HONDERD GULDEN VOOR GELUKKIGE SPAARDERS R. Zonneveld gekozen als wethouder van Benthuizen Raad van Alphen wil geen „onvrije" benzine VLEET [fel rr SCHILDER HANDIG MEISJE Variatie en improvisatie van Piet van Egmond Visserij nieuws bij de SPAREN GEEFT HOUVAST Oudshoorn-van Egmond tiiflSBUlh JIIEUWE LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 JULI 1967 Raiffeisenbank bereikt mijlpaal Piet van Duyvevoorde 25 jaar schuur baas SASSENHELM In het gezellige, stampvolle recreatiezaaltje van B K Bulbhorst is de heer (Piet) van Duyve voorde gisteravond in het zonnetje gezet in verband met zijn zilveren jubileum als schuurbaas van de planterij van de Sas- senheimse bollentelerij- en exportfirma. Namens de directie speldde de heer A. J. J. Arentshorst (.,De traditie wil, dat wij eenmaal per jaar een jubilaris hebben, maar jij bent dit jaar na Freek Homan al de tweede..") de 54-jarige Sassenheimer de erespeld voor 25 jaar trouwe dienst ook de heren P. J. van Waarden burg (namens de directie een enveloppe met inhoud), (Willem) van Ruiten (schoorsteen-pendule van het personeel) en (Henk) Smit (namens NCAB) zwaai den tijdens de ongedwongen receptie de jubilerende Piet van Duyvevoorde woor- en van (verdiende) los toe. Ook me- rouw J. van Duyvevoorde en zoon Dirk •erden in de (bloemen)hulde betrok- lefcerk" bereikte op 1 juli jongsleden -f 1 fk ijlpaal: het spaartegoed kwam vijftien miljoen gulden. Wie precies getal rondmaakte, viel heel a te gaan, zodat werd besloten te onder diegenen uit Hazerswoude Koudekerk, die op 1 juli geld had (en ingelegd. De heer T. Hoogendoorn uit Ha- ll'^rswoude-dorp, de heer J. Borst van Hazerswoudse Rijndijk en de heer Lek uit Koudekerk waren de geluk- gen. Gisteravond waren ze, vergezeld m hun echtgenote, in de bestuurska- van de bank aan de Rijndijk orr bankbiljet van honderd gulden ir ïtvangst te nemen. De heer L. M. de Boer, directeur var Sb bank, gaf een korte uiteenzetting ver de groei, die er de afgelopen ja- Ij. ;n viel te bespeuren. In aanwezigheid i de procuratiehouders mejuffrouw van Leeuwen en de heer A. de Boer jerhandigde de bankdirecteur de ge- ikkigen het geschenk. Op de foto (van Wim Dijkman): .1. directeur L. AI. de Boer, het :htpaar Lékx, het echtpaar Hoogen- het echtpaar Borst. Atleten uit Rijnstreek "tegen Belgische ploeg ALPHEN Vanmiddag wordt op et Olympiaterrein in Gouda de jaar- jkse ontmoeting tussen de atleten van afdeling Gouda en van Belgisch imburg gehouden. In de Goudse oeg ,dic voor de vijftiende maal te- de Belgische formatie uitkomt, jn verschillende atleten uit Alphen, Ddegraven en Woerden gekozen. (Jan Aalten en Wim Tuyn komen op 400 meter uit. Nico Verkade, Wim Srkerk en Dick Verkade (res.) nemen 1500 meter voor hun rekening, ter ijl J. de Wit op het nummer ■l iscuswerpen uitkomt. De Alphense tieten Wim Tuyn en Jan Aalten staan eiden ook genoteerd voor de estafette k k400 meter. ALPHEN In de onbetekenende agenda voor de gisteravond gehouden raadsvergadering, bleek toch nog tijdrovend addertje onder het gras te zitten. Punt zes bevatte een voorstel inzake wijziging c.q. aanvulling de algemene voorwaarden waaronder bouw- en industrieterrein worden kocht en industrieterrein in erfpacht ordt uitgegeven. Burgemeester ethouders willen daarmee ook rege lend optreden bij de plaatsing van ben zinepompen. Nu was deze zaak de laatste maanden meermalen in raad geweest in verband met plaatsing van een benzinestation bij het te bouwen badhuis en een voorge en heffing op het aantal verkoch te liters bij de pomphouders: hiervooi zullen B. en W. een regeling voorleg- aan de raad. Een en ander heeft u blijkbaar al toe geleid dat het voorstel met argusogen was bekeken. De vergadering