Beatles komen telkens met iets nieuws terug Weekagenda ROUTE CORSO Wolbrug wordt gesloopt NIEUWE LEIDSE COURANT VRIJDAG 4 AUGUSTUS 1967 President Har (Leiden): „Ik draag zelf geen lang haar, maar mijn idolen staat het goed Vrijdag (4 aug.) Pieterskerk, 8.15 uur: orgelconcert Jiri Ropek (Praag). Tentoonstelling corsowagens: zie apar- e vermelding. DEN HAAG Kloosterkerk, L. Voor hout, 1 uur: orgelbespeling Bernard Re- Zaterdag (5 aug.) Corsodag Corso Rijnsburg-Leiden: 1.30 uur ver trek van veiling Flora RIJNSBURG, 2.30 in OEGSTGEEST (Rijnzichtweg), uur in LEIDEN (Stationsplein), 5.15 (na pauze in Doelenkazerne) voort zetting in Leiden (Noordeinde). Avond route door RIJNSBURG. DEN HAAG Lutherse kerk, 8.15 ur: orgelconcert René Rakier, met vio liste. DEN HAAG Nieuwe Kerk, Spui, 8 ur: orgelconcert Jan J van den Berg, met Otto Sterman, declamatie. Maandag (7 aug.) Luxor, 10 uur: commissie jeugdvakan- iiebezigheden, film „Gevangen in de tun- NOORDWIJK-BINNEN Herv. kerk, uur: orgelconcert Feike Asma (verzoek nummers) DEN HAAG Zuiderpark, 2 uur: kin dercabaret. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: dansgroep Djoliba uit Guinee. Dinsdag (8 aug.) Luxor, 10 uur: commissie jeugd vakan tiebezigheden, film „Gevangen in de tun nel". Breestraat 19, 7 tot 8 uur; spreekuur Chr. Emigratiecentrale. Stadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten, KATWIJK AAN ZEE Nieuwe Kerk. S uur: orgelconcert Wim van der Panne. DEN HAAG Lutherse kerk, 8.15 uur: orgelconcert Bernard Bartelink. DEN HAAG Zuiderpark, 2 uur: to neelgroep Den Haag met „De verborgen i schat van kapitein Kid". SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: flesidentie-Orkest. met violist. Woensdag (9 aug.) Luxor, 10 uur: commissie jeugdvakan- tiebezigheden, film „Gevangen in de tun nel". DEN HAAG Zuiderpark, 2 uur: ge zelschap Carla Flink. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8-15 uur: dansgroep Djoliba uit Guinee. SCHEVENINGEN Oude kerk, 8 uur:' rgelbespeling Sander van Marion, met Joke Hartzheim, viool. SCHEVENINGEN Pier, Haags Ma rionettentheater met „De gouden schelp" (doorlopend). Donderdag (10 aug.) Jeugddorp Voorschoterweg, 2 uur: commissie jeugdvakantiebezigheden, va- iétéprogramma. DEN HAAG Lutherse kerk, 8 uur; irgelconcert Feike Asma. DEN HAAG Goede-Vrijdagkerk, Be- ;uidenhoutseweg 361, 8.15 uur: halve fi- rale interpretatie vierde nationaal orgel- ,:oncours voor amateurs. DEN HAAG Zuiderpark, 2 uur: Limburgs jeugdtoneel. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: dansgroep Djoliba uit Guinee. DELFT Oude Kerk, 8 uur: orgel concert. Vrijdag (11 aug.) DEN HAAG Kloosterkerk. Lange I Voorhout, 1 uur; orgelbespeling Bernard Renooy. DEN HAAG Zuiderpark, 2 uur: Limburgs jeugdtoneel; 8 uur: Die Haghe Operettespelers. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: Residentie-Orkest met violist. Zaterdag (12 aug.) Hotel De Witte Singel, Witte Singel 93, 11 uur: herdenking 500-jarig bestaan Je- .uzalemhofje Kaiserstraat. Na afloop be zichtiging van het hofje. DEN HAAG Goede-Vrijdagkerk, Be- zuidenhoutseweg 361, 2.30 uur: finales nterpretatie en improvisatie vierde na tionale orgelconcours voor amateurs. Dagelijks in Den Haag Circus-theater Scheveningen: iot en met 13 sept,, 3.15 uur. musical Anatevka. Paviljoen-theater, tot en met 31 aug i maandags geen voorsteling) 8.30 u. show van Wim Sonneveld. Bezichtiging Huis ten Bosch Bezichtiging paleis Huis ten Bosch Den Haag: tol en met 25 aug., op werkdagen van 10 tol 16 uur, niet op zaterdag zondag. TENTOONSTELLING CORSO