Magcnda Oude plannen worden werkelijkheid in een centrum voor jong en oud Ds. W. E. Hoekstra deed intrede in gereformeerd Oegstgeest We moeten onszelf actief aan Gods toekomst wagen Prettig feest in Leiderdorp klEUWE LEIDSE COURANT MAANDAG 28 AUGUSTUS 1967 V mm Maandag (28 augustus) )ELFT Markt, 9 uur: Taptoe Delft. Dinsdag (29 augustus) (reestraat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur r. Emigratiecentrale, itadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouw- ids Ned. Gemeenten. iCHEVENINGEN Kurzaal. 8.15 uur: sidentie-Orkest, Herman Krebbers. vi- JELFT Markt, 9 uur: Taptoe Delft. Woensdag (30 augustus) ■rouwkamer stadhuis, 4 tot 6 uur: eekuur sociale raadsvrouw. )EN HAAG Zuiderpark, 2 uur: Bat- n, Robin en de Raadselman. )EN HAAG Camping Ockenburgh, ite tent, 8 uur; jeugdfanfare en drum- ïd. ICHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: icert Kongolese groep, met orgel. ICHEVENINGEN Oude Kerk, Kei- straat, 8 uur: orgelconcert Ben Fey. )ELFT Markt, 2.30 uur: kinder- orstelling Taptoe Delft, 9 uur nam. ptoe Delft. Donderdag (31 augustus) Md. Leiden Ned. Chr. Reisvereniging: ai- Taptoe Delft. 7.30 uur vanaf Stati- splein. )EN HAAG Lutherse kerk. 8.15 orgelconcert Heinz Wunderlich. )ELFT Markt, 9 uur: Taptoe Delft. Vrijdag (1 september) loningskerk, half 8 tot 9 uur: receptie L. Kievit t.g.v. zilveren ambtsjubi- ,fd. Leiden Ned. Chr. Reisvereniging: o Aalsmeer, 7 uur vanaf Stati- )EN HAAG Kloosterkerk, 1 uur: [elbespeling Bernard Renooy. ICHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: ïcertgebouworkest, Hans Rich- •Haaser piano. IELFT Markt. 9 uur: Taptoe Delft. Zaterdag (2 september) !d. Leiden Kon. Ned. NatuUrhist. Ver* iging: excursie naar Oostvoorne. DEN HAAG Nieuwe Kerk, 8 uur: ;elconcert Wim van Beek, met Anher jlsma cello. )EN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: agsche Comedie met „Zo is het of zo :t het". DELFT Markt, 9 uur: Taptoe Delft ot). Welke apotheek? leopend voor spoedeisende gevallen: lotheek Reijst, Steenstraat 35, tel. 136. Apotheek R. van Breest Smallenburg Leiderdorp en Apotheek Voorschoten n de gehele week geopend. Films Camera (2.30. 7 en 9.15 uur): Gam- t (14 jaar) Lido (2.30, 7 en 9.15 uur): Sabotage- mplot Gouden Zeven (14 jaar) Luxor (2.30, 7 en 9.15 uur): Het lakte vlees (18 jaar) Rex (2.30, 7 en 9.15 uur): Helden mder glorie (14 jaari Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Dokter, at doe je nou? (14 jaar) Trianon (2 en 8 uur): The sound of usic (alle leeftijden) Badlnrtcbtingen De gemeenieüjke badinrichtingen zUn Lgende tijden geopend Lindestraai lb- maandag geslotei 11.15 a eu 13.30—17.15 a oensdag gesloten, donderdag 13.30- 15 a vrydag 911.15 a en 133018.40 zaterdag 8—11.15 a en '3.30—16.30 Van der Werfstraat 39: maandag en nsdag gesloten woensdag 811J5 eo 1303 7.15 u„ donderdag 83011.15 er 130-1815 u„ vrijdag 8.30—11.15 a er. 30—1845 u„ zaterdag 7.3011.15 en 1.30—16.3U U MUSEA EN HORTUS Museum Volkenkunde. Steenstraat: od :rkdaaen van 10 tot 5 u.p ook zaterdag, indag van 1 tot 5 uur. Museum Oudheden, Rapenburg: op crkdagen van 10 tot 5 u.. ook zaterdag, indag van 1 tot 5 uur. Taveerne l'astevin, Beestenmarkt: fo- 's van Leen Manneke, tot 31 augustus Sted. museum De Lakenhal, Oude «gel: op werkdagen van 10 tot 5 a ndags van 1 tot 5 uur. Hortus Botanicus (Rapenburg): cd erkdagen van 9 tot 12 en van 2 tot o kassen zaterdags en zondags ge nten. Rijdend ANWB-kantoor Beestenmarkt: standplaats rijdend .NWB-kantoor op 3 1? en 31 aug.. an 104 uur (doorlopend). Molenmuseum Molen De Valk: geopend dinsdagtoi n met zaterdag van 10 tot 5 uur zon- ags van 1 tot 5 