SPANNING KASTEEL STIJGT RONDOM DRAKENSTEYN LIGA N GEEN SPRAKE VAN TWEEDE KEUS Europese rode top in Karlsbad Dagbladen: gelukkig is er nu een kabinet 9 DINSDAG 4 APRIL 1967 Perscentrum in twee hospitaalten ten Hotels in de wijde omtrek volgeboekt Eenzijdig QOK Oe Thant heeft zich neerge legd bij de weigering van Ha noi, het vuren te staken en aan dej conferentietafel plaats te nemen. De secretaris-generaal van de Ver. Naties is zelfs een stap verder ge-1 gaan. Hij wil de verheviging van de' strijd in Vietnam voorkomen. Dit blijkt teli overvloede uit ziin beroep op Amerika, eenzijdig te be- (Van een onzer verslaggevers) ginnen de gevechten te staken, oml de impasse te doorbreken. AGE VUURSCHE De span- Het is lofwaardig, dat Oe Thant al- niilg rondom het kasteel les in het werk stelt om een oplos- r» Sing te zoeken voor het bloedige! Drakensteyn stijgt met de dag, conflict. Begrijpelijk is ook, dat hen tenslot te een beroep doet op de partij, die het meeste begrip voor zijn positie als bemiddelaar opbrengt. Hij mag dit echter pas doen als hij er zeker van is, dat de tegenpartij geen belangrijk voordeel kan trek ken uit een door hem gevraagde belangrijke concessie. Het is waarlijk niet voor het eerst, dat Hanoi de mogelijkheid wordt ge boden te bewijzen, dat het streeft naar beëindiging van de strijd. Oe Thant kan dan ook moeilijk ver wachten, dat Amerika zonder meer op zijn jongste voorstel zal ingaan. Document TJOE moeilijk het voor Amerika is, eenzijdig het vuren te staken moge blijken uit een op de Vietcong buitgemaakt document. Daarin staat, dat de strijd moet wor den voortgezet ook als eenmaal tot onderhandelingen is besloten. Er wordt in toegegeven, dat een po litiek van al onderhandelend door vechten aanzienlijk afwijkt van het Chinese standpunt. Peking acht de tijd voor onderhan delingen nog niet rijp. Daarmee moet nog enkele jaren (misschien wel zeven) wordt gewacht. In die tijd zou China zich voorbe reiden op een algemeen offensief, waarbij grenzen niet ontzien wor den. hoewel de blijde gebeurtenis pas op of omstreeks vrijdag 14 april wordt verwacht. De grootste drukte moet nog ko men. In de loop van deze week nemen ruim honderd Neder landse en een kleine vijftig buitenlandse journalisten hun intrek in hotels in de wijde omgeving van het bosrijke Utrechtse dorpje. Maanden ge leden hebben zij al kamers be sproken met het gevolg, dat er in de eerste weken van april een hotelbed onbeslapen blijft! Exploitanten van café's en restaurants •gaan een stuk of tien lucratieve da gen tegemoet. Zij hebben nooit te klagen over weinig bezoek, maar de komende weken krijgen zij het druk ker dan ooit. Zaterdag en zondag I was het legioen „Drakensteyn-kij-1 kers" al aanzienlijk gróter dan ge woonlijk en de verwachting is, dat het komende weekeinde nog meer drukte zal brengen. De Baarnse poli tie houdt in elk geval een „operatie- Het document is al een jaar oud. De strekking ervan is intussen echter duidelijk geworden. Hanoi volgt nog altijd de lijn van Peking. De Russen hadden gelijk toen zij in februari Peking ervan beschuldig den, het streven naar een vreedza me regeling in Vietnam tegen te werken. Velen komen al naar de wegen rondom Drakensteyn om een- wandeling te maken. In de hoop natuurlijk een glimp van het kasteeltje (en van de bewoners!) op te vangen ■IET PAROOL Na zoveel dagen, gevuld met bescha mende bedankjes het land te dienen, is een formatie op zichzelf al een genoeg doening. Maar daarmee is natuurlijk nog niet gezegd, dat het een geslaagd kabinet is dat formateur De Jong aan de tweede kanier zal voorstellen. Zal minister Witteveen. nu de medi cijnman van de staatsfinanciën blijken, nadat hij in het kabinet-Marijnen als zodanig tegenviel? Zal minister Roolvink zo heftig omstreden in eigen kring de toene mende sociale