Veiling Flora RIJNSBURG: tentoonstel ling corsowagens op vrijdag 4 aug. 18 tot 23 uur en zaterdag 5 aug. van 9 tot 12 uur. Doktersdienst Tot zaterdagmiddag 12 uur de eigen huisarts raadplegen (als deze niet met vakantij is), daarna de dokterstelefoon bellen, 5 maal 2. Welke apotheek Geopend voor spoedeisende gevallen: Zuider-apotheek, Lammenschansweg 7, tel. "23553. Op zaterdag 5 augustus, 's morgens van 8 tot 12 uur, is voor spoedeisende geval len bovendien geopend: apotheek Van Driesrum, Mare 110, tel. 20406. De zaterdag-, zondag-, avond- en nacht dienst van apotheek R. van Breest Smal- lenburg te Leiderdorp wordt waargeno men door de Zuider-apotheek. De dienst van apotheek Voorschoten wordt op zondag 6 augustus van 's mor gens 8 uur tot 's avonds 22 uur waarge nomen door de Zuider-apotheek. De Oegstgeester apotheek is geopend. LEIDEN Wie mocht, denken, dat de president van de eerste echte en enige officiële Beatles-fanclub er net zo zou uit zien als een van zijn idolen, komt bedrogen uit. Fanclubpresident Harry (zeg maar Harvan Fulpen lijkt in de verste verte niet op een van Liverpools goden. Hij heeft geen hangsnor, baardje en fondsbrilletje. Hij heeft zelfs geen lang haar. Har voldoet in geen enkel opzicht aan het nieuwe image (spreek uit,: imaazjevan de Beatles. De eerste indruk, die men van hem krijgt, als men hem ziet, is die van een onopvallende jongen met netjes een stropdas en een colbertje, waar- onder een streepjesoverhemd schuilgaat. Hij praat zonder naar ivoor- den te hoeven zoeken op een manier alsof het geven van interviews zijn dagelijks werk is. Beddesprei met vier Beatles erin geweven ALS MEN door de Leidse binnenstad loopt, komt men naast opschriften: „Stop the war in 'Vietnam" en „Yan kee, go home" ook plakkers tegen met: Hééé, al lid van de beatle-fanclub. Nee? vraag dan inlichtingen Telderska- de 8/Leiden." Dat en een aansporing in Hitweek om lid te worden van deze fanclub, bracht ons op het idee eens een praatje te maken met de man ach ter de schermen. De kamer van Har van Fulpen (21 jaar en overdag werkzaam als analist op een laboratorium) ziet er vrij netjes uit. Niets in de kamer wijst er eigen lijk op, dat hier de grootste fan van de Beatles in Nederland zijn residentie heeft, of het zouden de twee kleuren platen van het edele viertal uit Liver pool moeten zijn, die aan de r hangen. De beddesprei met de 4 ties erin geweven doet overigens moeden, dat president Harry niet graag zonder gedachten aan zijn idolen naar bed zou gaan. kens met iets nieuws te komen houden zij hun „fans van het eerste" uur bij zich, die immers ook ouder worden en mee veranderen." Het gevaar is echter, dat de jonge generatie van 13/14 jaar de muziek te moeilijk gaat vinden. Dat geeft Har ook toe. ,De jongeren grijpen liever naa makkelijk in het gehoor liggende Mon- kees". Het feit, dat de Liverpoolse jon gens een zekere ontwikkeling naar vol wassenheid doormaken kan men concluderen uit de gemiddelde leeftijd de leden. Was die eerst ongeveer 5 FANCLUB van de Beatles bestaat in december vier jaar. Een jaar het uitbrengen van de plaat „Love do," die de Beatles op 5 oktober 1962 in de EMI-studio in Londen op namen, richtte Har m Nederland een fanclub voor hen op. Har zegt daar zelf over: „Ik vond de Beatles goed, toen ik ze hoorde, maar dat liet tot zo iets groots zou uitgroeien, daar had ik toen geen flauw vermoeden Dat Har een fijne neus voor dit soort zaken heeft, blijkt wel uit het feit, dat hij al gauw zijn andere fanclubs liet schieten en zich alleen op de Beatles ging