Ruim vijfduizend deelnemers St. Jorismarsen Oegstgeest Niet voldoende vertrouwen meer in mr. Van Hall Gesprek over LOM-onderwijs in kust- en bollenstreek Nieuwe Nagelbrug Acht gewondet j bij frontale 1 j botsing in Oegstgeest NIEUWE LEIDSE COUKANT 4 MAANDAG 22 MEI Uitslagen OEGSTGEEST „Toen ik een jaar of zeventien geleden voor het eerst hij de Nationale St. Jorismarsen een openingswoord sprak, wafren er enkele honderden deelnemers. Nu ik het vandaag voor het laatst doe als burge meester van Oegstgeest, zijn het er duizenden", zei zaterdagmiddag de heer H. L. du Boeuff op het zonnige terrein van Oud-Poelgeest. Om precies te zijn: er deden aan de 21ste St. Jorismarsen 5.083 enthousiaste leden van de padvinderij mee. Het verst hadden de groepen uit Eindhoven en Drie bergen moeten reizen om dit jaarlijkse evenement mee te maken. Al was de straffe wind soms hinder lijk, de zon zorgde ervoor dat het prettig wandelweer bleef. De organi satoren, van wie als leider van het geheel de heer W. F. Tierolf optrad, konden na afloop dan ook met genoe gen melden dat zich geen onaangename zaken hadden voorgedaan. Waarop de EHBO-afdeling Oegstgeest. de colonne Rijnland van het Roode Kruis en de inspectie van de verbindingsdienst van de Koninklijke Landmacht onder lei ding van majoor ir. A. K. van der Stal trouwens nauwkeurig hadden toege- Voor radio-assisten-tie hadden voorts de Van der Werffstam van de Leidse Ewout Joppenszgroep en de Dr. Vis- sergroep uit Bodegraven gezorgd, ter wijl het korps rijkspolitie Oegstgeest en de reservepolitie de duizenden wandelaars veilig door het verkeer hadden geloodst, Natuur Twee parkoersen werden na de ope ningsplechtigheid (waarbij voorzitter G. H. W. Lignac van de plaatselijke commissie opwekte oog te hebben voor de natuur tussen de vele huizenblokken in de Randstad Holland) gelopen: 15 km door de padvindsters en ver kenners en 7,5 km door de kabouters en welpen. De kleintjes bleven in Oegstgeest, de ouderen lieten zich ook in Rijnsburg en Voorhout zien (en horen). Terwijl de wandelaars hun kilo meters volmaakten, speelden zeven bands op het terrein van Oud-Poelgeest in een muzikaal concours. Vermoeid, maar zeer voldaan arri veerde ledereen tegen het eind van de middag weer op het centrale punt. waar de prijsuitreiking door de dis trictscommissaris van de K.V. Leiden, hopman Duindam, vele malen door ge juich werd onderbroken. De vice-presidente van de plaatse lijke commissie, mevrouw M. J. Pan- nekoek, bedankte na afloop in het koetshuis nog degenen, die aan deze Goed jaar voor bank Leiderdorp LEIDERDORP Van de 348 leden an de Coöp. Raiffeisenbank Leider dorp was er niemand aanwezig op de dezerdagen gehouden algemene leden vergadering. Voorzitter C. Meerburg vond dit een vreemde zaak. Er wordt in deze tijd steeds meer aangedrongen op openheid in bestuursbeleid; daar zijn de ledenvergaderingen toch voor bedoeld. Het jaar 1966 is gunstig voor de bank geweest. Er was een spaarte goed van ruim 700.000. In 1965 was dit 500.000. De winst van 13.395,98 werd (toegevoegd aan het reservefonds, dat nu tot 164.395,98 is gestegen Het aantal spaarders was in 1966 3311, tegen 3013 in 1965. De dagboekreke ningen