uur. Maandags geslo- k TENTOON STELL1N GEN Rijksmuseum voor Volkenkunde: ten- •onstelling Bali, beeld en droombeeld nt 1 oktober. De Lakenhal, van 19 augustus tot 1 ktober: schilderijen en monotypes van ees Buurman (geopend dagelijks 10 )t 5, zondags van 1 tot 5 uur). Gereformeerde kerkdiensten OEGSTGEEST Met ingang var indag 3 september beginnen de na- liddagdiensten in de gereformeerde erk aan de Mauritslaan weer om inplaats van om 7 uur. Zaterdagmiddag in Oegstgeest: OEGSTGEEST Op zaterdagmiddag 2 september om 3 uur worden de plannen van jaren geleden werkelijkheid: het gemeente- annex ge zondheidscentrum op de hoek van de Lijtweg en de Wijttenbachmeg in het hart van Oegstgeest wordt dan officieel in gebruik genomen. Veel „oude" activiteiten kunnen daardoor op een nieuwe manier worden aangepakt, terwijl nieuwe ideeën de kans krijgen zich te ontwikkelen. Het belooft zaterdag dus een vreugdevolle dag te worden, in het bijzonder voor de irie partners van Samen bouwen'': de Z.H. Vereniging Het Groene Kruis, ie Hervormde Gemeente en de Vereniging van Vrijzinnig Hervormden. De eerste besprekingen voor de bouw van een dorpshuis werden al in 1961 gevoerd. In 1962 besloten de drie ge noemde groeperingen samen te gaan bouwen. Vier jaar later, op 3 januari 1966, ging de eerste paal in de grond, op 11 ju-ni daaraanvolgend legden me juffrouw cLrs. E. C. Hoogendoorn en de heer T. Huurman de eerste steen. Sindsdien vorderde de bouw gesta dig. Evenals de samenwerking tussen het Groene Kruis en het (R.K.) Wit- Gele Kruis, die resulteerde in het gezamenlijk gebruiken van de „gezond heidsvleugel" aan de Lijtweg. De beide kruisverenigingen beschikken er al ruim een maand (sinds 28 juli) over een grote wachtkamer, een ruimte met verkleedboxen, een uitleenmagazijn, dokterskamer, enkele kleinere ruimten en (op de eerste verdieping) drie flat jes voor de wijkzusters. Twee worden bewoond door de zusters De Jonge De Groot van het Groene Kruis, het derde door zuster Warmenhoven in het Wit-Gele Kruia Kerkzaal De vleugel voor Se Hervormde Ge meente en de Vereniging van Vrijzin nig Hervormden ligt aan de Wijtten- bachweg. Daar zijn behalve de kerk zaal (ook geschikt voor gemeente- en culturele avonden) onder meer aan wezig ruimten voor jeugdwerk, verga deringen, catechese, knutselen en spe len (in het souterrain) en spreekka mers voor maatschappelijk werkster en jeugdleidster. Voorts vindt het dienst verleningscentrum voor bejaarden, dat is opgezet onder verantwoordelijkheid van tien instellingen van allerlei rich tingen, werkruimte in het nieuwe ge- Auto tegen vangrail LEIDEN Op rijksweg 4a reed zaterdag om half vijf een auto, be stuurd door een 26-jarige Amster dammer. met een vaart van 110 km per uur tegen de vangrail. Bij een inhaalmanoeuvre verloor de bestuur der de macht over het stuur. De auto kwam tegen de vangrail aan, kantelde en schoof 20 meter op zijn rechterkant door. De bestuurder kwam er met een buil op zijn hoofd verder ongedeerd af. De auto werd zwaar beschadigd. Vier gewonden in het weekeinde LEIDEN Zaterdag om half drie reed een 16-jarig meisje uit Voor schoten met haar bromfiets tegen de 18-jarige W. van der Lely uit Was senaar op. Het meisje reed op het fietspad van de Haagweg en haalde een voor haar rijdende bromfiets in. Daarbij zag zij niet, dat van de an dere kant een jongen op een racefiets naderde. Het meisje kreeg een wond boven haar rechteroog en een hersenschud ding. De jongen klaagde over pijn aan zijn rechterknie en linkerschouder. De 43-jarige J. Mulder uit Leiden slipte zaterdagavond om half zeven op de Lage Morsweg met zijn brom fiets. Hij brak zijn