stond onder leiding m de loco-burgemeester, wethouder van den Berg. Over de voorgestelde verordening sprak als eerste de heer M. Paats (AR). De voorgestelde wijzi ging, kon hij toejuichen op bepaalde punten. Maar 'als net erom ging de verkooppunten j vanr benzine vast in handen te houcfen, vr-oeg hij zich af of dit niet beter kon worden geregeld via hinderwet of politieverordening. De heer H. J. van de Berg (WD) as het eens met de wens tot meer ordening, maar niet met de manier De Kafwijksche Bouwvereeniging vraagt voor haar onderhoudsdienst een 50111011341105 aan het kantoor Randweg 35 Telefoon 3535 waarop de eerste stap gezet werd het voorstel. Ook meende hij dat te veel in handen van het college gelegd werd en voelde meer voor een verorde ning benzinepompen, zoals Venlo die heeft. Daar kan men afwijzing door B. en W. in beroep gaan bij de raad. De heer Duin (PvdA) had bezwaren tegen het koppelen van grondverkoop en benzinepompplaatsing. MISVERSTAND De voorzitter was van oordeel, dat er enig misverstand in het spel was. Het voorstel heeft geen betrekking op al verkochte grond, maar gaat alleen over verkoop van grond in de toe komst. Het college wordt hier geen uitvoerende macht. Bij verkoop van grond komt het voorstel, met overeen gekomen condities in de raad, die er al of niet mee akkoord kan gaan. Maar houdt dus zelf de zaak in han den. Bij de replieken ontstond een wat verward debat, waarop de heer Paats voorstelde de vergadering enige tijd te schorsen voor onderling beraad. Wetsvoorstel van p. en W. kwam hierna in .stemming, voor waren zestien leden; tegen de heren Duin. Trouw, Borst en Wingelaar (allen PvdA) en de heren Van de Berg en Van de Meent (beiden VVD). Twee leden waren met vakantie. De heer Pennewaard voerde verder een pleidooi voor de uitbreiding met twee lokalen van de Oranje Nas- uschool. De school is overbezet, ook de lokalen van de Opstandingskerk zijn geheel in gebruik. De voorzitter zei dat de geleende gelden een vaste bestemming hebben. De schooluitbreiding ligt financieel moeilijk, maar de gemeente doet haar best. Het voorstel om een bedrag van f 1600 uit te trekken om het ernstig verzakte terrein van de kleuterschool de Van Eeghenstraat op hoogte te brengen werd goedgekeurd. VOOR DIREKT GEVRAAGD van 16-18 jaar voor kantoorwerkzaamheden in de morgenuren Massale aanvoer bij veiling Flora hield aan RIJNSBURG De massale aam bij veiling Elora hield ook in de afgelo pen week aan, waarbij zich het verschijnsel voordeed dat werkelijk goede kwaliteit anjers en gladiolen het drievouclige opbrachten van de minde re kwaliteiten. Vooral wanneer de bloe men over grote afstanden moeten wor den verzonden, is het in deze tijd var het jaar van het grootste belang dat zi goed gesloten dus zéér onrijp zijn. Men zal begrijpen dat het bij dit warme weer voor de kweker een hele toer is aan deze eisen te voldoen, te meer daar het in de kassen nog ette lijke graden warmer is dan buiten. En juist omdat de vraag voor export zeker niet onbevredigend is, voeren de expor teurs soms een ware veldslag, wanneer ;n partij bloemen wordt aangeboden e in top-konditie verkeert. Door het hoge tempo waarin de ge- assen in bloei komen, zal er zonder twijfel binnenkort een zekere schaarste optreden, omdat de meeste bloemen dan al zijn gesneden Dit geldt echter alleen voor de anjers, want hun plaats zal dan worden inge nomen door de chrysanten, waarvan er ook heel wat te verwachten zijn. BENTHUIZEN Zo moeilijk als het aanvankelijk scheen, was het kie zen van een tweede wethouder toch blijkbaar niet. Al Hij de eerste verkie zing gisteravond kwam het raadslid R. Zonneveld (PvdA) met vier van de zeven stemmen op de wethouderszetel, waarmee hij de