KOERIERS Grandioze Dick Bouman slaat zich in de finale BENNO SIX KAMPIOEN KVC STERK OP EIGEN TERREIN Rolf von den Baumen blijft Stenhuis baas WEER VERLIES VAN KASTEN IN VUGHT TOM OKKER OVERKLAST LUNDQVIST meubelen Jan van Staveren Middenstands diploma NIEUWE LEIDSE COURANT 6 Z ATERDAG 29 JULI 1967 Een kameleon, die de Terra hor tus zo te zien nog wat sceptisch hekükt. Kortebaandruverij in Voorschoten VOORSCHOTEN ..Benno Six" mag zich kampioendraver op de korte- baan voor 1967 noemen. Voordat de zevenjarige bruine ruin de krans om zijn nek kreeg, had hij in een veld van 21 dravers op de Bernardlaan verscheidene malen de 310 meter gelo pen. Voor deze prestatie kreeg zijn eigenaar. Stal uit Hilversum, een Delfts blauw hord van de NDR en f 1.500 als geldprijs uit handen van burgemeester L. de Kool. De rijder E. Leeman kreeg de begerenswaardige zweep. In vroeger tijden draafde men bij ,,'t Haagsche Schouw van Duivenvoor de" om de gouden zweep. „De tijden zijn veranderd, wat vroeger de schout van Voorschoten weg kon ge ven, kan de burgemeester van nu niet meer", aldus Voorschotens burgerva- „Xandro S", de elfjarige bruine ruin van J. van Ee met pikeur H. J. Pools, was het op een na beste paard en verdiende voor zijn baas f725. ..Cura cao", de zesjarige bruine merrie, ge tipt als kanshebster uit Stal Amstel met rijder R. Trompen, verwierf de derde prijs (f 400). n Onder ideale weersomstandigheden werd de kortebaandravcrij gehouden. Het zeer talrijke publiek kreeg een sportieve wedstrijd te zien. Drie kamp- ritten waren er nodig in de eerste omloop, waaronder Benno Six tegen Bohemien van de Erven J. Vergay. In de tweede omloop waren nog de volgende paarden in de baan: Xandro S; April Love; Vincent Hollandia; Cu racao; Benno Six; Dibbels W.; Donna Fez; Barones Spencer K.; Bento van Eiberhof; Barrelina en Akino K. Een kamprit tussen Bento van Eiberhof Barrelina werd in het voordeel beslist van Bento van Eiberhof, die met Aki no K.; Xandro S.; Curacao: Benno Six en Donna Fez overging naar de derde omloop. In „Het Wapen van Voorschoten" reikte de burgemeester de prijzen uit en maakte notaris Boom de trekking bekend van de grote loterij .Dc hoofd prijs (veulen) viel op nummer 1057; de tweede prijs (ponnie-veulen) op 620. De kaasprijzen vielen op de nummers 1131, 287, 97. 2226, 288. 1145, 1232, 2804. 1765 en 1451. KATWIJK AAN ZEE In de gym nastiekzaal van de Zonnebloemschool speelde KVC gisteren tegen Cito uit Zeist. In de eerste set blokkeerde KVC met groot succes, en hield de score tot 55 in evenwicht, om vervolgens een 95 voorsprong te krijgen. Tot 911 bleef het spannen; hierna wrd Cito sterker, en won door sterk spel aan het net deze openingsset-score: 1015. De thuisclub-supporters zagem, KVC zich nu krachtig herstellen, wat resulteerde in een setzege: 1614. Na een korte rustpauze kwam de thuisclub als herbo ren in het veld en wist KVC ten slotte met 1615 te winnen. Hollandweek I op Loosdrecht LOOSDRECHT Op de Loos drechtse plassen is gisteren een be gin gemaakt niet de traditionele Hollandweek 1. waarvoor dit jaar in totaal 450 jachten verdeeld over 17 klassen, hebben ingeschreven. Om tijdens deze vakantieperiode het niet al te druk te maken op het veel be varen Loosdrechtse plassengebied. hebben de organisatoren een aantal starts over de wedstrijddagen ver spreid. In totaal zeilen de deelne mers vier wedstrijden en dat bete kent tijdens