m i Weekagenda Gemeentecentrum in Oegstgeest zaterdag feestelijk geopend Gelukwensen en cadeaus voor de drie bouwers R.K. studentenparochie in doopsgezinde kerk Ds. Kievit: De genade van God is ruim Dokter Kruyt Koordwijk hartelijk gehuldigd Koninklijk zilver voor N. de FEcluse (SLF) Gevestigd te Leiden WIEUVE LEIDSE COURANT 3 MAANDAG 4 SEPTEMBER 1957 Maandag (4 september) Stadhuis, 7.30 uur: gemeenteraadsverga- Dinsdag (5 september) Zaal Petrakerk, Surinamestraat, 8 uur: i(d. Noord Christen-vrouwenbond, J. G. Wittpen A.dam over reddingmaatschap- ij (met film). Stadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouw fonds Ned. Gemeenten. Breestraat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur Chr. Emigratiecentrale. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met „Zo is het of zo lijkt het". SCHEVENINGEN Kurzaal. 8.15 uur: Residentie-Orkest, met Malcolm Frager, Woensdag (6 september) Pieterskerk, 7.15 tot 7.50 uur: avondge bed. Trouwkamer stadhuis, 4 tot 6 uur: spreekuur sociale raadsvrouw. SCHEVENINGEN Oude Kerk. Kei- jer straat, 8 uur: orgelconcert Sander van Marion, m.m.v. Adri van der Knaap, trompet. Donderdag (7 september) DELFT Oude Kerk, 8 uur: orgelcon cert Johan C. Lemckert. Vrijdag 8 september) Pieterskerk, 8.15 uur: orgelconcert Jo an van Dommele Arnhem), m.m.v. Bouw Lemkes en Jeanne Vos. vioolduo. DEN HAAG Kloosterkerk, 1 uur: orgelconcert Bernard Renooy. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: Residentie-Orkest, met Theo Olof, viool, Zaterdag 9 september) Schouwburg, 8 uur: Hoofdstad-Operet- I le met „Wiener Blut". L.H.J.-gebouw Levendaal 101: ope ningsfeest midden- en ouderensociëteit. DEN HAAG Schouwburg. 8.15 uur: flaagsche Comedie met „Zo is het of zo /ijkt het". DEN HAAG Diligentia. 2.15 uur: Arena met „Ploeft"; 8.15 uur: cabaret Adam en Eva. van Fiet en Frans Koster, met „Tussen tafel in bed". DEN HAAG Houtrusthallen. 8 15 uur: Limburgs Symfonie-orkest, met Mar git Schram en Rudolf Schock, „Ein Abend in Wien". Welke apotheek? Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Van Driesum, Mare 110. tel. 20406. Apotheek R van Breest Smallenburg te Leiderdorp en Apotheek Voorschoten ajn de gehele week geopend. Belangrijke telefoonnummers Voor EHD, Leiden: 20645. Voor brand weer 5 maal 3. Voor politie 5 maal 4. Films Camera (2.30, 7 en 9.15 uur): Our man Flint (14 jaar'. Lido (2.30. 7 en 9.15 uur): Fu-Manchu (14 jaar). Luxor (2.30, 7 en 9.15 uur): Finale in Berlijn (14 jaar). Rex f2.30. 7.15 en 9.15 uur): De Viking koningin (14 jaar». Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Blow-up (18 jaar). Trianon <2 en 8 uur): The sound of music (alle leeftijden). Badinrichtingen De gemeemeiuke badiorientingen zyr op de volgende tijder geopend Llndectraai lb' maandag geslote' dinsdag 9—11.15 u eu 13 30—17.15 u woensdag gesloten, donderdag 13 30 18.15 u, vrijdag 9—1) 15 ul eD 1330—18*; u.. zaterdag 8—11.15 a en '3 30—16 30 Van der Werfstraat 39 maandag er dinsdag gesloten woensdag 811J5 en 13.3017.15 u.. donderdag 8 30—11.15 13 30—18 15 u.. vrijdag 8 30—11.15 u it 1.