gingen van 41.728 naar 46.704. Men verwacht dat ook 1967 een goed jaar voor de bank zal worden. In bestuur en raad van toezicht werden de heren W. J. A. Jacobs en J. van den Bosch herkozen. Het voor stel van de voorzitter om de kassier van de bank, de heer M. Verboon, te benoemen tot directeur, werd met grote bijval aangenomen. Premier De Jong in Kamer: RaacUagenda Warmond WARMOND De raad komt dins dag 23 mei byeen. In behandeling komen o.m. een rapport van de post- commandant van de rijkspolitie en de directeur van gemeentewerken in zake het eventueel laten rijden van fietsers op de Herenweg in noorde lijke richting van het gemeentehuis tot het bos van „Huys te Warmondt" en een brief van burgemeester en wethouders van Leiden inzake een verklaring en een vergunning aan de N.V. Nederlandse Gasunie Lv.m. aard gasleidingen. Van de N.V. Bouwfonds Nederlands' Gemeenten ontvingen B. en W. vijf aanvragen om gemeentelijke garantie voor vijf gegadigden die aan de Van Wassenaarstraat in het bestemmings plan „Endepoel"een premiewoning gaan bouwen. De hypothecaire lenin gen waarvoor het verzoek tot het stel len van zekerheid voor de betaling van hoofdsom en rente is gedaan, worden verstrekt door de Raiffeisen bank te Warmond. B. en W, stellen voor de garantie te verlenen. Voorgesteld wordt de Rijnlands»» Molenstichting een subsidie te ver lenen en een wijziging te brengen in de subsidieregeling voor in deze ge meente werkzame muziekverenigingen LISSE „De Oude Blauwband hield een wedvlucht van Neufilles (194 km) met 155 duiven. Gelost 8 uur, aankomst eerste prysduif 10.09 met een snelheid van 1496 meter per minuut; laatste prijsduif 10.18 met 1411 meter per minuut. W. A. Schoone 1. 23; G Jansen 2, 4. 7. 19, 20; G. 't Hort 3; B van Reenen 5. 25, 29; G. de Bruin 6, 28, 31; D. Witteman 9; M. de Vreugd 10. 11, 13, 16, 17, 18, 19, 23, 24 (de duiven zaten op de baas te wachten!); N. de Kuijper 12, 27; G. Doeswyk 14, 26; J Faas 15; B. Roodenburg 20; J. de Borst 21; M. v. Diest 30. „De Luchtklievers" hield een wed vlucht van Tons (356 km) met 151 vo gels. Gelost om 6 uur, aankomst eerste prysduif 10 uur met een snelheid van 1486 meter per minuut, laatste prijs duif aankomst 10.17 met 1389 meter per minuut. De uitslag was; Aad van Diest 1. 2 8, 9; H. van Kesteren en Zn, 4 7 12, 22, 25: H. van Diest 5, 24; J Mol 10, 15, 21, 30; Jac. van Es 11, 18, 20: B. va<n Ruiten 13, 17, 28, 31; J. van der Hulst 14; P. A. Opdam 16; J. Dui venvoorden 19, 27; Th. van der Ploeg 23, 29; C. Koot 26. DEN HAAG Minister-president De Jong heeft vanmiddag in de Tweede Kamer verklaard, dat het kabinet gaarne een oplossing had gezien, waarbij burgemeester Van Hall zelf ontslag had gevraagd vóór de publicatie van het eerste rapport- Enschede. Van regeringszijde is hiertoe herhaalde malen aandrang op mr. Van Hall uitgeoefend. Het kabinet betreurt het, dat hij een andere beslissing heeft genomen, aldus de premier, die de Kamer aan het begin van het debat over het ontslag van de burgemeester en het rapport-Enschede een exact verslag gaf over wat zich in de weken vóór de kabinetsbeslissing heeft afge speeld. „De regering", zo zei de minister president. „hoopt dat