deze vijfdaagse zeilweek. een dag rust. In de Valkenklasse behaalde Egon Rolf von den Boumen een royale overwinning. Helaas ver schijnt zijn grootste rivaal uit de Braassem- Kaag- en Nieuw Loos- drechtweek Bart Kraan in de Hol landweek niet aan de start. Drukke werkzaamheden verhinderen de man uit Oude-Wetering ook deze week aan zijn zomerprogramma toe te voegen Bij de start van de Valken waren er wat moeilijkheden, wat onder meer tot gevolg had dat in totaal drie pro testen in deze klass? de protestcom missie bereikten. Veel veranderingen brachten zij niet in de dagrangschik king. Ro'.f von den Bouman. die eerst me' de Nederlandse Kampioen Sten huis af moest rekenen om de eerste olaats te bereiken was eenmaal op koo voor al zijn tegenstanders onbe reikbaar. De OlvmDische Flying Dutchman- en Finjollen-klasse men vandaag pas voor de eerste keer aan start, evenals de Hornet- en Pam- ousklasse. In de 16 m2-lasse moest de hoofdorijswinnaar van de nieuw- Loosdrechtweek Sietrand. De Ruyter en Bischop voor laten gaan. Om Coupe Galea VUGHT Het Nederlandse ten- nisteam (spelers tot 20 jaar) dat op de eerste dag van de kwalificatiewed strijden voor het toernooi om de Coupe Galea in Vught door een ach terstand van 03 regen Spanje, al was uigeschakeld. heef op de weede dag nog een par ij gewonnen Soeters won met 57. 845. 61 van Cabezon. Kasten verloor in het laatste enkel- soel met 26 en 36 van Munoz. De eindstand werd daardoor 14. Ir. de andere kwalificatiewedstrijd wo.i Engeland met 32 van België De uitslagen van deze partij na de eerste dag was de stand 21 in het voordeel van Engeland zijn: Mignot 'België) Lloyd (Eng) 46. 108. 63 Janssens (Belg Battrick Eng) 3—6, 5—7. De uitslagen van de eerste dag van de internationale Hollandweek I, die op de Loosdrechtse plassen wordt ge houden, zijn: Valken: 1 Rolf von den Baumen, 2 Stenhuis. Vrijheid: 1 De Haas jr, 2 Bigelaar. Flying junior: 1 Heineke, 2 Dudok in Heel. 16 m2: 1 De Ruyter, 2 De Bisschop Stern: 1 Vrolijk. 2 Van Dusseldorp. Vaurien: 1 De Groot, 2 Boeck (Zwit.) Schakel: 1 Kruit. 2 Schuitemaker. Solo: 1 Kaan. 2 Fock. Jeugd: 1 De Wit, 2 Bakker. KOUDEKERK Onze plaatsgenoot en lid van de voetbalvereniging Kou dekerk, Cor Scheer, heeft met succes deelgenomen aan- de Vierdaagse te Nij megen. mco KUYPERS MOEST ES TWEEDE SET 7-5 VOORSPRONG PRIJSGEVEN (7-5) (Van onze tennismedewerker) KATWIJK De finale in het herenenkel B van het Badgastentoernooi op „Duinlust" belooft een strijd e worden van twee geheel verschillende spelstijlen. Dick Bouman, die het vooral van zijn offensieve daden moet hebben, zal dan aantreden tegen Jan de Groot, de plaatselijke kampioen, die vooral vanuit de verdediging zijn punten scoort. Afgaande op de wed strijden in de halve finale is Dick Bouman veruit favoriet, maar wjj her inneren ons nog maar al te goed hoe De Groot vorig jaar tijdens de Dis trictskampioenschappen de talentvolle Roomburger kansloos liet Jan de Groot kan met moeite Eddy de Vries wippen In de halve finale speelde Bou man zeer indrukwekkend tegen de bijzonder vaste Nico Kuypers, die tevoren Har Meyer snel had uitge teld. Bouman had uit deze partij kennelijk zijn voordeel getrokken, want hij speelde scherp op de aanval en verleidde met slimme dropshots zijn normaliter defensieve opponent tot aanvallend spel. In de eerste set ontwikkelden zie!» de zaken bijzonder voorspoedig voo*- Bouman wat hem een 62 voor sprong opleverde. Kuypers kwam evenwel prachtig terug en liep in de tweede set uit tot 51. waarna Bou man de brede schouders eens rechtte voor een forse eindspurt. Hij scoorde zes games achtereen en kwam met 62. 