-.30—18 45 u, zaterdag 7.30—11.15 -i 13.30—16 30 u MUSEA EN HORTUS Museum Volkenkunde. Steenstraat: op werkdagen van 10 tot 5 u., ook zaterdag zondag van 1 tot 5 uur Museum Oudheden Kapenburg: op werkdagen van 10 tot 5 u.. ook zaterdag zondag van 1 tot 5 uur Sted. museum De Lakenhal. Oude Singel: op werkdagen vaD 10 tot 5 a zondags van 1 tot 5 uur Hortus Botanicus (Rapenburg): od werkdagen van 9 tot 12 en van 2 tot a uur, kassen zaterdags en zondags ge Molenmuseuro Molen De Valk geopend dinsdag bo' en met zaterdag van 10 tot 5 utu zon dags van 1 tot 5 uur. Maandags geslo ten. TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum vooi Volkenkunde: ten •noDsteliing Bali, beeld er droombeeio tot 1 oktober. De Lakenhal, van 19 augustus tot 1 oktober: schilderijen en monotypes van Kees Buurman (geopend dagelijks 10 lot 5, zondags van 1 tot 5 uur). Camera en kano gestolen LEIDEN In de nacht van 1 op 2 september is ingebroken in een auto, die op de Hogewoerd stond gepar keerd. Het tochiraampje werd gefor ceerd. Uit de auto is een camera ter waarde van f 250 gestolen. Uit de Rijn is een kano ontvre die langs d« Morskade lag. OEGSTGEEST Onder klaroenstoten, het geluid van huilende baby's, kerkklokken en populaire muziek sloeg de 11-jarige Harmeke de Haan zich zaterdagmiddag in de kerkzaal aan de Wijttenbachweg ten aanschouwe van een groot aantal genodigden door het „papieren gemeentecentrum" een enorme bouwtekening daarmee de opening van het echte gemeente- annex gezondheidscentrum symboliserend. De tijd van plannen-op-papier is voorbij. Er is nu ruimte voor allerlei vormen van dienstverlening, waar onder ook activiteiten waarvan de initiatiefnemers (onder anderen Han- neke's vader, de heer D. de Haan) een jaar of zes geleden nog geen ver moeden hadden. De genodigden en later ook de vele belangstellenden uit de gemeente konden daarvan tijdens de bezichtiging van het centrum op de hoek Lijtweg - Wijttenbachweg een beeld krijgen. Mei een korte toespraak had archi tect P van Dorp van het architecten bureau ir. J. Jonkman en P. van Dorp te Leiden tevoren het gebouw officieel overgedragen aan de opdrachtgevers de herv. gemeente, de vereniging van rijz. hervormden en de Z.H. vereni ging Het Groene Kruis De heer Van Dorp heeft zich overigens niet alleen diensttijd", maar ook in zijn vrije lijd voor het centrum ingesoannen: hij beitelde het bouwthema (Ae tekst ,.De God des Hemels, Hij ze* het ons doen gelukken, en wij, zijn knechten, zullen ons gereedmaken en bouwen" uit Nehemia 2) in een teakhouten wandbord, dat een plaats bij de in gang aan de Wijttenbachweg heeft ge kregen. Voor de herv gemeente aanvaardde president-kerkvoogd dr. W. J. Maan het gebouw, voor de Vereniging van vrijz. hervormden LeidenOegstgeest voorziter dr. D. Ruiter, voor het Gr. Kruis presidente mevrouw M. van den BosBuurman en voor het Wit-Gele Kruis voorzitter mr. J. F. X. M. Wal ter. Overzicht De heer Maan gaf een globaal over zicht van de gebruiksmogelijkheden het kerkelijke gedeelte (diensten, Leythonen: maandblad voor open jeugdwerk LEIDEN Wij ontvingen het eer ste (ongedateerde) nummer van een nieuw maandblad: „Leythonen", uit gave van de stichting open jeugd- „Leython". In een voorwoord noemt ds A. J. Lamping dit blad een symbool van een nieuwe opzet van het