concentreren. De fanclub telt geveer 1100 leden, iets wat voor fanclub in Nederland heel veel is. De fanclubs van Elvis, Cliff en de Beatles komen boven de 1000 leden en de rest blijft .daar ver onder. Welke fanclub de grootste is, durft Har niet te zeggen, omdat hij de cijfers over. het ledental niet vertrouwt. Te moeilijk IX/JET DE elpees Rubber Soul en Re- volver hebben de Beatles hun stijl helemaal omgegooid en zijn ze van ruigere rockwerk overgeschakeld op het melodieuzere popgebeuren. Har zelf vindt het fijndat ze veran derd zijn. want zo zegt hij: „Door tel- Zo iets groots Films Camera (7 en 915, zondags ook 4.45 uur): The Professionals (14 jaar); 2.30 Sneeuwitje en de zeven dwergen (alle leeftijden). Lido (2.30, 7 en 9.15 uur): Sectie S contra Goldman (14 jaar). Luxor (2.30, 7 en 9.15, zondags ook 4.45 jr): Stan Laurel en Oliver Hardy als stierenvechters (alle leeftijden). Rex (7 en 9.15, zondags ook 4 45 üur); e rit door de hel (18 jaar); 2.30 uur: Tickle nie (14 jaar). Studio (2.30, 7 en 9.15, zondags ook 4.45 uur): Naakte onschuld (18 jaar); 10.30 uur: Flipper de dolfijn (alle leef tijden). Trianon <2 en 8. zondags 2, 5 en 8 uur): The sound of music (alle leeftijden). Badinrichtingen De gemeentelijke badinrichtingen zijD ,p de volgende tyder geopend Lindestraai lb maaDdag geslotei linsdag tf11.15 u eu 13.3017.15 u. Aroensdag gesloten, donderdag 13.30- 8 15 u vrijdag 911.15 a en 133018.4a i zaterdag 8—1115 u. en '3.30—16.30 Van der Werfstraat 39' maandag en i rusdag gesiyten woencdag 811.15 en ,H3017.15 u.. donderdag 83011.15 «r ,3 30—18 15 u„ vrijdag 830—11.15 u er. ,,..30]8 45 u., zaterdag 7.3011.15 en 13.30—16,30 u MUSEA EN HORTUS Museum Volkenkunde. Steenstraat: oc werkdagen van 10 tot 5 u., ook zaterdag, zondag van 1 tot 5 uur. Museum Oudheden. RaDenburg: werkdagen van 10 tot 5 u.. ook zaterdag, zondag van 1 tot 5 uur Taveerne Tastevin, Beestenmarkt: fo to's van Leen Manneke, tot 31 augustus. Sted. museum De Lakenhal, Ui Singel: op werkdagen van 10 tot 5 zondags van 1 tot 5 uur. Hortus Botanicus (Rapenburg): werkdagen van 9 tot 12 en van 2 to kassen zaterdags en zondags Rijdend ANWB-kantoor Beestenmarkt: standplaats rijdend ANWB-kantoor op 3. 17 en 31 aug., van 104 uur (doorlopend). Motenmnsemn Molen De Valk' geopend dinsdag toi en mei zaterdag van 10 tot 5 uur zon dags van 1 tot 5 uur. Maandags geslo. marihuana een licht verdovend middel vaaraan men niet verslaafd kan raken. Het gebruik ervan in eigen huis kan men niet verbieden. Het is naar zijn mening niet schadelijker dan ro- en drinken. Hij heeft er zelf geen ervaring mee. Toch staat hij achter de opstellers in een advertentie in het Britse blad Times, waarin erop wordt aangedron- een persoonlijk gebruik van mari huana toe te staan. De advertentie is ondertekend door John Lennon en Paul McCartney. Op de vraag of hij het zelf zou wil len proberen, als hij ertoe in de gele genheid werd gesteld, antwoordt Har: „Ik rook niet". Rondvaart gemist President Har heeft de Beatles op 14 en 15 juni hoogst persoonlijk ontmoet, toen zij in Nederland waren. Hij is naar Schiphol geweest om het viertal af te halen en woonde hun t.v.