spanningen kunnen har- De commentaren van de dag bladen oveiv-de formatie-De- Jong lopen sterk uiteen. Over één ding zijn ze het eens: gelukkig hebben we eindelijk een kabinet! TROUW Men krijgt de indruk dat de vier partijen de heer Dc Jong nu in ieder geval wilden laten .slagen. Men durfde een nieuwe mislukking niet aan. Vanuit de eenmaal ingenomen politieke positie is dat begrijpelijk. Als het niet doorgegaan was zouden er nieuwe fiolen van hoon over de Nederlandse politieke partijen zijn uitgestort. Maar men mag zich niet ontveinzen dat door het tot stand komen van dit kabinet de politieke crisis van ons land niet is opgelost. Het formeren van dit kabinet is weinig anders dan het aanleggen van een noodverband. Men behoeft de nuttige functie van een noodverband niet te ontkennen om zich er toch van bewust te zijn dat genezing heel andere maatregelen vordert. DE VOLKSKRANT Wij zijn voorstanders van een vooruit strevend beleid, in de geest zoals dat door het kabinet-Cals gevoerd werd. Dat be leid steunde op KVP. ARP en PvdA. Bij de nieuwe constellatie komt de PvdA buiten de regering te staan en worden VVD en CHU, die eerder het beleid-Cals fel be,streden, coalitiegenoten van KVP en ARP. Vanuit de christelijke partijen is gezegd. dat ook bij een samenwerking met libe ralen een vooruitstrevende politiek mo gelijk moet zijn. Voorlopig overweegt bij ons echter de herinnering aan de opposi tie van de liberalen in de periode-Cals. De WD legde toen de nadruk op beper king van de overheidsuitgaven. De liberalen wilden toen zelfs bezuini gen ten koste van het onderwijs en de sociale woningbouw. En met bezuiniging "op die manier komt men wezenlijk in strijd met een vooruitstrevende politiek. HET VRIJE VOLK Natuurlijk, De Jong is tweede of der de keus. Dat betekent overigens niet, dat de heer De Jong hei als mi nister-president slecht zal doen. Hij heeft ervaring.in het besturen van een moeilijk departement. Voor een gema tigd conservatieve politiek die lopende zaken lopend wil houden, lijkt de heer De Jong niet zo'n gekke keus. Of hij niet-lopende zaken op gang kan hou den en nieuwe perspectieven zal weten te openen is een ander hoofdstuk. Als zijn zwakke punt heeft de mi- nister-president zijn kennis in soci aal-economische en financiële vraagstukken genoemd. Prof. Witte veen zal daardoor als minister van fi nanciën en viceminister-president eenl T irote invloed konnen kriigen. Maar "e,-De JonS•■Dat 's een ""ak v°" de L. het is de vraag of prof. Witteveen deU°rma*eur: "ie komt voor zijn verant- taak waarvoor hij is gesteld aankan. woordelijkheid. Ik voor mij heb echt i behoefte de kwaliteit van het ka binet nu al in twijfel te trekken. Wat plan" achter de hand voor ingrijpen- de verkeersmaatregelen, als kilome- j terslange files auto's de smalle wegen I dreigen te verstoppen. De Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) heeft zijn hoofdkwartier in Den Haag tijdelijk verplaatst naar een luxueuze suite in hotel Kastanjehof, het enige hotel, dat Lage Vuursche rijk is. Sinds zondagavond zilten daar permanent één of tweè RVD-functionarissen, die contacten onderhouden met Den Haag, S.oest-. dijk en Drakensteyn. Voor de journalisten heeft de RVD op een modderig grasveld tegenover kasteel Drakensteyn in twee hospi taaltenten van de landmacht een bescheiden perscentrum ingericht, waarvan de capaciteit mogelijk te klein zal blijken te zijn. Houdt de benoeming van minister Beernink tot minister van binnenlandse zaken enige belofte in omtrent de staat kundige vernieuwing welke de toekomst voor ons land verlangt? DE TELEGRAAF De martelgang van formateur De Jong is tenslotte beloond geworden. Het nieuwe kabinet beschikt over enkele pluspunten. Een belangrijk winstpunt is ongetwijfeld dat premier De Jong en minister van financiën Witte