jeugdwerk. Twee sociëteiten, „In den Mariaen" en „Rehoboth" zijn immers samengegaan en zullen onder "e naam „Leython" het open jeugd- erk voortzetten. Dit werk concen treert zich in het gebouw Levendaal 101. In het handzame, gestencilde nieu- e jeugdblad, dat geheel door jonge- •n wordt verzorgd, komen naa&t aankondigingen en beschrijvingen van programma-onderdelen voor jongeren lezenswaardige artikelen en geestig- heidjes voor. Er is ook een rubriek .Kritiek van jou", waarin moppe- aars hun gal kunnen spuien onder voorwaarde, dat zij er ook bij ver tellen, hoe iets, waar de betrokken mopperaar het niet mee eens is, dan wèl moet worden aangepakt. Leidenaars frontaa tegen elkaar LEIDEN Op het fietspad van de Haagweg zijn zaterdag om 5 uur twee bromfietsers tegen elkaar gebotst. Bij een inhaalmanoeuvre week de 22-jarige D. S. uit Leiden teveel naar links uit en reed tegen de tegemoetkomende bromfiet. bestuurd door de 16-jarige J. A., eveneens uit Leiden. Beide slachtoffers kregen een her senschudding en moesten naar een zie kenhuis worden gebracht. Van dc bromfietsen bleef weinig heel Expositie Roomburg LEIDEN De tentoonstelling van door leden gekweekte produkten, die de volkstuindersvereniging Roomburg zaterdag hield in de boerderij van de heer Van der Krogt aan de Vlietweg, heeft een flinke belangstelling getrok ken. De heer A. Zaalberg opende de expositie. De heren Smit. Kriest en Van Veen keurden de ingezonden pro dukten. gemeente-avonden, culturele manifes taties, jeugdkapel. jeugdwerk, hobby activiteiten, catechese, kinderkerk. •rgaderingen, gespreksruimten voor wika M. A. de Vlieger en voor de da- C. B. de GoedeHoonhoud en G. de Berg van het Interkerkelijk bureau voor maatschappelijk werk, recreatie-, bad- en eetgelegenheid ten behoeve van het Dienstverleningscen trum voor zelfstandig wonende be- •jéarderi) Mede namens de andere bouwpartners bedankte hij allen, die aan het fraaie resultaat van de actie „Samen bouwen" hun deel bijdroegen. De heer Ruiter vond het prettig dat de vereniging weer een eigen huis had, waaraan zij zelf had mecge- bouwd. .,Het verplicht ons onze plaats de herv. gemeente waar te maken", i hij, de hoop uitsprekend dat de in het centrum te verrichten arbeid ten dienste van de gehele Oegstgeester gemeenschap zal komen. „Samen bou- ook in de toekomst", be sloot hij zijn aanvaardingstoespraak. Mevrouw Van den Bos sprak van .een hoogtepunt in onze geschiedenis" ;n memoreerde de werkzaamheden can de kruisverenigingen, in het bij zonder die van het Groene Kruis, sinds de oprichting in het begin van deze eeuw. Zij was dankbaar dat het thans tot samenwerking, onder res pectering van eikaars zelfstandigheid, met het Wit-Gele Kruis kon komen. Tweede De heer Walter trok ten slotte een vergelijking tussen „het eerste en het tweede gemeentecentrum", in casu het raadhuis en dit centrum. Beide behartigen de belangen van de gemeenschap, het ene de maatschap pelijke, het andere de geestelijke lichamelijke. Als eerste van een reeks sprekers die na de openingsceremonie geluk wensen en geschenken aanboden, noemde burgemeester H. L. du Boeuff het „tweede gemeentecentrum" een sieraad voor Oegstgeest. B en IV de raad