spoedig een nieuwe burgemeester voor benoeming kan worden voorgedragen en dat deze als hoofd van de politie, als voorzitter van de raad en het ooilege van B. en W.. maar ook als vertrouwensman van de'burgerij, voor zoveel nodig in over leg met de regering en de justitie, een nieuw beleid weet te vormen, dat ertoe kan leiden, dat in Amsterdam rust en orde terugkeren". „Het kabinet heeft het zijn plicht geoordeeld, ondanks de waardering die voor de heer Van Hall bestaat en on danks zijn wens het ontslag nog enige maanden uit te stellen, door het ver lenen van dit ontslag ertoe bij te dra gen dat een nieuw beleid zo spoedig mogelijk kan worden gevormd". De premier begon met op te merken, dat de voortdurende moeilijkheden in de hoofdstad aan de burgemeester on gewoon zware eisen van bestuurskracht stellen. De burgemeester behoort u» deze situatie het algemeen vertrouwen te genieten. Het kabinet moest rekening houden met de mogelijkheid, dat in de komen de zomermaanden de toestand in Am sterdam niet tot ontspanning zal lei den. In dat licht bezien krijgt de nood zaak van vertrouwen in het door de burgemeester te voeren beleid, nog meer gewicht. „Na nauwgezette bestudering van situatie kwam het kabinet tot de ov tuiging, dat zulk vertrouwen ten aj zien van de zittende burgemeester niet Burgerlijke stand van Hillegom HILLEGOM Geboren: Cornelia Andrea Johanna d v J J van der Drift en G A B Sahelvis; Sandra d v K R Schut en J S Kraak; Maria Sophia Constance dvPSA Damen en Q J F Warmerdam. Ondertrouwd: C J Teileman en A J Teeuw; F J Otte en D Blokker; C J M Weeber en W M M Beuk; W A P de Kier en J H M Dierikx: J P Koster en H J Lemmers. Getrouwd: JAM Bakker en C J Uitendaal; C Bons en J Hieij; A Kor- suize en G J Keijzer. Overleden: A P van der Raad, v., 6( jaren, weduwe van G L Roeien; A van Kesteren, m, 82 jaren. Emissie cp Rolinco ROTTERDAM Op 2 juni zullen aan deelhouders van Rolinco een statuten wijziging behandelen, die het mogelijk moet maken binnenkort crumula- tief-preferente aandelen uit te geven Een prospectus is begin juni te ver wachten. genoegzaam aanwezig was", aldus de minister-president Deze overtuiging werd bevestigd door hei eerste interimrapport van de comm issie-Ensohed eUitdrukkelijk verklaarde de premier, dat heit kabinet (indien de gegevens in het rapport, die grotendeels alleen op de gebeurtenis sen van 13 en 14 juni 1966 slaan, als louter incidenteel zouden kunnen wor den beschouwd) in het rapport wel licht op zichzelf thans geen aanleiding meer zou hebben gevondèn om op de burgemeester een beroep te doen zijn functie ter beschökkinig te stellen. «Het is evenwel duidelrk", zo ver volgde hij, „dat, gezien tegen de ach tergrond van de problemen welke de handhaving van de openbare orde in Amsterdam sindsdien heeft vertoond en nog steeds vertoont, de publikatie van de gegevens van het rapport de positie van de burgemeester moest be moeilijken en het vertrouwen in zijn op het stuk van de openbare orde te voeren beleid moest aantasten". Uit dit alles, mede gelet op het bin nen het kabinet heersende gebrek aan vertrouwen in mr. Van Hall vloeide voor de 'regering de consequentie voort om nog vó-r de publikaitie