plaats heeft ingeno men van wijlen de heer D. van Leeu wen (SGP). Burgemeester Keizer heet te met een speech de nieuwe wet houder welkom. De heer A. Voorwinden bracht de bouw van een bejaardentehuis zerswoude dorp ter sprake, waarvoor het gemeentebestuur van Benthuizen kennelijk ook belangstelling heeft. Hij op Zoetermeer, waar ook derge lijke plannen bestaan en waarop Bent huizen meer gericht zou zijn- De voor zitter antwoordde, dat het voor Bent en wel prettig zou zijn als men twee kanten zou kunnen meespe len. Realisering van de plannen in Ha zerswoude lijken eerder mogelijk dan Zoetermeer. De verkeersmaatregelen in de ge meente maakte de tongen los. De heer an Noort wilde het parkeren bin- de parkeerhavens in de Dorps straat, waar volgens het voorstel slechts twee uur achtereen geparkeerd mag worden, voor de avonduren wel ruimer gesteld zien. De heer P. de Vrij wilde het parkeren na zes uur geheel vrij stellen. Ook de heer Gom- merse wilde de parkeerregeling wat soepeler zien vastgesteld. De voorzitter bleef echter vast hou- :n aan het voorstel van het college: niet langer dan twee uur achtereen parkeren in de Dorpsstraat en in de parkeerhavens. Hij wees erop dat met deze maatregel gestreefd is naar een beveiliging van de verkeerssituatie. Verantwoorde kunst trekken van de Graaf van Bloisstraat werd goedgekeurd. Ook het doortrek ken van het Oranje Nassauplantsoen naar de Prins Clausstraat werd goedge keurd en het gevraagde bedrag van f 74.000 verleend. Ten aanzien van het plan een orna ment te plaatsen wilde de heer Voor winden het college voorstellen een ver antwoord kunstvoorwerp te kiezen. Bij het voorstel een bedrag van 5500,beschikbaar te stellen voor herstraten van de Graaf van Blois straat wees de heer P. de Vrij op de slechte toestand van de Dorpsstraat. De voorzitter zag in de verbetering de Graaf van Bloisstraat een eerste vereiste in verband met ernsti ge verzakkingen. Ten slotte werd nog even terugge komen op de te nemen verkeersmaat regelen. Besloten werd het parkeren de Dorpsstraat per halve maand te wisselen en niet elke dag. R. ZONNEVELD ORGELCONCERT VAN PIET VAN EGMOND Een fijn stukje kaas in huis voor de feestdagen Dan van „DE Landbouwer" wijn hebben grote i verleid tot gevleugelde woorden. Kaas is een wereld vol avontuur! „De Landbouwer" IJMUIDEN Voor de meeste ha- ringtreilers viel er in de Ierse Zee niets te verdienen. Een gunstige uitzon dering vormden de VL I Ursinus met dagvangst van 85 kantjes en de VL 112 Bets en Gerda met een totaal dertig kantjes. Uit deze omgeving zijn inmiddels aan de thuisreis begonnen de VL 90 Caroline met 300 kleine kisten, diversen en 300 kantjes haring en de IJM 57 Zeehaan met 160 kisten, 480 kleine kisten diversen en 275 kan tjes haring. Dit fabrieksschip gebruikte voor het eerst de pelagische treil. Over de resultaten waren de schipper e: rederij zeer tevreden. Bij The Shields onder de Engelse kust bedreef een viertal treilers met behoorlijk succes de haringvisserij. De VL 34 Anita liet voor de middag trek ken aantekenen van dertig tot vijftig kantjes. Deze goede vangsten zouden wel eens de komst van een grote op haring beluste vloot kunnen beteke- Maar of dan veel haring zal Brieven onder no. 1274 bureau v VOORTREFFELIJK HUIS TE KOOP FAZANTSTRAAT 7 te KATWIJK, voor verrassend lage prijs 47.000,- k.k. Laagste aanbod (taxatie ƒ55.000.