schonken een voor iedere pas sant zichtbaar aandenken: de wind vaan op de klokkestoel. „Dank zij de in onze streken het meest voorko mende zuidwestenwind zal de kop van deze wijzer (een haan) dikwijls van het tweede gemeentecentrum ge richt zijn naar het eerste centrum" aldus de heer Du Boeuff. Dr. M. van der Stoel bood namens het hoofdbestuur van het Gr. Kruis een elektrische wandklok aan, vrouw E. de TombeHuurman kon namens het Comité Kinderpostzegels en het Preventiefonds meedelen dat tweemaal f 10.000 beschikbaar was De kerkzaal in het gemeente centrum, waarvan de sfeer voor een groot deel wordt bepaald door het kleurrijke glas-in- beton-raam, vervaardigd door Meine Jansen. Bij de aanschaf van het orgel heeft de Leidse organist Adriaan Blankenstein een adviserende stem gehad. Van de overige in het gebouw aan wezige versieringen noemen we nog de wandschildering van me vrouw Sylvia Bouman-Hogen- dijk in het souterrain. Foto N. van der Horst .teld voor het Oegstgeester Groene Kruis, speciaal te besteden aan moe- derschapszorg en kinder hygiëne. De Herv. Vi'ouwendienst, in het bij zonder van de' wijk Rhijngeest, bood 'aRl'" bij monde van mevrouw W. E Pen ningAarts een groot aantal geschen- aan. Daaronder waren een uit gebreide lapjes bestaand wandkleed voor de jeugdkapel. een doopvont van aardewerk voor de kerkzaal. avond- maalslinnen en kanselbijbels. Namens het herv. kerk- en kinder koor kwam de heer J. Mooij met eer aantal muziekboeken. De heer B. J. Proper van C.V. Aannemersbedrijf Proper schonk, mede namens zyn ouders, een avondmaalsservies van aardewerk. Met een rondgang door het gehele complex werd de openingsplechtigheid besloten. Zondagmorgen namen de herv. gemeente en de vereniging van vrijz. herv. officieel de kerkzaal als zodanig in gebruik. In deze feeste lijke dienst gingen ds. M. J. Wagen voorde en ds. W. E. Verdonk voor. De laatste leidde het liturgische deel, de eesrte preekte over 1 Corinthiërs 3 22 en 23 „Alles is immens het uwe: hetzij Paulus, A polios of Céphas, hetzij wereld, leven of dood, het is alles het uwe, doch gij zijt van Chris tus, en Christus is God". Hanneke de Haan sloeg zich door het papieren gemeentecentrum, waarmee de opening van het echte centrum een feit werd. Foto N. van der Horst LEIDEN De Leidse r.k. studenten parochie gaat voor haar zon dagsdiensten gebruik maken van de doopsgezinde gemeente aan de Pie terskerkstraat. De huidige kapel, die sinds 8 maart 1958 gevestigd is op de eerste verdieping van het Eigen Huis de r.k. studentenvereniging ..Sanc- tus Augustinus." moet in verband met de komende restauratie van dit pand (Rapenburg 24) spoedig verdwijnen. Drie jaar geleden liet de „Stichting Bouw Studentenkapel" alle bouwplan nen varen. Oorspronkelijk was het de bedoeling een kapel te bouwen op de plaats van het huidige pand Papen gracht 23, een meisjes studentenhuis dat in handen van de Stichting is. Men besloot uit te zien naar een ruimte de binnenstad. In de loop van dit jaar werd de zaak urgent, daar de restaura tieplannen van „Sanctus Augustinus" concrete vormen begonnen aan te ne- i. In aanmerking kwamen de Lode- wijksekerk en de kerk van de doopsge zinde gemeente. Aan