van het rap port het heengaan van mr. Van Hall als burgemeester te verzekeren. Zij had ihem met het oog daarop uitgenodigd voor een bespreking op 9 mei Leidse jongeman ernstig gewond bij val uit boom in Katwijk KATWIJK Gistermiddag om goed half vijf is de 21-jarige Ben Cornelis- sen uit Leiden in het Parlevlietbos in de zuidduincn uit een boom ge- De jongeman kwam met zijn hoofd naar beneden in een zich naast de boom bevindend meertje terecht. Na dat hy door zijn broers uit het wa ter was getrokken, werd hij per am bulance-auto van het vliegkamp Val kenburg met de meeste spoed naar het academisch ziekenhuis te Leiden ge bracht. Hij was er ernstig aan toe. Vermoe delijk werd een nekwervel beschadigd. Een stoornis in het centrale zenuwstel sel veroorzaakte verlammingsver schijnselen. Commissaris in postkoets VOORHOUT Voorhout stond vandaag in het teken van het werkbezoek van de commissaris der Koningin en echtgenote. Het gemeentebestuur had voor een originele en folkloristische ont vangst gezorgd door het hoge ge zelschap per postkoets door het dorp te laten rijden. Om half 10 werd de commissaris eerst ten raadhuize ontvangen, waarna een buitengewone raadsvergade ring volgde, terwijl mevrouw Klaasesz met de echtgenote van de burgemeester, mevrouw Stol wijk, de kwekerij van Moole- naar aan de Loosterweg bezocht. Toen ging het met een postkoets naar De Bonte Koe. Het werd een vermakelijke rit, waarvoor uiteraard vele Voorhouters wa ren uitgelopen. Na een ontvangst in De Bonte Koe volgde de ope ning van de Nagelbrug. Morgen hopen wij op het be zoek van de commissaris en zijn vrouw nog terug te komen. Foto v. d. Horst Einde waspeenseizoen komt in zicht KATWIJK AAN DEN RIJN Het artikel waspeen behoort voor het eerst sedert zeer lange tyd niet meer tot de belangrijkste Nederlandse produkten. Dit ondanks het feit, dat de gemiddelde dagaanvoer 172.800 kg bedroeg aan de Katwijkse groenteveiling in de afge lopen week. Toch begint het einde van het peenseizoen langzamerhand in zicht te komen. De kwaliteit is nog wel goed, maar de peen wordt alvorens vervoerd te worden naar de wasseryen al scher per uitgesorteerd. De exporteurs hadden bij voortduur belangstelling voor de waspeen. Wel moet worden gezegd, dat op de buiten landse markten meer en meer peen uit warmere streken van Europa en buiten wordt aangevoerd. De prijsnoteringen waren lager dan vorige week en gaven een verder te ruglopende tendens aan. De Alpeen werd verkocht voor 3 tot 9,20 per kist van 20 kg; All ƒ2,60 tot 7,10;: BI ƒ7,80 tot ƒ15,70: Bil ƒ2,- 5,40; ;C I 1.30 tot 3,40; C II 1 tot 3.—. Andijvie noteerde 18,tot 31, bloemkool 69,tot 87,boskroten 28,— tot 39,—; prei 67,— tot 99.—: rabarber 13,tot 40,sla 9.