-). Ideaal voor dubbelbewonmg. woon klaar souterrain, j voorkeur overname vloerbedekking, luxaflex e.a. voorzieningen. Inl. Makel, en Ass. kantoor MINNEE PARKLAAN 76 KATWIJK TEL. 3155 Kies de juiste weg en breng Uw spaargeld naar de OUDSTE spaarbank ter plaatse, waar U van een gunstige rente kunt profiteren, nl. 4Tc. 4^^ of 5G Alle inlagen worden onvoorwaardelijk gegarandeerd door de Gem. Katwijk STICHTING SPAARBANK DER GEMEENTE KATWIJK Opgericht 1875. Kantoren: Voorstraat 88, W. de Zwijgerlaan 59, School Suurmondstraat. LEIMUIDEN In het Dorpshuis Ma rijke heeft burgemeester Dijckmeester van Haarlemmermeer de heer J. Mi chel in verband met diens veertigjarig arbeidsjubileum bij de landbouwer P. Enthoven aan de Wateringweg in Nieuw-Vennep gistermiddag de ereme daille in brons verbonden aan de Orde in Oranje Nassau uitgereikt. De burgemeester noemde in zijn har telijke toespraak de jubilaris vooral voorbeeld voor veel jongeren. Hij complimenteerde zowel de jubilaris als de patroon met dit mooie jubileum. Van de gelegenheid de jubilaris ge lukwensen aan te bieden werd een druk gebruik gemaakt. Ook de patroon van de jubilaris bleef daarbij niet ten achter en bood naast gelukwensen een geschenk aan. Velen drukten daarna de heer Mi chel de hand, waarbij het vaak niet alleen bij een handdruk bleef. (Advertentie) Voor Centrale Verwarming Grimbergen Noorder-meer Vliet N Z. 19-20 - Rijnsburg Beiaardconcert van Rien Rilter ALPPHEN De beiaardier Rien Rit- ter zal maandag 31 juli van 20 tot 21 een beiaardconcert geven. Het pro gramma luidt als volgt: 1. Preludium II, M. v. d. Gheijn; 2a. Rondo, G. B. Buononcini; b. Sarabande, J. M. clair; c. Larghetto, G. Tartini; 3. Drie volksliederen: a. Den turnacion (Antil len); b. Shalom chaverin (Palestina); c. The ash grove (Wales); 4. Allegro Mo derato, D. Steibelt; 5. a. Menuet in G, Beethoven; b. Menuet, Boccheri- i. a. Wiegelied, F. Schubert; b. Wil der Reiter, R. Schumann; c. Ich liebe dich. E. Grieg; 7. a. Rondino, Kersber gen; b. Intermezzo, J. v. Hoof; c. Fuga voor klokken, J v. d. Plas; 8a Andan te in G, A. E. Batiste; b. Einzug der Gaste (Tannhauser), R. Wagner; Improvisatie; 10. Priestermarsch (uit „Athalia"), F. Mendelssohn. KOUDEKERK Geboren: Robert Cornells Leonardus, z v C W M Kleef en J H van der Stolk; Wigle, W Visser en P Korvar. vangen? Nu kon men de buit ovei slechts vier schepen verdelen. Vele var kens maken de spoeling dun. De totale hoeveelheid haring blijft hetzelfde, per vaartuig zal men dus bij een grotere concentratie veel minder vangen. De SCH 5 Guus en de SCH 45 Basti- aan, die met de ringzegen vissen, ben weer een goede slag geslagen. Ter hoogte van 58 NB konden beiden sche pen zich snel vol vangen. De netten toen nog niet leeg zodat de beroep op andere vaartui gen moesten doen om van het teveel verlost te worden. Zo werd een deel overgenomen door een drijfnetlogger van de rederij v. d. Toorn. Dit schip zal de haring in Bremerhaven aan d< markt brengen. De loggers en kotters onder de Ne derlandse kust hebben een streep on der de activiteiten voor deze week ge zet. Over het algemeen konden zij met redelijke hoeveelheden platvis aar thuisreis beginnen. Dat bleek vrijdag al in IJmuiden. Men kreeg een behoor lijk totaal aan tong te verwerken. Ook de gulschepen hebben weer goed ge boerd. De schepen die zich de laatste dagen bij de ST-boeien ophielden, zijn inmiddels ook op huis aangegaan. Hun resultaten gaven evenmin reden tot klagen. WAT ER WAS Aan de IJmuider markt verschenen vaartuigen. Zij zorgden voor een aanvoer van 3040 kisten vis, waarvan 25 kisten schelvis, 360 kisten wijting, 1050 kisten kleine gul, 680 kisten scho, 15 kisten tarbot, 110 kisten diversen, T30 stuks stijve kabeljauw en 40.000 kilo tong. De schelvis, die de laatste weken zeer ruim was vertegenwoor digd. was de afgelopen dagen een stuk schaarser. Dit had een stimulerende in vloed op de prijzen. De braad bracht het op de eerste afslag tot een lang niet gekende top van f58. De pennen bleven daar maar twee gulden van verwijderd. Ook de