deze laatste is de voorkeur gegeven, al worden de bespre kingen met de Lodewijkskerk voortge zet. verband met de nieuwe situatie zal de dienst van de doopsgezinde ge meente zelf vervroegd worden tot 10 u. k. eucharistieviering wordt met in gang van zondag 24 september gehou- )m 11.45 uur. Speeltmnfeest van „Zuidwest" LEIDEN Ter afsluiting van het seizoen hield de speeltuinvereniging „Zuidwest" (Berlagestraat) zaterdag een kindierfeest. De regen, die 's mor gens viel. was er oorzaak van, dat het programma wat moest worden gewij zigd maar omstreeks 12 uur kon de ge kostumeerde optocht, waaraan onge veer honderdvijftig kinderen deelna men, toch doorgaan. Het wend een fleu rige stoet; de kinderen zorgden zelf met toeters en trommeltjes voor de no dige „muziek". Doordat de tuin daarna nog kletsnat was, werd de picknick omgezet m een sprookjesmaaltijd. die in de kantine van Royal McBee werd gehouden. De Wiko's vulden de verdere middag met 'een variétéprogramma. LEIDEN Ds L Kievit dacht gis termorgen in de Marekerk met dank baarheid terug aan het ogenblik dat hij, 25 jaar geleden, in zijn ambts werk werd bevestigd. Hij zei, dat hij tegenover de zwakte van alle men senwoorden de kracht van het woord God ook in zijn dienstwerk dui delijk heeft mogen ervaren. De levensloop van een mens wordt mede bepaald door zijn werk. Dait ds Kievit predikant is geworden, was geen toevallige keuze. Waar loopt het a van een mens op uit? Het einde hoeft niet een blinde muur te zijn. God komt ons in Christus op onze doodlopende wegen tegemoet. Ga maar met Mij mee. zegit Hij, ik ga de kant van het leven uit. Onze levensloop geefrt niet enkel blijdschap. „Toch is er lichit en vro lijkheid gezaaid en heb ik in deze dienst zoveel vreugden ondervonden dat ik denk, er God niet genoeg voor te kunnen danken. Wat is gelukkiger dan de Here Jezus te mogen dienen. Hij houdt ons in Zijn gezelschap als wij bereid zijn in die dienst te staan. Het is goed als een dominee zich temidden van de mensen als heer weet te gedragen, maar als hij heer en meester wil zijn zit hij ernaast. Pas als Christus dit in zijn leven en wer ken is, kan hij aller dienaar zijn. Die dienst is onmogelijk buiten de Heilige Geest en Christus om." Ds Kievit wees er aan het slot van zijn preek op dat de blijde bood schap onuitputtelijk is. „Over Gods genade kom je niet uitgesproken. In die genade klopt Gods hart. Wij zijn volstrekt daarop aangewezen. Deze boodschap wordt niet vrijblijvend ge bracht en gehoord. Bii God blijft er onze verdediging niets over. De genade van God is dan ook geen pro- iorie-post op onze begroting maar een streep door onze rekening. Maar de genade werkelijk genade van God is, wordit ze ruim." De Gemeente zong ds Kievit psalm 121 vers 4 toe: „De Heer zal u steeds gadeslaan." Man slaat Leidenaar liet ziekenhuis in LEIDEN De politie heeft een 35- jarige chauffeur uit Hazerswoude aan gehouden, die vrijdagmiddag op de Steenstraat onder drankinvloed een 53-jarige Leidenaar heeft mishandeld De Leidenaar kreeg zodanige verwon dingen, dat hij in een ziekenhuis moest worden opgenomen. Waarschijnlijk be. stond er tussen de mannen een vete. die door de drank is aangewakkerd. Cadi