veen eerlijke politici zijn, die het land hebben aan dubbelzinnige verklaringen en zich nimmer aan onwaarheden heb ben schuldig gemaakt. Nu het Neder landse volk zoveel kritischer is gewor den en de staatszaken openhartiger ple gen te worden behandeld kunnen deze eigenschappen het gehele kabinet ten goede komen. Commentaar Biesheuvel Snel beginnen met beraad begroting '68 (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG „Ik hoop dat dit kabi net een normale levensduur zal heb ben. Daaraan zal ik naar vermogen meewerken, maar het kabinet kan zelf ook een heleboel aan doen." Dat het commentaar van a.r.-fractieleider mr. B. VV. Biesheuvel op het slagen van zijn oud-collega cn opvolger als formateur, de heer De Jong. Over de kwaliteit van het kabi- OP 'N KOOPJE In vergelijking met recente feestelijke gebeurtenissen rondom het Konink lijk Huis heeft de RVD deze keer een relatief gering bedrag gekregen voor de persaccommodatie. De op merking: ,,'t moet allemaal op 'n koopje" is veelbetekenend! Monteurs van de PTT hebben de laatste dagen hard gewerkt aan de inrichting van de telefooncentrale en aan de verbindingen van dc telexap- paratuur met het landelijke net. Utrechtse stemhokjes zijn gebruikt voor telefooncellen, 28 in totaal. Ver der zijn er apparatuur om foto's te verzenden en speciale voorzieningen voor radio en televisie (o.a. een grote straalzender). De bemanning van de telefooncentra le en de telexapparaten heeft de PTT overigens meer hoofdbrekens gekost dan de technische problemen. Met dag- en nachtbediening houdt de PTT pas na 10 april rekening. Dan zullen voortdurend twee telefo nistes en twee a drie telexistes aan wezig moeten zijp. Het telefoon district Utrecht heeft met een derge lijke regeling al enige ervaring opge daan tijdens de Europese zwemkam- pioenschappen, die in de Domstad zijn gehouden. Toen waren ook per manent 24 telefoontoestellen en een aantal telexapparaten beschikbaar. GEEN NUT Naast de donkergroene legertenten staat het vuurrode rijdende postkan toor. door de directie van he Utrechtse postdistrict naar Lage Vuursche gedirigeerd: een vriende lijk^ gebaar van service, ofschoon nie mand er het nut van inziet. De' NTS? die gisteren reeds de eerste voorbereidingen aan het treffen komt met een ploeg van dertig naar Drakensteyn om zo spoedig gelijk na de geboorte van de Prins of Prinses dirpete reportages te zorgen. Radio-verslaggever Bert de Winter vertegenwoordigt in Lage Vuursche de NRU. Hij zal in uitzen dingen van de actualiteitenrubrieken van alle omroepen de luisteraars kele malen per dag op de hoogte houden van de laatste gebeurtenis- DUITSE PERS Duitse geïllustreerde bladen hebben een legertje verslaggevers en fotogra fen naar Lage Vuursche gestuurd. Journalisten van Quick, Der Stern en de Neuc Illustrierte zijn op het ogenblik in de numerieke meerder heid. Zij logeren sinds verleden week in het peperdure kasteel Hoge Vuursche. Het is vrijwel zeker, dat de baby van prinses Beatrix, wier toestand niets te wensen overlaat, op Drakensteyn ter wereld komt. Voor het geval er complicaties optreden, zijn maatrege len getroffen om haar in de kortst mogelijke tijd naar de kliniek van professor Plate in het Academisch ziekenhuis te Utrecht over te bren gen. In de nabijheid 'van het ziekenhuis heeft de RVD daarom ook een perscentrum laten inrichten. Het j heeft ongeveer dezelfde accommoda- tie als het centrum te Lage Vuursche. Als de baby in Utrecht wordt geboren, is de PTT in staat, binnen 24 uur de volledige appara tuur naar de Domstad over te bren gen. Voor de achterblijvende journa listen blijven in Lage Vuursche dan nog enkele telefoon- en telexverbin dingen. Economische slag voor Gelderland ARNHEM Het hoofdbestuur van s „Geldersche maatschappij van land bouw" heeft gistermiddag in zijn ver