rechtersleutelbeen. Zijn 40-jarige vrouw, die achterop zat, kreeg een diepe vleeswond aan haar rechterenkel. Kinderen steken kamer in brand LEIDEN Twee kinderen, van 3 en 5 5jaar, hebben zondagmorgen in de voorkamer van een pand bewoond door de familie Sanders aan de De Ge- nestetstraat brand gesticht. De kinde ren waren om 7 uur in de kamer aan het spelen met een tafelaansteker. De grootouders van de kinderen sliepen op de eerste verdieping. Door het spelen met vuur vatten de gordijnen vlam en al gauw breidde het vuur zich uit. De kinderen wekten toen hun grootouders. De bewoners probeerden de voorka mer, die toen al in lichterlaaie stond, eerst zelf te blussen, maar toen dat niet lukte, werd de brandweer gewaar schuwd. De kamer brandde grotendeels uit en andere vertrekken kregen roet- en wa terschade. De schade aan de kamer is ongeveer 3000 gulden. De schade aan het pand bedraagt f 1500. meentecentrum. De kerkzaal wordt ale zodanig in gebruik genomen op 3 sep tember om 10.30 uur. Eén dag voor de officiële opening treden de heer (39) en mevrouw (37) P. Plugge-Verhey in dienst als con ciërge-echtpaar. Ze zullen het onge twijfeld druk krijgen M?ar we heb ben er echt zin i"'\ lelde mevrouw Plugge ons. F echtpaar komt uit Scheveningen, waar de heer Plugge winkelchef was. „Het wordt, vooral ook voor mijn vrouw, een heel ander leven", zei de heer Plugge. Het paar heeft zich inmiddels geïnstalleerd in de in het centrum geprojecteerde flat. Er bestaat voor belangstellenden ge legenheid het gemeentecentrum in zijn geheel (dus ook de vleugel van d<» kruisverenigingen) zaterdagavond 2 september tussen 5 en 8 uur te be zichtigen. Het gedeelte van de beide kruis verenigingen is sinds eind juli in gebruik. De vertrekken zijn er licht en ruim. Van het zaaltje met de verkleedboxen voor de peuters heeft men een doorkijk naar de royale wachtkamer en (buiten) de openbare kleuterschool. Met enthousiasme beginnen de heer en mevrouw Plugge aan hun taak als concierge-echtpaar in het nieuwe gemeentecentrum, in het hart waarvan zij een flatje hebben betrokken. Ds. Haverkamp Leiden, deed gisteravond zijn intrede als predikant van de Geref. Kerk te Assen na 's morgens te zijn bevestigd door ds, N van Haeringen. Ds. Haverkamp preek te naar aanleiding van 2 Corinthiërs 457 over „Het wondere ambt van Paulus in de gemeente van Corinthië en hij bepaalde zich bij de twee punten „Waarop het moet" en „Waarop het ge- Pauius is evenals elke predikant een zondag mens, aldus ds. Haverkamp. Door de Gemeente wordt hij vaak aan de kaak gesteld. Het geheim van het ambt ligt hierin, dat de predikant niet zichzelf predikt maar wat de Heer in Zijn op dracht laat zeggen. Door het licht van Jezus Christus is de prediking gericht op aller heil. Tot de gemeente van As sen zei ds. Haverkamp: „De Here geve, dat ik een goede dienaar mag zijn". Ds. K. P. van der Wel sprak de nieu we predikant toe namens de kerkeraad, ds. Van Haeringen namens de classis, deken Gilsink namens de gezamenlijke Kerken en burgemeester mr. Agiter voer de het woord namens de burgerlijke ge meente. Er waren ook vertegenwoordi gers van de Geref. Kerk van Leiden aanwezig. De Vliet noteerde 300.000ste Lampionoptocht op het water VOORSCHOTEN Naar schat, ting duizend belangstellenden drom den zaterdagavond langs de Voor- schotense kant van de Vliet samen om de lampionoptocht van de roei vereniging „Rijnland" te zien Elf gepavoiseerde en met lampions ver lichte boten van deze nog jonge roei vereniging uit de agglomeratie Den Haag voeren mest wisselend sucre* langs da wachtenden Het weer was ideaal, de leden van de roeivereniging toonden dat „ver sieren" hen goed af gaat, hoewel niet alle boten het even best deden in de donkere avond. De rkppeloze Vliet toonde iedere boot twee maal: een maal hoven de waterspiegel en terue- gekaats door het water. De jury, bestaande uit wethouder W. J. Iestra van Voorschoten, wet houder A. Ie Coultre uit Wassenaar, ditmaal in functie als 'bestuurslid van „Rijnland", en mevrouw I. de Bruin, wees de beste boot aan. Paardenmarkt Tijdens de prijsuitreiking in het clubhuis aan de Kniplaan zag wet houder Iestra deze eerste verlichte botenshow als een begin van een lange De wethouder vergeleek, onder groot gelach, de botenshow met de Voorschotense paardenmarkt. „Het is steeds moeilijk paarden te krijgen, maar het lukt ieder jaar weer. Zo kan de versiering der boten moeilijk zijn, maar de mensen hebben er belang- OEGSTGEEST „Laten we er maar het beste van hopen de toekomst ligt in Gods hand. Dat denken wij dikwijls bij gelegenheden als deze, de intrede van een predikant. En daarbij blijft het dan. Een dergelijke lauwe, afwachtende houding is er de oorzaak van dat zoveel dingen in de Kerk en in de wereld jarenlang onveranderd voortbestaan". Aldus ds. W. E. Hoek stra, gekomen van Lewedorp (Zeeland), gisteravond in zijn intrededienst 'n de Gereformeerde Kerk. Wat zitten we vaak vast in ons verleden: In de hoop, dat het onze tijd nog wel zal uitduren. We zijn meestal niet bereid onszelf helemaal aan de toekomst van de Heer te wagen. Toch zullen wij dat moeten doen. Het won der van Gods Kerk is immers juist, dat zij mag leven vanuït $e toekomst. Niet afwachtend, maar actief, onder nemend. De bede van Paulus: „De God nu der hope vervulle u met louter vreugde en vrede in uw geloof, om overvloedig te zijn in de hoop, door de kracht van de Heilige Geest" (Romeinen 15 13), die ds. Hoekstra als thema voor zijn prediking had gekozen, ïs tegelijker tijd een vermaning om vanuit het ge loof Gods toekomst in het heden t* trekken In Christus hebben wij de garantie van de grote toekomst van God. Onze hoop. tegelijkertijd vertrouwen en ge duldig verwachten, is daarom geen zoethoudertje voor een groepje reli gieuzen, maar werkelijkheid. Christus is de grond van onze hoop. Als wij onze handen ernaar uit strekken, zal de God van de hoop ons van vreugde en vrede vervullen. Ed dan merken we ook, dat wij c vloedig in de hoop zijn. Ds. K. Vegter, die in de morgen dienst ds. Hoekstra had bevestigd, sprak na afloop namens kerkeraad en gemeente over het aanstekelijke enthousiasme waarmee de niéuwe pre dikant naar Oegstgeest is gekomen. „U zult hier, net als elders, verschil lende mensen aantreffen We blinken niet altijd uit in snelle besluitvormin- en er zijn probleemsjouwers, maar werken ook graag samen in team verband. Dat laatste geldt niet alleen voor de eigen kring, maar voor het geheel van de christenheid in Oegst geest", aldus ds. Vegter. U weet dat wij, predikanten, men sen zijn als anderen, maar dat het tegelijkertijd God kan behagen ons te gebruiken. Ik hoop, dat Hij u hier veelvuldig zal gebruiken". De Sassenheimse ds. Van de Berg Burgerlijke stand van Oegstgeest OEGSTGEEST Geboren: Margot Alice, dv M P M Brouwer en A W M den Dubbelden: Anna Huberts dv N W Smiit en P H Vlasveld; Anita Frédérique dv H de Vos en C P van der Vies: Antoinette Elisabeth dv J van Vliet en E Rijsbergen; Ralf 0 Ullmann en W K Bischoff; Johannes Maria zv J J Visser en F M C Bo'l le boom; Robbert Anton zv J Scheffer en A Knauff; Sabine Caroline, dv F L Beker en C H A van den Berg; Harriet dv B J IJssel de Schepper er C G de Bruyn Ouboter. Ondertrouwd: R Smit en N van Wasbeek; J Maandag en S Bonte Berg en H Krijgsman; A