verhuist van Leiden naar Voorschoten LEIDEN De Cadi (kantinedienst van de Kon. Landmacht en de Kon. Luchtmacht), die momenteel nog in de Doelenkazerne in Leiden is gevestigd, gaat naar Voorschoten verhuizen. De dienst krijgt daar de beschikking ovei een door bosjes aan het oog onttrok ken complex aan de Veursewcg (VUetkant), dat aanvankelijk als bilisatiecentrum was bedoeld. Er ten nog wat voorzieningen worden getroffen maar men streeft ernaar, die verhuizing omstreeks 1 oktober te kunnen realiseren. O/jvn-Deiirwerk Leiden Kennismaking met buurkerken LEIDEN Woensdagavond om 8 uur wordt in Breestraat 19 een bijeen komst gehouden van Open-Deurwerk Leiden. Na opening door dr. P. L. Schoonheim zal de Lutherse predikant van Leiden, ds. J. Happé, over zijn kerk vertellen. Hiermee opent hij een serie bijeenkomsten van Open-Deur werk van de Leidse Hervormde Ge meente onder de titel: Kennismaking met buurkerken. Men is niet verplicht de gehele serie te volgen. Iedere be langstellende heeft vrij toegang. d Sloot (Lel den); kand. ex. Chinese taal- en letterkun de: de heer E D Vermeer (Goes). NOORDWIJK Ter gelegenheid in zijn zilveren jubileum als huisarts Noordwijk is dokter H. Kruyt za terdagmiddag in het „Hof van Hol land'' hartelijk gehuldigd. Zeer velen uit de Noordwijkse gemeenschap ga ven op de receptie acte de présence- Bij dit huldebetoon ginden de pa tiënten van dokter Kruyt voorop. „Dag en nacht hebt u voor hen klaar ge staan. Voor hun medische verzorging hebt u zich in deze vijf en twintig jaar volledig ingezet. Daarvoor zijn zij u dankbaar. Ook danken zij u voor de gesprekken, de opbeurende woorden tot hen, die het moeilijk hadden". t zei de heer A Zwitser, die zich namens de patiënten tot de jubilaris richtte. De heer Zwitser releveerde dat er een actiecomité was gevormd, dat niet op huisbezoek was gegaan, maar wel spreekuur had gehouden. Dit spreek uur was zeer frequent bezocht. Namens de patiënten bood de heer Zwitser een huldeblijk aan, bestaande uit een prachtig bloemstuk, waarin zich een album bevond met felicitaties van de patiënten en cheque voor een verre reis. De cheque vermeldde de som van f 4500. In zijn hulde betrok de spreker ook mevr. Kruyt. die steeds midden ii praktijk van haar man had gestaan. Hij dankte haar voor het medeleven en speciaal ook voor de bezoeken, die zij aan patiënten placht te brengen Geroerd aanvaardde .de jubilaris dit bewijs van de dank en waardering van zijn patiënten. Onder de receptiegangers bevonden zich de burgemeester van Noordwijk, mr. J. M. Bonnike, de wethouder van sociale zaken, de heer M. C. J. Sede- laar. de waarnemend korpschef van politie, de heer P. Verhoef, raadsleden en andere gemeentelijke autoriteiten, ds. J. van Dok, ds C. Warner en an dere vertegenwoordigers uit hel ker kelijk leven, collega's en oud-collega's, een deputatie van de wijkzusters, af gevaardigden van het Ziekenfonds Noordwijk, Het Groene Kruis cn an dere verenigingen en instellingen. F. W. Graaf van Limburg Stirum en LEIDEN Voor de heer N. de V Ecluse was het feest. Gisteren was hei precies vijftig jaar geleden, dat hij in dienst trad bij de gasfabriek van de Stedelijke Lichtfabrieken. Wethouder