gadering te Arnhem de situatie, ontstaan door de sluiting van de gren- van Italië voor het Nederlandse kalfs- en rundvlees, besproken. Vooral voor Gelderland, waar de kal- vermesterij zich hoof zakelijk concen treert, is deze exportstop een ernstige economische slag. Hét hoofdbestuur is van oordeel dat onmiddellijk een rigoureus einde dient te komen aan het inspuiten van de kalveren met hormoonpreparaten. Ook acht het gewenst dat op korte termijn de export van kalfs- en rundvlees van niet met oestrogene stoffen ingespoten kalveren en runderen weer mogelijk wordt gemaakt. Liga-kindjes kunnen een stootje verdragen. Met Liga zijn ze verzekerd van een schat aan gezondheidsnutriënten. Liga! Voor ont wikkeling van beenderstelsel en tanden, weerstandskracht, groei en bloei... de veelzijdige voeding voor baby, kleuter en schoolgaand kind ZO LANG ZE IN DE GROEI ZIJN Commentaren fractie-leiders DEN HAAG Volgens de Tweede Kamer-fractie van D'66 is het gehele verloop van de kabi netsformatie een duidelijke onder streping van de machteloosheid om binnen de huidige staatsrechtelijke en partijpolitieke situatie tot een volwaardig kabinet te komen. D'66 is teleurgesteld over de perso nele bezetting van het kabinet, dat door voortdurend heen en weer schui ven van steeds weer nieuwe kandi daten over de verscheidene porte feuilles zwak is. De tweede voorzitter van de christe lijk historische fractie in de Tweede Kamer, jonkvrouwe Wittewaall van Stoetwegen, heeft gisteravond in een televisie-interview ontkend dat het ka binet uit ministers van de tweede keus bestond. Zij hoopte dat het een sterk team zou worden. Zij geloofde niet dat de CHU, die aanvankelijk een financieel-economi- sche deskundige als premier en zelf twee portefeuilles wenste, een offer had gebracht door een militair en zelf een minister zonder portefeuille te ac cepteren. Ontwikkelingshulp is bijzon der belangrijk en ook mocht de CHU de formatie niet laten mislukken. Geen sprake van Ook de liberale fractievoorzitter, mr. E. H. Toxopeus, heeft gisteravond in een televisievraaggesprek verklaard dat er geen sprake was van tweede keus-ministers. „Zeer zeker niet voor zover dit de VVD betreft." Hij zag evenmin reden om te sugge reren dat de regering De Jong geen sterk kabinet zou zijn. Mr. Toxopeus 'zei te menen dat het nieuwe kabinet het zeker vier jaar zou kunnen uithou den. „Homogeniteit maakt het kabinet sterkj' aldus mr. Toxopeus, „maar wanneer de leden streven naar het ver groten van eigen populariteit, dan wordt het een zwak kabinet." De onvrede over de bestaande poli tieke partijen, die bij de verkiezingen is gebleken te bestaan, heeft een scha duw over de formatie geworpen, zei de liberale fractieleider. Hij vond de formatie wel wat lang hebben geduurd. Normaal echter is een kabinetsformatie van anderhalve maand niet lang. De informatie-Zijl stra heeft het wat gerekt, vond mr. Toxopeus. Bekwaam r zitten zeer veel bekwame mensen in. Deze ploeg heeft een reële kans om de hele rit uit te zitten," ant woordde dc KVP-fractievoorzitter Schmelzer op de vraag of hij dit kabi net ziet als een van sterke mannen. De heer Schmelzer toonde zich ver heugd over het welslagen van de for matie-De Jong. Hij zei de indruk te hebben gekregen dat zowel bij de AR Brandkastkraker stal f 100.000 UTRECHT De 40-jarige lasser M. uit Utrecht is vorige week bij een rou tinecontrole aangehouden. De man had in zijn auto de modernste apparatuur om brandkasten open te breken. Hij heeft bekend de laatste twee jaar 20 a 25 brankasten te hebben gekraakt. De buit bedraagt naar schatting 100.000. Zijn voorkeur om te „kra ken" ging uit naar gemeentehuizen en fabriekskantoren. Aantal stationschefs wordt overbodig UTRECHT De Nederlandse Spoor- wegen nemen in het rayon Eindhoven* een proef met een nieuwe