-optre- den in Treslong in Hillegom bij. De rondvaart door de Amsterdamse grach ten heeft hij helaas gemist, omdat hij op tijd voor een optreden in Blokker moest zijn. De films, die de Beatles hebben maakt, vindt hij wel goed. Vooral de film „Help", opgenomen door Richard De BBC zag hier redenen in om dit nummer te weigeren. Het zou bepaalde associaties "kunnen hebben met het ge bruik van opwekkende middelen. Har vindt dit wel wat erg ver gezocht. De Beatles zullen zich er niets aantrekken, concludeert hij, want het is gratis publiciteit voor hen. Har is zelf erg verheugd over de nieuwste ontwikkeling van de Beatles en hun muziek, die voorlopig haar hoogtepunt schijnt te hebben gevonden in de nieuwste single „AU you need Alle platen Met deze plaat vertolken de Beatles precies, wat er momenteel leeft de harten van vele jongeren. Het sluit helemaal aan bij de Love-in- cultuur van de huidige hippies met hun bloe men en bananen. Hoewel Har zichzelf geen hippie zot willen noemen, voelt hij als het erop aankomt meer voor hen dan voor de provo's. Duidelijker gezegd: hij zot met een bloem in zijn haar willen lopen dan een rookbom naar een koets gooien. Rest nog te vermelden dat Har alle singles, eepees en elpees van de Beat les in zijn bezit heeft. Dat is hij dan ook wel aan zijn stand verplicht, den we zo zeggen. 14-15 jaar, nu schommelt deze rond de „Chains" |QF HET noodzakelijk is, dat er fan clubs bestaan? Har is er zich terde- ;e van bewust, dat deze in een behoef- e voorzien. Hij vertelt er het volgende erhaal bij: „Bladen als Teenbeat en Muziek Express vertellen alleen maar onbenulligheden. Ze laten foto's zien met Beatle Paul bij zijn vader, Beatle John, die thee drinkt enz. Hitweek, het vakblad voor twieners, schrijft alleen voor en over artiesten, die zij zelf mogen. Hier horen de Beat les ook bij, maar dat is niet voldoende. Daarom rechtvaardigt dit het bestaan een fanclub. Wij geven ook een clubblad „Chains" uit, dat (de naam zegt het al) een band brengt tussen de fanclubleden. Dat blad krijg je gratis, als je lid ordt. Het nieuws? Dat komt van de platenmaatschappij en van de fanclub Engeland. Verder schrijf ik het lws zelf." En inderdaad, er staat achter redactie alleen de naam van Har van Fulpen. O, ja, ereleden zijn onder meer Willem (voor de vuist weg) Days en Jan van Veen, van „Alle rem- G. J. Voskuil 50 jaar bij Wernink Stukje overhemd TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum voor Volkenkunde: ten toonstelling Bail, beeld en droombeeld tot 1 oktober. JN HET fanclubblad staan overigens wel aardige dingen, zoals het volgen de stukje van een meisje uit Heemste de: \,Een paar maanden geleden heb ik brief uit Liverpool gekregen. Ik om een lok haar van John ge vraagd, maar ze hadden geen haren- meer over. Nu kreeg ik een stuk van zijn overhemd. Eindeloos gewoonweg. Ik vind het. fantastisch, dat zé zoveel je doen. Het stukje overhemd heb ik laten inlijsten en hangt nu in mijn bebeatlesde kamer." Leuk is ook dit: „Weet u misschien ook iemand die fo to's verkoopt of weggeeft van de Beat les. want ik doe een wedstrijd met mijn zuster, wie er het eerst 250 op de kamer heeft hangen." Naast deze dingen staan „Chains" veel informatieve berichten over de Beatles. De nieuwe platen (van de Beatles) worden besproken en op de achterkant kan men de Beatles- top-50 bewonderen. Met het volschrijven var hel fanclubblad en de nodige admi nistratie is Har twee avonden per week en de hele zaterdag kwijt. Naast het volgen van het hele muziekgebeu- ren en veel lezen heeft hij geen specia le hobby's. Ik rook niet Har draagt zelf geen lang haar, maai hij vindt het zijn idolen goed staan Op lang haar heeft hij niets tegen, als het maar niet tot op hun middel hangt. „Trouwens alles, wat de Beatles doen, doe ik nog niet". Dit geldt in het bijzonder gebruik van bewustzijnsverruimende middelen. In de Britse popwereld is dit vooral na de arrestaties van de Rolling Stones, Mick Jagger