75 in de finale. Jan de Groot bestreed de Hagenaai Eddy de Vries in een twee uur du rende slijtageslag, die in een druilerige regen en met veel wind werd gespeeld In de eerste set deed De Vries een 30 achterstand teniet en kwam bij 53 reeds reeds op winst. De Groot herstelde zich nog wel tot 55, r met 75 ging deze set toch naar De Vries. Tot 55 ging het daarna gelijk op. Toen vond De Groot het echter welletjes. De Katwjjker won met 75. 62 de partij. VEEL PROTESTEN Wil Bloot bereikte bij de dames in C de finale door een 64, 63 o winning op de dit toernooi verrassend naar voren gekomen Jeltje Uittenboo- gaard. Haar tegenstandster wordt de 13-jarige Kathleen Warners van het Amsterdamse Festina die ook in D in de finale zit wat nogal tot vele protesten aanleiding heeft gegeven. Toch staat de jeugdige Amster damse met haar inschrijving in D volkomen in haar recht. De Bond heeft haar namelijk nog steeds niet op een ranglijst geplaatst en dientengevolge is zij gerechtigd in alle afdelingen in te schrijven. Dergelyke nalatigheden van de com missie toernooien zijn dit jaar aan de orde van de dag. en het wordt hoog tijd, dat er in deze rangen eens iemand met kennis van zaken aan het woord komt. Juost Vergoed en Donald Haks be strijden elkaar bij de heren. Beiden zijn talentvolle jeugdspelers, wat een bijzonder interessante finale kan ge ven. Tevens is het voor beiden een afscheid van C, want hierna verdwij- beiden naar de B-lijst, waar het gezien de huidige vreemde krachtsver houdingen wel bij een aardig partijtje in de eerste ronde zal blijven Dc uitslagen luiden: Hercnenkcl B, kwartfinale: N, Kuy- ?rsH. Meijer 61. 62; halve finale: D. BouwmanN. Kuypers 62, 75. Damesenkel C. halve finale: K. War nersJ van de Wegen 26. 60, 61: W. BlootJ. Uittcnboogaard 64. 63 Herenenkel C, halve finale: Vergard Harbarth 62, 60; D. HaksR. Baden 6—2. 6—2. Damesdubbcl E. halve finale: E. van de Berg/G. Lammer seK. Warners/H Faase 6—2, 16. 64. Gemengddubbel E. halve finale: Oos- i'Meerwaldt Remmelzwaa 1Hofstra 64. 63: Faase/Assel'bergsNeusch Kemerling 46. 63. 62. Damesenkel D, kwartfinale: K. War nersA. Guyt 61. 60: F Anemaat Goedhart 6-^3, 6—1. Herenenkel D. kwartfinale. R. Baden R. Schreiner 62, 60: Bilderbeek Rolfs 6—2, 6—4. NOORDWIJK De voetbalvereni ging Noordwijk speelt vanavond kwart voor zeven op het sportterrein aan de Van Panhuysstraat een oefen wedstrijd tegen de Duitse eerste klas-amateurs Arminia uit Gütersloh. Strijd van badgasten om Seinpostbeker NOORDWIJK Op de banen van Seinpost werden weer de traditionele midgetgolfwedstrijden voor badgasten gehouden met als inzet de Sein post-wisselbeker. Mevrouw De Vries uit Rotterdam werd eerste in de damesafdeling. Op de tweede plaats eindigde mej. Erica Schuppen (Veenendaal). Om de plaatsen drie en vier moest een barra ge-partij gespeeld worden tussen mej. De Wit (Rijswijk) en mej. W. de Haas (Veenendaal). Mej. De Wit werd derde. Mevr. Walch (Rotterdam) kwam op de vijfde plaats. Bij de heren ontstond een waar ge drang om de titel. Er werd vrijwel feilloos gespeeld en de heren dr. J. H. E. de Vries (Rotterdam). J. Zondag (Arnhem) en Houwers (Hillegom) be twistten elkaar de eer. De daarop volgende barrage-partij bracht dr. De Vries op de eerste plaats; de heer J. Zondag werd tweede, terwijl de heer Wouwers als derde Om de vierde en vijfde plaats moest een barrage-partij eveneens de beslis sing brengen. De heren H. J. v» Schuppen jr. (Veenendaal) en F. var den Berg (Amsterdam) werden resp. vierde en vijfde. 