kleinmiddel lag met een gemiddelde van f45 goed in de makrt. De schol liet zich ook niet onbetuigd. Voor de grote en de grootmiddel betaal- op de eerste afslag grif f71. De laagste koers van f61 was hoger dan men in tijden had meegemaakt. De kleinmiddel en de schol sloten zich hierbij met een notering van f66 tot f52 goed aan. De tweetjes gingen met een notering van f62 voortreffelijk van start, maar moesten later genoe gen nemen met een bescheiden bod -an f 26. Bij de tong moest alleen de kleinmid del zich met een koers van onder de drie gulden tevredenstellen. Die schom melde tussen f276 en f262. De andere soorten hielden het prijsbeen strak ker. De slips werd met een hoogste koers van f 3.63 goed gevraagd. D( grootmiddel moest zich een top var cent minder per kilo laten welge vallen. Het beetje makreel deed geen stormlopen ontstaan. Meer dan f 25 be taalde men niet. Alle wijting werd in gestripte toestand in de markt gezet. De note ring van f 33 tot f 25 mocht redelijk worden genoemd. De kleine gul, die de laatste dagen aan een herstel werkte, kon dit niet doorzetten. Heel wat par tijtjes werden weer „getooid" met de briefjes van de kattencentrale. De re gels grote kabeljauw verrasten met een hoogste notering van f134. Met een gemiddelde van ruim f 110 waren ook de kisten grote kabeljauw op rede lijke wijze in trek. IN SCHEVENINGEN In Scheveningen werden aangevoerd 30 kisten wijting, 80 kisten kleine gul, 200 kisten kleine haring, 500 kleine kisten haring, 500 kisten schol en 15.000 kilo tong. NOORDWIJK Gisteren beluis terde een opvallend talrijk publiek het eerste orgelconcert van de serie die onder auspiciënëëë van Orgel centrum in de Grote Kerk ook dit seizoen weer wordt gegeven, naam Piet van Egmond en het no bele instrument dat in de Grote Kerk staat, waarborgen een recital, waarvan veel te genieten valt. Het programma stond wel sterk in het teken van de variatiekunst: Bachs Passacaglia, Mendelsohns Zesde sonate, Enrico Bossi's Thème et Variations en niet te vergeten Piet van Egmonds im provisatie aan het slot. Na de frisse C-dur fuga van Buxte- hude als opening volgde de passaca glia, die wij dit seizoen meermalen horen vertolken. Van Egmond speelde Maatschappelijk werk en gezinsverzorging Ter Aar e.o. TER AAR In het jaarverslag ove 1966 van de protestants interkerkelijke stichting voor maatschappelijk werk en gezinszorg geven de maatschappelijke werksters, M. Burgerhout en T. C. Pieterse, een beeld van hun werk dit jaar. In de negen gemeenten in de Noordoosthoek van Zuid-Holland, waarin deze stichting optreedt, blijkt het werk goed te zijn aangeslagen. Door de toewijzing van de woning Stuithandelsstraat 2 in Ter Aar, krijgt deze stichting straks daar een kantoor In 1966 werd de tweede maatschap pelijke werkster aangesteld, urgentie- cursiste aan de Haagse Sociale Acade mie, die nu een proefjaar doormaakt. In dienst van de stichting zijn naast de beide maatschappelijke werksters twee gezinsverzorgsters, drie gezins helpsters, drie losse gezinshelpsters en drie contactdames. Over de samenwer king met de gemeenten bij zaken voort vloeiende uit de Bijstandswet, is het verslag vol lof. Het verslag pleit voor nadere informatie bij het maatschappe lijk werk omdat het is voorgekomen dat verscheidene instanties zich bezig hielden met eenzelfde geval. In 1966 werd kinderen uit Amsterdam door be middeling van de stichting een vakan tie in deze streek bezorgd. Met de So ciale dienst te Amsterdam werd over- gepleegd. i 1966 werd kinderen uit Amster dam door bemiddeling van de stichting een vakantie in deze streek bezorgd. Met de Sociale Dienst te Amsterdam werd overleg gepleegd voor 1967. pen, in Ter Aar zeventien, Nieuwkoop