W Timmer mans en W T van Kappen. Getrouwd: J van Rijswijk en C H Schreve; G Riphagen en G Hamoen; J Buddingh en A P van Harskamp; A J Kevenaar en Y J M Freericks; J C A de.Vos en I J L den Duik; J J Hoogervorst en A E A M Bleijs. Overleden: C W Vendrig; G Wes terhuis, w.v. J Wiegersma; N P van 1 Leeuwen; J Uit den Boogaard, w.v. 1 W P den Heijer; C Klein. richtte zich tot ds. Hoekstra namens de classis Leiden en de naburige Ker ken. „Wij bidden u en uw gezin hier een vreugdevolle tijd toe en hopen dat de classis Leiden u zal bevallen". Bevrijd In zijn dankwoord memoreerde ds. Hoekstra de bevestigingsprediking van zijn collega. „Het is een bevrijd ge voel te horen hoe het ambt, dat je soms zwaar kan drukken, vanuït God wordt gerelativeerd". In de bovenzaal van de kerk maak ten veel genodigden, onder wie het voltallige college van burgemeester en wethouders en vertegenwoordigers van andere Oegstgeester Kerken, van de gelegenheid gebruik met het nieuwe predikantenechtpaar kennis te maken. stelling voor en het kan een aanspo ring betekenen voor de roeivereniging volgend jaar weer de boten op deze wijze te tonen." Zondagmiddag werd met de ver eiste plechtigheid weer een nieuwe boot gedoopt. De heer L. B. Vogelesang doopte de wedstrijdboot dubbel 2: „Rijneburg", de 16de boot van de roeivereniging, die plannen heeft in september deel te gaan nemen aar wedstrijdroeien. Het ledental is thans 180. Hoewel de groei opmerkelijk ds, zijn de kosten nog te zwaar, zodat de roeivereniging uitnodigend voor iedereen Iklaar staat. Er is accommodatie voor ongeveer 400 leden. De ligging van het club huis aan de Kniplaan met de nieuwe haven is moeilijk beter denkbaar. Agenda gemeenteraad VOORSCHOTEN De gemeente raad komt vrijdagavond om 8 uur bijeen in het raadhuis. De agenda ver meldt een voorstel van B. en W. tot het beschikbaarstellen van een kre diet van f20.000,- voor het vervan gen van afdekplaatjes op gaskranen en een voorstel tot het vaststellen van een voorbereid ingsbesluit ex. artikel 21 der wet op de ruimtelijke ordening voor het complex „Noord-Hofland' Tevens wordt behandeld de no,ta van B. en W. inzake de grondpolitiek. Afdekplaatjes gaan 20.000 kosten VOORSCHOTEN In antwoord van het raadslid Mr. T. C. Esselaar (KVP) delen B. en W. mee, dat in Voorscho ten inderdaad gebruik is gemaakt van afsluitplaatjes van kunststof en wel bij ongeveer 80°/o van de geplaats te afsluitkranen. Bij dé betrokken ge meentedienst zijn tot nu toe drie ge gronde klachten over lekkende gas kranen binnengekomen. B. en W. stellen voor de kunststof fen afsluitplaatjes van gemeentewe ge te laten vervangen door metalen plaatjes. Zij vragen hiervoor een kre diet van f 20.000,-. De werkzaamheden zullen worden uitgevoerd door de plaatselijke installateurs. Mits de no dige plaatjes tijdig worden geleverd, zal begin september met de verwis seling worden begonnen. LEIDEN Omstreeks 12 uur gistermiddag, vijf maanden na de opening van het bad, noteerde het zwembad De Vliet aan de Voorscho- terweg de 300.000ste bezoeker van dit seizoen. Het leverde de gelukkige, Gre&tje Bodijn uit de Clarasteeg (zittend derde van links), enige trak taties op alsmede een gezvnscSbtn&t- ment voor 1968 en een waardebon van f 20,Sportstichtingfunctiona ris P. F. S. Biegstraten overhandigde haar de geschenken. Willem Kloos (12) en Eddy de Vogel (10), die net voor en na Greet je binnenkwamen, kregen elk een persoonlijk abonne ment voor volgend jaar. Op de foto flankeren zij Greetje, zittend voor een tevreden toekijkende badmeester Heidweiller. Foto N. van der Horst Grondpolitiek in Voorscholen VO.ORSCHOTEN In een uitvoe rige