's Avonds reikte de heer Zondag hotel-rest. Seinpost de prijzen uit. In Augustus zullen weer midgetgolfwed strijden voor badgasten worden georga niseerd. Waarschijnlijk zullen dit de laatste zijn, die op de Seinpost-banen worden gespeeld. Deze banen liggen namelijk in het tracé van de toekomsti ge parallelboulevard en zijn onlangs door de gemeente aangekocht. BAASSTAD In de eerste rondei van het internationale tennistoernooil van Baasstad in Zweden heeft dej Nederlandse kampioen Tom Okker in vier sets 64. 26, 75 en 63i gewonnen van de Zweed Jan-Erikj Lundqvist. Martin Mulligan, de in| Italië wonende Australiër, versloeg; zijn landgenoot Roy Emerson in straight sets: 75, 6—3 en 64. Nederlaag Judith Op de tweede dag van het inter nationale jeugdtoernooi in Munchen- Gladbach (Did) is Judith Salomé ver rassend verslagen door de Zweedse speelster Kirsten Anden. Judith Sa-' lome die het jeugdtoernooi van Wim bledon had gewonnen, verloor met 57 en 26. Jan Hordijk behaalde een sprekende overwinning op I Prietzke. een van Duitslands beste jeugdsDelers. De uitslag was hier 6—1. 6—4. Hoog en laag water Katwijk KATWIJK AAN ZEE Zondag 30 juli: hoog water 8.57 en 21.22; laag wa ter 4.29 en 16.49; maandag 31 juli: hoog water 9.55 en 22.25; laag water 5.21 en 17.52. Personeel gevraagd 28 zw Esbjerg 28 ZZO Abidjan Verpleegster worden? En dan liefst in een nieuw ziekenhuis en een moderne gezellige stad? Onze eerst volgende cursus vangt in september aan. Inlichtingen: Directrice Diaconessenhuis, Eindhoven. Gevraagd zelfst. werkend kok per 1 oktober of 1 no vember. Uitsluitend eerste klas vakman. De Nachte gaal. Lisse. Tel. 025304449. Net meisje gevr. -per 14 aug. voor de huish. Plm. 18 jaar. Van 93 uur, 5 daagse werkweek. Grote was bui tenshuis. Loon nader over een te komen. Pers. of telef. afspr. liefst 's avonds na 7 uur. D. Schoneveld, Lange- vaart 2, Rijnsburg. tel. 01718- 2296. Wegens huwelijk der te- genw. per 1 sept. gevr. hulp in de huish., intern. Meer dere hulp aanw. Rijksstraat weg 420 Wassenaar, telef. 01751—4283 Gevraagd bij bejaard echtpaar te Den Haag juf frouw v. d. huishouding (P.G.) die tevens de vrouw des huizes kan verzorgen (lichte verpleging). Hulp Br. ond. nr 1266 bur. blad. 9 Zoekt u tijdelijk werk? Bent u 4 weken tot 6 maan den beschikbaar, kom dan bij Hoogovens IJmuiden werken. U kunt direct beginnen en per dag opzeggen, Het gaat om fabriekswerk voor man nen van 20-50 jaar. Goede salaris- en arbeidsvoorwaar den. Melden: Hoogovens - IJmuiden. „Buitenhof" (tel. 0-%in-94.000). Gevr. voor de bezorging van weekbladen een weder verkoper voor Katwijk. Leuke bijverdienste. Lééft. 18 jaar Aaiun. Laan van Meerdervoort 157, Den Haag. Telefoon 070392450. Drogisterij Parfumerie Het Witte Kruis vraagt voor zo spoedig mogelijk net meisje, 5-daagse werkweek Dames v. d. Eijkel. Kerkstr. 