mot 1 kind. Moet zelfstandig kunnen werken Overdag melden: Voorstraat 66 en na 7 uur H. v. d Anker, Burggra- vcnlaan 38. Katwijk a.d. Rijn Gevraagd hulp in de huishouding voor 5 halve dagen per week, in Oegstt- geest bij jong gezin met kind Te!. 54907. Personeel aangeboden Heer i.b.z. van praktijk- diploma boekhouden heeft enkele avonden per week beschikbaar voor het bij houden van administraties Br. onder no. 1408. bur. blad Te koop aangeboden Nylon rood grijs en groen, f 4 44 per tegel. Oude Vest 373, b e.g. briefje in de bus Een zingende kanarie, een mooie vogelkooi in div uitvoeringen en hangers. Zie onze showroom: Jan Vossesteeg 73, Den Holder, Jan Vossesteeg 73, 75, 77. Den Holder, aquaria in div. maten, lichtkappen aquariumtafels, filters, ver- warmers en thermostaten Den Holder, Jan Vossesteeg 73. 75. 77. Den Holder. hengel- sportartikelen, werphengels, werpmolens voor zeevisserij en binnenwater, schepnet ten. leefnettcn, visacten, stoeltjes, hengelsportlec- tuur. Den Holder, Jan Vosse steeg 73. 75. 77. Fantastisch is onze col lectie bureaus, wandsecre- taires en wandstijlbureaus met aanbouwmogelijkheden Bijpassende boekenkasten en rekken. Uitvoering leak of mahonie. Desgewenst naar eigen idee op elke maat. De Kastenspecialist Houth. De Burcht, Hoogl Kerkgracht 47-49, Leiden Tel. 33078- Te koop een goed onder houden kolenhaard. Grote Etna Bagdad. Prijs f 23. Br. onder no. 1410, bur. blad. Yamaha Buitenboordmo toren 4)4 pk 8 en 10 p. kop petroleum. Laag verbruik. Jachtwerf Gebr. v. d. Laan, Laan Vrouwgeestweg 10C Woubrugge Tel. 01729113. UW ZEKERHEID Dat biedt U de Ford A-l RIJNLAND. A-l.het predikaat voor geïnspecteerde, gereconditio- neerde en gegarandeerde inruilwagens. Elke A-l wagen, die door FORD RIJNLAND verkocht wordt, heeft een vaste procedure ondergaan. Vakmensen hebben Uw wagen grondig nagekeken en in perfecte staat gebracht: vervangen wat niet meer bedrijfszeker was en gerepareerd waar nodig. Daarom kan FORD A-l RIJNLAND U schriftelijk garantie geven. Dat is Uw zekerheid. VIJF MEILAAN 7 - TELEFOON 24647 - Na 18.00 uur: telefoon 070857269 w Aangeboden oliekachel, merk Interna met tank, te gen elk aannemelijk bod Hoogmadeseweg 15, Lender- Eiekr. demonstratie naai machines in koffer. Leven sein f75 f95. f125. f145 Naumann f 115 Pfaff f 125. Singer handnaadmachines f35, f45. Verkoop onder ga rantie Herenstraat 23. Tel 32027. Wat een motoren, wat een merken BMW-BSA, Du- cati, Suzuki-Yamaha, Her cules. Jawa en CZ. reeds geleverd en nog te leveren door de zaak die al zoveel jaren motoren verkoopt. Valk a.d. H. Schouw, Lel den. Tel. 25191 (post V'stn.) Te koop aangeb. een -te Beckers kolencon- vector. In zeer goede staat Hoge cap. Te.ab Timorstr 43 Leiden Gas-Kolen- en Oliehaar den Ook gebruikte haar den in goede staat. Teven? alle kachelbenodigdheden als 3lle maten pijpen, mica. glas etc. steeds voorradig HartwUk. Nieuwe Beesten markt 711- Tel. 26627. 9 Wy geven nog steeds f 25 voor uw oude stofzuiger bij aankoop van een nieuwe stofzuiger. Vloerwrijvers m 3 borstels f195 Firma Du- soswa, Turfmarkt 13. Lei den Tel 24409 Pracht zig-zagnaaimachl- ne, elektr. van f368. Modern meubel gratis. Rooyackers. naaimachinebedr. Da Costa- straat 41. Leiden Telefoon Wasserij Spronk laken- pakketservice. Lakens, slo pen en tafellakens. 6 stuks gewassen en gestreken voor 2.80. Uitsluitend brengen en halen W Singel 14. Leiden Wasserij Spronk 598. Voor de uiterst lage priis leveren wij u, na in ruil van uw oude toestel een 59 cm T V. Diverse top- merken WeBe Haarlem- merstr. 63, Leiden. Telefoon 32792. 