— tot 19,slauien 6,tot 19,spi nazie 9,tot 18,spitskool 42, tot 52,tomaten 5,20 tot 8.10 radijs 6,tot 15,peterselie 7, tot 20,bosuien 14,selderie 15,tot 24,raapstelen 2,tot 6,aardbeien 0,65 tot 100,— doosje van 200 gram; krulpeterselie 20,bospeen 71.tot 122. SASSENHEIM De schoolartsen en de jeugdafdeling van de Sociaal- Psychiatrische Dienst Zuid-Holland, hebben enkele vergaderingen te Sas- senheim gehouden met schoolhoofden en bestuursleden van lagere scholen uit de kust- en bollenstreek. De eerste vergadering werd geleid door dokter Van Beek, schoolarts, die zei dat het naar de mening van de schoolartsen en medewerkers van de Sociaal-Psy chiatrische Dienst noodzakelijk is, dat er een LOM-school voor de kust- en bollenstreek komt, daar de LOM-scho- len te Leiden en Haarlem geen plaats meer bieden voor leerlingen uit deze streek. Dit schooltype is bestemd voor normaal begaafde leerlingen, die kam pen met leermoeilijkheden als gevolg pet van de schoolgaande jeugd). Tijdens de eerste vergadering, die in februari werd gehouden bleek, dat te Noordwij k van rk zyde reeds een comité van voorbereiding was ge vormd. Dit was bereid tot uitbreiding over te gaan met vertegenwoordigers uit de prot.-chr. schoolbesturen, om te komen tot een zg. compromis-school. Eén en ander zou nader worden onder zocht, waarna de resultaten op de tweede vergadering aan de orde zou den komen. Deze vergadering, die vo rige week werd gehouden, stond onder leiding va ndrs. V. d. Brink, psycho loog van de Soc. Psychologische Dienst Na uitvoerige discussie over het op richten van een compromis-school kwam men tot de conclusie, mede door van lcerremmingen, stoornissen enz. (1 adviezen van de heren Matze (van het Bureau Scholen met de Bijbel) en Greeve (van het Centraal Bureau On derwijs en Opvoeding), dat op prin cipiële en praktische gronden een compromis-school niet mogelijk if Het bleek dat een rk LOM-school een haalbare zaak is, waarvoor het bestuur van een school reeds bereid werd gevonden de oprichting op zich te nemen. Realisering van deze plan nen kan over enkele jaren worden te gemoet gezien. Tevens werd een prot.-chr. com missie ingesteld om de mogelijkheden te onderzoeken. Verwacht wordt, dat de hiervoor in aanmerking komende leerlingen van Katwijk en Rijnsburg naar de chr. LOM-school te Leiden zullen gaan, die voorjaar 1968 in ge bruik zal worden genomen. voorhout van de Koningin bracht vandaag een iverkbezoek aan de gemeente Voor hout. Zijn voornaamste handeling was wel de opening van de vernieuw de en vergrote Nagelbrug in de weg Noordwijk. Een zeer belang rijke verkeer sverbetering op dit nogal benauwde punt bij de ingang van Voorhout. Het werk aan de brug heeft geruime tijd geduurd.maar het resultaat mag gezien worden. Foto v. d. Horst In en uit Katwijk KATWIJK gevestigd: C in Noordwijk naar Van Galenstraat Tl, M Koelman van Rotterdam naar De Vis serstraat 37, J Koelman van Hillegom De Visserstraat 37, J Debruyn van Voorschoten naar De Visserstraat 63, A van Helmond naar Dahli- de Liser de Mórsain van ïaar Dahliastraat 4, L var Den Haag naar Drieplas- senweg 17, M van Straaten van Den Haag, A Hoogeveen van Rijswijk, O Willems van Den Haag, M van Brink van Leiden, J van der Meer Voorburg en C de Jong van Amimerzo- den naar Overrijn 7, N Vooijs van Lei- Noordwijkerweg woonschip, R Kramer van Delft naar Baron Wasse- naerJaan 35, A van der Boon Utrecht naar Siluisweg 46, H Schroder Hilversum naar Anemoonstraat 2a, J Hendrik van Woensdracht naar Koe koeklaan 29, L Wicks van Delft naar De Visserstraat 83, S Wicks van Delft naar De Visserstraat 83, J Mar in van Wasse naar Hoorneslaan 456, G de Ruiter