nota zetten B. cn W. de raad de grondpolitiek uiteen. Samenvattend komen zij tot de volgende conclusies. Het bouwrijp maken van gronden dient door de gemeente te geschieden. Bij uitgifte van gronden ook in oudere complexen zal zoveel mo gelijk gestreefd worden naar de uit gifteprijs van het laatst in exploitatie genomen complex, teneinde niet te motiveren prijsverschillen te voorko men, de gemeente te laten profiteren van de geldontwaarding, die de kost prijzen in de nieuwe complexen op drijft en mogelijke verliezen op nieu we complexen enigermate te conDen- seren. De uitgifteprijs zal in ieder geval de produktiekosfen van de bouwrijpe grond moeten dekken. Ook voor gron den bestemd voor woningwetbouw zal een normale uitgifteprijs moeten gel den. Bij verkoop van gronden behoort te worden gewerkt met kavelprijzen. De grondprijs dient in haar geheel te worden betaald bij het tekenen van het voorlopig koopcontract. Thorbecke-ulo en bibliotheken dit jaar definitief onder dak LEIDEN Terwijl nog rusteloos een kraaai over het gebouw heen en weer zwaait en bouwvakkers druk aan het werk zijn in een deel van de nieuwe openbare ulo-schooi op de hoek van Churchilllaan-Eduard van Bei- numstraat, wordt in zes lokalen reeds les geven, zij het niet aan ulo leerlingen. Tijdelijk zijn namelijk in het nog niet voltooide gebouw ondergebracht vier klassen van een nieuw gestichte R.K. lagere school, de Paus Johannes XXIII-school (grotendeels een afsplit sing van de R.K. school aan de César Franckstraat). Bovendien is er een tweeklassige dépendance in gevestigd van de openbare lagere school Johan Wagenaar laan. Zodra het gebouw is voltooid, offi cieel omstreeks de jaarwisseling maar waarschijnlijk reeds in november, krijgt het zijn definitieve bestemming. Dan wordt namelijk in het gebouw, dat twaalf leslokalen en twee vak lokalen telt, de openbare Thorbecke- ulo ondergebracht, die nu nog in de Berlagestraat „woont". Waarschijnlijk verhuist de nieuwe R.K. séhool „Paus Johannes XXIII-school" dan naar bat gebourw in de Berlagestraat. Zoals bekend, wordt in het souter rain van de nieuwe ulo-school een gemeenschappelijk bibliotheek-filiaal van Reuvens en de R.K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek ondergebracht. Foto N. van der Horst. LEIDERDORP De zomerfeesten zijn prettig verlopen. Vooral zaterdag werd een uitgebreid programma afgewerkt. Het feestterrein bevond zich aan Ocken- rode, een geschikte plaats voor zo'n gebeuren, beter dan vorig jaar toen dc Persant Shoepweg ervoor werd gebruikt. Voor het boegsprietlopen over de Tol- lenaërsingel bestond zaterdagmorgen grote belangstelling. Dc burgemeester, dokter De Bruijne, directeur gemeente werken Buitendijk en de heer Van de Wijngaard, voorzitter van de Oranjever eniging, deden ook mee. Zij liepen tot grote hilariteit van de omstanders een nat pak op. De tweede voorzitter, de heer Kruidenier, reikte hun een taart uit Hieronder volgen enige uitslagen: Kuipje steken (31 deeln.) 1 Hans Braaf, 2 Arno Filippo, 3 Martijn Bulk, 4 Ma rianne van Rhijn. Boegsprietlopen (49 deel.. 48 in 't wafer): 1 Anneke Hagenaars, 2 Boedi Schuld, W v d Ploeg. 4 Jan Bosman. Fiets-puzzeltocht (59 deeln.i: 1 Jan Tennissen, 2 Peter Glasbeek. 3 mej, R. Haag, 4 H. W. Stolle, troostprijs: Jsn-Cees de Vries. Wandel-puzzeltocht (27 deeln. 1 mevr. Zwarts. 2 de heer Zwarts, 3 mevr. Ney- meyer. 4 (na loting) Wilbert Neymeyer. Hindemdsrit voor auto's (33 deeln,): 1 dokter De Bruyne, 2 de heer Pran gers. 3 de heer Jutte', 4 de heer Pfuld. De prijsuitreiking verrichtte de bur gemeester in het Dorpshuis.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 3