S. Menken, die hem van ochtend in het stadhuis ter gelegen heid van dit gouden jubileum de zil veren medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, overhan digde, sprak over de veranderingen, die zich in deze halve eeuw in het gasbedrijf hebben voorgedaan. ,Jk herinner mij nog, dat vroeger het gasmannetje met zijn ladder door de straat kwam om lantaarn na lan taarn aan te steken", aldus de heer Menken. De heer De l' Ecluse kreeg als gasfitter de titel „meestervak- man". Ir. Y. Ykema, directeur van de S.L.F.. woonde de huldiging bij. Foto N. van der Horst zijn medebestuurders van de Oranje vereniging Noordwijk-Binnen kwamen eveneens hun jubilerende voorzitter feliciteren en boden een geschenk aan. (De tekst voor de prediking van ds. Kievit was Handelingen 20 vers 24 tweede gedeelte). LEIDEN In de week van 24—30 augustus hebben zich de volgende per sonen in Leiden gevestigd: A. G. M. van Houdt en fam, Donizettilaan 23; H. de Kruijs en fam., Donizettilaan 25; RL Kooijman en fam., Schubertlaan 173; Q. W. A. Bleijs en fam., Jac. v. Campenlaan 54: D. C. M. Weststrate en fam., J. Ur- lusplantsoen 213; S. C. H. C. Jacobs- Slager, Plantsoen 1: P. G. Ottenbros, Lee mansstraat 63; H Heins, Verdamstraat 32; J. Siera, Langegracht 186: E. M. RL M. van Mook. G. Doustraat 29a: A. H. Postel, Houtlaan 55: A. C. M. Cornips. Oranje gracht 114: J. J. H. Rutten. Molensteeg 29: M. G. A. van Bree. Haarlemmerweg 70: -I H. van der Lichte, Rijndijk 206; J. H, A. Meijer, Kennedylaan 32; J. van Dam, Houtlaan 55; D. H. A. Springer, Verdamstraat 56; L. V. Mazel, Schelpen kade 41: D. M. Matters-Prummel, Pot gieterlaan 16: A. K. Bastiaans, Marien- poelstraat 28: J M. Bontje-Plug, Drie Octoberstraat 30. V. Molenaar-Grollé, Lage Rijndijk 90d; 1 H. Oudolf. Pieters kerkhof 36: J. F. A. Nas. Klikspaanweg 9; J C. Buttinger. Burgsteeg 1; J. Reijne- vcld-dc Lange. Leksraat 14: H. B. Kok. Marnixstraat 65: G J. Vincent. Middel stegracht 20: A. Kuijvenhoven. Prinsen straat 106: F. E. A. Moore. Spieghelstraat 31: A P. G. Timp, Steenstraat 55a: M. E. J. Segers. Noordeinde 50; B I. H. M. Smit, Noordeinde 50: H B. H. Mimoun, Doezastraat 34: S. M. De Neeve, Boer- haavelaan 15: M. J. Berbée, Hooigracht 15; S. H Schiff. Hogewoerd 87; M. Ver- vlost, Lijsterstraat 4; J. P. Ensing Rijns- burgerweg 144: W Verbeek, P. v. Anroovstraat 32; B. A. Giel, Hogewoerd 154; B. Salhi. Doezastraat 34: A. RL Kroon. Wagnerplein 122: P. van Helden, Bloemistenlaan 21; A. C. H. Claessens. Zocherstraat 5: D W. van Rooijen, de Laat de Kanterstraat 24: J S. G. Dijks, Morsstraat 62-64: A. Hepp. Rijn en Schie- kade 115b: Rï. Ouarghine. Doezastraat 34; S. N. Abdui Hamid. Rijn en Schiekade 106: O. A Wever. Hogewoerd 154; M. H. den Bak, Houtlaan 55: I. J. M. Dahlhaus. Noordeinde 50; G. S. Mulder, Houtlaan 55; D. Joustra, Noordeinde 2a; M. Haze noot, Houllaan 55; C. M. Schrijnen, de Laat de Kanterstraat 40: J. Reneman, Lage Morsweg 67: Z. J. Sennema, Lange Mare 104: J. H. La Poutré. Rijn en Schie kade 9: C. E. van Nierop. Witte Singel 94: J. H. de Roode. Laneeeracht 75; H. J. M. Hoeks. Schubertlaan 10" j t van den Berg. Sumatrastraat 44a.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 3