Hellehdoörn haar Dahliastraat 16b, an Kooten van Utrecht naar Ane moonstraat 6d, F Ugolini van Den Haag naar Dahliastraat 14d, H Reinderhoff van Ridderkerk naar De Visserstraat 114, J Verbeek van Rijnsburg derijweg 1, D Waller Diemont van Doe- tinchem naar Tulpstraat 2, A Plönes van Nijmegen naar De Visserstraat R Klein van Hilversum naar De Vis serstraat 30, E van Wijk van Den 3 De Visserstraat 61, H Crama Den Helder naar Hoorneslaan 424, J Mes van Leiden naar Hoorneslaan 414, P Winkelmolen van Echt naar Dahli astraat 10b, J Gesta Fernandez van Den Haag naar De Visserstraat 107, A Vet tervan Haarlem naar De Visserstraat 21, J Vroege van Gormdhem naar De Vis serstraat 2. W van der Meij van Rijnsburg naar Varkevisserstraat 305, L van der Ham van Leiden naar De Vis serstraat 24, J van der Plas van Noord- wijk naar Batavcnstraat 9, S van dei Poel van Noordwijkerhout naar Noord- wijkerweg 66, A Bezemer van Den Hel der naar Krokusstraat 4, J Monsterman van Ned Antillen naar Boslaan 239. Vertrokken: L Jeekel van K Doorman laan 28b naar Bergen op Zoom, K var Nouhuys van K Doormanlaan 28b naai Bergen op Zoom, S Reidsma van Park- laan 19 naar Leiden, P Ketting van Li gusterstraat 42 naar IJsselstein, A Kluts van Commandeurspad 2 naar Leiden, W van de Westelaken van Anemoonstraat 5 naar Ned Antillen, W Hoedjes Baron van Wassenaerlaan 70 naar Delft, G van Dijk van Dahliastraat 4 Rotterdam, P Brouwer van Romei nenstraat 3 naar Den Haag, A Schoen makers van Kerkstraat 31 naar Wad- dinxveen, G van den Berg van Dahli astraat 14e naar Rijswijk, W Einde van Randweg 20 naar De Lier, F de Vries van Drieplassenweg 14 Arnhem, J Beems van Boekhorststraat 108 naar Amsterdam, G Vooijs var Abeelplein 29 naar Rijnsburg, A Vlie land van Ch de Wetstraat 14 naai Heemskerk, G van Wolfswinkel van Em- maplein 13 naar Berlijn, P van Leeu wen van Kaninefatenstraat 10 Nieuw-Zeeland, J van der Vlis Vuurbaakstraat 34 naar Den Haag, J de Ridder van Varkevisserstraat 305, Noordwijk, G van Klaveren van Ouwe- handstraat 4 naar Alkmaar, J Plug van Zonnebloemstraat 11 naar Leiden, A Vermeulen van Waaigat 9b naar Gouda, n Duijvenvoorde van Waaigat 9b Gouda, A ter Rahe van Boulevard ïaar Nijmegen, H Sluizema-n Krokusstraat 2c naar Den Helder, M Kroeger van Nieuwe Duinweg 22 Ned. Antillen, J Zwerver van Boulevard naar Leiden, A Halewijn van Boule vard 17 naar Leiden, G Haveman var Parsstraat 38 naar Rotterdam, A Hoog Anemoonstraat 5c naar Rotterdam, 'an Mourik van Helmbergweg 19 Rotterdam, J de Raaf van Lupine hof 11 naar Rotterdam, H Roland var Nachtegaallaan 113 naar Rotterdam, S Dronkelaar van De Visserstraat 131 naar Rotterdam. G elder land-Tielens Papierfabrieken: Volgens de directie waren in het eerste kwartaal de zaken wat beter dan een jaair te voren, doch ten aanzien van heel 1967 is voorzichtigheid nodig in verband met de onzekere papiermarkt. Mr. A. E. W. H. Hastinx trad af en was, daar hij 75 ja-ar is, niet herkiesbaar. Tot zijn op volger is de heer B. A. Poulie Wilkens gekozen. OEGSTGEEST De afgeli nacht omstreeks twaalf uur zijn opi Abtspoelweg een busje en een p< nenauto frontaal met elkaar in bol gekomen. Acht personen werden wond, van wie de 