10 Autorijlessen voor f 17,50. Vervolg- en losse lessen f6,50. Fonkelnieuwe V.W.'s Bondsautorijschool „De Centrale". Aanmeldings adressen: Leiden: Beesten markt 1. hk. Steenstraat tel. 21532. Leiden: Corelli- straat 50, tel, 22287 Katwijk aan Zee: Rijnmond 103, tel 3765. Tevens verhuur V.W.'s 1967. Erk. autohandel .Frevato' Waardkerkplein 1, Leiden, tel. 32280 'bij Herengracht I heeft steeds goede gebruik te automobielen voorradig Laag in prijs, 3 maanden garantie. Financiering met of zonder voorultbet mog Auto's en Motoren Fordrijders opgelet! Spe ciaal voor de doe het zei vers is zaterdag 's morgens ons magazijn geopend van 9.30—13.00 uur voor Fomoco onderdelen en accessoires Autom bedrijf Rijnland N-V I Vijf Meilaan 7 Leiden. Ie huur aangeboden Leiderdorp. Te huur aangeboden per 1 oktobei ruime kamer (17 m2) met Voor inlichtingen tel 23253. Te huur aangeboden vooi meisje 2 kamers zonder kookgelegenheid- per 1 okt Kamphuiizenlaan 14. Oegstgeest Te huur aang. geheel vr|je benedenwoning, 3 kaniers t serre met zonnige tuin de Zoeterwoudsesingel Leiden. Alleen voor hen een grotere woning achterlaten. Het bezit var groepskaart I strekt tot aan beveling. Brieven onder nr 1411 bur. v. d. blad. Te huur gevraagd Nette jongeman zoekt zo spoedig mogelijk in omge ving van Leiden of Oegst- gVest kamer met volledig pension. Weekends inbegre pen Br no. 1404. bur. blad Verpleegster zoek*, per 1 nov. a.s. gestoffeerde kamer met kookgelegenheid of keu- ken in Oegstgeest of Lei den. Aanb. onder no 1740 Adv. Bur. „Rijnland". Lei den. J. de Wittstraat 35 Diversen L.P.K.V. De konijnen zijn gewonnen op de nr. 512987 en 498. De konijnen zijn af te halen bij: P. Zwanenburg. Uiterstegracht 1 A, Leiden. De Sleutelkoning Haar lemmerstraat 273 wegens vakantie gesloten va t/m 25 sept. Op korte termijn is er in de administratieve sector van het Ned.-Hervormd psychiatrisch ziekenhuis HULP EN HEILen SCHAKENBOSCH te Leidschendam plaats voor een aan wie wij een prettige en afwisselende werkkring bieden. De werkzaamheden dienen accuraat verricht te worden, aangezien het de ECONOMISCHE AFDELING betreft Het bezit van een Praktijkdiploma Boekhouden (of daarvoor studerend) Is gewenst, alsmede het beschikken over kantoorervaring. Schriftelijke sollicitaties - zowel van mannelijke als van vrouwelijke candidaten - worden gaarne tegemoetgezien door de afd. Personeelszaken van het ziekenhuis, Veurse Achterweg 133, Leidschehdam. Telefoon (01761) 3931. RENAULT NEDERLAND N.V. vraagt wegens voortdurende uitbreiding eerste klas autospuiter demonstrateur Vereisten: Naast uitstekende vakkennis en leiding gevende capaciteiten is goede omgang met publiek noodzakelijk i.v.m. het geven van demonstraties bij onze dealers. Voor deze aantrekkelijke functie geldt een zeer goede salarisregeling. Leeftijd tot ca. 40 |aar. Mondelinge of schriftelijke sollicitaties te richten aan de aio Personeelszaken van Renault Nederland N.V., Wibautstraat 224, Amsterdam (O). Tel. 020- 919191, toestel 15 of 57. RENAULT NEDERLAND N.V. WIBAUTSTRAAT 224 Wij zijn expediteurs en exploiteren een moderne loods voor opslag van koopmansgoederen. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij EEN FLINKE KANTOORBEDIENDE Het betreft een veelzijdige werkkring. Wij laten onze medewerkers liefst zelfstandig werken Leeftijd tot 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht door: NEDERLANDSCH BEVRACHTINGSKANTOOR N.V. Postbus 191 Leiden. Jong a.s. echtpaar zoekt etage of enkele gestoff. ka mers met goede kookgele genheid of keuken in Oegst geest of Leiden Br. onder no 1741 Adv. Bur. ..Rijn land". Leiden. J- de Witt straat 35. 