2. Rijnsburg, tel. 017183092. Het moderne Bejaarden centrum Avondzon te Rijns burg vraagt wegens huwelijk een bejaardenhelpster. Aan melden bij de directrice. Oude Vlietweg 9, Rijnsburg Chauffeur gevraagd. Te ven gevr. bijrijder, beneden 20 jaar. Bloemenim. en ex port Gebr. Beekhuis. Burg. Hermanstraat 63, Rijnsburg. Tel. 5604. Wij vragen een flinke bijrijder. Leeft 1720 jr. Van Cleef. Haarlemmer straat 172174. Werkster gevr. voor schoonhouden kantoor voor de zaterdagochtend. Mevr. Meijer. Rijndijk 68. Leiden (post Voorschoten) bij de Vink. Tel. 22191. Flink jong meisje v.g.g.v. In gezin van 2 personen, maandag, woensdag, vrijdag van 95 uur. Goed loon. Buskosten vergoed. Aarnm. na 4 uur of 's avonds Meyen- d else weg 30 (bushalte Kie vit) Wassenaar. Gevr voor vast dienst verband jongens. Leeftijd 15 en 16 jaar. Kistenfabriek Guldemond. Valkenburgse- weg 19, Katwijk a. d. Rijn. telefoon 017182843. Personeel aangeboden Bijlessen. Grieks, Latijn, Engels. J. Bakker, Schou tenburgstraat 25, Oegstgeest Tel. 52323. Te koop aangeboden Te koop: woonark, lang 17 mtr. breed 4 mtr, betonnen casco, indeling: hal, woonka mer. 4 slaapkamers, keuken, bijkeuken, douchecel, balcon. Ligplaats alleen voor inwo ners van Katwijk, of die daar werkzaam zijn. J. v. d Mey, Ws ,de Vondst", Sandt- laan. Katwijk a. d. Rijn. Ter overn. aangeb. compl. woninginr. bedrijf met vaste klantenkring en mooie werk plaats te Den Haag. Br. no. R 5352 bur. van dit blad. Wasserij Spronk, laken- pakketservice. Lakens slopen en tafellakens 6 stuks, ge wassen en gestreken voor 2.80. Uitsluitend brengen en halen. W. Singel 14, Leiden. Wasserij Spronk. „De Kastenspecialist" Keuze uit 340 modellen ook op maat. Linnenkasten, lade kasten. keukenkasten, com modes. bureaus, edelhout deurplaten, anti-herniapla- ten. C. J. v. d. Geest. Hout handel ..De Burcht" hoek Nieuwstr. HoogL Kerkgr. 49, tel. 33078. 's maandags geslo- Te koop het bekende en enigste dorpscafé Ridder Sint Joris te Berkhout. Inlichtin gen: Sietsma-Groot, Oostein de 125. Berkhout, tel. 02295— 1 TOT 30 WOORDEN f 2,— ELK WOORD MEER f 0.12. Voor Koeriers onder nummer wordt 35 cent extra in rekening gebracht. Bewijsnummers (alleen op verzoek) 25 ct. aangeboden: kolenhaard „Etna" i.pr.st. Huisman, Kamplaan 4, Ha- zerswoude-Dorp. Te koop aangeboden boe- renkoolplanten. S. Star, Rijnsburgerweg 45 Rijnsburg Tel. 01718—2656. 598,Voor de uiterst lage prijs leveren wij u, na inruil van uw oude toestel, een 59 cm. TV. Diverse top merken. WeBe, Haarlemmer straat 63. Leiden. Telefoon 32792. Te koop aangeboden kleine werkplaats m. kracht stroom 30 m2, le en 2e ver dieping. Prijs 5200. Met of zonder inventaris. Tel. 40303 0 Vanaf heden weer grote en verse peurwormen bij ons verkrijgbaar. Haast Uü! Zolang de voorraad strekt. Peurloden, peurstokken enz. 's Maandags de gehele dag gesloten. Natuurlijk Robbers Haven 24-26A. Hypotheken, le hyp. tot 90 pet. en aanvullende 2e hyp. Lage lasten. Bij ,oyei;ljj- den pand event, hyp. vrij. Iml.: Boegbeim Vinck, Gouwe 54, Gouda. TeL 7861. Ook voor ver koop Onr Goederen. Tijdelijk f 100 tot f 200 >r uw oude bromfiets: i. f 948 nu f 748, van f 880 f 780, van f 580. nu f 480. f 715 nu f 540. Finan ciering mogelijk tot 24 maan den Zie etalage. Firma DUSOSWA. Turfmarkt 1—3, Leiden. Tel. 24409. Geen fi lialen. H.Il. Bloemisten v.a. heden uit voorraad te leve- prima trekbakjes. Con currerende prijs. R. W. v. d. Burg. Brouwerstraat 76, Rijnsburg. Tel. 2595 b.g.g. i8. Te koop woonboot, bev. huiskamer, 2 slaapk., keu ken, w.c., douche. Vrije tuin enz. Pr f 7500. R. Bosscher, kosterij N.H. kerk, Hoog- made. Inl. tel. 01729326. Woningruil. Aangeboden huis, omgeving Rijnzicht- weg, met grote tuin met schuur en achterom. Huifr 5 per week. (Gevr. Woning centrum Oegstgeest "met grote tuin en achterom. Iets hogere huur geen bezwaar. Brieven onder no. 1272 bureau van dit blad. Te koop gevraagd Te koop gevr. een 2e hands schrijfmachine. P. v. Tol, Huigsloterdijk 38, Abbe- Wij kopen alle soorten boeken en tijdschriften. J. Borsboom. Oude Rijn 23. Tel. 21676. Auto's en Motoren Prijs 2750,—! ^eL^ 23582.' Botermarkt 28. Leiden. 