22-jarige Huig den Oever uit Katwijk de bestuui van het busje, ernstig. Hij liep oi meer gecompliceerde beenbreuken Twee artsen verleenden de hulp. De gewonden werden naar I academisch ziekenhuis gebracht. Ij d'e auto bleef praktisch niets over. In het busje zaten de leden van beatgroep Mistic Syes uit Leiden, in Voorhout een beatavond hadj verzorgd. In de personenauto zal twee meisjes en twee jongens. auto werd bestuurd door de twintig rige Cornells Snijder uit Leiden. Onder de gewonden bevonden behalve de heer Van den Oever cretaris Varkevisserstraat 143) twee Katwijkers: G. de Reus, Te B tenstraat 78 en Tony Ouwehand. I laan 73. Schaakfestijn Sassenheii SASSENHEIM In Sassenhj heeft dinsdagavond 30 mei om ij aoht in het gebouw Ontmoeting groot schaakfestijn plaats. De bekei P Nederlandse schakers Jan Hein Don| lu< en J. Withuis geven een simultaan In ance voor allen, die goraag eens tej Va deze meesters willen schaken. D w schaakwedstrijd wordt, behalve leden van de Sassenheimse Schaaki en de schaakvereniging Het W iVe: Paard te Voorhout, met name g< oo ganiseerd voor hen, die geen lid v>, een vereniging zyn, de z.g. huissc Deelneming is kosteloos. Men 1 zich aanmelden bij: C H Erbrink, c terlaan 24, Sassenheim; C J AuguiJI® nus, Margriétstraat 15, Voorhout; Wassenaar, Jan Steenlaan 22, Wkui mond; C v d Lip, Lisserdijk 52. tenkaag. Burgerlijke stand in Sassenheim dit SASSENHEIM Geboren: nie Kees, zn vn Braam J en van Lu Fel M E C; Adriana Geertruida Maria, hol vn Van Nobelen, L J J en i Heemskerk, W A J; Maria Corn« Jacoba, dr vn Van Dorp, H G Mi van Kroesemeijer, G A E. Ondertrouwd: Prangers, Fr Th, 2 te Leiderdorp en Hoogervorst, M J 23 jr; Nieuwenhuizen, H W, 23 jT Haarlem en Hartkamp, E M Th, jr; Benschop, P G, 24 jr en Versli M J, 23 jr; Opgenoorth, E, 23 Duitsland en Duivenvoorde, E P, jr; Kapteijn, J B, 27 jr en Hoog vorst, N te Voorhout. Gehuwd: Veldhuijzen van Zant A S te Hillegom en van Zonnevi L; Spaargaren, W en Van der Sta; Koning P en Van Ginhoven te Lis Van der Heijden, J P G en Pot, F Den Ham. AutosportweeC; rik in Noordwijk I NOORDWIJK Na het succ van de eeirste autosportweek ty d« de het 100-jartiig bestaan van de blo ven men badplaats in 1966, zal ook mL jaar Noordwijk weer zeven dagen het teken van de autosport staa van 3 tot 10 juni worden vele even menten gehouden. Op zaterdag 3 juni wordt een st( 1 rit voor „Old Timers" van Schei kr< ningen naar Noordwijk gehouden. en W. van Noordwijk zullen de rijcM"1* na afloop in Hotel Huis ter Duin o! vangen. Dinsdag 6 juni beginnen tweede politie-auto behendigheil wedstrijden, georganiseerd door PAS. Het ligt in de bedoeling om Nederlandse politiekorpsen een dr tal ryders te laten afvaardigen op drie circuits met 2 autotypen 1 een motor te strijden. Woensds 'es middag 7 juni is er voor de jeu Grand Prix, terwijl donderdag ro( juni voor de dames is gereserveei Vrydag 9 en zaterdag 10 volgt d het grote slotevenement om de Gro Prijs Auto-slalom Nederland 1967. prijsuitreiking is 's avonds in Hi ter Duin tijdens de Grand Gala l'Automobile. Het gemeentebestuur van Noor wijk heeft als circuit het grote pa

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 4