vijftien, Nieuwveen negen en Zeven hoven vijf. Er waren 1.093 contacten voor gezinszorg, 2.449 met cliënten en meer dan duizend met verschillende instanties. Er werden 1.773 bezoeken afgelegd, 5.194 contacten weiden in totaal verzorgd en 109 dagen was het kantoor bezet. In totaal zijn 303 cliën ten geholpen. De afdeling maatschap pelijk werk heeft een nadelig saldo van 2.280,58. De gezinszorg gaf een beter beeld, namelijk een saldo van 3.363,41. de variaties op het ostinate thema wel wat bedachtzaam in de klank. Ik miste er een groeiende climax in, hoewel het spel zeer gaaf was. In het vloeiend melodieuze stuk van Samuel Wesley liet Van Egmond de fijnste stemmen van het orgel naar voren komen. In de Zesde sonate van Felix Mendelssohn Bartholdy treft mij steeds de variatie-techniek <de zgn. sonate is immers een reeks variaties over Vater Unser), die aristocratisch genoemd mgg worden. Hierna is het gewaagd het werk van Bossi te spelen, omdat men geneigd is na de finale van het voorgaande werk zich voldaan te voelen, waardoor een nieuwe reeks omspelingen als die van Bossi een an der niveau betekenen. Het behoort tot Van Egmonds tra ditie zijn recital te besluiten met een improvisatie. Met wonderlijke regi stratie-effecten en vaak fraaie harmo nische vondsten belichtte hij de be koorlijkheden van het beloofde land uit het bekende gezang, een gang ran zaken, die Piet van Egmond tot een orgelvirtuoos stempelen. Henri Welbooren. Fietsendief (18) op heterdaad betrapt NOORDWIJK Een bewoner van de Abraham van Royenstraat zag gisteravond, dat een jongeman de fiets van zijn zoon voor het huis wegkaapte. Hij alarmeerde meteen de politie, die patrouille op onderzoek uitzond. Op de Nieuwe Zeeweg zagen de politie mannen een 18-jarige losarbeider uit Noordwijk lopen, die geheel aan het opgegeven signalement voldeed. De zwijntjesjager, die zich al van de fiets had ontdaan toen hij zich betrapt zag, werd prompt ingerekend en naar het bureau gebracht. Bij zijn verhoor bekende hij niet al leen de fietsendiefstal, maar kwam ook aan het licht, dat hij zondag samen met een 19-jarige vriend had ingebro- in een houten keet van een bouwe- in de badplaats. Daarbij werden enkele gereedschappen ontvreemd. POLITIEAGENT BIJ BOTSING GEWOND NOORDWIJK Op het rijwielpad n het Langeveld, ter hoogte van het kampeerterrein De Wit. raakte een 16-jarige bromfietser uit Amsterdam de macht over het stuur kwijt, toen hij met een te grote snelheid door de bocht ging. Hij botste tegen een daar rijdende hoofdagent van de Amster damse politie die zodanig werd ge wond, dat hij naar het academisch zie kenhuis te Leiden moest worden over gebracht. Een tweede aanrijding tussen brom- ers vond 's avonds plaats op de Wil- gendam in het Langeveld. Een 54-jari- ge kweker en een 18-jarig meisje, bei den woonachtig in het buurtschap, re den daar op elkaar in. Het meis>» moest naar het academisch ziekenhuis worden vervoerd. ZONWERINGSBEDRIJF - DEKKLEDEMF»RRIEK RIJNSBUKG Kijnsburgerweg 158 Telefoon 5422 Telefoon 2230 ALPHENSE AVONDSCHOOL MIDDENSTANDSOPLEIDING (reeds jaren georganiseerd door de middenstandsvereniging) 1- EN 2-JARIGE CURSUS 8 resultaten steeds boven het landelijk gemiddelde. Aanmeldingsadressen: P. Houweling, Hooftstraat 187, tel. 3253 G. J. v. d. Kolk, W de Zwijgerlaan 7, tel 2482 J H. Kelderman, v. Boetzelaerstr 1, tel. 3061 Modehuis „NITA", Julianastr 80. tel. 2519 J. P Kwakernaak. dir. Schoolstr 18. Nieuwerbrue a d Riin tel. 03488-469 8 Tevens opleiding voor Praktijkdiploma Boekhouden hiervoor uitsluitend opgeven bij de dir. en Engels (voor beginners en gevorderden) MONDELINGE- OF SCHRIFT INLICHT WORDEN GAARNE VERSTREKT

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 15