organisatie, waarbij het station als kleinste een-' heid op exploitatie-gebied verdwijnt. Deze kleinste eenheid wordt nu het rayon. Dit heeft onder meer tot gevolg dat de functie van stationschef op de' stations, die deel uitmaken van het rayon, vervallen. De hoofdstationschef van Eindhoven is als rayonchef de centrale figuur in deze nieuwe organi satievorm. als bij de VVD en CHU bereidheid heeft bestaan om mee te werken zon der te eisen dat allerlei wensen zouden worden gehonoreerd. AKTUEEL TV"IET zonder reden hebben de organisatoren -L* van de communistische topconferentie, die deze maand in Europa wordt gehouden, de Tsjechische badplaats Karlsbad (Karlovy Vary) als plaats van samenkomst gekozen. Dat kan bijdragen tot dramatisering van het Duit se vraagstuk en de groeiende verdeeldheid tussen de Oosteuropese bondgenoten over diplomatieke betrekkingen met Bonn. Scheiding ALGEMEEN DAGBLAD Van dit kabinet-De Jong kunnen we weinig anders zeggen dan: Laat ons er het beste maar van hopen. Trou- _wens: wat kunnen de vele nieuwe ge zichten in het kabinet zelf veel anders doen dan dat? Mogen wij al bij voorbaat zeggen dat op de Kamerfracties en nartiibestu- ren van de regeringspartijen, juist om dat dit kabinet op deze wijze tot stand is gekomen, nu een heel zware verant woordelijkheid rust. nog zwaarder dan normaal? Diverse partijen hebben hun plicht om mensen aan het kabinet te leveren zo merkwaardig slecht verricht dat zij zich wel twee keer mogen bedenken eer zij deze ploeg, of een of meer le den ervan, naar huis sturen.. de ARP betreft heb ik de ministers trouwens zelf helpen uitzoeken." De heer Biesheuvel noemde het de belangrijkste taak van het kabinet zo snel mogelijk aan de begrotingsbespre kingen voor 1968 te beginnen. Het ka. binet zal zich in de regeringsverkla ring noodzakelijk grote beperkingen moeten opleggen. Het kabinet zal wel zijn oogmerk moeten tonen ten aanzien van andere belangrijke punten dan de financiële kwesties, maar men zal die voor sep tember niet nader kunnen uitdiepen. Een kort Kamerdebat over de rege ringsverklaring zou mr. Biesheuvel op dit ogenblik verstandig vinden, HET postkantoortje had keuri ge tafeltjes met aan weerszij den een stoel. Je zat er als aan je schrijfbureau thuis. Nou ben ik heel slecht bij het invullen van for mulieren, dus ging ik er breeduit voor zitten en puzzelde de rare vra gen uit. Het ging niet vlot en daar om staarde ik aldoor naar de over kant. waar een oude heer langzaam en nauwkeurig ook een papier beschreef. Toen viel het me op. Hij schreef helemaal niet. Hij trok gewoon over wat hij al geschreven had. Ondanks mezelf tuurde ik op het papier. Onhebbelijk, maar het is zo. De meneer voelde het. keek op en zowaar, hij kreeg een kleur. Griste het papier met één hand in mekaar Ik glimlachte maar eens en zo kwam het gesprek. „U zult denken, dat ik gek ben," begon hij. Ik ontkende dat hevig. Zo zag hij er niet uit. Zijn verhaal het zal wel een verhaal zijn als dui zenden kunnen vertellen. hield de zaak draaiende. Heel krap- de examenopgaven, die ik te pak jes, maar het ging. ken kan krijgen, op. Nou ja en De jongens gingen het huis uit, kom ik hier. Lekker warm, gezellig, trouwden, hadden goede banen, maar ik voel me toch gegeneerd en Even kwam er opluchting. Toen daarom krabbel ik maar wat op stierf zijn vrouw en de klusjes wer- een formulier. Elke dag een kopje den aan anderen gegeven en wie koffie in een restaurant kan niet wou nog les hebben van- een oude lijden. Ik ga ook wel eens naar een heer van over de zeventig? leeszaal, of naar het station, Hij werd ziek en het eind was, dat is eigenlijk te ver voor me. In dat iedereen voor hem besloot, dat de zomer is het gemakkelijker, dan kan je lekker in het park zitten." „Uw kinderen wonen hier niet?" „O ja, gelukkig wel. In de buurt