4 500 gulden beloning aan hij of zij die aan kan tonen dat de benzine van de grote merkbenzine beter is dan de benzine uit onze witte pom pen. Firma A. v. d. Pouw Kraan Zn., Station ter rein bij Haagsche Schouw. I Bezoekt wasautomattek „de Eendracht". Zoeterwoud sesingel 14B Munten ver krijgbaar van 's morgens half 8 tot 's avonds 7 uur Zater dag van half 8 tot 12 uur v.m Uw wasgoed (6 kg) gor dijnen en dekens nelder ge wassen en gelijk gecentrifu geerd in 40 min Droogkas- ten en sloommangel aanwe zig om uw was kastklaar te Feestvieren! Huurt uw stoelen, tafels, servies, glas werk, bestek, koffiemachines enz. bij Leiden's grootste en meest gespecialiseerde ver huurbedrijf de Gouden Sleu tels, Haarlemmerstraat 220. of bel 21691 en wij bezorgen alles thuis. Trouwauto's?? Bespreek de moderne 8 pers Chrysler's van H.G.T. Met wit ivoor of zwarte bruidscoupé. Dir de Jong. Alleen: Zeeman- laan 12a. Tel. 23055. Meubelhandel „Mors- poort". Ruimer keus eet- hoeken, bergmeubelen en bergkasten Wandmeubelen eigen ontwerp. Mors- strant 58. Koopt U contant? Vla- on2e consumentenorganisa tie geniet U I0<r„ KORTING in 50 winkets op kleding schoeisel, electrtsche huis houdelijke apparaten, meu belen, stoffering. textiel speelgoed. kinderartikelen gasapparaten Inlichtingen l.inkanto Postbus 158. Lei- StrUkinrlchtfng Ozon voor uw fijne was. H. Rijndijk. 34a. Telefoon 22675 WU verzorgen a) uw drukwerk tegen billijke prij zen O.a visitekaartjes, ge boortekaartjes verlovings kaartjes Prima afwerking en vlotte bediening. Druk werk Service Halpa - Haar lemmerstraat 64. Telefoon 24185. Naast Muziekhandel G. Holenk. 0 Voor ai uw verf, glas be- nang. kwasten, wezol. muur verven enz naar Verfh .De Pelikaan" Ook verhuur van olaktafels en afstoomappa reten. Pelikaanstraat 27 Lei den Tel. 25813 na kantoor uren. te! 31982 Autobezitters opgelet! Doe het zelf. Auto. spray spuitbussen verkrijgbaar in alle kleuren. Tevens leveren wij U alle bijbehorende artikelen. Fa. „De Pelikaan". Pelikaanstraat 27, Leiden. Tel. 25813 na kantooruren tel. 31982. Hy loopt weer puik met onderdelen van Struik. Dus voor al uw motor-, scooter- en bromfietsonderdelen naar T. Struik, Groenesteeg 3, 6 en 8. Telefoon 22026. Zelfstandig en verantwoordelijk werk in een prettige en moderne omgeving bieden wij de JONGEDAME die een plaats zal vinden op onze ECONOMISCHE AFDELING. Mulo- en typediploma, mogelijk ervaring als |unior-secretaresse, zijn wel gewenst. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afd. Perso neelszaken onder no. (01761) 3931. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Neder lands-Hervormd psychiatrisch ziekenhuis „HULP EN HEIL" en „SCHAKENBOSCH", Veurse Achterweg 133, Leidschendam. 1 tablet chocolade voor 39 cent en een pak mocca-biskwie voor 39 cent. bij de boodschappen. CE'YLON THEE, gebroken, 300 gram 1.— BRUINE BONEN, nieuwe oogst, kilo 1,25 KAPUCIJNERS, nieuwe oogst, kilo 0.75 GROENE ERWTEN. nieuwe oogst, kilo 0.79 PAPRIKA CHIPS, grote zak 0,59 POTATO CHIPS grote zak 0.55 ANANAS, literblik 0.91 PERZIKEN, literblik 0 98 ABRIKOZEN, literblik 0,91, SPERZIEBONEN, literblik 0.55 per doos van 12 blikken 6.— VRUCHTENWIJN, lk 0.5! vermouth literfles 1.98 MAKREEL In olie, per blik SARDINES, 3 blikjes. GROENTESOEP. 2 pakjes 0,85 KIPPESOEP. 2 pakjes 0.85 JUS D'ORANGE, Amer. 1.59 LUCIFERS, 3 pak 0.59j DOPERWTEN. fU» 1/1 blik 0.7S| APPELMOES. Ie soort per blik 0.6! SPECULAAS, pondspak 0,89 MACARONIKOEKEN, groot pak 0,89 Geconcentreerd AFWASMIDDEL. 1000 gram 1.3-' RUMBONEN, 200 gram 0.8? CHOCOLADE, 200 gr. .0,89 5 BOCK WORSTEN, per pot 0,75 RODE PORT, per fles 3.6; SHERRY, Dry pale. per fles 3T HOGEWOERD 115 TELEFOON 23226 De krant kunt u niet missen, «een da" 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 10