en Keith Richard, een brandende kwestie. Har meent, dat Lester die later de kostelijke film „The Knack" (and how to get it) regis seerde. Har van Fulpen is dan ook een Lester- bewonderaar. Har is twee keer iri functie voor de t.v. geweest. Een keer heeft hij voor Rooster aan de hand van journaal- flitsen een Beatles- programma mogen samenstellen. Verder is hij onlangs nog voor Jeugdland geïnterviewd. Hij heeft ook de hand in de Beatlesshow, die Veronica elke donderdagavond van 7—7.15 uur uitzendt. Grandioos Natuurlijk kwam het. gesprek (haast) vanzelf op de nieuwe elpee, die de Beatles pas hebben uitgebracht: „Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band", die Har het predikaat grandioos mee gaf. Aan deze plaat hebben de Beatles van december '66 tot april '67 gewerkt. Het beste nummer van deze langspeel plaat vindt hij „A day in the live". Dit gaat over een man, die boven ?n (dubbeldeks) bus gaat zitten om Sigaret te roken. Hij valt dan in slaap en droomt. LEIDEN De heer G. J. Voskuil vierde gisteren het feit, dat hij 50 jaar in dienst is bij Wernink's Beton. In de kantine van het bedrijf had een huldiging pleats. De heer Voskuil is als 13-jarig jongetje bij Wernink gekomen en heeft zich langzamerhand opgewerkt tot kraanmachinist, een funktie, die hij ook nu nog vervult. Als blijk van waardering voor zijn 50 jaren trouwe dienst speldde bur gemeester mr. G. C. van der Willigen de jubilaris de zilveren eremedaille, behorende tot de Orde van Oranje- Nassau, op. De burgemeester prees de ijver en werklust van de heer Vos- Ir. A. Sitsen sprak namens de di rectie waarderende woorden en bood de jubilaris een aandeel in het be drijf aan en een enveloppe met in houd. Mevrouw Voskuil werd ver wend met een plant. Leidenaars stalen wat los en vast zat DEN HAAG In totaal vijftien in braken en diefstallen had een 20-jarige losarbeider uit Leiden op zijn naam staan en een 19-jarige vriend had hem ?n aantal gevallen trouw ter zijde gestaan. was in de telefooncel aan de Morsweg het geldbakje geforceerd en f 2.50 daaruit gestolen. Ingebroken was de Plantage en de Oranjegracht met enkele honderden guldens als buit. Uit een auto werd een accu gestolen. De. officier van justitie eiste tegen de oudste een jaar gevangenisstraf, ■van twee maanden voorwaarde lijk, en tegen de helper acht maanden waarvan twee maanden voorwaarde lijk en aftrek van voorarrest. De rechtbank heeft de verdachten veroordeeld overeenkomstig de eis. LEIDEN Met ingang van maandag 7 augustus zal het gedeelte Oude Singel tussen Pauivbrug en Jan Vossensteeg gesloten zijn voor hel verkeer. Dit is noodzakelijk in verband- met het slopen van de Wolbrug, die in de Oude Singel over de Oostdwursgrach t ligt. In overleg met de afdeling verkeer van de gemeentepolitie is een beiveg- wijzering aangebracht, die de omleiding aangeeft. Naar men verivacht zal het werk ongeveer twee maanden in beslag nemen. Verwijdering van de Wolbrug komt neer op het gladstrijken van een vrij nauwe en tamelijk hoge bult (3.70 meter tussen de leuningen in de toch altijd nog ruim 9 meter brede Oude Singel. In het nieuwe weg- en kadegedeelte wordt een reeds gebouwde nooduitlaat van de Oostdwarsgrachtriolering opgenomen. Dit is een beveiligingsdrempel, ivaaroverheen het hoofdriool van de gracht bij bijzonder hoge riool- waterstand kan lozen in de Oude Vest. De Wolbrug is de laatste, van zeven bruggen, die in verband met de demping van de Langegracht moesten verdwijnen. Onmiddellijk na afloop van de bouwvakvakanties is begonnen met het afbreken van de