10 Autorijlessen voor f 47.50. Vervolg- en losse lessen f 6.50. Fonkelnieuwe gedipl instructeurs Theorielessen met kleuren- Gratis halen en bren gen. Bondsautorijschool De Centrale, aanmeldingsadres- sen: Leiden: Beestenmarkt 1 hk Steenstraat tel. 21532. Leiden: Corellistraat 50, tel 22287. Katwijk aan Zee: Rijn mond 103, tel. 3765. Tevens verhuur V.W.'s 1967. Erk. autohandel „FREVA- TO". Waardkerkplein 1, Leiden, tel. 32280 (bij He rengracht» heeft steeds goe de gebruikte automobielen voorradig. Laag in prijs- 3 maanden echte garantie. Fi nanciering met of zonder vooruitbetaling mogelijk. Aangeboden: Ford Anglia 1961, zeer mooie staat van onderhoud. Prima banden, f 1475,Fin. mog. Gerard Doustraat 10, Hazerswoude (D.). tel. 01728—510. D.K.W. Junior de Luxe Ivoorkleurig met zwart dak. Techn. en mot. i.z.-g.9t Accu en banden nieuw. Motor 40.000 km gelopen. Vraag prijs 1750.-. Telef. 01719- 3958. H. Visser Kruidhof 8. Noordwijk-Binnen. Te koop aangeboden Lancia Flavia i.pr.st. verke rende. Type '62. Prijs 1750 Tel. 40303. Te huur aangeboden Moderne industriehallen te koop aangeboden, 400 m2 te Medemblik. Deze ook te huur, en 600 m2 met prach tige bungalow te Bergen, NH Inl. Sietsma-Groot, Oosteinde 125, Berkhout, tel. 02295—386 Wasmachineverhuur Ed dy. Huur nu een wasmachi ne. Blijvend in uw huis voor slechts f 2.centrifuges f 1.50 en f 1.75 per week aan huur. Ook combinaties. Kan ook eigendom worden. L. Morsweg 21. tel. 32039. Te huur gevraagd Woonruimte te huur ge vraagd. A.s. echtpaar zoekt passende woonruimte. Liefst etage of iets dergelijks. Br. onder nummer 1264 bureau van dit blad of telefoon 31450. Lerares zoekt per 1 sept. kamer met kookgelegenheid liefst in centrum. Brit onder no. 1275 bur. blad. Woningruil Vakantie-adressen Zomerhuisjes te huur omg. Lemelerveld, 10 pers. Vrij van 519 aug. en van 12—26 aug. Vreeburg, v Karnebeekstraat 131. Zwolle, tel. 05200—13627. Heden, geëtaleerd geloogd eiken Diversen Geldkrediet voor aankoop duurzame gebruiksgoederen Inl. Gem. Kredietbank (D.K.K.). Tel 20270, kantoor Stadhuis, Leiden. Bezoekt wasautomatleb .De Eendracht" Zoe'er woudsesingel I4B Ine.ini dooi de poort Uw was (6 kg) i drong t stoom mange) aaDwezig om uw was kast- Klaar te maken Schuimrubber, schuim- plastic. kunstleder, plastic kleding, autohoezen, kappen, pyama's. asbakjes, zonne- kleppen. bloemvaasjes, spie gels, kaplak, rubbermaitten, sloten, enz. Aufobeklederij v. Kuik, Morsstraat 46, tel. no. 30552. I Nieuwe auto's zonder cbauffenr. Nieuwste model len o.a. Taunus 17 M Opel Rekord, Volkswagenbusjc met open dak. Garage Werk hoven, Maredijk 34a. Telef. 22300-32735. t Snelwegers volgens ijk voorschrift, el. vleessnijma chines. gehaktmolens, kas registers. groentemachines 40 tot 50 pet. goedkoper. Ook reparatie-inrichting Leeu- wenburgh. Goudsesirgel 47 Rotterdam tel 010-135995 Trouwauto's?? Bespreek de moderne 8 pers Chrysler's van H.G.T. Met wit ivoor of zwarte bruidseoupé Dir de Jong. Alleen: Zeeman laan 12a, Tel. 23055. 