tenminste. Soms komen ze even langs met de auto en als er een verjaardag is. zo een dag ervoor of erna. dan halen ze me en blijf ik er V—e D?n SS7M niks kan komen, dan gaan ze altijd weg. Formulier het niet langer kon. Zo kwam de Hij hadden een plaats voor hem gevon den in een gemeentelijk verzor gingshuis. En daar zit hij nou. Drie op een kamertje, niet groter dan een kabinet. Eten en drinken op tijd. Verpleging als hij ziek is. Wat eenvoudig, wil je nog meer? Hij is gezonder dan ooit. Dank zij de verzorging. Dat zeggen de kinde boekhouder geweest. In ren ook. Maar hij voelt er zich ongelukkig. Mist zijn meubeltjes, zijn rustig 1937 ging de firma waar hij voor werkte failliet. Hij had twee jon gens op studie. En wat er ook ge beurde, die jongens zouden doorle ren. Zo scharrelde hij hier een klusje, daar een paar lessen op en Eén heeft een caravan, de ander zo'n boerderijtje, daar trekken ze naar toe." Hij stond op: „Ik moet eens naar huis, etenstijd., je kan niet te laat komenMet precieze stapjes ging hij naar de draaideur. Ik zag hem langs het raam gaan. wat gebogen in de wind. Hij groette nog eens. hoffelijk de hoed lichtend. Mijn tor- plekje met zijn paperassen. „Ik ben muiier heb ik verscheurd. Gewoon een mens dat met papieren leeft, omdat ik iets nijdigs moest doen. Heb ik mijn hele leven gedaan. „Een caravan, een boerderijtje, rot- Gek misschien, maar elk jaar los ik kinderen...." dacht ik. Karlsbad ligt bij de bo venloop van de Elbe, die West- en Oost-Duitsland scheidt. Deze rivier is voor Duitse, Poolse, Tsje chische en Russische leiders de westelijke demar catielijn van de communistische heerschappij. Zij is ook symbool van de veiligheid van Europa. Karlbad ligt in het op grond van het pact van Mün- chen door Hitier geannexeerde Sudetenland. Over de betekenis van dit verdrag bestaat tussen Bonn en Praag nog verschil van mening. Om West-Duitsland onder druk te zetten hebben de Tsjechen zich on langs nauwer aangesloten bij Polen en Oost-Duitsland. Pas als de Sudeten- kwestie geregeld is, zaL Praag het voorbeeld van Roemenië volgen. Dit land knoopte eind januari diplomatieke betrekkingen aan met Bonn. Het verklaarde dat het systeem van tegen elkaar gerichte militaire blokken i" Europa verouderd is. In wezen is de conferentie een reactie op deze stap van Roemenië. Moskou wil met de steun van RcAOtlc Oost-Duitsland. Polen en Tsjechoslowakije de banden van saamhorigheid versterken. Ook wil het de officiële politiek van de Europese communistische par tijen aanpassen aan spanningen, die enkele jaren geleden nog niet voorzien konden worden. Zij betreffen niet alleen Duitsland, maar ook communistisch China en het streven naar ontspanning tussen wat vroeger „Oost en West" werd genoemd. Het is overigens de vraag of de Conferentie enig succes kan hebben. Aan genomen wordt nl„ dat de communistische partijen van Roemenië. Joego slavië, Nederland en .enkele Scandinavische landen in Karlsbad verstek la ten gaan. Albanië zal zeker geen vertegenwoordiging zenden, terwijl Roemenië en Joegoslavië de voorkeur geven aan onafhankelijkheid boven eenheid met Moskou. n ontwikkelingen in Europa worden overscha- I eKlIlg duwd door de moeilijkheden van Moskou met Pe king. Aanvankelijk was het de bedoeling van de Russen, een communistische wereldconferentie te organiseren om China in de ban te doen. Het verzet was echter zo groot, dat Moskou thans genoegen neemt met het streven naar een gemeenschappelijk standpunt van de Moskou-gezinde Europese communistische partijen. Het resultaat van de conferentie kan als uitgangspunt dienen voor ver- dere- acties. Nu beperkt men zich nog tot „het aanpassen van de marxisti sche ideologie aan de gewijzigde situatie in Europa cn aan het Chinese probleem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 9