voorlaatste, de Volmolenbrug over de Langegracht. Het aan zicht van de Oostdwarsgracht gaat. hiermee ingrijpend veranderen. De twee 7 nieter brede rijbanen met de 9 meter brede parkeerberm in het midden en trottoirs van ruim 2 meter langs de huizen gaan het beeld beheersen. Burgerlijke stand van Leiden LEIDEN Geboren: Pieter Mzv M Plug en D van der Plas; Wilfred z v H J J Witte en J H Wijtsma; Richard H G z v G Ludema en G den Otter; Edith M d v H Filip- po en A F van Donge. Ondertrouwd: C M Heemskerk en C A V Kuijsters: E Turk en S M Kramp; J E Muller en C M J A Hollander; G J M Wildeman en M J C Both; A de Marie en E M G Brasker; M J Noordervliet en J A S de Romijn; S van der Kraats en M J van Winkel; B Pater en J Trouwee; P Nagtegaal en A E A van der Zeeuw; J P Planjer en C J Middelham; D F Nijhoff en M J H van Overbeek; J B M Vogele zang en A M M E van der Kraan; F W Robinson en M I Dredge; F A Schroder en E Taverne; C Sou- hoka en C de Vrind; G G Barbero en C J van Zijp. Gehuwd: D van Leeuwen en Y P G Verplancke; P C van der Klaauw en G Flippo; H L M Fennis en A B Zwetsloot; A van der Zeeuw en J Kluivers; C Veldman en G Slootweg; A J Poots en C van der Vos; N Bosch en J J van den Heuvel; B Groenendijk en M van der Neut; H Kijk in de Vegte en A A Ranselaar; H J G Paalvast en C J E van Vliet; P C A Veer man en J J van Veen. Overleden: J Heemskerk, 74 jaar, man; J C Vreeswijk, 69 jaar, man; G H Bolier, 61 jaar, man; J Sloot weg, 88 jaar, wed van P G Brit tij n; M Biesheuvel, 44 jaar, wed van W de Bruijn; A A Schipper, 19 jaar, dodhteir; Saridjem, 78 jaar, wed van A J R Le Bron de Vexela. Intrede ds. Hoekstra OEGSTGEEST Op zondag 27 aug. zal ds. W. E. Hoekstra in de Geref. kerk aan de Mauritstaan zijn intrede doen. De dienst begint om 7 uur des avonds. Flats Ouderzorg worden verhuurd LEIDERDORP Een aantal koop flats aan de Laan van Ouderzorg zal worden verhuurd. De huurprijs is bepaald op ƒ355 per maand, inclu sief service- en stookkosten. Deze woningen zijn in september vorig jaar klaargekomen. LEIDEN Zaterdagmiddag is er corso in Rijnsburg, Oegstgeest en Leiden. De route is: RIJNSBURG 1130 uur: Vér trek van terrein Vei ling „Flora", Oegstgeesterweg, Brou werstraat, Noordeinde, Petronella van Saksensfraat, Evertsenstraa't, Piet Heinstraat. De Ruylerstraat, Kanaal straat. Katwijkerweg, Langevaart, Sand-tiaan, Herenweg, Kerkstraat, Vliet N.Z., Koestraatbrug, Vliet Z.Z., Smidstraat, Oegstgeesterweg, Van Rijnsburg naar Oegstgeest via Rijns- buigerweg en Rijnzichtweg. OEGSTGEEST zz 2.30 uur: Rijnzichtweg, Van As- send elftstraat, Rhijngee&ter straatweg, Endegeesterlaan, Geversstraat, en via Letdsestraatweg en Rijnsburgerweg naar Leiden. LEIDEN 3.10 uur Stationsplein, Stations weg, Steenstraat, Blauwpoortsburg, Haarlemmerstraat, Pelikaanstraat, Hooigracht, Hogewoerd, Breestraat, (ongeveer 3.45 uur namiddag), Noord einde, Rem'brandtstraat. PAUZE IN DE DOELENKAZERNE 5.15 uur: Noordeinde. Witte Singel, Zoeterwoudse Singel, Lammenschans weg, Tomatenstraa1, Zoeterwoudse- weg, Vijf-Meilaan. Boshuizerkade, Ter Haarkade, Haagweg, Rijnzichtweg- brug, Morsweg, Morssingel, Stations plein en via de Rijnsburgerweg naar Oegstgeest. Leidsestraafrweg, Geversstraat, Leidse Buurt, Rijnzichtweg, Rijnsburgerweg naar Rijnsburg. Avondroute door Rijnsburg: Flora, Rijnsburgerweg. Oegstgeesterweg, He renweg, Sandtlaan, Langevaart, Ka naalstraat, Burg. Meijboomstraat, Noordeinde, Koestraat, Vliet Z.Z., Smidstraat, Oegstgeesterweg, Rijns burgerweg, Flora.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 3