9 Wij verzorgen al ow dr.tkwerb tegen lói'ijke Prii zen u a visitekaartjes ge b-<>rtekaartjes venovings kaartjes Prims. atwerkmg en vlotte bediening Dr;in verk Servire Halos Haar lemmerstraat 64 Telefoon 24185 Naast Mueekhanoe O Hnfenk Autoverzekering? All-risk Casco. WA-verzekering. Uit sluitend ondergebracht bii prima assuradeuren. Voor particulier gebruik en land bouwers speciale condities Bureau F. Heynen. Hoge- woerd 124. Leiden. Telefoon 01710—20098. Feestvieren! Huurt uw stoelen, tafels, servies, glas werk. bestek, koffiemachines enz. bij Leiden's grootste en meest gespecialiseerde ver huurbedrijf de Gouden Sleu tels. Haarlemmerstraat 220, of bel 21691 en wij bezorgen alles thuis Bii kunsthandel 1. Ooms in- en verkoop van antieke meubelen dekenkisten ko peren lampen, ketels, doof potten kristal, porselein, enz Keuze uit 400 schilderstuk ken Haarlemmerstraat 93 Leiden Tel 26643 Gouden randjes voor Uas- tella-pennlngcn Verschillen de modelleD vanaf f 15.- Het Rlngenhuls. J D rioo- gervorst, Morsstraat 9. Lei den. Tel 24920. INSTITUUT VOOR MIDDENSTANDS- ONDERWIJS AANMELDING voor de avondcursus van de door het Rijk gesubsidieerde I.M.O.- Middenstandsavond- school te Leiden. Schoolgeld 80.per jaar. (inschrijfgeld inbegrepen) 500,— beloning aan hem of haar die aan kan tonen dat de benzine van de grote merkbenzine beter is dan de benzine uit onze witte pom pen Fa.A. vd. Pouw Kraan Zn.. Station terrein bij Haagsche Schouw. Meubelhandel „Mors- poort''. Ruimer keus eet- loeken. bergmeubelen en bergkasten. Wandmeubelen naar eigen ontwerp. Mors straat 58. Chr. contactbureau voor Nederland. Lindelaan 32, Krommenie Huwelijksbe middeling en briefw. voor inl postzegel bijsluiten. Avondlectuur - Kuifje enz in onze Ned leesportefeuil le met 9 bladen vanal 50 ct p w L L C Levendaal 27 Tel 20300 Uitgebreide collectie mo derne nieuwe en bespeelde orgels piano's, elektrische •n elektronische orgels Be zoekt onze toonzalen ol vr. vrubl. prijslijst. Boot Orgel- en Pianohandei. Kerkstraat z28. Bodegraven, telefoon 'H726—2541 Stotteerdery v d. Berg. Speciaal adres voor bet op- tduteuils Voorkomt waebttyd. U Doustraat 1-27. lel 34824 b.gg 41678 Gitaar accordeon, klari net sax. trompet, drums, oanjo mandoline piano, Ukelele-cursussen Instru ment in bruikleen ol op ge maksei. condities. Muziek school Zwaag. Korevaax- Heeft u kamers of zoekt o kamers? Wij bemiddelen. Kamerverhuurkantoor C. F. Hansen. Rapenburg 60, Lei den. Tel. 31786. Strjjkinrichting OZON v. uw fijne was. H. Rijndijk 34a. Telefoon 22675. De Sleutelkoning Bijma ken van alle sleutels, repa reren van elk slot. Haarlem merstraat 273 (bij de Over dekte) Tel 33958. Levering aan Rijk en gemeente. Des maandags gesloten Verloofden verdien 500 tot 1000 gulden door nel lid— maatscnap van de Consu mentenorganisatie. Linkanto hoge kortingen v 10- 15- eru 20% op linnen-uitzetten ser- settes, meubelen InlichUn- gen Postbus 158. Leiden Het Centraal-lnterk rke- lijk Huwelijks - contact bureau „ELJëZER" s-Gravenbage, Maretakstr. 26 Tel. 070-321241 Giro: 13414U verleent huwelijksbe middeling op levensbeschou welijke Christelijke grond slag. Na overmaking 5. volgen inschrijving, bene vens uitgebreide gegevens. Desgewenst tevens adver tentie-bemiddeling.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 6